طراحي وب سايت
 

نوع حساب كاربري در وب ماني به سه دسته تقسيم مي شود. با پاسپورت الياس مي توانيد خريد وب ماني بدون احراز هويت را انجام دهيد. ولي اين نوع از كيف پول داراي امنيت كمتر و سقف تراكنشات پايينتر است. دريافت پاسپورت فرمال و پرسونال نيازمند ارائه مدارك به شركت هاي طرف قرارداد وب ماني و يا مراجعه به سفارت روسيه در ايران مي باشد. خريد وب ماني بدون احراز هويت در ابتداي شروع به كار با وب ماني توصيه مي شود زيرا شما را از درگير شدن با اصطلاحات ناآشنا و يا از دست دادن پول در امان نگاه مي دارد.

شما مي توانيد با مراجعه به وب ماني و ثبت نام ، خريد وب ماني بدون احراز هويت را انجام دهيد. اين نوع از تراكنش در وب ماني داراي سقف مجاز روزانه 100 ، هفتگي 300 و ماهيانه 500 دلار مي باشد. در ازاي هر مبلغ انتقال وجه ، فرستنده ملزم است درصدي از وجه منتقل شده را به عنوان كارمزد پرداخت نمايد. در صورت نياز به خريد وب ماني بدون احراز هويت و انتقال وجه بهتر است با شركتي فعاليت نماييد كه كمترين مبلغ را به عنوان كارمزد از شما دريافت نمايد. علاوه بر قيمت ، امنيت سايت و صداقت شركت فروشنده وب ماني جهت خريد وب ماني بدون احراز هويت بسيار مهم است و مي تواند شما را از انواع كلاهبرداري ها در امان نگاه دارد.

شركت آي آر اكسچنجر از شركت هاي فعال در زمينه ي خريد وب ماني بدون احراز هويت است كه با سالها فعاليت صادقانه و دريافت قيمت هاي منصفانه توانسته جايگاه خوبي را بين رقبا كسب نمايد. با مراجعه به سايت اين شركت مي توانيد از انواع خدمات مالي شركت مطلع شده و انتقال وجه خود را در امنيت كامل با نازلترين قيمت انجام دهيد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۱ شهريور ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

ويدئو پروژكتور نوعي وسيله است كه از نوع صوتي تصويري مي باشد. در واقع ويدئو پروژكتور سيگنال هاي ويدئويي را مي گيرد كه مي تواند شامل عكس و فيلم باشد و آن را به صورت واضح بر روي پرده ي نمايش نشان مي دهد. اديسون ويتاسكوب نام ديگر ويدئو پروژكتور مي باشد. از ويدئو پروژكتور استفاده هاي زيادي مي شود مثلا مي توان در شركت ها از ويدئو پروژكتور براي اجراي ويدئو كنفرانس استفاده كرد، همچنين مي توان در مراكز آموزشي از ويدئو پروژكتور بهره برد كه امروزه در اكثر اين مراكز ويدئو پروژكتور به صورت فراوان به چشم مي خورد. زماني كه از ويدئو پروژكتور استفاده مي كنيم مي توانيم يك تصوير را در ابعاد بزرگ توليد كنيم و براي آموزش هاي گروهي مفيد است و تمام افراد به صورت هم زمان مي توانند از ويدئو پروژكتور استفاده كنند.

 

در زمان استفاده از ويدئو پروژكتور لازم به خاموش كردن چراغ نمي باشد. مي توان به صورت شبكه از ويدئو پروژكتور استفاده كرد يعني از طريق سرور آن را كنترل كرد و به اين ترتيب اساتيد در دانشگاه ها و كلاس هاي درس اكثرا از  ويدئو پروژكتور استفاده مي كنند چون مي تواند مانند تخته ي درس عمل كند. نكته ي بسيار مهم در خريد ويدئو پروژكتور استفاده ي بسيار ساده از آن مي باشد به اين صورت كه كامپيوتر و يا دستگاهي كه مي خواهيم به آن اتصال دهيم به وسيله ي كابل مخصوصي به ويدئو پروژكتور متصل مي شود و حال هر چه كه در تصوير داشته باشيم را مي توانيم به صورت بزرگتر در صفحه نمايش و حتي روي ديوار داشته باشيم. براي پخش تصاوير فقط بايد صفحه اي كه ويدئو پروژكتور بر روي آن پخش مي شود سفيد يكدست باشد كه معمولا يك پرده ي مخصوص به خودش دارد كه مي تواند تصوير را بهتر نمايش دهد.

در فروشگاه اينترنتي نيزا كالا انواع ويدئو پروژكتور موجود مي باشد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۳ شهريور ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

از ريموت درب پاركينگ براي باز و بسته كردن درب هاي اتوماتيك استفاده مي شود. براي استفاده از ريموت درب پاركينگ بايد آن را با درب ست كنيم كه روش مخصوصي دارد. براي تهيه كردن ريموت درب پاركينگ بايد سعي شود نوع فابريك آن باشد و يا از نوع همان مدل باشد. در انواع ريموت درب پاركينگ انواع فركانس مختلفي وجود دارد و در صورت خريد ريموت درب پاركينگ از مدل ديگر ممكن است ريموت شما ست نشود. سعي كنيد براي تهيه ي ريموت درب پاركينگ از فروشگاه هاي بزرگ و معتبر خريداري كنيد تا دچار مشكل نشويد و از كارايي و كيفيت آن مطمئن باشيد.

Image result for ‫ریموت درب پارکینگ‬‎

ريموت درب پاركينگ فابريك را شركت مبدا مي سازند و بهترين نمونه مي باشد ولي ريموت درب پاركينگ از نوع ديگر را بايد با استفاده از دستگاهي بر روي درب ست كنيم. در واقع براي ارتباط ريموت با جك درب نياز به رسيور مي باشد. يك مدل از ريموت درب پاركينگ مدل بلوتوثي آن است كه براي استفاده از آن فقط لازم است ريموت تهيه شده را به ريموت قبلي نزديك كنيم و آن را ست كنيم. البته ريموت درب پاركينگ از نوع بلوتوثي امنيت پايين تري دارند ولي به دليل سادگي كار كردن با آن ها بسيار مورد استفاده قرار مي گيرد. نوع ديگري از ريموت درب پاركينگ ريموت هاپكينگ مي باشد. ريموت درب پاركينگ از نوع هاپكينگ به صورت كاملا امن بوده و قابليت كپي برداري از آن وجود ندارد.

Image result for ‫ریموت درب پارکینگ‬‎

ريموت درب پاركينگ مي تواند داراي برد هاي متفاوتي باشد اما اگر ريموت درب پاركينگ از نوع فابريك باشد و در آن از آنتن هاي اصلي استفاده شود مي تواند تا حدود پنجاه متر را ساپورت كند.

 

 براي سفارش ريموت درب پاركينگ خود مي توانيد به شركت فني و مهندسي فهام در مراجعه حضوري و يا اينترنتي داشته باشيد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲ شهريور ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

از تابلوسازي براي تبليغات مغازه و فروشگاه ها استفاده مي شود. در واقع تابلوسازي توانسته نقش بزرگي را در معرفي يك برند و يا يك فروشگاه داشته باشد و به مراتب در فروش تاثير خود را بگذارد. كمتر فروشگاهي وجود دارد كه تابلو نداشته باشد زيرا براي بهتر ديده شدن فروشگاه با استفاده از تابلوسازي مي توانيم فروش خود را بالا ببريم. تابلوسازي انواع مختلفي دارد.

انواع مختلف تابلو ها در تابلوسازي از قبيل تابلو پلاستيكي، تابلو فلزي، تابلو بنر و تابلوسازي نئون مي باشد. انواع تابلوسازي به صورت حروف برجسته انجام مي گيرد كه مي تواند در خود لامپ داشته باشد و بدرخشد. يكي از مدل هاي تابلوسازي ساخت تابلو رينگي است كه حروف موجود در آن از فلز و پلاستيك تشكيل مي شود.

در تابلوسازي بيشتر از فلز و پلاستيك استفاده مي شود كه برخي از تابلو ها بدون نور مي باشند و برخي ديگر داراي لامپ بوده و مي تواند بيشتر جلب توجه كند. كلمات مورد استفاده در تابلوسازي بسيار مهم است اغلب اين كلمات نام فروشگاه و تبليغ برند مي باشد ولي گاها نيز محصولات را به نمايش مي گذارد و متن هاي رفت و برگشتي دارد كه بايد در استفاده از كلمات آن دقت كافي داشته باشيم. تابلوسازي داراي مقاومت و ماندگاري بالايي مي باشد و با خريد يك تابلو شما مي توانيد سال ها از آن استفاده كنيد و بعده ها هم آن را بفروشيد در واقع تماما به سود شما مي باشد. تابلوسازي معمولا در ابعادي ساخته مي شود كه از دور نيز ديده شود.

در تابلوسازي استفاده از افكت هاي جذاب و زيبا مي تواند بسيار در فروش موثر واقع شود. شركت هاي زيادي براي تابلوسازي وجود دارند كه شما مي توانيد سفارش خود را براي داشتن يك تابلوي خوب بدهيد.گروه تابلوسازي راما از بهترين شركت ها در زمينه ي تابلوسازي مي باشد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲ شهريور ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)
[ ۱ ]
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراح بیگ سایت