طراحي وب سايت
 

ويدئو پروژكتور جيبي  به نسل جديدي از ويدئو پروژكتور ها اطلاق مي شود، كه كارايي آن ها نسبت به ديگر نمونه هاي اين دستگاه ارتقا يافته است، اما در ابعاد و اندازه بسيار كوچكتر از مدل هاي قبلي هستند، البته نه به اين معني كه در جيب جا شوند، به اين معني كه به سادگي مي توان ويدئو پروژكتور جيبي را حمل و در محل مورد نظر  نصب نمود. قابليت اتصال به شبكه واي فاي، اينترنت و بهره مندي از سيستم عامل اندرويد از مهمترين ويژگي هاي استفاده از ويدئو پروژكتور جيبي است، كه امكان پخش تصاوير سه بعدي و فيلم ها را به صورت مستقيم براي كاربران آن فراهم مي كند. پشتيباني از تمام پورت هاي پر كاربرد سخت افزاري و قابليت نصب انواع نرم افزارهاي كاربردي اندرويد از ديگر صفات برجسته انواع دستگاه هاي ويدئو پروژكتور جيبي است، كه سبب محبوبيت و كاربر پسند شدن ويدئو پروژكتور جيبي در بين كاربران شده است.

در ابتدا ويدئو پروژكتور ها تنها به منظور پخش صدا و تصوير در سالن هاي نمايش و كنفرانس براي تعامل بهتر و آموزش ساده تر به كاربران استفاده مي شود، اما امروزه با روي كار آمدن انواع ويدئو پروژكتور جيبي ،مي توان از اين دستگاه استفاده هاي ديگري هم نظير اتصال به دستگاه هاي بازي، ايكس باكس و پلي استيشن براي تجربه يك بازي جمعي لذت بخش نمو. پشتيباني از پورت هاي ورودي و خروجي متعدد، قابليت نصب نرم افزار هاي كاربردي به روي اين دستگاه و حافظه داخلي از مهمترين ويژگي هاي خريد ويدئو پروژكتور جيبي با كيفيت است، كه به راحتي مي توان آن را به روي ديوار، سقف و يا زمين متصل نمود. ويدئو پروژكتور جيبي نمونه ارتقا يافته ديگر ويدئو پروزكتور ها است، كه روز به روز به گرايش خريداران نسب به انتخاب و تهيه ويدئو پروژكتور جيبي از بين ديگر پروژكتور ها افزوده مي شود.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

ويدئو پروژكتور   ابزاري است، كه به دستگاه هاي پخش صدا و تصوير از قبيل كامپيوتر هاي شخصي، گوشي هاي هوشمند و دستگاه هاي تلوزيون و ويدئو  متصل مي شود، و اطلاعات را با وضوح بسيار بالا، و در اندازه ها و ابعادي بزرگتر به روي ديوار  و يا پرده پروژكتور نمايش مي دهد. امروزه استفاده از ويدئو پروژكتور بسيار گسترده شده است و كمتر سالن كنفرانسي را مي توان يافت كه فاقد اين دستگاه پخش صدا و تصوير باشد.

ويدئو پروژكتور هم مانند ديگر دستگاه هاي ديجيتالي به مرور تغيير كردند و امكانات آن ها به تدريج ارتقا يافت به طوري كه مي توان انواع ويدئو پروژكتور را در دسته بندي هاي متفاوت از قبيل ويدئو پروژكتور هاي جيبي، ويدئو پروژكتور هاي سينماي خانگي ،ويدئو پروژكتور هاي چند رسانه اي و ويدئو پروژكتور هاي بسيار بزرگ قرار داد. براي نمايش بهتر و تنطيم نور دستگاه مي توان ويدئو پروژكتور را به روي سقف، ديوار و يا حتي روي زمين قرار داد، و لنز دوربين آن را با پرده نمايش تنظيم نمود.

نسل جديد ويدئو پروژكتور ها قابليت پخش تصاوير سه بعدي، صدا، تصوير و امكان اتصال به دستگاه هاي بازي نظير ايكس باكس و پلي استيشن را هم براي كاربران فراهم مي كنند، كه عموما تحت عنوان ويدئو پروژكتور جيبي در بين مردم شناخته شده اند. ويدئو پروژكتور ابزاري است، كه بيشترين استفاده را عموما در سالن هاي كنفرانس، موسسات آموزشي، از قبيل مدارس و دانشگاه ها دارد، و در انتقال مفاهيم تاثير بالايي دارند. براي خريد ويدئو پروژكتور خوب، بايد در ابتدا به كاركرد و زمينه استفاده از آن توجه كرد، و سپس ويدئو پروژكتور متناسب با زمينه شغلي خود را انتخاب كرد. وضوح تصوير، پورت هاي ورودي و خروجي متعدد، باطري داخلي، برند سازنده، حافظه ي داخلي و بسياري موارد ديگر از فاكتور هاي مهم تعيين كننده قيمت ويدئو پروژكتور است.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

ويدئو پروژكتور اندرويدي مدل T18 از جديدترين پروژكتورهاي موجود در بازار است، كه قابليت هاي بسيار بالاتري نسبت به مدل هاي قبلي خود دارد. پشتيباني از25 زبان زنده دنيا، 4 گيگا بايت حافظه داخلي، فوكوس دستي و منوي فارسي از مهمترين ويژگي هاي ويدئو پروژكتور اندرويدي مدل T18 در بين ديگر پروژكتور هاي موجود در بازار است. ويدئو پروژكتور اندرويدي مدل T18 كيفيت بسيار بالايي در پخش تصاوير و فيلم هاي سه بعدي دارد، اين پروژكتور از تمام فرمت هاي گرافيكي پشتيباني مي كند، و قابليت نمايش انواع تصاوير، صدا، فيلم و حتي بازي هاي رايانه اي با گرافيك بسيار بالا، از قبيل پلي استيشن و ايكس باكس را هم براي كاربران فراهم مي كند.

ويدئو پروژكتور اندرويدي مدل T18  دستگاهي چند منظوره با ويژگي هاي كاربدي بسيار متنوع است، كه از تمام پورت هاي پر كاربرد پشتيباني مي كند، و با راحتي و با استفاده از اتصالات بيسيم مي توان، ويدئو پروژكتور اندرويدي مدل T18 را به انواع گوشي هاي هوشمند، دستگاه هاي پلي استيشن، ايكس باكس و اينترنت متصل كرد و از ساعت ها نمايش فيلم و تصوير لذت برد.

ويدئو پروژكتور اندرويدي مدل T18 با وزن تقريبي 3 كيلوگرم قابليت اتصال به زمين، ديوار و يا سقف را دارد، و ايده آل براي موسسات آموزش عالي، مدارس و سالن هاي كنفرانس است. ويدئو پروژكتور اندرويدي مدل T18 از دو طريق برق و باتري پشتيبان انرژِي مصرفي خود را تامين مي كند، بنابراين در صورت قطعي برق شهري به هر دليلي، هم مي توان آن را روشن نگه داشت. دو شاخه برق، ريموت كنترل، دفترچه راهنما و كابل VGA از جمله اقلامي هستند كه در هنگام خريد ويدئو پروژكتور اندرويدي مدل T18 همراه با محصول دريافت مي كنيد. لنز به كار رفته در ويدئو پروژكتور اندرويدي مدل T18 از نوع LED است كه تصاوير را با كيفيت بسيار بالايي به نمايش مخاطبان مي رساند، و طول عمر بسيار بالاتري نسبت به مدل هاي پيشين خود دارد، كه در ويدئو پروژكتور اندرويدي مدل T18 به 50000 ساعت مي رسد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

ويدئو پروژكتور اندرويدي مدل T16 از با كيفيت ترين تجهيزات پخش صدا و تصوير در سالن هاي كنفرانس، دبير خانه هاو مراكز آموزشي است، كه امكان پخش تصاوير،فيلم و صدا را با بالاترين كيفيت فراهم مي كند. بهره مندي از سيستم عامل اندرويد، از مهمترين دلايل محبوبيت اين ويدئو پروژكتور است، كه جذابيت و سهولت استفاده را براي كاربران ويدئو پروژكتور اندرويدي مدل T16  به ارمغان مي آورد. وجود سيستم عانل اندرويد در اين پروژكتور قابليت نصب انواع نرم افزارهاي پر كاربرد را از طريق برنامه گوگل استور فراهم مي كند، و قابليت كار با ويدئو پروژكتور اندرويدي مدل T16 را چند برابر نمود.

ويدئو پروژكتور اندرويدي مدل T16 از تمامي پورت هاي پركاربرد پشتيباني مي كند، و يك انتخاب مناسب براي پخش انواع بازي هاي بلي استيشن و ايكس باكس است. ويدئو پروژكتور اندرويدي مدل T16 ابعاد و اندازه هاي فيزيكي مناسبي دارد، و به را حتي مي توان آن را جابه جا كرد، به همين دليل است، كه به ويدئو پروژكتور اندرويدي مدل T16 ، ميني پروژكتور هم مي گويند.

ويدئو پروژكتور اندرويدي مدل T16 تنها در يك رنگ سفيد توليد و عرضه شده است، و به راحتي مي توان آن را از فروشگاه هاي معتبر و يا شعب نمايندگي ويدئو پروژكتور اندرويدي مدل T16 با مناسب ترين قيمت ممكن خريداري كرد. وضوح و كنتراست تصوير در ويدئو پروژكتور اندرويدي مدل T16 بسيار بالا است، بطوريكه اين دستگاه، قابليت پخش انواع فيلم هاي ويدئويي و سه بعدي و تمام بازي هاي گرافيكي  را دارد. از مهمترين دلايل پر تقاضا بودن خريد ويدئو پروژكتور اندرويدي مدل T16 در بازارهاي جهاني مي توان به عمر بالاي لامپ LED آن اشاره كرد، كه در اين مدل به 20000  هم ساعت مي رسد. ويدئو پروژكتور اندرويدي مدل T16 به صورت معمول از برق شهري 50 وات انرژي مصرفي خود را تامين مي كند، اما اين دستگاه مجهز به باطري داخلي پشتيبان است،  كه در صورت نوسان و يا قطعي برق به كمك ويدئو پروژكتور اندرويدي مدل T16  مي آيد و انرژِي آن را تامين مي كند. ويدئو پروژكتور اندرويدي مدل T16 داراي مزايا و قابليت هاي بيشماري است، كه باعث شده به بهترين گزينه براي انتخاب ويدئو پروژكتور تبديل شود.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

ويدئوپروژكتور اندرويدي مدل T10 از جديد ترين سري ساخت ويدئو پروزكتور هاست، و همان طور كه از نام آن هم پيداست، داراي سيستم عامل اندرويد است، و اين ويژگي باعث شده به سرعت مورد محبوبيت و پذيرش قرار بگيرد. ويدئو پروژكتور اندرويدي مدل T10 با قابليت هاي منحصر به فردي وارد بازار شد،كه از مهمترين آن ها مي توان به full port بودن آن اشاره كرد، كه اين ويژگي  قابليت اتصال گوشي هاي هوشمند و رايانه هاي شخصي  را به  ويدئو پروژكتور اندرويدي مدل T10 ممكن مي سازد. ويدئو پروژكتور اندرويدي مدل T10 ااز سبك ترين ويدئو پروژكتور هاست كه با سادگي مي توان آن را حمل كرد، و به سرعت به  دستگاه مورد نظر نصب نمود. قابليت پخش تصاوير سه بعدي و ذخيره انرژي برق در صورت قطعي از ديگر صفات برجسته ي  ويدئو پروژكتور اندرويدي مدل T10 است.

ويدئو پروژكتور اندرويدي مدل T10 داراي رزولوشن بسيار بالايي است، و قابليت پخش فيلم، تصاوير، اسناد و صدا را بالاترين كيفيت دارد. ويدئو پروژكتور اندرويدي مدل T10 با دوام و ماندگاري بسيار بالا ساخته شده است، و مي توان  طول عمر لامپ تصوير در اين ويدئو پروژكتور جيبي را تا 30000 ساعت تخمين زد، كه نسبت به ديگر پروژكتور هاي جيبي زمان بسيار بالايي است.با خريد ويدئو پروژكتور اندرويدي مدل T10 را مي توان به سادگي به روي ديوار، سقف و حتي زمين متصل كرد و از ساعتها كار باآن لذت برد. از جمله اقلام همراه  ويدئو پروژكتور اندرويدي مدل T10 مي توان پايه نگهدارنده، پاور آداپتور برق و ريموت كنترل را نام برد، كه سبب مي شود ويدئو پروژكتور اندرويدي مدل T10 را مي توان به عنوان  بهترين انتخاب در بين تمام دستگاه هاي ويدئو پروژكتور جيبي تبديل كرد.

كار گزاران بسياري در زمينه فروش و پشتيباني  ويدئوپروژكتور اندرويدي مدل T10 در كشور فعاليت مي كنند، كه با مراجعه به آن ها مي توان با بهترين قيمت تمام شده ويدئو پروژكتور اندرويدي مدل T10 را خريداري كرد، و تا مدت ها از كار آن خيالي آسوده داشت.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

ويدئو پروژكتور يكي از لوازم ضروري در بسياري از مكان ها و جلسه ها مي باشد. ويدئو پروژكتور وسيله اي است كه با اتصال اين دستگاه به كامپيوتر و يا حتي موبايل، تصوير را به صورت بزرگتر بر روي پرده و يا ديوار به نمايش در مي آورد كه اين تصاوير بسيار با كيفيت است. با استفاده از ويدئو پروژكتور مي توانيد جلسات خود را برگزار كنيد و يا دوره هاي آموزشي خود را برگزار كنيد. نيزار كالا يكي از فروشگاه هاي ارائه دهنده ي ويدئو پروژكتور مي باشد كه انواع ويدئو پروژكتور مانند ويدئو پروژكتور جيبي، ويدئو پروژكتور سيمي و بي سيم را در مجموعه ي نيزار كالا دارد.

از ويدئو پروژكتور در آموزشگاه ها و دانشگاه ها استفاده مي شود كه مي توان با استفاده از ويدئو پروژكتور دانشجويان مفهوم درس هاي عملي را بهتر بياموزند و با هم تصوير را داشته باشند. انواع كوچكتر ويدئو پروژكتور كه در فروشگاه نيزار كالا عرضه مي گردد كه مي توانيد آن را همراه خود به جلسات ببريد و خيلي راحت آن را حمل كنيد. نيزار كالا يكي از فروشگاه هاي معتبر مي باشد كه محصولات با كيفيتي را به فروش مي رساند. نيزار كالا تمامي محصولات خود را با ضمانت عرضه مي كند و شما مي توانيد با خيال راحت محصول مورد نظر خود را از نيزار كالا تهيه كنيد. براي خريد انواع ويدئو پروژكتور در فروشگاه نيزار كالا مي توانيد از طريق سايت نيزار كالا اقدام به سفارش دهي كنيد.

 در نيزار كالا بهترين نمونه هاي ويدئو پروژكتور موجود است و شما به راحتي مي توانيد محصول مورد نظر خود را انتخاب كنيد. نيزار كالا با ارائه دادن محصولات با كيفيت توانسته مشتريان خود را راضي نگه دارد. نيزار كالا سال ها در بخش فروش ويدئو پروژكتور فعاليت دارد و داراي پشتيباني فعال است كه همه روزه پاسخ مشتريان را مي دهند. براي اطلاعات بيشتر از محصولات نيزار كالا مي توانيد با كارشناسان نيزار كالا تماس بگيريد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

تردميل يكي از وسايل ورزشي است كه امروزه كاربرد آن علاوه بر باشگاه­­ها ، در منازل نيز مورد استفاده قرار گرفته مي­شود. تردميل يك وسيله ورزش تنفسي ، هوازي است كه به تنهايي امكان چربي سوزي را براي شخص ايجاد مي­كند. با تردميل نيز مي­توان عضله ساخت و با برنامه­هاي تمريني متناسب با وضعيت جسماني ، چربي سوزي كرد و بهترين اندام را متناسب با هيكل ايجاد نمود.

تردميل از قطعات متفاوتي تشكيل شده است همچون موتور، شاسي، قطعات الكترونيكي بالا و پايين، تخته، تسمه و غلتك. با شناخت هر يك از اين قطعات تشكيل دهنده مي­توان عملكرد آن را نسبت به استفاده بهتر شناخت. تجهيزات مكمل استفاده شده در تردميل ، امكانات كاربردي متفاوتي را براي ورزشكار فراهم مي­آورد. اغلب اين دستگاه­ها داراي صفحه نمايشي است كه ميزان كالري مصرف شده، زمان فعاليت، سرعت، شيب دستگاه و ميزان ضربان قلب را نشان مي­دهد. به هنگام ايجاد شيب در دستگاه، مي­توان از گيره متصل به آن را به خود وصل نمود كه در صورت جدا شدن از دستگاه، موجب خاموش شدن موتور تردميل مي­شود.

 با وجود زندگي پر­مشغله امروزي ، خيلي از افراد زمان كافي براي رفتن به مجموعه­هاي ورزشي را ندارند، به همين منظور خيلي از وسايل باشگاهي را مي­توان براي منزل نيز تهيه نمود. از تردميل بايد به درستي استفاده نمود تا از اندامي مناسب و وضعيت جسماني سالم برخوردار شد. از تردميل مي­توان براي عضله سازي نقاط مختلف بدن استفاده نمود مثل عضلات داخلي و خارجي ران و باسن را تقويت كرد. براي بهبود روند تنفسي نيز مي­توان به كار گرفت. اين دستگاه باعث كاهش وزن، بالا رفتن انرژي بدن، بهتر كردن قدرت كاركرد قلب و عروق شد. فروشگاه هايپر جيم خريد اينترنتي تردميل را براي شما عزيزان ورزش دوست فراهم نموده تا بتوانيد در كمترين زمان ممكن، بهترين و كاربردي­ترين محصول را خريداري كنيد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

استفاده به تنهايي از فروش دوچرخه ثابت در كنار تردميل گزينه مناسبي براي انجام فعاليت­هاي ورزشي است كه به همه اين امكان را مي­دهد تا در منزل نيز بدون صرف وقت براي رفتن به باشگاه بتوانند كار چربي­سوزي را انجام دهند. از اين دستگاه­ها بايد به صورت اصولي و درست استفاده شود تا به ديگر عضلات بدن آسيب جدي وارد نشود، براي همين بايد ابتدا از يك مربي ماهر برنامه تمريني متناسب با قد و وزن و موقعيت جسماني گرفته شود. در بين دوچرخه­هاي ثابت، دوچرخه ثابت اسپينينگ به صورت حرفه­اي استفاده مي­شود و مثل دوچرخه كورسي عمل مي­كند و ورزشكاراني كه تمايل دارند در منزل نيز اين ورزش لذت ببرند مي­توانند فروش دوچرخه ثابت اين مدل را انجام دهند و استفاده كنند و با تغيير پوزيشن­هاي خود موجب سوزاندن كالري بالايي در كمترين زمان شوند.

اين دستگاه نيز همانند تردميل داراي نمايشگر است كه ميزان زمان، كالري سوزانده شده، مسافت، ضربان قلب و غيره را نشان مي­دهد، كه كمك شاياني براي ارتقاء بهبود عملكرد برنامه ورزشي را فراهم مي­آورد. همۀ مدل­هاي دوچرخه ثابت قابليت تنظيم صندلي را دارد كه موجب راحتي در استفاده از آنها مي­شود. فروش دوچرخه ثابت براي همۀ باشگاه­هاي بدنسازي صورت مي­گيرد و به عنوان يكي از وسايل محبوب بدنسازان به حساب مي­آيد. به وسيله اين دستگاه عضلات پا را تقويت مي­كنند و نماي زيبايي را از پا به وجود مي­آورند. زمان فروش دوچرخه ثابت بايد  ملاك­هاي متعددي را در نظر گرفت تا رضايت كامل را براي ما به همراه داشته باشد: داراي مقاومت بالا در تحمل وزن كاربر (اغلب بايد متحمل 15 كيلو بالاتر از وزن كاربر )، قيمت متناسب با كيفيت و كاركرد دستگاه، نوع مكانيزمي كه دستگاه فعال مي­شود، كيفيت پدال­ها، نوع زين، قابليت­هاي صفحه نمايشگر، ضمانت و خدمات پس از فروش معتبر.

فروش اينترنتي دوچرخه ثابت را نيز ميتوان از سايت هاي اينترنتي انجام داد ورزش جزء جدايي ناپذير زندگي انسان محسوب مي­شود و در دنياي پر مشغله امروز مي­توان با استفاده از وسايل كاربردي متناسب باشگاه را به خانه آورد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

استفاده به تنهايي از خريد دوچرخه ثابت در كنار تردميل گزينه مناسبي براي انجام فعاليت­هاي ورزشي است كه به همه اين امكان را مي­دهد تا در منزل نيز بدون صرف وقت براي رفتن به باشگاه بتوانند كار چربي­سوزي را انجام دهند. از اين دستگاه­ها بايد به صورت اصولي و درست استفاده شود تا به ديگر عضلات بدن آسيب جدي وارد نشود، براي همين بايد ابتدا از يك مربي ماهر برنامه تمريني متناسب با قد و وزن و موقعيت جسماني گرفته شود. در بين دوچرخه­هاي ثابت، دوچرخه ثابت اسپينينگ به صورت حرفه­اي استفاده مي­شود و مثل دوچرخه كورسي عمل مي­كند و ورزشكاراني كه تمايل دارند در منزل نيز اين ورزش لذت ببرند مي­توانند خريد دوچرخه ثابت اين مدل را انجام دهند و استفاده كنند و با تغيير پوزيشن­هاي خود موجب سوزاندن كالري بالايي در كمترين زمان شوند.

اين دستگاه نيز همانند تردميل داراي نمايشگر است كه ميزان زمان، كالري سوزانده شده، مسافت، ضربان قلب و غيره را نشان مي­دهد، كه كمك شاياني براي ارتقاء بهبود عملكرد برنامه ورزشي را فراهم مي­آورد. همۀ مدل­هاي دوچرخه ثابت قابليت تنظيم صندلي را دارد كه موجب راحتي در استفاده از آنها مي­شود. خريد دوچرخه ثابت براي همۀ باشگاه­هاي بدنسازي صورت مي­گيرد و به عنوان يكي از وسايل محبوب بدنسازان به حساب مي­آيد. به وسيله اين دستگاه عضلات پا را تقويت مي­كنند و نماي زيبايي را از پا به وجود مي­آورند. زمان خريد دوچرخه ثابت بايد  ملاك­هاي متعددي را در نظر گرفت تا رضايت كامل را براي ما به همراه داشته باشد: داراي مقاومت بالا در تحمل وزن كاربر (اغلب بايد متحمل 15 كيلو بالاتر از وزن كاربر )، قيمت متناسب با كيفيت و كاركرد دستگاه، نوع مكانيزمي كه دستگاه فعال مي­شود، كيفيت پدال­ها، نوع زين، قابليت­هاي صفحه نمايشگر، ضمانت و خدمات پس از فروش معتبر.

خريد اينترنتي دوچرخه ثابت را نيز ميتوان از سايت هاي اينترنتي انجام داد ورزش جزء جدايي ناپذير زندگي انسان محسوب مي­شود و در دنياي پر مشغله امروز مي­توان با استفاده از وسايل كاربردي متناسب باشگاه را به خانه آورد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

از بهترين وسايل براي تمرين­هاي هوازي مي­توان به تردميل و دوچرخه ثابت اشاره نمود كه از دستگاه­هاي ثابت در باشگاه­هاي بدنسازي به حساب مي­آيد. مؤثرترين دستگاه­هايي هستند كه ميزان چربي­سوزي بالايي را براي ورزشكاران به وجود مي­آورند. استفاده از دوچرخه ثابت علاوه بر انجام ورزش هوازي اين امكان را مي­دهد تا با ايمني بالا دوچرخه سواري را انجام دهيم.

 با قابليت­هاي فراواني كه بر روي اين دستگاه­ها تعبيه شده است، امكانات فراواني را در اختيار مربيان قرار داده تا بتوانند بازدهي بالايي را براي ورزشكاران به ثمر برسانند. استفاده از دوچرخه ثابت داراي مزاياي زيادي است: وسيله­اي مؤثر براي كاهش وزن، تقويت نمودن عضلات ران و پا، مقرون به صرفه بودن در زمان و مكان، گرفتن فضاي كمتر، استفاده راحت در هر موقعيت هوايي و غيره. علاه بر مزايا، اين دستگاه داراي معايبي است كه استفاده از آن براي خانم­هاي باردار و افرادي كه داري مشكلات آرتروز و سياتيك هستند، مناسب نيست. دوچرخه ثابت داراي تنوع كاركردي است كه به آنها اشاره مي­كنيم: دوچرخه استاده، دوچرخه نشسته پشتي­دار و دوچرخه اسپينينگ. هر كدام از اين دوچرخه­هاي ثابت را مي­توان براي استفاده در منزل خريد دوچرخه ثابت را انجام داد، تنها تفاوت آنها در قابليت­هايي است كه هر يك را نسبت به ديگري متمايز مي­كند.

بر اساس مقاومت، دوچرخه­هاي ثابت داراي دو نوع ثابت مگنتي و ثابت الكترومگنتي است. زمانيكه از اين دستگاه­ها استفاده مي­كنيد بايد نكات قابل توجه­اي را رعايت كنيد: استفاده از كفش مناسب، داشتن آشنايي كافي براي استفاده از آنها، زين دوچرخه را با توجه به شرايط جسماني خود تنظيم كنيد تا آسيب به عضلات ديگر وارد نشود، نوشيدن آب قبل، حين و بعد ورزش فراموش نشود و از همه مهمتر اين است كه ابتدا به آهستگي پا زده شود و سپس به آرامي دنده را بالا برده و با مقاومت بالا پدال بزنيد تا تمرين مؤثرتري داشته باشيد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ]
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراح بیگ سایت