دارامان

طراحي وب سايت

طراحي وب سايت
 

هدف از طراحي وب سايت معرفي انواع  شركت ها و مشاغل توليدي و خدماتي است، كه با رويكردي فروشگاهي ، خبري و اطلاع رساني پياده سازي مي شود. مهمترين گامي كه در جهت رشد كسب و كار خود انجام مي دهد، طراحي وب سايت حرفه اي و متناسب با نوع فعاليتتان مي باشد، كه به كسب و كارتان اعتبار و هويت ببخشد، و بتوانند به خوبي مشتريانتان را راضي نگه دارد.غالبا هدف از طراحي سايت تبديل بازديدكنندگان به مشتري مي باشد، كه اين معقوله تنها با صرف زمان و كار مستمر به روي وب سايتتان ميسر مي شود. تعرفه هاي طراحي سايت بر اساس نوع خدماتي كه در سايت ارائه مي شود، مضمون وب سايت كه مي تواند وب سايت فروشگاهي و يا وب سايت خبري واطلاع رساني باشد، زبان برنامه نويسي  و گرافيك به كار رفته در وب سايت  از سوي شركت هاي طراحي وب سايت تعيين مي شود، زيرا تمام سايت ها از لحاظ زمان برنامه نويسي و پياده سازي با هم يكسان نيستند.

طراحي خلاقانه وب سايت علاوه بر اينكه درصد فروش و تبليغات شما را در فضاي آنلاين و مجازي بالا مي برد، اين امكان را براي شما فراهم مي كند، تا از ميزان رضايت مشتريان تان نسبت به نحوه سرويس دهي و فعاليت تان با خبر شويد، و در پيشرفت و رفع ايرادات كسب و كارتان تلاش كنيد. در گام اول طراحي سايت حرفه اي خود بايد اول نياز سنجي اوليه و يا هدف خود از طراحي وب سايت را مشخص نماييد، بعد از آن نوبت به جمع آوري مستندات و طراحي اوليه وب سايت مي رسد و سپس به ترتيب قالب وب سايت، برنامه نويسسي، ورود اطلاعات، تست اوليه سايت و در نهايت آموزش پنل سايت طراحي شده صورت مي گيرد، كه هر كدام از اين مراحل در روند ايجاد وب سايت بسيار مهم و تاثير گذارند، و بايد نهايت دقت خود را به خرج دهيد. 

شركت طراحي وب سايت مبنا سال هاست كه با نمونه كار هاي قوي در زمينه طراحي انواع وب سايت فعاليت مي كند .ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۱ دى ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

با بزرگ تر شدن و رنق گرفتن كسب و كار هاي ديجيتال، اكثر مشاغل و صنايع با هدف فروش، معرفي و تبليغات حرفه خود اقدام به طراحي سايت نمودند، و تاثير اين امر در فروش آن ها به حدي بوده، كه امروزه اكثر مشاغل خواهان پيشرفت براي كسب و كار خود شروع به ايجاد يك وب سايت فروشگاهي و يا اطلاع رساني كرده اند، تا مشتريان آن ها به راحتي بتوانند خريد خود را انجام دهند، و رتبه فروش خود را به سرعت بالا ببرند. از آن جا كه اهميت و تاثير وب سايت بر كسب و كار بر كسي پوشيده نيست، بايد در ابتداي هدف خود را از ايجاد و سفارش طراحي وب سايت مشخص كنيد، تا بتوانيد تمام پيش فرض ها و انتظارات خود را به خوبي براي تيم برنامه نويسي شرح دهيد، تا خروجي پيش روي شما مورد رضايتتان قرار بگيرد. پيدا كردن يك شركت طراحي سايت خبره و حرفه اي گام دومي است، كه بايد به آن توجه كنيد، كه البته با مطالعه سوابق كاري اين شركت ها به سادگي مي توان بهترين آن ها را انتخاب كرد، كه علاوه بر طراحي سايت  حرفه اي مورد نظر، خدمات پشتيباني سايت را هم به مشتريان ارائه دهد.

از ديگر مواردي كه در نظر گرفتن آن از اهميت خاصي برخودار است، قابليت ريسپانسيو سايت مي باشد، زيرا اكثر مخاطبان و مشتريان شما با استفاده از گوشي هاي اندرويد و غيره، وب سايت شما را بررسي مي كنند، و بايد بتوانند به راحتي از تمام امكانات كاربردي سايت استفاده نمايند. سهولت استفاده، استفاده از راهنماي سايت، قابليت جستجو و  ... هم مي تواند در جلب توجه كاربران سايت نقش مهمي دارد. با بزرگتر شدن ديجيتال ماركتينگ و رقابتي شدن بازار براي موفقيت و ماندگاري در اين بازار مجازي بزرگ نمي توان از مفهوم سئو يا همان بهينه سازي سايت براي موتور هاي جستجو غافل شد، اهميت اين موضوع در حدي است، كه پس از طراحي انواع سايت به عنوان مهم ترين مبحث مورد بررسي قرار مي گيرد.

 شركت طراحي سايت مبنا از برجسته ترين شركت ها با نمونه كاره هاي قوي در اين زمينه مي باشد .ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۱ دى ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

سايه ابرو شبيه به تتو بوده ولي به طور روزانه مي توان از آن استفاده كرد. سايه ابرو ها را با استفاده از برس مخصوصي بر روي ابرو ها مي كشند و داخل ابرو ها را پر مي كنند. برخي از افراد استفاده از مداد ابرو را دوست ندارند و استفاده از سايه ي ابرو را ترجيح مي دهند زيرا به تيرگي مداد ابرو عمل نمي كند و يك سايه اي بر زير موهاي ابرو ايجاد كرده ظاهري پر را به آن مي دهد از اين رو بسياري خريد بهترين سايه ابرو را انجام مي دهند .رنگ هاي سايه ابرو با توجه به رنگ ابرو هاي شما مي تواند مختلف باشد و براي استفاده از سايه ي ابرو بايد رنگ ابروها را براي سايه زدن انتخاب كنيد تا تفاوتي ميان سايه و تار هاي ابرو وجود نداشته و غير طبيعي جلوه نكند.

براي يك آرايش معمولي و يا آرايش ميهماني مي توانيد از سايه ابرو استفاده كنيد و ابرو هايتان زيبا به نظر بيايد. روش استفاده از سايه ابرو ها با استفاده از قلم هاي نازك نيز انجام مي گيرد كه با استفاده از آن مي توان دور ابرو ها هم صاف و يكدست كرد. براي استفاده از انواع سايه ابرو بايد دقت كنيد كه خارج از ابرو ها نبايد از آن استفاده كنيد زيرا ظاهر خوبي را ايجاد نمي كند. براي خريد سايه ابرو فلورمار به سايت مراجعه كنيد.

 فروش سايه ابرو در كشور ما از محصولات داخلي و خارجي انجام مي گيرد كه برند هاي متفاوتي دارند و هر كدام براي يك شركت هستند كه بر همين اساس داراي قيمت هاي مختلفي هم مي باشند. براي خريد سايه ابرو ، جنس هاي خوب و باكيفيت را انتخاب كنيد. خريد سايه ابرو گلدن رز باكيفيت معمولا قيمت بالاتري از انواع بي كيفيت دارد اما استفاده از آن تفاوت بسياري با نمونه ي سايه ابرو بي كيفيت را دارد كه در زمان استفاده متوجه اين موضوع خواهيد شد. براي خريد سايه ابرو با كيفيت به سايت مراجعه كنيد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۱ دى ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

مداد ابرو از ابزار هاي آرايش كردن ابرو ها مي باشد كه با استفاده از آن مي توان ابرو ها پر و پهن نمود. انواع مداد ابرو در رنگ هاي مختلفي در بازار موجود مي باشند كه با توجه به رنگ ابروي خود از رنگ بندي آن مي توان استفاده كرد. در خريد بهترين مداد ابرو  دقت كنيد كه رنگ مداد ابرو بايد بسيار نزديك به رنگ ابروي شما باشد تا غير واقعي جلوه نكند و شما را زيبا كند. در استفاده از انواع مداد ابرو بسيار با احتياط عمل كنيد و مقدار استفاده ي مداد ابرو را مناسب انجام دهيد كه ابروي شما هم پر شود و هم خيلي تيره نشود. براي استفاده از مداد ابرو با كيفيت در گوشه ها و زواياي ابرو از تيره كردن ابرو ها خودداري كنيد زيرا باعث ايجاد جلوه ي بد و غير طبيعي خواهد شد.

از ايجاد كادر با استفاده از مداد ابرو براي ابرو ها خودداري كنيد و به صورت كم رنگ و در طي چند بار داخل ابرو ها را پر كنيد. براي استفاده از مداد ابرو ها فرم ابرو را خيلي تغيير ندهيد و روي پوست نياييد زيرا مصنوعي جلوه خواهد كرد و در نتيجه آرايش زيبايي نخواهيد داشت. براي خريد مداد ابرو پودري تايرا به سايت مراجعه كنيد.

 در انتخاب مداد ابرو به مارك آن نيز دقت كنيد. برند هاي مختلف مداد ابرو در فروشگاه ها موجود مي باشند كه در صورت استفاده از برند ها با محصولات بي كيفيت به زيبايي خود آسيب وارد مي كنيم و در صورت استفاده از مداد ابرو بي كيفيت مو هاي ابرو دچار ريزش مي شوند، پس بايد از مداد ابرو اورجينال با كيفيت بالا استفاده كنيم زيرا در اين مداد ابرو ها از مواد شيميايي مضر استفاده نمي شود و در اثر استفاده براي مو و پوست آسيبي به ما وارد نمي شود. براي خريد مداد ابرو فلورمار به سايت وارد شويد و مداد ابرو مورد نياز خود را تهيه كنيد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۱ دى ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

مداد چشم يكي از وسيله هاي پركاربرد براي آرايش كردن مي باشد. مداد ها انواع مختلفي دارند كه براي لب ها و چشم ها و ابرو استفاده مي شوند اما از مداد چشم ها به طور اختصاصي براي چشم ها استفاده مي شوند. انواع مداد چشم وجود دارد كه در ضخامت هاي مختلف و در جنس ها و مدل هاي مختلفي مي باشند. انواع مداد چشم در رنگ هاي مختلفي توليد مي شوند كه مي توان از هر رنگ آن استفاده كرد. مداد چشم ماندگاري هاي مختلفي دارند و در اندازه ي چربي مختلفي مي باشند كه هر يك بر روي انواع پوست مي تواند خوب جلوه كند. با استفاده از خريد بهترين مداد چشم مي توان چشم ها را گيرا و جذاب كرد. درشت نشان دادن چشم ها با استفاده از مدل هاي كشيدن مداد چشم امكان پذير است و مي توان بر روي مژه هاي بالا و پايين استفاده كرد.

از انواع مداد چشم مي توان به جاي خط چشم نيز استفاده كرد. با وجود انواع برند هاي مداد چشم، كيفيت هاي مختلفي از اين ابزار آرايشي را در بازار داريم. برخي از نمونه هاي مداد چشم ضدآب بوده و پخش و ريزش پيدا نمي كند و مي توان در مدت زمان بالا از آن استفاده كرد. براي خريد مداد چشم مي توانيد از طريق هر يك از فروشگاه ها اقدام به خريد كنيد اما نمونه هاي تقلبي و بي كيفيت بسيار در بازار وجود دارد كه با خريد مداد چشم در اين نمونه ها موجب پشيماني شما خواهد شد. براي خريد مداد چشم پيچي كولوسال كژال ميبلين به سايت مراجعه كنيد.

بنابراين از مداد چشم هاي باكيفيت و اورجينال استفاده كنيد تا بتوانيد آرايشي زيبا را داشته باشيد و ماندگاري آرايشتان نيز بالا برود. فروش مداد چشم اسنس سري kajal با قيمت ارزان در سايت قرار گرفته است. شما مي توانيد خريد مداد چشم به صورت اينترنتي را انجام دهيد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۱ دى ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

از لوازم آرايشي چشم ها مي توان به سايه چشم اشاره كرد. سايه چشم ها همان طور كه از نامش مشخص است براي ايجاد سايه استفاده مي شود. از سايه چشم ها مي توان براي پلك هاي پايين و بالا استفاده كرد و بر زيبايي چهره افزود. با استفاده از انواع سايه چشم مي توان به چشم ها عمق داد و حتي فرم چشم ها را زيبا تر كرد و بر روي بزرگ و كوچك نشان دادن چشم ها تاثير گذاشت. خريد بهترين سايه چشم را ارزان انجام دهيد.

رنگ هاي سايه چشم متنوع بوده و مي توان بر حسب سليقه و با توجه به رنگ پوست و لباس از آن ها استفاده كرد. گاهي اوقات از چندين تركيب رنگي سايه چشم با هم استفاده مي كنند تا زيبايي چشم ها را بيشتر كنند. برند هاي مختلف سايه چشم در كشور ما وجود دارد كه بسياري از آن ها برند معروف بوده و مي توانيم از اين برند هاي سايه چشم خريد خود را انجام دهيم. فروشگاه هاي عرضه كننده ي سايه چشم در سطح شهر بسيار هستند اما براي خريد سايه چشم مانند خريد سايه چشم آناستازيا حتما به مراكز معتبر مراجعه كنيد زيرا شما بايد در خريد محصولات آرايشي و پوستي دقت داشته باشيد و به دليل استفاده ي مستقيم لوازم آرايشي مانند سايه چشم با پوست و چشم ها در صورت اورجينال نبودن مي تواند باعث بروز حساسيت و حتي بيماري هاي پوستي شود.

 امروزه فروشگاه ها فروش سايه چشم نچرال را به صورت اينترنتي دارند كه مي توانيد خريد خود را راحت تر انجام دهيد اما در زماني كه خريد سايه چشم را اينترنتي انجام مي دهيد از فروشگاه هاي معتبر اقدام كنيد. به دليل اين كه لوازم آرايشي از جمله سايه ي چشم در نمونه هاي تقلبي با همان نام برند اصلي توليد مي شوند و با قيمت پايين تري به فروش مي رسند برخي گمان مي كنند كه همان محصولات اورجينال اند اما با كمي دقت متوجه اصل نبودن آن مي شويد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۱ دى ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

يكي از مهم ترين ابزار هاي آرايشي كه براي چشمان بوده و باعث زيبايي هر چه بيشتر آن مي شود خط چشم نام دارد. خط چشم ها رنگي بوده و در رنگ هاي مشكي به طور بسيار و در رنگ هاي ديگر نيز وجود دارند كه بر دور چشم ها كشيده مي شود و براي چشم ها قابي مي سازند كه به اين طريق با استفاده از يك خط چشم مي توان بر روي زيبايي چشم ها تاثير گذاشت از اين رو خريد انواع خط چشم را خانم ها انجام مي دهند .. خط چشم ها در انواع مايع و ماژيكي و.. موجود مي باشد كه از خط چشم مايع بيشتر استفاده مي شود. در خط چشم ها مايعي وجود دارد كه در برابر هوا خشك مي شود و درون ظرفي در بسته قرار گرفته است. با استفاده از كشيدن خط چشم مي توانيم به چشم ها فرم داده و در بزرگ و كوچك نشان دادن چشم ها بسيار تاثير بگذاريم. براي خريد بهترين خط چشم به سايت مراجعه كنيد.

 خط چشم هاي ماژيكي راحت تر از خط چشم مايع كشيده مي شوند و براي كساني كه استفاده از خط چشم مايع براي آن ها مشكل است مناسب مي باشد. خط چشم ها در برند هاي مختلفي وجود دارند كه هر كدام داراي كيفيت هاي مختلفي مي باشند. فروشگاه آنلاين آراشيك در خدمت شماست.

 براي خريد خط چشم ها بايد به كيفيت آن بسيار توجه كنيم زيرا در هنگام استفاده از خط چشم ممكن است با چشم برخورد كند و موجب التهاب و قرمزي شود اما اگر از يك خط چشم با كيفيت استفاده كنيد، مشكلي براي چشمانتان پيش نمي آيد. خط چشم ها محو نمي شوند و به صورت خط دور چشم ها مي مانند كه انواع ضد آب و معمولي داشته و مدل هاي خط چشم ضد آب ماندگاري بيشتري را دارد و با شست و شوي بيشتر پاك مي شوند. براي خريد خط چشم مي توانيد به سايت فروشگاه آراشيك مراجعه كنيد و به صورت اينترنتي و بسيار راحت خريدتان را انجام دهيد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۱ دى ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

ريمل يكي از مهم ترين ابزار هاي آرايشي است كه براي آرايش چشم ها به كار مي رود. در ابتدا به ريمل چشم ، سرمه و ماسكارا مي گفتند. بعد از مدت ها يكي از شركت هاي كشور فرانسه ريمل چشم را به همين نام امروزي وارد ايران كرد كه از آن به بعد نام سرمه به نام ريمل تغيير پيدا كرد. خريد انواع ريمل بين خانم ها بسيار باب مي باشد .ريمل ها چشم ها را زيبا كرده و مژه ها را بلند و پر مي كند كه بسياري از افراد از اين ابزار آرايشي استفاده مي كنند. ريمل چشم، مژه ها را تيره كرده و به دليل تيرگي باعث زيبايي و جذابيت مي شود. اين ابزار آرايشي از يك برس تشكيل شده كه همزمان با پركردن مژه ها آن ها را برس مي كند و باعث جدايي مژه ها از هم و مرتب شدن آن ها مي شود. برس هاي انواع ريمل مي تواند در مدل هاي مختلفي باشد، همين طور در داخل ريمل ها مايعي وجود دارد كه از مواد مخصوص و به رنگ هاي مختلف مي باشد كه اين مايع در بلند مدت خشك مي شود بنابراين درب ريمل همواره بسته مي ماند. براي خريد بهترين ريمل به سايت مراجعه كنيد.

 انواع برند ريمل در سطح جهان وجود دارد كه در ايران نمونه هاي داخلي و خارجي بسيار را مي توانيم پيدا كنيم. هر يك از اين ريمل ها در برند هاي مختلف و با كيفيت مختلفي عرضه مي شود كه در هنگام خريد ريمل بايد بسيار به كيفيت آن توجه داشته باشيم زيرا چشم ها عضو هاي حساسي هستند و استفاده از يك ريمل بي كيفيت مي تواند باعث صدمه زدن و التهاب چشم ها شود. فروشگاه اينترنتي آراشيك در خدمت شماست.

 

 قيمت ريمل ها متفاوت بوده و هر شركتي يك قيمت را براي ريمل خود مي گذارد كه در اين ميان ريمل باكيفيت با قيمت پايين هميشه برنده خواهد بود و مشتريان بسيار زيادي را به خودش جذب خواهد كرد. فروشگاه اينترنتي آراشيك در زمينه فروش انواع ريمل در خدمت شما مي باشد .ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۱ دى ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

 لاستيك ها از مهمترين اجزاء تشكيل دهنده وسايل نقليه مي باشند، كه حركت ماشين ها بدون استفاده از آن ها امكان پذير نيست، و داراي طول عمر مشخصي هستند، و بايد به صورت دوره اي بررسي شوند تا در حركت خودرو ها اختلالي به وجود نيايد، زيرا بخشي از حوادث رانندگي به دليل عدم بررسي تاير ها اتفاق مي افتد. دوام و ماندگاري انواع لاسيتك هاي داخلي و با برند هاي متفرقه چيزي در حدود 50 تا 60 هزار كيلومتر مي باشد كه اين ميزان در تاير هاي با كيفيت و ساخت برند هاي معتبر جهاني به حدود 90 هزار كيلومتر در ساعت مي رسد. قيمت خريد بهترين انواع تاير  هم با توجه به برخي ويژگي هاي آن از قبيل پهناي تاير، عاج، برند سازنده، كيفيت ساخت و نوع تاير تعيين مي شود. از معتبر ترين برند هاي لاستيك سازي مي توان به هانكوك، ميشلن، بريجسون، فالكن و غيره اشاره كرد، كه در تمام دنيا مشتريان خاص خود را دارند و در بالاترين كلاس هاي جهاني قرار گرفته اند.

براي خريد بهترين تاير مانند خريد تاير ميشلن فابريك موجود در بازار  بايد به نكاتي نظير چسبندگي تاير، مقاومت حرارتي، عاج لاستيك، تاريخ توليد و انقضاء ، ميزان وزن بار و غيره توجه كرد، تا  لاستيك خريداري شده داراي طول عمر مناسبي هم باشد، و از خريد آن پشيمان نشويد. لاستيك ها بر حسب تكنولوژي به كار رفته در ساخت و توليد آن ها به دو دسته لاستيك هاي باياس و راديال تقسيم مي شوند، كه لاستيك هاي باياس از ساختاري ساده تري برخوردارند و در ساخت آن از الياف نخي استفاده شده است، كه در برابر حرارت خاصيت چسبندگي آن بيشتر مي شود و طول عمر كمتري نسبت به لاستيك هاي راديال دارند، زيرا  در ساخت اين لاستيك ها از رشته هاي سيمي استفاده مي شوند كه مقاومت بالاتري دارند.

 با خريد اينترنتي انواع تاير مانند خريد تاير فالكن تايلند مورد نظر خود از فروشگاه هاي اينترنتي مي توانيد با مناسب ترين قيمت و در كمترين زمان ممكن سفارش خود را ثبت، و تاير مورد نظر را دريافت نماييد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۱ دى ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

لاستيك ميشلن در جايگاه نخست كيفيت در دنيا قرار گرفته است، و از بهترين تاير هاي موجود در كلاس هاي جهاني است، اين لاستيك ساخت كشور فرانسه است، كه در كيفيت، دوام و ماندگاري بي نظير است. اگر به دنبال يك تاير مناسب و با دوام هستيد برند ميشلن بهترين انتخاب براي خودروي شما مي باشد، كه البته نسبت به كيفيت و دوامي كه دارد قيمت لاستيك ميشلن هم نسبت به ديگر برندهاي موجود در بازار قدري بالاتر است، كه ب در مقايسه با دوامي كه دارد، بسيار مناسب است. اين برند لاستيك سازي فرانسوي در تمام دنيا مشتريان خاص خود را دارد، و همواره در حال به روز كردن توليداتش است، و سالهاست بالاترين رتبه كيفيت و نوآوري صنعت لاستيك سازي را پس از بريجستون از آن خود كرده است، و توانسته اين جايگاه را حفظ نمايد. در بازار  ممكن است با لاستيك ميشلن ساخت كشورهاي آلمان، انگليس، فرانسه و ژاپن مواجه شويد، كه قيمت هر كدام از آن ها هم با ديگر متفاوت است، اما در مجموع  برند ميشلن از برترين برند هاي موجود در بازار است، كه تا 90 هزار كيلومتر در ساعت كار مي كند و اين ميزان را مي توان در حدود دو برابر ديگر لاستيك هاي داخلي و ضعيف موجود در بازار دانست. براي خريد بهترين لاستيك ميشلن  به سايت مراجعه كنيد.

خريد لاستيك سواري ميشلن اسپانيا از شركت آن كه از بزرگترين توليدكنندگان انواع تاير براي هواپيما، شاتل فضايي، ماشين آلات سبك و سنگين، مانند  ماشين آلات راهسازي، خودرو هاي دامپترك و جرثقيل، اتومبيل، و حتي دوچرخه و موتور سيكلت است.

 نمايندگي هاي اين برند فرانسويي در تمام دنيا فعال و آماده خدمت رساني به متقاضيان مي باشند، و اين امكان وجود دارد، كه به صورت حضوري و يا اينترنتي به محل نمايندگي و يا درگاه اينترنتي آن مراجعه كرد و با مناسب ترين قيمت موجود در بازار، خريدن لاستيك ميشلن را انجام ، و درب منزل تحويل گرفت، ضمن اينكه اين نمايندگي ها  كيفيت تاير خريداري شده را هم تضمين مي كنند.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۱ دى ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ]
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراح بیگ سایت