دارامان

طراحي وب سايت

طراحي وب سايت
 

يكي از اصلي ترين موارد در ساخت يك ساختمان طراحي نما براي آن مي باشد دليل اين كه طراحي نما بسيار اهميت دارد اين مي باشد كه نماي ساختمان ها حس خوب و انرژي مثبت براي كل محيط خارجي و فضاي بيرون و همينطور براي ساكنين مي شود و دليل ديگر اين مي باشد كه نماي ساختمان به اين دليل كه از ساختمان جدا نمي باشد مي تواند نشان دهنده ي اصالت يك خانه باشد از اين رو بايد طراحي نما را بسيار مورد اهميت قرار دهيم براي طراحي نما رعايت كردن اصول و نكاتي الزامي مي باشد كه بد نيست توضيحات مختصري در مورد آن ها بدانيد پس با ادامه ي اين نوشته همراه ما باشيد تا اطلاعاتي هرچند مختصر اما كاربردي در مورد طراحي نما به دست آوريد .

براي طراحي نما بايد به صورت اجمالي از زاويه ديد هاي مختلف چه از دور و چه از نزديك نماي ساختمان را بررس كنيد و ببنيد كه نما با چه تناسبي از متريال هاي مختلف كه به كار برده مي شود ظاهر خوب و زيبايي دارد و ميتواند ريتم درست و مناسبي داشته باشد خطوط هايي كه در ساختمان ها وجود دارد و از اجزاي اصلي نما مي باشد بايد مورد توجه قرار گيرد و در طراحي نما طوري طراحي شود كه جلب توجه كند و نماي ساختمان را از ديگر نما ها متمايز كند درخدمات طراحي نما به طراحي بالكن بايد بسيار اهميت داد كه يكي از عضو هاي اصلي نما مي باشد براي اين كه طراحي نما داراي ريتم خاص و منحصر به فرد باشد بايد تركيباتي از موارد زير را در آن به كار برد .

1. در تركيب كردن در و پنجره بايد چند ديوار خالي بين آن ها ايجاد كرد و اين تركيب داراي ريتم مخصوص باشد .

2. در طرح هايي كه داراي عقب رفتگي مي باشد بايد براي اين قسمت هاي خالي از پنجره هاي بلند و يا بالكن استفاده كرد همچنين استفاده از گل و گياه در اين مكان ها زيبا و مناسب مي باشد و به طراحي نما كمك مي كند .

3. اگر نوع كاربري ساختمان به گونه اي مي باشد كه داخل آن جنب و جوش و انرژي بالا است پس بهتر است كه اين انرژي و جنب و جوش در طراحي نما ساختمان نيز نمود داشته باشد و مشخص باشد پس از اين نكته در طراحي نما بايد استفاده كرد .

4. معمولا در ساختمان هاي مجلل از خطوط عمودي بهتر است استفاده شود .

5. در طراحي نما بايد از مواد و مترالي استفاده كنيد كه نمايانگر طرحي باشد كه قرار است پياده سازي شود همچنين پايه و اصول و همينطور سبكي كه قرار است براي ساختمان طراحي شود را بايد در نظر بگيريد .

6. معمولا در طراحي نما قسمت هايي كه بسيار حائز اهميت مي باشد قسمت بالاي ساختمان و قسمت مياني است .

گروه معماري هيرادانا اميدوار است با رعايت كردن اين نكات مختصر در طراحي نما خود موفق باشيد و بتوانيد يك نماي مناسب و منحصر به فرد كه براي مدت ها نظر ها را به خود جلب كند داشته باشيد .ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۶ فروردين ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

اگر قصد داريد مغازه اي را راه اندازي نماييد يكي از مهم ترين قسمت هايي كه بايد براي مغازه انجام دهيد دكوراسيون مغازه مي باشد. شما با استفاده از دكوراسيون مغازه مي توانيد مشتريان زيادي را به داخل مغازه جلب و جذب نماييد. بنابراين شما هر چه براي  دكوراسيون مغازه هزينه نماييد چندين برابر آن را در طول زمان كسب خواهيد نمود.

دكوراسيون مغازه بر اساس محل قرارگيري مغازه

طراحي و پياده سازي دكوراسيون مغازه بايد بر اساس محلي انجام شود كه مغازه در آنجا قرار گرفته است براي مثال در صورتي كه در محله اي متوسط قرار داريد در صورتي كه دكوراسيون مغازه را بسيار شيك طراحي نماييد عابرين از وارد شدن به مغازه شما امتناع مي كنند زيرا فرض شان بر اين است كه اجناس مغازه شما بسيار بالا باشد و از توان خريد آن ها خارج مي باشد. ولي استفاده از دكوراسيون مغازه بسيار شيك و جذاب در محلي كه افراد داراي وضعيت مالي بالايي هستند باعث مي شود تا آنها به سمت مغازه شما جذب شوند. براي نوع طراحي دكوراسيون مغازه بايد از شركت هاي دكوراسيون داخلي كمك بگيريد تا  بتوانيد بهترين طراحي دكوراسيون مغازه را انجام دهيد.  گروه معماري هيرادانا با داشتن متخصصين طراحي داخلي مي تواند با توجه به شرايط شما بهترين طراحي دكوراسيون مغازه را براي شما انجام دهد.

ويترين مهم ترين بخش دكوراسيون مغازه

اولين نكته اي كه باعث مي شود تا عابرين به داخل مغازه شما بيايند نوع ويترين دكوراسيون مغازه مي باشد چيدمان و نورپردازي ويترين مغازه بايد به گونه اي باشد كه افراد علاقمند به ورود به مغازه شما باشند. براي انواع اجناسي كه در مغازه به فروش مي رسند بايد از نوع مناسبي از دكوراسيون مغازه استفاده شود. اين كه مغازه لباس مردانه را مي فروشد و يا لباس زنانه مي فروشد در طراحي ويترين دكوراسيون مغازه موثر مي باشد.

از ديگر نكاتي كه بايد براي دكوراسيون مغازه در نظر گرفت اين است كه دكوراسيون مغازه مانع از تردد مشتريان نباشد. بنابراين در دكوراسيون مغازه بايد اين نكته در نظر گرفته شود كه مشتريان بتوانند به راحتي در ميان ويترين ها تردد داشته باشند بدون اين كه با اجناس برخوردي داشته باشند و يا نگران برخورد با اجناس داخل مغازه باشند. اگر مغازه لباس فروشي داريد و نياز بايد محلي را براي اتاق پرو در نظر بگيريد و از نورپردازي و تهويه اي مناسب براي آن جا استفاده نماييد.

دكوراسيون مغازه بايد به مشتري حس اطمينان را القا كند و خريدار بايد حس آرامش در محيط داشته باشد. درست است كه مغازه كوچك يا بزرگ بر روي دكوراسيون مغازه تاثير مي گذارد ولي چنانچه از روانشناسي رنگ ها براي دكوراسيون مغازه استفاده نماييد مي توانيد بهترين دكوراسيون و بهترين نتيجه را دريافت نماييد.  نور پردازي بايد در دكوراسيون مغازه به گونه اي باشد تا مشتري بتواند براي مدت زيادي در مغازه بماند و ناخودآگاه علاقمند به ترك مغازه نباشد. نوع دكوراسيون مغازه مي تواند مشتري را مجدد به مغازه شما بكشاند و اين در صورتي است كه مشتري از حضور در مغازه شما لذت برده باشد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۶ فروردين ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

چگونگي طراحي دكوراسيون اداري از دغدغه هاي بسياري از مديران شركت ها و ادارات مي باشد. كارمندان و مديران به نوعي بيشترين ساعت عمر خود را در محيط اداري سپري مي كنند بنابراين دكوراسيون اداري از اهميت ويژه اي برخوردار مي باشد. دكوراسيون اداري بايد به نوعي باشد كه با سليقه عموم افراد خوانايي داشته باشد زيرا افراد بسياري به يك مكان اداري با سليقه هاي مختلفي رفت و آمد مي كنند كه نياز است دكوراسيون اداري پاسخگوي همه اين سلايق باشد.

يك سري نكات درباره طراحي دكوراسيون اداري

در دكوراسيون اداري بايد از رنگ هايي استفاده شود كه باعث ايجاد پويايي در محيط شود و محيط شادي را براي كارمندان ايجاد نمايد. دكوراسيون اداري بايد به گونه اي باشد كه براي كارمندان ايجاد خستگي نكند. دكوراسيون اداري بايد به گونه اي باشد كه رنگ ديوار و كفپوش و مبلمان هماهنگي مناسبي را بايكديگر داشته باشند. يكي ديگر از نكاتي كه بايد ر دكوراسيون اداري در نظر گرفته شود اين است كه براي كارمندان پارتيشن بندي مناسبي انحام شود تا حريم خصوصي كارمندان حفظ شود.  طبق تحقيقات انجام شده دكوراسيون اداري اگر طبق اصول انجام شود مي تواند تاثير بسيار زيادي بر روي راندمان كارمندان بگذارد. دكوراسيون اداري مناسب مي تواند حس خوبي را به كارمندان منتقل نمايد حس اعتماد به نفس در كارمندان از جمله تاثيرات مثبتي لست كه دكوراسيون اداري مي تواند در كارمندان ايجاد نمايد. يكي ديگر از مواردي كه بايد در دكوراسيون اداري در نظر گرفته شود اين است كه مبلمان مناسبي براي ارباب رجوع در نظ گرفته شود تا ارباب رجوع نيز با مراجعه به اداره و يا شركت حس خوبي را از محيط دريافت نمايد. يكي ديگر از نكاتي كه بايد در دكوراسيون اداري در نظر گرفته شود نورپردازي محيط كار است. نورپردازي بايد به گونه اي در دكوراسيون اداري انجام شود كه مانع از خستگي كارمندان شود به خصوص بايد دكوراسيون اداري به گونه اي باشد كه چشم كارمندان زود دچار خستگي نشود. گروه معماري هيرادانا مي تواند در طراحي و اجراي دكوراسيون اداري در تمام مراحل در كنار شما باشد

انواع دكوراسيون اداري

دكوراسيون اداري مي تواند شيك و كلاسيك باشد و يا مدرن باشد. ولي براي  هر قسمت دكوراسيون اداري از محيط اداري نياز داريد كه از دكوراسيوني مناسب استفاده نماييد براي مثال براي اتاق مدير بهتر است از سبك كلاسيك استفاده شود. استفاده از وسايل لوكس براي دكوراسيون اداري اتاق مدير بسيار مناسب مي باشد. يكي از ديگر نكاتي كه بايد در دكوراسيون اداري ردر نظر گرفته شود اين است كه بهتر است از لوگوي سازماني و يا شركتي در دكوراسيون اداري استفاده نمي شود. براي مثال مي توان در پارتيشن اداري مي توانيد از لوگوي حكاكي شده استفاده نماييد.

براي دكوراسيون اداري همچنين بايد فضايي را براي استراحت كارمندان در نظر بگيريد تا در صورت خستگي بتوانند بر رئي آن استراحت نمايند. ايجاد كمد و قفسه مناسب در محيط كار از ديگر مواردي است كه بايد در دكوراسيون اداري در نظر گرفته شود. ايجاد قفسه و كمد باعث ايجاد نظم در محيط شده و كارمندان مي توانند دسترسي راحتي به وسايل مورد نياز خود داشته باشند. همچنين قفسه باعث زيبايي محل كار نيز مي شود

وجود گل و گياه نيز در محيط كار مي تواند دكوراسيون اداري را بسيار زيباتر نمايد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۶ فروردين ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

شايد بتوان گفت تاير يكي از پر مصرف ترين قسمت هاي يك خودرو مي باشد كه در حركت و فرمانپذيري ماشيد نيز تاثير بسزايي دارد. استفاده از يك تاير مرغوب باعث مي شود تا بتوانيد راحت تر از خودروي استفاده نماييد. انتخاب تاير نامناسب براي خودرو همچنين مي تواند خطرات زيادي را براي براي سرنشينان خودرو به بار بياورد. فروشگاه اينترنتي يوزپلنگ علاوه بر اينكه اقدام به فروش تاير در انواع مخنلفي كرده است اطلاعات مناسبي را نيز در سايت خود قرار داده است. در اين مقاله نيز سعي ميكنيم تا درباره خريد تاير اطلاعاتي را در اختيار شما قرار دهيم.

يكي از نكاتي كه بايد درباره تاير بدانيد اين است كه بر روي تاير يك سري اعداد درج شده است كه هر كدام از آن ها بيانگر اطلاعاتي در باره تاير مي باشد و در صورتي كه در اين باره اطلاعات نداشته باشيد در هنگام خريد تاير مي توانيد با مشكل مواجه شويد. بنابراين بهترين راه براي خريد تاير مناسب داشتن اطلاعات در زمينه شماره هاي درج شده بر روي تاير مي باشد. تاير مي تواد طبيعي و يا مصنوعي باشد. براي تهيه تاير طبيعي از از شيره، ساقه و الياف درختان استفاده مي شود. استفاده از تاير طبيعي محاسن و معايبي دارد ولي در حال حاضر بيشتر تاير مصنوعي ساخته مي شود ه از مواد مختلفي ساخته مي شود.

تاير از قسمت هاي مختلفي تشكيل شده است. يكي از قسمت هاي تاير آج نام دارد. اج مستقيم با زمين در تماس مي باشد بنابراين نكته اي كه بايد براي اين قسمت از تاير در نظر گرفته شود ميزان مقاومت تاير در برابر سايش مي باشد. آج از تركيبات مواد مصنوعي و طبيعي تشكيل شده است.  طراحي آج براي تاير بايد به گونه اي باشد كه اصطكاك مناسبي با زمين داشته باشد و در صورتي وارد شدن آب به داخل آن به راحتي تخليه شود. اج در تاير انواع مختلفي دارد كه هركدام از آن ها داراي معايب و مزايايي مي باشد.

يكي ديگر از قسمت هاي تاي شانه تاير نام دارد. كه مابين ديواره و اج قرار گرفته است. ديواره كناري نيز از ديگر بخش هاي تاير مي باشد كه ارتفاع آن مشخص است و بر روي تاير نوشته شده است. پوشش لبه ها نيز در تاير وظيفه مستحكم كردن محل لنحناي تاير را دارند. رشته زهوار نيز فولادي بودهو به شكل حلقه در لبه تاير و مماس بر رنگ مي باشد كه رشته زهوار وظيفه دارد تا تاير از رينگ خارج نشود. تسمه هاي محافظ در تاير نيز وظيفه بين لايه خارجي و داخلي قرار دارد و با عث افزايش استحكام مي شود.خريد تاير بايد با توجه به نوع ماشين انجام شود و بايد تاير را از محل معتبر خريداري نماييد. برندهاي داخلي و خارجي زيادي اقدام به توليد انواع تاير نموده اند و شما بايد بر اساس نوع ماشين و ميزان هزينه اي كه مي كنيد يكي از انواع مناسب تاير را براي خودروي خود خريداري نماييد. تاريخ انقضاي تاير نيز از مهم ترين قسمت هاي تاير مي باشد و شما بايد خودتان تارخ را بخوانيد تا پس از خريد متوجه گذشتن تاريخ انقضاي تاير نشويد ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

خريد لاستيك خودرو يكي از كارهايي است كه بايد براي خريد آن اطلاعاتي داشته باشيد تا با پرداخت قيمت بالا براي خريد لاستيك خودرو در آينده اي نزديك نياز به تعويض آن نداشته باشيد. در خريد لاستيك خودرو بايد توجه داشته باشيد كه اعدادي بر روي لاستيك درج شده است كه بهتر است قبل از خريد لاستيك خودرو معني و مفهوم آن ها را بدانيد. براي خريد لاستيك خودرو بايد بدانيد كه لاستيك داراي تاريخ مصرف مشخصي مي باشد و بايد قبل از خريد لاستيك خودرو تاريخ را بر روي لاستيك بخوانيد تا لاستيكي كه خريداري مي نماييد تاريخ گذشته نباشد. عددي 4 رقمي بر روي لاستيك درج شده است كه نشاندهنده سال ميلادي و هفته توليد آن مي باشد كه 4 سال پس از اين تاريخ تاريخ انقضاي لاستيك مي باشد. استفاده از لاستيك پس از اين تاريخ ميتواند خطرات غير قابل جبراني را براي شما ايجاد نمايد. بسياري از افرادي كه كار خريد و فروش لاستيك خودرو را انجام مي دهند متاسفانه اقدام به فروش لاستيك هاي تاريخ گذشته مي كنند و بنابراين شما بهتر است كه خودتان اين اعداد را بتوانيد از روي لاستيك خودرو بخوانيد. يكي ديگر از مواردي كه بايد در زمان خريد لاستيك خودرو به آن توجه داشته باشيد اين است كه بدانيك اندازه فشار باد مجاز لاستيك چه مقدار مي باشد گخ معمولا به آن توجهي نمي كنيم. حداكثر فشار بادي كه مي تواند به لاستيك وارد شود نيز بر روي لاستيك درج شده است و شما مي توانيد آن را بر روي لاستيك بخوانيد.

مقدار باري كه بر روي لاستيك وارد مي شود نيز بر روي لاستيك درج شده است و هنگام خريد لاستيك خودرو بايد به آن توجه نماييد. خريد لاستيك خودرو را مي توانيد به شكل حضوري و يا اينترنتي انجام دهيد. فروشگاه اينترنتي يوزپلنگ يكي از معتبرترين سايت هاي اينترنتي مي باشد كه در زمينه خريد و فروش انواع لاستيك مناسب براي انواع خودروهاي سبك و سنگين فعاليت مي كند. اين سايت اطلاعات لازم را در زمينه خريد لاستيك خودرو ارائه مي نمايد و شما مي توانيد با مطالعه مشخصات لاستيك ها نوعي مناسب از لاستيك را خريداري نماييد. يكي ديگر از مواردي كه بايد بتوانيد عدد آن را بر روي لاستيك بخوانيد ميزان سرعت مجاز براي لاستيك مي باشد به اين ترتيب كه حداكثر ميزان سرعت لاستيك كه براي لاستيك قابل تحمل مي باشد بر روي لاستيك درج شده است و شما مي توانيد متوجه شويد كه لاستيك در عرض 10 دقيقه چه سرعتي را مي تواند تحمل نمايد. يكي ديگر از مسائلي كه در خريد لاستيك خودرو بايد رعايت نماييد اندازه لاستيك خودرو مي باشد. اندازه لاستيك خودرو مشتمل بر پهناي لاستيك، راديال، نسبت ارتفاع ديواره لاستيك به پهناي لاستيك بر حسب درصد و قطر رينگ بر حسب اينچ مي باشد. ميزان مقاومت حرارتي و چسبندگي رينگ  و ساييدگي از ديگر مسائلي است كه براي اندازه لاستيك در خريد لاستيك خودرو به ان ها توجه مي شود. در خريد لاستيك خودرو اين نكته را نيز مد نظر قرار دهيد كه از لاستيك معيوب و يا تعميري استفاده نكنيدادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

با افزايش يافتن قيمت لاستيك خودرو و تاثير آن بر روي ديگر انواع كالا انواع لاستيك دولتي با ترخ دولتي در دسترس مردم قرار گرفته است. از انجا كه لاستيك از جمله كالاهاي مصرفي محسوب مي شود بنابراين براي بسياري از افراد پرداخت هزينه هاي سنگين خودرو بسيار مشكل شده است ولي مي توانند از خريد لاستيك دولتي براي حل مشكل خود و تهيه لاستيك ماشين خود استفاده نمايند. دليل اثر گذاري قيمت بالاي لاستيك بر روي ديگر كالاها اين است كه براي حمل و نقل كالا ها كه از انواع ماشين استفاده مي شود كه بالا بودن قيمت لاستيك در نهايت به خاطر بالا رفتن هزينه حمل و نقل بر روي قيمت كالا اثر مي گذارد و اين براي اقشار متوسط به پايين مردم بسيار ناخوشايند خواهد بود. اما با توجه به شرايط اقتصادي كنوني در همه زمينه ها و اعمال تحريم ها از كشورهاي خارجي قيمت انواع لاستيك تا حد زيادي افزايش پيدا كرده است و اين به دلايلي نظير گرانقيمت بودن واردات مواد اوليه لاستيك مي باشد . بنابراين براي رعايت حال استفاده كنندگان از خودرو لاستيك دولتي با داشتن شرايطي عرضه مي شود.

يكي از عرضه كنندگان لاستيك دولتي فروشگاه اينترنتي يوزپلنگ مي باشد ك با احراز شرايطي اقدام به فروش لاستيك دولتي مي نمايد. لاستيك دولتي با قيمت مناسبي نسبت به نوع آزاد لاستيك به فروش مي رسد و با ارائه مداركي مي توانيد لاستيك دولتي را در تعداد مشخصي تهيه نماييد. شركت بارز نيز يكي از شركت هايي است كه ناچار به فروش لاستيك با قيمت هاي بالا شده است و دليل آن هم همان طور كه گفته شد بالا رفتن بسيار زياد دلار در مدت زمان كمي بود و اينكه براي تهيه بسياري از مواد اوليه لاستيك نياز به تامين مواد از كشورهاي خارجي مي باشند. ولي با تلاش اين شركت در جهت تامين مواد مورد نياز خود با قيمت مناسب توانسته است تا لاستيك دولتي را با قيمت دولتي و مناسب به دست مردم برساند. گرجه باز هم در تهيه لاستيك دولتي با مشكلاتي مواجه هستيم ولي لاستيك بارز سعي در حل همه اين مشكلات داشته است تا بتواند دغدغه بسياري از مردم را در اين زمينه برطرف نمايد. شما مي توانيد براي اطلاع از قيمت لاستيك دولتي به فروشگاه اينترنتي يوزپلنگ مراجعه كرده و لاستيكي را كه مورد نيازتان مي باشد را خريداري نماييد.

لاستيك بارز در برابر بسياري ديگر از شركت ها انواع بيشتري از لاستيك را توليد و عرضه مي نمايد و براي تهيه لاستيك دولتي مي توانيد به سايت يوزپلنگ مراجعه نماييد. همچنين براي نحوه دريافت لاستيك دولتي مي توانيد با شماره هاي درج شده در سايت تماس گرفته و با كارشناسان اين سايت براي نحوه دريافت لاستيك دولتي و قيمت و انواع لاستيك دولتي مشورت نماييد. براي اين كه در خريد لاستيك دولتي با مشكلاتي مواجه نشويد و از دست دلالان در امان بمانيد بايد به فروشگاه هايي معتبر براي خريد لاستيك دولتي مراجعه نماييد. سايت يوزپلنگ نيز در راستاي كسب رضايت مشتريان اقدام به فروش لاستيك دولتي در انواع مختلف عرضه شده نموده استادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

يكي از مهم ترين قسمت ها خودرو تاير خودرو مي باشد كه بايد دقت زيادي را در خريد تاير خودرو داشته باشيد تا با پرداخت قيمت تاير كه معمولاً هزينه اي بالا مي باشد با مشكل روبرو نشويد. شما بايد درباره خريد تاير اطلاعات مناسبي داشته باشيد تا بتوانيد با بهترين نوع تاير را خريداري نماييد. تاير در برندها و كيفيت هاي متنوعي به شكل داخلي و خارجي توليد مي شود و شما بايد بهترين نوع تاير را بر اساس نوع خودروي خود خريداري نماييد. بر اساس نوع خودرويي كه داريد و نوع تايري كه انتخاب مي كنيد قيمت تاير نيز متفاوت مي باشد.

اگر قيمت تاير بالا باشد و كيفيت تاير نيز بالا باشد ارزش پرداخت قيمت تاير را دارد اما در بسياري از مواقع فروشنده تاير متاسفانه تايرهاي تاريخ مصرف گذشته را به جاي تاير هاي نو و با كيفيت به فروش مي رسانند و قيمت تاير را همان قيمت نوي تاير دريافت مي نمايند كه در اين صورت شما متضرر خواهيد شد. بنابراين بابت مقدار قيمت تاير كه پرداخت مي نماييد بايد از كيفيت تاير ا طمينان داشته باشيد. شما مي توانيد با مراجعه به نمايندگي هاي معتبر فروش تاير اقدام به خريد نوعي مناسب از تاير بكنيد و همچنين مي توانيد خريد تاير را از فروشگاه هاي اينترنتي معتبر انجام دهيد. يكي از معنبر ترين فرشگاه هاي اينترنتي لاستيك فروشگاه اينترنتي يوزپلنگ مي باشد كه شما با مراجعه به اين سايت مي توانيد از انواع لاستيك موجود در بازار ديدن كرده و ضمن مطالعه مشخصات انواع برندها و لاستيك ها بهترين و مناسب ترين نوع لاستيك را انتخاب نماييد. همچنين مي توانيد براي اطلاع از قيمت تاير به اين سايت مراجعه نموده و يا با شماره هاي موجود در سايت مراجعه نماييد. بهترين قيمت تاير را مي توانيد با مراجعه به ا ين سايت دريافت نماييد. ضمن اينكه اطلاعات كامل لاستيك در فروشگاه اينترنتي يوزپلنگ درج شده است. قبل از خريد تاير بهتر است بسياري از اطلاعات را كسب نموده و سپس اقدام به خريد تاير نماييد. يكي از اطلاعاتي كه بهتر است قبل از خريد تاير داشته باشيد اطلاعات كامل در زمينه قيمت تاير در انواع مختلف مي باشد تا فروشنده نتواند قيمت تاير را با چيزي بالاتر از آن چه هست به شما اعلام نمايد. براي خريد تاير بايد مشخصات كامل تاير را از روي لاستيك به شكل كامل بخوانيد تا بهترين نوع و مناسب ترين نوع تاير را براي خودرو خود انتخاب نماييد. تاير همچنين براي ماشين هاي سنگين در برندهاي مختلفي توليد مي شود و شما بر اساس نوع نيازي كه داريد مي توانيد يكي از مناسب ترين انواع لاستيك را خريداري نماييد. ميزان فشاري كه يك لاستيك مي تواند تحمل كند و يا ميزان اصطكاكي كه تاير دارد از جمله اطلاعاتي مي باشد كه بايد در زمينه خريد لاستيك داشته باشيد. در خريد لاستيك خودرو ميزان سبكي لاستيك و ضخامت و اندازه اج هاي لاستيك خودرو از ملاك هاي خريد لاستيك خودرو به حساب مي آيد. برندهاي داخلي توليد لاستيك نيز از كيفيتي بسيار مناسب برخوردار مي باشند وقيمت تاير داخلي نيز بسيار مناسب مي باشدادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

شما در هنگامي كه مي خواهيد لاستيك بارز را خريداري نماييد بايد اطلاعات لازم را در زمينه لاستيك بارز داشته باشيد. لاستيك بارز بسياري از انواع لاستيك را توليد كرده و به بازار عرضه كرده است و شما بايد بر اساس نوع نياز خود يكي ازآنها را خريداري نماييد.  خريد لاستيك بارز بايد بر اساس اطلاعاتي باشد كه بر روي آن درج شده است. توجه نماييد كه براي خريد لاستيك بارز به سايت هاي معتبري مانند فروشگاه اينترنتي يوزپلنگ مراجعه نماييد كه مي دانيد محصولات آن داراي كيفيت مناسبي باشد. اگر مي خواهيد خريد را از فروشگاه ها و به شكل حضوري انجام دهيد نيز بايد به فروشگاه هايي مراجعه نماييد كه از كيفيت محصولات آن ها اطمينان داشته باشيد. بنابراين بهتر است بدون نداشتن شناخت از فروشگاه كار خريد لاستيك را انجام ندهيد. خريد اينترنتي لاستيك بارزتوسط فروشگاه اينترنتي يوزپلنگ به راحتي امكان پذير بوذه و شما مي توانيد با خريد اينترنتي لاستيك بارز تمام خصوصيات لاستيك بارز و انواع آن ها را مشاهده نموده و با اطمينان خريد اينترنتي لاستيك بارز را انجام دهيد. با خريد اينترنتي لاستيك بارز ديگر نيازي نداريد به فروشگاه هاي مختلفي براي خريد لاستيك بارز مراجعه نماييد. و مي توانيد لاستيك مورد نظر خود را به راحتي خريداري نماييد. بارز يكي از بهترين برندهاي داخلي مي باشد و اگر مشخصات آن را به خوبي مشاهده نماييد  مي توانيد براي مدت ها از آن بدون هيچ مشكلي استفاده نماييد. 

فروشگاه اينترنتي يوزپلنگ به منظور جلب رضايت شما مشتريان خدمات خريد اينترنتي لاستيك بارز را قرار داده است تا شما به راحتي و از منزل بتوانيد خريد اينترنتي لاستيك بارز را به راحتي انجام دهيد. لاستيك بارز هم داراي محبوبيت مناسبي در ميان مشتريان بوده و مي توان گفت كه در برابر ساير لاستيك هاي ساخت داخل رتبه بالايي را كسب نموده است. شما مي تواني با مراجعه به سايت يوزپلنگ و مشاهده انواع لاستيك بارز خريد اينترنتي لاستيك بارز را با خيالي آسوده انجام دهيد. ما پس از بررسي هاي لازم در جهت كيفيت كالا و قرار دادن اطلاعات دقيق درباره لاستيك بارز اين امكان را فراهم آورده ايم كه شما نيز محصولات متنوع ما را مشاهده كرده و  با مقايسه اي كه انجام مي دهيد بهتري خريد اينترنتي لاستيك بارز را انجام دهيد تا بعداً دچار پشيماني نشويد. نام قبلي گروه صنعتي لاستيك بارز لاستيك كرمان بوده است كه بعدا به لاستيك بارز تغيير نام داد. خريد اينترنتي لاستيك بارز براي انواع خودرو هاي شخصي و يا انواع ماشين آلات كشاورزي انجام دهيد. با خريد اينترنتي لاستيك بارز از فروشگاه اينترتي يوزپلنگ مي توانيد از كيفيت محصولات اطمينان داشته باشيد. در سال 92 لاستيك بارز در ميان ساير انواع لاستيك رتبه اول را كسب نموده است. از خصوصيات بارز لاستيك بارز وزن مناسب و سبك آن مي باشد. كيفيت محصولات بارز از برندهاي چيني بسيار قابل قبول تر بوده و مي توانيد با خيالي اسوده از آن استفاده نماييد و به جاي برندچيني از لاستيك بارز استفاده نمااييد. براي اطلاعات بيشتر به سايت مراجعه نماييدادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

براي تهيه و خريد لاستيك خودرو بايد نكاتي را در نظر بگيريد تا در استفاده از لاستيك خودرو با مشكل برخورد نكنيد. از مهم ترين نكاتي كه بايد درباره لاستيك خودرو بدانيد اين است كه به تاريخ اقضاي لاستيك خودرو توجه نماييد. تازيخ انقضاي لاستيك خودرو به شكل چهار رقمي بر روي لاستيك خودرو نوشته شده است و شما بايد بتوانيد در هنگام خريد لاستيك خودرو  ان را از روي لاستيك بخوانيد. اين عدد 4 رقم بوده و سال توليد به همراه هفته اي از سال كه لاستيك توليد شده است بر روي آن مشخص شده است. تاريخ انقضاي لاستيك 4 سال پس از تاريخي است كه بر روي لاستيك درج شده است. اگر شما پس از اين تاريخ از لاستيك خودرو استفاده نماييد ممكن است خطرات جاني براي شما ا يجاد شود بنابراين بايد در خريد لاستيك خودرو به اين نكته توجهي ويژه داشته باشيد تا با پرداخت قيمت لاستيك با مشكلي روبرو نشويد.

يكي ديگر از نكاتي مه بايد براي خريد لاستيك خودرو در نظر داشته باشيد حد اكثر ميزان فشاري است كه لاستيك مي تواند تحمل نمايد. اين عدد نيز بر روي لاستيك خودرو نوشته شده است و بنابراين شما باي بر اساس نوع خودرو و نياز خود يكي از انوااع لاستيك خودرو را تهيه نماييد. براي مسافرت هاي طولاني مقدار فشار لااستيك بايد 4psi كاهش بيابد زيرا در مسير طولاني لاستيك خودرو بر اثر گرم شدن دچار افزايش فشار خواهد شد. اين عدد نيز بر روي ديوار كناري لاستيك خودرو نوشته شده است  به راحتي مي توانيد عدد را پيدا كرده و بخوانيد. مي توانيد از فروشگاه اينترنتي يوزپلنگ براي خريد لاستيك مورد نياز خود  استفاده نماييد. خريد اينترنتي لاستيك خودرو داراي مزاياي زيادي مي باشد  كه از آن جمله مي توان به گرفتن اطلاعات كاملي در زمينه خريد لاستيك خودرو اشاره نمود . همچنين براي خريد لاستيك خودرو نيازي نداريد به فروشگاه هاي فروش لاستيك خودرو به شكل حضوري مزاجعه نماييد و مي توانيد به راحتي ضمن مشاهده مشخصات لاستيك خودرو يكي از انواع لاستيك خودرو را سفارش دهيد.

يكي از مهم ترين نكاتي كه بايد در زمان خريد لاستيك خودرو در نظر داشته باشيد استاندارد بودن لاستيك خودرو مي باشد. شما اگر مي خواهيد لاستيك خودرورا تهيه نماييد بايد بدانيد كه مي خواهيد از آن چه استفاده بكنيد و نوع لاستيك خودرو را بر ان اساس انتخاب نماييد براي مثال ميزان استفاده و نوع استفاده از لاستيك خودرو در نوع جاده خشك يا نرطوب در انتخاب لاستيك خودرو موثر مي باشد.

علاوه بر رعايت هايي كه در زمان خريد لاستيك خودرو مي كنيد بايد به خوبي نيز از لاستيك خودرو نگهداري نماييد تا بتوانيد براي مدت استاندارد از لاستيك خودرو استفاده نماييد. باد لاستيك خودرو بايد در زمان هاي مناسبي چك شود و بهتر اين است كه لاستيك خودرو براي هر چهار چرخ از يك نوع باشد. همچنين چرخ هاي خودرو بايد در حالت بالانس قرار داشته باشند تا به لاستيك خودرو آسيبي وارد نشود. يكي ديگر از نكاتي كه بايد براي تهيه لاستيك خودرو رعايت نماييد استفاده از لاستيك خودرو به شكل نو مي باشدادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

يكي از انواع لاستيك كه در ايران محبوبيت خوبي نيز به دست آورده است لاستيك بارز مي باشد. گروه صنعتي بارز كار خود را از سال1372 آغاز نموده است  و تاكنون موفقيت هاي زيادي را در زمينه توليد انواع لاستيك بارز كسب كرده است. لاستيك بارز براي انواع خودرو ها توليد مي شود و شما مي توانيد براي خريد لاستيك بارز براي خودروي خود يكي از انواع لاستيك بارز مناسب را انتخاب نماييد. چنانچه خودروي پرايد داريد مي توانيد لاستيك بارز پرايد را خريداري نماييد. قيمت لاستيك بارز پرايد بسيار مناسب بوده و از كيفيت بالايي نيز برخوردار مي باشد. شما مي توانيد براي گرفتن اطلاعات بيشتر درباره قيمت لاستيك بارز پرايد به نمايندگي ها مجاز فروش انواع لاستيك بارز مراجعه نماييد. يكي ديگر از راه هايي كه مي توانيد از قيمت لاستيك بارز پرايد اطلاع پيدا نماييد مراجعه به فروشگاه اينترنتي يوزپلنگ مي باشد. شما مي توانيد با مراجعه به اين سايت علاوه بر دريافت اطلاعات كامل درباره انواع لاستيك و برندهاي معتبر مي توانيد اطلاعاتي نيز در زمينه قيمت لاستيك بارز پرايد به دست بياوريد و يا با كارشناسان فروشگاه اينترنتي يوزپلنگ تماس بگيريد. براي خريد لاستيك بارز پرايد بايد از سلاما و تاريخ انقضاي لاستيك مطلع شويد و با خيال راحت ان را خريداري نماييد در صورتي كه از لاستيك اطلاعات مناسبي در دست نداريد بهتر است قبل از خريد لاستيك اطلاعات لازم را از فروشگاه ها و يا سايت هاي معتبر اينترنتي كسب نماييد. بسياري از فروشندگان هستند كه متاسفانه فقط به فكر سود خود بوده و هنگام خريد لاستيك نيز اطلاعاتي مناسب را درباره آن لاستيك در اختيار شما قرار نمي دهند و از بي اطلاعي شما براي فروش لاستيك استفاده مي كنند. همچنين براي خريد لاستيك پرايد نيز بايد درباره قيمت لاستيك بارز پرايد اطلاعات داشته باشيد تا فروشنده نتواند قيمت لاستيك بارز پرايد را بيشتر از آنچه در حقيقت هست به شما نفروشد.

نوع استفاده اي كه از خودرو و لاستيك خودرو مي كنيد و ميزان استفاده از خودرو بر روي انتخاب شما در انتخاب لاستيك موثر خواهد بود. براي مثال اگر مسافرت هاي طولاني انجام مي دهيد و يا در مناطق مرطوب هستيد براي خريد لاستيك خودرو بايد همه اين گزينه ها را نيز در نظر بگيريد كه همه اين ها بر روي تصميم شما براي خريد لاستيك خودرو تاثير مي گذارد. علاوه بر اين انتخاب شما  درباره لاستيك خودرو بر روي قيمت لاستيك بارز پرايد نيز تاثير مي گذارد ولي براي استفاده از حداكثر عمر لاستيك بايد نوعي از لاستيك را خريداري نماييد كه براي خودرو و نوع استفاده شما مناسب باشد و در مدت زمان كوتاهي دچار خرابي نشود. در صورتي كه از لاستيكي نامناسب براي خودروي خود استفاده نماييد ممكن است دچار خطراتي در طول استفاده از لاستيك خودرو بشويد كه از آن جمله مي توان به خطرات مالي و مخصوصاً جاني غير قابل جبران اشاره نمود. براي اطلاع ازليست قيمت لاستيك بارز پرايد مي توانيد با فروشگاه اينترنتي يوزپلنگ مراجعه كرده و يا در اين باره با كارشناسان اين قسمت تماس حاصل نماييد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ توسط فرشته شكري
نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ]
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراح بیگ سایت