دارامان

طراحي وب سايت

طراحي وب سايت
 

انواع لاستيك براي انواع خودرو توسط برندهاي مختلفي توليد مي شود. لاستيك ها داراي خواص مشخصي مي باشند و هر كدام از آن ها براي نوعي از خودرو مناسب مي باشد و شما بايد بر اساس نوع نياز خود يكي از انواع لاستيك را براي خودروي خود خريداري نماييد. بر اساس انواع مختلف لاستيك قيمت لاستيك نيز انواع مختلفي دارد و شما بايد بر اساس نوع لاستيكي كه مي خواهيد قيمت لاستيك را پرداخت نماييد. لاستيك هايي با برندهاي داخلي و برندهاي داخلي توليد و مي شوند و شما بر اساس نيازي كه داريد مي توانيد يكي از انواع ان ها را انتخاب نماييد. لاستيك داخلي علاوه بر كيفيت بالايي كه دارد قيمت مناسبي نيز دارد و شما مي توانيد با پرداخت قيمت لاستيك مناسب از كيفيت مناسبي از لاستيك استفاده نماييد. براي خريد لاستيك شما بايد نكاتي را در نظر بگيريد و بر آن اساس انتخاب لاستيك را انجام دهيد. بر اساس نوعي از لاستيك كه انتخاب مي كنيد قيمت لاستيك نيز متفاوت خواهد بود. شما براي اين كه از ليست قيمت لاستيك در انواع مختلف مطلع شويد مي توانيد به شكل حضوري به فروشگاه ها و نمايندگي هاي فروش لاستيك مراجعه نماييد ولي يكي از راحت ترين راه ها براي اطلاع از ليست قيمت لاستيك مراجعه به سايت هاي معتبر اينترنتي مي باشد. در اين زمينه مي توانيد بهفروشگاه اينترنتي يوزپلنگ براي اطلاع پيدا كردن از قيمت لاستيك مراجعه نماييد. همچنين براي كسب اطلاعات بيشتر درباره قيمت لاستيك مي توانيد با شماره هاي كارشناسان ما كه در سايت يوزپلنگ آمده است مراجعه نماييد.

براي اطلاع از قيمت لاستيك به فروشگاه ها و نمايندگي ها و سايت هاي معتبري مراجعه كنيد كه از آن ها اطمينان داشته باشيد و بهتر اسن قبل از اقدام براي خريد لاستيك از قيمت لاستيك در انواع مختلف و يا نوعي كه مورد نياز شما مي باشد اطلاع پيداكنيد زيرا برخي از فروشندگان هستند كه از بي اطلاعي شما استفاده مي كنند و قيمت لاستيك را بيشتر از آنچه كه واقعا هست به شما اعلام مي كنند. همچنين بسياري از سايت هاي معتبر اينترنتي هستندكه مي توانيد با مراجعه به آن ها درباره قيمت لاستيك اطلاعات مناسبي را يه دست بياوريد. لاستيك هاي چيني هم در بازار هستند كه داراي قيمتي مناسب هستند ولي شما با خريد لاستيك از برندهاي داخلي مي توانيد از كيفيت بهتري نسبت به بسياري از انواع لاستيك چيني برخوردار شويد و علاوه بر اينكه از توليد داخلي نيز حمايت كرده ايد از كيفيت مناسبي نيز بهره مي گيريد و قيمت لاستيك داخلي نيز بسيار مناسب تر از انواع لاستيك چيني مي باشد. در خريد لاستيك به جز قيمت لاستيك بايد نكات ديگري را نيز مد نظر قرار داد كه از آن جمله اندازه اج لاستيك خودرو و ميزان حداكثر فشار، ميزان بار قابل تحمل توسط لاستيك اشاره نمود. همه اطلاعات مورد نياز درباره لاستيك بر روي لاستيك درج شده است و شم ا مي توانيد با مراجعه به سايت هاي اينترنتي از  روش خواندن اين اعداد مطلع شويد. تاريخ توليد لاستيك از مهم ترين نكاتي است كه بايد در خريد لاستيك مد نظر قرار دهيدادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

يكي از بخش هايي كه در بازسازي ساختمان مورد توجه قرار مي گيرد ايجاد تغييرات در كفپوش و تعويض آن مي باشد. كفپوش هاي زيادي هستند كه مي توانند براي استفاده براي كفپوش مناسب باشند از انواع مناسب كفپوش مي توان به پاركت و سراميك اشاره نمود. بسياري از افراد علاقمند از استفاده از پاركت براي كفپوش و بسياري ديگر علاقمند به استفاده از پاركت براي كفپوش محل زندگي يا كار خود مي باشند. در اينجا درباره مزاياي استفاده از كفپوش پاركت و يا سراميك سخن مي گوييم.

از آنجا كه تعويض پاركت و يا سراميك خيلي راحت نيست بنابراين بايد در انتخاب كفپوش پاركت و يا هر نوع ديگري از كفپوش مناسب براي خود دقت لازم را انجام دهيد تا پس از گذشت مدت زماني از نوع كفپوشي كه انتخاب كرده ايد خسته نشويد. بنابراين قبل از انتخاب پاركت و يا سراميك بايد اطلاعات مناسبي را در اين زمينه كسب نماييد.

چيزي كه مشخص است كفپوش فضاي زيادي از منزل را تحت تاثير قرار مي دهد و بايد پاركت و يا هر كفپوش ديگري كه انتخاب مي كنيد تناسب لازم را با ديگر قسمت هاي خانه داشته باشد. پاركت و سراميك هر دو به راحتي تميز مي شوند و هيچكدام ايجاد حساسيت نمي كنند بنابراين بايد عوامل ديگري را براي انتخاب نوع كفپوش پاركت و يا لمينت بايد در نظر بگيريد. سراميك داراي انواع مختلف و بسيار زيبايي هستند كه كه بسياري از افراد تمايل به استفاده از آن ها دارند ولي بايد اين را بدانيد كه سراميك ها سرد مي شوند و درست است كه براي فصل تابستان بسيار دل انگيز خواهد بود ولي سرماي آن ها در زمستان باعث ايجاد درد كمر و پا خواهد شد. يكي ديگر از معايب  سراميك اين است كه در صورتي كه خيس شود احتمال سرخوردگي بر روي آن وجود خواهد داشت. جنس پاركت از چوب مي باشد و در رنگ هاي مختلفي ساخته مي شود و مي توانيد بر اساس نوع دكوراسيون خود يكي از انواع پاركت را انتخاب كنيد. يكي از مزاياي پاركت اين است كه سرد است و نه گرم و دماي مناسبي دارد و بنابراين عوارض كمتري دارد. يكي ديگر از مزاياي پاركت اين است كه به دليل جوبي بودن آن حس گرمي  و صميميت را منتقل مي كند. بنابراين در خريد پاركت خوب و با كيفيتو يا سراميك مي توانيد علاوه بر سليقه و شكل ظاهري پاركت و سراميك خصوصيات آن ها را نيز مد نظر قرار دهيد. از ديگر نكاتي كه بايد در خريد كفپوش در نظر بگيريد اين است كه ظاهر بيشتر براي شما اهميت دارد و يا نوع استفاده اي كه از آن مي كنيد و اينكه كفپوشي كه انتخاب مي نماييد چقدر مي توانيد براي تميزي آن وقت بگذاريد و يكي از ديگر نكاتي كه بايد در انتخاب پاركت و يا سراميك در نظر بگيريد اين است كه ميزان رفت و آمد شما برروي كفپوش و يا محلي كه در آنجا از كفپوش استفاده مي كنيد چه مقدار است. براي اطلاعات بيشتري مي توانيد با فروشگاه تزئيينات داخلي دكورآفيس تماس بگيريد و از مشاوران ما راهنمايي هاي لازم را دريافت نماييدادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

يكي از جديدترين انواع كاغذ ديواري كه بسيار نيز مورد استقبال قرار گرفته است كاغذ ديواري سه بعدي مي باشد كه طرح هاي زيباي آن باعث شده تا بتوان استفاده هاي زيادي براي دكوراسيون داخلي از آن نمود. كاغذ ديواري سه بعدي مي تواند داراي انواع طرح هاي مدرن و كلاسيك باشد و مي تواند تصاويري حيرت انگيز از طبيعت داشته باشد. نصب كاغذ ديواري سه بعدي نسبت به كاغذ ديواري معمولي سخت تر است و كسي كه اين كار را انجام ميدهد بايد تخصص لازم و كافي را در اين زمينه داشته باشد زيرا  كاغذ ديواري سه بعدي داراي تصاويري واحد مي باشد و بايد با دقت در كنار هم ديگر چسبانده شوند تا بتواند تصويري منظم و دقيق را به نمايش بگذارد. چنانچه كاغذ ديواري سه بعدي به دقت نصب نشود ممكن است كل كاغذ ديواري سه بعدي از بين برود. كاغذ ديواري سه بعدي در كيفيت هاي مختلفي ساخته مي شوند و بر آن اساس قيمت هاي مختلفي نيز دارند. رنگ هايي كه براي چاپ بر روي كاغذ ديواري سه بعدي استفده مي شود نيز داراي تنوع زيادي مي باشد و هر چه كيفيت رنگ در كاغذ ديواري سه بعدي بيشتر باشد زيبايي بيشتري خواهد داشت. يكي از معتبرترين و حرفه اي ترين فروشگاه هاي فعال در زمينه فروش كاغذ ديواري سه بعدي مدرن و با كيفيت فروشگاه تزئينات داخلي دكورآفيس مي باشد.

يكي از خصوصيات كاغذ ديواري سه بعدي اين است كه مي توان تصوير مورد نظر خود را به فروشگاه تزئينات داخلي دكورآفيس براي چاپ بسپاريد تا بر روي كاغذ ديواري سه بعدي چاپ شود كه اين مي تواند بسيار جذاب باشد البته بايد بدايد در صورتي كه تصوير بر روي كاغذ ديواري سه بعدي از نوع سفارشي باشد بر روي قيمت كاغذ ديواري سه بعدي تاثير خواهد داشت و شما بايد هزينه بيشتري را نسبت به نوع آماده آن براي كاغذ ديواري سه بعدي پرداخت نماييد . از آنجا كه كاغذ ديواري سه بعدي داراي تصويري واحد مي باشد بنابراين در انتخاب سايز كاغذ ديواري سه بعدي بايد دقيقاً بدانيد كه چه سايزي از كاغذ ديواري سه بعدي براي ديوار مد نظر شما مناسب مي باشد و بر آن اساس اقدام به خريد كاغذ ديواري سه بعدي نماييد زيرا تمام طرح كاغذ ديواري سه بعدي بايد بر روي يك ديوار قابل اجرا باشد.

يكي ديگر از نكاتي كه بايد براي خريد كاغذ ديواري سه بعدي در نظر داشته باشيد اين است كه كاغذ ديواري سه بعدي براي يكي از چهار ديوار نماسب مي باشد و نمي توان از انواع كاغذ ديواري سه بعدي براي همه ديوار ها استفده كرد و در اين صورت فضايي آشفته خواهيد داشت. شما با استفاده صحيح از كاغذ ديواري سه بعدي مي توانيد بسياري از عيوب فضا را بپوشانيد براي مثال اگر فضايي كه در اختيار داريد كوچك است با استفاده از كاغذ ديواري سه بعدي كه داراي عمق باشد مي توانيد به فضا عمق بيشتري بدهيد  به اين ترتيب فضا را بزرگ تر نمايش دهيد و يا اگر فضايي سرد و بزرگ داريد مي توانيد با استفاده از كاغذ ديواري سه بعدي با رنگ ها و طرح هاي گرم فضا را صميمي تر نمايش دهيد 

 


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

از زمان هاي قديم براي پوشاندن ديوار از كاغذ ديواري استفاده مي شود. كاغذ ديواري در انواع و اقسام و طرح ها و جنس هاي مختلفي توليد و به بازار عرضه شده است و شما مي توانيد انواع مناسبي از كاغذ ديواري را براي مكان مورد نظر خود خريداري نماييد.

از آن جا كه كاغذ ديواري در طرح ها و جنس هاي متنوعي توليد مي شود بنابراين ممكن است اگر به فروشگاه براي خريد كاغذ ديواري مراجعه نماييد سر در گم شويد. بنابراين بهتر است قبل از اقدام براي خريد كاغذ ديواري خوب و باكيفيت  اطلاعاتي مناسب را درباره انواع كاغذ ديواري كسب نماييد.

نحوه انتخاب كاغذ ديواري

شما بايد بدانيد كه از چه سبكي از كاغذ ديواري براي فضاي مورد نظر مي خواهيد استفاده نماييد كه اين تصميم بايد بر اساس دكوراسيون منزل تان انجام شود اگر دكوراسيون منزل شما كلاسيك مي باشد بايد نوع كلاسيك كاغذ ديواري را براي منزل خود انتخاب نماييد و اگر دكوراسيون منزل شما مدرن مي باشد بايد كاغذ ديواري براي منزل خود استفاده نماييد. يكي از نكاتي كه بايد در خريد كاغذ ديواري در نظر بگيريد اين است كه رنگ دكوراسيون منزل شما چه رنگي است و بنابراين رنگ كاغذ ديواري را بر آن اساس انتخاب نماييد. اگر رنگ كاغذ ديواري هماهنگي لازم را با دكوراسيون نداشته باشد دكوراسيون منزل حالت شلخته پيدا خواهد نمود و شما پس از مدتي از دكوراسيون خود خسته خواهيد شد. همچنين طراحي كاغذ ديواري بايد با دكوراسيون منزل شما هماهنگي داشته باشد براي مثال اگر دكوراسيوني شلوغ داريد بايد  از كاغذ ديواري ساده استفاده كنيد تا فضاي به هم ريخته اي را نداشته باشيد.

پوشاندن عيوب ديوار با كاغذ ديواري

همچنين شما مي توانيد با استفاده از كاغذ ديواري بسياري از عيوب فضايي را كه داريد بپوشانيد. براي مثال اگر فضايي كوچك داريد مي توانيد با كاغذ ديواري كه داراي عمق بيشتري باشد را انتخاب نماييد تا فضاي منزل شما بزرگ تر نمايش داده شود. و  اگر فضاي شما بيش از حد بزرگ است با استفاده ار انواع كاغذ ديواري كه فضا را كوچك تر نمايش مي دهند مي توانيد فضا را گرم و صميمي به نمايش بگذاريد. همچينين كوتاهي و بلندي ديوارهاي را با استفاده از طرح كاغذ ديواري مي توانيد بپوشانيد. درانتخاب كاغذ ديواري ببينيد كه اگر آدمي هستيد كه به تنوع در دكوراسيون علاقمند هستيد نوعي ساده از كاغذ ديواري را انتخاب نماييد كه اگر خواستيد دكوراسيون خانه تان را تغيير دهيد بتوانيد به راحتي اين كار را انجام دهيد فروشگاه تزئينات داخلي دكور آفيس مي تواند در اين زمينه به شما كمك كند .

در حال حاضر مي توانيد از كاغذ ديواري متنوع براي پوشش ديوارها استفاده نماييد براي مثال مي توانيد ديوار پشت تلويزيون را با نوعي متفاوت ولي هماهنگ با ساير كاغذ ديواري ها انتخاب نماييد. همچنين نوع كاغذ ديواري كه براي اتاق خواب انتخاب مي كنيد بايد آرامبخش باشد و حس آرامش به شما بدهد.

همچينين براي اتاق بچه ها بايد نوعي مناسب از كاغذ ديواري را كه مناسب سن آن ها باشد انتخاب نمود كه البته سليقه كودكان نيز در در انتخاب كاغذ ديواري براي اتاق شان مهم است. رنگ هايي كه در انتخاب كاغذ ديواري براي كودكان استفاده مي شود بايد از نظر روانشناسي نيز براي فرزند شما مناسب باشدادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

مانند هر قسمت ديگري از ساختمان كه بايد در فواصل معيني مورد تميزكاري و شستشو قرار بگيرد نماي ساختمان نيز بايد در زمان هاي مناسبي مورد نماشويي قرار بگيرد تا بتوان از زيبايي نماي ساختمان بهره برد. همچنين نماشويي ساختمان باعث مي شود تا نماي شهري نيز زيبا شود زيرا بخش مهمي از فضاي شهري را نماي ساختمان ها تشكيل مي دهند و اگر ساختمان ها آلوده باشند فضاي شهري نيز آراستگي لازم را نخواهد داشت. البته بايد گفت بخشي از دليل نماشويي ساختمان مربوط به زيبايي ساختمان و نماي شهري مي شود ولي نماشويي مزاياي ديگري نيز دارد كه به نوعي از اهميت بالايي نيز برخوردار مي باشد كه در ادامه توضيحاتي را در اين باره ارائه مي نماييم.

حفظ سلامت نماي ساختمان با استفاده از نماشويي

يكي از مهم ترين دلايلي كه بايد نماشويي براي نماي ساختمان در فواصل مناسبي انجام شود اين است كه باقي ماندن انواع آلودگي ها به خصوص آلودگي هاي صنعتي باعث مي شود تا كم كم به داخل سنگ نماي ساختمان رسوخ كرده و باعث از بين رفتن نماي ساختمان شود به اين ترتيب كه سنگ ها كم كم  استحكام خود را از دست مي دهند و سنگ  ها ريزش مي كنند كه ممكن است بسيار براي عابريت خطر ساز باشد و مشكلاتي غير قابل حبران براي عابرين ايجاد شود. به خصوص آلاينده هاي صنعتي و يا باران هاي اسيدي در شهر هاي بزرگ بيشتر باعث ايجاد اين مشكل شده و به همين دليل بايد در فواصل كوتاه تري عمليات نماشويي براي ساختمان انجام شود تا نماي ساختمان بتواند براي مدت هاي طولاني سالم باقي بماند

روش هاي نماشويي

نماشويي نماي ساختمان به روش هاي مختلفي براي ساختمان انجام مي شود زيرا از مصالح مختلفي براي نماي ساختمان ها استفاده مي شود. نماشويي بايد بر اساس نوع نماي ساختمان انجام شود و بايد موادي كه براي نماشويي مورد استفاده قرار مي گيرد به نماي ساختمان آسيبي وارد نكند در غير اين صورت در صورتي كه از موادي مناسب براي نماشويي استفاده نشود نماي ساختمان يا تميز نمي شود و يا آسيب مي بيند بنابراين بهترين راه براي نماشويي ساختمان مراجعه به شركت هاي معتبر نماشويي مي باشد. شركت كار در ارتفاع سپهر سپيد با داشتن كادري متخصص در زمينه نماشويي بهترين نوع خدمات را به شما ارائه مي نمايد. كارشناسان اين شركت با مراجعه به محل ساختمان شما بررسي هاي لازم را براي نماي ساختمان انجام داده و سپس بهترين روش نماشويي را براي شما انتخاب مي نمايند.

در حال حاضر خدمات شتشوي نماي ساختمان و نماشويي با طناب داراي طرفداران بيشتري نسبت به خدمات نماشويي با داربست مي باشد. زيرا در روش نماشويي با طناب كار بلافاصله شروع مي شود و نيازي به صرف زمان براي  بستن داربست بر روي ساختمان نمي باشد و همچنين مانع از سد معبر براي عابرين خواهد شد. هزينه اين روش از شستشوي نماي شاختمان همچنين كم تر از نماشويي با داربست مي باشد. كارشناسان شركت ها معتبر قبل از نماشويي اقدام به بررسي نماي ساختمان مي كنند كه در صورت خرابي و مشاهده ترك و ريختگي بايد ابتدا نماي ساختمان ترميم شودادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

براي پيشرفت هاي علمي اساتيد و دانشجويان يكي از معيارها ميزان چاپ مقاله در مجلات معتبر علمي به خصوص در مجلات معتبر ISI  مي باشد. چاپ مقاله براي قبولي در مصاحبه آزمون دكتراي دانشجويان كارشناسي ارشد از درجه اهميت بالايي برخوردار مي باشد. همچنين اساتيد با تعداد چاپ مقاله كه در مجلات معتبر انجام مي دهند ارتقاء رتبه علمي پيدا مي كنند و به همين مناسبت ميزان دستمزد آن ها افزايش پيدا مي كند. براي چاپ مقاله بايد بدانيد كه مقاله شما در چه حوزه اي بوده و بايد براي چاپ مقاله، مقاله تان را به كدام مجله ارسال نماييد تا در روند چاپ مقاله با مشكلاتي روبرو نشويد و مقاله شما رد نشود. بسياري ديگر از نكات را بايد در نوشتن مقاله رعايت نماييد تا احتمال چاپ مقاله در مجله مورد نظرتان را افزايش دهيد.

اولين كاري كه بايد براي چاپ مقاله انجام دهيد انتخاب موضوعي مناسب براي مقاله است هر چه موضوع گويا تر باشد و نظر داوران مقاله را جلب كند درصد موفقيت شما براي چاپ مقاله افزايش پيدا خواهد كرد. يكي ديگر از نكاتي كه بايد براي انجام دادن خدمات چاپ مقاله حرفه اي در نظر بگيريد نحوه نگارش مقاله مي باشد. از آنجا كه در داخل كشور ما بيشتر چاپ مقاله داخلي به زبان فارسي مي باشد بنابراين بايد براي چاپ مقاله در مجلات خارجي نظير ISI بايد مقاله را به درستي ترجمه نماييد. چنانچه شما تخصص لازم را براي ترجمه مقاله به زبان انگليسي نداريد بايد آن را به افرادي بسپاريد كه در زمينه ترجمه مقاله تجربه و دانش كافي را داشته باشند تا در روند داوري براي چاپ مقاله با مشكلي روبرو نشويد. از آن جا كه مقالات داراي متوني تخصصي مي باشند بنابراين ترجمه بهتر است توسط فردي انجام شود كه در زمينه مقاله شما نيز تخصص داشته باشد تا بتواند اصطلاحات تخصصي را نيز به درستي ترجمه نمايد. موسسه آينده برتر با داشتن كادري مجرب در تمامي رشته ها مي تواند در زمينه ترجمه و چاپ مقاله در كنار شما باشد.

يكي ديگر از نكاتي كه بايد براي چاپ مقاله در نظر بگيريد اين است كه بتوانيد مقاله خود را به درستي جمع بندي نماييد. شما در اين قسمت از هدف خود براي نوشتن و چاپ مقاله سخن به ميان آورده و بايد به روشني در اين زمينه بنويسيد. يكي ديگر از بخش هايي كه براي چاپ مقاله بايد در نظر داشته باشيد اين است كه از منابعي كه براي نوشتن مقاله استفاده نموده ايد در مكان هاي مناسبي استفاده نماييد. اين به غير از اينكه محققان را به مقالات مرتبط ديگر ارجاع مي دهد از نظر اخلاقي نيز بايد رعايت شود. اگر قصد چاپ مقاله را داريد نبايد آن را براي دو مجله براي چاپ مقاله ارسال نماييد كه اگر چنين كاري را انجام دهيد و داوران متوجه شوند در دوره علمي خود مي توانيد با مشكلاتي مواجه شويد و ديگر ممكن است نتوانيد در آن مجلات چاپ مقاله را انجام دهيد. براي كسب اطلاعات بيشتر براي چاپ مقاله مي توانيد با موسسه آينده برتر كه فعال در زمينه ترجمه و چاپ مقاله مي باشد تماس حاصل نماييدادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

براي بررسي و امكان سنجي يك كسب و كار جديد چه در زمينه توليد محصول و چه در زمينه ارائه خدمات نياز به طرح توجيهي داريد. در طرح توجيهي شانس موفقيت كار شما با دقت و با در نظر گرفتن كليه شرايط مالي و فني و اقتصادي و بازار در نظر گرفته مي شود. در نهايت در طرح توجيهي يك مدل تصميم گيري ارائه مي شود  و در نهايت به  اين نتيجه مي رسيد كه در آينده مي تواند براي شما سوددهي داشته باشد يا نه و با استفاده از طرح توجيهي مي توانيد آينده نگري را براي كار خود داشته باشيد. يك طرح توجيهي اگر به درستي نوشته شود تمامي ابعاد پروژه را در نظر مي گيرد و به سور دقيق بررسي مي نمايد و نقاط ضعف و قوت را براي كسب و كار جديد بررسي كرده و همچنين موانع احتمالي پروژه را مورد بررسي قرار مي دهد. راه حل هايي نيز در طرح توجيهي براي مشكلات احتمالي كار ارائه مي شود.

در كشورهاي پيشرفته اولين قدم براي شروع هر كاري را با طرح توجيهي بر مي دارند زيرا از اهميت طرح توجيهي به خوبي آگاه هستند و تصميم گيري  هاي خود را منوط به نتيجه طرح توجيهي مي كنند.مطالعات امكان سنجي در طرح توجيهي شما را به اين نتيجه مي رساند ايا كسب و كار جديد توجيه پذيري كافي را دارد يا خير و ايا توجيه اقتصادي دارد در صورتي كه نتيجه طرح توجيهي توجيه پذير نباشد  ديگر سرمايه اوليه از دست نخواهد رفت و شما مي توانيد از سرمايه اوليه براي كسب و كاري جديد بهره بگيريد. استفاده از طرح توجيهي براي كليه زمينه هاي كاري از جمله خدماتي، توليدي، كشاورزي و بسياري ديگر از زمينه ها مورد نياز مي باشد. يكي ديگر از مزاياي تهيه طرح توجيهي اين است كه مسير فعاليت شما قدم به قذم مشخص مي كند. در كل مي توان گفت يك طرح توجيهي  طرح شما را به لحاظ فني، اقتصادي، مالي وبازار رقابت بررسي كرده و درنهايت با جمع بندي شما را به اين نتيجه مي رساند كه ايا كسب و كار شما توجيه پذير است و يا نه كه همه اين ها در بخش هاي مجزايي از طرح توجيهي بررسي مي شود.

براي تهيه طرح توجيهي بايد به افرادي مراجعه نماييد كه در اين زمينه تخصص لازم را داشته باشند و بتوانند با استفاده از دانش خودو تحقيقات و بررسي هايي كه در زمينه كاري شما در زمينه ها ي مختلفي انجام مي دهند طرح توجيهي را به شما ارائه نمايند. بنابراين شما براي تهيه طرح توجيهي نيازمند پرداخت هزينه هستيد ولي شما مي توانيد با داشتن طرح توجيهي از بسياري از ضررهاي مالي در آينده جلوگيري نماييد. اگر طرح توجيهي براي كار شما توجيه پذير نباشد شما بايد شرمايه اوليه خود را در مسيري ديگر به كار ببريد و به اين ترتيب سرمايه اوليه تان را حف كرده ايد و چنانچه نتيجه طرح توجيهي مثبت باشد مي توانيد از طرح توجيهي به عنوان راهنما در طول مسير استفاده نماييد. شركت مهندسين مشاور طرح ريزي صنايع مطسا با داشتن متخصصيني مجرب مي تواند شما را در تهيه طرح توجيهي در زمينه هاي مختلف كاري ياري رساند.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

ماشين آلات سنگين به دلايل مختلفي دچار خرابي مي شوند و ش ما نياز به تعميرات و يا تعويض آن ها پيدا مي كنيد. قطعاتي كه در اين ماشين آلات استفاده مي شوند به دلايل مختلفي خراب مي شوند يكي از دلايل آن اين است كه از لوازم يدكي دامپتراك به درستي استفاده نمي شود و به ا ين ترتيب دچار خرابي مي شود در هنگام لوازم يدكي دامپتراك شما اولين راه تان  تعمير لوازم يدكي دامپتراك توسط نمايندگي هاي مجاز برند لوازم يدكي دامپتراك مي باشد. در نظر داشته باشيد كه براي تعمير لوازم يدكي دامپتراك به جاهاي متفرقه مراجعه نكنيد زيرا آن ها ممكن است علاوه بر اينكه قطعه مورد نظر شما را به درستي تعمير نكنند ممكن است به قسمت هاي ديگر ماشي شما نيز صدمه برسانند و يا با تعمير اشتباه لوازم يدكي دامپتراك باعث شوند بر اثر مرور زمان ساير لوازم يدكي دامپتراك نيز دچار خرابي شوند. بنابراين براي تعمير لوازم يدكي دامپتراك بايد به محل ها مجاز و معتبر مراجعه نماييد تا ناچار به پرداخت هزينه هاي سنگين نشويد. لوازم يدكي دامپتراك قيمت هاي بالايي دارند و در صورت خرابي هر كدام از لوازم يدكي دامپتراك شما ممكن است متحمل هزينه هاي سنگيني بشويد.

چنانچه لوازم يدكي دامپتراك كه دچار خرابي شده باشند و قابل تعمير نباشند و يا ارزش تعمير نداشته باشد توسط نمايندكي  هاي معتبر اعلام مي شود و شما بايد لوازم يدكي دامپتراك را از نمايندگي هاي معتبر و مجاز برند مورد نظر خود خريداري نماييد.  همه لوازم يدكي دامپتراك توسط برندهاي توليد كننده ماشين هاي سنگين توليد مي شوند و دليل آن هم پشتيباني از مشتريان آن برند مي باشد. به اين ترتيب مشتريان با خيال راحت از محصولات يك برند استفاده مي كنند  و در صورت نياز هم مي توانند هر كدام از لوازم يدكي دامپتراك را كه نياز داشتند را خريداري نمايند. لوازم يدكي دامپتراك در به شكل جعلي و چيني نيز توليد مي شوند ولي نبايد براي استفاده از ماشين آلات سنگين خود از آن ها استفاده نماييد. فروشگاه ايران هيدروليك مركزي اقدام به تهيه و پخش انواع لوازم يدكي دامپتراك نموده است و شما مي توانيد  بر اساس برندي كه داريد به اين فروشگاه مراجعه كرده و قطعه مورد نظر خود را خريداري نماييد. يكي ديگر از امكاناتي كه فروشگاه ايران هيدروليك مركزي براي مشتريان خود در نظر گرفته است امكان سفارش تلفني انواع لوازم يدكي دامپتراك  مي باشد و شما مي توانيد با تماس با اين فروشگاه  مد نظر خود را سفارش داده و خريداري نماييد. البته امكان خريد انواع لوازم يدكي دامپتراك  از فروشگاه ايران هيدروليك مركزي به شكل حضوري نيز وجود دارد و مي توانيد با مراجعه به اين فروشگاه علاوه بر دريافت مشاوره از كارشناسان ما اقدام به خريد انواع لوازم يدكي دامپتراك در برند مورد نظر نماييد. كوماتسو، ليبهر، كاتر پيلار از برندهاي توليد كنند ماشين آلات سنگين مانند دامپتراك مي باشند كه لوازم يدكي دامپتراك را نيز براي رفاه مشتريان با بهترين كيفيت توليد مي كنند و به تمام كشورهاي دنيا صادر مي كنند كه اين محصورلات در كشور ما نيز نمايندگي دارد و شم مي توانيد لوازم يدكي دامپتراك را با كيفيت اصلي خود از نمايندگي هاي مجاز برند خود خريداري نماييد.

 


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

لودر به عنوان يكي از مهم ترين ماشين آلات عمراني از قطعات مختلفي تشكيل شده است كه با هماهنگي با يكديگر كار مي كنند. در صورتي كه هر يك از قطعات لودر ولوو  خراب شود لودر ديگر كارايي قبل را نخواهد داشت  يا ديگر كار نمي كند و به اينن ترتيب شما نياز به تعمير قطعات لودر ولوو  خواهيد داشت. براي تعمير قطعات لودر ولوو  بايد به نمايندگي ها و يا تعميرگاه هاي مجاز مراجعه كنيد در غير اين صورت اگر تعمير قطعات لودر ولوو  را افراد ناشي بسپاريد ممكن است به قطعه مورد نظر آسيب بيشتري برسانند و يا به دليل تعميرات غلط و غير حرفه اي باعث آسيب رسيدن به ديگر قطعات لودر ولوو  شوند.

انتخاب تعمير كار و يا فروشنده قطعات لودر ولوو

هنگامي كه تعميركار حرفه اي را براي تعمير هر يك از قطعات لودر ولوو  انتخاب مي كنيد وي با بررسي قسمت هاي مختلف لودر به اين نتيجه مي رسد كه كدام يك از قطعات لودر ولوو  خراب است و در صورتي كه قابل تعمير باشد قطعه مورد نظر را تعمير مي كند. ولي در برخي از مواقع احتياج به تعويض قطعه مورد نظر خواهيد داشت و بايد براي تامين هر كدام از قطعات لودر ولوو  به نمايندگي هاي مجاز مراجعه نماييد تا هر يك از قطعات لودر ولوو  را به شكل اورجينال تهيه نماييد زيرا همه قطعات لودر ولوو  متاسفانه داراي نمونه هاي غير اورجينال نيز  مي باشند  كه با استفاده از آن ها نه تنها مشكل شما رفع نمي شود بلكه مشكلات بيشتري نيز براي ديگر قطعات لودر ولوو  ايجاد مي شود. هر كدام از برند هايي كه اقدام به توليد ماشين آلات سنگين مي كنند اقدام به توليد هر يك از قطعات لودر نيز مي كنند تا در صورت نياز براي خريد انواع قطعات لودر از نمونه هاي اصل قطعات لودر مناسب با برند لودر خود خريداري نماييد.

فروشگاه فروش قطعات ماشين آلات سنگين

بسياري از فروشگاه ها و شركت هاي ايراني نيز براي رفاه استفاده كنندگان از انواع ماشين الات سنگين اقدام به خريد و فروش انواع قطعات لودر ولوو   و ديگر برندهاي معتبر و اورجينال مي كنند و شما مي توانيد به مراجعه به هر يك از  ان ها هر كدام از قطعات لودر ولوو  را كه نياز داريد را خريداري نماييد. براي انتخاب فروشگاه فروش قطعات لودر ولوو  و يا ساير قطعات ماشين آلات سنگين بايد از اعتبار فروشگاه اطمينان حاصل كنيد تا با پرداخت هزينه بهترين نتيجه را دريافت نماييد و لودر كارايي اوليه خود را به دست بياورد.

لودر توسط بسياري از شركت هاي بزرگ سازنده ماشين آلات سنگين ساخته مي شود. از جمله شركت هاي سازنده لودر و انواع ماشين آلات عمراني مي توان به كوماتسو، كاتر پيلار، هپكو و بسياري ديگر از شركت ها اشاره نمود كه همه اين شركت ها نيز اقدام به توليد انواع قطعات لودر با استانداردهاي لازم و با كيفيت هاي بسيار بالا نموده اند و شما براي تامين هر كدام از قطعات لودر ولوو  هيچ نگراني نخواهيد داشت. براي اطلاعات بيشتر مي توانيد با فروشگاه ايران هيدروليك مركزي تماس بگيريد و يا از سايت اين فروشگاه ديدن كنيد و هر يك از قطعات لودر ولوو  را كه نياز داريد سفارش دهيدادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

گريس صنعتي از جمله روانكارهايي محسوب ميشود كه كاربرد آن در صنايع بسيار زياد ميباشد و ميتواند از سايش قطعات مختلف موجود در يك دستگاه خودداري كند. گريس صنعتي از مشتقات نفتي محسوب ميشود كه يكي از مواد اصلي تشكيل دهنده آن نفت پالايش شده هستند.گريس از موادي است كه حالت و شكل آن بصورت جامد يا بهتر بگوييم نيمه جامد ميباشد. بيشترين كاربرد گريس به دستگاه هايي خلاصه ميشود كه به روانكار با غلظت تقريبا بالا نياز داشته باشند. كاربرد گريس صنعتي به عنوان يك روانكار علاوه بر كاهش اصطهلاك قطعات باعث شده تا سر و صداي ايجاد شده از سايش نيز تا حد بسيار زيادي كاهش يابد.گريس صنعتي ميتواند ميزان حرارت بالايي را نيز تحمل كند و به همين دليل در اثر سايش قطعات و ايجاد حرارت توسط آنها كيفيت خود را از دست نميدهد.

خريد گريس صنعتي

خريد گريس صنعتي به يكي از امور جاري بسياري از صنايع و كارخانجات توليدي تبديل شده است و به عنوان يك روانكار پرمصرف محسوب ميشود. اما خريد گريس صنعتي بايد توسط افرادي صورت گيرد كه اطلاعاتي نسبت به اين دسته روانكارها و همچنين متناسب بودن آن با مدل دستگاه داشته  باشند. گريس صنعتي در انواع مختلفي توليد ميشود كه هر يك از آنها نسبت به غلظت و همچنين موادي كه در ساخت آنها به كار رفته است مناسب هر دستگاهي نميباشد. براي خريد گريس صنعتي تنها سازگاري آن با دستگاه مورد نظر كافي نيست و بايد به ياد داشته باشيد كه كيفيت گريس نيز از اهميت بسيار زيادي برخوردار است. براي خريد گريس صنعتي به هر فروشگاه و شركتي اطمينان نكنيد و تنها فروشندگاني را انتخاب كنيد كه داراي اعتبار بالايي باشند. بخصوص اگر قصد خريد گريس صنعتي در حجم بالايي را داريد حتما بايد نسبت به تناسب آن با دستگاه و همچنين كيفيت آن اطمينان حاصل كرده و سپس خريد خود را با اطمينان خاطر كامل انجام دهيد.

 

 

فروش گريس صنعتي

بيشتر شركتها و فروشگاه هايي كه در زمينه فروش گريس صنعتي فعاليت ميكنند همواره انواع گريس را بفروش نميرسانند و گريس هاي موجود آنها تنها به يك و يا چند برند خاص محدود ميشود. فروش گريس صنعتي بايد در برندها و مدل هاي گوناگوني انجام شود تا خريدار به راحتي بتواند مناسبترين نوع گريس را خريداري كند. فروش گريس صنعتي در شركت پترو تجهيز روانكاران صدرا به شيوه ديگري در حال انجام است و برند هاي متعددي از گريس در اين شركت يافت ميشود كه به راحتي ميتوان گريس مورد نظر خود را خريداري كرد. خريداران بايد توجه داشته باشند كه فروش گريس صنعتي با مناسب ترين قيمتكاري تخصصي محسوب ميشود كه ماسفانه بيشتر شركت ها تخصص كافي را در اين زمينه ندارند و نميتوانند مشتري را به خوبي راهنمايي كنند. همچنين فروش گريس صنعتي در حال حاضر در برخي از فروشگاه ها بصورت اينترنتي نيز انجام ميشود كه در اين روش هر شركت محصولات موجود خود را در وب سايت فروشگاهي قرار داده است و مشتري ميتواند با چند كليك محصول خود راسفارش داده و در درب منزل تحويل بگيرد. فروش گريس صنعتي بصورت اينترنتي اين امكان را ايجاد ميكند تا خريدار از هر نقطه از كشور خريد خود را انجام دهد و محدوديت جغرافيايي حذف شده است.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ توسط فرشته شكري
نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ]
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراح بیگ سایت