دارامان

طراحي وب سايت

طراحي وب سايت
 

همه شركت هايي كه اقدام به توليد انواع ماشين هاي سنگين كردند اقدام به توليد انواع قطعات نيز كرده اند تا نيازهاي مشتريان را پاسخگو باشند. كوماتسو نيز يكي از شركت هاي توليد كننده انواع ماشين الات سنگين عمراني مي باشد. بيل مكانيكي، گريدر، دامپتراك و بسياري ديگر از محصولات ماشين سنگين توسط كوماتسو توليد مي شود. قطعات كوماتسو از محصولات شركت كوماتسو مي باشد. اين شركت در توايد محصولات خود داراي كيفيت بسيار بالايي مي باشد و همچنين قطعات كوماتسو را در بالاترين كيفيت توليد مي كند و مي توانيد انواع آن ها را از نمايندگي كوماتسو خريداري نماييد. چنانچه برند ماشين سنگين شما كوماتسو مي باشد بهتر است از قطعات كوماتسو براي جايگزيني قطعات با يكديگر استفاده نماييد زيرا بسياري از محصولات تقلبي هم هستند كه به جاي قطعات كوماتسو به فروش مي رسند كه علاوه بر اينكه كيفيت ندارند مي توانند به ماشين سنگين شما آسيب برسانند و ساير قطعات كوماتسو را نيز تخريب نمايند.  در بسياري از مواقع مي توانيد قطعات كوماتسو را تعمير نماييد ولي در صورتي كه يكي از قطعات كوماتسو قابليت تعمير را توسط نمايندگي كوماتسو نداشته باشد بنابراين بايد يكي از قطعات كوماتسو را از نمايندگي كوماتسو خريداري نماييد. براي خريد قطعات كوماتسو بايد به نمايندگي كوماتسو كه به ان ها اطمينان داريد مراجعه نماييد. فروشگاه ايران هدروليك مركزي براي ارائه بهترين خدمات به استفاده كنندگان ار انواع ماشين سنگين اقدام به خريد و فروش انواع قطعات كوماتسو كرده است و شما مي توانيد براي خريد قطعات كوماتسو به فروشگاه ايران هيدروليك مركزي مراجعه نماييد و همچنين مي توانيد با مراجعه به سايت اين شركت خريد قطعات كوماتسو را انجام دهيد و سفارش خود را داده و قطعات كوماتسو كه مورد نيازتان مي باشد را خريداري نماييد. ااين شركت بدون نياز به حضور شما اقدام به ارسال انواع قطعات كوماتسو به ادرس شما مي نمايد

قطعات كوماتسو نيز مانند هر قطعه اي كه در يك ماشين  يا دستگاه استفاده مي شود به دلايل مختلفي خراب مي شود.  استفاده نادرست از قطعات كوماتسو و همچنين استفاده طولاني مدت از قطعات كوماتسو نيز باعث استهلاك انواع قطعات كوماتسو كه در انواع ماشين آلات كوماتسو مورد استفاده قرار گرفته است باعث خرابي قطعات كوماتسو مي شود و باعث مي شود ماشين كوماتسو كارايي اوليه خود را نداشته باشد و يا ماشين ديگر از كار مي افتد بنابراين شما با خريد قطعات كوماتسو كه مورد نيازتان مي باشد از نمايندگي كوماتسو مي توانيد كاركرد اوليه ماشين را از ماشين دريافت نماييد.

كوماتسو علاوه بر اينكه ماشين آلات سنگين در انواع مختلف را با كيفيت بالايي ارائه مي نمايد انواع قطعات كوماتسو را نيز با بهترين كيفيت در اختيار استفاده كنندگان از ماشين آلات سنگين قرار داده است بنابراين شما براي استفاد از بهترين قطعات كوماتسو بهتر است فقط به نمايندگي هاي مجاز شركت كوماتسو مراجعه نماييد.

قطعات كوماتسو مربوط به زيربندي ماشين آلات راه سازي، زنجير بولدوزر، تيغه هاي انواع ماشين چرخ هاي جلو وعقب ماشين آلات، لوازم موتوري و دنده و شافت زنجير سفت كن و گوشه و ناخن كه هركدام وظيفه انجام كاري در ماشين هاي سنگين را دارند و همچنين بسياري ديگر از قطعات كوماتسو هستند كه در انواع ماشين آلات سنگين استفاده مي شود.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

قطعات ليفتراك سهند  سهند به عنوان يكي از ماشين آلات سنگين به دليل استفاده زياد دچار استهلاك مي شوند و شما براي تامين قطعات ليفتراك سهند  سهند بايد به نمايندگي و فروشگاه هاي معتبر مراجعه نماييد. البته در بسياري از مواقع قطعات ليفتراك سهند  سهند قابل تعمير بوده و مي توانيد تعمير قطعات ليفتراك سهند  را توسط افراد متخصص و نمايندگي ها انجام دهيد. ولي دز بسياري از مواقع تعمير قطعات ليفتراك سهند  قابل انجام نمي باشد و يا تعميركار به شما مي گويد كه با تعمير اين قطعه فقط براي مدت كمي براي شما كار مي كند كه در اين صورت شما ناچار به تهيه قطعات ليفتراك سهند  مورد نياز ليفتراك سهند  مي شويد. شركت هاي توليد كننده ليفتراك سهند  اقدام به توليد انواع مختلف قطعات ليفتراك سهند  كرده اند تا نياز شما را درباره تامين قطعات ليفتراك سهند  برطرف نمايند بنابراين شما هر برندي از ليفتراك سهند  را خريداري كرده باشيد مي توانيد قطعات ليفتراك سهند  را در آن برند خريداري نماييد.

 

در خريد قطعات ليفتراك سهند  به چه نكاتي توجه كنيد

براي خريد انواع قطعات ليفتراك سهند   بايد توجه كنيد كه نوع تقلبي قطعات ليفتراك سهند  را براي ماشين خود انتخاب نكنيد و بايد از مكان هاي معتبري اقدام به خريد قطعات ليفتراك سهند  نماييد. بسياري از قطعات ليفتراك سهند  چيني در بازار موجود مي باشند كه با خريد آن ها دچار مشكل خواهيد شد و دوباه احتياج به خريد قطعات ليفتراك سهند  پيدا مي كنيد و يا با خريد قطعات ليفتراك سهند  غير اصل ممكن است به ديگر بخش هاي ليفتراك سهند  آسيب برسانيد و متحمل هزينه هاي بسيار بالايي شويد. بنابراين درست است كه براي خريد قطعات ليفتراك سهند  اصل هزينه نسبتاً بالايي نسبت به انواع تقلبي آن ها پرداخت مي نماييد اما براي مدت هاي طولاني ديگر نيازي به خريد قطعات ليفتراك سهند  در آن نوع نخواهيد داشت.

نحوه خريد قطعات ليفتراك سهند

شما براي خريد قطعات ليفتراك سهند  مي توانيد به نمايندگي هاي مجاز برندي كه ليفتراك سهند  را ار آن خريداري نموده ايد مراجعه كرده و با ديافت مشاوره از كارشناسان اقدام به خريد قطعات ليفتراك سهند  نماييد. همچنين مي توانيد با مراجعه به سايت هاي معتبر اينترنتي و مشاهده انواع قطعات ليفتراك سهند و مشخصات آن ها اقدام به خريد قطعات ليفتراك سهند  نماييد. فروشگاه ايران هيدروليك مركزي در جهت تامين نياز مشتريان در راستاي قطعات مورد نيازشان در برندهاي مختلفي اقدام به راه اندازي سايت نموده است و شما مي توانيد با مراجعه به سايت نوع مناسبي از قطعات ليفتراك سهند  را كه مورد نياز شما مي باشد را خريداري نماييد. شما مي توانيد به شكل تلفني با كارشناسان مشورت نماييد و قطعات ليفتراك سهند  مورد نياز خود را سفارش داده تا در اسرغ وقت بدون نياز به مراجعه شما به فروشگاه قطعه مورد نظر به دست شما برسد. از آنجا كه ليفتراك سهند  توسط بسياري از برندهاي معتبر ماشين سازي توليد مي شود بنابراين سايت ايران هيدروليك مركزي اقدام به تهيه ئ توزيع و فروش انواع قطعات ليفتراك سهند اصل در برندهاي مختلف نموده است و شما با مراجعه به اين فروشگاه ديگر نگراني بابت تامين قطعات ليفتراك سهند  در برندهاي مختلف نخواهيد داشت. كوماتسو، كاترپيلار، كمهو و بسياري ديگر از برندها انواع ماشين آلات سنگين و قطعات مرتبط با آن ها را با كيفيت بالايي توليد مي كنندادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

يكي از قطعاتي كه در فروشگاه ايران هيدروليك مركزي به فروش مي رسد قطعات بيل بكهو مي باشد. براي خريد قطعات بيل بكهو مي توانيد به شكل حضوري به فروشگاه ايران هيدروليك مركزي مراجعه نماييد و يا از طريق سايت اين فروشگاه اقدام به خريد قطعات بيل بكهو نماييد. قطعات بيل بكهو بر اثر مصرف زياد و يا استفاده نادرست امكان دارد دچار خرابي و يا ايراد شود كه بايد در جهت رفع ان اقدام نماييد. در صورتي كه به تعمير و يا تعويض قطعات بيل بكهو اقدام نكنيد ممكن خسارات بيشتري به ماشين وارد شود. اگر براي تعمير قطعات بيل بكهو زود اقدام نماييد ممكن است ديگر نيازي به تعويض و يا خريد قطعات بيل بكهو نداشته باشيد و به اين ترتيب هزينه كمتري براي تعمير به جاي تعويض خواهيد پرداخت.

نمايندگي فروش قطعات بيل بكهو

 با مراجعه حضوري به نمايندگي هاي فروش قطعات ماشين آلات سنگين براي تهيه قطعات بيل بكهو مي توانيد از كارشناسان اين شركت مشاوره بگيريد و سپس بر اساس نظر كارشناسان اقدام به خريد انواع قطعات بيل بكهو نماييد. يكي ديگر از راه هايي كه مي توانيد خريد قطعات بيل بكهو را از اين فروشگاه انجام دهيد مراجعه به سايت ايران هيدروليك مركزي و انتخاب محصول مورد نظر مي باشد. بعد از اين كه قطعات بيل بكهو را انتخاب كرديد مي توانيد با اين فروشگاه تماس بگيريد و ضمن دريافت مشاوره قطعات بيل بكهو مورد نظر را سفارش دهيد تا براي شما ارسال كنيم. قيمت قطعات بيل بكهو طبق قيمت هاي شركتي مي باشد و از بابت قيمت شما هيچ نگراني براي خريد قطعات بيل بكهو نخواهيد داشت.

بسياري از قطعات بيل بكهو به شكل غير استاندارد توسط بسياري از كارخانه هاي غير معتبر ساخته و توليد و عرضه مي شوند بنابراين شما براي تهيه قطعات بيل بكهو و يا ديگر قطعات ماشين آلات سنگين به نمايندگي هاي مجاز آن قطعه مراجعه نماييد تا با خريد يكي از انواع قطعات بيل بكهو خريداري شده دچار مشكل نشويد و در نهايت مجبور به پرداخت هزينه هاي اضافي نشويد. زيرا در كوتاه مدت يا قطعات بيل بكهو دچار خرابي مي شود و يا به ديگر قطعات بيل بكهو نيز آسيب مي رساند و با اين ترتيب شما ناچار به تعمير و يا تعويض آن قطعات نيز مي شويد.

تعمير و تعويض قطعات بيل بكهو

در صورتي كه يكي از انواع قطعات بيل بكهو دچار خرابي شود ديگر بيل بكهو يا به درستي كار نمي كند و يا اينكه ديگر كار نمي كند در اين مواقع شما نياز داريد به تعميركاران حرفه اي مراجعه نماييد تا آن ها با استفاده از تخصصي كه در تعمير انواع ماشين آلات سنگين دارند با يررسي قسمت هاي مختلف ماشين قطعه اي را كه دچار خرابي شده است را تشخيص داده و طبق نظر كارشناسانه خود ان را تعمير و يا با يكي از قطعات بيل بكهو تعويض نمايد. در بسياري از موارد اگر قطعه مورد نظر قابل تعمير هم باشد عمر زيادي نخواهد داشت و بهتر است اقدام به خريد يكي از قطعات بيل بكهو كه دچار خرابي شده بكنيد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

لودر به عنوان يكي از مهم ترين ماشين آلات عمراني از قطعات مختلفي تشكيل شده است كه با هماهنگي با يكديگر كار مي كنند. در صورتي كه هر يك از قطعات لودر كاترپيلار خراب شود لودر ديگر كارايي قبل را نخواهد داشت  يا ديگر كار نمي كند و به اينن ترتيب شما نياز به تعمير قطعات لودر كاترپيلار خواهيد داشت. براي تعمير قطعات لودر كاترپيلار بايد به نمايندگي ها و يا تعميرگاه هاي مجاز مراجعه كنيد در غير اين صورت اگر تعمير قطعات لودر كاترپيلار را افراد ناشي بسپاريد ممكن است به قطعه مورد نظر آسيب بيشتري برسانند و يا به دليل تعميرات غلط و غير حرفه اي باعث آسيب رسيدن به ديگر قطعات لودر كاترپيلار شوند.

انتخاب تعمير كار و يا فروشنده قطعات لودر كاترپيلار

هنگامي كه تعميركار حرفه اي را براي تعمير هر يك از قطعات لودر كاترپيلار انتخاب مي كنيد وي با بررسي قسمت هاي مختلف لودر به اين نتيجه مي رسد كه كدام يك از قطعات لودر كاترپيلار خراب است و در صورتي كه قابل تعمير باشد قطعه مورد نظر را تعمير مي كند. ولي در برخي از مواقع احتياج به تعويض قطعه مورد نظر خواهيد داشت و بايد براي تامين هر كدام از قطعات لودر كاترپيلار به نمايندگي هاي مجاز مراجعه نماييد تا هر يك از قطعات لودر كاترپيلار را به شكل اورجينال تهيه نماييد زيرا همه قطعات لودر  متاسفانه داراي نمونه هاي غير اورجينال نيز  مي باشند  كه با استفاده از آن ها نه تنها مشكل شما رفع نمي شود بلكه مشكلات بيشتري نيز براي ديگر قطعات لودر كاترپيلار ايجاد مي شود. هر كدام از برند هايي كه اقدام به توليد ماشين آلات سنگين مي كنند اقدام به توليد هر يك از قطعات لودر نيز مي كنند تا در صورت نياز براي خريد انواع قطعات لودر از نمونه هاي اصل قطعات لودر مناسب با برند لودر خود خريداري نماييد.

فروشگاه فروش قطعات ماشين آلات سنگين

بسياري از فروشگاه ها و شركت هاي ايراني نيز براي رفاه استفاده كنندگان از انواع ماشين الات سنگين اقدام به خريد و فروش انواع قطعات لودر كاترپيلار و ديگر برندهاي معتبر و اورجينال مي كنند و شما مي توانيد به مراجعه به هر يك از  ان ها هر كدام از قطعات لودر كاترپيلار را كه نياز داريد را خريداري نماييد. براي انتخاب فروشگاه فروش قطعات لودر كاترپيلار و يا ساير قطعات ماشين آلات سنگين بايد از اعتبار فروشگاه اطمينان حاصل كنيد تا با پرداخت هزينه بهترين نتيجه را دريافت نماييد و لودر كارايي اوليه خود را به دست بياورد.

لودر توسط بسياري از شركت هاي بزرگ سازنده ماشين آلات سنگين ساخته مي شود. از جمله شركت هاي سازنده لودر و انواع ماشين آلات عمراني مي توان به كوماتسو، كاتر پيلار، هپكو و بسياري ديگر از شركت ها اشاره نمود كه همه اين شركت ها نيز اقدام به توليد انواع قطعات لودر با استانداردهاي لازم و با كيفيت هاي بسيار بالا نموده اند و شما براي تامين هر كدام از قطعات لودر كاترپيلار هيچ نگراني نخواهيد داشت. براي اطلاعات بيشتر مي توانيد با فروشگاه ايران هيدروليك مركزي تماس بگيريد و يا از سايت اين فروشگاه ديدن كنيد و هر يك از قطعات لودر كاترپيلار را كه نياز داريد سفارش دهيدادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

بهترين راه براي تهيه انواع قطعات بيل مكانيكي در صورت خرابي بابكت مراجعه به نمايندگي هاي مجاز فروش قطعات بيل مكانيكي مي باشد. زيرا نمايندگي هاي مجاز فروش قطعات ماشين الات سنگين اقدام به تهيه اورجينال قطعات بيل مكانيكي مي كنند و شما هيچ نگراني بابت استفاده و به كار گيري از قطعات بيل مكانيكي در وسيله خود نخواهيد داشت. قطعات بيل مكانيكي ممكن است قابل تعمير باشد و يا نباشد بنابراين به نمايندگي مجاز تعمير ماشين هاي سنگين مي توانيد براي بررسي مشكلات هر يك از قطعات بيل مكانيكي مراجعه نماييد. اگر قطعات بيل مكانيكي قابليت تعمير را داشته باشد مي توانيد اقدام به تعمير قطعات بيل مكانيكي نماييد در غير اين صورت نياز به خريد قطعات بيل مكانيكي خواهيد داشت. در برخي از شرايط نيز شايد قطعات بيل مكانيكي براي مدتي كوتاه تعمير شود ولي به صرفه نخواهد بود

نگهداري و تعمير قطعات بيل مكانيكي

خراب شدن قطعات بيل مكانيكي اورجينال دليل بر پايين بودن كيفيت قطعات بيل مكانيكي نيست بلكه اين قطعات نيز مانند هر وسيله ديگري بر اثر استفاده زياد مستهلك مي شود و نياز به تعمير و تعويض پيدا مي كند. همچنين استفاده نادرست از ماشين باعث خرابي زود هنگام قطعات بيل مكانيكي مي شود. بنابراين براي بهره گرفتن از حداكثر طول عمر هر يك از قطعات بيل مكانيكي نياز داريد از قطعات بيل مكانيكي به خوبي و به درستي نگهداري نماييد. همچنين انجام سرويس قطعات بيل مكانيكي يكي از راه هايي است كه مي توانيد از حداكثر عمر قطعات بيل مكانيكي استفاده نماييد.

فروشگاه ايران هيدروليك مركزي نمايندگي فروش قطعات بيل مكانيكي

فروشگاه هاي زيادي هستند كه اقدام به خريد و فروش انواع قطعات بيل مكانيكي مي كنند ولي براي تهيه هر كدام از قطعات بيل مكانيكي بايد به نمايندگي هاي مجاز مراجعه نماييد. فروشگاه ايران هيدروليك مركزي با داشتن كارشناسان خبره در زمينه انواع قطعات بيل مكانيكي اقدام به فروش انواع قطعات بيل مكانيكي و ديگر قطعات مورد نياز ساير ماشين الات سنگين نموده است بنابراين شما مي توانيد با مراجعه به اين فروشگاه اقدام به خريد يكي از قطعات بيل مكانيكي نماييد. فروشگاه ايران هيدروليك مركزي آماده ارائه مشاوره براي خريد انواع قطعات بيل مكانيكي و ديگر قطعات به شكل حضوري و غير حضوري كرده است. همچنين سايت ايران هيدروليك مركزي اقدام به ارائه اطلاعات كامل در مورد انواع قطعات بيل مكانيكي نموده است و شما براي اطلاعات بيشتر مي توانيد با اين فروشگاه تماس بگيريد. همچنين شما مي توانيد با تماس با اين فروشگاه ضمن دريافت اطلاعات قطعات بابكت مورد نياز خود را سفارش دهيد تا اين فروشگاه قطعه مورد نظر را براي شما ارسال نمايد.

در هنگام مراجعه به فروشگاه ها برا تهيه انواع قطعات بيل مكانيكي از اعتبار فروشگاه مطمئن شويد زيرا در صورتي كه قطعات بيل مكانيكي را به شكل غير اورجينال تهيه نماييد متحمل هزينه هاي بيشتري در آينده خواهيد شد. زيرا علاوه بر اينكه قطعه غير اورجينال به سرعت خراب مي شود مي تواند به ديگر قطعات بيل مكانيكي نيز اسيب وارد كند و شما نياز پيدا كنيد تا قطعات بابكت ديگري را نيز خريداري نماييد. تهيه قطعات بيل مكانيكي از افراد متفرقه ميتواند شما را دچار بسياري از مشكلات نمايد كه به اين ترتيب ممكن است چند برابر قيمت قطعه اي كه مي توانستيد تهيه نماييد ناچار به هزينه  كردن براي بهبود وضعيت قطعات بيل مكانيكي نماييد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

ماشين آلات سنگين عمراني مانند بسياري ديگر از ماشين آلات دچار خرابي و استهلاك مي شوند. انواع مختلف  اين ماشين آلات به دليل استفاد و نوع استفاده و سنگيني كاري كه انجام مي دهند احتياج به قطعات براي آن ها پيدا مي شود. گريدر نيز به عنوان يكي از از ماشين آلات سنگين عمراني از اين قاعده مستثني نيست و به دلايل مختلفي امكان دارد كه نياز به قطعات گريدر كوماتسو براي شما ايجاد شود. بنابراين شما بايد پس از بررسي مشكل گريدر اقدام به تهيه يكي از انواع قطعات گريدر كوماتسو كه مورد نيازتان مي باشد نماييد. البته ممكن است با تعمير يكي از قطعات گريدر كوماتسو بتوانيد براي مدت ها از آن استفاده نماييد اما در صورتي كه قطعه مورد نظر قابل تعمير نباشد بايد آن را خريداري نماييد.

تعمير و يا خريد قطعات گريدر كوماتسو

براي تعمير يكي از قطعات گريدر كوماتسو بايد به فروشگاه هاي معتبر فروش انواع قطعات گريدر معتبر مراجعه نماييد. در غير اينصورت اگر تعمير هر كدام از قطعات گريدر كوماتسو را به دست افراد متفرقه بسپاريد احتمالا در آينده با مشكلات و هزينه هاي بيشتري مواجه مي شويد. بنابراين در انتخاب تعميركار قطعات گريدر كوماتسو بايد دقت لازم را انجام دهيد تا با مشكلات و هزينه هاي زيادي مواجه نشويد. ولي اگر تعمير هر يك از قطعات گريدر كوماتسو ممكن نباشد بايد با مراجعه به فروشگاه ها و نمايندگي هاي معتبر اقدام به خريد يكي از قطعات گريدر كوماتسو مورد نياز نماييد. براي تعمير هر يك از قطعات گريدر كوماتسو بايد بررسي هاي لازم انجام شود و سپس قطعه معيوب شناسايي و تعويض شود و دوباره تست براي كارايي گريدر انجام شود تا از نحوه كارايي گريدر اطمينان حاصل شود. در صورتي كه هر يك از قطعات گريدر كوماتسو به درستي انتخاب و يا نصب نشود و يا تست صورت نگيرد ممكن است با مشكلاتي بيشتر مواجه شويد. بهترين راه براي تعمير قطعات گريدر كوماتسو مراجعه به نمايندگي همان برندي است كه گريدر را از آن خريداري نموده ايد.

توليد قطعات گريدر كوماتسو توسط كارخانه هاي توليد ماشين آلات سنگين

همه كارخانه ها و برندهايي كه ماشين آلات سنگين از جمله توليد مي كنند اقدام به توليد انواع قطعات گريدر كوماتسو كرده اند و به اين ترتيب مي توانيد قطعات گريدر كوماتسو مورد نياز خود را از نمايندگي هاي معتبر آن برند خريداري نماييد. بهترين گزينه براي خريد قطعات گريدر كوماتسو همان برندي است كه گريدار را از آن خريداري نموده ايد. فروشگاه ايران هيدروليك مركزي اقدام به تهيه انواع قطعات گريدر كوماتسو در برندهاي مختلف نموده است و به اين ترتيب توانسته باعث رضايت مشتريان شود. بنابراين در صورت نياز به انواع قطعات گريدر كوماتسو مي توانيد به شكل حضوري به اين فروشگاه همراجعه كرده و قطعات گريدر كوماتسو مورد نظر خود را با مشورت با كارشناسان خريداري نماييد. همچنين اين فروشگاه سايتي را به منظور راحتي مشتريان براي خريد قطعات گريدر كوماتسو برپا كرده است و شما با مراجعه به سايت و تماس با اين شركت مي توايد قطعات گريدر كوماتسو مورد نياز خود را سفارش و آن را خريداري نماييد و اين فروشگاه قطعات گريدر كوماتسو مورد نظر را براي شما بدون نياز به مراجعه حضوري ارسال خواهد نمود.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

قطعات ليفتراك به عنوان يكي از ماشين آلات سنگين به دليل استفاده زياد دچار استهلاك مي شوند و شما براي تامين قطعات ليفتراك بايد به نمايندگي و فروشگاه هاي معتبر مراجعه نماييد. البته در بسياري از مواقع قطعات ليفتراك قابل تعمير بوده و مي توانيد تعمير قطعات ليفتراك را توسط افراد متخصص و نمايندگي ها انجام دهيد. ولي دز بسياري از مواقع تعمير قطعات ليفتراك قابل انجام نمي باشد و يا تعميركار به شما مي گويد كه با تعمير اين قطعه فقط براي مدت كمي براي شما كار مي كند كه در اين صورت شما ناچار به تهيه قطعات ليفتراك مورد نياز ليفتراك مي شويد. شركت هاي توليد كننده ليفتراك اقدام به توليد انواع مختلف قطعات ليفتراك كرده اند تا نياز شما را درباره تامين قطعات ليفتراك برطرف نمايند بنابراين شما هر برندي از ليفتراك را خريداري كرده باشيد مي توانيد قطعات ليفتراك را در آن برند خريداري نماييد.

در خريد قطعات ليفتراك به چه نكاتي توجه كنيد

براي خريد انواع قطعات ليفتراك  بايد توجه كنيد كه نوع تقلبي قطعات ليفتراك را براي ماشين خود انتخاب نكنيد و بايد از مكان هاي معتبري اقدام به خريد قطعات ليفتراك نماييد. بسياري از قطعات ليفتراك چيني در بازار موجود مي باشند كه با خريد آن ها دچار مشكل خواهيد شد و دوباه احتياج به خريد قطعات ليفتراك پيدا مي كنيد و يا با خريد قطعات ليفتراك غير اصل ممكن است به ديگر بخش هاي ليفتراك آسيب برسانيد و متحمل هزينه هاي بسيار بالايي شويد. بنابراين درست است كه براي خريد قطعات ليفتراك اصل هزينه نسبتاً بالايي نسبت به انواع تقلبي آن ها پرداخت مي نماييد اما براي مدت هاي طولاني ديگر نيازي به خريد قطعات ليفتراك در آن نوع نخواهيد داشت.

نحوه خريد قطعات ليفتراك

شما براي خريد قطعات ليفتراك مي توانيد به نمايندگي هاي مجاز برندي كه ليفتراك را ار آن خريداري نموده ايد مراجعه كرده و با ديافت مشاوره از كارشناسان اقدام به خريد قطعات ليفتراك نماييد. همچنين مي توانيد با مراجعه به سايت هاي معتبر اينترنتي و مشاهده انواع قطعات ليفتراك و مشخصات آن ها اقدام به خريد قطعات ليفتراك نماييد. فروشگاه ايران هيدروليك مركزي در جهت تامين نياز مشتريان در راستاي قطعات مورد نيازشان در برندهاي مختلفي اقدام به راه اندازي سايت نموده است و شما مي توانيد با مراجعه به سايت نوع مناسبي از قطعات ليفتراك را كه مورد نياز شما مي باشد را خريداري نماييد. شما مي توانيد به شكل تلفني با كارشناسان مشورت نماييد و قطعات ليفتراك مورد نياز خود را سفارش داده تا در اسرغ وقت بدون نياز به مراجعه شما به فروشگاه قطعه مورد نظر به دست شما برسد. از آنجا كه ليفتراك توسط بسياري از برندهاي معتبر ماشين سازي توليد مي شود بنابراين سايت ايران هيدروليك مركزي اقدام به تهيه ئ توزيع و فروش انواع قطعات ليفتراك اصل در برندهاي مختلف نموده است و شما با مراجعه به اين فروشگاه ديگر نگراني بابت تامين قطعات ليفتراك در برندهاي مختلف نخواهيد داشت. كوماتسو، كاترپيلار، كمهو و بسياري ديگر از برندها انواع ماشين آلات سنگين و قطعات مرتبط با آن ها را با كيفيت بالايي توليد مي كنندادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

از آنجا كه دستگاه هايي كه ساخته مي شدند با حركت بر روي هم به حركت در مي آمدند كم كم دچار سايش مي شدند و قطعات ديگر پس از مدت زماني به درستي كار نمي كردند و يا كلا خراب مي شدند. براي رفع اين مشكل بلبرينگ اختراع شد و به دليل اهميتي كه در استفاده در دستگاه هاي مختلف پيدا كرد هر روز ساختار بلبرينگ با پيشرفت هاي بيشتري روبرو شد. بلبرينگ در واقع واسطه اي براي حركت دو قطعه بر روي هم بوده است و به اين ترتيب دو قطعه با واسطه بلبرينگ حركت مي كنند و به اين ترتيب قطعات ديگر دچار خرابي بر اثر سايش نمي شوند.

بلبرينگ در انواع و اقسام مختلفي ساخته مي شوند ولي هدف از استفاده همه انواع بلبرينگ يكسان مي باشد ولي با توجه با اينكه دستگاه ها در انواع و اقسام مختلفي ساخته مي شوند و هر كدام وظيفه اي را بر عهده دارند بنابراين ميزان نيرو و نوع نيروهايي كه به بلبرينگ وارد مي شود از هم متفاوت مي باشد و بايد براي هر وسيله بلبرينگ مناسب را استفاده نمود. بلبرينگ در انواع كارخانجات صنعتي و غير صنعتي و براي انواع حمل و نقل زميني و هوايي و براي دستگاه هاي خودپرداز  و انواع خودرو، و انواع تجهيزات پزشكي و تصويربرداري و پله هاي برقي مورد استفاده قرار مي گيرد

انواع بلبرينگ داراي يك لايه خارجي مي باشد كه وظيفه دريافت نيرو را بر عهده دارد. بعد از لايه خارجي يك شيار قرار دارد كه داخل ان ساچمه هايي قرار دارد. نيرويي كه به لايه خارجي وارد مي شود توسط اين ساچمه ها به لايه داخلي منتقل مي شود و در نتيجه قطعه مورد نظر شروع به حركت مي كند. چنانچه از نوعي مناسب از بلبرينگ براي دستگاه استفاده نشود و نيرويي بيشتر از توان بلبرينگ به آن وارد شود به ساچمه ها آسيب رسيده و يا خرد مي شوند و شما متحمل هزينه خواهيد شد. بنابراين بايد در انتخاب بلبرينگ دقت لازم را انجام دهيد.  براي خريد انواع بلبرينگ با كيفيت مي توانيد به شكل حضوري و يا اينترنتي اقدام نماييد

بلبرينگ همچنين بايد به خوبي نگهداري شود تا بتوان از حداكثر بلبرينگ استفاده نمود. چنانچه ار نوعي مناسب از بلبرينگ براي دستگاه استفاده شود و از آن نگهداري شود مي توان از بلبرينگ بيش از آن كه انتظار داريد استفاده نماييد و از نظر هزينه بسيار مقرون به صرفه خواهد بود. روانكاري بلبرينگ نيز از ديگر كارهايي است كه بايد در زمان هاي مناسبي براي بلبرينگ انجام شود تا از ساييده شدن بلبرينگ بر روي يكديگر جلوگيري شود. هزينه نگهداري از بلبرينگ بسيار كمتر از هزينه خريد مجدد بلبرينگ مي باشد و به همين دليل بهتر است از روانكاري مناسب براي بلبرينگ استفاده نماييد تا مانع از سايش قسمت هاي مختلف بلبرينگ بر روي هم شويد. روانكارها در انواع مختلفي توليد مي شوند و شما بايد بر اساس نوع نياز بلبرينگ يكي از مناسب ترين انواع روانكار را انتخاب نماييد. فروشگاه اينترنتي شكرالهي مي تواند شما را در زمينه خريد  انواع بلبرينگ به خوبي راهنمايي نمايد. در سايت اينترنتي معتبر مي توانيد اطلاعات لازم و كافي را در زمينه انواع بلبرينگ بدست آوريد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

قطعات ليفتراك به عنوان يكي از ماشين آلات سنگين به دليل استفاده زياد دچار استهلاك مي شوند و شما براي تامين قطعات ليفتراك بايد به نمايندگي و فروشگاه هاي معتبر مراجعه نماييد. البته در بسياري از مواقع قطعات ليفتراك قابل تعمير بوده و مي توانيد تعمير قطعات ليفتراك را توسط افراد متخصص و نمايندگي ها انجام دهيد. ولي دز بسياري از مواقع تعمير قطعات ليفتراك قابل انجام نمي باشد و يا تعميركار به شما مي گويد كه با تعمير اين قطعه فقط براي مدت كمي براي شما كار مي كند كه در اين صورت شما ناچار به تهيه قطعات ليفتراك مورد نياز ليفتراك مي شويد. شركت هاي توليد كننده ليفتراك اقدام به توليد انواع مختلف قطعات ليفتراك كرده اند تا نياز شما را درباره تامين قطعات ليفتراك برطرف نمايند بنابراين شما هر برندي از ليفتراك را خريداري كرده باشيد مي توانيد قطعات ليفتراك را در آن برند خريداري نماييد.

در خريد قطعات ليفتراك به چه نكاتي توجه كنيد

براي خريد انواع قطعات ليفتراك  بايد توجه كنيد كه نوع تقلبي قطعات ليفتراك را براي ماشين خود انتخاب نكنيد و بايد از مكان هاي معتبري اقدام به خريد قطعات ليفتراك نماييد. بسياري از قطعات ليفتراك چيني در بازار موجود مي باشند كه با خريد آن ها دچار مشكل خواهيد شد و دوباه احتياج به خريد قطعات ليفتراك پيدا مي كنيد و يا با خريد قطعات ليفتراك غير اصل ممكن است به ديگر بخش هاي ليفتراك آسيب برسانيد و متحمل هزينه هاي بسيار بالايي شويد. بنابراين درست است كه براي خريد قطعات ليفتراك اصل هزينه نسبتاً بالايي نسبت به انواع تقلبي آن ها پرداخت مي نماييد اما براي مدت هاي طولاني ديگر نيازي به خريد قطعات ليفتراك در آن نوع نخواهيد داشت.

نحوه خريد قطعات ليفتراك

شما براي خريد قطعات ليفتراك مي توانيد به نمايندگي هاي مجاز برندي كه ليفتراك را ار آن خريداري نموده ايد مراجعه كرده و با ديافت مشاوره از كارشناسان اقدام به خريد قطعات ليفتراك نماييد. همچنين مي توانيد با مراجعه به سايت هاي معتبر اينترنتي و مشاهده انواع قطعات ليفتراك و مشخصات آن ها اقدام به خريد قطعات ليفتراك نماييد. فروشگاه ايران هيدروليك مركزي در جهت تامين نياز مشتريان در راستاي قطعات مورد نيازشان در برندهاي مختلفي اقدام به راه اندازي سايت نموده است و شما مي توانيد با مراجعه به سايت نوع مناسبي از قطعات ليفتراك را كه مورد نياز شما مي باشد را خريداري نماييد. شما مي توانيد به شكل تلفني با كارشناسان مشورت نماييد و قطعات ليفتراك مورد نياز خود را سفارش داده تا در اسرغ وقت بدون نياز به مراجعه شما به فروشگاه قطعه مورد نظر به دست شما برسد. از آنجا كه ليفتراك توسط بسياري از برندهاي معتبر ماشين سازي توليد مي شود بنابراين سايت ايران هيدروليك مركزي اقدام به تهيه ئ توزيع و فروش انواع قطعات ليفتراك اصل در برندهاي مختلف نموده است و شما با مراجعه به اين فروشگاه ديگر نگراني بابت تامين قطعات ليفتراك در برندهاي مختلف نخواهيد داشت. كوماتسو، كاترپيلار، كمهو و بسياري ديگر از برندها انواع ماشين آلات سنگين و قطعات مرتبط با آن ها را با كيفيت بالايي توليد مي كنندادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

روغن هيدروليك يكي از انواع روغن هايي است كه براي روانكاري و همچنين انتقال قدرت در هر خودرويي مورد استفاده قرار ميگيرد و از روغن هاي كاملا ضروري محسوب ميشود كه نبود آن امكان به حركت در آمدن خودرو را نا ممكن ميكند. از جمله وظايف روغن هيدروليك ميتوان به نقش روانكاري آن اشاره نمود. روغن هيدروليك ميتواند انتقال قدرت و چرخش را در بخش هاي مختلف خودرو روانتر و يا به عبارتي تسهيل كند. روغن هيدروليك نه تنها در خودروهاي سبك و سنگين بلكه در بسياري از تجهيزات و ماشين آلات صنعتي نيز كاربرد دارند. اما چه زماني بايد روغن هيدروليك را تعويض نمود؟ نشانه هايي وجود دارند كه با مشاهده آنها ميتوان پي برد كه زمان تعويض روغن هيدروليك فرا رسيده است. يكي از مهمترين علايم تيره شدن رنگ روغن هيدروليك ميباشد. تيره شدن رنگ ظاهري روغن هيدروليك به اين معنا ميباشد كه زمان تعويض روغن فرا رسيده است. دومين نشانه بوي سوختگي است. هر گاه بوي سوختگي از روغن هيدروليك را استشمام كرديد بايد نسبت به تعويض آن اقدام كنيد. از عوامل ديگري كه ميتوانند به ما هشدار دهند بايد روغن هيدروليك را نمود ميتوان به افزايش ميزان گرانوري و يا سفت شدن روغن، مات شدن رنگ روغن، وجود آلودگي در روغن بر اثر اكسيده شدن و پايين آمدن سطح روغن اشاره نمود.

خريد روغن هيدروليك

تشخيص اينكه چه نوع روغن هيدروليك براي  خودرو و يا ماشين آلات ما مناسب ميباشد كار دشواري است و بايد تجربه و تخصص در اين زمينه را داشته باشيد. براي خريد روغن هيدروليك اگر از تخصص و تجربه كافي برخوردار نيستيد ميتوانيد ابتدا مشاوره اي را دريافت نموده و سپس خريد خود را انجام دهيد. براي خريد روغن هيدروليك با قيمت مناسب  توجه داشته باشيد كه كيفيت آن ميتواند بر روي عملكرد خودرو و همچنين دستگاه تاثير داشته باشد. كيفيت روغن هيدروليك در هر برندي بالا نيست و بايد تمركز خود را بر روي اين موضوع معطوف كنيد كه آيا روغن هيدروليك مد نظر شما از كيفيت بالايي برخوردار ميباشد يا خير. خريد روغن هيدروليك بايد به صورت دوره اي انجام شود كه البته روغن هاي با كيفيت ميتوانند اين زمان را تا حد زيادي به تعويق بيندارند.

فروش روغن هيدروليك

فروش روغن هيدروليك كاري كاملا تخصصي محسوب ميشود زيرا فروشگاه و يا  شركت بايد بتواند دقيقا روغني را به مشتري عرضه نمايد كه متناسب با خودرو و يا ماشين آلات وي باشد. اما آيا شركت هايي كه امروزه در زمينه فروش روغن هيدروليك فعاليت ميكنند ميتوانند روغن مورد نظر و متناسب با نياز او را عرضه كنند؟ در جواب بايد بگوييم متاسفانه اينگونه نيست و بسياري از شركت ها قادر به عرضه روغن هيدروليك مورد نياز مشتري نيستند. اين شركت ها براي فروش روغن هيدروليك اقدام به عرضه روغن هاي نا متناسب با دستگاه و ماشين آلات نموده كه همين موضوع مشكلاتي را براي خريدار بوجود مي آورد. فروش روغن هيدروليك در شركت پترو تجهيز روانكاران صدرا نيز انجام ميشود كه البته اين شركت بر خلاف ساير شركت ها اقدام به عرضه روغن هيدروليك در برندهاي بسيار متنوع و متناسب با نياز مشتري ميكند.

 


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ توسط فرشته شكري
نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ]
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراح بیگ سایت