دارامان

طراحي وب سايت

طراحي وب سايت
 

درآمد اصلي ترين منشا تامين خانواده است؛ خانواده اي كه خود اصلي ترين جامعه موجود در جهان مي باشد.

تمام انسان هاي جهان، هر روز به دنبال كسب درآمد مي باشند. اما مهمترين مسئله در اين بين، افزايش فروش و راه هاي افزايش فروش است.

مردم در تمام جوامع دنيا به دنبال كسب درآمد و افزايش فروش براي تامين معاش خود و بهبود وضع زندگي و رسيدن به رو يا هاي زندگيشان مي باشند.

مهمترين مسئله اي كه اين روزها براي بدست آوردن هر چيزي و شي و حتي رويا مهم مي باشد، داشتن افكار مثبت نسبت به، بدست آوردن آن مي باشد. متخصصان و روانشناسان بر اين باورند كه آدم با افكار مثبت نسبت به هر چيزي، و البته تلاش در راه رسيدن به آن، خيلي زود مي توانند به روياي خود و هدف خود دست پيدا كنند.

افزايش درآمد

پس براي افزايش درآمد اولين مسئله ايي كه بايد در نظر داشته باشيم، افكار مثبت نسبت به آن مي باشد. يعني به خود تلقين كنيم و اين فكر را در ذهن داشته باشيم كه حتما ما " مي توانيم ".

سپس بايد براي داشتن درآمد و افزايش فروش، به دنبال راه و روشي باشيم، كه ما را به موفقيت برساند.

هدف ما در نگارش اين مطالب موفقيت شما دوستان مي باشد. ما بر اين باوريم براي داشتن جامعه ي آرماني و جامع خوب و زيبا، بايد افراد موفق زيادي داشته باشيم. و اين موفقيت در گرو تلاش گروهي و همكاري و همفكري گروهي بدست مي آيد. هدف ما از نگارش مقالات، در اختيار گذاشتن تجربيات خود با شما و اشتراك آنها با شما مي باشد. لطفا شما نيز تجربياتتان را با ما در بخش نظرات به اشتراك بگذاريد.

 

بعد از جست و جوي راه و روش هاي مورد نظر براي هدف خود، كه در اينجا مد نظر ما هدف افزايش فروش است، بايد براي آن تلاش نماييم. تلاش در هر زمينه اي كاري باعث پيشرفت ما خواهد بود.

 •  لطفا تنبلي را كنار بگذاريد.
 •  براي بدست آوردن هدف خود اولين قدم را بر داريد.
 • شروع هر كاري سخترين مرحله اي آن است.
 • اما به شما مي گويم بعد از شروع همه چيز راحتر جلو خواهد رفت.
 • شروع در خود نبوغ به همراه دارد، يعني بعد از شروع مي توانيد راه هاي بهتري را براي ادامه كار پيدا نماييد.

 

افزايش درآمد

در آخر دو نكته مهم را براي افزايش فروش و رسيدن به هدف به شما تذكر مي دهم؛ البته شما مي توانيد مقاله راه هاي افزايش فروش را كه به طور كامل تري به توضيح اين مسئله پرداخته ايم، مطالعه نماييد.

 1. اگر قصد افزايش فروش و درآمد زايي براي خود و كسب و كار خود را داريد، حتما حتما حتما با توجه به گسترده شدن استفاده از اينترنت، اقدام به راه اندازي و طراحي سايت نماييد. البته سايتي كه تمام اصول حرفه اي طراحي سايت و بهينه سازي سايت در آن رعايت شده باشد. و بتوان از آن به عنوان يك بنگاه در تجارت الكترونيك استفاده نمود، زيرا در غير اين صورت در جذب مخاطب و جست و جو توسط موتور هاي جست و جوگر به مشكل برخورد خواهيد نمود. اين مسئله ركن مهمي در پيدا كردن تجارت شما در اينترنت مي باشد. شما در هر زمينه در گوگل اگر جست و جو كنيد، مسلما فقط صفحات اول آن را بررسي مي نماييد، اما چگونه به اين مهم دست پيدا كنيم، راز رسيدن به اين مسئله يك مورد مي باشد: " بهينه سازي سايت "، لطفا اين بخش و آمار آن را مطالعه نماييد. رسيدن به اين نتايج اتفاقي و بدون داشتن علم و تجربه كافي، ممكن نمي باشد.
 2. دومين نكته ايي كه بايد آن را حتما به شما تذكر بدهم، براي افزايش فروش، بيشتر و پيش تر از فروش زياد، رضايت مشتري و داشتن مشترياني ست كه از شما رضايت داشته باشند. اين مسئله قطعا باعث تبليغ بيشتر شما خواهد شد. مشترياني كه در بحث تجارت اين روزها با نام مشتريان وفادار آنها را مي شناسيم، كه براي شما تبديل به ابزاري تبليغاتي خواهند شد، تبليغاتي مفيد كه نام بنگاه تجاري شما را بر سر زبان مي اندازد، و حتي ممكن است باعث رسيدن به هدفي مثل برند شدن و برند سازي در زمينه كاري خود شويد. مثلا در زمينه وسايل ورزشي نام شركت نايك به عنوان يك برند شناخته شده و ماندگار به خاطر رضايت مشتريان از اين شركت، در ذهن هاي اكثريت مردم جهان، مانده است.

اينها نكات كم و البته كافي اي بود كه در اختيار شما قرار داديم، براي اينكه از همين امروز شروع نماييم.

سرمايه گذاري بر روي هدف را لطفا شروع نماييد، و براي آن تلاش نماييد و كار را آغاز كنيد. مطمئن باشيد موفق خواهيد بود.

حرف آخر را براي رسيدن به:

 1. هدف
 2. جسارت شروع
 3. سرمايه گذاري مثبت
 4. افكار مثبت

را با مثال و داستاني واقعي از يك مادر فداكار برايتان تمام مي كنم:

در تاكسي نسشته بودم، يك خانوم كه عنوان كرد معلم است بعد از شروع بحث كمبود درآمد راننده تاكسي، و مخارج زياد زندگي و بچه هايش، شروع به سخن كرد؛

ايشان داستان را اينگونه شروع كرد كه بعد از فوت همسر، مي توانستم با پس انداز و درآمد هاي مانده ي همسرم، در آن زمان زندگي خوبي را ادامه دهم، اما تصميم گرفتم تمام داشته هايم را صرف موفقيت دو فرزندم نمايم. هر چه داشتيم، حتي خانه را فروختم و تمام آنها را تا به امروز براي رسيدن فرزندانم به تخصص در زمينه پزشكي هزينه نمودم. امروز بعد از بيست سال آن فرزندان كه به متخصصان جراحي خوبي در شهر تبديل شده اند، هم براي من و هم براي خود و خانواده يشان زندگي مناسب و زيبايي را ساخته اند.

 شايد در آن زمان مي شد خيلي ساده به روزمرگي پرداخت و ادامه زندگي را به سادگي گذراند، اما تصميم گرفتم براي رسيدن به هدفم سرمايه گذاري بر روي علم و دانش فرزندانم نمايم. تمام داشته هايم را صرف آنها نمودم، و چندين سال است ثمرات آن را با لذت تماشا مي نمايم.

پس دوستان، از همين الان تصميم به شروع كنيم و سرمايه گذاري را آغاز نماييم. بر روي هر هدفي كه در ذهن آن را مي پرورانيم.

افزايش درآمدادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۴ آذر ۱۳۹۳ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

در مسئله تجارت، تجارت الكترونيك و بازاريابي اينترنتي و در زمينه مسئله افزايش فروش، مشتريان را به هفت دسته تقسيم مي نمايند. در اين مقاله انواع مشتري ها در كه در اين مباحث مطرح مي شوند، به شما معرفي مي نماييم.

 

انواع مشتريان از نظر CRM

انواع مشتريان در تجارت و بازاريابي از نظر CRM عبارتند از:

 

 1. مشتري مظنون يا مشكوك: مشترياني كه هنوز انتخاب خود را براي دريافت محصولات نكرده اند و شك دارند كه آيا كيفيت ما در بين رقبا، بهترين است؟!  
 2. مشتري احتمالي: مشتري در اين مجموعه قرار مي گيرند، كه اولين باري است كه با وي تماس برقرار كرده ايم.
 3. مشتري اولين مرتبه: مشتري كه اولين خريد را انجام مي دهد.
 4. مشتري تكراري: مشتري كه خريدهاي بيشتري را انجام مي دهد.
 5. مشتري اصلي: مشتري كه شركت شما را به عنوان تأمين كنندۀ خود انتخاب مي كند.
 6. مشتري وفادار: مشتري در برابر تغيير تأمين كننده مقاوم بوده و با آن مخالف است و نگرش مثبت و بسيارقوي اي به شركت شما دارد. يعني حتي اگر در بعضي موارد شركت ما اجناس و خدمات مورد نظر وي را تا مدتي نداشته باشد، اينگونه مشتري براي تامين نياز خود از شركت ما، صبر مي نمايد. همچنين در ايجاد منابع مالي و جذب مشتريان ديگر تاثير گذار است.
 7. مشتري حامي يا طرفدار: مشتري كه نسبت به مشتريان وفادار، منابع مالي بيشتري را براي شركت ايجاد مي كنند؛ همچنين در زمان هايي به صورت حتي يك بازارياب براي ما به تبليغات مي پردازند، حتي بدون دريافت پاداش و...

 شما با دانستن اين دسته بندي، مي توانيد هدف خود را در بازاريابي اينترنتي و تجارت الكترونيك و سرمايه گذاري بر روي مشتريان، مشخص نماييد. مي توانيد در طراحي سايت هاي خود بخشي را براي ثبت نام مشتريان قرار دهيم و با رجوع به نظرات آنها، و مشخصات فردي، اقدام به جذب آنها به خدمات و محصولات شركت خود شويد. دقت داشته باشيد كه در طراحي اينگونه سايت ها، حتما اصول طراحي سايت و بهينه سازي سايت را رعايت نماييد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۴ آذر ۱۳۹۳ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

به مراحل ايجاد و ساخت يك وب سايت از ابتدا تا انتها طراحي سايت مي گويند.

يك طراح سايت براي طراحي سايت ( tarahi sait ) نياز به آشنايي با تمام مراحل ايجاد وب سايت دارد.

طراحي سايت

طراح سايت بايد با ابزار مختلف ساخت و ويراش وب سايت ها و زبان هاي برنامه نويسي شبكه و اينترنت آشنايي داشته باشد، مثل Asp.net و PHP.

همچنين بايد با مباحث دامنه ، ميزبان وب ،cms ، Html ، css ، Ajax و....

شركت طراحي سايت گسترش و پردازش مبنا، اين اطلاعات را در مقالات طراحي سايت خود به طور كامل آموزش داده است.

مطالب آموزش طراحي سايت را مي توانيد با كليك بر روي اينجا، مشاهده و مطالعه نماييد. 

tarahi site يا  web design  يا طراحي سايت مي تواند كمك شاياني به تجارت و افزايش درآمد براي ما نمايد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۴ آذر ۱۳۹۳ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

همانگونه كه در تاريخچه وب سايت گفتيم در سال 91 از قرن بيستم ميلادي شخصي به نام  " تيم برنزلي " با ابداع خود توانست اولين وب سايت را به نام خود ثبت نمايد. ايشان را مخترع وب سايت مي نامند . اما ايشان دو سال قبل در سال 89 ميلادي توانسته بود فايل html را به مرتبه و شكل ساخت يافته تري برساند. در ادامه به تشريح بهتري از فايل هاي Html مي پردازيم.

فايل html چيست

فايل هاي html فايل هايي هستند كه در آن ما مي توانيم در كنار متن، تصوير، صوت و ساير پسوند هاي مختلف را به طور تركيبي داشته باشي و بين آن ها توسط لينك، پيوند ايجاد نماييم.

اين فايل ها دسترسي ما را به منابع در كنار هم بسيار ساده كرده است، و باعث شده كه ذخيره كردن بسياري از اطالعات كه نياز به در كنار هم بودن متن و تصوير و... را دارند، كاري سهل و آسان شود. مانند ذخيره كتابي كه قرار است هم متن داشته باشد هم تصوير.

اين فايل ها به گونه ايي طراحي شدند كه يك فايل و پسوند مشترك و جهاني باشند براي قرار دادن فايل ها بر روي بستر جهاني اينترنت، كه نوشتن آن يك چارت مشخص دارد كه با آن در بخش آموزش html ميتوانيد آشنا شويد. توضيحات كامل و كافي درباره نوشتن و ايجاد اين فايل ها را با كليك در اينجا مطالعه فرماييد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۱ آبان ۱۳۹۳ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

در سال 91 از قرن بيستم ميلادي شخصي به نام  " تيم برنزلي " با ابداع خود توانست اولين وب سايت را به نام خود ثبت نمايد. ايشان را مخترع وب سايت مي نامند . اما ايشان دو سال قبل در سال 89 ميلادي توانسته بود فايل htmlرا به مرتبه و شكل ساخت يافته تري برساند.

گرچه فايل هاي html كه يك فايل تركيبي ست، كه شامل چندين فايل ديگر در يك فايل مي شود، در دهه ي 60 قرن بيستم ميلادي توسط دو محقق و استاد دانشگاه به جهانيان ارائه شده بود.

ولي " تيم برنزلي" با تكميل تحقيقات گذشته و ارائه يك صفحه بر روي بستر نت كه همگان بتوانند آن را تماشا كنند، نام خود را به عنوان مخترع وب سايت ثبت نمود.

در زمان حال اين وب سايت ها به سطح بالايي رسيده اند و در زندگي هاي روزمره ما تاثيير گذار نيز شده اند.

امروزه طراحي سايت يك شغل پر درآمد شده است؛ وب سايت ها نيز مكان مناسبي براي تجارت و تبليغ هاي تجاري ايجاد كرده اند.

شركت گسترش و پردازش مبنا كه در طراحي سايت فعاليت دارد امروزه در ايران يكي از بهترين شركت هاي طراح سايت در داخل كشور مي باشد كه آدرس وب سايت اين شركت : sitedesign-co.com  كه ما مي توانيم از طريق اين سايت و مقالات اين شركت اطلاعات خوبي در ضمينه نت و وب سايت بدست آوريم؛ همچنين نمونه كارهاي طراحي سايت هايشان مي توانند مدل خوبي براي ما براي كار در اين زمينه باشند.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۱ آبان ۱۳۹۳ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

در حدود دهه ي 90 قرن بيستم ميلادي باتوجه به گسترش ميزان استفاده از ابزار ديجيتالي و فايل هاي ديجيتالي مفهومي به نام html به وجود آمد، كه در مقاله html  چيست مي توانيد به طور كامل با اين مفهوم آشنا شويد. در تعريف كلي اين فايل ها، انواعي بودند كه شامل هم متن هم تصوير و هم صوت و... مي شدند.

امروزه اين گونه فايل ها گسترش يافتند و مفهومي به نام سايت و وب سايت به وجود آمده است.

وب  سايت ها شامل انواع فايل ها بر روي شبكه جهاني اينترنت مي باشند، كه ابراز مناسبي براي ارتباط با ساير كاربران به روشي سريع و لحظه ايي و همچنين اشتراك  فايل ها و مطالب، با آنها مي باشد.

وب سايت چيست

در دنياي امروز كه عصر ارتباطات ناميده ميشود، وب سايت ها مهمترين رسانه بعد از تلوزيون مي باشند كه با پيشرفت سريع كمپاني هاي طراحي سايت، حتي وب سايت ها در سالهاي اخير براي بسياري از مردم جهان تبديل به رسانه اول شده اند.

براي مثال بسياري از مردم جهان ديگر روزنامه نمي خرند و از طريق وب سايت ها، آنها را مطالعه مي كنند.

بسياري از خريد ها از طريق وب سايت ها انجام مي شود.

بسياري مردم كتاب هاي مورد علاقه را از طريق وب سايت ها تهيه و مطالعه مي كنند.

حتي ارتباط مردم با هم از طريق بسياري از وب سايت ها مانند Facebook.com و ابزار هاي چت كه از طريق وب سايت ها مانند وايبر و واتس آپ و لاين و... ؛ امروزه حتي ما زحمت انجام بسياري از سفر ها را به خود نمي دهيم و به اين ارتباط مجازي از طريق اينگونه وب سايت ها بسنده مي كنيم.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۱ آبان ۱۳۹۳ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

جواب اين سوال بلي مي باشد. انجمن و سايت IranDNN.ir اين برنامه و امكانات مديريتي آن را به فارسي ترجمه كرده است.

نسخه فارسي ASP.net nuke

شما مي توانيد با مراجعه به اين سايت نسخه فارسي اين cms  آماده را دانلود كنيد و از آن استفاده نماييد.

استفاده از نسخه فارسي اين برنامه براي ما فارسي زبانان، اين امكان را مي دهد كه به طور كامل بتوانيم از امكانات اين برنامه براي طراحي سايت و مديريت سايت خود استفاده نماييم.

پس بهتر است به جاي نصب اين برنامه به زبان لاتين به دنبال نسخه فارسي ASP.net nuke باشيم و از آن استفاده نماييم.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۵ آبان ۱۳۹۳ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

هر برنامه ايي ويژگي هاي بارزي دارد، كه اين ويژگي ها باعث محبوب شدن اين برنامه در بين كاربران مي شوند.

اين ويژگي ها و قابليت ها به كاربران اجازه استفاده از امكانات اين برنامه را به نحو احسن مي دهند. اگر ما قصد استفاده از برنامه هاي مختلف را داريم، بهتر است هميشه ويژگي ها و امكانات و معايب يك برنامه را مطالعه نماييم و سپس به سمت استفاده از آن برويم.

برخي از ويژگي هاي ASP.net nuke كه به كمك آن مي توانيم طراحي سايت را انجام دهيم و وب سايت را مديريت و بروز رساني كنيم، را در ذيل با هم مرور مي نماييم.

 • مديريت آسان
 • سهولت نصب
 • نصب و انقال ساده بر روي ميزبان و فضاي وب
 • كاملا توسعه پذير و قابل پيشرفت
 • تحت ليسانس BSD-style
 • امنيت بالا
 • قابليت سفارشي سازي
 • قابليت كاربر پسند بودن
 • قابليت بومي سازي
 • پشتيباني آسان

ويژگي هاي <a data-cke-saved-href='/tag.php' href='/tag.php'></a> ASP.net nukeادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۵ آبان ۱۳۹۳ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

اين cms با تمام محيط هاي برنامه نويسي تحت وب سازگار است، همچنين از تمام پايگاه داده ها نيز پشتيباني مي نمايد.

همچنين خاصيت و قابليت،  توسعه و بروز رساني دارد و هر زمان مي توان آن را توسعه داد و امكانات اين برنامه را بروزرساني نمود. اين مزيت ها و قبليت ها را جز ويژگي هاي توسعه اين برنامه مي نامند و اصطلاحا اين خاصيت را انعطاف پذيري مي گويند.

اين ويژگي مزيت مهمي ست كه يك برنامه بايد داشته باشد، وگرنه به زودي به فراموشي سپرده خواهد شد. 

قابليت انعطاف پذيري ASP.net nukeادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۵ آبان ۱۳۹۳ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

نام ديگر ASP.net nuke مي باشد. كه يكي از cms هاي آماده است كه براي طراحي سايت و مديريت سيستم محتوا طراحي شده است. اين برنامه همانگونه كه در ASP.net nuke چيست مطالعه نموديد توسط  كمپاني ماكروسافت ارائه شده است و توسط جناب آقاي شوان واكر طراحي شده است.

شما مي توانيد با مطالعه ASP.net nuke چيست، به طور كامل با اين برنامه و با مطالعه تاريخچه ASP.net nuke چيست، با تاريخچه اين برنامه آشنا شويد.

DotNetNuke چيستادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۹ مهر ۱۳۹۳ توسط فرشته شكري
نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ]
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراح بیگ سایت