دارامان

طراحي وب سايت

طراحي وب سايت
 

از ماشين جرثقيل براي جابجايي اجسام بزرگ استفاده مي شود. جرثقيل از ماشين هاي بزرگي بوده كه مي تواند اجسام سنگين را بلند كند و در جهت هاي افقي و عمودي جابجا كند. از لوازم يدكي جرثقيل مي توان به تكيه گاه ها و بازوي اصلي و اجزاي موتوري اشاره كرد. در ساخت و ساز ها و براي انتقال وسيله هاي بزرگ از جرثقيل استفاده مي كنند. خريد و فروش انواع لوازم يدكي جرثقيل در هر يك از انواع جرثقيل بازويي و جرثقيل سقفي و جرثقيل برجي و جرثقيل ماشيني و... متفاوت است. جرثقيل سقفي زنجيري به سقف متصل مي شود و در محل هاي گذرگاه خود جابجا مي شود كه از اين نوع در كارگاه هاي بزرگ استفاده مي شود. از جرثقيل دروازه اي براي تخليه كردن اجسام از كارگاه ها و كارخانه هاي استفاده مي شود كه اين جرثقيل بيرون از كارخانه قرار مي گيرد كه لوازم يدكي جرثقيل متفاوتي را نسبت به ديگر جرثقيل ها دارد. فروش انواع لوازم يدكي جرثقيل در سايت قرار گرفته است.

خريد لوازم يدكي جرثقيل را از مراكز و نمايندگي هاي مجاز انجام دهيد تا محصولات اصل را به شما بدهند. بسيار از افراد لوازم يدكي جرثقيل قلابي را با قيمت كمتر به شما عرضه مي كنند. قيمت لوازم يدكي جرثقيل در هر شركت با توجه به جنس وكيفت آن متفاوت بوده و شركت هاي پخش لوازم يدكي جرثقيل داراي نمايندگي هاي متعدد در كشور ها مي باشند كه خريد و فروش لوازم يدكي جرثقيل مانند فروش لوازم يدكي جرثقيل كاتو را به صورت حضوري و اينترنتي در اختيار مشتريان خود قرار مي دهند. 

شركت سرويس قطعه يكي از معتبرترين نماينگي ها مي باشد .اگر شما هر يك از لوازم يدكي جرثقيل را از نمايندگي اصلي خريداري كنيد اين اطمينان را داريد كه لوازم يدكي جرثقيل اصل هستند و كمترين قيمت را دارند اما در فروشگاه ها انواع لوازم يدكي جرثقيل با برند هاي گوناگون يافت مي شود كه هر كدام كيفيت هاي متفاوتي دارند و در صورت اطلاعات ناكافي مي توانند جنس فيك را به جاي لوازم يدكي جرثقيل اورجينال به شما بفروشند.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۴ دى ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

گريدر ماشيني است كه براي صاف كردن زمين از آن استفاده مي شود. گريدر داراي بدنه ي محكم و با دوام است كه با توجه به شرايط كاري گريدر كه بسيار سخت است، در آن از لوازم يدكي گريدر مقاوم نيز استفاده مي شود. لوازم يدكي گريدر در بازار موجود است و در سايز ها و برند هاي مختلفي به فروش مي رسد.  نمونه هاي اصل و غير اصل لوازم يدكي گريدر در بسياري از فروشگاه ها وجود دارد كه از نظر قيمتي با يكديگر متفاوت اند. نكته اي كه درمورد لوازم يدكي گريدر وجود دارد اين است كه برخي از افراد با توجه به قيمت خريد لوازم يدكي گريدر را انجام مي دهند و به كيفيت آن توجهي ندارند و پس از مدت كوتاه استفاده از آن، لوازم يدكي گريدر دچار خرابي و شكستگي مي شود و دوباره مجبور به تعويض آن مي باشند اما اگر از لوازم يدكي گريدر اورجينال استفاده شود، اين لوازم يدكي گريدر مدت زمان بسيار بيشتري را براي شما كار خواهد كرد و مطمئنا هزينه ي كمتري را مي پردازيد. فروش انواع لوازم يدكي گريدر در سايت قرار دارد.

 براي استفاده از گريدر در راه سازي سعي كنيد همواره سرويس گريدر را انجام دهيد و استفاده ي درستي از آن داشته باشيد تا كمتر با مشكلات و آسيب هاي لوازم يدكي گريدر مواجه شويد. براي تعويض لوازم يدكي گريدر حتما از فرد وارد كمك بگيريد تا لوازم يدكي گريدر به درستي در جاي خود قرار بگيرند و باعث بروز مشكل نشوند. فروش لوازم يدكي گريدر ولوو به صورت مستقيم انجام مي گيرد.

 

 خريد لوازم يدكي گريدر كاترپيلار به صورت آنلاين وجود دارد كه مي توانيد از مراكز معتبر خريد لوازم يدكي گريدر را انجام دهيد و يا حضوري اقدام به تهيه ي آن كنيد. ما انواع لوازم يدكي گريدر باكيفيت و اورجينال را به طور مستقيم به شما عرضه مي داريم. لوازم يدكي گريدر در سايت با كمترين قيمت ها به فروش مي رسد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۴ دى ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

لودر از ماشين هاي سنگين براي خاك برداري و گودبرداري است كه در بخش عمران مي توانيم از آن استفاده كنيم. از قطعات لودر مي توان بدنه و موتور و چرخ ها و قطعات موتوري و ترمز و.... را نام برد كه يكي از اصلي ترين قسمت هاي آن كه اين ماشين را از ديگر ماشين ها متمايز مي كند بخش بازويي و بيلي آن است. از انواع قطعات لودر باكيفيت ، قطعات لودر ولوو مي باشد كه قطعات لودر ولوو توانسته فروش بالايي را در بين ساير برند ها داشته باشد. انواع قطعات لودر ولوو با كيفيت بر اساس نوع ولوويي كه داريم در نوع هاي متفاوت هستند. سه نوع لودر در بازار موجود است كه به نام هاي لودر چرخ لاستيكي و لودر چرخ زنجيري و بهكو لودر است كه هر كدام از اين لودر با توجه به قطعات لودر ولوو مورد استفاده در آن ها، مي توانند توانايي ها و قابليت هاي خود را داشته باشند. فروش انواع قطعات لودر ولوو در سايت قرار دارد.

 قطعات لودر ولوو به گونه اي است كه در زمان هايي كه مي خواهيم با لودر در زمين هاي خاكي و يا داراي سنگ هاي تيز كار كنيم مي توانيم از لودر چرخ لاستيكي استفاده كنيم. قطعات لودر ولوو موجود در لودر چرخ زنجيري به دليل اينكه مي تواند بر روي سنگ ها و مناطق ناهموار حركت كند بسيار مورد توجه قرار مي گيرد.  فروش لوازم يدكي لودر به صورت مستقيم از سايت مي باشد.

قطعات لودر ولوو با توجه به سايز قطعات لودر ولوو خود كه بسيار كوچك تر از قطعات لودر ولوو ساير لودر ها است، در مكان هاي كوچك و كارخانه ها مورد استفاده قرار ميگيرد در بهكو لودر بيل كوچكي بر روي آن قرار گرفته است كه مي تواند كار هاي سبك را در بخش ساخت و ساز انجام دهد. براي خريد قطعات لودر به سايت مراجعه كنيد و قطعات لودر ولوو را از ما بخواهيد. كيفيت قطعات لودر ولوو عالي بوده و دوام خيلي خوبي دارد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۴ دى ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

تسمه استيل هم مانند ديگر تسمه هاي فولادي از برش هاي صاف و يكسان آهن سيقل داده شده در اندازه هايي به طول  6 و 12 متر  ساخته مي شود. انواع تسمه اسيل ضخامت بسيار پايين تري نسبت به ديگر تسمه ها دارند و عموما در ساخت كابل و برق تلفن، صنعت اتومبيل سازي، وسايل آشپزخانه، وسايل جراحي و صنايع در سازي و لوله سازي استفاده مي شود. تسمه استيل به دليل مقاومت بالا در برابر رطوبت و خوردگي از كيفيت و دوام بالاتري نسبت به ديگر تسمه هاي موجود در بازار برخوردار است و خريد و فروش انواع تسمه استيل به همين جهت بسيار بيشتر انجام مي گيرد .. از مهمترين ويژگي هاي تسمه استيل  كه در هنگام خريد بايد به آن توجه شود،مي توان به طول، عرض، ضخامت و قطر تسمه استيل اشاره كرد، كه البته فاكتور هاي نامبرده رابطي مستقيمب به روي قيمت تمام شده انواع تسمه استيل خواهند گذاشت. براي بسته بندي انواع آلياژ هاي فلزي از قبيل تير آهن، نبشي، ميلگرد و غيره و بار گيري آن ها از نبشي استيل استفاده مي شود، تا در هنگام حمل و نقل و جابه جايي اين محصولات ثابت بمانند. امكان خريد انواع تسمه استيل توسط شركت هاي پخش و نمايندگي هاي فروش مانند فروشگاه استيل الف اين محصولات به صورت اينترنتي و حضوري ميسر شده است، تا مخاطبين اين محصولات بتوانند با مناسب ترين قيمت و در كوتاه ترين زمان ممكن انواع تسمه استيل را در محل مورد نظر خود تحويل بگيرند. 

برند هاي معتبر بسياري در زمينه ساخت انواع تجهيزات فلزي ساختماني در كشور فعاليت مي كنند، كه محصولات آن ها سالهاست مورد اعتماد و رضايت مردم قرار گرفته است، و با مراجعه به شعب نمايندگي آن ها در سطح كشور مي توان با مناسب ترين قيمت انواع تسمه استيل را در ظرفيت هاي دلخواه خريداري كرد، كه البته همان طور كه در ابتدا هم توضيح داده شد، فروشگاه اينترنتي استيل الف در خدمت شماست.

متقاضيان اصلي تسمه استيل را صنايع و كارخانجات بزرگ مخابراتي، ساخت لوازم اتاق عمل، تجهيزات آشپزخانه و غيره تشكيل مي دهند..ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۴ دى ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

نبشي استيل مانند ديگر نبشي ها در صنعت ساختمان سازي به عنوان اتصال دهنده قسمت هاي فولادي دارند. نبشي ها از مهمترين اتصال دهنده هاي پروفيلي ساختماني هستند، كه به صورت مربع و يا مكعب و منفرد در ساختمان ها به كار مي رود از ديگر نام هاي  نبشي استيل مي توان به L يا Angle اشاره كرد، كه بيشتر در صنايع راه و ساختمان به كار مي رود. آلياژ به كار رفته در ساخت نبشي ها عموما از نوع فولاد و يا استيل هستند، كه البته نبشي استيل به دليل مقاومت بالا در برابر خوردگي و رطوبت كيفيت بالاتري نسبت به نوع فولادي خود دارد از اين رو خريد انواع نبشي استيل بيشتر است . از نبشي استيل مي توان در پل ها  و ستون هاي در معرض رطوبت استفاده كرد، چون جنس استيل ضمن اينكه مقاومت بالايي به بنا مي دهد، در برابر رطوبت هوا هم مقاوم است. انواع نبشي ها از لحاظ نوع توليد به دو دسته نبشي پرسي و نبشي فابريك تقسيم مي شود. انواع نبشي پرسي را از يك ورق آهني به طول 6 متر مي سازند، كه از وسط آن خم شده و به شكل L يا V در آمده است، اما نبشي هاي فابريك از همان ابتدا و در خط توليد به شكل نبشي در مي آيند.

بالاتر بردن مقاومت سازه و پايين آوردن هزينه هاي تعمير و نگهداري و قيمت مناسب نبشي استيل از ديگر دلايل محبوبيت آن در بين مهندسين راه و ساختمان است. در ساختمان هاي نوساز و امروزي عموما از نبشي استيل به جاي نبشي هاي فولادي استفاده مي شود، زيرا مقاومت بنا از اهميت بسيار بالايي برخوردار است.  فروشگاه استيل الف در خدمت شماست.

شركت هاي پخش محصولات ساختماني و نمايندگي هاي فروش مانند فروشگاه استيل الف نبشي استيل امكان خريد و فروش  نبشي استيل را به صورت آنلاين و يا حضوري فراهم كرده اند، و متقاضيان نبشي استيل قادرند نوع خريد خود را مشخص كرده و در بازه زماني بسيار كوتاهي محصول خود را دريافت نمايند.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۴ دى ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

ميلگرد استيل از جمله آلياژهاي صنعتي است، كه استفاده از آن در ساخت ساختمان هاي مدرن و امروزي ببشتر ديده مي شود. مقاومت بالا در برابر خوردگي و پايداري و دوام بالا و كاهش هزينه هاي تعمير و نگهداري بناها از جمله مواردي است، كه استفاده از خريد و فروش انواع ميلگرد استيل را در بناها توجيح مي كند. ميلگرد استيل همان طور كه از نام آن هم پيداست، متشكل از آلياژهاي استيل است، كه در ميان ديگر فلزات دوام و ماندگاري بالاتري دارد، استفاده از ميلگرد استيل در ساخت بناهاي ساختماني، پل ها، زير گذر ها و غيره كاربرد بسيار زيادي دارد و دوام بتن به كار رفته را افزايش مي دهد، از انواع ميلگرد استيل مي توان به عنوان درزگير در ساختمان ها استفاده كرد، ضمن اينكه از آن در اين سازه ها، هزينه هاي تعمير و نگهداري بناها را با لا بردن طول عمر آن ها كاهش مي دهد. به جز صنايع راه سازي و ساخت و ساز استفاده از خريد انواع ميلگرد استيل در صنايع غذايي، ساخت روغن و پتروشيمي هم استفاده مي شود.

انواع مصالح ساختماني از قبيل ميلگرد استيل را مي توان از طريق شركت هاي فروش و نمايندگي هاي كارخانه جات اين محصولات به صورت حضوري سفارش داد. با رونق گرفت خريد و فروش هاي آنلاين، شركت هاي فروش و نمايندگي ها براي احترام به حقوق مصرف كنندگان اين محصولات امكان خريد ميلگرد نگير 304 را براي متقاضيان خود فراهم كرده اند. ميلگرد استيل به طور كلي به چهار دسته نگير، بگير، نسوز و آلياژي تقسيم مي شوند، كه قيمت هر كدام از آن ها هم بسته به نوع سفارش مشتري متغير است.

 از مهمترين ويژگي ها در ميلگرد استيل مي توان به قابليت ضد زنگ آن در برابر رطوبت و خوردگي اشاره كرد، كه اين ويژگي از مهمترين دلايلي است، كه به استفاده گسترده آن در صنايع غذايي منجر شده است.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۴ دى ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

استيل به عنوان فلز بسيار مقاوم در توليدات استفاده مي شود. وجود كروم در استيل باعث مي شود كه آن را مقاوم سازد. براي اين كه بتوان مقاومت استيل را تا حدي رساند كه ضد خوردگي و ضدزنگ شود بايد در حدود 12 در صد كروم را به استيل اضافه كرد. لوله استيل يكي از قطعه هايي است كه از استيل به دست مي آيدو خريد انواع لوله استيل بسيار صورت مي گيرد.. انتقال دادن سيالات و منابع با استفاده از لوله استيل به راحتي امكان پذير است.

  لوله استيل شامل انواع لوله استيل بدون درز و لوله استيل با درز است كه تفاوت هايي در ساخت آن ها وجود دارد . در حقيقت براي ساخت لوله استيل درزدار ، ورق هايي از استيل توليد مي شود كه توسط دستگاه هاي پرسي و قالبي به صورت لوله استيل درمي آيد كه مصارف بسياري را از اين نوع لوله استيل داريم. لوله استيل بدون درز را از شمش ها به طور مستقيم مي سازند كه با قالب كلي مي توان آن را ساخت كه اين نوع لوله استيل مقاومت بيشتري دارد و در مكان هاي داراي فشار بالا و يا حرارت بالا از آن استفاده مي شود. براي خريد لوله استيل درزدار 304 به سايت مراجعه كنيد.

يكي از دلايل سختي فلز استيل به دليل وجود مقدار كمي از كربن در آن مي باشد كه مقاومت آن را بالا مي برد و هرچه ميزان كربن را بيشتر كنيم مقاومت استيل بالاتر خواهد رفت ولي بايد به انعطاف پذيري استيل نيز توجه شود ، به همين دليل از استفاده ي زياد از كربن خودداري مي شود. تقريبا در تمامي صنايع مي توان استفاده بسيار از لوله استيل را مشاهده كرد كه از طريق لوله استيل سيالات گاز و يا مايعات را از طريق آن عبور مي دهند و بدون ايجاد مشكل مي توان از لوله استيل استفاده كرد. براي خريد لوله استيل دكوراتيو و انواع ديگر قطعات استيل وارد سايت شويد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۴ دى ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

پروفيل استيل در معنا به استيل لوله اي با طول زياد مي گويند كه مقطع آن در طول پروفيل استيل تغييري نمي كند. پروفيل استيل دو دسته دارد كه پروفيل استيل باز و پروفيل استيل بسته نام دارد. پروفيل استيل باز مانند تسمه و ميلگرد بوده يعني در قسمت هايي از يكديگر باز مي باشد و پروفيل استيل بسته به صورت ميله هاي پيوسته و انواع قوطي ها مي باشد كه بريدگي در آن ديده نمي شود و يكدست مي باشد.امروزه خريد و فروش انواع پروفيل استيل بسيار مي باشد . استفاده از استيل به دليل مقاومت خوب آن در برابر ضربه مي باشد و همين طور چون استيل فلز ضد زنگ است مي توان از آن در بسياري از صنايع و همين طور در مكان هاي داراي رطوبت نيز استفاده كرد. از استيل قطعات مختلفي را مي سازند كه با توجه به مزيت هاي خوبش قيمت بسيار مناسبي را دارد بنابراين مي توان در توليدات ارزان نيز از استيل استفاده كرد. براي خريد انواع پروفيل استيل به سايت مراجعه كنيد.

پروفيل استيل را در توليد انواع ميز و صندلي ها و ساخت داخل خودرو ها به كار مي برند. در ساخت درب و پنجره نيز از پروفيل استيل استفاده مي شود كه بسيار ضروري است. نوعي از كاربرد پروفيل استيل را كه بسيار ديده ايم در كنار راه پله ها به عنوان محافظ مي باشد. همچنين از انواع پروفيل استيل براي حصاركشي دور كارخانه ها و مكان هاي ديگر استفاده مي شود. خريد پروفيل استيل 201 را ارزان انجام دهيد.

 يكي از انواع پروفيل استيل ، پروفيل نبشي است كه در چارچوب ها از آن استفاده مي كنند مانند چارچوب درب ها و... براي خريد پروفيل استيل مي توان انواع آن را با توجه به كارايي هاي خاص هر كدام انتخاب كرد. خريد پروفيل استيل را مي توانيد به صورت اينترنتي انجام دهيد و پروفيل استيل را به صورت مستقيم از مركز خريداري كنيد. براي خريد و سفارش پروفيل استيل 304 به سايت مراجعه كنيد و در صورت نياز با همكاران ما تماس بگيريد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۴ دى ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

استيل يكي از آلياز هايي است كه در وسيله هاي بسياري ديده مي شود و در صنعت هاي مختلفي استفاده مي شود. براي ساختن قطعات از استيل بايد آن را يا از ورق استيل تهيه كنند و يا به صورت قالبي از شمش هاي استيل بسازند كه استفاده از ورق استيل بسيار رايج مي باشد. برخي از ورق هاي استيل كمي تفاوت هايي با ورق استيل درخشنده دارند كه اين دسته كه ورق خشدار استيل نام دارند كه اين نوع ورق ها سطح خشداري دارند و يكي از مزيت هاي آن نيفتادن خش بر روي ورق خشدار استيل مي باشد، همچنين ورق خشدار استيل زيبايي خاص خود را دارد و استفاده از خريد انواع ورق خشدار استيل در بسياري از وسيله ها موجب زيبايي آن مي شود. استفاده از ورق خشدار استيل مي تواند در تمامي صنايع صورت گيرد و لمس كردن ورق خشدار استيل موجب حس لطافت در آن مي شود.

از انواع ورق استيل در درب و ديواره هاي آسانسور استفاده مي شود. ورق خشدار استيل در انواع ضخامت ها موجود است و در دو دسته ي ورق خشدار استيل نگير و ورق خشدار استيل بگير موجود مي باشد كه هر كدام كارايي خاص خودش را دارد. از ورق خشدار استيل براي ساختن قطعات مختلف نيز استفاده مي شود. در لوازم برقي و ساخت كابينت ها و انواع سطوح لوازم مي توان از ورق خشدار استيل استفاده كرد.

 استفاده از ورق خشدار استيل بيشتر به دليل ضدزنگ بودن و ضد خوردگي بودن آن است، همچنين ورق خشدار استيل بسيار مقاوم بوده و جلاي زيبايي دارد كه اين موارد باعث شده ورق خشدار استيل بسيار مورد توجه كارخانه ها و توليدات صنعتي مورد توجه قرار گيرد. براي خريد ورق خشدار استيل بهتر است آن را از مراكزي كه به صورت مستقيم ورق خشدار استيل را عرضه مي دارند تهيه نمود، براي خريد ورق استيل به سايت الف استيل مراجعه كنيد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۴ دى ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

پوستر ديواري كه برخي به اشتباه از آن به عنوان كاغذ ديواري هم ياد مي كنند، يك پوشش كاغذي است، كه طريقه نصب و اجراي آن همانند كاغذ ديواري و شايد ساده تر  هم باشد، زيرا پوستر ديواري متشكل از چندين شات متفاوت است، كه  در هنگام نصب و اجراي آن بايد نهايت دقت را انجام داد، و از چسب مخصوص به آن استفاده كرد. پوستر ديواري  از طرح ها  و رنگ هاي منحصر به فرد، متناسب با علاقه و متد كاري افراد مختلف ساخته مي شوند، كه از طرح هاي پر طرفدار آن مي توان به پوستر هاي انتزاعي، منظره هاي طبيعي و سه بعدي اشاره كرد.  قيمت پوستر ديواري در مقايسه با كاغذ ديواري بسيار مناسب تر و مقرون به صرفه تر است، و به سادگي و با كمترين هزينه مي توانيد نمايي بسيار زيبا به منزل و يا محيط كار خود ببخشيد. معمولا در دكوراسون  خانه هاي مدرن و كلاسيك معمولا از پوستر ديواري براي حداقل يك و يا دو ديوار استفاده مي شود، تا طراحي و نماي آن در نظر مخاطبان جلوه ي بيشتري داشته باشد. خريد و فروش انواع پوستر ديواري در سايت قرار دارد.

از جمله مهمترين مزاياي استفاده از پوستر ديواري مي توان به ماندگاري بالا، مقرون به صرف بودن، ثبات در طرح و رنگ، امكان چاپ آثار و طرح هايي دلخواه و قابليت شست و شو اشاره كرد، كه سبب انتخاب پوستر ديواري براي تزيين ديوار هاي ساختمان مي شود.  سهولت و سرعت نصب، از ديگر مزاياي استفاده از پوستر ديواري است، كه سبب جلب توجه شركت هاي داخلي به استفاده بيشتر از آن شده است. خريد پوستر ديواري غروب آفتاب امروزه بسيار گسترش پيدا كرده است.

 

 تنوع طرح و نقشه هاي به كار رفته در پوستر ديواري باعث شده، متناسب با هر ديزاين و در هر شركتي بتوان نمونه اي از آن استفاده كرد. با فراهم شدن امكان خريد و فروش آنلاين انواع پوستر ديواري مانند خريد آنلاين پوستر ديواري پر هاي رنگي  از سوي شركت هاي ارائه دهنده اين خدمات، استقبال از اين محصول هم به مراتب نسبت به گذشته بيشتر شده است، و روز به روز به متقاضيان آن اضافه مي شود.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۴ دى ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ]
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراح بیگ سایت