دارامان

طراحي وب سايت

طراحي وب سايت
 

گريدر ها نوعي ديگر از ماشين آلات راه سازي هستند، كه موارد استفاده از آن بسيار زياد است و به طور اختصار مي توان به يكسان سازي سطوح مختلف و جاده ها، برف روبي، شيب بندي هاي دقيق، حمل مواد به كناره جاده ها، عمليات كندن جوي و غيره اشارهكرد. لوازم يدكي گريدر هم مانند ديگر تجهيزات صنعتي به مرور فرسوده مي شوند و بايد نسبت به تعويض آن ها اقدام كرد،  تا بتوان كار با دستگاه را از سر گرفت. گريدر ها به دو گروه دستي و ماشيني تقسيم مي شوند و لوازم يدكي آن ها هم بسته به نوع گريدر تغيير مي كند. اصطحكاك بالايي كه در لوازم يدكي گريدر وجود دارد، رفته رفته سبب  فرسايش لوازم يدكي آن ها شده، كه در اين صورت تنها راه پيش رو براي ادامه كار با اين ماشين صنعتي تعويض لوازم يدكي گريدر است. بهترين راه و مطمئن ترين راه براي خريد انواع لوازم يدكي گريدر مراجعه به نمايندگي هاي فروش اين محصولات است، كه علاوه بر تضمين اصل بودن لوازم يدكي اين ماشين، انواع لوازم يدكي گريدر را با قيمتي بسيار مناسب به دست متقاضيانش در سراسر كشور مي رساند.

برندهاي مطرح و معتبر بسيار زيادي در صنعت ساخت ماشين آلات سنگين و صنعتي در دنيا فعاليت مي كنند، كه هر كدام از طراحي مخصوص به خود را دارند، و لوازم يدكي گريدر ممكن است در هر  كدام از آن ها متفاوت باشد. در هنگام خريد لوازم يدكي گريدر، حتما بايد نوع ماشين و برند سازنده آن را در نظر گرفت، تا در هنگام نصب لوازم يدكي گريدر با مشكل روبه رو نشويد، و  بهره برداري از اين ماشين ، به خوبي روزهاي اوليه كار با آن باشد. 

نمايندگي هاي فروش انواع لوازم يدكي گريدر كاترپيلار ، اين امكان را براي مشتريان خود فراهم ساخته اند، تا در هر كجاي كشور و با قيمتي ايده آل  لوازم يدكي گريدر را سفارش دهند، و در محل مورد نظر خود دريافت نمايند.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۴ دى ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

صنايع ماشين سازي هپكو از بزرگترين كارخانجات توليدي ماشين آلات سنگين در خاور ميانه است، كه تنوع محصولات بسيار بالايي دارد. قيمت قطعات هپكو در نمايندگي هپكو به دليل اينكه در زمره توليدات داخلي است، نسبت به لوازم يدكي ديگر برند هاي خارجي بسيار مناسب تر و مقرون به صرفه تر مي باشد. هپكو از پر فروش ترين ماشين آلات سنگين موجود در كشور است، كه بيشترين استفاده را در صنايع راه سازي و عمراني دارد، و به همين دليل است كه در سراسر كشور داراي شعب مختلف نمايندگي هپكو است، كه در كمترين زمان ممكن و با مناسب ترين قيمت قطعات هپكو را به دست متقاضيانشان مي رسانند. نمايندگي هاي هپكو انواع قطعات هپكو  را با كيفيتي بسيار بالا و تضمين سلامت قطعه به دست مشتريان مي رسانند.قيمت رقابتي قطعات هپكو در شعب نمايندگي هپكو و تضمين اصالت كالا از مهمترين مزايايي است، كه مخاطبان را به خريد قطعات هپكو از نمايندگي هاي معتبر و ممتاز هپكو داخلي ترغيب مي كند.

لودر هپكو داراي موتوري قدرتمند است و در شمار بهترين برند هاي ساخت تجهيزات صنعتي قرار گرفته است، قطعات هپكو هم از تنوع بسيار بالايي برخوردارند. چرخ ها، فبلتر هواكش، رادياتور آب، گيربكس، صندلي، اتاقك، چراغ ها لوازم يدكي موتور و غيره از مهمترين قطعات هپكو هستند كه به راحتي مي توان آن ها را از نمايندگي هپكو با قيمتي بسيار مناسب تر از فروشگاه هاي متفرقه ديگر خريداري كرد. 

استفاده از لوازم يدكي اصل و متناسب با برند لودر يكي بهترين راه هايي است، كه با استفاده از آن مي توان قدرت و توان ماشين را همچنان بالا نگه داشت. قطعات هپكو را مانند لوازم يدكي  ديگر برند ها مي توان به صورت حضوري و يا مجازي از فروشگاه هاي معتبر عرضه كننده اين محصولات  و يا نمايندگي اصل لوازم يدكي و قطعات ماشين آلات راهسازي با قيمتي بسيار مناسب خريداري كرد و قطعات هپكو را در كوتاه ترين زمان ممكن دريافت نمود.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۴ دى ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

خارج نمودن زباله ها از ساختمان ها به خصوص ساختمان هاي بلند بسيار زمان بر است و اين كه هرروز بخواهيد اين كار را انجام دهيد و به همين ترتيب دفع زباله در تمام واحد ها در ساختمان هاي مسكوني و يا اداري بزرگ مي تواند مشكلات فراواني را به دنبال خود داشته باشد. شوتينگ زباله به همين منظور طراحي شده است. راه اندازي سيستم شوتينگ زباله يك روش نوين براي خارج كردن زباله ها از  ساختمان هاي اداري و تجاري و يا مسكوني مي باشد كه قابل اجرا براي همه ي انواع ساختمان ها مي باشد. شوتينگ زباله از اجزاي مختلفي تشكيل شده كه بايد ضد زنگ باشند زيرا از شوتينگ زباله سال ها مي توان استفاده كرد و اگر شوتينگ زباله از جنس خوب و مناسب نباشد به سرعت دچار پوسيدگي مي شود زيرا زباله ها اسيدي توليد مي كنند كه بايد به شوتينگ زباله آسيبي وارد نكند. پس از جنس هاي ضدزنگ مانند استيل براي سفارش راه اندازي شوتينگ زباله استفاده مي شود.

 شوتينگ زباله را مي توانيد به شركت ها و مراكز ارائه دهنده ي شوتينگ زباله سفارش دهيد تا از اين مكانيزم شوتينگ زباله بهره مند شويد. امروزه در ساختمان هاي بزرگ استفاده از شوتينگ زباله را مي توانيم مشاهده كنيم. همچنين براي ساختمان هاي تجاري كه معمولا در طبقه ي بالاي آن رستوران هاي زيادي وجود دارد مي توان از راه اندازي شوتينگ زباله فود كورت استفاده كرد و به اين صورت از مراجعه ي پرسنل به بيرون از ساختمان جلوگيري كرده و در وقت خود صرفه جويي كرد و همچنين اسانسور ها و راهرو ها به دليل دفع زباله با استفاده از شوتينگ زباله اشغال نخواهد شد و به اين ترتيب آلودگي و كثيفي را به دنبال نخواهد داشت. 

كانال شوتينگ زباله بايد مناسب مقدار زباله باشد تا زباله ها در كانال گير نكنند و همچنين وجود سرعت گير در شوتينگ زباله مي تواند جلوي سرعت شوتينگ زباله را بگيرد تا زباله ها به آرامي در سطل شوتينگ زباله قرار بگيرند.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۴ دى ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

دور انداختن زباله يكي از كارهايي است كه هر روز درگير آن هستيم. براي دور انداختن زباله ها بايد هرروز آن را تا سطل زباله ببريم. براي رفع اين مشكل يك مكانيزمي ساخته شده است كه با استفاده از مي توان خيلي راحت از دست زباله ها راحت شد. اين مكانيزم شوت زباله نام دارد. شوت زباله يك سيستمي است كه با استفاده از آن از خانه زباله ها دور انداخته مي شوند. به اين ترتيب كه در شوت زباله دريچه اي در هر يك از طبقات وجود دارد كه اين دريچه در شوت زباله به وسيله ي كانال بزرگي كه راه عبور زباله ها است به يك اتاقك ختم مي شود كه در اين اتاقك يك سطل زباله وجود دارد كه اين سطل درسفارش راه اندازي شوت زباله با توجه به تعداد واحد ها پيش بيني شده است كه بايد تا چندين روز زباله ها در آن پر نشود.

سپس در تايم هايي اين سطل به سطل بزرگ شهري انتقال پيدا مي كند و همچنين در سيستم شوت زباله در سطل زباله ، زباله ها فشرده سازي مي شوند. با توجه به فشرده شدن زباله ها در شوت زباله حجم كمتري از زباله در شوت زباله اشغال مي شود و به اين ترتيب فضاي سطل شوت زباله دير تر پر مي شود. بدنه ي اجزاي شوت زباله از جنس ضد زنگ مي باشد كه معمولا از جنس استيل استفاده مي شود. براي راه اندازي شوت زباله مخصوص فوود كورت به سايت مراجعه كنيد.

در ورودي شوت زباله دريچه اي وجود دارد كه در داخل خانه ها و راهرو مي تواند قرار بگيريد. مزيت بزرگ سيستم شوت زباله راحتي دسترسي است و اين كه ديگر نياز نيست تا سطل زباله برويم و زباله هاي خود را دفع كنيم. شوت زباله در ساختمان هاي بلند و داراي تعداد بالا بيشتر به كار مي رود كه هم از كثيفي و آلودگي جلوگيري مي كند و هم از تردد بيش از حد در راهرو و آسانسور جلوگيري مي كند. براي سفارش سيستم شوت زباله و سيستم شستشو شوت زباله به سايت ما مراجعه بفرماييد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۴ دى ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

دفترچه يادداشت براي نوشتن نكات و يا چيز هايي است كه ضروري هستند و ممكن است با نوشته نشدن آن ها در ياد ما نماند و فراموش شود. در كنار سادگي اين وسيله كاربردش بي اندازه مي باشد. انواع دفترچه يادداشت معمولا در جنس هاي معمولي تهيه مي شود و قيمت بسيار ارزاني دارد. معمولا در داخل دفترچه يادداشت ها به اندازه ي چند كلمه و يا جملات كوتاه استفاده مي شود و اين تفاوتش با دفتر هاي ديگر با متن هاي طولاني است. معمولا زماني كه مي خواهيم نكاتي را براي خود نگه داريم از دفترچه يادداشت ها استفاده ميكنيم و در صورت نياز به آن نگاهي مي اندازيم تا نكات را به ياد آوريم. خريد اينترنتي دفترچه يادداشت را ارزان انجام دهيد.

همه ي ما بايد يك دفترچه يادداشت داشته باشيم زيرا وسيله اي بسيار پر كاربرد است و ناگهان از آن استفاده مي شود. يكي از مزيت هاي دفترچه يادداشت كوچك بودن آن است كه مي توانيم آن را به همراه خود داشته باشيم و در جيب و يا كيفمان نگاه داريم. براي نوشتن ايده هاي ناگهاني مي توانيم از دفترچه يادداشت استفاده كنيم. زماني كه ايده اي به سراغ ما مي آيد ما فقط 5 ثانيه وقت داريم تا آن را جايي يادداشت كنيم وگرنه فراموش مي شود كه همان طور كه مي دانيم بسياري از ايده ها و نكات را فراموش كرده ايم و ديگر به ذهنمان نيامده است بنابراين با داشتن يك دفترچه يادداشت مي توانيم به سرعت اطلاعات را به آن انتقال داده و از فراموش كردن آن ها جلوگيري كنيم. براي خريد دفترچه يادداشت آراكادو كد دو به سايت مراجعه كنيد.

 استفاده از دفترچه يادداشت دانش آموزي در مدارس بسيار بوده و معمولا بچه ها تكاليف درسي خود را بر روي آن يادداشت مي كنند. دفترچه يادداشت در رنگ بندي جلد متنوع بوده و داراي برگه هاي مختلفي مي باشند كه براي خريد دفترچه يادداشت آراكادو كد يك مي توانيد به سايت مراجعه كنيد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۴ دى ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

كارت پستال كارتي است كه در زمان هاي جشن و مناسبت ها به طرف مقابل هديه مي گردد. براي تبريك گفتن بسيار زيباست كه آن را نوشته و به صورت نامه به شخص مورد نظر بدهيم كه اين نامه براي او مي ماند و با دين آن خاطره اش در دل او تازه مي شود. كارت پستال ها براي نوشتن يك يا چند جمله ي كوتاه استفاده مي شود. انواع كارت پستال در طرح ها و مدل هاي مختلفي وجود دارند كه مي توانيم از آن ها استفاده كنيم. در تمامي كشور ها از كارت پستال ها استفاده مي شود. انواع كارت پستال هاي بسياري در بازار موجود مي باشد كه در سايز هاي مختلفي مي باشند. امروزه سفارش اينترنتي كارت پستال به همراه گل و كادو استفاده مي شود كه مي تواند براي كسي كه آن را دريافت مي كند بسيار زيبا و دل نشين باشد. بر روي كارت پستال ها تصور چاپي وجود دارد. شما مي توانيد انواع كارت پستال را مانند گذشته از اداره ي پست و يا از فروشگاه هاي عرضه كننده ي كارت پستال تهيه كنيد و همين طور مي توانيد طرح هاي خود را با روش هاي خاص بر روي آن چاپ كنيد.

 اولين كارت پستال در كشور فرانسه ساخته شد و در ابتدا از شهري به شهر ديگر ارسال مي شد و مانند نامه كاربرد داشت ولي امروزه با پيشرفت تكنولوژي از كارت پستال در فاصله هاي نزديك نيز استفاده مي شود و محدوديتي براي آن وجود ندارد حتي شما مي توانيد با استفاده از يك كارت پستال دل پدر و مادر و يا دوست خود را شاد كنيد. خريد كارت پستال آراكادو طرح يلدا كد چهار از طريق سايت انجام مي گيرد.

البته كارت پستال هاي اصيل داراي نقش هايي از آثار تاريخ و فرهنگي شهر ها است كه با ارسال آن اطلاعات زيادي درمورد تاريخ و فرهنگ نيز رد و بدل مي شود. براي خريد كارت پستال آراكادو طرح يلدا به سايت مراجعه كنيد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۴ دى ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

زانتيا از سري ماشين هاي باكيفيت  كارخانه پژو سيتروئن است، كه تا سال 1389   توسط شركت سايپا  توليد مي شد، اما اكنون بسياري از قطعات اين خودرو وارداتي هستند و بايد در تعمير و نگهداري آن بسيار دقت كرد. مركز تعميرگاه تخصصي زانتيا از معتبر ترين مراكزي است كه با مراجعه به آن مي توانيد قطعات اصلي خودرو خود را خريداري و با استفاده از كارشناسان مجرب تعميرگاه زانتيا تعمير و يا سرويس نماييد. تعمير گاه زانتيا از تخصصي ترين تعميرگاه هاي سطح شهر است، كه با مراجعه به آن مي توانيد از تمام خدمات اين مركز در رابطه با خودرو زانتيا خود بهره مند شويد. از ويژگي هاي تعميرگاه زانتيا مي توان به تحويل فوري، عيب يابي سريع خودرو و سرويس اتوموبيل با مناسب ترين قيمت اشاره كرد. تعميرگاه تخصصي زانتيا با سالها تجربه در زمينه تعمير انواع خودرو زانتيا يكي از قديمي ترين و قابل اعتماد ترين تعميرگاه هاي تخصصي خودرو است، كه متشكل از كادري مجرب و متخصص مي باشد، و اكنون توانسته اعتماد مشتريان خود را كسب نمايد.

تعمير تخصصي موتور زانتيا ، رفع دود سياه، تعويض شمع ها، تعميرات سر سيلندر، تنظيم موتور، تعميرات گيربكس و بازديد چرخ ها از جمله خدمات مكانيكي هستند كه در تعميرگاه زانتيا يا كلينيك زانتيا انجام مي شود. از مهمترين و تخصصي ترين خدماتي كه در تعميرگاه زانتيا انجام مي شود مي توان به عيب يابي و تعمير گوي تعليق زانتيا، تعميرات جلوبندي زانتيا، باطري سازي و تعمير موتور و گيبر بكس زانتيا اشاره كرد، كه تمامي اين خدمات را با بالاترين دقت و به بهترين شكل ممكن انجام مي دهد.

 تعميرگاه زانتيا يك مركز بسيار تخصصي در زمينه تعمير خودرو هاي زانتيا است، كه بدون كوچكترين نگراني مي توانيد خودرو خود را به آن بسپاريد و خدمات اين مركز در قبال خودرو خود بهره ببريد. رفع مشكل خودرو و تهيه قطعات مورد نياز اتوموبيل شما و تعمير تخصصي موتور زانتيا در تعميرگاه زانتيا با مناسب ترين قيمت و در كوتاه ترين زمان ممكن صورت مي گيرد، و اين مورد را مي توان در شمار مهمترين دلايل محبوبيت تعميرگاه زانتيا در بين ديگر تعميرگاه هاي سطح شهر دانست.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۴ دى ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

گوي يكي از مهمترين قطعات مربوط به سيستم تعليق خودرو است، كه خودرو زانتيا حركت نرم و روان چرخ هاي خود را در سطوح ناهموار را مديون آن است. گوي اين خودرو مانند ديگر قطعات خودرو بايد به صورت دوره اي و منظم بررسي و شارژشود، كه البته بايد اين كار ر در تعميرگاه هاي تخصصي زانتيا انجام داد، زيرا در مراكز غير مجاز ممكن است در شارژ گوي زانتيا از گاز نامرغوب و بي كيفيت نيتروژن استفاده نمايند. تعمير سيستم تعليق زانتيا و شارژ گوي اين خودرو با استفاده از پيشرفته ترين دستگاه ها در تعميرگاه تخصصي زانتيا انجام مي شود، و متقاضيان اين خدمات مي توانند با مراجعه به اين مراكز معتبر از بابت خدمات شارژ گوي زانتيا خود با گاز نيتروژن خالص خيالي آسوده داشته باشند. خودو زانتيا از محبوبترين خودرو هاي ساخت كشور فرانسه است، كه دو دهه از توليد آن گذشته ولي همچنان در بين مردم مخاطبان زيادي دارد، و همين موضوع زمينه ساز پيدايش مراكز تخصصي و معتبري براي سرويس و تعمير اين خودرو شده است، كه در كوتاه ترين زمان ممكن عملياتي همچون سفارش شارژ گوي ، تعمير گوي، بررسي سيتم تعليق خودرو و تعمير موتور، جلوبندي و باطري سازي و غيره را با بالاترين كيفيت براي خودرو شما انجام مي دهند.

بهره گيري از تجهيزات مناسب در هنگام شارژ گوي زانتيا و خدمات تخصصي تعمير زانتيا در كيفيت انجام اين كار هم بسيار موثر است، و تا مدت ها بدون اينكه با افت كيفيت مواجه شود، كار مي كند. همان طور كه در متن بارها به آن اشاره شد، از گاز نيتروژن خالص و مرغوب بايد در شارژ گوي زانتيا استفاده كرد، ولي تضميني براي كيفيت اين گاز مصرفي وجود ندارد، به همين دليل است، كه توصيه مي شود شارژ گوي زانتيا را در مراكز معتبر و تخصصي و با استفاده از تجهيزات مناسب انجام داد، تا هزينه هاي مصرفي خودرو كاهش يابد.

 سيستم تعليق خودرو زانتيا متشكل از 6 گوي و يك بمب هيدروليك مركزي است، كه بايد به صورت دوره اي نسبت به شارژ گوي  به كار رفته در آن اقدام كرد، تا بتوان از رانندگي با اين خودرو همانند روزهاي اوليه خريد لذت برد. شارژ گوي خودرو زانتيا در مراكز تخصصي و معتبر تعمير زانتيا با مناسب ترين قيمت و بالاترين كيفيت انجام مي شود، و مطمئن ترين راه ممكن براي محافظت از سيستم تعليق خودرو مي باشد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۴ دى ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

سيستم تعليق يا فنربندي از مهمترين قسمت هاي موجود در خودرو است، كه بين چرخ ها و بدنه قرار مي گيرد و جلوي لرزش و ارتعاشات را در هنگام رانندگي مي گيرد، و در صورت عملكرد نادرست بايد به سرعت نسبت به تعمير سيستم تعليق اقدام كرد. اجزاي اصلي تشكيل دهنده سيتم تعليق عبارتند از چرخ ها، ستون هايي نگه دارند، كمك فنر و فنر است كه بايد در هنگام تعمير سيستم تعليق به صورت موردي بررسي شوند. در هنگام تعمير سيستم تعليق خودرو بايد از اصل بودن قطعات جايگزين مطمئن باشيد، زيرا با بسته شدن خط توليد اين خودرو در كشور تمام قطعات آن وارداتي هستند، و نمونه هاي بي كيفيت آن ها هم به وفور در بازار يافت مي شود. بنابراين براي انجام تعمير تخصصي سيستم تعليق خود حتما بايد به سراغ تعميرگاه هاي تخصصي و باسابقه برويد. هزينه تعمير سيستم تعليق خودرو در تعميرگاه هاي معتبر شهر با توجه به اصل بودن قطعات مصرفي بسيار مناسب تر از ديگر تعميرگاه هاي سطح شهر است.

سيستم تعليق به كار رفته در خورو زانتيا از نوه هيدرونيوماتيكي است، كه نوع خود بي همتا است، و آرامش بسيار زيادي را در هنگام رانندگي به سرنشينانش القا مي كند، بنابراين بايد تعمير سيستم تعليق اين خودرو را به عهده افراد مجرب و با تجربه سپرد، كه اين افراد را به سادگي مي توانيد در خدمات تعمير زانتيا ملاقات نمايد. راحتي سرنشينان از مهمترين اهداف شركت هاي خودرو سازي است، كه بوسيله فنربندي خودرو انجام مي گيرد، بنابراين براي پايين آوردن هزينه هاي مصرفي و نگه داري بايد تعمير سيستم تعليق و عيب يابي اين قسمت از خودرو را در برنامه هاي سرويس دوره اي خودرو  خود قرار دهيد.

 هزينه تعمير سيستم تعليق خودرو در تعميرگاه هاي مجاز اين خودرو بسيار عادلانه تعيين شده است، و با مراجعه به اين مراكز مي توانيد ضمن بهره بردن از تعمير سيستم تعليق مانند شارژ گوي و تعمير زانتيا از يك تخفيف استثنايي هم بهره مند شويد.

 ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۴ دى ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

تميزي ساختمان ها امروزه بسيار مورد توجه قرار مي گيرد كه با استفاده از نماشويي با طناب ميسر مي شود.  نماشويي با طناب حرفه اي شستشوشوي ساختمان ها مي باشد كه به وسيله ي طناب انجام مي گيرد. در انجام نماشويي با طناب چند نفر با طناب هاي مخصوص و مقاوم بر روي ساختمان قرار مي گيرند و قسمت هاي مختلف ساختمان ها را تميز كرده و شست و شو مي كنند. خدمات نماشويي با طناب بهترين روش براي نماشويي است. شست و شوي ساختمان ها كار سخت و دشواري بوده كه دسترسي به قسمت هاي مختلف آن براي ما وجود ندارد. نماشويي با طناب باكيفيت راه حل براي تميز شدن نما هاي ساختمان مي باشد.جنس نما ها مختلف مي باشد و برخي سنگي و شيشه بوده و يا ابزار هاي مختلفي روي آن وجود دارد كه شستشوي هر يك با ديگري متفاوت است. استفاده از خدمات نماشويي با طناب باعث مي شود ساختمانتان رنگ و رويي دوباره پيدا كند و با پاك شدن آلاينده ها، نماي ساختمان آسيب نبيند.

 ساختمان هاي اداري وتجاري و مسكوني و همچنين ساختمان هاي بزرگ دولتي و .... هركدام بايد از انجام نماشويي با طناب استفاده كنند تا ظاهر ساختمانشان تميز شود و در نتيجه شهر تميزي داشته باشيم. سفارشات از طريق سايت شركت سپهرسپيد صورت مي گيرد.

 

ساختمان هاي يك شهر باراني را تصور كنيد كه به دليل بارش مداوم چقدر تميز و زيبا به نظر مي رسد و با شهر ها ديگر مقايسه كنيد و متوجه تاثير شست و شوي ساختمان ها شويد. شهر هاي بزرگ و صنعتي به دليل وجود آلاينده هاي بسيار، بيشتر در معرض آلودگي نماي ساختمان قرار مي گيرند كه بايد بيشتر از نماشويي با طناب استفاده كنند. نماشويي با استفاده از بالابر ها نيز انجام مي گيرد كه به دليل باريك بودن بسياري از كوچه ها نمي توان از آن استفاده كرد و بهتر است از نماشويي با طناب حرفه اي استفاده كرد. براي سفارش نماشويي با طناب به سايت سپهرسپيد مراجعه كنيدادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۴ دى ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ]
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراح بیگ سایت