دارامان

طراحي وب سايت

طراحي وب سايت
 

سايبان براي جلوگيري از تابش نور شديد آفتاب و همچنين براي جلوگيري از بارش باران به داخل مغازه به كار مي رود. امروزه نسل جديدي از سايبان ها با عنوان سايبان برقي و يا سايبان بازويي در بازار موجود است كه مي توانيد با خريد انواع سايبان بازويي بدون استفاده ي دستي از آن استفاده كنيد. در واقع وجود يك جريان الكتريكي موجب مي شود كه سايبان بازويي با استفاده از يك ريموت كنترل باز  بسته شود. از سايبان بازويي مي توان در جلوي درب مغازه ها و فروشگاه ها، جلوي درب منازل، جلوي رستوران ها استخر هاي رو باز استفاده كرد. خريد و فروش سايبان بازويي امروزه بسيار افزايش پيدا كرده است.

دليل نام گذاري سايبان بازويي وجود دو بازو در اطراف اين سايبان مي باشد كه به وسيله ي آن باز و بسته مي شود همچنين مي توان از سه بازو نيز در سايبان بازويي استفاده كرد. در سايبان بازويي مي توان از سنسور هاي مختلف براي تابش آفتاب و يا باد استفاده كرد كه در زمان تابش آفتاب سايبان بازويي به طور خودكار باز مي شود تا جلوي تابش را بگيرد ولي در زمان باد شديد سايبان بازويي به طور خودكار بسته مي شود تا باد آن را خراب نكند. خريد سايبان برقي مدل 3330 از طريق سايت انجام مي گردد. پارچه ي مورد استفاده در سايبان بازويي به شكل هاي فلكسي و ترانزيتي و برزنتي است كه استفاده از پارچه ي برزنتي به مقاومت بيشتر سايبان بازويي كمك بسياري مي كند و با استفاده از پارچه ي فلكسي مي توانيد تبليغات خود را روي سايبان بازويي چاپ كنيد و يا پارچه ي ترانزيتي داراي قابليت شست و شوي راحت با مقاومت بالا هستند. 

استفاده از سايبان بازويي توانسته مشكلات سايبان هاي دستي را حل كند و به بهترين و راحت ترين شكل استفاده شود. براي خريد سايبان بازويي مانند خريد سايبان اتوماتيك مدل 2258 بايد از فروشگاه هاي معتبر خريد خود را انجام دهيد. شما مي توانيد با مراجعه به سايت سايبان بازويي خود را انتخاب كنيد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۳ آذر ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

پوشش داكرومت از تركيب مواد محلول در آب حاوي روي ، آلومينيوم ، مواد تفلوني و... است كه در واقع از مواد تفلوني براي به هم پيوستن ذرات روي و آلومينيوم استفاده مي شود. از محصول نهايي جهت پوشش روي انواع ابزار آلات استفاده مي شود. پوشش داكرومت با كيفيت پس از استفاده روي قطعه در واقع يك مانع قوي بين قطعه و رطوبت و اكسيژن ايجاد مي كند. كه اين موضوع از خورده شدگي و اكسيدشدن قطعه جلوگيري مي نمايد. از پوشش داكرومت در صنايع خودروسازي ، صنايع دريايي ، صنايع ريلي ، صنايع كشاورزي ، ساختمان و صنايع نفت و گاز و پتروشيمي استفاده ي فراوان مي شود. فروش پوشش داكرومت ارزان در سايت قرار گرفته است.

در گذشته از انواع پوشش هاي نيكل ، الكتروگالوانيزه ، كرومات كلر و گالوانيزه گرم جهت پوشش انواع قطعات استفاده ميشد ولي پوشش داكرومت توانسته پس از طي آزمايشات مختلف در نهايت به عنوان بهترين پوشش از نظر مقاومت در برابر خوردگي انتخاب شود. هنگامي كه يك قطعه در برابر حرارت قرار بگيرد و پوشش آن بسوزد تمام خاصيت ضدخوردگي آن از بين مي رود. ولي پوشش داكرومت از مقاومت بسيار بالايي در برابر گرما برخوردار است. پوشش داكرومت از نظر چسبندگي قدرت بسيار بالايي دارد و اين باعث مي شود تا از قطعه جدا نشده و از آن محافظت نمايد. مركز فروش پوشش داكرومت پوشش پارس در خدمت شماست.

ضخامت پوشش داكرومت نسبت به ساير پوشش ها بسيار پايين تر مي باشد و بدليل وجود فرآيند سانترفيوژ پس از اعمال پوشش تمامي پستي بلندي هاي قطعه داراي سطح يكساني از پوشش داكرومت مي شوند. يكي ديگر از فاكتورهاي مهم در پوشش داكرومت اين است كه در فرآين پوشش دهي قطعه در دماي بالا قرار نمي گيرد و اين باعث مي شود تا قطعات از ماهيت اصلي خود فاصله نگيرند.

شركت نانو فن آور پوشش پارس ماندگار با مهندسان و كارشناسان مجرب خود از پيشگامان پوشش داكرومت در ايران مي باشد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۳ آذر ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

تاير يا لاستيك خودرو از مهمترين قسمت هاي بخش انتقال قدرت در خودرو ها هستند كه نقش بسيار مهمي را در كنترل خودرو ايفا مي كنند. لاستيك ها هم مانند ديگر اجزاء داخلي خودرو ها به مرور مستهلك شده و نياز به خريد لاستيك براي دارندگان خودرو هاي نقليه پيش مي آيد، كه امري بسيار طبيعي و قابل پيش بيني بوده است. تاريخ انقضاء، قيمت ، تناسب لاستيك با خودرو و پهناي رينگ از جمله مواردي هستند، كه در هنگام خريد لاستيك مناسب براي خودرو حتما بايد به آن توجه شود، تا لاستيك خريداري شده را به سادگي بتوان به روي خورو نصب نمود. بار مجاز يكي ديگر از شاخص هايي است، كه در هنگام خريد لاستيك بايد مورد ارزيابي قرار بگيرد، و نبايد كمتر از ميزان توصيه شده توسط سازندگان خودرو باشد، حداكثر فشاري كه يك لاستيك مي تواند تحمل كند بين صفر تا 279 متغير مي باشد. لاستيك خودرو هم مانند ديگر محصولات داراي تاريخ  توليد مي باشند، كه اين تاريخ يك عدد چهار رقمي است، كه به روي تاير حك شده است و در خريد لاستيك با كيفيت و ارزان بايد به اين نكته توجه كرد كه تاريخ انقضاء آن 4 سال پس از تاريخ توليد است و از اين زمان به بعد لاستيك ديگر قابل استفاده نخواهد بود.

خريد لاستيك هانكوك كره 205/55/16 دانستني هاي خاص خود را دارد كه در اين مقاله نمي توان به  طور كامل به آن پرداخت، اما يكي ديگر از مسائل مهم در انتخاب  و خريد لاستيك برند سازنده آن مي باشد. اين روز ها شركت هاي معتبر و بسيار بزرگي در صنعت ساخت لاستيك فعاليت مي كنند، و قيمت خريد لاستيك هم با توجه به آن ها  تغيير مي كند. مقاومت حرارتي، چسبندگي، ساييدگي و تر كيبات سازنده تاير از ديگر مشخصه هاي مهم خريد لاستيك هستند، كه توسط خريداران ارزيابي مي شود.

 خريد لاستيك ميشلن آمريكا از  نمايندگي ها و شركت هاي معتبر عرضه كننده سبب مي شود، با قيمت بسيار مناسب تري بتوان انواع تاير خودرو را به صور حضوري و يا آنلاين خريداري كرد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۳ آذر ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

درب اتوماتيك امروزه بسيار مورد استفاده قرار مي گيرد. اين درب ها به دليل پيشرفته بودن و تفاوت عمده اي كه با درب هاي ديگر دارند بايد به صورت تخصصي تعمير شوند. درب اتوماتيك بعد از مدتي دچار خرابي مي شوند و نياز به تعمير پيدا مي كنند. تعميرات تخصصي درب اتوماتيك بايد به درستي صورت بگيرد تا درب صدمه نبيند. تعميرات تخصصي درب اتوماتيك مي تواند بر روي بخش معيوب درب صورت گيرد ، برخي اوقات سنسور هاي درب دچار مشكل شده و در تشخيص دچار مشكل مي شوند و يا سنسور ها مشكلي ندارد ولي درب باز و بسته نمي شود، هر يك از اين مشكلات دليل خاص خودش را دارد كه بايد با استفاده از مركز اصلي تعميرات تخصصي درب اتوماتيك قطعه ي معيوب تعمير شود و يا نسبت به تعويض ان قطعه اقدام شود.

 زماني كه نياز به تعميرات تخصصي درب اتوماتيك پيدا كرديد از يك مركز معتبر در زمينه ي تعميرات تخصصي درب اتوماتيك مانند شركت فني مهندسي فهام در كمك بگيريد. تعميرات تخصصي درب اتوماتيك در محل انجام مي شود و در كمترين زمان عيب درب اتوماتيك رفع مي شود. درب اتوماتيك مي تواند براي بسياري از مشاغل و ادارات مورد استفاده قرار گيرد. از درب اتوماتيك مي توان در مكان هاي پر رفت و آمد استفاده كرد و ديگر نيازي به باز و بسته كردن درب به صورت دستي نباشد.

 اگر شما مشكل درب اتوماتيك را ندانيد، پرسنل تعميرات تخصصي درب اتوماتيك مي توانند مشكل درب اتوماتيك شما را پيدا كنند و نسبت به تعمير آن اقدام نمايند. بازو ها در درب اتوماتيك بسيار كاربردي بوده و ممكن است خرابي درب مرتبط با بازو ها باشد كه با استفاده از تعميرات تخصصي درب اتوماتيك مي توان بازو ها را تعمير كرد. همچنين موتور به عنوان عضو اصلي برخي موارد دچار مشكل شده و يا مي سوزد كه نياز به تعميرات تخصصي در مركز تخصصي سرويس و خدمات پيدا مي كند.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۳ آذر ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

كركره وسيله اي براي ايمني و حفاظت از مكان ها مي باشد. كركره از قديم براي مغازه ها استفاده مي شد كه به صورت دستي بود و با استفاده از قدرت دست بايد باز و بسته مي شد. كركره برقي نوع جديد آن كركره ها مي باشد ولي تفاوت آن با كركره هاي قديمي ، برقي بودنش است. كركره برقي به صورت خودكار بالا و پايين مي رود و باعث باز و بسته شدن درب مي شود كه از طريق ريموت مي توان آن را كنترل كرد. فروش آنلاين كركره برقي براي مغازه ها و فروشگاه و پاركينگ ها و... انجام مي گردد.

 برقي بودن كركره برقي دليل بر داشتن موتور داخل آن است. موتور كركره برقي در درون قسمت بالايي كركره برقي بوده و باعث باز و بسته شدن كركره برقي مي شود. موتور كركره برقي سه مدل سانترال و سايد و استوانه اي دارد. كركره برقي با استفاده از ريموت باز و بسته مي شود. ريموت كنترل كركره برقي كليد هايي تعبيه شده كه به وسيله ي آن مي توان كركره برقي را باز و بسته كرد و يا حركت آن را متوقف كرد. نصب كركره برقي به صورت تخصصي بوده و كار دشواري مي باشد. فروش موتور كركره سايد در سايت قرار گرفته است.

ريموت كركره برقي مخصوص به خود بوده و با استفاده از ريموت تقلبي امكان باز و بسته كردن كركره برقي وجود ندارد. كركره برقي همانند ديگر وسيله هاي برقي پس از مدتي مي تواند دچار مشكل شود كه مسائلي مانند عمل نكردن ريموت و يا باز و بسته نشدن كركره برقي و همين ممكن است كركره برقي بر اثر عواملي سقوط داشته باشد كه از داخل و موتور دچار مشكل مي شود. براي تعمير كركره برقي مي توانيد از يك متخصص در اين زمينه كمك بگيريد.

 براي خريد كركره برقي و يا خريد موتور كركره سايد به سايت فهام در مراجعه كنيد و كركره برقي خود را با كيفيت عالي خريداري كنيد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۳ آذر ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

جك پاركينگ وسيله اي است كه بر روي درب پاركينگ نصب مي شود. وظيفه ي جك پاركينگ باز و بسته كردن درب مي باشد و بدون آن نمي توان به صورت اتوماتيك درب را باز و بسته كرد. اتوماتيك بودن درب پاركينگ بسيار ضروري بوده و مي تواند مشكلات رفت و آمد را رفع كند، به اين منظور از جك پاركينگ استفاده مي كنند و سيستم اتوماتيك را روي درب نصب مي كنند.برخي فروشگاه ها فروش اينترنتي جك پاركينگ را انجام مي دهند .  جك پاركينگ با استفاده از ريموت مي تواند باز و بسته شود و شما ديگر به پياده شدن از خودرو نيازي نداشته باشيد. جك پاركينگ مي تواند بر روي درب هاي لولايي و ريلي نصب شود. بر روي درب هاي لولايي مي توان از يك يا دو جك پاركينگ استفاده كرد كه معمولا براي درب هاي بزرگ تر از دو جك پاركينگ استفاده مي كنند. برخي از درب ها به صورت ريلي بوده و جك پاركينگ باعث باز و بسته شدن آن مي شود كه درب بسيار راحت و آسان باز و بسته مي شود.

از درب هاي ريلي با استفاده از جك پاركينگ در مكان هايي كه محوطه ي كناري درب كوچك است، استفاده مي شود زيرا درب ريلي فضايي را اشغال نمي كند و استفاده ي خيلي راحتي را براي ما فراهم مي كند. جك پاركينگ دو مدل هيدرئوليك و الكترومكانيكال دارد. جك پاركينگ هيدرئوليك براي درب هاي سنگين و بزرگ استفاده مي شود و توان بالايي دارد. براي خريد جك الكترومكانيك اي 40 بي اف تي به سايت مراجعه كنيد.

 جك پاركينگ از اجزاي مختلفي تشكيل مي شود كه موتور و مدار فرمان از مهم ترين آن هاست. ريموت يكي ديگر از اجزاي جك پاركينگ مي باشد كه مي توانيم با آن درب را كنترل كنيم. براي سفارش جك ريلي الكترومكانيك اس پي 4000  مي توانيد به راحتي و با استفاده از اينترنت جك پاركينگ را سفارش دهيد تا همكاران ما در اولين فرصت به درخواست شما رسيدگي كنند.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۳ آذر ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

درب اتوماتيك نوع مدرني از درب ها مي باشد كه در آن راحتي استفاده و ايمني لحاظ شده است. در درب اتوماتيك ، درب به وسيله ي سيستمي باز و بسته مي شود. در درب اتوماتيك سنسور ها نقش اصلي را بازي مي كنند. از خريد انواع درب اتوماتيك مي توان در مراكز اداري و تجاري استفاده كرد. درب اتوماتيك معمولا به صورت شيشه اي بوده و مي توان انواع مختلف آن را در بانك ها و رستوران ها و فروشگاه هاي مختلف و.. مشاهده كرد. استفاده از درب اتوماتيك بسيار راحت بوده و در زماني كه چيزي جلوي درب وجود داشته باشد درب باز و پس از رد شدن فرد درب بسته مي شود. سنسور ها در درب اتوماتيك وجود مانع را اعلام مي كنند و درب باز مي شود و زماني كه شخص و يا جسم جلوي درب نباشد درب بسته خواهد شد. فروش اينترنتي درب اتوماتيك با بهترين كيفيت در سايت مي باشد.

امروزه فروش اينترنتي جك ريلي الكترومكانيك دايموس 800 بي اف تي به دليل كيفيت خوبش بسيار مورد توجه قرار گرفته است. درب اتوماتيك از بازو هاي هيدروليكي تشكيل مي شود كه زماني كه سنسور ها دستور به باز و بسته شدن را مي دهند درب به صورت خودكار باز و بسته مي شود كه اين كار به بازو ها ارتباط دارند. اجزاي درب اتوماتيك شامل سنسور ها و بازو ها و برد و ريموت و چرخ دنده و موتور و گيربكس مي باشد. عملكرد درب اتوماتيك به سه روش پنوماتيك، فشار گازي و مكانيكي انجام مي گيرد. استفاده از درب اتوماتيك امروزه بسيار رواج پيدا كرده است. 

نصب درب اتوماتيك به صورت كاملا تخصصي بوده و فرد عادي بدون داشتن تخصص نمي تواند درب اتوماتيك را نصب كند، پس از شخص با تجربه براي نصب درب اتوماتيك كمك بخواهيد تا در نصب مشكلي براي آن پيش نيايد. درب اتوماتيك در سايز هاي مختلفي مورد استفاده قرار مي گيرد كه با توجه به مكان انتخاب مي شود. براي خريد جك ريلي آريس 1500 بي اف تي سفارش درب اتوماتيك و يا نصب و تعمير آن به سايت مراجعه كنيد و به راحتي سفارش خود را ثبت كنيد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۳ آذر ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

درب هاي پاركينگ مي توانند با استفاده از جك هاي هوشمند به صورت اتوماتيك كار كنند. از جك هايي از قبيل جك پنوماتيك براي درب هاي پاركينگ و منازل و... مي توان استفاده كرد. در جك پنوماتيك سيلندر هايي وجود دارد كه هوا را به انرژي مكانيكي تبديل مي كند. سيلندر ها در جك پنوماتيك دو دسته ي سيلندر خطي و سيلندر دوراني هستند. برخي از سيلندر ها مي تواند يك طرفه و برخي مي تواند دو طرفه كار كند. جك پنوماتيك دو طرفه مي تواند انرژي را در دو سمت خود داشته باشد و در دو طرف از اين جك پنوماتيك مي توان استفاده كرد. اما در جك پنوماتيك يك طرفه در يك طرف مي توانيم انرژي داشته باشيم و در طرف ديگر فنر را داريم چنانچه قصد خريد داشته باشيد مي توانيد خريد اينترنتي جك پنوماتيك را انجام دهيد. فروش آنلاين جك پنوماتيك در سايت قرار دارد.

جك پنوماتيك را مي توانيد در انواع قطر ها و ضخامت تهيه كنيد. فروش سيستم پنوماتيك را در بازار با كيفيت هاي مختلف مي توانيد تهيه كنيد. جك پنوماتيك از اجزاي مختلفي تشكيل شده است كه عبارتند از سيلندر كه مانند استوانه است، پيستون كه معمولا از جنس آلومينيوم يا فولاد است، ميله كه از استيل مي باشد، اورينگ و پكينگ كه آب بندي را بر عهده دارند ، ترمز و كفشك ها. زماني كه هواي فشره شده و يا باد در پشت جك پنوماتيك قرار مي گيرد از طريق شلنگ ها به ورودي انتقال پيدا مي كند و در نتيجه حركت نهايي رخ مي دهد. جك پنوماتيك در دو نوع مگنت دار و بدون مگنت وجود دارند.

 قيمت جك پنوماتيك با توجه به قابليت استفاده از آن و با توجه به سايز آن مي باشد. استفاده از جك پنوماتيك بر روي درب ها بسيار كمك به راحتي و آسايش افراد دارد. براي خريد جك پنوماتيك و نصب آن بر روي انواع درب ها مي توانيد از طريق شركت ها اقدام كنيد. براي سفارش سيستم هاي پنوماتيك به سايت مراجعه كنيد و براي اطلاعات بيشتر با همكاران ما تماس بگيريد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۳ آذر ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

دستگاه فاراديك دستگاهي براي لاغري است كه در روش هاي غير تهاجمي جاي دارد و بدون آسيب رساندن و عمل مي توانيد با خريد و فروش انواع دستگاه فاراديك لاغري را تجربه كنيد. زماني كه از دستگاه فاراديك استفاده مي كنيد با استفاده از پد هاي آن و جريان متعادلي كه وارد بدن مي كنيد مي توانيد موجب از بين رفتن چربي ها شويد و در نتيجه به لاغري دست يابيد. در واقع دستگاه فاراديك با جرياني كه وارد بدن مي كند باعث شكاندن چربي ها و تبديل آن ها به قطعات كوچكتر مي شود كه در نتيجه از بين رفتن اين چربي ها آسان تر انجام مي گيرد. براي خريد آنلاين دستگاه فاراديك به سايت مراجعه كنيد.

 نمونه هاي دستگاه فاراديك مانند خريد دستگاه لاغري فاراديك 20 پد باشگاهي، ديجيتال و قابل برنامه ريزي را مي توانيد در كلينيك ها مشاهده كنيد. همچنين در باشگاه هاي مجهز نيز از دستگاه فاراديك استفاده مي شود. در دستگاه فاراديك پالس هاي الكتريكي وارد بدن مي شود و با استفاده از دستگاه فاراديك به غير از لاغري مي توان كاهش سايز را تجربه كرد. براي كار با دستگاه فاراديك ، پد هاي آن را به بدن متصل مي كنند و از طريق اين پد ها جريان ضعيفي وارد بدن مي شود. با ورود  جريان الكتريكي به بدن ماهيچه ها انقباض پيدا مي كند و در نتيجه باعث خوش فرم شدن آن نيز مي شود. 

پس از كار با دستگاه فاراديك نيازي به استراحت نداريد و به راحتي مي توانيد به كار هاي روزمره ي خود برسيد و همچنين پس از استفاده بدن شما آرامش خوبي پيدا مي كند. استفاده از دستگاه فاراديك بايد تداوم داشته باشد و چندين بار انجام شود تا نتيجه دهد. افزايش خون رساني يكي ديگر از مزيت هاي استفاده از دستگاه فاراديك مي باشد كه مي تواند در فرم دهي ماهيچه ها تاثير گذار باشد. براي خريد دستگاه فاراديك 20 پد چمداني همراه با پايه به صورت آنلاين به سايت مراجعه فرماييد و دستگاه فاراديك خود را سفارش دهيد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۳ آذر ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

ميلگرد يك وسيله ي مقاومي است كه در ساخت و ساز از آن استفاده مي شود. تقريبا همه ي ما با ميلگرد آشنايي داريم و مي دانيم كه از آهن مقاوم ساخته شده است. در ساخت و ساز ها براي مقاوم سازي و جلوگيري از سقوط سازه ها از خريد ميلگرد به صورت اينترنتي استفاده مي شود. در ديوار ها از ميلگرد استفاده مي شود. از ميلگرد در ستون ها كه تكيه گاه ساختمان ها هستند نيز استفاده مي شود و با قرار گيري چندين ميلگرد در كنار ديگر ديگر امكان ريزش و ناامني براي سازه وجود ندارد. تاريخچه ي ساخت ميلگرد به سال 18000 ميلادي بر مي گردد كه در آن زمان جوزف لوئيس به اين نكته پي مي برد كه اگر از ميله هاي آهني در بتن و مصالح استفاده كند مي تواند آن را مقاوم سازي كند. بعده ها اين ايده تبديل به يك اصل در ساخت سازه ها تبديل شد و توانست سازه ها را به طور قابل توجهي مقاوم سازي كند.

 ميلگرد داراي سه نوع مي باشد كه به نام هاي آجدار، آجدار پيچيده و ساده مي باشد. ميلگرد داراي شش نوع فولاد كربن، اروپايي، اپوكسي، فولاد ضد زنگ، فايبرگلاس ليمر، گالوانيزه مي باشد كه استفاده از هر كدام از اين نوع ها با توجه به شرايط و سازه انتخاب مي شود. براي مقاوم سازي  مقابل زلزله از ميلگرد اروپايي استفاده مي شود. از ميلگرد فولاد كربن در نواحي رطوبت دار استفاده نمي شود زيرا استفاده از آن در اين مناطق دچار زنگ زدگي و پوسيدگي مي شود. ميلگرد از نوع گالوانيزه در مقابل رطوبت مقاومت خوبي دارد. براي خريد ميلگرد صنعتي به سايت مراجعه كنيد.

ميلگرد از نوع فولاد ضد زنگ مقاومت بسيار بالايي نسبت به ديگر ميلگر ها دارد و مي تواند استحكام سازه را بسيار بالا ببرد و همچنين براي خم كاري مي توان آن را به راحتي خم كرد. براي خريد ميلگرد آج دار به سايت آهن ميران مراجعه كنيد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۳ آذر ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ]
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراح بیگ سایت