دارامان

طراحي وب سايت

طراحي وب سايت
 

باركد خوان بيسيم وسيله اي است كه الكترونيكي بوده و با تابش نور كار مي كند. از باركد خوان بيسيم در بسياري از فروشگاه ها و توليدي ها استفاده مي شود. باركد خوان بيسيم توانايي خواندن باركد محصولات را دارد و مي تواند آن محصول را تشخيص دهد. باركد يك كدي است كه مشخص كننده ي كالا بوده و به صورت خطوطي با عرض مختلف مي باشد. دو نوع باركد وجود دارد كه به صورت خطي و ماتريس داده است. براي خريد انواع باركد خوان بيسيم يكي از انواع وجود دارد كه باركد خوان بيسيم قلمي است كه به نور و بازتاب آن حساس است. باركد خوان بيسيم ليزري نيز وجود دارد كه از اشعه ي ليزر در آن استفاده مي شود. در اين نوع از باركد خوان بيسيم ها از يك ديود حساس به نور استفاده مي شود. در اين نوع از باركد خوان بيسيم اندازه ي نور منعكس شده و نوع آن موجب كاركرد و تشخيص آن مي شود. براي خريد آنلاين انواع باركد خوان بيسيم به سايت مراجعه كنيد.

 در باركد خوان بيسيم چند بعدي مانند باركد خوان بلوتوثي بيسيم ديتا لاجيك 1 QBT213 از خطوط منحني و مستقيم استفاده مي شود كه با استفاده از يك الگوي خاص باركد را تشخيص مي دهند. از ديگر مدل باركد خوان بيسيم ، باركد خوان بيسيم همراه مي باشد كه شبيه به كارت خوان بوده و قابل حمل است. در اين نوع از باركد خوان بيسيم سيم استفاده نشده و مي توان در فاصله هاي دور از آن استفاده كرد. نوعي ديگر از باركد خوان بيسيم كه بسياري از فروشگاه ها از آن استفاده مي كنند به صورت سيمي است و در صندوق هاي بيسيم از آن بيشتر استفاده مي شود.

باركد خوان بيسيم هاي ميزي مانند باركد خوان نوري بيسيم ديتا لاجيك QM2131 نيز وجود دارد كه مي تواند به وسيله ي بلوتوث كار كند و نياز به سيم را ديگر نداشته باشد و به راحتي و بدون كابل از آن مي توان استفاده كرد. يك دسته از باركد خوان بيسيم روميزي وجود دارد كه ابعاد بزرگتري در مقايسه با انواع باركد خوان بيسيم دارند كه در صورت عبور كالا از مقابل آن بسيار راحت تر تشخيص مي دهند و براي كالا هاي بزرگتر نيز مي توان از آن استفاده كردادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

از زماني كه ترازو اختراع شده تا به حال استفاده اي بسياري را از ترازو داشته ايم كه موجب شده ترازو به عنوان يك وسيله ي ضروري در زندگي ما قرار بگيرد. به دليل فراوان بودن ترازو ها مي توان انواع مختلف آن را در بيشتر فروشگاه ها پيدا كرد. ترازو ها داراي برند هاي خوبي نظير ترازو رادين مي باشند كه توانسته نام خوبي را در ميان ترازو ها به دست آورد و خريد اينترنتي انواع ترازو رادين را داراي رونق كند . به دليل كيفيت بالا و مقاومت خوب بدنه ي ترازو رادين مي توان در بخش هاي مختلف از ترازو رادين استفاده كرد.

از انواع ترازو رادين ، ترازو ديجيتالي فروشگاهي ، ترازو آزمايشگاهي ، ترازو صنعتي و انواع باسكول ها مي باشد كه در نمونه هاي بسياري از ترازو رادين مانند ترازو باركد پرينتر رادين مدل 6700 از قابليت ديجيتالي بودن استفاده شده است. برخي از انواع ترازو رادين داراي امكاناتي مثل اتصال به واي فاي و پرينتر مي باشد كه داشتن اين امكانات يكي ديگر از دلايل فروش بالاي ترازو رادين مي باشد. شركت ترازو رادين در سال 1389 شروع به فعاليت خود كرده است و در اين زمان اندك توانسته با بهترين ترازو ها رقابت داشته باشد و مشتريان بسياري را جذب كند.

انواع مختلف ترازو رادين داراي دقت هاي مختلفي براي وزن گيري هستند . انواع ترازو رادين داراي ترازو با علمك و بدون علمك و همين طور انواع ترازو هاي ديجيتالي مي باشد كه مي تواند به نياز هاي بخش هاي مختلف صنعتي جوابگو باشد. براي خريد ترازو رادين بهتر است آن را از نمايندگي هاي معتبر خريداري كنيد. در زمان خريد ترازو رادين بايد دقت داشته باشيد كه ترازو رادين را با چه امكاناتي مي خواهيد يكي از مدل هاي جديد ترازو سيم كارتي رادين مدل Plus 6700 است . فروشگاه هاي معتبر در زمينه ي فروش ترازو رادين را ميتوانيد در سراسر كشور پيدا كنيد. خريد ترازو رادين را مي توانيد به صورت اينترنتي نيز داشته باشيد. براي خريد ترازو رادين به سايت مراجعه كنيد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

مبل به معناي نشيمن گاه بوده و براي راحتي در امر نشستن توليد شده است. در واقع مبل چهارپايه اي است كه به صورت راحت تعبيه شده و مي توانيم به جاي نشستن بر روي زمين برروي آن بنشينيم. مبل ها انواع مختلفي دارند كه از مدل هاي متداول و راحت مبل، مبل راحتي مي باشد. همان طور كه از نام مبل راحتي مشخص است به صورت راحتي مي توان از آن استفاده كرد. بسياري از افراد راحتي را به زيبايي و ديگر مزايا ترجيح مي دهند كه بسيار هم مهم مي باشد و از اين رو خريد آنلاين انواع مبل راحتي را انجام مي دهند .

 مبل ها به انواع مبل راحتي ، مبل استيل و مبل كلاسيك تقسيم بندي مي شوند. مبل هاي كلاسيك و استيل تقريبا يكي هستند ولي در بخش هايي هم تفاوت دارند ولي مبل راحتي مانند مبل راحتي آوانته فرق عمده اي با ديگر مبل ها دارد. نرم بودن نشيمن گاه يكي از ويژگي هاي مبل راحتي مي باشد. همين طور داشتن دسته هاي پهن و نرم و استفاده از بالشتك بر روي آن هم از ويژگي هاي ديگر مبل راحتي مي باشد.

از انواع مبل راحتي مي توان به كاناپه، لاوست، مبل تخت خواب شو و مبل ال شكل و... اشاره كرد.  نشيمن گاه مبل راحتي مي تواند به صورت پيوسته و جدا شونده باشد كه هر كدام مزايا و معايب خود را دارند مثلا مبل راحتي با نشيمن گاه پيوسته مي تواند سالم تر بماند و دير تر خراب شود ولي مبل راحتي با نشيمن گاه جدا شونده امكان تعويض قسمت هاي مختلف آن را دارد. استفاده از مبل راحتي موكا بسيار راحت بوده و امروزه طرفداران بسياري را در ميان جوانان دارد. مبل راحتي به خانه سبك مدرني ميدهد و در استفاده از آن اذيت نمي شويد. هم چنين براي افراد سالمند نيز استفاده از مبل راحتي مي تواند راحتي را براي آنان به وجود بياورد. براي ديد محصولات به سايت مراجعه كنيد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

قلب به عنوان عضوي كه براي ادامه ي حيات به آن نياز داريم بايد هميشه به درستي كار كند. در شرايطي قلب ما دچار ناراحتي هايي مي شود كه در ابتدا اگر اقدام به درمان كنيم زود تر شرايطمان بهتر مي شود ولي در زمان هايي قلب با مشكلات جدي تري روبرو خواهد شد كه بايد درمان اساسي انجام گيرد. از بهترين متخصص ها متخصص قلب نارمك مي باشد كه دكتر رياستي به عنوان بهترين متخصص در زمينه ي قلب و عروق در اين مركز فعاليت دارند. مركز متخصص قلب نارمك داراي علم بسيار بالا در زمينه ي قلب مي باشد كه با تجارب بسياري كه در درمان هايش داشته مي توان از دكتر رياستي به عنوان متخصص بسيار مجرب ياد كرد. برخي شرايط زمينه ي بيماري هاي قلبي را ايجاد مي كند مانند درد در ناحيه ي قفسه ي سينه و همين طور تير كشيدن قلب كه بايد متخصص قلب نارمك به موقع آن را درمان كند زيرا در صورتي كه اين شرايط سخت تر شود مي تواند زمينه ي بيماري ها و ناراحتي هاي بزرگ را فراهم كند. متخصص قلب شرق تهران با توجه به مراقبت هاي ويژه اي كه در مركز دارد بيمار را تحت نظر قرار داده و درمان را شروع مي كند.

متخصص قلب نارمك از پيشرفته ترين درمان بهره مي گيرد و با توجه به شرايط بيمار مراحل درمان را آغاز مي كند. در شرايطي قلب دچار انسداد در عروق خود مي شود كه بسيار مهم مي باشد و در صورت بي توجهي مي تواند منجر به ايست قلبي شود و پيامد هاي بدي را به دنبال داشته باشد. دكتر رياستي به عنوان بهترين متخصص قلب نارمك با علم بالاي خود در زمينه ي بيماري هاي قلبي به سرعت ناراحتي را تشخيص داده و نسبت به درمان اقدام مي نمايد.

كلينيك تخصصي قلب و عروق دكتر رياستي از بهترين مراكز در كشور مي باشد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

همان طور كه مي دانيد متخصص قلب نوعي پزشك است كه تخصص قلب و عروق را دارد. در شرق تهران نيز متخصصين مجربي مانند متخصص قلب شرق تهران دكتر رياستي وجود دارند. متخصص قلب شرق تهران به درمان بيماري هاي قلبي مي پردازد و همين طور در زماني كه مي خواهد مشكلي براي قلب پيش بيايد از بروز آن پيشگيري مي كند. در مراكز متخصص قلب شرق تهران بر طبق تخصص متخصص قلب شرق تهران دكتر رياستي علم و تجربه ي بسيارذي در زمينه ي مشكلات قلبي داشته و مي تواند با بهترين شيوه درمان را انجام دهد. از نظر علمي متخصصين قلب نزديك به ده سال مهارت آموزي را انجام مي دهند و با داشتن تجربه و درمان مراجعين علم تجربي نيز دارند كه مي توانند درمان را به خوبي انجام دهند.

 همان طور كه مي دانيد قلب اصلي ترين عضو بدن است و در صورت بروز مشكلات قلبي بايد بسيار به آن توجه كرد و سريعا به مراكز متخصص قلب شرق تهران مراجعه كرد تا تحت نظر قرار گيرند زيرا مشكلات و بيماري هاي قلبي مي توانند مشكلات جبران ناپذيري باشند و با زندگي انسان در ارتباط است. پس براي انتخاب يك متخصص در زمينه ي قلب بايد بسيار حساس بود. دكتر رياستي در متخصص قلب شرق تهران با توجه به علم و دانش بسيار در زمينه ي قلب توانسته مشتريان خود را راضي نگه دارد و بهترين درمان را براي بيماران خود پيش مي گيرد و متخصص قلب نارمك مي باشد. انسداد عروق يكي ديگر از مشكلات قلبي است كه بسيار خطرناك است و بايد شخص بيمار فورا تحت نظر متخصص قلب شرق تهران قرار گيرد. توانايي يك تخصص مجرب بسيار اهميت دارد و مراقبت ويژه از بيمار بايد به صورت تخصصي انجام گيرد.

كلينيك تخصصي قلب و عروق دكتر رياستي از بهترين مراكز متخصص قلب شرق تهران مي باشد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

جرثقيل براي جابجايي اجسام از محلي به محل ديگر مورد استفاده قرار مي گيرد. همين طور حركت عمودي جرثقيل باعث شده در بالا و پايين بردن اجسام از آن استفاده شود. يونانيان اولين افرادي بودند كه جرثقيل را اختراع كردند كه در ابتدا لوازم يدكي جرثقيل به صورت كم و با قابليت كم تر بودند كه با پيشرفت آن ماشين توانست كامل و مقاوم شود. از جرثقيل با توجه به قابليت هاي لوازم يدكي جرثقيل در بارگيري نيز استفاده مي شود. در گذشته جرثقيل ها از چوب و سنگ تهيه مي شدند و با پيشرقت آن ها خريد آنلاين لوازم يدكي جرثقيل افزايش پيدا كرده است .

 انواع مختلفي از جرثقيل و لوازم يدكي جرثقيل وجود دارد. جرثقيل سقفي زنجيري يكي از انواع جرثقيل آويز مي باشد كه به صورت سقفي و استفاده از پل ها مي باشد كه در زمان كمبود فضا از آن استفاده مي شود. جرثقيل هاي دروازه اي يكي ديگر از انواع جرثقيل هاست كه براي جابجايي بار از آن استفاده مي شود. در جرثقيل هاي دروازه اي يكي از انواع لوازم يدكي جرثقيل بسيار مهم بالابر هاست كه شامل يك يا چند بالابر مي شود. از انواع ديگر جرثقيل دروازه اي است كه اين نوع براي تخليه ي بار از كارخانه و ديگر جا ها استفاده مي شود و از لوازم يدكي جرثقيل مهم آن پل ها و كنسول مي باشد كه اين لوازم يدكي جرثقيل را مي تواند در تعداد مختلف دارا باشد. شركت پارت يدك راهسازي در خدمت شماست.

يكي ديگر از لوازم يدكي جرثقيل در نوع دروازه اي داشتن ريل به دليل سهولت كار مي باشد. خريد لوازم يدكي جرثقيل را مي توانيد از فروشگاه هاي معتبر مانند پارت يدك راهسازي انجام دهيد. با توجه به مدل جرثقيل ها ، لوازم يدكي جرثقيل نيز متنوع مي باشد و مي توانيد انواع لوازم يدكي جرثقيل را در سايز هاي مختلف پيدا كنيد. در زمان خريد از كيفيت و اصل بودن لوازم يدكي جرثقيل خريداري شده مطمئن شويد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

اتوبار براي حمل كالا هاي شما مي باشد. برخي از شركت ها خدمات اتوبار را ارائه مي دهند كه مي توانيد به وسيله ي اين شركت ها از خدمات اتوبار بهره مند گرديد و به راحتي كالا هاي خود را جابجا كنيد. بسياري از ما تا بحال از اتوبار استفاده كرده ايم كه مي تواند براي انتقال وسايل منزل و يا انتقال جهيزيه باشد و يا براي هر كالايي كه نياز به جابجايي داشته باشد. اتوبار دو نوع درون شهري و برون شهري دارد. از اتوبار ارزان درون شهري استفاده ي بيشتري مي شود و در حمل ونقل در شهر ها نقش مهمي را ايفا مي كند. در اتوبار درون شهري انواع اتوبار ها بر اساس استان ها تقسيم بندي مي شوند و در اتوبار برون شهري بر اساس كشور ها تقسيم مي شود و شهر هاي مختلفي را مي تواند ساپورت كند.

اتوبار با باربري شهري تفاوت دارد، اتوبار به اسباب كشي وسايل منزل و يا شركت و يا كالا هاي مشخص و بسته بندي شده مي باشد ولي باربري براي انتقال تمامي بار ها به كار مي رود و محدوديتي براي آن وجود ندارد. شركت هاي بسياري اتوبار را در نقاط شهري و برون شهري حتي بين المللي انجام مي دهند. در واقع بدون استفاده كردن از اتوبار نمي توان بار ها را با مسئوليت و به خوبي انتقال داد.

امروزه شركت هاي اتوبار بسيار تخصصي شده اند و براي كالا هاي مختلف از خودرو هاي مختلفي استفاده مي كنند. مثلا براي جابجايي سنگ ومصالح در اتوبار و يا جابجايي مواد غذايي از يك خودرو استفاده نمي شود. اتوبار با كيفيت بالا مدنظر بسياري از افراد مي باشد و افراد مي خواهند كالا هايشان بدون صدمه ديدن و به درستي جابجا شود بنابراين براي انتخاب شركت اتوبار بايد بسيار دقت كرد و شركت اتوبار را با توجه به حرفه اش انتخاب كرد. براي سفارش انتقال بار و اتوبار به سايت مراجعه كنيد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

براي ضبط كردن فيلم در خانه و يا فروشگاه و شركت و ديگر مكان ها مي توان از خريد و فروش انواع دوربين مدار بسته استفاده كرد. اولين دوربين ها در آمريكا توليد شدند و مورد استفاده قرار گرفتند. استفاده از دوربين مدار بسته عصر جديدي از تكنولوژي را رقم زد و توانست بسياري از مشكلات ما را حل كند. انواع مختلفي از دوربين مدار بسته وجود دارد مانند دوربين مدار بسته آنالوگ كه اين دوربين مدار بسته نوع رايج دوربين مي باشد و قيمت كمتري را نسبت به مدل هاي ديگر دوربين مدار بسته دارند، اين نوع قيمت كمتر و نصب راحت تري دارد كه از چند دوربين و يك ضبط كننده تشكيل مي شود. براي خريد اينترنتي دوربين مداربسته به سايت مراجعه كنيد.

 از انواع دوربين مداربسته دام آنالوگ HD دادهوا مدل DH_SD22204I_GC و دوربين مداربسته ميني بولت تحت شبكه هايك ويژن  مدل DS_2CD2022WD_I وضوح بالاتري دارد كه در مكان هاي امنيتي بيشتر از اين نوع از دوربين مدار بسته استفاده مي شود زيرا تشخيص چهره با استفاده از اين نوع دوربين ها بهتر مي باشد و قيمت آن مقدار كمي از مدل هاي معمولي دوربين مدار بسته گران تر است ولي كارايي بيشتر و بهتري دارد و خريد آن توصيه مي شود، نوع سوم دوربين مدار بسته آنالوگ تحت شبكه مي باشد كه نام ديگرش دوربين اينترنتي نيز مي باشد، كار كردن با اين نوع از دوربين مدار بسته به صورت آنلاين امكان پذير است و مي توان تصاوير را با استفاده از اينترنت دريافت كرد. در اين نوع از دوربين مدار بسته از تجهيزات شبكه اي بيشتري استفاده مي شود. براي اين كه دوربين مدار بسته از نوع شبكه اي را راه اندازي كنيد نياز به سوئيچ كردن شبكه مي باشد. براي استفاده از دوربين مدار بسته اينترنتي به مودم روتر نياز داريم. با استفاده از دوربين مدار بسته اينترنتي نيز مي توانيم تصاوير بسيار خوبي را داشته باشيم.

امروزه دوربين ها تقريبا در همه ي فروشگاه ها و مراكز ديده مي شود. براي سفارش انواع دوربين مي توانيد به سايت مراجعه كنيد و انواع محصولات را مشاهده كنيد و خريد خود را انجام دهيد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

نايلون شيرينگ يكي ديگر از محصولات پلي اتيلني است، كه در صنعت بسته بندي مواد غذايي و كالاها به كار مي رود. اين پوشش شفاف و ضخيم پلاستيكي دو تا دور تمام كالاها را در بر مي گيرد، و  در بر محافظت در برابر ضربه، گرد و غبار، رطوبت و حرارت از محصولات بسته بندي شده محافظت مي كند.  نايلون شيرينگ از جديد ترين محصولات پليمري است، كه در دماهاي 160تا 220 درجه سانتي گراد تغيير حالت مي دهد و با استفاده از آن مي توان محصولات بسته بندي شده را وكيوم كرد، يا در اندازه هاي بسيار بزر گ بسته بندي كرد. نايلون شيرينگ درون دستگاهي صنعتي به نام شرينگ پك قرار مي گيرد و با استفاده از آن مي توان به سادگي اجناس را بسته بندي نمود. خريد آنلاين نايلون شيرينگ را بايد با توجه به حجم و سايز محصولات خود سفارش دهيد، از جمله صنايعي كه بيشترين استفاده را را از نايلون شيرينگ دارند مي توان به صنايع غذايي و دارو سازي، دسته بندي قطعات خودرو، بسته بندي انواع مبلمان اداري و خانگي و غيره اشاره كرد.

ضخامت، عرض، ميزان شفافيت و برند سازنده از جمله عوامل تاثير گذار در تعيين قيمت نايلون شرينگ هستند، كه بايد در هنگام خريد و فروش انواع نايلون شرينگ مورد بررسي قرار بگيرند. در ناب پلاستيك انواع نايلون شيرينگ را مي توان در دسته هاي نايلون شيرينگ، سلفون شيرينگ و نايلون شيرينگ تونلي قرار داد، كه هر كدام از آن ها ويژگي ها و خصوصيات خاص خود را دارند.

قابليت چاپ روي نايلون يكي از مهمترين ويژگي هايي است، كه نايلون شيرينگ از آن بر خوردار است، و بستر تبليغات را براي اغلب توليد كنندگان فراهم مي كند، ضمن اينكه امكان تعيين ضخامت و ابعاد نايلون شيرينگ با توجه به سفارش مشتريان هم وجود دارد. با ورود دستگاه هاي شيرينگ پك به قسمت بسته بندي صنايع مختلف بازار خريد و فروش نايلون شيرينگ هم رونق گرفته است.شما مي توانيد از بخش محصولات ناب پلاستيك داخل سايت اين شركت نايلون شيرينگ  را سفارش دهيد .ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

نظارت انتخابي توسط ناظر بر روي ساختمان انجام مي گيرد. ناظر ساختمان كارمند صاحب ملك مي باشد زيرا صاحب ملك ناظر را براي نظارت انتخابي انتخاب مي كند. همان طور كه قانون مي گويد بايد اجراي ساختمان داراي نظارت انتخابي باشد كه توسط يك ناظري انجام گيرد. البته شايد برخي از ساختمان ها نظارت انتخابي را نداشته باشند ولي نداشتن نظارت انتخابي توسط ناظر مي تواند مشكلاتي را به همراه داشته باشد. براي تمامي پروژه هاي كوچك و بزرگ نظارت انتخابي بايد انجام گيرد. در شركت نظارت انتخابي مهندس ناظر در ارتباط با تمامي پرسنل پيمان كار و شهرداري و مالك مي باشد كه بايد همه ي آن ها را راضي نگه دارد.

نظارت انتخابي خوب نتيجه ي نهايي خوبي را به دنبال دارد بنابراين يك نظارت انتخابي در پايان كار مشخص مي گردد. در نظارت انتخابي بايد تمامي گزارش هاي كار نوشته شود و اين دستور كار ها و گزارش ها بايد تا پايان كار در دست باشد. يكي ديگر از بخش ها در نظارت انتخابي كنترل ايجاد سازه ها مي باشد و همين طور گود برداري بايد درست انجام گيرد تا ريزش پيدا نكند زيرا مي تواند خسارات زيادي را به بار آورد. مهندس ناظر بايد نقشه شناس باشد و با تمامي مراحل كاري سر دربياورد بنابراين بايد دانش عمراني بالايي داشته باشد.

اجراي سازه ي نگهبان بعد از گود برداري نيز بسيار مهم مي باشد و در نظارت انتخابي مهندس مربوطه بايد كاملا با آن آشنا باشد.دارا بودن تمامي برگه هاي تعهد مهندسي و شهرداري نيز لازم است، كنترل اجراي نقشه و جلوگيري از ايرادات كاري نيز در بخش نظارت انتخابي مي باشد كه بايد با دقت به آن پراخته شود. تمامي ستون ها و مصالح بايد دقيقا در جاي خود قرار بگيرند زيرا در صورتي كه نقشه درست انجام نگيرد مشكلات بعدي در پي خواهد داشت. براي اين كه نظارت انتخابي را به خوبي انجام دهيد مي توانيد از مراكزي كه خدمات نظارت انتخابي را ارائه مي دهند، كمك بگيريد. براي اطلاع به سايت مراجعه كنيد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ]
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراح بیگ سایت