دارامان

طراحي وب سايت

طراحي وب سايت
 

برش ليزر در بسيار از صنعت ها مورد استفاده قرار گرفته است. يكي از متريالي كه استفاده ي بسياري از برش ها را مي توانيم روي آن داشته باشيم استيل مي باشد. برش ليزر استيل توانسته قدم بسيار بزرگي را در ساخت قطعات داشته باشد. انجام برش ليزر استيل به صورت تخليه ي بار صورت مي گيرد كه بر روي ورقه هاي استيل انجام مي گيرد. قيمت خدمات برش ليزر استيل بسيار به صرفه مي باشد. با استفاده از برش ليزر استيل مي توانيم انواع طرح هاي مورد نظر خود را ايجاد كنيم. قدرت برش ليزر استيل مي تواند متفاوت باشد. با تاباندن برش ليزر استيل مي تواند ميزان قدرت آن را تغيير داد تا با استفاده از آن ذوب ورق ها به همان ميزان انجام مي گيرد. در برش ليزر استيل در داخل دستگاه ليزر موادي وجود دارد كه با استفاده از جريان الكتريكي تحريك مي شد و بار ايجاد شده از اين عمل خالي مي شود كه مي تواند برش ها را براي ما ايجاد كند. در برش ليزر استيل برش هاي ليزر باعث ذوب ورق ها مي شود و به اين ترتيب مي توانيم برش ها را داشته باشيد.

دقت در برش ليزر استيل بسيار بالا بوده و هيچ گونه اضافاتي نخواهد داشت. با استفاده از برش ليزر استيل سرعت كار بسيار بالا رفته و مي تواند در نيروي انساني و انرژي به شكل قابل توجهي صرفه جويي كند. اشعه ي ايجاد شده توسط لنز برش ليزر استيل تابانده مي شود و لنز برش ليزر استيل مي تواند اين اشعه را تا حد 23/0 فشرده سازي كند كه بر قدرت برش ليزر استيل مي افزايد. برش ليزر نيك در خدمت شماست.

مي توانيد به همان صورت برش ليزر استيل روي ديگر فلزات نيز برش ليزر داشته باشيد كه با توجه به خاصيت فلزات مختلف استفاده هاي مختلفي هم از آن ها مي شود. براي سفارش برش ليزر استيل به سايت برش ليزر نيك مراجعه كنيد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۲ آبان ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

براي ايجاد برش براي فلزات استفاده از دستگاه هاي برش خيلي به صرفه نيست و همين طور دستگاه هاي برش هر برشي را نمي توانند ايجاد كنند ولي در برش ليزر مي توانيم طرح هاي مختلفي را ايجاد كنيم. با استفاده از خدمات برش ليزر در مصرف انرژي صرفه جويي مي شود و افراد كمتري نياز است و قيمت برش ليزر به صرفه مي باشد. در برش ليزر سرعت بالايي وجود دارد و مي تواند طرح هاي پيچيده را با سرعت بسيار بالايي به وجود آورد. در برش ليزر مي توانيم از آلياژ هاي مختلفي استفاده كنيم كه شامل مس و استيل و برنج و... مي باشد.

هر فلزي مي تواند در صنعت هاي مختلفي به كار گرفته شود و با استفاد از برش ليزر قطعه هاي مختلفي را از آن ها را ايجاد كرد. در برش ليزر نقطه هاي مورد نظر با استفاده از برش ليزر نقطه اي و يا برش ليزر مستقيم آب مي شود و به اين صورت برش صورت مي گيرد كه در وسيله هاي زينتي و تابلوسازي و حكاكي و ماركينگ از برش ليزر نقطه اي و همچنين برش فلزات آلياژي استفاده مي شود زيرا ظرافت كار بسيار مهم مي باشد. براي برش فلزات از ديگر دستگاه ها هم مي توان استفاده كرد مانند روش هاي فرزكاري و تراشكاري و سنگ زني و رزوه زني و... ولي استفاده از برش ليزر مي تواند از تمامي اين روش ها بهتر باشد. در صنايع بسياري مانند نظامي و پزشكي و هوافضا و آزمايشگاهي و... مي توان از برش ليزر استفاده كرد. از مزيت هاي برش ليزر مي توان به ايجاد نشدن پليسه بر روي كار و تميزي آن اشاره كرد و همچنين در برش ليزر سوختگي ايجاد نمي شود و دقت بالايي دارد.

برش ليزر براي غير فلزات نيز وجود دارد كه اين برش ليزر بر روي موادي مانند چوب و پارچه و پلاستيك و... صورت مي گيرد كه مي تواند به صورت كاملا دقيق صورت گيرد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۲ آبان ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

براي استفاده كردن از فلزات يكي از مهم ترين نكات برش آن ها مي باشد كه امروزه با پيشرفت تكنولوژي دستگاه ها جاي خود را به ليزر داده است و مي توان با استفاده از برش ليزر به راحتي برش ها را ايجاد كرد يكي از آلياژ هايي كه استفاده ي زيادي از آن مي شود مس مي باشد. در برش ليزر مس به دليل سختي كمي كه اين فلز دارد به راحتي مي توان برش ليزر مس را انجام داد. در صنايع مختلفي از خدمات برش ليزر مس استفاده مي شود مانند تابلوسازي و ساخت مجسمه كه انواع بسياري از آن را مي توان با استفاده از انجام خدمات برش ليزر مس با كيفيت توليد كرد. ساخت ظروف يكي ديگر از انواع صنعت ها در برش فلزات بخصوص از برش ليزر مس مي باشد كه مي توانيم ظروف بسياري را از مس در فروشگاه ها مشاهده كنيم و اين دليل بر چكش خواري اين فلز مي باشد.

همان طور كه مي دانيد فلز مس رنگ قرمزي دارد و مي توان از اين رنگ زيباي آن در ساخت قطعات مختلف با استفاده از برش ليزر مس بهره برد. در ابتدا با دستگاه هاي برش انواع برش ها را داشتيم كه اين برش ها اغلب به صورت ساده بوده و نمي توانستيم با استفاده از دستگاه ها شكل هاي پيچيده اي از مس را دربياوريم و با آمدن برش ليزر مس توانستيم هر طرحي را بر روي فلزات مختلف ايجاد كنيم و همچنين توانستيم با استفاده از برش ليزر مس روي مس حكاكي كنيم و به اين ترتيب ما با استفاده از برش فلزات وسيله هاي مختلفي را توانستيم بسازيم.

در درون دستگاه برش ليزر مس مايعي وجود دارد كه با تحريك الكتريكي باعث ايجاد بار در دستگاه شده و اين بار به شكل اشعه از دستگاه برش ليزر مس خارج مي شود كه برش ها را ايجاد مي كند.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۲ آبان ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

يونوليت سقفي كه صنعتگران آن را با نام پلاستوفوم هم مي شناسند، نوعي پليمر سفيد رنگ است، كه در معماري هاي مدرن بيشترين كاربرد را دارد. يونوليت سقفي از محصولات كارخانه هاي بزرگ پترو شيمي است، كه وزن كمي دارد، و كار مهندسين و كارگران در مراحل نصب و اجرا آسان ساخته است. از مزاياي استفاده از يونوليت سقفي مي توان به عايق بودن آن در برابر رطوبت، صدا و حرارت اشاره كرد، اين محصول پتروشيمي امروزه به عنوان يكي از پر كاربرد ترين مصالح ساختماني، توجه معماران و مهندسين را به خود جلب كرده است و قيمت يونوليت سقفي مناسب مي باشد. يونوليت سقفي ظاهري شبيه به بلوك سقفي دارد و همان طور كه قبلا هم به آن اشاره شد، بيشترين استفاده را در صنعت معماري و ساختمان سازي دارد. سهولت نصب و سرعت بخشيدن به مراحل آماده سازي و ساخت ساختمان ها را مي توان از ديگر مزاياي اجراي يونوليت سقفي دانست.

ماده اصلي تشكيل دهنده يونوليت سقفي را پلي استارين تشكيل مي دهد كه سبب محبوبيت اين محصول پتروشيمي در ميان انبوه سازان ساختماني شده است، و سبكي و كم هزينه بودن آن به دنبال داشته است. از ديگر ويژگي هاي استفاده از يونوليت سقفي مانند يونوليت سقفي 20*50*200 مي توان به سرعت بسيار پايين اشتعال پذيري اشاره كرد، كه بيانگر عايق بودن يونوليت سقفي در برابر حرارت است.

  يونوليت سقفي  با ابعاد و اندازه هاي مشخص و مختلفي در بازار موجودند، و مي توان آن ها را در ابعاد و اندازه هاي دلخواه برش داد. بازار خريد و فروش يونوليت سقفي امروزه به دليل استقبال صنايع ساختمان سازي بسيار پر رونق است، ضمن اينكه قيمت يونوليت سقفي نسبت به كاربرد و مزاياي بسيار بي شمار آن بسيار مقرون به صرفه است. با فراگير شدن استفاده از يونوليت سقفي 20*50*200 در ساختمان ها امزوزه مي توان به سادگي از شعب مختلف نمايندگي محصولات پتروشيمي يونوليت سقفي را به صورت حضوري و يا آن لاين تهيه كرد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۲ آبان ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

بلوك سبك پوكه اي از مخلوط سبك دانه هاي پوكه با سيمان و آب به دست مي آيد، و مي توان بلوك سبك پوكه اي را در دو نوع توپر و تو خالي براي استفاده در ديوار و سقف ساخته شده است. يلوك سبك پوكه اي همان طور كه از نام آن هم پيداست، از پوكه يا سبك دانه ساخته شده است، كه يك ماده معدني است و در اثر فعاليت هاي آتشنشاني به وجود مي آيد، و به دليل چگالي پايين وزن پايين تري نسبت به حجم خود دارد. بلوك سبك پوكه اي به دليل بافت زبر و جذب آب مناسب، به سادگي مي توان در نصب آن از انواع ملات هاي ساختماني استفاده نمود و خريد بلوك سبك پوكه اي با كيفيت را انجام داد . همان طور كه در ابتدا گفته شد ماده اصلي تشكيل دهنده بلوك سبك پوكه اي را پوكه تشكيل مي دهد، كه اين پوكه ها را مي توان در دو گروه اصلي پوكه هاي صنعتي و پوكه هاي معدني قرار داد. عموما بلوك سبك پوكه اي داراي قالب هندسي است، كه انواع ملات ساختماني در آن نفوذ مي كند و اين گونه مقاومت سازه هاي بتني را دو چندان مي كند.

وزن كم و سهولت انجام كار، سبب شده استفاده از بلوك سبك پوكه اي مانند  بلوك 20*20*40 دوجداره در صنعت ساخت و ساز گسترش پيدا كند، و بتوان پروژه هاي ساخت و ساز را با سرعت بيشتري انجام  داد. از ديگر مزاياي استفاده از بلوك 20*20*40 سه جداره مي توان به مقاومت بسيار بالا، كارپذيري با انواع ملات هاي ساختماني، عايق بودن در برابر صدا و حرارت اشاره كرد.

عايق حرارتي بلوك سبك پوكه اي در حدي است كه تا دماي c 121000 را بدون سوختن و ريزش تحمل مي كند. امروزه به دليل استفاده متداول از بلوك سبك پوكه اي صنايع بسياري در اين عرصه فعاليت مي كنند، و بلوك سبك پوكه اي را با كيفيت بسيار بالا به دست مخاطبان اين محصول مي رسانند.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۲ آبان ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

سيمان در اصطلاح به يك ماده معدني چسبنده گفته مي شود، كه با چسباندن ذرات معدني و ساختماني به يكديگر يك خروجي يكپارچه را در صنعت ساخت و ساز به ارمغان مي آورد. مهندسين، معماران و انبوه سازاران از مهمترين متقاضيان خريد عمده سيمان هستند، و اين ماده معدني از اساسي ترين مصالح مورد نياز آن هاست، بطوريكه كار كردن بدون آن، در اين زمينه غير ممكن است. مصالح آهكي خارجي، رس، سيليس و اكسيد هاي معدني از مواد تشكيل دهنده سيمان هستند، كه در كارخانه فراوري و توليد مي شوند و بسته به نوع توليدي خود مقاومت هاي متفاوتي دارند سيمان گردي نرم با قابليت جذب بسيار بالا است، كه تنوع بسيار بالايي دارد، و بهتر است در هنگام فروش انواع سيمان زمينه استفاده از اين ماده معدني را در نظر بگيريد، و سيمان متناسب با نوع فعاليت ساختماني خود را تهيه نماييد. سيمان بخصوص سيمان كيسه اي از اصلي ترين مصالح ساختماني است، كه در همه بخش هاي ساخت و ساز مورد استفاده قرار مي گيرد، و به همين دليل است، كه بازار خريد سيمان همچنان از رونق نيفتاده است. سيمان از متنوع ترين محصولات ساختماني است، كه هر كدام كاربرد خاص خود را دارند، براي مثال مي توان به سيمان سفيد، سيمان رنگي، سيمان هيدرو فوبيز و  غيره اشاره كرد، كه در هنگام خريد سيمان بايد به آن توجه كرد.

از نكاتي كه در هنگام خريد سيمان بايد به آن توجه داشت مي توان به درجه مقاومت، حرارت، خوردگي و قابليت انبساط آن اشاره كرد كه هركدام بسته به نوع سيمان مصرفي متفاوت است. صنايع بسياري در داخل و خارج از كشور در صنعت فراوري سيمان فعاليت مي كنند و در توليد سيمان با كيفيت بالا در حال رقابت با هم هستند. بنابراين يكي ديگر از راه ها در خريد سيمان با كيفيت، توجه به سابقه و اعتبار برند سازنده آن است. 

اگر قيمت را هم در شمار ويژگي هايي موثر در انتخاب و خريد سيمان به حساب بياوريم، با توجه به رقابتي بودن بازار اين محصول، متوجه تفاوت چنداني نمي شويم، چون معمولا صنايع با توجه به نوع و كيفيت سيمان، قيمت معقولي را براي آن در نظر مي گيرند. خريد سيمان امروزه به سادگي و به صورت حضوري و يا آن لاين امكان پذير است و متقاضيان خريد سيمان فله اي مي توانند به راحتي در ظرفيت هاي دلخواه اين محصول را سفارش و خريداري نمايند.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۲ آبان ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

يكي از روش هاي جديدي كه براي جوانسازي پوست امروزه طرفداران بسياري دارد ميكرونيدلينگ مي باشد. در آموزش ميكرونيدلينگ روش تهاجمي وجود دارد كه به وسيله ي دستگاهي انجام مي گيرد. اين دستگاه شامل سوزن هاي ريزي است كه بايد روي پوست قرار گيرد و در پوست فرو رود. در آموزش ميكرونيدلينگ به صورت تخصصي كار با اين دستگاه را ياد مي گيريد. سوزن هاي دستگاه ميكرونيدلينگ مي تواند تنظيم شود. فرو رفتن سوزن ها در پوست باعث تحريك پوست مي شود و پوست مي خواهد آن را درمان كند كه همين امر موجب بازسازي لايه هاي پوستي مي شود و طي بازسازي عارضه هاي ديگر پوستي نيز بازسازي دوباره مي شوند و منجر به سالم تر شدن پوست مي شود.

دوره هاي آموزش ميكرونيدلينگ شامل يادگيري كار با دستگاه و روش هاي محافظتي از پوست مي باشد كه مي توانيد در سايت نسبت به شركت در دوره هاي آموزش ميكرونيدلينگ اقدام كنيد. از آموزش ميكرونيدلينگ و آموزش خدمات پوست براي سالم شدن پوست، رفع جاي جوش، رفع چين و چروك صورت، رفع چاله هاي پوستي و... استفاده مي شود كه تمامي اين ها در دوره هاي آموزش ميكرونيدلينگ به شما آموزش داده خواهد شد.

  در شرايطي كه پوست ملتهب است نبايد از ميكرونيدلينگ استفاده كرد ولي در بقيه ي موارد استفاده از ميكرونيدلينگ مشكلي را ايجاد نمي كند. در آموزش ميكرونيدلينگ نكاتي وجود دارد كه مي توانيد تمامي اين نكات و اصول را ياد بگيريد. بعد از انجام ميكرونيدلينگ نبايد تا 12 ساعت از لوازم آرايشي استفاده كنيد، همين طور استفاده از كرم ضد آفتاب نيز تا 12 ساعت ممنوع بوده تا پوست بتواند ترميم را انجام دهد و تا ده روز از الكل نبايد استفاده كنيد. براي شست و شوي پوست مي توانيد چند ساعت بعد از انجام ميكرونيدلينگ اثار خوني روي پوست را بشوييد. براي شركت در دوره هاي آموزش خدمات پوست مي توانيد از طريق سايت اقدام كنيد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۲ آبان ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

محصولات بيسوس يكي از پر طرفدار ترين محصولات در زمينه ي لوازم گوشي به شمار مي رود. بيسوس يك برند چيني بوده و محصولاتي با كيفيت بالا و قيمت پاييني را عرضه مي دارد. نماينده انحصاري فروش بيسوس در ايران بسيار مي باشد. در شهر هاي مختلف مي توانيم نماينده انحصاري فروش محصولات بيسوس را بيابيم و خريد خود را مستقيم از آن انجام دهيم. در محصولات بيسوس انواع شارژر هاي باكيفيت را مي توانيم خريداري كنيم. همين طور انواع ديگر محصولات از قبيل قاب ها و انواع هدفون و پاوربانك را نيز مي توانيد از نماينده انحصاري فروش لوازم جانبي بيسوس خريداري كنيد. بيسوس از سال 2009 فعاليت خود را شروع كرد و توانست درمدت زمان كوتاهي محصولات خود را به بسياري از كشور ها صادر كند. در حال حاضر تعداد بي شماري از نماينده انحصاري فروش بيسوس در كشور هاي مختلف فعاليت مي كنند و محصولات بيسوس را به صورت مستقيم عرضه مي دارند. بازرگاني 414 در خدمت شماست.

 در كشور ما هم در شهر هاي مختلف نماينده انحصاري فروش بيسوس را داريم كه فروش جزئي و عمده ي بيسوس را عرضه مي دارند و لوازم جانبي گوشي را با بهترين قيمت مي فروشند. خريد اينترنتي از نماينده انحصاري فروش بيسوس يكي از مزاياي اين فروشگاه ها مي باشد كه مي توانيد به راحتي و كمترين زمان خريد اينترنتي را انجام دهيد. محصولات بيسوس دوام بالايي دارند و كيفيت خوبي نيز در اين محصولات ديده مي شود.

كابل هاي يو اس بي يكطرفه و دو طرفه ، هندزفري هاي باكيفيت مي تواند يكي از ضروري ترين نياز هاي يك گوشي به شمار برود كه با خريد نماينده انحصاري فروش بيسوس تضمين كالا را نيز دريافت مي كنيد. براي خريد مي توانيد از طريق سايت ما اقدام كنيد و با پشتيباني نيز در تماس باشيد و اطلاعات مورد نياز را در مورد محصولات نماينده انحصاري فروش بيسوس كسب كنيد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۲ آبان ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

بيسوس يكي از شركت هايي است كه از سال 2009 در زمينه ي لوازم جانبي موبايل فعاليت دارد. محصولات بيسوس به دليل كاربرد هاي خوب و تنوع و كيفيتش توانسته فروش بالايي داشته باشد. نمايندگي بيسوس در ايران و ديگر كشور ها وجود دارد. نمايندگي معتبر بيسوس در ايران در بسياري از شهر ها قرار گرفته و روز به روز به تعداد آن افزوده مي شود.  محصولات در نمايندگي اصلي بيسوس در ايران قيمت بسيار مناسبي در مقابل محصولات هم رده داشته و اين امر باعث توجه عمده مشتريان به محصولات بيسوس شده است. انواع نمايندگي بيسوس در ايران شامل قاب هاي گوشي و تبلت، انواع هولدر ها، اسپيكر، پاوربانك، كابل هاي رابط، هندزفري و هدفون هاي متنوع و....

تنوع محصولات  بازرگاني 414 به عنوان نمايندگي بيسوس در ايران بسيار بالاست و تمام لوازم جانبي مورد نياز يك گوشي موبايل را براي شما فراهم مي كند. نمايندگي بيسوس در ايران بسيار مطمئن و قابل اطمينان براي خريد محصولات بيسوس مي باشد. پس در هنگام خريد حتما سعي كنيد محصولات اورجينال را از نمايندگي بيسوس در ايران تهيه كنيد زيرا به دليل فراواني محصولات قلابي امكان خريد اين محصولات براي شما وجود دارد و معمولا در نگاه اول تفاوتي ميان محصولات اورجينال و فيك ديده نمي شود بنابراين بهترين كار خريد از نمايندگي بيسوس در ايران مي باشد زيرا علي رقم اورجينال بودن بهترين قيمت را نيز دارند.

در ساخت محصولات بيسوس از بهترين متريال استفاده شده و اين موجب شده كه دوام بالايي داشته باشند. اگر شما براي گوشي خود به دنبال يك هدفون خوب با قيمت مناسب هستيد و يا يك شارژر با كيفيت خوب و ماندگار مي خواهيد به شما پيشنهاد مي شود كه حتما از نمايندگي بيسوس در ايران مانند بازرگاني 414 استفاده كنيد. همچنين انواع قاب هاي گوشي با طرح هاي مختلف را مي توانيد از نمايندگي بيسوس در ايران تهيه كنيد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۲ آبان ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

اپتكس از با سابقه ترين برند هاي فعال در زمينه تجهيزات صنعتي و اتو ماسيون اداري است، و دفتر اصلي اين كمپاني در كشور ژاپن مي باشد.  كيفيت بالاي محصولات، سابقه درخشان و قيمت مناسب از  مهمترين مشخصه هاي اين برند ژاپني است، كه  با استقبال عموم مردم رو به رو شده است، و اين امر سبب زمينه ساز داير شدن شعب نمايندگي اپتكس در سراسر دنيا مي باشد. در كشور ما هم شركت هاي معدودي هستند كه با گرفتن نمايندگي اپتكس اصلي از اين برند معتبر به ارائه اكثر محصولات اين برند ژاپني خوشنام مي پردازند. نمايندگي اپتكس پيشرو در فر وش و ارئه انواع سنسور هاي نوري، خازني و مجاورتي است، كه بازار بسيار خوبي را به خود تخصيص داده است، و آمار فروش موفقي در كشور داشته است. شعب نمايندگي اپتكس در سراسر دنيا با در دسترس قرار دادن انواع توليدات اين كمپاني در اختيار متقاضيان به بزرگ تر شدن بازار فروش اين محصولات هم كمك مي كنند. شركت تهران اتوماسيون از معتبر ترين شركت هايي است، كه نمايندگي اپتكس را در كشور دارد، و در كنار فروش حضوري به فروش غير حضوري و آن لاين محصولات اپتكس هم مي پردازد. 

متقاضيان خريد انواع سنسور هاي نوري و ساير محصولات شركت اپتكس ژاپن با ورود به آدرس الكترونيكي نمايندگي اپتكس مي توانند ليست كامل محصولات اپتكس را به همراه قيمت شان مشاهده نمايند، و در كمترين زمان ممكن سنسور مورد نظر خود را خريداري نمايند، ضمن اين كه اطلاعات كامل، و تمام مشخصه هاي فيزيكي محصولات اپتكس را هم مي توانند در سايت نمايندگي اپتكس نمايندگي اپتكس  مشاهده نمايند.

از مهمترين مزايايي كه با خريد از نمايندگي اپتكس در اختيار متقاضيان اين محصولات قرار مي گيرد مي توان به قيمت بسيار مناسب محصول نسبت به فروشگاه هاي متفرقه و امكان مشاوره گرفتن از كارشناسان اين مجموعه در رابطه با محصول انتخابي اشاره كرد. شركت تهران اتوماسيون از جمله نمايندگي هاي رسمي مي باشد .ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۲ آبان ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ]
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراح بیگ سایت