دارامان

طراحي وب سايت

طراحي وب سايت
 

بيل مكانيكي از وسيله هاي پر كاربرد در راهسازي و عمران به حساب مي آيد كه توانسته كمك بسياري را به افراد داشته باشد. امروزه بيل مكانيكي از نوع ابتدايي خود خارج شده و شكل مدرن تري پيدا كرده است. بيل مكانيكي از لوازم يدكي بيل مكانيكي به خصوصي تشكيل شده است. از لوازم يدكي بيل مكانيكي چرخ ها ، بدنه، سيستم ترمز، سيستم هيدروليك، اتاقك، بيل و... مي باشد كه اگر از لوازم يدكي بيل مكانيكي با كيفيت استفاده شود مي تواند مدت طولاني تري را براي ما كار كند و همچنين خريد آنلاين لوازم يدكي بيل مكانيكي با برند معتبر باعث كارايي بهتر بيل مكانيكي مي شود. يكي از لوازم يدكي بيل مكانيكي باكت است كه در جلوي بيل مكانيكي در تماس با زمين قرار گرفته است و به معناي سطل مي باشد.

باكت همانند سطلي مي باشد كه مي تواند مقدار بسياري خاك را در خود نگهداري كند. به باكت انواع لوازم يدكي بيل مكانيكي مي تواند متصل شود كه از اين لوازم يدكي بيل مكانيكي پيكور مي باشد كه مي تواند به عنوان سنگ شكن از آن ياد كرد كه با ضربات توسط اين لوازم يدكي بيل مكانيكي سنگ ها خرد مي شوند. شركت پارت يدك راهسازي در خدمت شماست.

لوازم يدكي بيل مكانيكي ديگري نيز مي تواند به باكت متصل شود كه از انواع ديگر اين لوازم يدكي بيل مكانيكي چنگك و بيل و ريپر مي باشد كه هر كدام از اين لوازم يدكي بيل مكانيكي براي استفاده هاي خاص مورد استفاده قرار مي گيرد. در زمان خريد لوازم يدكي بيل مكانيكي بسيار دقت كنيد كه حتما لوازم يدكي بيل مكانيكي اورجينال را تهيه كنيد. يكي از مهم ترين لوازم يدكي بيل مكانيكي موتور ديزلي آن است كه به صورت بدون جرقه كار مي كند. موتور بايد قدرت بالايي اشته باشد. براي سفارش انواع لوازم يدكي بيل مكانيكي از طريق سايت شركت پارت يدك راهسازي اقدام به خريد كنيد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۹ آبان ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

براي پركردن و هاشور زدن ابرو ها مي توان از روش هاي مختلفي استفاده كرد كه يكي از اين ها آموزش ميكروبليدينگ مي باشد كه با استفاده از آن مي توانيم ابرو هاي پر و يكدستي را ايجاد كنيم. برخي از افراد داراي ابرو هاي كم پشت و نامنظم مي باشند كه با استفاده از آموزش ميكروبليدينگ مي توانند پر كردن ابرو ها را به صورت بسيار تخصصي آموزش ببينند. در دوره هاي تخصصي آموزش ميكروبليدينگ رنگ دانه ها را وارد پوست مي كنند. در دوره هاي آموزش ميكروبليدينگ اين كار با استفاده از جوهر و قلم مخصوص انجام مي گيرد.

در آموزشگاه آرايشگري به سيما آموزش ميكروبليدينگ روش هايي به شما آموزش داده مي شود كه پر كردن ابرو ها را به بهترين صورت انجام دهيد به طوري كه مشخص نباشد و كاملا طبيعي جلوه كند. داشتن يك آرايش دائم مي تواند بسيار مورد نياز افرادي باشد كه روزانه آرايش مي كنند و وقت بسياري را براي آرايش كردن ميگذارند. بنابراين شما با آموزش ميكروبليدينگ مي توانيد يك آرايش دائم داشته باشيد. در آموزش ميكروبليدينگ به شما آموزش داده مي شود كه چطور لب ها و چشم هاي خود را آرايش كنيد و با استفاده از قلم خط چشم بسيار زيبا ايجاد كنيد تا ديگر نيز به كشيدن آن نداشته باشيد. در آموزش ميكروبليدينگ اين روش نيمه دائم بوده و تا مدت ها باقي مي ماند كه به نوع پوست بستگي دارد و هر چند مدت يكبار بايد ترميم بر روي آن انجام گيرد.

در آموزش ميكروبليدينگ كار با بليد به شما آموزش داده مي شود. بليد يك قلمي است كه داراي سوزن هايي مي باشد كه به صورت تيغ مي باشد و جوهر با استفاده از آن به پوست نفوذ پيدا مي كند. براي شركت در دوره هاي آموزش آرايشگري به يك آرايشگاه حرفه اي مراجعه كنيد و پس از گذراندن  به صورت مجزا وارد بازار كار شيد. براي اطلاع از دوره هاي آموزش ميكروبليدينگ به سايت ما مراجعه كنيد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۹ آبان ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

برخي از افراد به دلايل مختلف دچار از بين رفتن زيباييشان مي شوند. ابرو يكي از مهم ترين عضو ها در چهره به شمار مي رود و كم و بودن ابرو ها و يا ريزش ناگهاني و يا بيماري هايي كه نياز به شيمي درماني دارند باعث از بين رفتن ابرو ها مي شود. روش بسيار عالي براي پر كردن ابرو ها در دوره هاي آموزش ميكروپيگمنتيشن قرار گرفته است. در آموزش تخصصي ميكروپيگمنتيشن از قلم مخصوص و جوهر استفاده مي شود. مهم نيست كه شما چه مدل ابرويي داريد زيرا در آموزش ميكروپيگمنتيشن به شما آموزش داده مي شود كه هر نوع ابرويي را چطور زيبا كنيد.

در آموزشگاه آرايشگري به سيما آموزش ميكروپيگمنتيشن با استفاده از قلم و جوهر خطوطي مانند تار هاي مو روي ابرو ها كشيده مي شود و ابرو ها پر و يكدست مي گردند. در آموزش ميكروپيگمنتيشن روش اصولي كار با قلم آموزش داده مي شود و شما مي توانيد با آموزش ميكروپيگمنتيشن خود به راحتي آن را انجام دهيد و حتي درامد زايي هم داشته باشيد. دوره هاي آموزش خدمات پوست به صورت كاملا تخصصي بايد انجام گيرد تا بتوان در اين آموزش ميكروپيگمنتيشن به بهترين شكل ميگروپيگمنتيشن را انجام داد. براي استفاده از آموزش ميكروپيگمنتيشن مي توانيد به آرايشگاه ها مراجعه كنيد.

در آموزش ميكروپيگمنتيشن غير از فرم دهي به ابرو ها مي توان در عضو هاي ديگر چهره مانند لب ها و چشم ها نيز كار كرد. در آموزش ميكروپيگمنتيشن روش هاي كشيدن خط چشم دائم و همين طور خط لب و يا پر كننده ي لب دائم به شما آموزش داده مي شود. براي آرايش كردن زمان زيادي را بايد صرف كنيم و استفاده از لوازم آرايشي مختلف مي تواند به سلامتي شما آسيب وارد كند و شما را با مشكلاتي روبرو كند به همين جهات در آموزش ميكروپيگمنتيشن آرايش دائم به صورت تخصصي به شما آموزش داده مي شود.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۹ آبان ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

گاز پروپان سومين عضو آلكان ها است. گاز پروپان مي تواند به شكل مايع نيز وجود داشته باشد. گاز پروپان را از نفت به دست مي آورند. براي تشكيل گاز پروپان به صورت مايع آن را با گاز بوتان تركيب مي كنند. گاز پروپان بدون رنگ و بدون بو مي باشد. قابليت اشتعال گاز پروپان يكي ديگر از خاصيت هاي خريد گاز پروپان به شمار مي رود. گاز پروپان از سه اتم كربن تشكيل مي شود. محلي كه گاز پروپان در آن جا نگهداري مي شود بايد تهويه ي مناسبي داشته باشد زيرا گاز پروپان از گاز هايي است كه تاثير بدي بر روي سيستم عصبي مي گذارد. گاز پروپان قابليت اشتعال بالايي دارد و در نگهداري آن بايد بسيار دقت بالايي داشت. از تجزيه ي گاز پروپان حاصل مونو اكسيد و دي اكسيد كربن مي شود. فروش گاز پروپان در سايت قرار دارد.

گاز پروپان 2 برابر گاز خانگي قدرت دارد و در اتومبيل ها از آن استفاده مي شود. استفاده كردن از كپسول گاز پروپان بسيار ساده تر از گاز شهري مي باشد زيرا گاز هاي شهري را بايد حتما به وسيله ي لوله ها به درب منازل برده شود ولي براي انتقال گاز پروپان مي توان آن را به صورت مايع دراورد و به راحتي آن را انتقال داد. گاز پروپان بدون بو است ولي براي اين كه مشخص گردد  و در صورت نشتي به آن پي ببرند يك ماده اي به آن اضافه مي كنند كه داراي بوي خاصي است كه به اين صورت آن داراي بو مي شود.

گاز پروپان اگر به صورت مايع با دست تماس داشته باشد سردي زيادي را ايجاد مي كند به همين خاطر گاز پروپان در دماي كمتري هم مي تواند اشتعال پذير باشد پس كپسول گاز پروپان را بايد در دماي بسيار پايين نگهداري كرد. براي سفارش گاز پروپان مي توانيد از مراكز فروش انواع گاز ها سفارش خود را ثبت كنيد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۹ آبان ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

براي اجراي كفپوش بتن رنگي نياز به دستگاه هايي است كه مي توان از انواع آن استفاده كرد. از بتن براي كف سازي در بسياري از محل ها استفاده مي شود مانند پاركينگ و سوله و... كه با ايجاد كفپوش بتن رنگي در اين محيط ها كف سازي به صورت بسيار مستحكم ايجاد مي شود. در كفپوش بتن رنگي از ميكسر نيز استفاده مي شود. اجراي كفپوش بتن رنگي مي تواند به صورت دستي هم صورت بگيرد ولي اگر بخواهيم سرعت كار بيشتر شود و همين طور ترك ها و درزهاي كف به خوبي پوشيده شود بهتر است از آرماتور استفاده شود. انواع كفپوش بتن رنگي شامل بتن ليسه اي، بتن محوطه، بتن كف پاركينگ، بتن رنگي، بتن ضد سايش، بتن كف سوله اي و... كه هر يك از اين بتن ها را مي توانيم مورد استفاده قرار دهيم. از انواع كفپوش بتن رنگي مي توان كفپوش بتن رنگي با مال ي پروانه اي، كفپوش بتن رنگي ساده، كفپوش بتن رنگي هاردنر، كفپوش بتن رنگي آرماتور بندي و كفپوش بتن رنگي آرملات مي باشد.

 در كفپوش بتن رنگي بايد به محيط توجه ويژه اي شود زيرا براي هر كفي از استاندارد هايي مخصوص به همان جا استفاده مي شود. براي كفپوش بتن رنگي مي توان از دستگاه ماله پروانه اي استفاده كرد كه به اين صورت كف استحكام بالاتري پيدا خواهد كرد و از هزينه هاي اضافي نيز جلوگيري ميكند. كارفرما مشخص مي كند كه چه نوع بتني براي كفپوش بتن رنگي مناسب بوده و آن را سفارش مي دهد.

معمولا بتن سخت دكوراتيو صنعتي مورد استفاده قرار مي گيرد ، در مرحله ي بعدي بتن شيب سازي و قطعه بندي مي شود. پس از آن از پمپ براي ريختن بتن و پخش كردن آن در كفپوش بتن رنگي استفاده مي شود. سپس بتن را توسط دستگاه مجيك پخش مي كنند و در انتها با دستگاه ماله پروانه آن را يكدست مي سازند. براي سفارش به سايت مراجعه بفرماييد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۹ آبان ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

در صنعت فلزات از آلومينيوم استفاده ي بسياري مي شود. فلز آلومينيوم به دليل سبك بودن و داشتن قابليت انعطاف بالا مي تواند در صنعت خدمات انجام برش ليزر آلومينيوم بسيار كارايي داشته باشد. از برش ليزر آلومينيوم در بسياري از ساخت و ساز هاي قطعات كاربردي و يا زينتي مورد استفاده قرار مي گيرد. آلومينيوم به دليل داشتن سطح بسيار براق براي بسياري از وسيله ها استفاده مي شود. با استفاده از برش ليزر آلومينيوم مي توانيم آلومينيوم را برش دهيم. اين برش ليزر آلومينيوم به وسيله ي ليزر مي باشد كه مي تواند هر طرح دلخواهي را از آن دربياوريم و همين طور مي توانيم انجام برش ليزر آلومينيوم ارزان به صورت سفارشي قطعه ي مود نظر خود را با استفاده از برش ليزر آلومينيوم سفارش دهيم. در برش ليزر آلومينيوم از دو نوع مختلفي از مواد استفاده مي شود كه اين برش ليزر آلومينيوم با استفاده از اكسيژن و يا نيتروژن انجام مي گيرد. خب با توجه به قيمت بالاي نيتروژن به صرفه تر است كه از اكسيژن استفاده شود. برش ليزر نيك در خدمت شماست.

به دليل نرمي آلومينيوم برش ليزر آلومينيوم كمي سخت بوده و برخي از مراكز برش ليزر آلومينيوم را مي پذيرند زيرا اشعه توسط سطح صيقلي آلومينيوم بازتاب مي شود و مي توان به دستگاه ليزر آسيب وارد كند كه به همين خاطر بيشتر مراكز از برش ليزر آلومينيوم خودداري مي كنند.

 استفاده از برش ليزر آلومينيوم با استفاده از ليزر توانسته بسيار كارايي داشته باشد و بتوان طرح هاي مورد نظر را از اين فلز نرم ايجاد كرد و همين طور برش دستي آلومينيوم در بسيار از موارد امكان پذير نبوده و در موارد امكان پذير نيز نيروي انساني بسياري را بايد براي برش صرف كرد. بنابراين برش ليزر آلومينيوم با استفاده از خدمات برش ليزر توانسته كمك بسياري در ايجاد مدل هاي مختلفي از لوازم كند و همين طور سرعت كار ها را تا حد خيلي بالايي بياورد. براي سفارش برش ليزر آلومينيوم مي توانيد به صورت اينترنتي نيز از طريق سايت اقدام كنيد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۹ آبان ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

وب ماني يك سيستم پرداخت الكترونيك مانند پي بال است، كه تاريخچه پيدايش آن به سال 1998 مي رسد، اين سيستم پرداخت الكترونيك ساخت كشور روسيه بوده و هيچ محدوديتي براي دسترسي به آن وجود ندارد، به همين دليل است، كه  خريد وب ماني نسبت به ديگر ارزهاي ديجيتالي در كشور ما محبوبيت بيشتري دارد. براي خريد آنلاين وب ماني ، بايد در ابتدا يك اكانت يا حساب الكترونيك داشته باشيم، كه نقش كيف پول اينترنتي را ايفا مي كند، و با خريد وب ماني ارزان مي توانيم اعتبار آن را افزايش دهيم. سرعت دسترسي بالا و مشاهده افزايش و كاهش اعتبار كيف پول، از ديگر مزاياي استفاده از سيستم خريد وب ماني است.  كيف پول و ارز پشتيباني شده وب ماني اين امكان را فراهم مي كنند، كه در سايت هاي مختلف اينترنتي  كه بستر استفاده از ارزهاي ديجيتال فراهم شده به راحتي به خريد و فروش وب ماني بپردازيم، و از اعتبار كيف پول خود خرج كنيم. با وسعت شبكه كاربران خريد وب ماني روز به روز به اعتبار اين ارز ديجيتال افزوده مي شود، و مي توان آينده خوبي را براي آن پيش بيني كرد. خريد وب ماني در سايت آي آر اكسچنجر قرار دارد.

در افتتاح حساب وب ماني، مي توان انواع تراكنش ها را با سرعت بسيار بالا، مطمئن، ارزان و غير قابل شناسايي انجام داد، كه اين ويژگي را مي توان در زمره معايب خريد وب ماني دانست، زيرا در اين سيستم، تراكنش ها به صورت غير قابل بازگشت انجام مي شوند.

خريد وب ماني هم مانند ديگر ارزهاي ديجيتال امروزه مخاطبان زيادي را به خود اختصاص داده، و به علت اين كه با تحريم هاي سياسي رو به رو نشده است، روز به روز به كاربران خريد وب ماني افزوده مي شود.اعتبار وب ماني هم با شناخت بيشتر آن در بين مردم و افزايش تعداد كاربرانش به مرور بيشتر مي شود، و خريد وب ماني هم مانند بيت كوين در بين مردم عموميت پيدا خواهد كرد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۸ آبان ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

ويدئو پروژكتور از وسايل مدرن در جهت آموزشي و كاربرد هاي ديگر به شمار مي رود. در واقع كاري كه ويدئوپروژكتور انجام مي دهد بزرگ كردن تصاوير مي باشد. يكي از بهترين و با كيفيت ترين انواع ويدئوپروژكتور، ويدئوپروژكتور قابل حمل مدل T16 plus مي باشد كه بسيار وزن پاييني داشته و قابل حمل مي باشد و مي توان از آن به راحتي در جلسات آموزشي استفاده كرد. ويدئوپروژكتور قابل حمل مدل T16 plus قابليت انتقال صدا و تصاوير و فيلم را از رايانه و موبايل دارد. منوي مورد استفاده در ويدئوپروژكتور قابل حمل مدل T16 plus بسيار جديد بوده و داراي قابليت هاي بسيار متنوع براي يك ويدئو پروژكتور مي باشد. خريد آنلاين ويدئوپروژكتور اندرويدي مدل T16 plus  و انواع متنوع و فروش انواع ويدئوپروژكتور قابل حمل مدل T16 plus در بازار بسيار انجام مي شود .

 رزوليشن تصاوير ويدئوپروژكتور قابل حمل مدل T16 plus و ويدئوپروژكتور اندرويدي مدل T16 plus بسيار بالا و با كيفيت بوده و تصاوير بسيار با كيفيت پخش مي شوند. طول عمر ويدئوپروژكتور قابل حمل مدل T16 plus بالا بوده و براي استفاده ي عمري مي توان از آن استفاده كرد. روشنايي لامپ ويدئوپروژكتور قابل حمل مدل T16 plus در حدود 16000 لومن است كه اين مقدار در بين دستگاه هاي هم رده بسيار بالا بوده و اين يكي از قابليت هاي بسيار بالاي ويدئوپروژكتور قابل حمل مدل T16 plus مي باشد. فروشگاه نيزا كالا در خدمت شماست. 

براي كلاس هاي درسي براي يادگيري تمامي دانشجويان مي توان از ويدئوپروژكتور قابل حمل مدل T16 plus استفاده كرد و به اين صورت روند كلاسي را به شكل قابل توجهي جلو برد. همين طور در شركت ها از ويدئوپروژكتور قابل حمل مدل T16 plus براي تشكيل جلسات و بررسي روند كاري استفاده مي كنند. لنز ويدئوپروژكتور قابل حمل مدل T16 plus ال اي دي بوده و قابليت زوم بالايي را دارد كه اين خود يك مزيت بسيار مهم به شمار مي رود. براي خريد ويدئوپروژكتور قابل حمل مدل T16 plus مي توانيد به صورت حضوري و يا اينترنتي از سايت فروشگاه اينترنتي نيزا كالا خريد خود را انجام دهيد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۸ آبان ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

از انواع دستگاه هاي بسته بندي مي توان به دستگاه شيرينگ كابيني اشاره كرد. اين دستگاه محصولات را به وسيله ي پلاستيك پي وي سي بسته بندي مي نمايد. همانطور كه از نامش پيداست دستگاه شيرينگ كابيني داراي يك كابين مي باشد كه شفاف و نسوز است. محصول مورد نظر را داخل دستگاه قرار داده و مقداري از رول پلاستيك را روي آن گذاشته و با بستن درب كابين محصول بسته بندي مي شود. به دليل ساده بودن فرآيند بسته بندي با دستگاه شيرينگ كابيني احتياج به نيروي كارآزموده نيست و اين يكي از مزيت هاي خريد و فروش انواع دستگاه شيرينگ كابينتي مي باشد. پس از قرار دادن پلاستيك بر روي ظرف مورد نظر ، دستگاه شيرينگ كابيني با اعمال حرارت پلاستيك را بر روي ظرف مي دوزد و اين نوع از بسته بندي از نفوذ گرد و غبار و آب و رطوبت به داخل محصولات جلوگيري مي نمايد. خريد آنلاين دستگاه شيرينگ كابيني در سايت قرار گرفته است.

از ديگر فوايد بسته بندي با دستگاه شيرينگ كابيني اين است كه به دليل استفاده از پلاستيك در اين نوع از بسته بندي ، محصولات قابل ديدن هستند و اين موضوع انتخاب را براي مشتري ساده تر مي سازد. علاوه بر اين مي توانيد از دستگاه تاريخ زن بر روي دستگاه شيرينگ كابيني استفاده نماييد. شركت آراد ماشين در خدمت شماست.

دستگاه شيرينگ كابيني معمولا داراي پايه هاي چرخ دار است كه باعث مي شود بتوان اين دستگاه را به راحتي تا محل مورد نظر حمل نمود و پس از استقرار با استفاده از ترمز هاي تعبيه شده از حركت آن جلوگيري نمود. از طرفي ابعاد ساخت دستگاه شيرينگ كابيني غذا بسيار كاربردي است كه آن را براي استفاده در كارگاه هاي كوچك مناسب مي سازد. نوع بسته بندي محصولات نمايانگر كيفيت محصول و توجه به مشتري مداري است كه مي تواند تاثير زيادي در بالا رفتن فروش داشته باشد. شركت آراد ماشين توليد كننده دستگاه شيرينگ كابيني در خدمت شماست.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۸ آبان ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

براي حمل و نقل مواد غذايي احتياج به نوعي بسته بندي است كه بتوان محصولات را به تعداد مشخص كنار هم قرار داد و آن ها را بسته بندي كرد. دستگاه شيرينگ نوعي دستگاه بسته بندي است كه مي تواند انواع محصولات حتي با تعادل ناپايدار مانند بطري هاي آب را در كنار هم بسته بندي نمايد. بسته بندي حاصل از دستگاه شيرينگ شفاف است و همين موضوع باعث شده تا اين نوع از بسته بندي طرفداران زيادي داشته باشد  و فروش و خريد آنلاين دستگاه شيرينگ را انجام دهند نحوه ي كار دستگاه شيرينگ به اين صورت است كه پلاستيك را از طريق اعمال گرما كشيده و به دور محصول مي پيچد و در انتها با منقبض كردن پلاستيك محصول كاملا بسته بندي مي شود. در دستگاه شيرينگ دو نوع پلاستيك مي تواند استفاده شود كه نوع پلي اتيلن كدر بوده ولي مقاومت بالايي دارد ولي پلاستيك پي وي سي با شفافيت زياد نازكتر است و زودتر پاره مي شود. هر دو نوع اين پلاستيك ها مي توانند پس از بسته بندي از نفوذ گرد و غبار و رطوبت به داخل محصول جلوگيري نمايند و اين موضوع باعث حفظ سلامت و كيفيت محصولات خواهد شد.

محصولات به تعداد مشخص در كنار هم قرار گرفته و از طريق نوار نقاله وارد دستگاه شيرينگ مي شوند و پس از بسته بندي از طرف ديگر دستگاه خارج مي شوند. شفاف بودن اين نوع از بسته بندي باعث مي شود تا محصولات قابل مشاهده باشند و اين انتخاب را براي مصرف كننده راحت تر مي كند. دستگاه شيرينگ داراي سرعت مناسبي در بسته بندي مي باشد و اين سرعت توليد را افزايش داده و باعث بالا رفتن كارايي سيستم مي شود. از انواع باكيفيت آن، دستگاه شيرينگ كابيني مي باشد.

شركت آراد ماشين از طراحان و توليدكنندگان انواع دستگاه شيرينگ مانند دستگاه شيرينگ تونلي مي باشد كه توانسته با تنوع در توليد انواع دستگاه هاي بسته بندي رضايت مشتريان را جلب نمايد. مي توانيد از انواع دستگاه شيرينگ در سايت شركت بازديد نماييد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۸ آبان ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ]
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراح بیگ سایت