دارامان

طراحي وب سايت

طراحي وب سايت
 

براي حمل و نقل مواد غذايي احتياج به نوعي بسته بندي است كه بتوان محصولات را به تعداد مشخص كنار هم قرار داد و آن ها را بسته بندي كرد. دستگاه شيرينگ نوعي دستگاه بسته بندي است كه مي تواند انواع محصولات حتي با تعادل ناپايدار مانند بطري هاي آب را در كنار هم بسته بندي نمايد. بسته بندي حاصل از دستگاه شيرينگ شفاف است و همين موضوع باعث شده تا اين نوع از بسته بندي طرفداران زيادي داشته باشد  و فروش و خريد آنلاين دستگاه شيرينگ را انجام دهند نحوه ي كار دستگاه شيرينگ به اين صورت است كه پلاستيك را از طريق اعمال گرما كشيده و به دور محصول مي پيچد و در انتها با منقبض كردن پلاستيك محصول كاملا بسته بندي مي شود. در دستگاه شيرينگ دو نوع پلاستيك مي تواند استفاده شود كه نوع پلي اتيلن كدر بوده ولي مقاومت بالايي دارد ولي پلاستيك پي وي سي با شفافيت زياد نازكتر است و زودتر پاره مي شود. هر دو نوع اين پلاستيك ها مي توانند پس از بسته بندي از نفوذ گرد و غبار و رطوبت به داخل محصول جلوگيري نمايند و اين موضوع باعث حفظ سلامت و كيفيت محصولات خواهد شد.

محصولات به تعداد مشخص در كنار هم قرار گرفته و از طريق نوار نقاله وارد دستگاه شيرينگ مي شوند و پس از بسته بندي از طرف ديگر دستگاه خارج مي شوند. شفاف بودن اين نوع از بسته بندي باعث مي شود تا محصولات قابل مشاهده باشند و اين انتخاب را براي مصرف كننده راحت تر مي كند. دستگاه شيرينگ داراي سرعت مناسبي در بسته بندي مي باشد و اين سرعت توليد را افزايش داده و باعث بالا رفتن كارايي سيستم مي شود. از انواع باكيفيت آن، دستگاه شيرينگ كابيني مي باشد.

شركت آراد ماشين از طراحان و توليدكنندگان انواع دستگاه شيرينگ مانند دستگاه شيرينگ تونلي مي باشد كه توانسته با تنوع در توليد انواع دستگاه هاي بسته بندي رضايت مشتريان را جلب نمايد. مي توانيد از انواع دستگاه شيرينگ در سايت شركت بازديد نماييد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۸ آبان ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

سيل به معناي دوختن مي باشد و به دستگاه سيل ، دستگاه دوخت نيز گويند كه در صنعت كاربرد زيادي دارد. حال به دستگاهي كه عمل دوخت و وكيوم كردن يا همان خارج كردن هوا از داخل بسته را همزمان انجام دهد دستگاه سيل وكيوم گويند. اين دستگاه پس از خارج كردن هواي داخل ظرف آن را بسته بندي مي كند. خارج كردن هواي داخل ظرف مي تواند با افزودن مقداري گاز ازت به مواد خوراكي همراه باشد. گاز ازت گازي بي بو و بي اثر است كه جهت حفظ رنگ و بو و شكل ظاهري اوليه محصول به آن اضافه مي شود و باعث مي شود تا مواد خوراكي با كيفيت اوليه به دست مصرف كننده برسند. خريد آنلاين دستگاه سيل وكيوم در سايت قرار دارد. علاوه بر كيفيت محصول ، نوع بسته بندي محصول نيز بسيار حائز اهميت است. استفاده از بسته بندي درست از ريختن يا خراب شدن محصول جلوگيري مي نمايد. در بسته بندي با دستگاه سيل وكيوم مي توانيد از نفوذ گرد و غبار به داخل ظرف جلوگيري نماييد . همچنين رطوبت نيز نميتواند به مواد خوراكي آسيب برساند. از هين رو مي باشد كه خريد و فروش انواع دستگاه سيل وكيوم امروزه داراي رونق مي باشد .

با اينكه دستگاه سيل وكيوم داراي سرعت بالايي در بسته بندي مي باشد انواع دستگاه سيل وكيوم دوقالبه و چهار قالبه نيز جهت افزايش سرعت بسته بندي توليد شده اند. نحوه ي كار دستگاه سيل وكيوم به اين صورت است كه ظرف ها از يك سمت وارد شده و پس از دوخته شدن آلمينيوم يا نايلون بر روي آن ها به سمت خروجي هدايت مي شوند. دستگاه سيل وكيوم داراي انواع روميزي و ارزان ترين دستگاه سيل دستي هم مي باشد كه براي كسب و كارهاي نوپا بسيار مناسب مي باشد.

شركت آراد ماشين توليد كننده انواع دستگاه سيل وكيوم و دستگاه سيل حرارتي روميزي مي باشد كه مي توانيد پس از مشورت با كارشناسان با تجربه شركت بسته به نياز خود بهترين نوع دستگاه سيل وكيوم را خريداري نماييد و محصولات خود را با كيفيت بالا و ظاهر مناسب بسته بندي نماييد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۸ آبان ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

براي انجام بازسازي ساختمان مي توانيم از شركت بازسازي ساختمان كمك بگيريم. شركت بازسازي ساختمان مي تواند بازسازي را در تمامي بخش ها به ما ارائه كند. شركت هاي بازسازي ساختماني با استفاده از معماران و كارشناسان مجرب خود مي تواند هزينه ها را كاهش دهد و با ايجاد يك طرح اصولي براي بخش هاي مورد نياز بازسازي از بروز مشكلات ديگر جلوگيري كند.

كارهايي كه شركت ارائه دهنده بازسازي ساختمان ارائه مي دهد

طراحي دكوراسيون داخلي – طراحي دكوراسيون آشپزخانه – بازسازي خانه هاي قديمي – بازسازي ساختمان هاي مدرن – بازسازي خانه هاي كلنگي – طراحي و بازسازي نماي ساختمان – كاربردي كردن محيط – بازسازي ساختمان اداري و...

 

بسياري از ساختمان هاي قديمي بازسازي را به ساخت دوباره ي ساختمان ترجيح مي دهند كه شركت بازسازي ساختمان ايرادات را بررسي مي كند و بر طبق تجربه و علمي كه شركت بازسازي ساختمان در زمينه ي بازسازي ساختمان حرفه اي دارد نسبت به رفع ايرادات اقدام مي كند و قسمت هايي كه داراي فرسودگي هستند را از نو مي سازد. ساختمان هاي جديد نيز با توجه به اين كه نياز به تخريب كلي بخش ها ندارند مي توانند با بازسازي قسمت هايي از سازه آن را تكميل كرد. در برخي مواردي كه از ساختمان خود خسته شده ايد و مي خواهيد شكل جديد و زيبايي را به نماي داخلي و يا خارجي ساختمان خود بدهيد تا بر حسب سليقه ي شما باشد ، در اين گونه موارد شركت بازسازي ساختمان طرح هايي را به شما پيشنهاد مي دهد و مدل نهايي را كه هم منطبق با سليقه ي شما است و هم اصولي را اجرايي مي كند بازسازي ساختمان تجاري امروزه بسيار مورد نياز و توجه مي باشد .

شركت بازسازي ساختمان هزينه ها را براورد مي كند و شركت بازسازي ساختمان از طريق به كارگيري نيرو هاي متخصص تا جاي ممكن هزينه ها را مي كاهد. با استفاده از كمك گرفتن از شركت بازسازي ساختمان ديگر هزينه ي اضافي براي شما ايجاد نخواهد شد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۸ آبان ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

ساختمان ها پس از مدتي دچار فرسودگي مي شوند كه بايد بازسازي ساختمان انجام شود و يا از ابتدا ساخته شوند زيرا استفاده از ساختمان فرسوده معايب بسياري دارد مثلا در برخي لوله ها و سيم كشي آن دچار فرسودگي مي شود. در انجام خدمات بازسازي ساختمان شما با هزينه ي پايين تر مي توانيد آن ساختمان را دوباره قابل استفاده سازيد و مشكلات آن را به وسيله ي بازسازي ساختمان رفع كنيد. بازسازي ساختمان يك راه خوب و كم هزينه براي استفاده ي دائمي از ساختمان است. در زمان بازسازي ساختمان بايد از افراد مجرب در زمينه  خدمات بازسازي ساختمان حرفه اي كمك بگيريم .

در هر مرحله از بازسازي ساختمان نياز به افراد متخصص در آن زمينه را داريم پس به همين خاطر برخي از مراكز بازسازي ساختمان را به عهده مي گيرند. اين مراكز از ابتدا طرح را مي كشند و كارهايي كه براي بازسازي ساختمان نياز است را انجام مي دهند. شما مي توانيد با استفاده از اين مراكز بازسازي ساختمان خود را انجام دهيد. شركت هاي بازسازي ساختمان در كار خود تجربه ي كافي دارند و هزينه ها را كاهش مي دهند. بازسازي اتاق ها و بازسازي سرويس بهداشتي بسيار مهم مي باشد كه ما انجام مي دهيم.

 ممكن است شما برنامه اي براي بازسازي ساختمان بريزيد كه خيلي مناسب نباشد و يا بعده ها هزينه ي اضافي به دنبال خود داشته باشد بنابراين با سپردن ساختمان خود به شركت هاي بازسازي ساختمان مي توانيد از بروز چنين عواملي پيشگيري كنيد. بازسازي ساختمان مانند بازسازي ساختمان اداري شامل تخريب و زيرسازي و روكاري مي شود كه در هر كدام از اين مراحل بازسازي ساختمان بايد به شكل ماهرانه انجام گيرد تا مشكلاتي را به وجود نياورد.  براي هر كدام از اين قسمت ها ابتدا در صورت داشتن ايراد آن را برطرف مي كنيم و سپس ديوار ها را بنا مي كنيم. در پايان بازسازي ساختمان مي توانيم دكوراسيون نيز انجام دهيم كه به صورت سليقه اي مي تواند تنوع داشته باشد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۸ آبان ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

 قصد داريم  به­روزترين و خاص­ترين و منحصربه فردترين طراحي نما در طراحي و بازسازي ساختمان را به شما معرفي و  ارائه دهيم . با توجه به مكان مورد نظر (فروشگاهي ، ورزشي ، مسكوني ، اداري و ...) انجام طراحي نما متفاوت است .

اولين چيزي كه افراد را تحت تاثير قرار مي­دهد نماي ساختمان مي باشد . طراحي زيبا و با كيفيت و نماي تركيبي به افراد حس زيبايي شناختي و رواني را القا مي­كند. هدف شركت ما اين است كه شما را در اين امر ياري و ايده هايي منحصربه فرد دهيم. طراحي نما در سبك هاي متنوع امروزي (كلاسيك و مدرن) صورت مي­گيرد.

در طراحي نما اركاني همچون رنگ ، نوع سنگ ، شستشوي راحت و ... مد نظر مي­باشد . طراحي نما بايد به گونه­اي باشد كه طبق ضوابط شهرداري صورت گيرد كه بلاياي طبيعي كمترين خسارت را به افراد وارد كند. همچنين بدون ترك بودن سنگ ، جذب گرد و خاك و علاوه بر آن ترميم راحت آن مهمترين مواردي است كه بايد در نظر داشت .

در طراحي نما مي توان ساختمان هاي مسكوني را از زندگي شهري تفكيك كرد به عنوان مثال مي توان نماي مدرن را پياده سازي كرد و از حساسيت زيادي حائز اهميت است . در اين سال­ها مردم به طراحي نما ساختمان خود توجه قابلي مي­دهند( به گونه­اي كه بايد داراي ويژگي هاي منحصر به فرد باشد با توجه به كارايي ساختمان ) . با بودجه هاي مختلفي كه شخصي در اختيار دارد مي­تواند طراحي نما مختص به خود را داشته باشد . از سنگ هاي مختلفي مي­توان در طراحي نما استفاده كرد (گرانيتو مرمريت وارداتي ، سنگ هاي ايراني ) .

طراحي نما بايد زيبايي بصري ويژه­اي داشته باشد . هر چه تمركز بر روي كيفيت اجناس به كاربرده داشته باشيم نتيجه نهايي قابل قبول و خاص تر خواهد شد.

مي­توان بسته به مكاني كه ساختمان در آنجا قرار مي گيرد از پنجره­هاي بيشتري استفاده كرد و به زيبايي طراحي نما كمك كرد . نما بيانگر هويت ساختمان است و مردم را به خود جذب مي­كند و حس رواني خوبي را به آنها مي­دهد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۸ آبان ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

بازسازي منزل به مجموعه كارهايي گفته مي شود كه روي ساختمان انجام مي گيرد. هدف از اجراي خدمات بازسازي منزل و نوسازي و برطرف كردن مشكلات مي باشد. همچنين يكي ديگر از اهداف بازسازي منزل مقاوم سازي آن مي باشد  كه در صورت بروز زلزله استحكام لازم را پيدا كند.

دلايل استفاده از خدمات بازسازي منزل با كيفيت

  1. رفع ايرادات و تعويض قطعات
  2. تغيير دادن نقشه ي منزل
  3. مقاوم سازي ساختمان
  4. تغييرات دكوراسيون داخلي و ايجاد زيبايي

بازسازي ساختمان شامل كف سازي نيز مي باشد كه با استفاده از سراميك و يا پاركت و... كف سازي از نو ايجاد مي شود و يا عيوب آن برطرف مي گردد. يكي ديگر از بخش هاي بازسازي منزل تقويت بتني ساختمان و تعويض قطعات فرسوده مي باشد كه بر طبق نظر معماران انجام مي گردد. از موارد ديگر بازسازي منزل جيحون كار كردن بر روي بخش خارجي و نما مي باشد كه با استفاده از سنگ و يا مصالح ديگر نماي خارجي را نو و زيبا مي سازند. نقشه ي برخي از ساختمان ها ايراداتي دارد كه بايد برطرف گردند مثلا داشتن فضاي بلا استفاده و يا غير اصولي بودن ديوار ها و دسترسي دشوار به بخش هاي ساختمان كه اين ايرادات بايد به صورت اصولي بررسي گردد و مورد بازسازي منزل قرار گيرد. تعويض درب و پنجره و همين طور تعويض كاغذ ديواري و رنگ و نماي داخلي هم بخشي از بازسازي منزل به حساب مي آيد كه تاثير بسيار زيادي در زيبايي ساختمان مي گذارد. از پروژه ها ي موفق بازسازي منزل فلامك مي باشد . در بازسازي منزل مي توان قسمت هايي را به منزل افزود مثلا ايجاد پارتيشن بندي و يا قسمت هاي كاربردي و....

هزينه بازسازي منزل با توجه به هر بخش و كارهايي كه بايد انجام گيرد تعيين مي گردد كه برخي از شركت هاي بازسازي منزل تمامي مراحل را بر عهده مي گيرند و مي توانند بازسازي منزل را با كمترين هزينه به سرانجام برسانند.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۸ آبان ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

بازسازي ساختمان امروزه كاربرد متداولي دارد و مالكين با انجام اين تكنيك مي­توانند كارايي استفاده از امكانات را براي ما راحت تر كنند . انجام بازسازي ساختمان مي تواند براي تمامي اماكن انجام گيرد : آشپزخانه ، اتاق خواب ، اتاق كودك ، حمام ، سرويس بهداشتي ، محيط هاي اداري و ... . خدمات بازسازي ساختمان با كيفيت شامل موارد مختلفي مي­باشد از جمله : سراميك ، سقف كاذب ، كاغذ ديواري ، لوله كشي هاي ساختماني ، شيرآلات ، تغييرات در قرارگيري ديوارها و موارد مشابهي از اين قبيل مي­باشد . شما مي­توانيد با مراجعه به سايت شركت بازسازي ساختمان هيرادانا تمامي نمونه كارهاي انجام شده را رويت و از امكانات آن استفاده كنيد كه شامل مشاوره رايگان نيز مي­باشد .

با انجام تقريبا كمترين هزينه براي بازسازي ساختمان قديمي خود ارزش ملكي آن را بالا برده و رضايت خود و مشتري را بهبود دهيد .

ما مي توانيم با استفاده از بهترين ايده ها و نظرات كارايي محيط مورد نظر شما را بهبود ببخشيم و آسايش شما باعث خرسندي تيم كاريمان مي­شود .

با استفاده از متخصص هاي حرفه­اي طراحي دكوراسيون و بنايي كه در تيم ورك ما هستند مشاوره كنيد و بهترين امكانات را براي جايي كه در آن مشغول به كار يا زندگي مي­كنيد فراهم آوريد.

در تمام مراحل انجام بازسازي مانند بازسازي سرويس بهداشتي و حمام  و اتاق ها و آشپزخانه و... شما مي توانيد ايده مورد نظر خود را داده و از متخصصين در آن رابطه نظر بگيريد و بهترين ايده را پيمانكاران براي شما پياده سازي كنند .

اولين ركن براي بازسازي ساختمان هزينه بازسازي نسبت به ارزش ملك مي­باشد .اگر اين ارزش را داشته باشد انجام مي­گيرد.

اگر مي خواهيد كمترين زمان را براي تميز كردن خانه صرف كنيد با استفاده از بازسازي ديوار و كف اين كار را انجام دهيد با استفاده از تعويض كف پوش، كاغذ ديواري و سراميك مناسب خستگي بيش از اندازه را كنار بگذاريد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۸ آبان ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

روش هاي تبليغاتي زيادي وجود دارند كه ميتوانند به فروشندگان و عرضه كنندگان كالا كمك كنند تا محصولات خود را در ابعاد وسيعي به فروش برسانند. اما بيشتر اين روش ها مانند تبليغات در رسانه ها، نصب پوستر و بيلبورد و ديگر روش هاي فيزيكي تبليغاتي هزينه زيادي را در بر دارند كه اين موضوع باعث شده تا بسياري از صاحبان مشاغل نتوانند از اين روش ها براي معرفي اجناس و كالاي خود استفاده كنند. اما طراحي فروشگاه اينترنتي ارزان روش بسيار مقرون بصرفه اي است كه توسط آن ميتوان تبليغات كالا و محصولات را با صرفه هزينه بسيار كمتري انجام داد. براي اينكه بتوانيد به يكي از بزرگترين فروشندگان يك كالاي خاص  و يا تعداد زيادي از كالا تبديل شويد حتما نبايد روش هاي تبليغاتي گران قيمت را انتخاب كنيد و با طراحي سايت فروشگاهي اين امر امكان پذير خواهد شد. بيشتر فروشگاه هاي اينترنتي و يا فروشگاه هاي عرضه حضوري كالا در ابتدا با يك طراحي فروشگاه آنلاين ساده و كم هزينه فعاليت خود را آغاز نمودند و امروزه به يكي از بزرگترين فروشگاه ها بدل شده اند. اما در طراحي وب سايت فروشگاهي هر چند ساده بايد نكاتي مد نظر قرار گيرد زيرا رعايت اين نكات هستند كه ميتوانند در رشد و ارتقا آن تاثير داشته باشند.

Image result for online shop

درج محتواي اصولي و اختصاصي، طراحي قالب گرافيكي مناسب، برنامه نويسي اختصاصي و همچنين تصاوير متناسب با كالا همگي ميتوانند در طراحي فروشگاه اينترنتي تاثيرگذار باشند. البته اين موضوع نيز بسيار مهم است كه سايت از طرف شركت طراح مورد پشتيباني قرار بگيرد تا بتوان نسبت به ارتقا سئو و همچنين رفع اشكالاتي كه ممكن است بر اثر عوامل مختلف براي وب سايت بوجود آيد اقدامات لازم را انجام داد. معمولا شركت هاي معتبر براي طراحي فروشگاه اينترنتي فرد يا افرادي را تحت عنوان پشتيبان در نظر ميگيرند كه ميتوانند پشتيباني سايت را بر عهده بگيرند.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۳ آبان ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

اسلايسر يا خلال كن ابزاري است، كه براي برش دادن و تكه تكه كردن ميوه و سبزيجات به كار مي رود. هتل ها، رستوران ها و كافي شاپ ها بيشترين استفاده را از خريد و فروش انواع دستگاه خلال كن دارند. از ويژگي هاي دستگاه خلال كن مي توان به برش هاي يك اندازه و منظم آن اشاره كرد، كه در زيبايي سبزيجات و ميوه هاي خلال شده تاثيري فوق العاده دارد. دستگاه هاي خلال كن صنعتي در ابعاد و اندازه هاي بزرگ ، متوسط  و كوچك به بازار عرضه شده اند، كه نوع صنعتي و بزرگ آن براي برش دادن ميوه و سبزيجات با حجم انبوه  به كار مي رود، و بيشترين كاربرد را در  هتل ها و رستوران ها كه سرعت و كيفيت از اهميت بالايي برخوردار است، دارد. جنس بدنه در اغلب دستگاه خلال كن، از نوع پلاستيك فشرده شده ABS و يا فلز است، كه مقاومت فيزيكي فوق العاده اي به بدنه دستگاه مي دهد و در برابر فشار و ضربه هاي احتمالي از قطعات دروني دستگاه خلال كن محافظت مي كند.

دستگاه هاي خلال كن خانگي، در اندازه هاي كوچك و در دو نوع دستي و برقي عرضه شده اند، كه داراي چندين تيغه متفاوت مي باشند، كه هر كدام از آن ها  براي برش دادن ميوه و سبزيجات در اندازه ها و اشكال متنوع به كار مي روند، اين دستگاه ها با استقبال چشمگيري رو به رو شده اند، به طوريكه امروزه در اكثر آشپزخانه ها نمونه اي از دستگاه خلال كن را مي توان مشاهده كرد. برند هاي بسيار زيادي در داخل و خارج از كشور در زمينه توليد خلال كن يا اسلايسر فعاليت مي كنند، و با استفاده از فناوري روز دنيا در ساخت محصولاتشان در حال رقابت با يكديگر هستند كه يكي از انواع با كيفيت آن خلال كن دستي الكتروكار مي باشد.

قيمت خلال كن با توجه به مكانيزم ساخت آن (برقي و يا دستي)، برند سازنده، كيفيت ساخت و خدمات پشتيباني آن ها تعيين مي شود، كه در اين ميان استفاده از دستگاه هاي خلال كن خودكار الكتروكار به دليل بهرمندي از خدمات گارانتي و پشتيباني در بين مردم محبوبيت بيشتري دارند. براي خريد اينترنتي خلال كن به سايت مراجعه كنيد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۲ آبان ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

دستگاه روغن گيري يكي از كاربردي ترين دستگاه ها به شمار مي رود كه از آن در روغن گيري دانه ها مورد استفاده قرار مي گيرد و براي دانه هايي از جمله كنجد و بادام زميني و زيتون و ... مي توان از دستگاه روغن گيري استفاده كرد. روغن گيري در دو روش پرس سرد و گرم وجود دارد. در روغن گيري با استفاده از دستگاه روغن گيري به صورت پرس گرم موادي با دانه هاي سياهي توليد مي كند كه بايد جداسازي شود. همين طور در اين روش به دانه ها سموم وارد مي شود كه پاكسازي آن در مواردي غير ممكن مي باشد و مي تواند بيماري هايي را با خود به همراه داشته باشد. با وجود اين مشكلاتي كه در روغن گيري با روش گرم وجود دارد موجب شد كه روغن گيري با استفاده از دستگاه روغن گيري به صورت پرسي سرد به وجود بيايد. در اين روش با استفاده از دستگاه روغن گيري روغن دانه ها بسيار تميز جدا مي شود و هيچ ضرري براي افراد ايجاد نمي كند از اين رو خريد اينترنتي دستگاه روغن گيري و فروش انواع دستگاه روغن گيري زياد شده است .

روغن به وجود آمده بسيار خالص بوده و در انواع خوراك ها مورد استفاده  قرار مي گيرد. در دستگاه روغن گيري روغن به وجود آمده در حدود چهل درجه سانتي گراد حرارت دارد و اين حرارت مشكلي ايجاد نمي كند و روغن حاصل بدون عيب و زيان مي باشد. در بسياري از توليدي هاي روغن و نيز برخي از فروشگاه هاي عطاري از دستگاه روغن گيري استفاده مي شود.

روغن بسياري از دانه هاخواص درماني دارد. در بسياري از عارضه ها و بيماري ها مورد استفاده قرار مي گيرد. انواع بزرگ تر دستگاه روغن گيري در صنعت استفاده ي بسياري مي شود و مي توان انواع آن را در كارخانه ها مشاهده كرد. براي خريد دستگاه روغن گيري اسوه مدل DK90 و دستگاه روغن گيري اسوه مدل DK40  خود مي توانيد در سايت انواع مختلف آن را مشاهده كنيد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۲ آبان ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ]
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراح بیگ سایت