دارامان

طراحي وب سايت

طراحي وب سايت
 

سلفون يكي از پر استفاده ترين پوشش هاي پلاستيكي است، كه عموما براي حافظت از مواد غذايي به كار مي رود، و مانند يك عايق پلاستيكي از مواد غذايي در برابر عبور جريان هوا و گرد و غبار مراقبت مي كند.  سلفون كش ابزاري است كه استفاده از اين پوشش پلاستيكي را بسيار آسان كرده است و با استفاده از آن به راحتي مي توان ابتداي رول سلفون را پيدا كرد و از محل دلخواه آن را قطع نمود، و مانع از چسبندگي آن به سطوح ديگر مي شود. امروزه كاربرد هاي سلفون فراتر از نگه داري از مواد غذايي است و از اين پوشش در هنگام اسباب كشي براي محافظه از پايه هاي مبل، درب يخچال و فريز و بسياري موارد ديگر هم استفاده مي شود، و همين امر باعث شده تا استفاده از دستگاه هاي سلفون كش هم گسترش پيدا نمايد. خريد و فروش انواع دستگاه سلفون كش در دو نوع دستي و حرارتي به بازار عرضه مي شوند، كه قيمت سلفون كش حرارتي نسبت به نوع دستي بسيار بالاتر است، و  باعث شده بيشتر در صنايع مواد غذايي از اين نوع سلفون كش استفاده شود. براي خريد آنلاين سلفون كش به سايت مراجعه كنيد.

از مزاياي استفاده از سلفون كش مي توان به سرعت بسيار بالاي انجام كار، عدم نياز به پيدا كردن ابتداي رول، قيمت مناسب و اندازه كوچك و استفاده كاربردي از آن اشاره كرد، كه سببب استفاده فراگير از آن شده استو يكي از انوع با كيفيت آن سلفون كش استرچ روميزي استيل بگير مي باشد. سلفون كش دستي 40 سانتيمتر و يا تيغه دار هم با توجه به قيمت بسيار مناسب، كيفيت خوب و طول عمر بالا از پر فروش ترين نوع سلفون كش در بازار است، كه در مراكز بسته بندي، غذايي و دارويي استفاده مي شود.

دستگاه سلفون كش تيغه دارد در سه نوع مختلف ساخته شده است و در ابعاد كوچك، متوسط و بزرگ در بازار موجودند. مكانيزمي كه در تيغه برش اين دستگاه ها به كار رفته متناسب با نوع و كاربري دستگاه سلفون كش، طراحي شده است، و سهولت استفاده از اين دستگاه را براي كاربرانش در پي داشته است.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۲ آبان ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

امروزه با گسترش آگاهي مردم در صنعت غذايي و مضرات استفاده از غذاهاي كنسرو شده و داراي مواد نگهدارنده، باعث شده تا تمايل مردم نسبت به استفاده از دستگاه هاي همبر گر زن و سوسيس پر كن خانگي به مراتب بيشتر از قبل شود، و تقاضا اين دستگاه ها در بازار هاي فروش جهاني بالاتر برود.  خريد اينترنتي سوسيس پر كن را نيز مي توان انجام داد . سوسيس پر كن يا سوسيس ساز دستگاهي ايده آل براي توليد سوسيس و يا كباب لقمه در خانه و سوپر پروتئيني هاي كوچك است، كه امكان ساخت سوسيس را در قالب ها يا اشكال  فروشگاهي و با كيفيت بسيار بالاي خانگي فراهم مي كند. دستگاه سويس پر كن كه به سوسيس ساز هم معروف است، در دو نوع صنعتي و خانگي، با دو مكانيزم دستي و برقي توليد شده است، كه نوع برقي آن بيشترين استفاده را در صنايع غذايي و مغازه هاي بزرگ پروتئيني دارد. دستگاه سوسيس پر كن در سه نوع سوسيس پر كن شاخي، سوسيس پر كن عمودي و سوسيس پر كن افقي توليد شده اند، كه هر كدام از آن مناسب براي صنعتي خاص هستند. براي خريد آنلاين سوسيس پر كن به سايت مراجعه كنيد.

از مواردي كه در هنگام خريد سوسيس پر كن بايد در نظر بگيريم مي توان به سرعت مورد نظر در پر كن سوسيس، زمان استفاده از سوسيس پركن، حجم ورودي دستگاه و كاربري آن اشاره كرد، كه اين ويژگي ها راهنماي بسيار خوبي براي متقاضيان اين دستگاه است. سوسيس از مهمترين مواد اوليه در توليد انواع فست فود ها است، كه مخاطبان بسيار زيادي دارد، و بيشتر سرآشپز هاي حرفه اي ترجيح مي دهند، خودشان اقدام به تهيه آن نمايند، و دستگاه سوسيس پر كن به خوبي به اين نياز آن ها پاسخ داده است.

همان طور كه در ابتدا به آن اشاره شد، دستگاه سوسيس پر كن يا سوسيس ساز در سه نوع مختلف و با ظرفيت هاي متفاوت در باز موجود است مانند سوسيس ساز هيدروليك امگا مدل VINS/22 سوسيس پر كن دستي الكتروكار ، كه با توجه به نياز و بودجه مورد نظر خود مي توانيد، سوسيس پر كن مورد نظر خود را انتخاب نماييد و به كار ببنديد.

 


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۲ آبان ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

خودرو بسترن يكي از خودرو هاي چيني است كه از سال 2015 پا به بازار گذاشت و توانست طرفداران بسياري را به خود اختصاص دهد. مراكز بسياري خريد و فروش انواع قطعات بسترن را عرضه مي دارند. خودروي بسترن از محصولات شركت faw مي باشد كه شاسي هاي مقاومي دارد و بسترن داراي صفحه ي لمسي هفت اينچي دارد و سيستم راهيابي دارد كه از مزيت هاي اين خودرو به حساب مي آيد. قطعات بسترن را مي توانيد در فروشگاه هاي مخصوص فروش قطعات خودرو تهيه كنيد. قطعات بسترن به صورت اورجينال وارد كشور ما مي شود و برخي از فروشگاه هاي معتبر نمونه هاي اورجينال قطعات بسترن را دارند و مي توان اين نمونه ي اصلي قطعات بسترن را از نمايندگي ها تهيه كرد.

مقاومت خودروي بسترن خوب است و امتحان مقاومت را پشت سر گذاشته و در آن موفق شده است. انواع قطعات بسترن وجود دارد كه در نمونه هاي اصلي و فرعي به فروش مي رسد كه نمونه هاي فرعي ارزان تر مي باشد. براي تهيه ي قطعات بسترن بايد به مراكز معتبر و سايت هاي اصلي مراجعه كنيد. بسترن از خودرو هايي نظير ليفان و جك و برليانس بهتر برآورد شده است.

يكي از كاربرد هاي قطعات بسترن كه بسترن در آن موفق نبوده سيستم تعليق آن است كه داراي سر و صدا مي باشد و مي تواند در دست انداز ها صداي زيادي توليد كند. ولي در كل نسبت به قيمت خودروي بسترن در بازار مي تواند گزينه ي خوبي براي خريد باشد. از قطعات بسترن داشبورد بسترن است كه مشابه با خودرو هاي هم رده مي باشد. براي خريد قطعات بسترن B30 بايد از فروشگاه هاي اصلي اقدام كنيد زيرا برخي از فروشگاه ها در تهيه ي قطعات بسترن و ارسال قطعات بسترن به شما تاخير زيادي دارند و تا چند روز شما معطل خواهيد شد. از سايت ما ديدن فرماييد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۲ آبان ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

براي كف سازي از وسيله هاي مختلفي استفاده مي شود. استفاده از پاركت ها امروزه بسيار مورد توجه صاحبان ملك قرار گرفته و اين به دليل مزاياي پاركت مي باشد. پاركت يك نوع عايقي است كه مي تواند در جلوگيري از تبادل سرما و گرما و همين طور سر و صدا نقش بسيار موثري داشته باشد و اين يكي از مزيت هايي است كه بسياري را راغب به خريد و فروش انواع پاركت مي كند. پاركت برخلاف نمونه هاي قبلي با چسب چسبانده نمي شود و با استفاده از وزن خودش روي كف قرار مي گيرد و همچنين در پاركت نوع نر و مادگي وجود دارد كه با چفت شدن در هم ثابت بر محل مربوطه قرار مي گيرند و ديگر تكان نمي خورند.

 يكي ديگر از مزاياي پاركت كه توانسته آن را منحصر به فرد كند جابجايي آن است. به اين صورت كه در صورت پشيماني و يا انتقال پاركت از محلي به محل ديگر مي توان به راحتي اين كار را انجام داد و پاركت را انتقال داد كه از هزينه ي دوباره ي آن جلوگيري مي كند و كثيف كاري چسب را هم ندارد. انواع پاركت مانند پاركت لمينت فرست وود بسيار متنوع بوده و در طرح ها و رنگ هاي مختلفي وجود دارند ولي براي استفاده از پاركت معمولا از طرح هاي ساده ي آن استفاده مي شود زيرا پاركت همواره مقابل چشم قرار دارد و بايد حالت يكنواختي داشته باشد.

مراكز مختلفي فروش پاركت مانند پاركت لمينت دكو را در مجموعه ي خود دارند كه مي توانيد براي خريد به اين مراكز مراجعه كنيد و خريد پاركت خود را انجام دهيد. اين مراكز خدمات نصب پاركت را ارائه مي دهند زيرا نصب پاركت نياز به تخصص و مهارت دارد و شما بدون تجربه نمي توانيد اين كار را انجام دهيد و ممكن است با مشكلاتي روبرو شويد. براي سفارش و خريد اينترنتي پاركت مي توانيد از طريق سايت اقدام كنيد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۲ آبان ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

ديوار ها در ساختمان يكي از عضو هاي اصلي هستند كه در ابتدا به چشم مي خورند. خريد كاغذ ديواري با طرح هاي خوب و زيبا مي تواند بخش مهمي در زيبايي يك خانه داشته باشد. پس براي خريد كاغذ ديواري بسيار دقت داشته باشيد. همچنين براي خريد كاغذ ديواري بايد دقت كنيد تا جنس كاغذ با كيفيت و مقاوم باشد زيرا ديوار ها به عنوان يك عضو گسترده در ساختمان ممكن است در شرايط آلودگي و يا خوردن ضربه و يا مرطوب شدن قرار گيرند كه براي اين كه بتوان با اين مشكلات مقابله كرد بايد خريد كاغذ ديواري را با كيفيت بالا انجام دهيم . پس اولين شرط در خريد كاغذ ديواري انتخاب جنس آن مي باشد. در مرحله ي بعدي بايد به زيبايي كاغذ ديواري اهميت دهيم و طرح مورد نظر را انتخاب كنيم.  كاغذ ديواري گلوريا از زيباترين انواع كاغذ ديواري است.

در زمان خريد كاغذ ديواري بايد توجه داشته باشيد كه محل دقيق قرار گيري آن در ساختمان كجا مي باشد و با توجه به آن طرح كاغذ را انتخاب كنيد مثلا كاغذ ديواري را براي اتاق پذيرايي مي خواهيد و يا اتاق خواب ها و براي چه سني و براي اتاق كودك يا بزرگسال و همين طور آيا كاغذ ديواري را براي اتاق كار مي خواهيد و يا خير. اين ها سوالاتي است كه قبل از خريد كاغذ ديواري بايد به آن ها جواب داد زيرا در صورت رعايت نكردن اين نكات مطمئنا از انتخاب خود در خريد كاغذ ديواري پشيمان خواهيد شد. پس سعي كنيد هماهنگي را در اتاق ها به وجود بياوريد و اين كه براي خريد كاغذ ديواري از فروشگاه هاي معتبر آن را خريد كنيد تا اجناس پيش رويتان با كيفيت باشند و انتخاب گسترده تري داشته باشيد.

 براي خريد كاغذ ديواري به صورت آنلاين و پوستر ديواري در قيمت هاي بسيار مناسب و كيفيت عالي به فروشگاه دكورآفيس مراجعه كنيد.      ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۲ آبان ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

براي شروع يك سرمايه گذاري بايد به بسياري از نكات و اصول توجه داشته باشيد. سرمايه گذاري نيازمند بودجه ي مالي و تعيين هدف و نوع سرمايه گذاري است كه بايد با دقت انتخاب شود. براي موفقيت در يك سرمايه گذاري بايد نوع سرمايه گذاري را درست انتخاب كرده و روند كاري آن را به درستي طي كنيم.  طرح توجيهي چيست ؟ طرح توجيهي يك طرحي است كه شامل اين موارد مي باشد يعني شما نوع سرمايه گذاري و ميزان هزينه را تعيين مي كنيد و با استفاده از طرح توجيهي مي توانيد درست بودن و نبودن نوع سرمايه گذاريتان را مشخص كنيد. در طرح توجيهي يكسري اصول و برنامه هايي وجود دارد كه با توجه به آن ضرر و زيان سرمايه گذاري شما مشخص مي شود. شما مي توانيد از يك طرح توجيهي خوب استفاده كنيد و بر اساس انجام طرح توجيهي سرمايه گذاريتان را پيش ببريد و در صورت نادرست بودن طرحتان آن را متوقف و يا از ضرر خود را نجات دهيد.

مطمئنا سرمايه گذاري براي ايجاد پول است و شما با گذاشتن سرمايه ي خود انتظار داريد آن را افزايش دهيد و يا چند برابر كنيد اما اين كه شما نوع سرمايه گذاريتان را درست انتخاب كرده ايد و يا نه نيازمند بررسي و تحليل و تجزيه است. طرح توجيهي حرفه اي يك طرحي است كه مي تواند تمام كارهاي شما را مشخص كند و ميزان هزينه و سود شما را پيش بيني كند.

هزينه ي طرح توجيهي براي طرح هاي بسيار عالي مانند طرح توجيهي ظروف يكبار مصرف گياهي يك هزينه ي ضروري بوده و با توجه به فوايدي كه طرح توجيهي دارد مي تواند به شما كمك بزرگي كند. شايد شما براي انتخاب نوع سرمايه گذاري ميان دو نوع و يا چند نوع آن سر در گم باشيد كه با استفاده از طرح توجيهي مي توانيد بهترين آن را انتخاب كنيد . براي استفاده از طرح توجيهي مناسب مانند طرح توجيهي شير خشك صنعتي مي توانيد به يكي از مراكز ارائه دهنده ي طرح توجيهي مراجعه كنيد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۲ آبان ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

دكوراسيون داخلي يكي از مهم ترين بخش ها در ساختمان ها به شمار مي رود. يكي از عضو هاي اصلي در ساختمان ديوار ها مي باشند. زيبايي ديوار ها بسيار مهم بوده و مي تواد جلوه ي خيلي خوبي در ساختمان ايجاد كند. كاغذ ديواري يكي از وسيله هايي است كه ديوار با استفاده از آن پوشانده مي شوند. آلبوم كاغذ ديواري انواع بسيار متفاوتي دارد كه هر كدام مي تواند به نوعي زيبا باشد. براي انتخاب كاغذ ديواري براي منزل خود مي توانيد از انواع طرح هاي كاغذ ديواري استفاده كنيد مانند آلبوم كاغذ ديواري بلا و طرح هايي مانند طبيعت و يا گل و طرح هاي بسيار زيبا و متنوع كه با توجه به ميزان هماهنگي آن با منزل انتخاب مي شود.

براي استفاده از كاغذ ديواري در محل كار بايد از طرح هاي كلاسيك استفاده شود. طرح هاي محل كار مي تواند از نمونه هاي شطرنجي و يا راه راه و يا خطوط هندسي باشد كه مي تواند زيبايي را در محل كار ايجاد كند. كاغذ ديواري انواع مختلفي هم دارد كه مي تواند شامل كاغذ ديواري سه بعدي و يا انواع پوستر ها باشد كه در مقايسه با كاغذ ديواري معمولي مقداري تفاوت دارند. براي استفاده از كاغذ ديواري مي توانيد آن را در رنگ بندي وسايلتان انتخاب كنيد.

كاغذ ديواري به عنوان زيبايي در دكوراسيون داخلي مي تواند بسيار تاثيرگذار باشد از تاثير گذار ترين ها آلبوم كاغذ ديواري ملاني مي باشد . زماني كه شما به محل جديدي وارد مي شويد اولين چيزي كه توجه شما را جلب مي كند دكوراسيون داخلي مي باشد كه شامل وسيله ها و كاغذ ديواري مي باشد، اگر دكوراسيون داخلي شما زيبا و تاثير گذار باشد مي تواند توجه افراد را جلب كند و مي تواند حتي در تفكرات آن ها هم تاثير گذار باشد ولي برعكس اگر در دكوراسيون داخلي و انتخاب كاغذ ديواري دقت نشود مي تواند ذهنيت بدي را در افراد ايجاد كند.  براي خريد آنلاين انواع كاغذ ديواري به سايت مراجعه كنيد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۲ آبان ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

رنگ كاري ساختمان بايد به صورت كاملا حرفه اي انجام گيرد. تركيب رنگ ها در رنگ كاري ساختمان خيلي مهم است. شما مي توانيد انواع رنگ ها را با تركيب رنگي دلخواه انتخاب كنيد ولي بايد دقت داشته باشيد كه رنگ هاي مورد استفاده در رنگ كاري ساختمان حرفه اي بايد شامل رنگ هاي ملايم و آرامش بخش باشد. استفاده از رنگ هاي تند و زننده شايد در ابتدا شما را راضي نگه دارد ولي بعد از مدت كوتاهي باعث دل زدگي مي شود. مي توانيد از رنگ هاي روشن و ملايم براي رنگ كاري ساختمان خوب استفاده كنيد و ديگر دكوراسيون داخلي كه شامل لوازم و وسايل دير مي شود را رنگ هاي تيره تر انتخاب كنيد. در رنگ كاري ساختمان كيفيت كار بسيار بايد مورد توجه قرار بگيرد. براي رنگ كاري ساختمان به طور حرفه اي و نقاشي ساختمان فوري بايد از نقاش ساختمان حرفه اي كمك بگيريد.

 در زمان انجام رنگ كاري ساختمان از مواد با كيفيت استفاده كنيد زيرا رنگ كاري ساختمان اگر با دقت و ماهرانه انجام گيرد و در آن از مواد مرغوب استفاده شود مي تواند زمان زيادي براي شما ماندگاري داشته باشد. در زمان رنگ كاري ساختمان استفاده از وسيله ها توسط نقاش ساختمان صورت مي گيرد. بهتر است رنگ كاري ساختمان را در دو مرحله انجام دهيد تا به خوبي رنگ ثبات پيدا كند.

رنگ ساير دكوراسيون داخلي بايد با رنگ ديوار ها همخواني داشته باشد و يا در رنگ هاي هم خانواده از آن باشند.  پس براي رنگ كاري ساختمان حرفه اي مي تاونيد از تركيب رنگ ها استفاده كنيد. در صورتي كه مي خواهيد بخشي از ديوار ها را پوستر ديواري كنيد بايد رنگ ها به خوبي در كنار هم قرار گيرند تا به زيبايي دكوراسيون داخلي شما اضافه شود. شيوه ي نقاشي ساختمان مدرن  بستگي به نقاش دارد و با انتخاب يك نقاش حرفه اي مي توانيد به او اعتماد كنيد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۲ آبان ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

عروسك يكي از موثر ترين اسباب بازي ها در پرورش و رشد كودكان است، و ضمن تقويت قوه تخيل كودكان، آن ها را با مفاهيمي از قبيل نظم، آراستگي و مسئو ليت پذيري آشنا مي كند. بازي تاثير بسيار بالايي در رشد و تربيت كودكان دارد، و عروسك يكي از مهمترين ابزار هاي بازي است. امروزه متخصاصان و روانشناسان كودك بر اين باورند كه بازي با عروسك از استرس كودكان مي كاهد، و سبب تخليه انرژي دروني آن ها به بهترين شكل ممكن مي شود. نياز ها و خلاء هاي عاطفي كه درون كودكان وجود دارد، را مي توان در نحوه بازي آن ها با عروسك مخصوص خودشان مشاهده و مورد برسي  قرار داد. توانايي پيشرفت، بدست آوردن موفقيت، ساختن روحيه اي مثبت و سازنده و همين طور توانايي رهبري و اداره كردن ديگران از ديگر ويژگي هايي است، كه كودكان مي توانند در هنگام بازي با عروسك بدست بياورند. از روش هاي تهيه عروسك خريد آنلاين عروسك مي باشد .

عروسك از متداول ترين اسباب بازي هاي كودكان است، كه تنوع بسيار بالايي دارند مانند عروسك موزيكال و چرخشي مدل آنجل ، و در قاب هاي پارچه اي، حصيري، پنبه اي، پلاستيكي و غيره توليد مي شوند مانند عروسك پوليشي پولو صورتي. از ديگر مزايايي كه كودكان در هنگام بازي با عروسك كسب مي كنند مي توان به افزايش حس اعتماد به نفس و  احترام و مسئو ليت پذيري اشاره كرد.

استفاده از عروسك و تاثير مثبت و تاثير گذار آن تاريخچه بسيار طولاني دارد، بطوريكه در بازي هاي نمايشي، خيمه شب بازي و بسياري ديگر هم از عروسك براي انتقال مفاهيم به كودكان استفاده مي كردند. همان طور كه در ابتدا هم به آن اشاره شد، عروسك از متداول ترين اسباب بازي هايي است، كه تمام كودكان به آن احتياج دارند و به همين دليل هم بازار خريد و فروش بسيار خوبي را به خود اختصاص داده است، و اكنون سازندگان داخلي هم با توليد انواع عروسك هاي بومي با لباس هاي محلي متفاوت سعي در آشنا كردن كودكان با آداب و رسوم مختلف دارند.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۲ آبان ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

در صنعت برش ليزر مي توان بسياري از وسيله ها را به وجود آورد. قبل از به وجود آمدن ليزر براي برش فلزات از برش هاي دستي استفاده مي شد كه اين نوع از برش بسيار آرام پيش مي رفت و همين طور طرح ها محدود بود ولي با روي كار آمدن دستگاه هاي ليزر نظير برش ليزر آلومينوم توانستيم طرح هاي متنوع و حتي غير ممكن را عملي كنيم. با استفاده از خدمات برش ليزري آلومينيوم و برش سيكا اين فلز توسط دستگاه ليزر با دادن برنامه به آن برش ها را انجام مي دهد.

با استفاده از برش آلومينيوم مي توان ريزترين طرح ها را ايجاد كرد. فلز آلومينيوم بسيار نرم بوده و انعطاف بالايي دارد كه باعث شده به راحتي برش بخورد ولي نرمي اين فلز در برش ليزر آلومينوم كمي كار را دشوار مي كند زيرا در بسياري از موارد مي تواند طرح هاي مورد نظر خيلي خوب نباشند ولي اگر برش فلزات را از طريق يك مركز معتبر در اين زمينه داشته باشيد مي توانيد اين كار را به راحتي انجام دهيد. براي صنعت هاي مختلفي مانند تابلوسازي و ساخت قطعات صنعتي و زينتي مي توان از برش ليزر آلومينوم استفاده كرد. انجام خدمات برش آلومينوم باعث شده كه كار ها با سرعت بسيار بالاتر انجام بگيرد و همين طور برش ها دقيق باشند. شما مي توانيد طرح هاي خود را هرچقدر هم پيچيده به دستگاه برش ليزر آلومينيوم بدهيد و طرح مورد نظر خود را ايجاد كنيد. آلومينيوم يكي از فلزاتي است كه بسيار مورد استفاده قرار مي گيرد و يكي از دلايل آن مقاومت بالايي كه در برابر زنگ زدگي دارد مي باشد.

براي سفارش برش ليزر آلومينوم مي توانيد به مراكز برش ليزر مراجعه كنيد . همين طور با سفارش اينترنتي مسئولان ما سفارش شما را پيگيري خواهند كرد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۱ آبان ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ]
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراح بیگ سایت