دارامان

طراحي وب سايت

طراحي وب سايت
 

خشك كردن ميوه ، سبزيجات ، گل و ... امروزه بسيار مرسوم شده است و براي اين كار مي توانيد از ميوه خشك كن استفاده نماييد. طرز كار ميوه خشك كن به اين صورت است كه با ايجاد گرما و چرخش آن در داخل دستگاه باعث مي شود تا آب ميوه ها تبخير شده و بتوان آن ها را خشك كرد. از بين رفتن آب ميان بافتي ميوه ها باعث مي شود تا بتوان از فساد آن ها جلوگيري نمود. خشك كردن ميوه ها و سبزيجات بوسيله ميوه خشك كن به حفظ ويتامين ها و مواد مغذي در آن كمك مي كند به همين دليل ميوه هاي خشك شده از منابع غني ويتامين محسوب مي شوند و از ميان وعده هاي مفيد بشمار مي روند. علاوه بر اين مي توانيد از ميوه خشك كن جهت توليد لواشك استفاده كرد. خريد و فروش انواع ميوه خشك كن از اسراف و اتلاف ميوه هاي له شده و خراب جلوگيري مي كند به همين دليل مي توانيد از ميوه خشك كن در كنار باغات ميوه استفاده نماييد و با توليد انواع چيپس ميوه و لواشك كمكي به توليد و اقتصاد داخلي نماييد.

ميوه ي خشك شده توسط ميوه خشك كن بدليل اينكه فاقد نمك و ساير افزودني ها مي باشد مي تواند براي مصرف كودكان نيز بسيار مفيد باشد . از طرفي مي توانيد در فصولي كه انواعي از ميوه ها در دسترس نيستند از ميوه ي خشك شده ي آن استفاده نماييد. علاوه بر اين بسياري از ميوه ها پس از خشك شدن داراي ارزش غذايي بسيار بالاتري هستند و مي توانيد از آن ها به عنوان يك منبع مفيد ويتامين استفاده نماييد.

شركت آراد ماشين با همكاري با بهترين متخصصان و مهندسان اقدام به توليد انواع ميوه خشك كن مانند دستگاه خشك كن دو كابين ميوه و سبزي نموده است كه مي توانيد با مشورت با كارشناسان شركت بهترين ميوه خشك كن را از جمله ميوه خشك كن ميني تك كابين متناسب با كسب و كار خود خريداري نماييد.  براي خريد اينترنتي ميوه خشك كن به سايت مراجعه كنيد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۱ آبان ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

در دكوراسيون داخلي نقاشي ساختمان يك امر ضروري مي باشد. تميز بودن ديوار ها فضا را بسيار زيبا مي كند. براي انجام نقاشي ساختمان بايد از يك نقاش ساختمان ماهر كمك بگيريم. نقاش ساختمان نقش اصلي را در اجراي نقاشي و رنگ كاري ساختمان اجرا مي كند. در ابتدا زيرساز هاي ديوار ها توسط نقاش ساختمان انجام مي شود. زيرساز ها كه شامل گچ كاري و سمباده كشي ديوار ها مي باشد بخش مهمي از رنگ كاري ساختمان است زيرا در صورتي كه زيرساز به خوبي انجام نگردد نقاش ساختمان هر چقدر هم خوب كار نقاشي را انجام دهد، رنگ به خوبي بر روي ديوار ها نمي نشيند و در انتها يك رنگ خوبي نخواهيد داشت پس اصل اول زيرساز خوب است.

 يك نقاش ساختمان ماهر به خوبي مي تواند زيرساز را انجام دهد بنابراين انتخاب نقاش را بايد بسيار مورد توجه قرار دهيد. پس از اجراي زيرساز نقاش ساختمان كار نقاشي ساختمان را شروع مي كند. انتخاب رنگ ديوار ها توسط صاحب ملك انجام مي گيرد ولي مي تواند از نقاش ساختمان نيز در اين مورد كمك بگيرد. نقاش ساختمان حرفه اي با انجام رنگ كاري ساختمان و نقاشي ساختمان با رنگ كناف يا با رنگ روغني به صورت گسترده مي تواند از تجربه ي خود در انتخاب رنگ استفاده كند و شما را راهنمايي نمايد بنابراين از تجربه ي نقاش ساختمان استفاده كنيد.

اجراي نقاشي ساختمان با كيفيت مي تواند در دو و يا سه مرحله انجام گيرد كه معمولا دو بار رنگ كاري توسط نقاش ساختمان انجام مي گيرد زيرا در مرتبه ي اول نقاشي رنگ كمتري روي ديوار ها قرار مي گيرد و ممكن است زيرساز مشخص باشد  رنگ ثبات كمي داشته باشد بنابراين زماني را براي خشك شد ديوار ها اختصاص مي دهند و مجدد نقاش ساختمان رنگ كاري ساختمان را در مرحله ي دوم انجام مي دهد. مرحله ي رنگ كاري نيازمند دقت بالاي نقاش ساختمان مي باشد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۱ آبان ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

اسباب بازي دخترانه همان طور كه از نام آن هم پيداست، مطابق با سليقه و ابعاد شخصيتي  كودكان دختر طراحي و توليد مي شوند، و بيشترين متقاضي را در بين دختران دارند. اسباب بازي دخترانه تنوع بالايي در ساخت و طراحي دارند و بيشتر شامل انواع عروسك ، لوازم آشپز خانه و وسايل منزل مي شوند، و از همان كودكي دختران را با مفهوم مادري و مسئوليت پذيري آشنا مي كنند. بازي، بيشترين تاثير را در رشد و پرورش خلاقيت كودكان دارد، و در خريد انواع اسباب بازي دخترانه بايد به اين نكته توجه نمود، و اسباب بازي متناسب با علاقه و سن كودك خود را خريداري نماييد. بازي هاي فكري، جورچين و هر بازي كه ذهن كودك را به چالش بكشد، و در انتقال مفاهيم و تقويت فكري كودكان تاثير داشته باشد، در دسته بهترين اسباب بازي دخترانه قرار مي گيرند. رنگ هاي پر كاربرد  در ساخت انواع  اسباب بازي دخترانه معمولا  سفيد و صورتي و بامزه هستند مانند عروسك خندان ؛ زيرا اين رنگ ها با  بيشترين استقبال در نزد دختران مواجه شده اند.

 از مهمترين ويژگي هاي يك اسباب بازي دخترانه مناسب مي توان به اسباب بازي هايي اشاره كرد كه حس كنگاوي را در كودكان بيدار مي كنند، و علاوه بر برانگيختن احساسات آن ها يك مهارت جديد را به كودكان مي آموزد. والدين در هنگام انتخاب و خريد  اسباب بازي دخترانه بايد  علاوه بر در نظر گرفتن علاقه و انتخاب كودك خود، اسباب بازي را انتخاب نمايند، كه حس رهبري و مثبت بودن را در كودكان تقويت كند و اعتماد به نفس آن ها را بالا ببرد مانند عروسك همراه ست دكتري .

همان طور كه در ابتدا به آن اشاره شد، اسباب بازي فارغ از نوع دخترانه و پسرانه بودن آن ها در جهت رشد و تربيت آن ها كمك مي كند، و بايد در بين نوع و تنوع اسباب بازي دخترانه و پسرانه تعادل برقرار كرد، تا خلاقيت و كنجكاوي كودكان را هم بتوان به خوبي پرورش داد. براي خريد آنلاين اسباب بازي دخترانه به سايت مراجعه كنيد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۱ آبان ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

ايران داراي معادن عظيم استخراج سنگ است كه در شهرهاي مختلف همچون مشهد، مهاباد، مندرا، فارس و ... مرغوب ترين سنگ ها استخراج مي شود . سنگ گرانيت مرواريد مشهد در شهر مشهد از معادن سنگ استخراج مي شود. سنگ گرانيت مرواريد مشهد داراي ويژگي هاي زيادي است كه به عنوان اولين گزينه براي استفاده در كارهاي ساختماني انتخاب مي شود. قيمت ارزان سنگ گرانيت مرواريد مشهد موجب گرديده تا اغلب پيمانكاران پروژه هاي ساختماني خريد و فروش انواع سنگ گرانيت مرواريد مشهد براي بخش هاي متعدد چون راه پله ها، قرنيز، ديوار، كف سالن و ... به كار بگيرند.

سنگ گرانيت مرواريد مشهد داراي طرح هاي دون دون سياه و سفيد و خاكستري است . علت قيمت ارزان سنگ گرانيت مرواريد مشهد اين است كه از تمام ابعاد سنگ استخراج شده براي كارهاي ساختماني استفاده كرد و دور ريزي كمتري نسبت به ديگر سنگ ها دارد. سنگ گرانيت مرواريد مشهد در جدول كشي ها هم به كار گرفته مي شود و مي توان براي جداسازي فضاهاي متعدد استفاده كرد. طرح سنگ گرانيت مرواريد مشهد با نام فلفل نمكي نيز معرفي مي شود و در تابش نور آفتاب رنگ آنها را به خاكستري و نقره اي متمايل مي كند.

سنگ گرانيت مرواريد مشهد در برابر مواد شيميايي همچون اسيد و قليا و ...از مقاومت خيلي كم برخوردار است به همين دليل معمولاً براي ساختمان هاي آزمايشگاهي مورد استفاده قرار نمي گيرد. سنگ گرانيت مرواريد مشهد مانند سنگ پله گرانيت مرواريد درجه يك نسبت به سنگ هاي مرمريت و تراورتن از ماندگاري بيشتري برخوردار است و زيبايي خود را در زمان طولاني تري حفظ مي كند. سنگ گرانيت مرواريد مشهد از درصد جذب بيشتري نسبت به تراورتن و مرمر بهره گرفته است. سنگ گرانيت مرواريد مشهد در ميان ديگر انواع سنگ موجود ، كارايي بيشتري را در صنعت ساختماني به خود اختصاص داده است. خريد سنگ گرانيت مرواريد مشهد از طريق فضاي اينترنت نيز امكان پذير است.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۱ آبان ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

براي برش دادن لوله ها از دستگاهي استفاده مي شود كه نام آن بول ماشين مي باشد. برش دادن لوله ها در صنعت بسيار كارايي دارد و بسيار مورد استفاده قرار مي گيرد. برش لوله به دليل گرد بودن آن نياز به دستگاه هاي مخصوصي است. بسياري از لوله ها در ابتدا ورق آن ها برش داده مي شود ولي برخي از لوله ها به دليل قابليت و يا استفاده هاي ديگر بايد برش داده شوند كه به وسيله ي بول ماشين مي توان اين كار را انجام داد. با استفاده از بول ماشين مي توان برش هاي دقيقي را ايجاد كرد. در ابتدا از دستگاه هاي دستي براي برش لوله ها استفاده مي شد كه مي توانست معايب زيادي مانند درست برش داده نشدن و دقت پايين و همين طور سرعت پايين تر و... را داشته باشد  ولي امروزه از بول ماشين استفاده مي شود  و خريد و فروش انواع بول ماشين را انجام مي دهند .

كه هم سرعت را بالا مي برد و هم با استفاده از بول ماشين بسيار دقيق برش لوله ايجاد مي شود و مي توان با استفاده از بول ماشين خيلي راحت تر و باكيفيت تر برش ها را داشته باشيم.

 در نمونه هاي دستي برش لوله لرزش كمي وجود دارد كه به اين صورت كيفيت كار را پايين مي آورد ولي با استفاده از بول ماشين هيچ لرزشي را در زمان برش نخواهيم داشت. در برش لوله ها با استفاده از بول ماشين مي توان در سايز هاي 2 تا 70 اينچ برش ها را ايجاد كرد. بول ماشين با استفاده از هوا و گاز كار مي كند. در بول ماشين زنجيري وجود دارد كه لوله را دربر مي گيرد و قابل تغيير مي باشد. براي سفارش دستگاه بول ماشين مي توانيد به صورت انترنتي سفارش خود را ثبت كنيد. براي خريد اينترنتي بول ماشين به سايت مراجعه كنيد و با ثبت سفارش دستگاه بول ماشين را تحويل بگيريد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۱ آبان ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

گاز آرگون يكي از انواع گاز هايي است كه به صورت مايع نيز وجود دارد. گاز آرگون بدون رنگ و بي بو است. گاز آرگون يك درصد از اتمسفر را مي سازد. از خريد كپسول گاز آرگون استفاده هاي بسياري مي شود كه از انواع آن مي توان به پر كردن لامپ ها، حباب هاي داخل پنجره هاي دو جداره، شست و شو دادن فلزات مذاب، براي رشد كريستال هاي ژرمانيوم و سيليسيوم به عنوان عامل حفاظتي، مواد مورد استفاده در عمل هاي جراحي، در جوشكاري، ليزر و... مي توان اشاره كرد. قرار گرفتن در معرض گاز آرگون زياد موجب خفگي مي شود. عوارضي كه در معرض قرار گرفتن در مقابل  آرگون وجود دارد باعث سرگيجه و خستگي و سردرد مي شود و همچنين با تماس مايع آرگون با دست دچار يخ زدگي مي شود.

گاز آرگون به عنوان سومين گاز در هوا فراوان بوده كه 2 برابر بخار آب است و 23 برابر گاز دي اكسيد كربن مي باشد. روش جدا سازي گاز آرگون از ديگر گاز ها تقطير جز به جز است كه در نهايت گاز آرگون به صورت مايع جداسازي مي شود. در صنعت هاي مختلفي مانند جوشكاري از گاز آرگون استفاده ي بسياري مي شود. در فرايند هايي كه در دماي بالا ايجاد مي شوند نيز مي توان از گاز آرگون استفاده كرد.

گاز آرگون در آب انحلال پذيري دارد كه تقريبا برابر با انحلال اكسيژن است كه اين ميزان دو برابر انحلال پذيري نيتروژن در آب مي باشد. گاز آرگون بي اثر مي باشد و بر بسياري از واكنش ها اثر بدي ايجاد نمي كند. از گاز آرگون مي توان به جاي گاز نيتروژن استفاده كرد و به دليل ارزان تر بودن آن استفاده هاي بسياري از گاز آرگون مي شود. براي خريد آنلاين كپسول گاز آرگون مي توانيد به سايت مراجعه كنيد و گاز آرگون را سفارش دهيد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۱ آبان ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

از وسائلي كه بسيار براي مي تواند كارايي داشته باشد ويدئو پروژكتور است. ويدئو پروژكتور يكي از وسايل الكتريكي مي باشد كه مي تواند تصاوير رايانه را به صورت بزرگتر براي ما پخش كند. از انواع ويدئو پروژكتور، ويدئوپروژكتور واي فاي دار مدل T7 مي باشد كه بسيار با كيفيت بوده و مي تواند براي ما كارايي هاي مختلفي داشته باشد. ويدئوپروژكتور واي فاي دار مدل T7 به صورت واي فاي دار بوده و مي توان آن را به جلسات كاري و كلاس هايمان ببريم. ويدئوپروژكتور واي فاي دار مدل T7 وزن بسيار سبكي دارد و اين يكي از دلايل پرطرفدار بودن اين دستگاه  و رونق خريد و فروش انواع ويدئوپروژكتور واي فاي دار T7 مي باشد.

 از ويدئوپروژكتور واي فاي دار مدل T7 مي توان در كلاس هاي درسي در دانشگاه ها و مدارس استفاده كرد. يكي از قابليت هاي ويدئوپروژكتور واي فاي دار مدل T7 ايهن است كه آن را مي توان به موبايل خود متصل كنيم. اين اتصال از ويدئوپروژكتور واي فاي دار مدل T7 به موبايل با استفاده از برنامه هاي مخصوص اين دستگاه ممكن مي باشد. تصاوير از ويدئوپروژكتور واي فاي دار مدل T7 بر روي پرده ي نمايش و يا ديوار مي تواند با كيفيت بالا ديده شود. ويدئوپروژكتور واي فاي دار مدل T7 قيمت بسيار مناسبي در ميان ويدئوپروژكتور هاي هم رده ي خود دارد و بسياري از افراد براي استفاده از يك ويدئوپروژكتور واي فاي دار ويدئوپروژكتور واي فاي دار مدل T7 را انتخاب مي كنند.

 ويدئو پروژكتور واي فاي دار مي تواند بر روي سقف و ديوار و زمين قرار بگيرد و به راحتي مورد استفاده قرار گيرد. طول عمر لامپ ويدئوپروژكتور واي فاي دار مدل T7 بسيار بالا بوده و در حدود 20000 ساعت مي باشد كه يعني مي توان از آن براي مدت بسيار طولاني استفاده كنيم. از ويدئوپروژكتور واي فاي دار مدل T7 مي توان در جلسات كاري براي آموزش هرچه بهتر استفاده كرد. براي خريد اينترنتي ويدئوپروژكتور واي فاي دار مدل T7 به سايت ما مراجعه بفرماييد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۱ آبان ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

يكي از وسايل ضروري در زندگي ما ترازو است. با خريد انواع ترازو مي توانيم وزن بسياري از اجسام و كالا ها و همين طور وزن خود را به دست آوريم. ترازو انواع مختلفي دارد كه هر كدام از آن ها براي وزن اجسام مختلف استفاده مي شود. ترازوي وزن كشي يكي از انواع ترازو مي باشد كه براي وزن كردن خودمان از آن استفاده مي كنيم. اين ترازو بر حسب گرم بوده و مي تواند وزن را عدد دقيق گرم به دست بياورد. ترازوي آزمايشگاهي يكي ديگر از انواع ترازو هاي دقيق است كه مي توانيم براي وزن كردن مواد مختلف در وزن هاي بسيار كم از آن استفاده كنيم كه مي تواند تا هزارم گرم را نيز محاسبه كنيد. از ديگر مدل هاي ترازو ، ترازوي وزن كشي طلا است كه بسيار دقيق بوده و مي تواند تا صدم صوت را نيز محاسبه كند. نوع ترازوي ديجيتال نيز كه بر حسب گرم بوده و مي توان از آن در فروشگاه ها انواع كالا ها را وزن كنيم كه بسيار كاربردي بوده و مي تواند مجهز به باركدخوان و چاپگر باشد.

همان طور كه گفته شد انواع بسياري از ترازو وجود دارد كه براي تهيه مي توانيد خريد آنلاين ترازو را انجام دهيد. فروشگاه هاي بسياري فروش ترازو را در مجموعه ي خود انجام مي دهند كه انواع مختلف ترازو مانند ترازو محك 50 كيلويي مدل MDS15000A را دارند. ترازو ها در برند هاي مختلفي هستند كه برخي از برند هاي معروف آن مانند ترازو تراز ايران و محك مدل ترازو محك 30 كيلويي مدل MDS9800 از كيفيت بسيار بالايي برخوردار بوده و بسيار با دوام هستند.

از نمونه هاي ترازو انواع بسيار بزرگ تري از آن وجود دارد كه با نام باسكول شناخته شده اند كه براي وزن كشي هاي بالا استفاده مي شوند و اجسام بزرگي را مي توان در آن وزن كشي كرد زيرا اين نوع ترازو از بدنه ي بسيار مقاومي ساخت شده است.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۱ آبان ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

اولين سؤالي كه براي هر شخصي پيش مي­آيد اين است كه ووچر پرفكت ماني چيست؟ همانطور كه مي­دانيد ابزارهاي مالي متعددي در حال حاضر مورد استفاده قرار مي­گيرد، مثل چك پول بانكي كه موجب تراكنش و پرداخت آسان (بدون پول نقد ) مي­گردد. در دنياي اينترنت كاركرد  خريد ووچر پرفكت ماني نيز همين فعاليت مي­باشد.

ووچر پرفكت ماني e-Voucher نوعي كارت شارژ الكترونيكي (چك بانكي) محسوب مي­شود و به منظور بالا بردن اعتبار و برداشت از حساب ووچر به كار مي­رود. مشخصه­هاي كارت شارژ ووچر پرفكت ماني مي­توان به شماره واحد ديجيتالي 16 رقمي ، كد فعال­سازي 10 رقمي،  مقدار اعتبار و تاريخ ايجاد كارت اشاره نمود.

خريد ووچر بدون كارمزد پرفكت ماني شامل كاربردهاي متنوعي است كه در اينجا به تعدادي از آنها مي­پردازيم :

  • از طريق هر صرافي آنلاين (شركت آي آر اكسچنجر ) مي­توان ووچر پرفكت ماني را به هر ارز ديجيتالي تبديل كرد و ساخت ووچر پرفكت ماني در اكانت پرفكت ماني را انجام داد.
  • واريز پول به هر فردي در سراسر جهان ، چه حساب پرفكت ماني داشته باشد چه نداشته باشد.
  • پرداخت آنلاين (خريد كالا و خدمات ) به صورت كاملاَ ايمن.
  • همراه داشتن ووچر پرفكت ماني در صورت تمايل نداشتن به حمل پول نقد، كه در اينصورت مي­توانيد به هر صرافي مورد اطميناني برويد و ووچر پرفكت مالي خود را به پول نقد تبديل كنيد.

نكته حائز اهميتي كه در رابطه با ووچر پرفكت ماني وجود دارد اين است كه اين كارت همانند كارت هديه مي­باشد و تنها يكبار مي­توان از آن استفاده كرد. يعني براي خريد از سايت­هاي خارجي اگر كالاي مورد نظر شما ارزش مالي 10 دلار را دارد و در كارت اعتباري ووچر پرفكت ماني شما 15 دلار موجود است، تمام 15 دلار از حساب شما برداشته مي­شود.!

براي خريد ووچر و شارژ آسان ووچر پرفكت ماني مي توانيد به وب سايت شركت آي آر اكسچنجر ( Ir Exchanger) مراجعه نمائيد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۹ آبان ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

مقاومت يك سازه در حقيقت به ميزان تحمل آن سازه در برابر نيروهاي وارد شده گويند كه اين روزها اين اصطلاح بيشتر براي زلزله كاربرد دارد. ساختمان هاي امروزي به دليل استفاده از مصالح جديد ، سبك و به اصطلاح مقاوم تر باعث شده اند تا نياز به مقاوم سازي ساختمان وجود نداشته باشد ولي در ساختمان هاي قديمي و فرسوده بدليل عدم استفاده از علم مهندسي سازه و مهندسي زلزله به صورت امروزي به مقاوم سازي ساختمان بسيار نياز است.

 هدف از مقاوم سازي ساختمان بهبود عملكرد اجزاء ساختمان در مواقع خطر است . به همين دليل امروزه شركت هاي متعددي در زمينه مقاوم سازي ساختمان تاسيس شده اند. اين شركت ها با مقاوم سازي ساختمان در حقيقت كمك مي كنند تا هر سازه كاري را انجام دهد كه تا قبل از آن قادر به انجام آن نبوده است. در مقاوم سازي ساختمان بايد به اين نكته توجه نماييد كه مقاوم سازي يك سازه ي قديمي بسيار سخت تر از ساختن يك سازه ي مقاوم جديد است. زيرا سازه هاي ساختمان قديمي در مكان خود ثابت شده اند و از طرفي در مقاوم سازي ساختمان قديمي ، دسترسي به بسياري از قسمت هاي سازه امكان پذير نيست. مقاوم سازي ساختمان هايي كه هريك از سازه هاي آن دچار خوردگي و پوسيدگي شده باشند يا تاسيسات و ساختمان هايي كه در اثر ضعف سازه اي، ترك هايي در سازه هاي بتني آن مشاهده گردد با مقاوم سازي ساختمان هايي كه قرار است تغيير كاربري بدهند يا طبقات سازه اي آن افزايش پيدا كند بسيار متفاوت است.

بروز زلزله در سال هاي گذشته باعث شده تا مقاوم سازي ساختمان از يك بحث تئوري به يك نياز در ساختمان ها تبديل شود تا بتواند از خسارات جاني و مالي جلوگيري نمايد. شركت مهندسين مشاور بهسازان لرزه اي رعد با مهندسان مجرب با انجام خدمات مقاوم سازي ساختمان در خدمت شماست.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۹ آبان ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ]
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراح بیگ سایت