دارامان

طراحي وب سايت

طراحي وب سايت
 

معمولا ساختمان ها از اسكلت فولادي يا بتني تشكيل شده اند كه براي اين اسكلت، ممكن است يك ميليارد طرح مختلف وجود داشته باشد و تنها صد ميليون از اين طرح ها در برابر زلزله و ساير وقايع طبيعي مقاوم باشند. وظيفه يك طراح سازه ماهر، پيدا كردن اقتصادي‌ترين طرح ايمن است . منظور از طراحي بهينه سازه بكارگيري جديدترين اصول و تكنيك هاي روز علم سازه و مهندسي زلزله است كه باعث بهينه سازي رفتار سازه و اقتصادي بودن پروژه مي شود. طراحي بهينه سازه علاوه بر ايمن سازي سازه مي تواند هزينه هاي ساخت و ساز را به ميزان قابل توجهي كاهش دهد كه اين كار كمك بسياري به حفظ سرمايه هاي ملي مي نمايد.

 امروزه نرم افزارهاي بسياري در زمينه ي طراحي بهينه سازه توليد شده اند كه هيچ گاه يك طراح متخصص از اين نرم افزارها استفاده نمي كند زيرا احتمال خطاي آن ها بسيار زياد است. در حقيقت طراحي بهينه سازه كار يك گروه متخصص و با تجربه است كه با دارا بودن تجربه ي كافي توامان با علم روز دنيا مي توانند به طراحي بهينه سازه مطمئن كمك نمايند.

بسياري از معماران بر اين باورند كه استفاده ي زياد از مصالح ساختماني مي تواند به سازه اي ايمن تر و مطمئن تر منجر شود در حالي كه مصرف بيشتر مصالح لزوما ايمني ساختمان را افزايش نمي دهد و حتي ممكن است در بسياري از موارد آن بخش از ساختمان را غيرايمن ‌تر كند. كاهش استفاده مصالح نيز هميشه به معناي غير ايمن بودن ساختمان نيست. بهينه سازي، هنر تركيب متناسب اجزاي اسكلت ساختمان است.

شركت مهندسين مشاور بهسازان لرزه اي رعد با دارا بودن مهندسين متخصص و با تجربه در زمينه ي طراحي بهينه سازه و مديريت پيمان ، اجرا و ساخت

توانسته كمك شاياني به بازار مسكن نمايد . مي توانيد با مراجعه به سايت شركت از  انجام خدمات بهينه سازه اين مركز مطلع شويد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۹ آبان ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

لوازم يدكي بيل مكانيكي 220 در سراسر ايران و ديگر كشورها قابل تهيه است . در صورت كوچكترين آسيب­ديدگي هر يك از اين قطعات به كار رفته در ماشين­آلات سنگين همچون بيل مكانيكي ، لودر ، گريدر و غيره بايد نسبت به تعويض يا تعميير آنها تعجيل نمائيد تا قطعات ديگر نيز مورد آسيب جدي قرار نگيرند. شركت كوماتسو يكي از سازندگان مطرح در ساخت اين نوع ماشين­آلات مي­باشد و داراي نماندگي­هاي معتبر در سراسر دنيا مي­باشد. در ايران نيز شركت كوماتسو پارت براي فروش لوازم يدكي محصولات شركت كوماتسو منتخب شده و مي­تواند با داشتن بهترين مهندسان فني در زمينه خريد و فروش لوازم يدكي بيل مكانيكي 220 اقدام به فروش اين قطعات به خريداران نمايد تا بتواند در روند كاري صنايع راهي را هموار نمايد.

 شركت كوماتسو پارت از تيم حرفه­اي براي فروش استفاده مي­كند تا قطعات اصل را به دست مصرف كننده واقعي برساند و بدون واسطه ، با مناسب­ترين قيمت محصولات را عرضه نمايد. لوازم يدكي بيل مكانيكي 220 به خصوص قطعات بيل مكانيكي كوماتسو PC1250 به سراسر كشورها صادر مي­شود. در اينجا به تعدادي از قطعات بيل مكانيكي كه در بازار براي فروش مورد استفاده قرار مي­گيرد اشاره مي­كنم : قطعات مختلف موتور، ياتاقان ثابت و متحرك ، ميلنگ ، پمپ انژكتور ، سوزن ، بلوك سيلندر ، صفحه گيربكس ، چراغ­هاي مختلف به كار گرفته شده در ماشين، زنجير چرخ و غيره

. اكثر افرادي كه دست به خريد تجهيزات ماشين­آلات سنگين مي­كنند به شركتي كه اين اجناس را مي­خواهند از آنجا تهيه نمايند نگاه مي­كنند تا داراي اعتبار باشد و بتوانند در اسرع وقت محصول خريداري شده خود را تحويل بگيرند. شركت كوماتسو پارت تا بحال بهترين خدمات را ارائه نموده و با پشتيباني از محصولات فروخته شده چون قطعات بيل مكانيكي كوماتسو PC300 كه تنها يك نمونه از خدماتشان مي­باشد به شما ياري مي­دهد تا از خريد اينترنتي لوازم يدكي بيل مكانيكي 220 خود رضايت كامل را برده و مجدداً خريد قطعات ديگرمورد نياز خود را ازشركت ما تهيه نمائيد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۹ آبان ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

بيل مكانيكي از ماشين­آلات سنگيني است كه در هر صنعتي بسته به كارايي آنها مورد استفاده قرار گرفته مي­شوند. استفاده بيل­ مكانيكي نسبت به لودر، در صنعت ساختماني و عمراني كاربرد بيشتري دارند. با اينكه حجم باكت طراحي شده بيل مكانيكي كوچكتر از لودر است، در زمان انجام كار به راحتي مي­تواند كار گودبرداري را با كمترين خسارت به ساختمان­هاي مجاور انجام دهد. در كار حفار­ي­هاي ابتدايي (حفاري كانال­ها ، گودبرداري ­و ... ) ، جابه­جايي اشياء و غيره به كار گرفته مي­شوند. قطعات بيل مكانيكي 220 خيلي كاربردي است و زياد مورد استفاده قرار گرفته مي­شود از همين رو خريد و فروش انواع قطعات بيل مكانيكي 220 زياد صورت مي گيرد .

 از كاربردهاي ويژه بيل مكانيكي مي­توان به استفاده پيكور(چكش) آن اشاده نمود كه استفاده گسترده­اي دارد به خصوص در زمان تخريب ديوارهاي بتوني كه با استفاده از بيل و چكش مي­تواند به راحتي اين كار را انجام دهد. بيل مكانيكي بر اساس نوع چرخ، داراي دو نوع چرخ لاستيكي و چرخ زنجيري است كه هر كدام از آنها بسته به محل مورد استفاده قرار مي­گيرد. شركت كوماتسو پارت از نمايندگي­هاي برتر شركت كوماتسو مي­باشد و براي تمام ماشين­هاي ساخته شده در اين شركت ، قطعات و لوازم يدكي­هاي مورد نياز را تأمين مي­كند.

در قطعات بيل مكانيكي كوماتسو PC200 و قطعات بيل مكانيكي كوماتسو PC600 مي­توان به سوپاپ فشار شكن روغن موتور ، كوپلينگ پمپ هيدروليك بيل مكانيكي و غيره از جمله قطعاتي است كه در اين بيل مكانيكي زياد مورد استفاده قرار مي­گيرد و به همين دليل زماني كه دچار مشكل مي­شوند بايد آنها را تعويض و يا تعمير نمود. در سالهاي اخير خيلي از افراد براي خريد قطعات مورد نياز خود را از طريق پايگاه­هاي اينترنتي تهيه مي­كنند. خريد آنلاين قطعات بيل مكانيكي 220 در فروشگاه­هاي موجود در بازار و همچنين در فروشگاه­هاي اينترنتي براي فروش عرضه مي­شود. شركت كوماتسو پارت به شما همه اين امكانات را داده تا به سهولت و در زمان كمتري بتوانيد محصول مورد درخواستي خود را سفارش داده و خريداري نمائيد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۹ آبان ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

شركت كوماتسو پارت از نمايندگي­هاي خريد و فروش انواع لوازم يدكي بلدوزر 155 است. در اين شركت از قطعات با كيفيت و اصل براي فروش استفاده مي­كنند. بلدوزر در بسياري از صنايع راهبردي معدني ، راهسازي و .... به كار گرفته مي­شود. لوازم يدكي بلدوزر 155 در كنار قطعات مدل­هاي ديگر در بازار ، قابل تهيه و خريداري است.

 شركت كوماتسو از شركت­هاي بزرگ ساخت ماشين ­آلات است. انواع مختلفي از ماشين­ آلات سنگين چون بيل مكانيكي ، گريدر ، شاون ، دامپ­تراك ، سايدبوم و غيره ساخته دست متخصصان اين شركت است. هم? آنها داراي مدل­هاي متفاوتي هستند كه در هر كدام از آنها از تجهيزات پيشرفته­تري مورد استفاده قرار گرفته مي­شود. هر چه تكنولوي پيشرفته­تر مي­شود متقابل با آن از وسايل پيشرفته­ تري نيز استفاده مي­شود. لوازم يدكي بلدوزر 155 و قطعات بلدوزر كوماتسو D355 و قطعات بلدوزر كوماتسو D275 داراي هولوگرام فروش است كه به واسطه آن خريداران مي­توانند از اصل بودن آنها مطمئن گردند.

شركت كوماتسو پارت براي ضمانت كار خود از اين قطعات استفاده كرده و به دست مشتريان خود ميرساند. بهتر است هنگام خريد مواظب باشيد كه از قطعات تقلبي به عنوان اصل خريداري نكنيد. براي رانندگان ماشين­آلات سنگين تا حالا پيش آمده كه اقدام به خريد لوازم يدكي نموده­اند و براي اطمينان خاطر خريد ارزان را فداي كيفيت نمي­كنند. شركت كوماتسو پارت داراي كامل­ترين وب­سايت براي فروش انواع لوازم يدكي ، انواع ماشين­آلات سنگين در ايران است كه با استفاده از مديران و كارشناسان متخصص از اقصي نقاط كشور توانسته بهترين خدمات را براي مشتريان خود فراهم نمايد تا بتوانند لوازم يدكي اصل را به دست مشتريان واقعي برسانند. در صورت نياز به لوازم يدكي بلدوزر 155 به سايت شركت كوماتسو پارت مراجعه كنيد و سفارش خود را در بخش فروش ثبت كنيد. و در اصرع وقت كارشناسان زبده فروش با شما تماس گرفته و به شما مشاوره مورد نياز در رابطه با قطعات مورد نيازتان مي­دهند و سپس مي­توانيد اقدام به خريد اينترنتي بلدوزر 155 نمائيد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۹ آبان ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

در زمان ورود و خروج هر نوع كالايي نياز به داشتن مجوز مي باشد كه بايد آن را در دست داشته باشيم تا بتوانيم كالا هايمان را وارد و يا صادر كنيم. براي ترخيص كالا بايد اسناد و مدارك مورد نياز را به مركز مربوطه ارجاع دهيم. براي ترخيص كالا مالياتي را در نظر مي گيرند كه با توجه به نوع كالا تعيين مي گردد و همچنين اين ماليات بر حسب حق گمركي مي باشد و تا انجام ندادن مراحل آن نمي توان ترخيص كالا را انجام داد. پس كالا هاي ما در انبار قرار مي گيرد و ما بايد با داشتن مجوز به ترخيص كالا اقدام كنيم.  هيئت وزيران تصميم گيرنده ي ترخيص كالا مي باشند و با توجه به اين كه نوع جنس بار شما چه چيزي است آن ها تصميم مي گيرند كه نامه ي ترخيص كالا را به شما بدهند و يا خير. البته در صورت مشكل نداشتن بار شما مي توانيد با طي كردن اين مراحل موفق به گرفتن نامه ي ترخيص كالا شويد.شما مي توانيد براي سهولت كار به سراغ بهترين شركت هاي ترخيص كالا برويد .

 برخي از كالا ها بايد داراي مجورز هاي خاصي براي ترخيص كالا باشند مثلا براي كالا هاي درماني و غذايي و پزشكي و بايد مجوز بهداشت را براي ترخيص كالا در دست داشته باشيد و يا مجوز هاي وزارت ارشاد و... نيز مي تواند براي برخي از كالا ها در نظر گرفت. ترخيص حبوبات و غلات را به ما بسپاريد.

برخي از كالا ها همواره به كشور وارد مي شوند و يا خارج مي گردند كه ترخيص كالا در اين نوع از كالا ها با مشكل مواجه نخواهد شد مانند ترخيص مواد اوليه واحد هاي توليدي برخي از كالا ها نيز به منظور دوره اي ترخيص كالا مي شوند و پس از مدتي برگردانده مي شود و همين طور برخي از كالا ها مي تواند موفق به گرفتن مجوز هاي لازم براي ترخيص كالا نشوند كه مرجوع مي گردند و بازگرداني مي شوند. براي انجام خدمات سامانه ترخيص كالا به سايت مراجعه كنيد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۹ آبان ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

غلتك يكي از تجهيزات ماشيني مي باشد كه از آن در ساخت و ساز استفاده مي شود و مي توانيم با استفاده از آن بسياري از كف سازي را انجام دهيم. در واقع غلتك براي صاف كاري خاك و يا آسفالت به كار مي رود. غلتك انواع مختلفي دارد كه در لوازم يدكي غلتك با هم متفاوت اند ولي كار اصلي آن ها يكي مي باشد. انواع آن غلتك پاچه بزي و غلتك ارتعاشي و غلتك فولادي مي باشند كه در هر كدام از لوازم يدكي مختلفي استفاده شده است. براي خريد لوازم يدكي غلتك بايد به يكي از مراكز معتبر مراجعه داشته باشيد و لوازم يدكي غلتك مخصوص به غلتك خود را خريداري كنيد.

 براي اين كه غلتك ما به درستي كار كند و دوام بالايي داشته باشد بايد از لوازم يدكي غلتك با كيفيت و اورجينال استفاده كنيم تا نياز نباشد پس از مدت كوتاهي بخواهيم آن را تعويض كنيم. لوازم يدكي غلتك هپكو را مي توانيد در فروشگاه هاي تجهيزات ماشين تهيه كنيد. تشخيص لوازم يدكي غلتك اورجينال از لوازم يدكي غلتك از نوع تقلبي مقداري دشوار بوده و شايد قابل شناخت نباشد براي همين براي خريد لوازم يدكي غلتك از مراكز معتبر خريد خود را انجام دهيد و لوازم يدكي غلتك را با ضمانت تهيه كنيد تا با مشكلي برخورد نكنيد. از لوازم يدكي غلتك با برند معتبر استفاده كنيد تا در صورت استفاده كردن از لوازم يدكي غلتك از نوع نا مرغوب به دستگاه شما صدمه وارد نشود. پس براي تهيه ي لوازم يدكي غلتك آن را از نوع برند معروف و همين طور با كيفيت تهيه كنيد و سال ها از آن به راحتي با عملكرد خوب استفاده كنيد و هزينه هايتان را كاهش دهيد.

فروشگاه سرويس قطعه خريد و فروش انواع لوازم يدكي غلتك با كيفيت عالي و قيمت مناسب را به شما عرضه مي دارد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۹ آبان ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

لودر ماشيني است كه احتمالا همه ي ما آن را ديده ايم. هر جا كه ساخت و ساز باشد و يا نياز به خاك برداري باشد از لودر استفاده مي شود. لودر قابيلت استفاده در ناهمواري را دارد و مي تواند خاك و يا مصالح را جابجا كند. انواع لودر ها مي تواند در نوع لوازم يدكي لودر با هم متفاوت باشد. از لودر به عنوان ماشين عمراني ياد مي شود. شركت هاي مختلفي لودر و لوازم يدكي لودر را ساخته اند مانند ولوو و هپكو و كاوازاكي و... كه فعال هستند.

لودر و لوازم يدكي لودر در سايز هاي مختلفي وجود دارند و با توجه به مقدار كار مي توان از آن استفاده كرد. از ديگر كاربرد هاي لودر حفاري زمين و بار زدن كاميون ها و حمل مصالح و .... مي باشد كه مي تواند كارامد باشد. لوازم يدكي لودر مورد استفاده در لودر بايد بسيار با كيفيت باشد تا بتوانيم به خوبي از لودر استفاده كنيم و بايد خريد اينترنتي لوازم يدكي لودر را از مراكزي كه قطعات با كيفيت ارائه مي دهند انجام دهيم.

لودر ها داراي سه نوع چرخ لاستيكي و چرخ زنجيري و بهكو لودر موجود است كه تفاوت هايي در لوازم يدكي لودر دارند. لودر هاي چرخ لاستيكي قابليت سرعتي دارند و در مناطق صاف از آن ها استفاده مي شود و در نمونه ي كوچك تري از نظر لوازم يدكي لودر مي باشند. در مورد لودر چرخ زنجيري بايد بگوييم كه اين نوع از لودر به دليل بزرگ تر بودن لوازم يدكي لودر در آن و همين طور چرخ هايش مي تواند در ناهمواري ها هم مورد استفاده قرار بگيرد و در مناطقي استفاده شود كه از لودر چرخ لاستيكي نمي توان استفاده كرد. لودر بهكو لودر هاي كوچكي با لوازم يدكي لودر كوچك هستند كه مي توان در كارگاه ها از آن استفاده كرد. اين لودر ها در پشت خود يك بيل مكانيكي هم دارند. از انواع با كيفيت لودر ، لوازم يدكي لودر هپكو مي باشد. فروشگاه سرويس قطعه انواع لوازم يدكي لودر را در مجموعه ي خود با كيفيت بسيار بالا موجود دارد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۹ آبان ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

ترازو از وسايلي است كه از زمان هاي قديم مورد استفاده ي ما قرار گرفته است. در ابتدا ترازو ها به شكل هاي بسيار ساده اي بودند و به صورت دستي كنترل مي شدند. از انواع ترازو در زمان هاي گذشته ترازوي دو كفه اي بود كه در يك كفه جنس قرار مي گرفت و در كفه ي ديگر وزنه ها كه به اين ترتيب مقدار آن ماده مشخص مي شد. با پيشرفت ترازو انواع ديگر آن به بازار ورود پيدا كردند كه به صورت ديجيتالي بودند كه توانستند راحت تر مورد استفاده قرار بگيرند.

انواع ترازو ها مانند ترازوي باركدزن توزين صدر مدل ويستا P در سايز هاي مختلف براي كارايي هاي متفاوت به وجود آمدند. بعده ها ترازو هايي روي كار آمدند كه بسيار دقيق بودند و در استفاده هاي آزمايشگاهي از آن استفاده مي شد كه امروزه نيز اين ترازو ها با دقت بيشتري وجود دارند. در انواع فروشگاهي و نيز كارگاهي هم ترازو هاي ديجيتالي به روز شده اند و به شكلي در آمدند كه مي توانند چندين محاسبه را با هم انجام دهند و حتي قيمت اجناس را محاسبه مي كنيد. ترازو را مي توانيم از فروشگاه ها تهيه كنيم. برخي از برند هاي ترازو با كيفيت مي باشند كه بايد در خريد ترازو بسيار دقت كنيد تا جنس متفرقه را نخريد. بسياري از فروشگاه ها و سايت هاي فروشگاهي در فروش ترازو فعاليت دارند كه شما مي توانيد ترازوي خود را تهيه كنيد فقط در زمان خريد حتما از فروشگاه هاي معتبر خريد خود را انجام دهيد. ترازو ها در قيمت هاي مختلف با توجه به سايز و برند و دقت مي باشند. ترازو ها داراي دقت هاي مختلفي هستند كه دقت هاي مختلفي را دارند و براي هر شغلي ترازو مخصوصي بايد تهيه شود.

براي خريد آنلاين ترازو با كيفيت خوب مي توانيد از طريق فروشگاه اينترنتي تجهيزات خريد خود را انجام دهيد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۹ آبان ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

ترازو ها گونه ها بسياري دارند كه مي توان از گونه ها آن به ترازو هاي فروشگاهي، ترازو هاي تربار، باسكول ها و ترازو آزمايشگاهي و... اشاره كرد. ترازو آزمايشگاهي يكتا از ترازو هاي دقيق بوده و مي تواند مواد ناچيز را نيز اندازه گيري كند. خريد ترازو آزمايشگاهي همانگونه كه از نامش پيداست توسط آزمايشگاه ها چهره مي گيرد و براي محاسبات آزماشگاهي به كار مي رود. ترازو آزمايشگاهي داراي محفظه اي است كه از ورود هوا و ديگر آلاينده ها به درون آن بازداري مي كند. خريد ترازو آزمايشگاهي را مي توانيد از فروشگاه هاي فروش ترازو انجام دهيد. ترازو آزمايشگاهي حائز گونه ها مختلفي مي باشد كه بر اين پايه اند ترازوي نم سنج و ترازوي سنجش كننده و ترازو هايي كه مي تواند الي يك هزارم گرم و يك صد هزارم گرم را اندازه گيري كند كه البته اين گونه در حال توليد مي باشد. در سررسيد خريد آنلاين ترازو آزمايشگاهي دقت داشته باشيد كه اگر ترازو از دقت بالاتري برخوردار باشد ظرفيت اقليت را دارد.

 به راستي خريد ترازو آزمايشگاهي بدست آزمايشگاه ها الزامي است و تمامي آن ها مجهز به ترازو آزمايشگاهي هستند كه يك وسيله ي زياد مهمي به آمار مي رود. خريد ترازو آزمايشگاهي مانند ترازوي ازمايشگاه كيا مدل GS براي وزن كردن مواد آزمايشگاهي اتمام مي گيرد كه در برخي موارد براي تركيب اندازه ي اين مواد با هم است كه در صورت دقيق نبودن شدني است مشكلاتي به بار آورد. بنابراين شما مي توانيد از انواع برند هاي مختلفي خريد ترازو آزمايشگاهي را اتمام دهيد. فروشگاه ها و سايت هايي وجود دارند كه ترازو آزمايشگاهي را مي توانيد آن جا بيابيد. براي خريد ترازو آزمايشگاهي به معتبرترين مراكز مراجعه كنيد و يك ترازوي با كيفيت جاسازي كنيد الي بتوانيد به واقعيت و نكوداشتن از آن كاربرد كنيد.

فروشگاه اينترنتي تجهيزات انواع ترازو هاي آزمايشگاهي را در گردآور ي خويش دارد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۹ آبان ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

همبرگر يكي از غذاهاي محبوب ما است. انواع همبرگر در فست فود ها توليد مي گردد كه به طور خالص تر و مخصوص بتوانند آن را به فروش برسانند همچنين در كارخانه هاي توليد همبرگر از نمونه هاي همبرگر زن اتوماتيك و صنعتي استفاده مي كنند و آن ها خريد و فروش انواع همبرگر زن دستي را انجام مي دهند . همبرگر زن هم به صورت اتوماتيك وجود دارد و هم به صورت همبرگر زن دستي كه در نمونه هاي دستي قالبي براي ريختن مواد همبرگر در آن وجود دارد كه با فشار مي توان با استفاده از همبرگر زن دستي همبرگر را فشرده سازي كرد.

در نمونه هاي اتوماتيك كه در كارخانه ها بيشتر از آن استفاده مي شود و مي توان در خانه نيز از آن استفاده كرد شامل مخزن دستي براي مواد اوليه ي همبرگر مي باشد كه به صورت اتوماتيك همبرگر را قالب گيري مي كند و مي تواند در زمان كمي مقدار زيادي همبرگر را درست كند. با استفاده از همبرگر زن اتوماتيك در وقت و هزينه به طور چشمگيري صرفه جويي مي شود و مي توان از نيروي انساني كمتري نيز استفاده كرد. برخي از رستوران ها از همبرگر زن دستي استفاده نكرده و همبرگر را با دست شكل مي دهند كه تفاوت بسيار زيادي را در همبرگر دستي و همبرگر ساخته شده توسط همبرگر زن دستي مي توانيم مشاهده كنيم. از انواع باكيفيت همبرگر زن، همبرگر زن دستي براكس مدل    BM-130  مي باشد.

 انواع  غذا ها نيز استفاده كرد كه بسيار مناسب براي فست فود ها مي باشد. با داشتن همبرگر زن دستي در خانه نيز مي توانيم انواع غذا ها را در ميهماني ها درست كنيم. همبرگر زن دستي دستگاه كوچكي بوده و كار با آن بسيار ساده و آسان است. براي خريد اينترنتي همبرگر زن دستي مي توانيد از فروشگاه هاي فروش دستگاه هاي خانگي همبرگر زن دستي خود را تهيه كنيد. در انواع همبرگر زن دستي امكان تغيير قطر و ضخامت همبرگر ها وجود دارد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۹ آبان ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ]
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراح بیگ سایت