دارامان

طراحي وب سايت

طراحي وب سايت
 

همبرگر يكي از غذاهاي محبوب ما است. انواع همبرگر در فست فود ها توليد مي گردد كه به طور خالص تر و مخصوص بتوانند آن را به فروش برسانند همچنين در كارخانه هاي توليد همبرگر از نمونه هاي همبرگر زن اتوماتيك و صنعتي استفاده مي كنند و آن ها خريد و فروش انواع همبرگر زن دستي را انجام مي دهند . همبرگر زن هم به صورت اتوماتيك وجود دارد و هم به صورت همبرگر زن دستي كه در نمونه هاي دستي قالبي براي ريختن مواد همبرگر در آن وجود دارد كه با فشار مي توان با استفاده از همبرگر زن دستي همبرگر را فشرده سازي كرد.

در نمونه هاي اتوماتيك كه در كارخانه ها بيشتر از آن استفاده مي شود و مي توان در خانه نيز از آن استفاده كرد شامل مخزن دستي براي مواد اوليه ي همبرگر مي باشد كه به صورت اتوماتيك همبرگر را قالب گيري مي كند و مي تواند در زمان كمي مقدار زيادي همبرگر را درست كند. با استفاده از همبرگر زن اتوماتيك در وقت و هزينه به طور چشمگيري صرفه جويي مي شود و مي توان از نيروي انساني كمتري نيز استفاده كرد. برخي از رستوران ها از همبرگر زن دستي استفاده نكرده و همبرگر را با دست شكل مي دهند كه تفاوت بسيار زيادي را در همبرگر دستي و همبرگر ساخته شده توسط همبرگر زن دستي مي توانيم مشاهده كنيم. از انواع باكيفيت همبرگر زن، همبرگر زن دستي براكس مدل    BM-130  مي باشد.

 انواع  غذا ها نيز استفاده كرد كه بسيار مناسب براي فست فود ها مي باشد. با داشتن همبرگر زن دستي در خانه نيز مي توانيم انواع غذا ها را در ميهماني ها درست كنيم. همبرگر زن دستي دستگاه كوچكي بوده و كار با آن بسيار ساده و آسان است. براي خريد اينترنتي همبرگر زن دستي مي توانيد از فروشگاه هاي فروش دستگاه هاي خانگي همبرگر زن دستي خود را تهيه كنيد. در انواع همبرگر زن دستي امكان تغيير قطر و ضخامت همبرگر ها وجود دارد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۹ آبان ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

باسكول صنعتي در واقع يك ترازوي بزرگ صنعتي است، كه صفحه توزين يا زينه بزرگتري نسبت به ترازوهاي صنعتي دارد، و معمولا در بيشترين نا اندازه گيري خود، قادر است الي 500 كيلوگرم را توزين نمايد. باسكول صنعتي كه در اصطلاح به آن باسكولت هم مي گويند، بيشترين بهره‌گيري را در ميادين ميوه و تره بار، فروشگاه هاي بزرگ زنجيره اي و بازارهاي عمده فروشي خشكبار و مواد غذايي دارند و خريد و فروش انواع باسكول صنعتي در اين محيط‌ ها انجام مي شود .  نمايشگر در انواع باسكول صنعتي مانند باسكول پند فروشگاهي 500 كيلو گرم معمولا از گونه دو طرفه برگزيدن مي شود، كه باعث ايجاد يك وابستگي دو سويه بين فروشنده و خريدار به وجود مي آورد، و در بالا بردن حس خوشنودي مشتريان تاثير بالايي داشته است. جنس به شغل رفته در بدنه انواع باسكول صنعتي از فلز  با كيفيت است، كه في نفسه پايداري دستگاه را در برابر ضربه و خپگي بالا مي برد. امروزه در صنعت توزين ديجيتال برندهاي مطرح و معتبري در كشور تكاپو مي كنند، كه اعتماد و توجه مخاطبان بسياري را به سمت خود معطوف كرده اند، و مي تاب از مهترين آن ها به باسكول صنعتي پند، محك و بي همانند اشاره كرد.

دقت، ظرفيت توزين، برند سازنده، نمايشگر و گونه لودسل ها از فاكتور هاي زياد مهمي هستند، كه در اثناء خريد باسكول صنعتي باره ارزيابي پيمان مي گيرند. از آپشن هايي كه امروزه در ساخت انواع باسكول صنعتي همانند باسكول محك چرخ پاترولي مدل 13000به كار مي رود مي توان به باطري حامي دروني آن ها اشاره كرد، كه در سررسيد هايي كه شبكه برق شهري با قطعي و يا نوسان مواجه شود به مدد كاربران آمده و انرژي مصرفي باسكول صنعتي را تامين مي كند.

انواع باسكول صنعتي را مي تاب در بخش هاي باسكول صنعتي متحرك و مقاوم پيمان داد، كه تفاوت آن ها در محل پيمان گيري نمايشگر باسكول است. امروزه به دليل گسترش شعب نمايندگي گونه ها  باسكول صنعتي در مملكت و فروش غير حضوري و آن لاين باسكول در كشور، باسكول هاي بومي و داخلي به انگيزه قيمت مناسب و خدمات پس از فروش طولاني مدت،با پيشباز بيشتري از سوي صنايع روبرو شده اند، و بازار زياد نكوداشتن را متعلق به خود كرده اند. براي خريد آنلاين باسكول صنعتي به سايت مراجعه كنيد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۹ آبان ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

ترازو ها نقش مهمي را زندگي ما بازي مي كنند. ترازو انواع مختلفي دارد كه مي توان از انواع آن به باسكول محك اشاره كرد. باسكول محك يكي از انواع ترازو مي باشد كه بسيار در صنعت و مغازه ها مورد استفاده قرار مي گيرد و خريد و فروش انواع باسكول محك را انجام مي دهند .  باسكول محك بدنه اي قوي و با استحكام دارد كه مي تواند وزن هاي بسيار بالا را تحمل كند. باسكول محك ها در سايز هاي مختلفي عرضه مي شوند كه مي توانيد با توجه به كارتان آن را تهيه كنيد. همچنين انواع باسكول محك از صفحه ي ديجيتالي برخوردار است و مي توان به راحتي وزن را در آن مشاهده كرد.

همين طور باسكول محك مانند باسكول متحرك محك 500 كيلوگرم مدل MDS13000 در دقت هاي مختلفي وجود دارند كه باسكول محك با دقت بالا قيمت بالاتري هم دارد. باسكول محك در انواع شغل ها مورد استفاده قرار مي گيرد. باسكول محك هاي قديمي داراي دقت پايين تري بوده و امروزه اين باسكول محك هاد دقت بالاتري پيدا كرده اند و مي توانند ظرفيت بالايي را مورد وزن كشي قرار دهند. انواع باسكول محك در ساخت و كيفيت هاي مختلفي وجود دارند كه از انواع خوب و باكيفيت باسكول محك مي توان به باسكول محك سهند، باسكول محك چرخدار 1000 كيلويي ، باسكول محك پند و باسكول محك محك اشاره كرد. اين برند هاي باسكول محك كه توانسته اند مشتريان بسياري را براي خود داشته باشند داراي كيفيت بالايي مي باشند و دوام بالايي دارند. به همين دليل بسياري از افراد اين باسكول محك ها را حتي با قيمت هاي بالاتر خريداري مي كنند زيرا مي توانند مدت بسياري را از اين باسكول محك ها استفاده كنند.

باسكول محك ها انواع مختلفي دارند كه در دقت ها و سايز هاي مختلفي عرضه مي گردند. براي خريد باسكول محك مي توانيد به فروشگاه هاي ارائه دهنده ي باسكول محك مراجعه ي حضوري و يا اينترنتي داشته باشيد و باسكول محك مورد نظر خود را خريداري نماييد. براي خريد اينترنتي باسكول محك با كيفيت مي توانيد از طريق سايت ما اقدام به خريد كنيد و انواع مختلف باسكول محك را مشاهده كنيد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۹ آبان ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

تردميل يكي از وسيله هاي ورزشي بسيار پر طرفدار مي باشد. بسياري از افراد فروش تردميل را براي منزل خود انجام مي دهند و از تردميل در منزل استفاده مي كنند. در زمان فروش تردميل مي توان دو نمونه از آن را تهيه كرد كه شامل بدون موتور و با موتور مي باشد. فروش تردميل با موتور امروزه رايج تر از نمونه ي بي موتور آن است. تردميل داراي صفحه ي ديجيتالي است كه اطلاعاتي را از دستگاه و كارايي آن را به ما مي دهد و مي توان تنظيماتي را بر روي آن انجام داد مثلا سرعت را كنترل كرد و يا شيب آن را تنظيم نمود و همين طور اطلاعاتي مانند ميزان كالري سوزي و تايم استفاده از دستگاه و... را به ما نمايش مي دهد. براي فروش اينترنتي تردميل مي توانيم به سايت فروشگاه هاي فروش تردميل و وسايل ورزشي مراجعه كنيم.

نمونه هاي جديد تردميل مانند تردميل خانگي و تك كاره بي اچ فيتنس PioneerR2 قدرت بالاتري دارند و مي توانند زمان بيشتري را براي ما كار كنند. فروش تردميل به صورت دست دوم نيز انجام مي گيرد كه در صورت سالم بودن مي توان فروش تردميل دست دوم را نيز انجام داد. ورزش دو از ورزش هاي استقامتي و بسيار مناسب براي بدن مي باشد كه بسياري به واسطه ي علاقه و فوايد اين ورزش به فروش تردميل فكر مي كنند. تردميل با توجه به تجهيزاتي كه دارد كمي گران بوده ولي با توجه به قدرت و دوام آن فروش تردميل پيشنهاد مي شود زيرا اين دستگاه به راحتي فروش و فروش مي شود و شما پس از مدتي مي توانيد آن را بفروشيد.

در بسياري از باشگاه ها از تردميل استفاده ي زيادي مي كنند و فروش آنلاين تردميل بيشتر از طريق باشگاه ها صورت مي گيرد. انواع وسيله هاي ورزشي مانند تردميل باشگاهي 4 اسب بخار كريتون فيت CF 400AS را مي توانيم به صورت اينترنتي از فروشگاه هاي معتبر با ضمانت فروشاري كنيم.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۹ آبان ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

تردميل خانگي يكي از وسيله هاي ورزشي است كه مي توان استفاده ي بسياري از آن داشت. ورزش دو به عنوان مادر ورزش ها تاثير بسيار خوبي را بر روي سلامتي ما داشته و با انجام اين ورزش ما به تناسب اندام مي رسيم. وجود تردميل خانگي توانسته امكان انجام اين ورزش را در خانه ايجاد كند و خريد اينترنتي تردميل خانگي نيز تهيه را آسان كرده است تردميل خانگي مانند تردميل كريتون فيت CF 225S مي تواند در سرعت هاي مختلفي تنظيم شود و همين طور در شيب هاي مختلفي قرار گيرد كه با توجه به ميزان توانايي و خواسته ي ما تعيين مي شود. تردميل خانگي در دو نوع تردميل خانگي موتوردار و تردميل خانگي بدون موتور مي باشد كه در نوع تردميل خانگي بدون موتور ، موتوري در اين دستگاه وجود ندارد و در واقع نيروي پاي شما صفحه ي تردميل خانگي را به حركت درمي آورد. ولي در نمونه هاي تردميل خانگي موتوردار كه مدرن تر و به روز تر از نمونه ي قبلي بدون موتور آن است با استفاده از موتور به حركت درمي آيد.

تردميل خانگي با هدف بسياري خريداري مي شود كه از انواع آن مي توان به بالا بردن انرژي بدن، حفظ كردن وزن ايده ال، سلامتي، لاغري بدنسازي و تناسب اندام و... اشاره كرد كه هر كدام از اين عوامل باعث شده كه تردميل خانگي به يك دستگاه همه كاره تبديل شود. در صورتي كه زانو درد شديدي داشته باشيد نبايد از تردميل خانگي استفاده كنيد ولي در بقيه ي شرايط مي توان از تردميل خانگي استفاده كرد و بسياري از درد ها را با ورزش درمان كرد ولي بايد در زمان وجود درد در ناحيه ي زانو ها دقت كرد و ورزش هاي زانو را انجام داد.

استفاده از تردميل از نوع ورزشي مانند تردميل كريتون فيت CF 200S در بسياري از باشگاه هاي ورزشي وجود دارد كه مي توان از آن استفاده كرد ولي برخي از افراد تردميل را در خانه براي خود دارند و روزانه از آن در زمان هاي بيشتري استفاده مي كنند. براي خريد آنلاين تردميل خانگي به سايت مراجعه كنيد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۹ آبان ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

يكي از بهترين وسيله براي ورزش كردن تردميل مي باشد كه در نوع خانگي و باشگاهي وجود دارد. تردميل را مي توان در خانه استفاده كرد و به صورت شخصي داشت و هم مي توان در باشگاه از تردميل باشگاهي استفاده كرد. امروزه افراد بسياري به باشگاه ها مي روند و يكي از وسيله هايي كه معمولا در همه ي برنامه هاي ورزشي استفاده مي شود استفاده از تردميل باشگاهي مي باشد. تردميل باشگاهي در تقريبا همه ي باشگاه ها ديده مي شود كه گاها از چندين تردميل باشگاهي استفاده مي شود ميتوان با استفاده از سايت هاي اينترنتي خريد آنلاين تردميل باشگاهي را نيز انجام داد . ورزش دو يكي از ورزش هاي محبوب مي باشد و با توجه به اين كه در ورزش دو تمامي قسمت هاي بدن در حال حركت هستند و تقريبا ورزش ساده اي است از تردميل باشگاهي براي همه ي افراد سالم با تمام سنين استفاده مي شود.

در صورتي كه در پاها درد شديدي نداشته باشيد استفاده از تردميل بلامانع است ولي اگر در قسمت زانو ها درد داريد استفاده از تردميل باشگاهي پيشنهاد نمي شود. باشگاه ها انواع تردميل باشگاهي را در مجموعه ي خود مورد استفاده قرار مي دهند. خريد تردميل باشگاهي مانند تردميل باشگاهي كريتون فيت CF 400AC را مي توانيد از فروشگاه هاي فروش لوازم ورزشي انجام دهيد. براي خريد آنلاين تردميل باشگاهي ارزان از فروشگاه هاي معتبر اقدام به خريد كنيد.

خريد و فروش تردميل باشگاهي به خصوص تردميل پروتئوس Pro Master T12  در شهر ها بسيار گسترش پيدا كرده و مي توان آن را به صورت دست دوم نيز تهيه كرد كه بستگي به نوع آن تردميل باشگاهي دارد زيرا برخي از برند هاي اصلي سال ها براي ما كار مي كند و مي توان تردميل باشگاهي را به صورت دست دوم نيز خريداري كرد. در كنار تردميل باشگاهي مي توان از دوچرخه ثابت نيز استفاده كرد و ورزش بسيار مناسبي در كنار دو مي باشد و همين طور انواع ورزش هاي هوازي مي تواند استقامت بدن را بالا ببرد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۹ آبان ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

يكي از وسايل ضروري در زندگي ما ترازو است. با خريد انواع ترازو مي توانيم وزن بسياري از اجسام و كالا ها و همين طور وزن خود را به دست آوريم. ترازو انواع مختلفي دارد كه هر كدام از آن ها براي وزن اجسام مختلف استفاده مي شود. ترازوي وزن كشي يكي از انواع ترازو مي باشد كه براي وزن كردن خودمان از آن استفاده مي كنيم. اين ترازو بر حسب گرم بوده و مي تواند وزن را عدد دقيق گرم به دست بياورد. ترازوي آزمايشگاهي يكي ديگر از انواع ترازو هاي دقيق است كه مي توانيم براي وزن كردن مواد مختلف در وزن هاي بسيار كم از آن استفاده كنيم كه مي تواند تا هزارم گرم را نيز محاسبه كنيد.

از ديگر مدل هاي ترازو ، ترازو محك 35 كيلويي مدل MDS15000B و ترازوي وزن كشي طلا است كه بسيار دقيق بوده و مي تواند تا صدم صوت را نيز محاسبه كند. نوع ترازوي ديجيتال نيز كه بر حسب گرم بوده و مي توان از آن در فروشگاه ها انواع كالا ها را وزن كنيم كه بسيار كاربردي بوده و مي تواند مجهز به باركدخوان و چاپگر باشد.

همان طور كه گفته شد انواع بسياري از ترازو وجود دارد كه براي تهيه مي توانيد خريد آنلاين ترازو را انجام دهيد. فروشگاه هاي بسياري فروش ترازو را در مجموعه ي خود انجام مي دهند كه انواع مختلف ترازو مانند ترازو محك 50 كيلويي مدل MDS15000A را دارند. ترازو ها در برند هاي مختلفي هستند كه برخي از برند هاي معروف آن مانند ترازو تراز ايران از كيفيت بسيار بالايي برخوردار بوده و بسيار با دوام هستند. از نمونه هاي ترازو انواع بسيار بزرگ تري از آن وجود دارد كه با نام باسكول شناخته شده اند كه براي وزن كشي هاي بالا استفاده مي شوند و اجسام بزرگي را مي توان در آن وزن كشي كرد زيرا اين نوع ترازو از بدنه ي بسيار مقاومي ساخت شده است.

 


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۸ آبان ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

الپتيكال (اسكي فضايي) در تمام باشگاه­هاي بدنسازي، يكي از دستگاه­هاي كاربردي به شمار مي­رود. از اين دستگاه براي ورزش­هاي هوازي مورد استفاده قرار مي­گيرد. همچنين مربي براي رساندن وضعيت جسماني متناسب ورزشكاران حرفه­اي در برنامه تمريني قرار مي­دهد تا عضلات سريني و همسترينگ تقويت شوند. امروزه وجود الپتيكال در باشگاه­ها الزامي است تا به وسيله آن بتوانند برنامه كاملتري را براي عضلاني كردن بدن به ورزشكاران بدهند. الپتيكال همانند تردميل، دوچرخه ثابت و برخي از دستگاه­هاي ديگر قابليت استفاده در منزل را نيز دارد. برخي از مدل­هاي آن قابليت تاشدگي را دارند كه امكان جابجايي آسان را براي كاربران فراهم مي­كند. قيمت الپتيكال با كيفيت بر اساس قابليت و كيفيت اجزاء از قيمت­هاي متغيري برخوردار است.

الپتيكال را مي­توان به راحتي از طريق پايگاه­هاي اينترنتي يافت و با مدل­هاي ديگر مقايسه نمود و با كيفيت­ترين الپتيكال را خريداري نمائيد . قيمت انواع الپتيكال متفاوت مي باشد. استفاده از الپتيكال، آمادگي جسماني ورزشكاران را بالا مي­برد و موجب زيبايي تناسب اندام­ مي­شود. استفاده از اين دستگاه، همانند ديگر دستگاه­ها نيازمند مطالعه دفترچه راهنما و يا مشاوره از مربي است، تا موجب آسيب رساندن به اعضاي بدن نشويد. استفاده از دستگاه مانند ايرواكر روبيمكث آبي براي تمامي گروه سنين نوجوان­، جوان و حتي ميان سال مناسب است امّا بايد براي اطمينان بيشتر،  از سلامتي جسماني سالمي برخوردار بود تا موجب تحريك عضلات آسيب ديده شده وارد نشود.

در حين تمرين بايد از پوشش مناسب براي ورزش استفاده كرد. علاوه بر اين مسائل از سالم بودن دستگاه نيز بايد اطمينان حاصل كرد. از اين دستگاه در سطوح صاف استفاده مي­شود تا آسيبي به دستگاه و بدن ورزشكار وارد نشود. در بازار به راحتي مي­توان اكثر مدل­هاي الپتيكال مانند اسكي فضايي پاندا زين دار را با برندهاي مختلف يافت و بر اساس قيمت الپتيكال و نياز آن را خريداري نمود. قيمت الپتيكال به معيارهاي زيادي بستگي دارد كه پيش از اين در مقاله­هاي متعددي به آنها اشاره نموديم. مهمترين ملاك براي خريد، كيفيت دستگاه مي­باشد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۸ آبان ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

اسكي فضايي (الپتيكال) از دستگاه­هاي كاربردي براي تمرين­هاي هوازي است. اجزاي تشكيل دهنده اين دستگاه تقريباً همانند الپتيكال است و شامل: چرخ لنگر، كنسول، دسته چند منظوره قابل حركت، سنسور ضربان قلب، پدال­ها و عرشه و چرخ­هاي حمل. هر يك از اين اجزا در برندهاي مختلف به شكل­هاي متفاوتي طراحي شده­اند. در دستگاه­هاي اسكي فضايي توان بر حسب وات سنجيده مي­شود و بر اساس توان و سرعت ركاب زدن ورزشكار محاسبه مي­شود. هر چه توان مقاومتي دستگاه بالاتر باشد، باعث كاركرد بهتر مي­شود. خريد و فروش اسكي فضايي امروزه در باشگاه ها بسيار صورت مي گيرد .

 در كنسول برخي از مدل­ها قابليت بلوتوث را نيز قرار داده­اند تا كاربر بتواند حين ورزش سرعت پدال­هاي زده شده را در موبايل و وسايل هوشمند ديگر خود كنترل كند. در اسكي فضايي ميزان وزن چرخ لنگر بسيار مهم است و بر قيمت آنها نيز تأثير گذار است. هر چه وزن چرخ لنگر بيشتر باشد، پايداري و مقاومت دستگاه بالا است و از لرزش دستگاه، حين استفاده از آن جلوگيري مي­شود. اسكي فضايي كه سبكتر از وزن ورزشكار باشد از مقاومت كمتري برخوردار است و در زمان پدال زدن موجب تكان خوردن دستگاه مي­شود. مقاومت مكانيكي بالا زمينه را براي ركاب زدن مقدار سختي و  مقاومت را بالا برد. مقاومت الكترومغناطيسي ترمزي در لول­هاي بالا قرار دارد. استفاده مداوم از اسكي فضايي باعث لاغر شدن پايدار مي­شود.

براي خريد اسكي فضايي مانند اسكي فضايي باشگاهي جي كي اكسر Fitlux 5200 و اسكي فضايي اسپرتك 93690 بايد به چند ايندكس آن توجه نمود: محل قرار گرفتن چرخ لنگ در جلو يا عقب دستگاه، وجود بوشينگ يا بلبرينگ در نقاط محوري، مقاومت ترمزي الكترومغناطيسي مناسب، پدال متناسب، فريم­هاي مناسب بر اساس وزن كاربر، برنامه­هاي از پيش تعيين شده، نشانگر ضربان قلب، نمايشگر اِل سي دي، طول پدال­ها و قابليت تنظيم مقاومت. هر يك از اين فاكتورهايي كه به آنها اشاره شد در مقاومت، عملكرد و قيمت دستگاه تأثير گذار است. انتخاب نادرست دستگاه، نه تنها براي ورزش كردن مناسب نيست بلكه موجب آسيب جدي به اندام­ها مي­شود.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۸ آبان ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

با بالا رفتن سطح  دانش فني، دستگاه­هاي متعدد و پر كاربردي براي فعاليت­هاي ورزشي توليد مي­شود تا مربيان بتوانند به واسطه آنها روند چربي­سوزي و تناسب اندام را بهبود ببخشند. براي ورزش­هاي حرفه­اي استفاده از دستگاه­هاي تقويت كننده عضله­هاي كوچك نيز بسيار مهم است. دستگاه اسكي فضايي (الپتيكال) مانند اسكي فضايي لايف اسپن E3i براي تمرينات هوازي به كار گرفته مي­شود و با قدم­هاي بيضي شكل كه انجام مي­شود بر عضلات چهار سر، سريني، همسترينگ و عضلات پشت پا تأثير بسزايي مي­گذارد. اين دستگاه در همه باشگاه­ها وجود دارد و به عنوان يكي از تمرين­هاي ثابت در برنامه­هاي تمريني مربي قرار دارد.خريد اينترنتي اسكي فضايي را نيز مي توان انجام داد . با استفاده متوالي از اين دستگاه مي­توان اندام متناسب و زيبايي داشت و چربي سوزي ماندگاري را در پي خواهد داشت.خريد اسكي فضايي مناسب در روند لاغري و سلامت جسماني تأثير گذار است براي همين امر همواره كيفيت قطعات دستگاه را بايد در نظر گرفت.

 در خريد اسكي فضايي ، وزن چرخ لنگر براي كارايي بهتر تعيين كننده قيمت مي­باشد. در مقالات پيش از اين اشاراتي به انتخاب وزن چرخ لنگر شد، در اينجا نيز ياداوري كوتاهي به آن مي­كنيم. هرچه وزن چرخ لنگر نسبت به وزن كاربر حدود 10 كيلوگرم بيشتر باشد موجب پايداري و مقاومت دستگاه در زمان پدال زدن مي­شود. به همين منظور دستگاه دچار تكان خوردن نمي­شود. خيلي از افراد زمان لازم براي رفتن به باشگاه و فعاليت­هاي بيروني ندارند، به همين منظور با خريد دستگاه­هاي ورزشي چون تردميل، دوچرخه ثابت، اسكي فضايي و ... باشگاه را به خانه آورده و توانسته­اند زمينه را براي داشتن اندامي زيبا و لاغر براي خود فراهم آورند.

هميشه بين قيمت و كيفيت رابطه متفابلي وجود دارد. اسكي فضايي ارزان، قابليت­هاي كمتري برخوردار است و حتماً موجب كاهش طول عمر دستگاه مي­شود. هنگام خريد آنلاين اسكي فضايي مانند اسكي فضايي آذيموسC 22500، نيازهاي ورزشي (شمارشگر ضربان قلب، ميزان تحمل دستگاه، ابعاد، سنجش چربي، قابليت جابه­جايي و ... ) خود را بايد در نظر بگيريد تا با رضايت كامل بتوانيد از آن استفاده كنيد.   ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۸ آبان ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ]
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراح بیگ سایت