دارامان

طراحي وب سايت

طراحي وب سايت
 

لاستيك دانلوپ در سال 1909 در كشور ژاپن تأسيس شده است كه قسمتي ازگروه ساميتوما مي باشد . شركت دانلوپ فعاليت گسترده اي در بخش هاي تجاري دارد. لاستيك دانلوپ بر اساس نوع ساخت براي انواع ماشين آلات (ماشين آلات سنگين راهداري ، صنعتي ، ماشين هاي رالي و انواع موتور سيكلت ها ) ساخته شده است. لاستيك يكي از اجزاي اصلي خودروها به حساب مي آيد. انتخاب لاستيك دانلوپ مناسب بر طول عمر ماشين مي افزايد. لاستيك ها در بازار با برندهاي مختلفي عرضه مي شود.لاستيك دانلوپ يكي از برندهاي موجود است كه داراي قابليت و خصوصيات ويژه اي هستند كه يكي از محصولات خوب و پرطرفدار آن لاستيك دانلوپ ژاپنAt20265/65/17  مي باشد.

  استفاده از لاستيك دانلوپ مناسب به راننده امكان كنترل بهتر فرمان را مي دهد. لاستيك دانلوپ بهترين كوآليتي را در كنار برندهاي ديگر دارد. رانندگان محترم براي خريد لاستيك دانلوپ بايد به ويژگي هاي موجود در لاستيك دانلوپ را در نظر بگيرند و سپس اقدام به خريد لاستيك دانلوپ كنند. ميزان عاج لاستيك دانلوپ بر عملكرد آن تأثير گذار است. استفاده از عاج بلند در لاستيك دانلوپ كارايي آن را اختصاصي تر مي كند. لاستيك دانلوپ با عاج جهت دار V شكل در سرعت هاي بالا باعث بهبود عملكرد لاستيك مي شود و ضريب منحرف كردن جهت آب را در سطح هاي خيس بالا مي برد. براي خريد و فروش لاستيك دانلوپ به سايت وارد شويد.

لاستيك دانلوپ با عاج هاي متقارن متداول ترين نوع لاستيك استفاده شده در ماشين هاي سواري و شهري است. در ضمن لاستيك دانلوپ عاج دار متقارن را براي دوام بالا مي توان ميان محورها جابه جا نمود. لاستيك دانلوپ با عاج نامتقارن (تركيبي از لاستيك دانلوپ عاج دار متقارن و لاستيك دانلوپ عاج دار جهت دار ) اغلب در ماشين هاي اسپرت مورد استفاده قرار مي گيرند. در تمام سطوح خيس و خشك قابل استفاده است . در انتها لاستيك دانلوپ با عاج نامتقارن جهت دار به عنوان نوع پيشرفته لاستيك دانلوپ با عاج نامتقارن است كه به دليل آب گريزي بالا درسطوح خيس باعث انحراف بالاي آب مي شودو در سطوح خشك نيز موجب چسبندگي عالي به همراه چرخش بالا مي شود.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲ آبان ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

يكي از وسيله هاي ضروري كه از ديرباز مود توجه و استفاده ي افراد بوده ترازو مي باشد. در ابتدا ترازو يك وسيله ي ساده و كاربردي بوده و بر اثر گذشت زمان تغييرات بسياري داشته است. ترازو هاي اوليه شامل وزنه هايي بود كه به وسيله ي مقدار آن ميزان هر شيء معلوم مي شد ولي الان خريد و فروش انواع ترازو بسيار گسترده شده و مي توانيم از خريد اينترنتي انواع ترازو در تنوع وزني و سايز هاي مختلف بهره مند شويم. انواع ترازو شامل ترازو صنعتي، ترازو آزرمايشگاهي، ترازو كارگاهي و... مي باشند كه هر كدام از آن ها مي تواند در بسياري از كارها كاربردي باشد.

 انواع ترازو آزمايشگاهي در سايز هاي كوچك و در وزن گيري بسيار دقيق تعبيه شده تا بتواند تا دهم و يا صدم گرم را نيز اندازه گيري كند. در ترازو كارگاهي شامل انواع ترازو هاي سنگين و انواع باسكول مي باشد كه با استفاده از آن لوازم سنگين وزن را وزن گيري مي كنند. از انواع بسيار با كيفيت ترازو، ترازو ديجيتال رادين مدل WiFi 6700 مي باشد. ترازو هاي ديجيتالي نيز وجود دارند كه با استفاده از آن ها در فروشگاه ها وزن كالا ها را مشخص مي كنند و يا در تره بار از آن ها استفاده مي كنند. ترازو توانسته نقش مهمي را در زندگي ما داشته باشد به طوري كه كمتر شغلي پيدا مي شود كه در آن از ترازو استفاده نشود. انواع ترازو مانند ترازو فروشگاهي رادين مدل  plus6700به صورت فروشگاهي داراي صفحه ي ديجيتالي بوده و مي تواند وزن را به ما نمايش دهد.

در اين نوع از ترازو مي توانيم قابليت باركد و چاپ را داشته باشيم. ترازو در نوع فروشگاهي مي تواند هم زمان چندين وزن را براي ما نمايش دهد و جمع كل آن ها را حساب كرده و با دادن قيمت في ، قيمت كل را محاسبه كند كه از اين نوع از ترازو در قصابي ها، فروشگاه ها، تره بار و... استفاده مي شود.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲ آبان ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

تاير يا همان لاستيك يكي از اجزاي اصلي يك خودرو محسوب مي شود و بر سرعت و ماندگاري خودرو تأثير بسيار زيادي دارد. تمام وسيله هاي نقليه داراي تاير  مي باشند و هر يك از وسايل بسته به نوع و شرايطي كه از آنها استفاده مي كنند از تاير مخصوص به خود استفاده مي كنند. از انواع تاير پر طرفدار لاستيك دانلوپ ژاپن Maxx050 205/55/16 مي باشد.

در هميشه در خريد و فروش انواع تاير يا همان لاستيك بايد دقت لازم را به خرج برد. عمر تاير بر اساس نشانه هايي كه بر روي تاير حك شده است مشخص مي شود. مشورت با يك كارشناس متبحر ، نتيجه خريد بسيار رضايتمند خواهد بود. بر روي تاير سال توليد مدل، نوع استاندارد،شركت سازنده، حداكثر باد مجاز، چسبندگي، مقاومت حرارتي، ساختار تاير، قابليت هاي استفاده در برف و گِل و لاي، حداكثرسرعت، عمر آج ، مواد تشكيل دهنده لاستيك ، ابعاد تاير و ... نوشته شده است كه بر اساس آنها خريد تاير  مناسب بسيار راحت تر خواهد شد. امروزه تاير در مدل ها و اندازه هاي متنوعي ساخته مي شوند كه براي مصارف گوناگوني به كار گرفته مي شوند. استفاده از تاير با كيفيت و استاندارد به خودرو زيبايي و از همه مهمتر كاركرد بالايي را مي دهد. تايرها براي وسايل نقليه خودرو ، موتورسيكلت، دوچرخه ، هواپيما و .... ساخته مي شوند.

هريك از آنها نيز داراي تايرهاي متفاوت مناسب با شرايط آب و هوايي و منطقه اي توليد مي شوند. استفاده از رينگ هاي زنگ زده و جوشكاري شده و آسيب ديده موجب آسيب ديدگي تاير و قطعات ديگر خودرو خواهد شد. 5 سال يكبار معمولاً تايرها بررسي شده و در صورت نياز حتماً مورد تعويض قرار بگيرند. درگذشته توليد تاير به كشورهاي پيشرفته اروپايي جون آلمان، انگليس، سوئد، فرانسه و ... همچنين چين و كره و ژاپن و ... تعلق داشت ولي امروزه كشور ايران نيز در ساخت تاير نيز پيش قدم شده و شروع به ساخت تاير استاندارد با شرايط چهار فصل شده است.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲ آبان ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

ترازو انواع بسياري دارد كه مي توان به صورت ديجيتالي، آزمايشگاهي، صنعتي و باسكول و... باشد. باسكول ها نمونه ي ترازو در ابعاد بزرگ مي باشد. از باسكول ها براي وزن كردن اجسام سنگين استفاده مي شود. از خريد و فروش باسكول در تربار و اكثر كارگاه ها استفاده مي شود. باسكول انواع مختلفي دارد و مي تواند به چند نوع تقسيم شود. از باسكول براي وزن كردن دام ها نيز استفاده مي شود. از انواع با كيفيت باسكول ها، باسكول بي نظير 1.5 تن مدل MB 1203 P MBH1 مي باشد. از باسكول از صفحات ديجيتالي استفاده مي شود. بدنه و تجهيزات باسكول بسيار با دوام و مستحكم بوده تا بتواند در مقابل وزن بالا مقاومت داشته باشد. در واقع براي مواد با وزن بالا باسكول بهترين انتخاب است. باسكول انواع مختلفي دارد كه عبارت اند از باسكول فروشگاهي، باسكول صنعتي، باسكول آويز و جاده اي كه هر كدام از اين ها بسيار كاربردي مي باشند.

براي خريد اينترنتي باسكول وارد سايت شويد. در باسكول قطعاتي به نام لودسل وجود دارد كه در كفه ي باسكول وجود دارند كه وزن بر روي لودسل ها انجام مي گيرد. در برخي از انواع باسكول يك لودسل و در بعضي چندين لودسل وجود دارد كه در صورت بيشتر بودن لودسل ها باسكول نيز دقت بالا تري خواهد داشت. زماني كه در باسكول از يك لودسل استفاده شود بايد مواد مورد نظر جهت وزن گيري در وسط باسكول قرار گيرد تا بتوان وزن آن را پيدا كرد ولي اگر مثلا لودسل را در باسكول داشته باشيم مي توان مواد را در هر چهارگوشه ي آن قرار داد و وزن گيري را انجام داد. با توجه به اين نكات قيمت باسكول نيز متفاوت است. بنابراين لودسل هاي بيشتر دقت ترازو را بالا تر برده و قيمت آن هم بالا تر مي رود.

فروشگاه ديجي اسكال انواع باسكول مانند باسكول 1.5 تني حداد ماهر را در سايز هاي مختلف با بهترين كيفيت به فروش مي رساند. براي ثبت سفارش به سايت مراجعه كنيد و سفارش خود را انجام دهيد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲ آبان ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

ترازو ديجيتال يكي از پيشرفته ترين ترازوهاي عصر جديد است كه قدرت اندازه گيري يك گرم تا 30000 گرم را دارا ميباشد داراي حافظه شماره گيري ميباشد كه با قرار دادن وزنه اي روي آن در حافظه نگه داشته و ميتوان وزنه يا محصول ديگر را روي آن گذاشت تا اندازه گيري كند و داراي رويه پلاستيكي و بدنه استيل ميباشد خريد اينترنتي ترازو ديجيتال و فروش انواع ترازو ديجيتال در بازار صورت مي پذيرد كه از اين رو ترازو ديجيتال بهترين نوع در اندازه گيري قطعات را دارد وداراي حافظه داخلي ميباشد منبع تغزيه ترازو ديجيتال از برق شهري و باطري پشتيبان در موارداستفاده طولاني ميباشد ايست واز اين رو داراي عمر طولاني ميباشد امكان اتصال به كامپيوتر و داراي چاپكر داخلي ميباشد ميباشد ترازو ديجيتال ضد خش و زنگ زده گيست و كفه ترازو قابل جدا شدن است از اين رو قابل شست و شو ميباشد صفحه نمايش ترازو ديجيتال از جنس LED يا LCD بوده و به سيستم حفظ انرژي مجهز است داراي نور مناسب ميباشد و از اين رو مشكلات بصري ايجاد نميكند. يكي ديگر از انواع ترازو با كيفيت ترازو محك 50 كيلويي 15000BP مي باشد.

ازپارسنگ الكتريكي از ديگر قابليتهاي ترازو ديجيتال ميباشد ترازو ديجيتال از خاموشي خودكار دارا بوده ميباشد ترازو ديجيتال دو رويه بوده كه هنگام اندازه گيري براي مشتري نيز قابل مشاهده ميباشد از ترازو ديجيتال بخاطر قابليت بالا براي مصارف آزمايشگاهي و ديجيتال و صارف فروشگاهي و غيره بيشترين استفاده را داراست ترازو ديجيتال داراي محافظ بوده از اين رو از ورود گرد و غبار به داخل جلوگيري ميكند

در صورت تقاضاي مشتري قابليت اتصال به چند شبكه را دارد باطري پشتيبان اين ترازو را از برق شهري بي نياز ميكند ترازو ديجيتال داراي قابليت هشدار دهنده بار ميباشدو در آخر لازم به ذكر است كه ترازو ديجيتال بخاطر دقيق بودن در اندازه گيري هيچ اشتباهي را در محاسبه ايجاد نميكند يكي از انواع اين مدل ترازو ترازو ديجيتال كمري مي باشد .ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲ آبان ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

لاستيك هدوي HEADWAY و لاستيك اتسو 16/5555P1000 205/ در كشور چين توليد شده است و در بازار با رقباي خود به رقابت مي پردازد. استفاده از لاستيك هدوي در تمام كشورها به صورت عمده خريد و فروش مي شود كه افراد متفاوتي متقاضي آنها مي باشند. تمام لاستيك هدوي موجود در بازار توسط شركت هاي معتبر عرضه مي شود و هنگام خريد بايد به اصل بود آنها نيز توجه شاياني داشت. لاستيك هدوي براي انواع خودروهاي موجود سازگار است و مورد استفاده قرار مي گيرد.

 لاستيك هدوي داراي طرح هاي متنوعي است كه در موقعيت هاي متفاوت در نظرگرفته شده اند. هنگام خريد لاستيك هدوي بايد به طرح آج لاستيك ، عمر آج تاير ، تاريخ توليد تاير و ميزان بار مجازي كه تاير مي تواند تحمل مي كند توجه داشت تا پركاربردترين لاستيك هدوي را تهيه نمود. هنگام خريد لاستيك هدوي به ميزان مقاوت حرارتي كه لاستيك تحمل مي كند را با حروف لاتين به ترتيب از بالا به پايين مشخص مي شود.

 علاوه بر ميزان مقاومت حرارتي ، ميزان چسبندگي بر روي سطح نيز تعيين كننده است . معمولاً از بيشترين تا كمترين با استفاده از حروف لاتين مشخص مي شود به عنوان مثال A، Bو C نشان داده مي شود. همواره خريد و فروش انواع لاستيك هدوي نو ميزان آسيب ديدگي را بسيار پايين مي آورد. اما در بر از موارد لاستيك هدوي استفاده شده داراي اندازه هاي ساييدگي است كه هنگام خريد لاستيك دست دوم بايد توجه كرد. بر روي تمام لاستيك هدوي و لاستيك هاي ديگر تركيبات سازنده لاستيك حك شده است به عنوان مثال TREAD PLIES =2- PLY POLYESTER + 2 STEEL بيانگرميزان تركيبات را كه 2 رويه پلي استري در كنار 2 لايه سيم فولادي تشكيل شده است. خريد لاستيك هدوي نياز به دقت بالايي دارد تا جنس تقلبي به اشتباه خريده نشود. استفاده از يك كارشناس مجرب به شما كمك مي كند علاوه برسلامتي در هزينه خود نيز صرفه جويي كنيد.  ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲ آبان ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

ويدئو پروژكتور جيبي  به نسل جديدي از ويدئو پروژكتور ها اطلاق مي شود، كه كارايي آن ها نسبت به ديگر نمونه هاي اين دستگاه ارتقا يافته است، اما در ابعاد و اندازه بسيار كوچكتر از مدل هاي قبلي هستند، البته نه به اين معني كه در جيب جا شوند، به اين معني كه به سادگي مي توان ويدئو پروژكتور جيبي را حمل و در محل مورد نظر  نصب نمود. قابليت اتصال به شبكه واي فاي، اينترنت و بهره مندي از سيستم عامل اندرويد از مهمترين ويژگي هاي استفاده از ويدئو پروژكتور جيبي است، كه امكان پخش تصاوير سه بعدي و فيلم ها را به صورت مستقيم براي كاربران آن فراهم مي كند. پشتيباني از تمام پورت هاي پر كاربرد سخت افزاري و قابليت نصب انواع نرم افزارهاي كاربردي اندرويد از ديگر صفات برجسته انواع دستگاه هاي ويدئو پروژكتور جيبي است، كه سبب محبوبيت و كاربر پسند شدن ويدئو پروژكتور جيبي در بين كاربران شده است.

در ابتدا ويدئو پروژكتور ها تنها به منظور پخش صدا و تصوير در سالن هاي نمايش و كنفرانس براي تعامل بهتر و آموزش ساده تر به كاربران استفاده مي شود، اما امروزه با روي كار آمدن انواع ويدئو پروژكتور جيبي ،مي توان از اين دستگاه استفاده هاي ديگري هم نظير اتصال به دستگاه هاي بازي، ايكس باكس و پلي استيشن براي تجربه يك بازي جمعي لذت بخش نمو. پشتيباني از پورت هاي ورودي و خروجي متعدد، قابليت نصب نرم افزار هاي كاربردي به روي اين دستگاه و حافظه داخلي از مهمترين ويژگي هاي خريد ويدئو پروژكتور جيبي با كيفيت است، كه به راحتي مي توان آن را به روي ديوار، سقف و يا زمين متصل نمود. ويدئو پروژكتور جيبي نمونه ارتقا يافته ديگر ويدئو پروزكتور ها است، كه روز به روز به گرايش خريداران نسب به انتخاب و تهيه ويدئو پروژكتور جيبي از بين ديگر پروژكتور ها افزوده مي شود.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

ويدئو پروژكتور   ابزاري است، كه به دستگاه هاي پخش صدا و تصوير از قبيل كامپيوتر هاي شخصي، گوشي هاي هوشمند و دستگاه هاي تلوزيون و ويدئو  متصل مي شود، و اطلاعات را با وضوح بسيار بالا، و در اندازه ها و ابعادي بزرگتر به روي ديوار  و يا پرده پروژكتور نمايش مي دهد. امروزه استفاده از ويدئو پروژكتور بسيار گسترده شده است و كمتر سالن كنفرانسي را مي توان يافت كه فاقد اين دستگاه پخش صدا و تصوير باشد.

ويدئو پروژكتور هم مانند ديگر دستگاه هاي ديجيتالي به مرور تغيير كردند و امكانات آن ها به تدريج ارتقا يافت به طوري كه مي توان انواع ويدئو پروژكتور را در دسته بندي هاي متفاوت از قبيل ويدئو پروژكتور هاي جيبي، ويدئو پروژكتور هاي سينماي خانگي ،ويدئو پروژكتور هاي چند رسانه اي و ويدئو پروژكتور هاي بسيار بزرگ قرار داد. براي نمايش بهتر و تنطيم نور دستگاه مي توان ويدئو پروژكتور را به روي سقف، ديوار و يا حتي روي زمين قرار داد، و لنز دوربين آن را با پرده نمايش تنظيم نمود.

نسل جديد ويدئو پروژكتور ها قابليت پخش تصاوير سه بعدي، صدا، تصوير و امكان اتصال به دستگاه هاي بازي نظير ايكس باكس و پلي استيشن را هم براي كاربران فراهم مي كنند، كه عموما تحت عنوان ويدئو پروژكتور جيبي در بين مردم شناخته شده اند. ويدئو پروژكتور ابزاري است، كه بيشترين استفاده را عموما در سالن هاي كنفرانس، موسسات آموزشي، از قبيل مدارس و دانشگاه ها دارد، و در انتقال مفاهيم تاثير بالايي دارند. براي خريد ويدئو پروژكتور خوب، بايد در ابتدا به كاركرد و زمينه استفاده از آن توجه كرد، و سپس ويدئو پروژكتور متناسب با زمينه شغلي خود را انتخاب كرد. وضوح تصوير، پورت هاي ورودي و خروجي متعدد، باطري داخلي، برند سازنده، حافظه ي داخلي و بسياري موارد ديگر از فاكتور هاي مهم تعيين كننده قيمت ويدئو پروژكتور است.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

ويدئو پروژكتور اندرويدي مدل T18 از جديدترين پروژكتورهاي موجود در بازار است، كه قابليت هاي بسيار بالاتري نسبت به مدل هاي قبلي خود دارد. پشتيباني از25 زبان زنده دنيا، 4 گيگا بايت حافظه داخلي، فوكوس دستي و منوي فارسي از مهمترين ويژگي هاي ويدئو پروژكتور اندرويدي مدل T18 در بين ديگر پروژكتور هاي موجود در بازار است. ويدئو پروژكتور اندرويدي مدل T18 كيفيت بسيار بالايي در پخش تصاوير و فيلم هاي سه بعدي دارد، اين پروژكتور از تمام فرمت هاي گرافيكي پشتيباني مي كند، و قابليت نمايش انواع تصاوير، صدا، فيلم و حتي بازي هاي رايانه اي با گرافيك بسيار بالا، از قبيل پلي استيشن و ايكس باكس را هم براي كاربران فراهم مي كند.

ويدئو پروژكتور اندرويدي مدل T18  دستگاهي چند منظوره با ويژگي هاي كاربدي بسيار متنوع است، كه از تمام پورت هاي پر كاربرد پشتيباني مي كند، و با راحتي و با استفاده از اتصالات بيسيم مي توان، ويدئو پروژكتور اندرويدي مدل T18 را به انواع گوشي هاي هوشمند، دستگاه هاي پلي استيشن، ايكس باكس و اينترنت متصل كرد و از ساعت ها نمايش فيلم و تصوير لذت برد.

ويدئو پروژكتور اندرويدي مدل T18 با وزن تقريبي 3 كيلوگرم قابليت اتصال به زمين، ديوار و يا سقف را دارد، و ايده آل براي موسسات آموزش عالي، مدارس و سالن هاي كنفرانس است. ويدئو پروژكتور اندرويدي مدل T18 از دو طريق برق و باتري پشتيبان انرژِي مصرفي خود را تامين مي كند، بنابراين در صورت قطعي برق شهري به هر دليلي، هم مي توان آن را روشن نگه داشت. دو شاخه برق، ريموت كنترل، دفترچه راهنما و كابل VGA از جمله اقلامي هستند كه در هنگام خريد ويدئو پروژكتور اندرويدي مدل T18 همراه با محصول دريافت مي كنيد. لنز به كار رفته در ويدئو پروژكتور اندرويدي مدل T18 از نوع LED است كه تصاوير را با كيفيت بسيار بالايي به نمايش مخاطبان مي رساند، و طول عمر بسيار بالاتري نسبت به مدل هاي پيشين خود دارد، كه در ويدئو پروژكتور اندرويدي مدل T18 به 50000 ساعت مي رسد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

ويدئو پروژكتور اندرويدي مدل T16 از با كيفيت ترين تجهيزات پخش صدا و تصوير در سالن هاي كنفرانس، دبير خانه هاو مراكز آموزشي است، كه امكان پخش تصاوير،فيلم و صدا را با بالاترين كيفيت فراهم مي كند. بهره مندي از سيستم عامل اندرويد، از مهمترين دلايل محبوبيت اين ويدئو پروژكتور است، كه جذابيت و سهولت استفاده را براي كاربران ويدئو پروژكتور اندرويدي مدل T16  به ارمغان مي آورد. وجود سيستم عانل اندرويد در اين پروژكتور قابليت نصب انواع نرم افزارهاي پر كاربرد را از طريق برنامه گوگل استور فراهم مي كند، و قابليت كار با ويدئو پروژكتور اندرويدي مدل T16 را چند برابر نمود.

ويدئو پروژكتور اندرويدي مدل T16 از تمامي پورت هاي پركاربرد پشتيباني مي كند، و يك انتخاب مناسب براي پخش انواع بازي هاي بلي استيشن و ايكس باكس است. ويدئو پروژكتور اندرويدي مدل T16 ابعاد و اندازه هاي فيزيكي مناسبي دارد، و به را حتي مي توان آن را جابه جا كرد، به همين دليل است، كه به ويدئو پروژكتور اندرويدي مدل T16 ، ميني پروژكتور هم مي گويند.

ويدئو پروژكتور اندرويدي مدل T16 تنها در يك رنگ سفيد توليد و عرضه شده است، و به راحتي مي توان آن را از فروشگاه هاي معتبر و يا شعب نمايندگي ويدئو پروژكتور اندرويدي مدل T16 با مناسب ترين قيمت ممكن خريداري كرد. وضوح و كنتراست تصوير در ويدئو پروژكتور اندرويدي مدل T16 بسيار بالا است، بطوريكه اين دستگاه، قابليت پخش انواع فيلم هاي ويدئويي و سه بعدي و تمام بازي هاي گرافيكي  را دارد. از مهمترين دلايل پر تقاضا بودن خريد ويدئو پروژكتور اندرويدي مدل T16 در بازارهاي جهاني مي توان به عمر بالاي لامپ LED آن اشاره كرد، كه در اين مدل به 20000  هم ساعت مي رسد. ويدئو پروژكتور اندرويدي مدل T16 به صورت معمول از برق شهري 50 وات انرژي مصرفي خود را تامين مي كند، اما اين دستگاه مجهز به باطري داخلي پشتيبان است،  كه در صورت نوسان و يا قطعي برق به كمك ويدئو پروژكتور اندرويدي مدل T16  مي آيد و انرژِي آن را تامين مي كند. ويدئو پروژكتور اندرويدي مدل T16 داراي مزايا و قابليت هاي بيشماري است، كه باعث شده به بهترين گزينه براي انتخاب ويدئو پروژكتور تبديل شود.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ]
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراح بیگ سایت