دارامان

طراحي وب سايت

طراحي وب سايت
 

قطعا و حتما هر پدر و مادري بهترين ها را براي فرزند خود مي خواهد و تلاش براي دستيابي به آينده ي درخشان آرزوي هر والدي است . ولي اين روزها با پيشرفت علم و افزايش بهره ي هوشي كودكان ، عدم آگاهي در تربيت فرزند مي تواند صدمات جبران ناپذيري به آينده او وارد كند پس بهتر است والدين جهت تربيت فرزندشان با مراجعه به مشاوره كودك از بهترين روش هاي تربيت فرزند مطلع شده و بتوانند عكس العمل خود را در مواجه با بحران هاي تربيت فرزندان پيشبيني و مديريت كنند. خانواده بيشترين تاثير را در تربيت و شكل گيري شخصيت كودك مخصوصا در سالهاي اوليه زندگي داراست. نداشتن علم كافي در تربيت فرزند مي تواند تاثيرات مخربي در شخصيت فردي و اجتماعي كودك بوجود بياورد. بسياري از ناهنجاري هايي كه امروزه در اجتماع شاهد آن هستيم ناشي از عدم توجه به تربيت فرزندان و كمك نگرفتن از مشاوره كودك است.

مشاوره كودك مي تواند شما را با علم روز دنيا در زمينه ي تربيت كودكان آشنا كرده و از وقوع اشتباهات تربيتي و رفتاري در رابطه ي شما و فرزندتان جلوگيري نمايد. كودكان در هر سن و سالي نيازها و درخواست هاي متفاوتي از پدرو مادر دارند. با مراجعه به مشاوره كودك مي توانيد انواع نيازهاي كودك را شناسايي كرده و جهت رفع آن ها گام برداريد.

با كمك گرفتن از مشاوره كودك مي توانيد تاثير بسزايي در بهبود كيفيت درسي ، ارتباطات دوستانه و آينده كودك داشته باشيد. همچنين مشاوره كودك اگر به كار خود مسلط باشد با ارائه روش هاي نوين بر پايه علم مي تواند باعث ايجاد رفتارهاي مطلوب و كاهش رفتارهاي هنجار شكن در كودك شود. خردسالي مناسبترين زمان جهت شكل دادن رفتاري خاص در كودك است و از طرفي بهترين زمان براي جلوگيري از رفتارها و عادات غلط در افراد مي باشد. مركز مشاوره و خدمات روانشناسي گروه همراه با كادري مجرب در خدمت شماست.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۶ مهر ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

پيچ و مهره ها و ساير قطعاتي كه به صورت رزوه اي بسته مي شوند در ابتدا بسيار مقاوم و قابل اطمينان به نظر مي رسند ولي تمامي اين قطعات رزوه ايي پس از قرارگيري در لرزش و حركات شديد بسيار متحرك هستند و ممكن است به راحتي از يكديگر جدا شوند. براي محكم شدن قطعات رزوه ايي از انواع چسب براي محكم گردن آن ها استفاده مي شود. لاك رزوه در حقيقت نوعي چسب رزوه ايي محسوب مي شود. با اين تفاوت كه به عنوان يك روكش روي قطعه پوشش داده شده و پس از بسته شدن رزوه و وارد شدن فشار به لاك رزوه اين محصول به عنوان نوعي چسب بين دو قطعه قرا مي گيرد و مانع از باز شدن قطعات رزوه ايي مي شود.

قطعات رزوه ايي به دليل راحتي در نصب در صنايع بسيار محبوب هستند و در انواع صنايع استفاده هاي فراواني از آن ها مي شود، با استفاده از لاك رزوه مي توانيد از استحكام قطعات پس از رزوه كاملا مطمئن باشيد و بدون نگراني از لرزش و تكان هاي شديد از لاك رزوه استفاده نماييد. از ديگر مزيت لاك رزوه مقاومت بسيار بالاي اين محصول نسبت به تنش هاي برشي و همچنين انواع حلال هاي آلي و معدني مي باشد. از طرفي لاك رزوه در برابر رطوبت و ساير محيط ها مقاومت بالايي دارد.

شركت نانو فن آور پوشش پارس ماندگار اولين شركت توليد كننده ي لاك رزوه در ايران است كه با دارا بودن مهندسان و متخصصين باتجربه و محقق و پس از سالها تلاش و تحقيقات علمي در آمريكا توانسته اين تكنولوژي را وارد ايران كرده و به ثبت برساند. لاك رزوه اكنون به توليد انبوه نرسيده و در حال تحقيقات و بررسي هاي تكميلي جهت عرضه به بازار مصرف داخلي مي باشد. جهت كسب اطلاعات بيشتر با مشاوران شركت تماس حاصل نماييد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۶ مهر ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

جلوگيري از خورده شدن قطعات و فرسايش آن ها امروزه به يكي از بزرگترين دغدغه هاي مهندسين مواد تبديل شده است كه هر روزه تلاش بر اين است تا پوشش هاي جديدي براي سالم نگه داشتن قطعات توليد شود. پوشش هاي قديمي مانند گالوانيزه كردن نسبت به پوشش هاي فليك روي داراي مقاومت كمتري هستند و از طرفي پوشش هاي فليك روي بدليل دارا بودن كروم شش ظرفيتي هرچند كم براي انسان ها مضر و سمي هستند. پوشش كروم فري فاقد كروم شش ظرفيتي مي باشد.

در حقيقت پوشش كروم فري نوعي پوشش فليك روي فاقد كروم مي باشد كه توسط شركت نانو فن آور پوشش پارس ماندگار براي اولين بار در ايران توليد شده است كه اكنون در حال انجام آزمايشات نهايي و كنترل كيفيت مي باشد.

پوشش كروم فري نوعي پوشش براي جلوگيري از اكسيد شدن قطعات مي باشد كه مضرات ساير پوشش هاي فليك روي را ندارد. اين پوشش نسبت به پوشش هاي قديمي تر مانند گالوانيزه داراي مقاومت بسيار بالاتري مي باشد كه تقريبا هفت برابر محاسبه شده است. قطعات با پوشش گالوانيزه معمولا مقاومت حرارتي بسيار پايينتري نسبت به پوشش كروم فري دارند. در انواع پوشش هاي قديمي معمولا از جريان الكتريسيته براي پوشش دهي قطعه استفاده مي شد كه اين امر سبب مي شد تا هيدروژن روي قطعه قرار گرفته و مقاومت آن را كاهش دهد ولي در پوشش كروم فري از جريان الكتريسيته استفاده نمي شود. از طرفي در پوشش كروم فري بدليل عدم استفاده از الكتريسيته پوشش بصورت يكسان در تمام پستي بلندي هاي قطعه پخش مي شود. حتي يك لايه يك ميكرو از پوشش كروم فري مي تواند تا حدود صد ساعت مقاومت داشته باشد. پوشش كروم فري در برابر فرسايش نيز بسيار مقاوم است. بعد از پخته شدن قطعه و چسبندگي بالايي كه پوشش كروم فري دارد قطعه از هرگونه آسيب و فرسايش در امان مي ماند.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۶ مهر ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

امروزه يكي از بزرگترين دغدغه هاي مهندسين مواد و متخصصان خوردگي ، جلوگيري از خوردگي قطعات فلزي و اكسيد شدن آن ها و همچنين حفظ محيط زيست مي باشد. قطعات در محيط مورد حمله ي عوامل خورنده و حتي اكسيژن هستند كه اين موضوع باعث شده تا اعمال پوشش و حفظ قطعات در برابر خوردگي بسيار مهم جلوه كند . در گذشته از انواع روش هاي قديمي مانند گالوانيزه كردن گرم و ... جهت پوشش دهي قطعات استفاده مي شد تا زماني كه پوشش داكرومت وارد عرصه ي صنعت شد. پوشش داكرومت مي تواند با ايجاد حداقل آلودگي هاي زيست محيطي بهترين پوشش را ايجاد نمايد. امروزه از پوشش داكرومت در انواع صنايع استفاده هاي گوناگوني مي شود.

از مزيت هاي پوشش داكرومت مقاومت بسيار بالا در برابر خوره شدن است به اين صورت كه هر ميكرون پوشش داكرومت تا صد ساعت در برابر خوردگي مقاوم است. مقاومت پوشش داكرومت تقريبا سه برابر انواع پوشش هاي ديگر است و مي تواند بدون ايجاد تغيير در خواص فيزيكي و شيميايي در قطعه مقاومت بالايي را ايجاد نمايد. هنگامي كه فلزات در مجاورت يكديگر قرار مي گيرند نوعي خوردگي ايجاد مي كند كه به آن خوردگي گالوانيكي گويند و قطعات داكرومت شده با پوشش داكرومت داراي كمترين خوردگي گالوانيكي مي باشند. پوشش هايي مانند گالوانيزه در برابر سايش مقاومت بسيار پاييني دارند ولي پوشش داكرومت از مقاومت خيلي خوبي در برابر سايش و فرسايش برخوردار است از طرفي ديگر در پوشش داكرومت سطح پوشش دهي شده در تمامي پستي بلندي هاي قطعه يكسان است. هنگامي كه از پوشش داكرومت براي زيرسازي رنگ استفاده مي شود چسبندگي رنگ به قطعه بسيار بيشتر و متفاوت تر از ساير پوشش ها مي باشد.

شركت نانو فن آور پوشش پارس ماندگار با سالها تلاش و تحقيق در پيشرفته ترين كشورهاي دنيا توانسته تكنولوژي پوشش داكرومت را براي ايرانيان به ارمغان بياورد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۶ مهر ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

رينگ لايت يكي از ابزاري است كه در عكاسي به ويژه عكاسي حرفه اي از آن استفاده مي شود. رينگ لايت همان طور كه از اسمش پيداست به صورت رينگي و دايره شكل است كه تماما لامپ مي باشد. از رينگ لايت براي نور دهي بسيار بالا در آتليه ها استفاده مي شود. با استفاده از رينگ لايت عكس هاي نوراني و زيبايي خواهيم داشت. نمونه هاي مهتابي كه به صورت دايره وار باشد نمونه اي مشابه با رينگ لايت است. در واقع در درون رينگ لايت ال اي دي هاي كوچكي قرار گرفته اند كه در كنار يكديگر هستند.

در آرايشگاه ها و مزون ها از رينگ لايت بسيار استفاده مي شود. براي شما هم اتفاق افتاده است كه در زمان گرفتن عكس سايه هايي مزاحم كارتان شود و نور يكدستي را نتوانيد پيدا كنيد. در واقع رينگ لايت براي جلوگيري از افتادن سايه و علاوه بر آن به دليل افزايش نور مي باشد. دليل گرد ساخته شدن رينگ لايت اين است كه بتوانيم آن را در دور دوربين و لنز آن قرار دهيم و در برخي از دوربين ها به وسيله ي پايه اي رينگ لايت دور دوربين وجود دارد. با خريد رينگ لايت مي توانيم از آن در فيلم برداري نيز استفاده كنيم و تفاوتي در عكاسي و فيلم برداري با استفاده از رينگ لايت وجود ندارد. در واقع براي عكاسي حرفه اي در ابتدا نور هاي اتاق را كم مي كنند و نور را فقط از رينگ لايت مي گيرند تا سايه ايجاد نشود كه از اين حرفه در بازيگري نيز استفاده مي شود. مي توان بجاي رينگ لايت از نور هايي كه دور آينه را پر كند استفاده شود كه مي تواند مشابه رينگ لايت عمل كند.

براي تهيه ي رينگ لايت مي توانيد از فروشگاه سيما گستران نوين خريد خود را به صورت تضميني انجام دهيد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲ مهر ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

اگر ايده اي براي شروع يك كسب و كار نوين در اختيار داريد پيش از هر چيزي بايد اقدام به تهيه يك طرح توجيهي نماييد. طرح توجيهي در حقيقت بررسي مي كند كه آيا امكان تحقق ايده ي شما وجود دارد يا خير. طرح توجيهي مي تواند ايده ي شما را از سه منظر بررسي نمايد. اول از نظر اقتصادي ، دوم از نظر بازار مشتريان و سوم از نظر توجيح فني. از نظر اقتصادي بايد فعاليت شما توجيح مالي داشته باشد .

به اين معني كه در طرح توجيهي فعاليت شما بايد از جهات مالي ، سودآوري و ضرر و زيان هاي احتمالي بررسي شود و در نهايت به اين نتيجه مي رسيد كه آيا اين طرح سودآوري مالي دارد يا خير. براي بازار مشتريان با استفاده از طرح توجيهي ميزان كمبود بازار به طرح پيشنهادي شما، بازار هدف ، عرضه و تقاضا و ساير فاكتورهاي ارائه محصول به بازار بررسي مي شوند. در بخش سوم طرح توجيهي فعاليت شما از نظر مسائل فني بررسي مي شود. فضاي مورد نياز براي تحقق طرحتان ، تعداد افراد مورد نياز ، ماشين آلات ، ظرفيت توليد و ... در امكان سنجي طرح توجيهي مطرح مي شوند .

نرم افزارهاي زيادي در زمينه طرح توجيهي توليد و اجرا شده اند كه از معروفترين آن ها مي توان به نرم افزار كامفورت اشاره كرد ولي ايرادات بسياري بر اين نرم افزار وارد است كه باعث مي شود تا نياز به يك متخصص با تجربه در ارائه طرح توجيهي بيشتر احساس شود. اگر براي شروع كسب و كار نوپاي خود به يك طرح توجيهي معتبر احتياج داريد كه بر مبناي تحليل بازار تهيه شده باشد بهتر است با مراجعه به يك شركت فعال در اين زمينه از طرح توجيهي توليد شده توسط كارشناسان اين شركت بهره ببريد. شركت مطصا از معتبرترين شركت هاي ارائه طرح توجيهي در خدمت شماست.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲ مهر ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

از انواع كفپوش ها كه امروزه بسيار جايگاه بالايي دارد و به صورت گسترده كاربرد دارد پاركت لمينت است. كفپوش هاي قديمي با استفاده از چسب به كف نصب مي شدند و همين طور سنگين بودند ولي پاركت لمينت نصب ساده تري دارد و مي تواند مزيت هاي بيشتري نسبت به كفپوش هاي قديمي داشته باشد. پاركت ها در ابتدا وجود داشتند كه پس از مدتي پاركت لمينت جاي آن ها را گرفت. تفاوت ميان پاركت و پاركت لمينت در اين است كه در پاركت لمينت يك لايه ي لعابي روي پاركت را مي گيرد. استفاده از يك لايه روي پاركت لمينت به اين دليل است كه مقاومت آن بيشتر شود. به اين صورت كه در زمان ضربه اتفاقي براي پاركت لمينت به وجود نيايد و بتوان از آن در مدت بالاتري استفاده كرد.

پاركت لمينت را مي توانيد از فروشگاه هاي فروش لوازم دكوراسيون داخلي خريد كنيد. در زمان خريد پاركت لمينت به كيفيت بسيار توجه داشته باشيد زيرا امروزه با زياد شدن پاركت لمينت نمونه ي بي كيفيت آن هم در بازار وجود دارد كه بسيار دوام كمي دارد و به سرعت دچار آسيب مي شود. براي همين شما با خريد از فروشگاه هاي معتبر جنس اصل را خريداري كنيد تا بتوانيد با خيال راحت از آن در چندين سال استفاده كنيد. زماني كه مي خواهيد پاركت لمينت نصب كنيد از يك نصاب بخواهيد تا اين كار را براي شما انجام دهد. در زماني كه پاركت لمينت را به اشتباه نصب كرديد و خواستيد آن را جابجا كنيد به راحتي مي توانيد اين كار را انجام دهيد زيرا پاركت لمينت در نصب به چسب نياز ندارد و به راحتي از كف بلند مي شود.

فروشگاه دكورآفيس انواع پاركت لمينت را با طرح بندي و كيفيت بالا در مجموعه ي خود دارد و مي توانيد از طريق سايت سفارش خود را بدهيد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲ مهر ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

پاركت يكي از اجزاي داخلي ساختمان ها به شمار مي رود. براي زيبا شدن كف از پاركت استفاده مي شود. پاركت وزن كمي دارد و مي تواند عايق بسيار مناسبي براي گرما و سرما باشد. از نظر ظاهري نيز مي تواند در طرح و رنگ هاي متنوعي باشد. پاركت توانسته جايگاه بالايي را در دكوراسيون داخلي پيدا كند.

از مزيت هاي پاركت مي توان به عدم نيازش به چسب اشاره كرد زيرا پاركت توسط وزن خودش در زمين قرار مي گيرد و در انواعي با به كار بردن نر و مادگي آن پاركت در هم چفت مي شود و ديگر جابجا نمي شود. براي اين كه در نصب پاركت از چسب استفاده نمي شود مي توان آن را از جا درآورد و به محل ديگري انتقال داد كه به اين صورت مي توان از هزينه ي مجدد جلوگيري كرد. نصب پاركت نياز به مهارت بسياري دارد و شما به تنهايي نمي توانيد نصب را انجام دهيد و براي اين كار به يك متخصص نياز داريد.

مراحل نصب مي تواند به آساني انجام گيرد و در گوشه ها نصاب با استفاده از اره ي مخصوص پاركت را به اندازه ي جايگاه برش مي دهد تا كف كاملا يك دست شود. براي اين كه پاركت مناسب و خوبي داشته باشيد بايد در خريد پاركت به كيفيت آن توجه بسياري داشته باشيد. پاركت ها دوام بالايي دارند و به راحتي دچار آسيب نمي شوند. پاركت در سايز هاي مختلفي وجود دارد كه با توجه به نوع سليقه ي شما و كارامدي آن تايين مي شود. شما مي توانيد خريد پاركت را به صورت اينترنتي نيز انجام دهيد. فروشگاه هاي بسياري وجود دارد كه پاركت را به فروش مي رسانند.

از فروشگاه هاي معتبر در فروش پاركت فروشگاه دكورآفيس مي باشد و شما مي توانيد از طريق سايت سفارش خود را انجام دهيد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲ مهر ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

دكوراسيون داخلي در يك ساختمان بسيار مهم و پر اهميت است. عوامل بسياري در دكوراسيون داخلي موثر هستند. يكي از مهم ترين عضو دكوراسيون داخلي كاغذ ديواري است. كاغذ ديواري جزء دكوراسيون داخلي به شمار مي رود كه تمام مكان را فرا گرفته است و انتخاب نوع آن خيلي مهم است. كاغذ ديواري انواع بسياري دارد كه يكي از نمونه هاي جديد و زيباي آن كاغذ ديواري سه بعدي مي باشد. كاغذ ديواري سه بعدي نمونه اي از كاغذ ديواري است ولي به صورت سه بعدي و برجسته مي باشد. كاغذ ديواري سه بعدي انواع مختلفي دارد كه مي تواند انواع طرح ها را با رنگ هاي مختلف داشته باشد.

از كاغذ ديواري سه بعدي براي منازل و شركت و هر محيطي مي توان استفاده كرد. براي اين كه محيط ما زيبا به نظر برسد بايد نوع كاغذ ديواري سه بعدي را به درستي انجام دهيم تا زيبا باشد. اما اگر انتخاب نوع كاغذ ديواري سه بعدي با محيط هماهنگ نباشد مي تواند تاثير بدي را روي افراد ايجاد كند مثلا براي شركت و محيط كار از كاغذ ديواري سه بعدي با طرح هاي كلاسيك و ساده و يا مرتبط با شغل استفاده مي شود و در منازل از طرح هاي گل دار و طبيعت و شلوغ مي توان استفاده كرد. شما مي توانيد كاغذ ديواري سه بعدي را سفارشي سازي كنيد و طرح دلخواهتان را داشته باشيد كه اين بسيار مورد توجه افراد قرار گرفته تا بتوانند كاغذ ديواري سه بعدي با طرح متمايز ايجاد كنند. براي خريد كاغذ ديواري سه بعدي بايد از مراكز مطمئن اقدام به خريد داشته باشيد. برخي از طرح هاي كاغذ ديواري سه بعدي به صورت ميكس استفاده مي شود كه در آن از چند طرح مكمل استفاده مي شود.

فروشگاه دكورآفيس انواع كاغذ ديواري را با كيفيت عالي به شما عرضه مي دارد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲ مهر ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

يكي از اصلي ترين بخش در داخل ساختمان پوستر ديواري است. پوستر ديواري شبيه به كاغذ ديواري مي باشد ولي فرق هايي هم دارد. در كاغذ ديواري يك طرح را به صورت تكرار داريم ولي در پوستر ديواري يك طرح كلي را داريم كه از پيوستن پوستر ديواري به هم به وجود مي آيد.

پوستر ديواري را مي توانيد در اكثر فروشگاه ها پيدا كنيد. ولي در زمان خريد پوستر ديواري بايد دقت كنيد كه جنس خوبي را بخريد. پوستر ديواري مي تواند طرح هاي مختلفي از طبيعت و گل باشد و همين طور شكل هاي هندسي و يا يك طرح خاص كه به انتخاب شما ساخته مي شود. انواع پوستر ديواري در ضخامت هاي مختلفي توليد مي شوند كه مي تواند جنس هاي متفاوت داشته باشد پس در زمان خريد در ابتدا به جنس آن دقت كنيد و بعد طرح و بقيه ي مسائل زيرا در صورت كيفيت پايين مجبور خواهيد بود كه پس از مدت كوتاهي آن را تعويض كنيد. براي محل كار نيز مي توان از انواع پوستر ديواري استفاده كرد، مثلا مي توان از طرح هاي نقشه و يا اشكال هندسي و طرح هاي راه راه و شطرنجي استفاده كرد. معمولا پوستر ديواري را در يك بخش از اتاق نصب مي كنند مثلا يك ديوار را به پوستر ديواري اختصاص مي دهند كه هم جذاب تر باشد هم از شلوغي جلوگيري شود و ديگر ديوار ها را هم معمولا از كاغذ ديواري تقريبا ساده و هماهنگ با پوستر ديواري استفاده مي كنند. براي نصب پوستر ديواري بايد از يك نصاب ماهر كمك بگيريد زيرا نصب پوستر ديواري بسيار مهم مي باشد و بايد به درستي انجام گيرد.

فروشگاه دكورآفيس انواع پوستر ديواري را براي فروش دارد كه در كيفيت هاي بسيار عالي بوده و طرح هاي متنوعي هم دارد. از سايت ديدن فرماييد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲ مهر ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ]
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراح بیگ سایت