دارامان

طراحي وب سايت

طراحي وب سايت
 

بلبرينگ قطعه اي است كه در بسياري از لوازم مورد استفاده قرار مي گيرد و در واقع بلبرينگ داراي سطح گرد با گلوله هاي گردي در داخلش مي باشد كه براي راحتي كار با دستگاه ها از آن استفاده مي شود. بلبرينگ در جاهايي كه حركت در آن وجود دارد مانند بازو ها قرار مي گيرد و براي كار كردن ساده تر از آن استفاده مي شود. در حقيقت بلبرينگ با توجه به داشتن سطح صيقلي آن و طراحي ويژه اش مي تواند حركت دستگاه ها را با اصطحكاك كمتري مواجه كند و در نتيجه قطعات در كنار هم راحت تر به حركت در بيايند.

با استفاده از بلبرينگ علاوه بر خراب نشدن دستگاه مي توان سرعت كار را بسيار بالا برد و در نتيجه بازدهي كار بالا مي رود. با استفاده از بلبرينگ مي توانيم نيروي كمتري را به كار بگيريم كه اين مي تواند هزينه ها را تا حدودي كاهش دهد و روند كاري را بهتر نمايد. مكانيزم بلبرينگ به اين صورت است كه كره هاي درون آن در سطح كمتري با دستگاه برخورد دارند كه به اين صورت بلبرينگ همانند اهرمي عمل مي كند و حركت را روان تر مي گرداند.

قفسه ي بلبرينگ از جنس هاي فولاد، پلاستيك و آهن مي باشد. انواع بلبرينگ را داريم كه عبارتند از : بلبرينگ سوزني، بلبرينگ بشكه اي، بلبرينگ مخروطي، بلبرينگ شيار عميق، بلبرينگ كف گرد، بلبرينگ زاويه اي و... كه هر كدام از اين ها در كاربرد هاي مختلفي مورد استفاده قرار مي گيرند. شما مي توانيد انواع بلبرينگ را در بازار تهيه كنيد. براي خريد انواع بلبرينگ از فروشگاه هاي معتبر اقدام به خريد كنيد تا جنس با كيفيتي داشته بغاشيد. در قسمت هايي كه ممكن است رطوبت وجود داشته باشد از نمونه هاي ضد زنگ بلبرينگ استفاده كنيد تا به دستگاه صدمه وارد نشود. انواع بلبرينگ را مي توانيد در فروشگاه بلبرينگ شكرالهي تهيه كنيد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱ مهر ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

نوع حساب كاربري در وب ماني به سه دسته تقسيم مي شود. با پاسپورت الياس مي توانيد خريد وب ماني بدون احراز هويت را انجام دهيد. ولي اين نوع از كيف پول داراي امنيت كمتر و سقف تراكنشات پايينتر است. دريافت پاسپورت فرمال و پرسونال نيازمند ارائه مدارك به شركت هاي طرف قرارداد وب ماني و يا مراجعه به سفارت روسيه در ايران مي باشد. خريد وب ماني بدون احراز هويت در ابتداي شروع به كار با وب ماني توصيه مي شود زيرا شما را از درگير شدن با اصطلاحات ناآشنا و يا از دست دادن پول در امان نگاه مي دارد.

شما مي توانيد با مراجعه به وب ماني و ثبت نام ، خريد وب ماني بدون احراز هويت را انجام دهيد. اين نوع از تراكنش در وب ماني داراي سقف مجاز روزانه 100 ، هفتگي 300 و ماهيانه 500 دلار مي باشد. در ازاي هر مبلغ انتقال وجه ، فرستنده ملزم است درصدي از وجه منتقل شده را به عنوان كارمزد پرداخت نمايد. در صورت نياز به خريد وب ماني بدون احراز هويت و انتقال وجه بهتر است با شركتي فعاليت نماييد كه كمترين مبلغ را به عنوان كارمزد از شما دريافت نمايد. علاوه بر قيمت ، امنيت سايت و صداقت شركت فروشنده وب ماني جهت خريد وب ماني بدون احراز هويت بسيار مهم است و مي تواند شما را از انواع كلاهبرداري ها در امان نگاه دارد.

شركت آي آر اكسچنجر از شركت هاي فعال در زمينه ي خريد وب ماني بدون احراز هويت است كه با سالها فعاليت صادقانه و دريافت قيمت هاي منصفانه توانسته جايگاه خوبي را بين رقبا كسب نمايد. با مراجعه به سايت اين شركت مي توانيد از انواع خدمات مالي شركت مطلع شده و انتقال وجه خود را در امنيت كامل با نازلترين قيمت انجام دهيد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۱ شهريور ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

ويدئو پروژكتور نوعي وسيله است كه از نوع صوتي تصويري مي باشد. در واقع ويدئو پروژكتور سيگنال هاي ويدئويي را مي گيرد كه مي تواند شامل عكس و فيلم باشد و آن را به صورت واضح بر روي پرده ي نمايش نشان مي دهد. اديسون ويتاسكوب نام ديگر ويدئو پروژكتور مي باشد. از ويدئو پروژكتور استفاده هاي زيادي مي شود مثلا مي توان در شركت ها از ويدئو پروژكتور براي اجراي ويدئو كنفرانس استفاده كرد، همچنين مي توان در مراكز آموزشي از ويدئو پروژكتور بهره برد كه امروزه در اكثر اين مراكز ويدئو پروژكتور به صورت فراوان به چشم مي خورد. زماني كه از ويدئو پروژكتور استفاده مي كنيم مي توانيم يك تصوير را در ابعاد بزرگ توليد كنيم و براي آموزش هاي گروهي مفيد است و تمام افراد به صورت هم زمان مي توانند از ويدئو پروژكتور استفاده كنند.

 

در زمان استفاده از ويدئو پروژكتور لازم به خاموش كردن چراغ نمي باشد. مي توان به صورت شبكه از ويدئو پروژكتور استفاده كرد يعني از طريق سرور آن را كنترل كرد و به اين ترتيب اساتيد در دانشگاه ها و كلاس هاي درس اكثرا از  ويدئو پروژكتور استفاده مي كنند چون مي تواند مانند تخته ي درس عمل كند. نكته ي بسيار مهم در خريد ويدئو پروژكتور استفاده ي بسيار ساده از آن مي باشد به اين صورت كه كامپيوتر و يا دستگاهي كه مي خواهيم به آن اتصال دهيم به وسيله ي كابل مخصوصي به ويدئو پروژكتور متصل مي شود و حال هر چه كه در تصوير داشته باشيم را مي توانيم به صورت بزرگتر در صفحه نمايش و حتي روي ديوار داشته باشيم. براي پخش تصاوير فقط بايد صفحه اي كه ويدئو پروژكتور بر روي آن پخش مي شود سفيد يكدست باشد كه معمولا يك پرده ي مخصوص به خودش دارد كه مي تواند تصوير را بهتر نمايش دهد.

در فروشگاه اينترنتي نيزا كالا انواع ويدئو پروژكتور موجود مي باشد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۳ شهريور ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

از ريموت درب پاركينگ براي باز و بسته كردن درب هاي اتوماتيك استفاده مي شود. براي استفاده از ريموت درب پاركينگ بايد آن را با درب ست كنيم كه روش مخصوصي دارد. براي تهيه كردن ريموت درب پاركينگ بايد سعي شود نوع فابريك آن باشد و يا از نوع همان مدل باشد. در انواع ريموت درب پاركينگ انواع فركانس مختلفي وجود دارد و در صورت خريد ريموت درب پاركينگ از مدل ديگر ممكن است ريموت شما ست نشود. سعي كنيد براي تهيه ي ريموت درب پاركينگ از فروشگاه هاي بزرگ و معتبر خريداري كنيد تا دچار مشكل نشويد و از كارايي و كيفيت آن مطمئن باشيد.

Image result for ‫ریموت درب پارکینگ‬‎

ريموت درب پاركينگ فابريك را شركت مبدا مي سازند و بهترين نمونه مي باشد ولي ريموت درب پاركينگ از نوع ديگر را بايد با استفاده از دستگاهي بر روي درب ست كنيم. در واقع براي ارتباط ريموت با جك درب نياز به رسيور مي باشد. يك مدل از ريموت درب پاركينگ مدل بلوتوثي آن است كه براي استفاده از آن فقط لازم است ريموت تهيه شده را به ريموت قبلي نزديك كنيم و آن را ست كنيم. البته ريموت درب پاركينگ از نوع بلوتوثي امنيت پايين تري دارند ولي به دليل سادگي كار كردن با آن ها بسيار مورد استفاده قرار مي گيرد. نوع ديگري از ريموت درب پاركينگ ريموت هاپكينگ مي باشد. ريموت درب پاركينگ از نوع هاپكينگ به صورت كاملا امن بوده و قابليت كپي برداري از آن وجود ندارد.

Image result for ‫ریموت درب پارکینگ‬‎

ريموت درب پاركينگ مي تواند داراي برد هاي متفاوتي باشد اما اگر ريموت درب پاركينگ از نوع فابريك باشد و در آن از آنتن هاي اصلي استفاده شود مي تواند تا حدود پنجاه متر را ساپورت كند.

 

 براي سفارش ريموت درب پاركينگ خود مي توانيد به شركت فني و مهندسي فهام در مراجعه حضوري و يا اينترنتي داشته باشيد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲ شهريور ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

از تابلوسازي براي تبليغات مغازه و فروشگاه ها استفاده مي شود. در واقع تابلوسازي توانسته نقش بزرگي را در معرفي يك برند و يا يك فروشگاه داشته باشد و به مراتب در فروش تاثير خود را بگذارد. كمتر فروشگاهي وجود دارد كه تابلو نداشته باشد زيرا براي بهتر ديده شدن فروشگاه با استفاده از تابلوسازي مي توانيم فروش خود را بالا ببريم. تابلوسازي انواع مختلفي دارد.

انواع مختلف تابلو ها در تابلوسازي از قبيل تابلو پلاستيكي، تابلو فلزي، تابلو بنر و تابلوسازي نئون مي باشد. انواع تابلوسازي به صورت حروف برجسته انجام مي گيرد كه مي تواند در خود لامپ داشته باشد و بدرخشد. يكي از مدل هاي تابلوسازي ساخت تابلو رينگي است كه حروف موجود در آن از فلز و پلاستيك تشكيل مي شود.

در تابلوسازي بيشتر از فلز و پلاستيك استفاده مي شود كه برخي از تابلو ها بدون نور مي باشند و برخي ديگر داراي لامپ بوده و مي تواند بيشتر جلب توجه كند. كلمات مورد استفاده در تابلوسازي بسيار مهم است اغلب اين كلمات نام فروشگاه و تبليغ برند مي باشد ولي گاها نيز محصولات را به نمايش مي گذارد و متن هاي رفت و برگشتي دارد كه بايد در استفاده از كلمات آن دقت كافي داشته باشيم. تابلوسازي داراي مقاومت و ماندگاري بالايي مي باشد و با خريد يك تابلو شما مي توانيد سال ها از آن استفاده كنيد و بعده ها هم آن را بفروشيد در واقع تماما به سود شما مي باشد. تابلوسازي معمولا در ابعادي ساخته مي شود كه از دور نيز ديده شود.

در تابلوسازي استفاده از افكت هاي جذاب و زيبا مي تواند بسيار در فروش موثر واقع شود. شركت هاي زيادي براي تابلوسازي وجود دارند كه شما مي توانيد سفارش خود را براي داشتن يك تابلوي خوب بدهيد.گروه تابلوسازي راما از بهترين شركت ها در زمينه ي تابلوسازي مي باشد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲ شهريور ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

اسباب بازي ها نقش بزرگي در رشد و خلاقيت كودكان دارند. اسباب بازي ها به دو دسته ي اسباب بازي پسرانه و اسباب بازي دخترانه تقسيم مي شوند. اسباب بازي پسرانه داراي انواع مختلفي مي باشند كه هر كدام به نحوي مي توانند در سرگرم كردن كودكان نقش خوبي داشته باشند. از انواع اسباب بازي پسرانه مي توان به لوازم فني و ابزاري اشاره كرد. پسران بسيار دوست دارند تا فني را ياد بگيرند و بتوانند وسيله ها را تعمير كنند كه اين نوع از اسباب بازي پسرانه مي تواند كمك بسياري در آموزش كودكان داشته باشد.

 از انواع ديگر اسباب بازي كودكان ماشين ها هستند، كودكان پسر از بازي با ماشين هاي كوچك لذت مي برند و همين طور از اسباب بازي پسرانه شخصيت هاي جنگجو هستند كه مي توانند از خود دفاع كنند و قدرتمند هستند، با الگو گيري از شخصيت هاي خوب مي توانند حس قدرت و اعتماد به نفس را در خود پرورش دهند. برخي ديگر از اسباب بازي پسرانه شامل آموزشي و خلاقيتي مي باشد كه كودكان به وسيله ي اين نوع از اسباب بازي پسرانه مي توانند آموزش ببينند و چيز هاي مختلفي ياد بگيرند و قدرت يادگيري آن ها بيشتر شود.

 در بسياري از خانه هاي كودك براي اسباب بازي پسرانه و دخترانه بخش هايي جدا از هم را تعبيه كردند تا هر گروه از كودكان دختر و پسر بتوانند با توجه به سليقه هايشان از اسباب بازي ها استفاده كنند و به اين طريق تاثير بيشتري در آن ها ايجاد شود. اسباب بازي پسرانه را مي توانيم از فروشگاه هاي مختلف تهيه كنيم. در زمان خريد اسباب بازيپسرانه بهتر است كودكمان را براي انتخاب اسباب بازيش دخيل كنيم و با توجه به سليقه ي او آن را تهيه كنيم. فروشگاه بازيسازماركت از معتبر ترين فروشگاه هاي اسباب بازي پسرانه مي باشد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

پيجر فراخوان گارسون رستوران يك نوع دستگاه پيشرفته مي باشد كه با پيشرفت تكنولوژي پا به عرصه گذاشته است كه در اكثر رستوران ها و مراكز بيمارستاني و... استفاده مي شود. پيجر فراخوان گارسون رستوران براي برقراري ارتباط استفاده مي شود و مي تواند بدون استفاده از نرم افزار خاصي مورد استفاده قرار مي گيرد و به صورت بي سيم مي باشد و بسيار ساده و آسان است. پيجر فراخوان گارسون رستوران به صورت عددي متني صوتي مي باشد.

پيجر فراخوان گارسون رستوران مي توانند به صورت يك طرفه و يا دو طرفه باشد كه هر كدام مزايا و معايب خودش را دارد. استفاده هاي زيادي را مي توانيم با خريد پيجر فراخوان گارسون رستوران داشته باشيم مثلا در رستوران و در اداره جات نيز براي اطلاع رساني استفاده مي شود. مثلا زماني كه در رستوراني از پيجر فراخوان گارسون رستوران استفاده مي كنند، شما به هنگام آماده شدن غذا با در آمدن صداي آن متوجه خواهيد شد و براي تحويل غذا به كانتر مراجعه مي كنيد. برخي از پيجر فراخوان گارسون رستوران دو طرفه اند كه مي توانند ارتباطي توسط فرستنده و گيرنده به وجود آورند كه در مدارس و حراست نيز از آن استفاده مي شود.

اطلاعات با استفاده از پيجر فراخوان گارسون رستوران مي توانند تا كيلومتر ها ارسال شوند و همين طور براي نامحدود سازي آن مي توان از تقويت كننده استفاده كرد. مثلا در بيمارستان ها از پيجر فراخوان گارسون رستوران در هر طبقه استفاده مي كنند كه به منظور برقراري ارتباط و هشدار استفاده مي شود كه معمولا آن را به صورت نامحدود تبديل مي كنند. فركانس پيجر فراخوان گارسون رستوران معمولا در حدود 433 مگاهرتز مي باشد. براي خريد پيجر فراخوان گارسون رستوران مي توانيد به فروشگاه هاي معتبر مانندتجهيزات رستوراني روما مراجعه حضوري يا اينترنتي داشته باشيد و خريد خود را انجام دهيد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

يكي از تجهيزاتي كه در زيبايي لاستيك هاي يك خودرو تاثير بسيار زيادي دارد رينگ اسپرت ميباشد. رينگ اسپرت براي افرادي كه علاقه زيادي به خودروهاي اسپرت دارند بسيار مناسب ميباشد و ميتوانند جلوه خودروي خود را از حالت معمولي و ساده به حالت اسپرت در آورند. رينگ اسپرت همچنين ميتواند اين ويژگي را براي لاستيك و خودرو به وجود آورد كه بتوان در مسابقات رانندگي به راحتي از آن استفاده نمود.

ويژگي هاي رينگ اسپرت مناسب

در انتخاب و خريد رينگ اسپرت بايد دقت داشته باشيد و نكاتي را مد نظر قرار دهيد. از ويژگي هاي رينگ اسپرت مناسب بايد به تناسب آن با خودرو و لاستيك اشاره نمود. هر رينگ اسپرتي براي استفاده در لاستيك مناسب نميباشد و بايد رينگ كاملا با سايز لاستيك شما تناسب داشته باشد. براي اينكه بتوانيد رينگ اسپرت مناسب با لاستيك خود را تهيه كنيد بهتر است تا با افرادي كه در اين زمينه از تخصص و تبحر بالايي برخوردار هستند مشورت كنيد. در صورتي كه اصرار به استفاده از يك نوع رينگ اسپرت خاص را داريد بهتر است رينگ كد نظر را يك سايز بزرگ تر و پهن تر انتخاب كنيد.

از ويژگي هاي رينگ اسپرت مناسب وزن آن ميباشد. رينگ اسپرت در كنار زيبايي بايد از وزن مناسبي نيز برخوردار باشد. وزن رينگ اسپرت نبايد چندان بالا باشد زيرا وزن زياد رينگ باعث سنگين تر شدن لاستيك و در نتيجه عملكرد بد خودرو خواهد شد. رينگ اسپرت آلومينيومي شايد نسبتا گران تر از ساير رينگ ها باشد اما بايد توجه داشته باشيد كه ميتواند عملكرد بهتر لاستيك و خودرو را به همراه داشته باشد و در هنگام خريد رينگ بهتر است تا نوع آلومينيومي آنرا انتخاب كنيد.

فروشگاه اينترنتي ويتو يكي از فروشگاه هاي عرضه انواع رينگ اسپرت ميباشد كه رينگ هاي متناسب با نوع خودروي شما را با بهترين قيمت بفروش ميرساند. فروشگاه اينترنتي ويتو فروشندگاني را در اختيار دارد كه ميتوانند مشاوره كاملي را قبل از خريد در اختيار شما قرار دهند تا  بتوانيد بهترين رينگ متناسب با لاستيك خود را تهيه نماييد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

غلطك يكي از ماشين آلات براي ساخت و ساز مي باشد. غلطك از لوازم يدكي غلطك مخصوص به خودش ساخته شده است. از كار هايي كه با غلطك مي توانيم انجام بدهيم آسفالت سازي و صاف كردن زمين و خاك مي باشد. از انواع غلطك مي توانيم به مدل هاي غلطك ارتعاشي، غلطك پاچه بزي و غلطك فولادي اشاره كنيم كه در لوازم يدكي غلطكمقداري با هم تفاوت دارند. لوازم يدكي غلطك در غلطك پاچه بزي داراي تعداد استوانه هاي بيشتري مي باشد. در زمان خريد لوازم يدكي غلطك بسيار توجه داشته باشيد كه از چه برندي و با چه كيفيت خريد خود را انجام مي دهيد.

برخي از لوازم يدكي غلطك داراي انواع تقلبي مي باشند و تشخيص لوازم يدكي غلطك اصل با نمونه هاي تقلبي آن مي تواند كار دشواري باشد پس به شما توصيه مي شود كهلوازم يدكي غلطك خود را از سايت هاي معتبر خريداري كنيد. برخي از فروشگاه ها به صورت اينترنتي سفارش لوازم يدكي غلطك را انجام مي دهند و اكثرا داراي گارانتي مي باشند كه شما مي توانيد خريد راحت تري داشته باشيد.

 پس براي خريد لوازم يدكي غلطك در ابتدا از فروشگاه هاي مطمئن خريد خود را انجام دهيد و سپس در جنس و برند آن توجه كنيد، برخي از برند ها داراي لوازم يدكي غلطك با قيمت بالاتري هستند كه اگر اين قيمت به دليل بهتر بودن جنس لوازم يدكي غلطك باشد بهتر است آن را خريداري كنيد. زيرا تعويض لوازم يدكي غلطك مي تواند كار دشواري باشد و همين طور با خريد لوازم يدكي غلطك با جنس خوب علاوه بر كاركرد بهتر اين وسيله مي توانيد تا مدت ها با آن كار كنيد و نيازي به لوازم يدكي غلطك جديد نداشته باشيد.

فروشگاه سرويس قطعه از معتبرترين فروشگاه ها در زمينه ي لوازم يدكي غلطك مي باشد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

بيل مكانيكي يكي از وسيله هايي است كه براي ساخت و ساز و خاك برداري استفاده مي شود. بيل مكانيكي از لوازم يدكي بيل مكانيكي بهرمند است و هر چه قدر لوازم يدكي بيل مكانيكي بهتر باشد مسلما كاركرد آن نيز بهتر خواهد شد. در ابتدا بيل هاي بخار وجود داشتند كه با پيشرفت تبديل به بيل هاي مكانيكي شده اند. لوازم يدكي بيل مكانيكي مانند چنگك، سنگ جت، گراپ، لوازم يدكي بيل مكانيكي هستند. از بيل مكانيكي در بخش عمران استفاده ي بسياري مي شود. امروزه برخي از لوازم يدكي بيل مكانيكي به صورت فيك و تقلبي رواج يافته است. براي اينكه در دام اين لوازم يدكي بيل مكانيكي از نوع تقلبي نيفتيد بايد در خريد خود دقت داشته باشيد. لوازم يدكي بيل مكانيكي را از فروشگاه هاي بزرگ و معتبر خريداري كنيد. در زمان خريد لوازم يدكي بيل مكانيكي به اين نكته توجه داشته باشيد كه از چه نوع برندي مي باشد.

كيفيت لوازم يدكي بيل مكانيكي بايد بسيار عالي باشد، اگر شما لوازم يدكي بيل مكانيكي از جنس مرغوب تهيه كنيد خيالتان براي مدت طولاني راحت خواهد بود زيرا لوازم يدكي بيل مكانيكي با كيفيت دوام و ماندگاري بالايي دارند. جدا از بحث تهيه ي لوازم يدكي خوب و عالي، بايد در هنگام استفاده از بيل مكانيكي بسيار دقت كنيد و آن را در مناطق ناهموار از نوع سخت نبريد و با استفاده ي درست از بيل مكانيكي مي توان طول عمر لوازم يدكي بيل مكانيكي را نيز بالا برد. با توجه به اين كه بيل مكانيكي يكي از لوازم كاربردي است لوازم يدكي بيل مكانيكي مقداري گران مي باشد ولي برخي از شركت ها اين لوازم يدكي بيل مكانيكي را به قيمت منصفانه عرضه مي دارند پس براي خريد لوازم يدكي بيل مكانيكي عجله نداشته باشيد.

 

شما مي توانيد لوازم يدكي بيل مكانيكي خود را از فروشگاه سرويس قطعه خريداري كنيد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ]
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراح بیگ سایت