دارامان

طراحي وب سايت

طراحي وب سايت
 

لودرها در كارگاه ها و عمليات عمراني استفاده هاي فراواني دارند. لودر ها براي خاك برداري ، حمل خاك و پركردن ماشين هاي حمل خاك و... استفاده مي شوند. لوازم يدكي لودر بدليل كار در محيط هاي فرسايشي و سخت بعد از مدتي بايد تعمير و يا تعويض شوند. لوازم يدكي لودر ساده تر بدليل قيمت پايين تر بعد مدتي تعويض مي شوند و لوازم يدكي بزرگتر بدليل قيمت بالاتري كه دارند با تعمير توسط متخصصان دوباره به كار بر مي گردند.

بهتر است لوازم يدكي لودر را توسط يك نيروي ماهر در فواصل زماني مشخص بازديد نماييد تا از آسيب يك قطعه ي خراب به ساير لوازم يدكي لودر پيشگيري نماييد. لوازم يدكي لودر با كيفيت شامل موتور لودر ، شاسي ، سيستم هيدروليك و جام لودر مي شود. موتور از لوازم يدكي لودر مي باشد كه به تناسب كاركرد لودر و نوع چرخ لودر كه پلاستيكي يا زنجيري باشد ممكن است در پشت لودر يا جلوي لودر تعبيه شود. سيستم هيدروليك نيز از لوازم يدكي لودر مي باشد كه وظيفه ي اين قطعه انتقال نيرو از موتور لودر به ساير لوازم يدكي لودر از جمله جام مي باشد.  جام لودر وظيفه ي اصلي را بين لوازم يدكي لودر انجام مي دهد. جام مي تواند كاملا روي بدنه لودر بچرخد و اقدام به پر و خالي كردن بار نمايد بدون اينكه ساير لوازم يدكي لودر جا به جا شوند. لوازم يدكي لودر بر حسب ظرفيت جام و ميزان وزني كه مي توانند بلند كنند متفاوت هستند ولي در هر حال بايد تمامي لوازم يدكي لودر داراي استاندارد باشند و نبايد بيش از ظرفيت تعيين شده توسط كارخانه از لوازم يدكي لودر استفاده نمود زيرا علاوه بر خرابي لوازم يدكي ممكن است خسارات جبران ناپذيري دربر داشته باشد.

فروشگاه ايران هيدروليك مركزي از واردكنندگان و فروشندگان با تجربه لوازم يدكي لودر مي باشد كه با كسب رضايتمندي مشتري توانسته بالاترين جايگاه را بين رقبا كسب نمايد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

گل فروشي علاوه بر زيبايي محيط ، تاثيرات غير قابل باوري بر سلامت روح و جسم دارد . اين روزها كه بدليل مشغله هاي فراوان و توسعه زندگي شهرنشيني از زندگي در طبيعت فاصله گرفته ايم ، از گل فروشي و مزاياي آن در شادابي روان بي بهره مانده ايم . گل فروشي و كاشت گل و گياه از ديرباز با زندگي انسان ها عجين بوده و هديه دادن گل باعث ايجاد لبخند و شعف مي شود. گل فروشي و پرورش گل حس سرزندگي و شادماني را در افراد زنده كرده و از حس عصبانيت مي كاهد.

افرادي كه در اطراف خود گل و گياه نگه داري مي كنند معمولا بسيار آرام تر ، مهربان تر و شادتر از ساير افرادي هستند كه از گل فروشي و نگه داري گياهان بي نصيبند. در گل فروشي گل هايي با رنگ هاي بنفش و صورتي و سفيد القا كننده ي حس آرامش و گل هايي با رنگ هاي قرمز و زرد و نارنجي داراي انرژي مثبت و حس سرزندگي هستند. گل فروشي و نگه داري از گياهان باعث كاهش سر و صدا و همچنين توليد اكسيژن مورد نياز محيط مي شود. علاوه بر تمام مزيت هاي ذكر شده درباره ي گل فروشي ، نگه داري گياهان باعث از بين رفتن حس افسردگي شده ، كيفيت خواب را بهبود مي بخشد و تاثيرات آرام بخش دارد.

خريد گل از گل فروشي و هديه دادن گل به دوستان و خانواده باعث مي شود تا روابط ما با آنها قويتر شده و حس رضايتمندي را در روابط افزايش مي دهد. يكي از راه هاي خريد گل به صورت اينترنتي است. شما مي توانيد با مراجعه به سايت گل فروشي دنياي گل از انواع مدل هاي موجود در اين فروشگاه بازديد كرده و سبد گل مورد نظر خود را از بين هزاران طرح انتخاب كنيد و در كوتاهترين بازه ي زماني گل مورد نظر را درب منزل تحويل بگيريد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

پوستر ديواري شبيه به كاغذ ديواري است كه براي پوشش ديوار به كار مي رود. پوستر بيشتر به شكلي طراحي مي شود كه يك شكل خاص را در برگيرد و از حالت يكنواختي خارج است. تصاوير پوستر ديواري متنوع است مثلا مي تواند بخشي از طبيعت را به رخ بكشد يا حالت انيميشني باشد يا تصاوير سه بعدي و يا تاريخي داشته باشد. پوستر ديواري ها مي توانند سفارشي ساخته شوند و به طرح دلخواه و خاص طراحي شوند ك اين يكي از دلايل پر طرفدار بودن پوستر ديواري مي باشد. در فروشگاه تزئينات داخلي دكور آفيسانواع پوستر ديواري با كيفيت عالي موجود مي باشد. پوستر ديواري سه بعدي داراي سايه هايي در تصويرش است كه يك بعد اضافه از حالت ساده ي آن دارد. براي نصب پوستر ديواري همانند كاغذ ديواري عمل مي كنيم ولي به تصوير كلي بايد توجه داشته باشيم چون كل تصاوير به هم مرتبط است.

از پوستر ديواري در تمام قسمت هاي محيط مي توان استفاده كرد و تنوع آن باعث شده همه را با سليقه هاي مختلف جذب خود كند. براي نصب پوستر معمولا ديوار اصلي را مد نظر قرار مي دهند و بقيه ي ديوار ها را با كاغذ ديواري هماهنگ با آن مي پوشانند. فروشگاه تزئينات داخلي دكور آفيس در خدمت شماست.

 

كاربرد پوستر ديواري

از پوستر ديواري مي توان در هر محيطي استفاده كرد. با توجه به كاربرد فضا پوستر را انتخاب مي كنيم. مثلا مي توان براي يك محيط اداري از يك طرح با عكس شهر يا نماي نقشه و يا طرح ساده و كلاسيك آن استفاده كرد. البته در انتخاب پوستر ديواري سليقه هم دخيل است ولي اگر سعي شود براي يك محيط با توجه به كاربرد آن پوستر ديواري انتخاب شود همه پسند تر خواهد بود. مثلا براي نصب پوستر ديواري داخل منزل در قسمت اتاق پذيرايي بهتر است كه بزرگترين ديوار را انتخاب كنيد و پوستر را آن جا نصب كنيد. براي اتاق خواب ها تنوع بدهيد و هر كدام از اتاق ها را با توجه به كارايي و سن شخص ساكن پوستر ديواري نصب كنيد. فروشگاه تزئينات داخلي دكور آفيس با قيمت مناسب و كيفيت عالي به شما در اين زمينه كمك مي كند.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

كاغذ ديواري هاي سه بعدي چند سالي است كه به عنوان يك ديوارپوش محبوب در كشور ما بفروش ميرسد و از طرح هاي برجسته بر روي خود برخوردار هستند كه از عمده دلايل جذابيت آن نيز همين طرح هاي برجسته هستند. كاغذ ديواري سه بعدي در دو نوع با طرح هاي آماده و همچنين بصورت سفارشي به فروش ميرسد كه نوع سفارشي آن از متقاضيان زيادي برخوردار است. چاپ كاغذ ديواري سه بعدي بصورت سفارشي انجام ميشود و مشتري ميتواند طرح مورد علاقه خود را به چاپخانه ارسال كند تا بر روي كاغذ چاپ شود. اما يك چاپخانه براي چاپ كاغذ ديواري سه بعدي بايد نكاتي را مد نظر قرار دهد تا خروجي رضايت بخشي داشته باشد.

نكات چاپ كاغد ديواري سه بعدي

نكات چاپ كاغذ ديواري سه بعدي كه بسيار مهم است كه كيفيت چاپ بالا باشد و بتواند نظر مشتري را جلب كند. چاپ انجام شده بر روي كاغذ بايد كاملا شفاف باشد و طرح و رنگ هاي آن كاملا زنده به نظر برسند. كيفيت كاغذ در چاپ كاغذ ديواري سه بعدي نيز بسيار مهم است. كاغذ هايي كه از كيفيت پاييني برخوردار هستند در مدت كوتاهي كه اين زمان ممكن است حتي يك يا دو سال نيز باشد از بين خواهند رفت. در چاپ كاغذ ديواري سه بعدي بايد به مشتريان نكاتي را نسبت به طرح پيشنهادي آنها متذكر شد زيرا برخي از طرح ها ممكن است با مكاني كه قرار است كاغذ نصب شود سازگاري برقرار نكنند.

فروشگاه دكور آفيس از مجموعه هاي فعال در زمينه دكوراسيون داخلي در كشور ميباشد كه امكان ارائه مشاوره به مشتريان را فراهم كرده است و متقاضيان ميتوانند قبل از آنكه سفارش خود را ثبت نمايند اطلاعاتي را از كارشناسان اين مجموعه دريافت كنند. چاپ كاغذ ديواري سه بعدي در فروشگاه تزئينات داخلي دكور آفيس با  بهترين نوع كاغذ و همچنين مناسبترين قيمت انجام ميشود كه يك چاپ مقرون بصرفه را براي مشتري رقم خواهد زد.

 


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

شوت زباله نوعي مكانيزم است كه در ساختمان ها اجرا مي شود. به اين صورت كه در ساختمان ها به ويژه ساختمان هاي بلند و يا تجاري در داخل هر طبقه يك بخش به عنوان دفع زباله ها وجود دارد كه شوت زباله نام دارد. شوت زباله از هر طبقه به راه اصلي كه نوعي كانال مي باشد وصل است. شوت زباله به وسيله ي كانال به سطل زباله متصل مي شود . در شوت زباله اتاقكي قرار دارد كه براي دفع زباله ها مي باشد و سطل زباله درون آن قرار گرفته است. اتاقك شوت زباله داراي هواكش و عايق صدا مي باشد. در اتاقك شوت زباله يك نوع فيلترينگ وجود دارد كه زباله ها را جدا مي كند و با استفاده از پرس كردن زباله ها در شوت زباله شيرابه ي آن به فاضلاب شهري مي رود و زباله ها حالت فشرده اي در شوت زباله پيدا مي كنند.

ايجاد شوت زباله يك امكان ويژه براي ساكنين ساختمان ها است كه با استفاده از شوت زباله ديگر نيازي نيست وقت خود را صرف رفتن تا سطل زباله كنند. با استفاده از شوت زباله در ساختمان ها عبور و مرور در ساختمان ها در قسمت هاي راهرو و اسانسور كمتر شده و به اين ترتيب ديگر آلودگي در ساختمان نخواهيم داشت. همچنين با استفاده ازشوت زباله در بخش هاي تجاري و در اكثر مكان هاي سرو غذا ديگر پرسنل وقت خود را صرف پايين آمدن از طبقات و دفع زباله نمي كنند. در محيط هاي تجاري و فودكورت ها به دليل اين كه زباله ي زيادي توليد مي شود و اغلب در طبقه هاي فوقاني وجود دارند بهتر است از شوت زباله استفاده شود كه هم آلودگي ديداري براي مشتري ها نداشته باشد و هم با استفاده از شوت زباله ديگر آلودگي در سطح پاساژ نداريم و هم تردد در اسانسور و پله هاي پاساژ كمتر مي شود.

شركت نخستين كار ارائه دهنده ي انواع شوت زباله با قيمت مناسب مي باشد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

شوتينگ زباله در اكثر ساختمان هاي تجاري و بزرگ استفاده مي شود. روش كاري شوتينگ زباله به اين صورت است كه در هر طبقه يك بخش شوتينگ زباله وجود دارد كه از طريق يك كانال اصلي به اتاقك زباله وصل مي شود. در اتاقك زباله سطلي مخصوص براي زباله ها طراحي شده است و مكانيزمي وجود دارد كه زباله ها را از طريق فيلترينگ جدا سازي و فشرده سازي مي كند و معمولا تا 24 ساعت قابليت ذخيره سازي زباله در شوتينگ زباله را دارد. در اتاقك شوتينگ زباله از هواكش مخصوص تهويه ي اتاقك و همين طور از عايق صدا استفاده شده است.

 با استفاده از شوتينگ زباله ديگر نيازي نيست افراد تا سطل زباله بروند و همين طور عبور و مرور در راهرو ها و آسنسور كمتر مي شود. با استفاده از شوتينگ زباله وقت كمي را صرف انداختن زباله در شوتينگ زباله مي كنيم. با استفاده از سيستم شوتينگ زباله علاوه بر كم شدن عبور و مرور از آلودگي بصري و آلودگي راهرو ها و ديگر مناطق جلوگيري مي شود. از شوتينگ زباله در اكثر فروشگاه ها هم استفاده مي شود. در اكثر فود كورت ها كه در طبقه هاي فوقاني فروشگاه ها وجود دارد از شوتينگ زباله استفاده مي شود كه ديگر نيازي نيست كه براي مشتري ها صحنه ي بد روبرويي با زباله ها را داشته باشيم و هم چنين پرسنل وقت زيادي را براي دفع زباله صرف نمي كنند و تردد نيز در داخل فروشگاه كمتر مي شود و آلودگي كمتري نيز توليد مي شود. كانال شوتينگ زباله بايد صيقلي باشد و همين طور شيب خوبي داشته باشد تا در هنگام انداختن زباله در شوتينگ زباله احتمال گير كردن زباله ها در كانال شوتينگ زباله وجود نداشته باشد.

شركت نخستين كار ارائه دهنده ي انواع سفارشات شوتينگ زباله به صورت كاملا كاربردي و جنس مناسب مي باشد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

كمپرسورها در واقع وسايلي براي فشرده ساختن سيالات هستند كه با توجه به نوع فعاليتي كه انجام مي دهند بي شك نقش پررنگي در چرخه ي صنعت ايفا مي كنند. كمپرسور اسكرو يكي از انواع كمپرسورها است كه اين روزها جزء لاينفك كارخانجات صنعتي محسوب ميشود. در حقيقت هر كارخانه و يا كارگاهي كه نياز به شبكه ايي از هواي فشرده داشته باشد به يك كمپرسور اسكرو احتياج دارد تا بتواند دامنه ي وسيعي از توليدات را پوشش دهد.

كمپرسور اسكرو داراي چرخ هايي دنده دار است كه درون يكديگر ميلغزند و اين چرخش باعث ميشود تا هواي داخل چرخ دنده ها فشرده شده و به سمت جلو هدايت شود. در واقع كمپرسور اسكرو با مكش هوا و هدايت آن به داخل روتورها و همچنين ايجاد خلع ، فشار هواي ورودي را افزايش داده و در نهايت هواي فشرده شده را به كانال خروجي هدايت مي كند.اين مدل از كمپرسورها بدليل كاركرد آرام ،  فاقد لرزش درنظر گرفته ميشوند ولي براي جلوگيري از خطاي احتمالي روي آنها لرزشگير نصب ميشود. عدم لرزش و ثابت بودن ميزان مكش و دهش در كمپرسور اسكرو باعث شده تا اين نوع از كمپرسور همواره داراي فشار ثابتي باشد.

كمپرسور اسكرو از نظر مكانيزم انتقال نيرو داراي دو نوع تسمه اي و كوپل مستقيم ميباشد. كمپرسور اسكرو كوپل مستقيم فاقد انواع تسمه و رينگ است. به همين دليل صداي كمتري توليد كرده و طول عمر بيشتري دارد ولي نسبت به كمپرسور تسمه ايي بزرگتر بوده و انعطاف پذيري كمتري را داراست.

كمپرسور اسكرو را مي توان از منظري ديگر نيز دسته بندي كرد كه شامل كمپرسور اسكرو خشك و كمپرسور اسكرو روغني ميباشد. در كمپرسور اسكرو روغني مدام روغن به قطعات تزريق مي شود كه اين كار اصطحاك قطعات را كاهش داده و طول عمر سيستم را افزايش مي دهد.همچنين ازكمپرسور اسكرو خشك بدليل تميز بودن هواي خروجي در صنايع غذايي و دارويي استفاده ميشود.

در صورت نياز به مشاوره و خريد با كارشناسان ما در شركت هوامدار تماس بگيريد تا از تجربه ي چند ساله ي تيم حرفه ايي اين شركت بهره مند شويد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

يكي از انواع وسيله هاي بسيار مهم در دكوراسيون دا خلي كاغذ ديواري مي باشد. از كاغذ ديواري در تمام ساختمان هاي اداري و تجاري استفاده مي شود. از كاغذ ديواري در ديوار اتاق ها استفاده مي شود كه باعث زيبايي و تنوع اتاق مي شود. شما بايد با توجه به محيطي كه مي خواهيد آن را كاغذ ديواري كنيد انتخاب خود را از انواع كاغذ ديواري با جنس هاي مختلف و رنگ بندي و طرح هاي مختلف انجام دهيد. براي اين كار ابتدا از فروشگاه معتبر به صورت حضوري و يا اينترنتي كاغذ ديواري خود را خريداري كنيد. كاغذ ديواري جنس هاي متفاوتي دارد كه در ضخامت هاي گوناگون مي باشند.

 سعي كنيد در خريد كاغذ ديواري بهترين كيفيت آن را خريداري كنيد . شايد خريد جنس با كيفيت كاغذ ديواري مقداري گران تر از مدل هاي معمولي يا پايين آن از نظر كيفيت باشد ولي توجه كنيد كه كاغذ ديواري براي يك بخش بزرگي از اتاق ها استفاده مي شود و اگر جنس خوبي نداشته باشد دوام پاييني خواهد داشت و ممكن است در مدت كوتاهي خراب و يا پاره شود براي همين كاغذ ديواري با كيفيت خريداري كنيد و در كنار لذت بردن از مرغوب بودن آن مدت بسياري نيازي به تعويض آن نداريد. رنگ بندي كاغذ ديواري بسيار متنوع است شما مي توانيد با توجه به محيط رنگ بندي و طرح كاغذ ديواري را انتخاب كنيد مثلا اگر محيط شما اداري است از انواع كاغذ ديواري در سبك كلاسيك و ساده تر استفاده كنيد و اگر در بخش اتاق هاي پذيرايي استفاده مي كنيد مي توانيد از مدل هاي براق و يا گلدار و همين طور در يك ديوار از كاغذ ديواري استفاده كنيد. همين طور براي اتاق كودكان مي توانيد از طرح هاي فانتزي و كارتوني استفاده كنيد.

انواع كاغذ ديواري در فروشگاه تزئينات داخلي دكورآفيس موجود مي باشد. لطفا ديدن فرماييد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

امروزه با كاربردي شدن وسيله ها راحتي كار با آن ها بسيار مورد توجه است. بلبرينگ نوعي وسيله است كه از آن در صنايع مختلفي استفاده مي شود. بلبرينگ در واقع صفحه اي است كه در ميان آن از توپ هاي غلتان تشكيل شده و نامش از بال به معني توپ و برينگ به معني حركت دادن ساخته شده است. زماني كه دو قطعه بر روي هم سوار مي شوند مقداري اصطحكاك در بين اين دو وسيله وجود دارد و بلبرينگ اين اصطحكاك را رفع مي كند. بلبرينگ با استفاده از توپ هاي غلتان خود انرژي را به سمت حركت اجسام مي برد و با استفاده از بلبرينگ حركتي لوازم به صورت ساده تر و روان صورت مي گيرد. اغلب بلبرينگ ها از جنس فولاد و آهن و برنج مي باشند و در برخي از موارد از بلبرينگ هاي پلاستيكي هم استفاده مي شود. انواع بلبرينگ ها مختلف هستند مانند بلبرينگ بشكه اي، بلبرينگ شيار عميق، بلبرينگ مخروطي، بلبرينگ بشكه اي كف گرد، بلبرينگ سوزني كف گرد، بلبرينگ سوزني، بلبرينگ استوانه، بلبرينگ تماس زاويه اي و... مي باشند.

بلبرينگ از قفسه اي تشكيل شده است كه براي ساچمه ها به كار مي رود كه روش مهار كردن ساچمه بلبرينگ را بر عهده دارد. با استفاده از قفسه ي بلبرينگ نصب بلبرينگ بسيار ساده تر انجام مي گيرد. بلبرينگ در واقع نوع برخورد قطعات با هم را تغيير مي دهد و با استفاده از روان شدن قطعات كه ايجاد مي كند مي توان علاوه بر راحتي كار با استفاده از بلبرينگ زمان كار ها را هم كمتر كرد و به اين صورت به بهبود عملكرد دستگاه ها كمك مي كند.

بلبرينگ هاي معتعددي با جنس هاي مختلف و كيفيت هاي گوناگون در بازار موجود مي باشد، براي خريد بلبرينگ بايد از فروشگاه هايي كه مخصوص اين نوع از قطعات مي باشند مانند فروشگاه بلبرينگ شكرالهي خريد خود را انجام دهيم.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

نماشويي يك ساختمان ميتواند در جلوه ظاهري آن تاثير بسيار زيادي داشته باشد. هر چه جلوه ظاهري يك ساختمان  تميز تر باشد در نتيجه پرستيژ آن نيز بالاتر خواهد رفت. نماشويي كه بصورت دوره اي انجام ميشود به شركت هايي سپرده ميشود كه افراد متخصص و باتجربه اي را براي اين كار در اختيار داشته و قادر هستند تا با تجهيزات مدرن و همچنين روش هاي اصولي شستشوي نما را انجام دهند. شركت هاي نماشويي نيز از لحاظ تجهيزات، نيروي انساني و همچنين روش هايي را كه براي شستشو انتخاب ميكنند متفاوت هستند. اما سوال بسياري از مردم اين است كه يك شركت نماشويي از چه ويژگي هايي بايد برخوردار باشد.

ويژگي هاي يك شركت نماشويي

يك شركت نماشويي بايد تجهيزات مدرن و به روزي را در اختيار داشته باشد. تجهيزات مدرن و به روز ميتوانند شستشوي نماي ساختمان را با كيفيت بسيار بالايي انجام دهند و آلودگي كه بر روي ساختمان وجود دارد را به طور كامل از بين ببرند. يك شركت نماشويي بعد از تجهيزات مدرن بايد افراد با تجربه اي را در تيم خود در اختيار داشته باشد. تيم نماشويي بايد تخصص و همچنين تجربه بالايي را در اختيار داشته باشد تا بتواند نسبت به نوع نما تشخيص دهد كه از چه ابزارآلاتي و همچنين چه روش هايي براي شستشو بهره ببرد. از ديگر ويژگي هاي يك شركت نماشويي در تعهد كاري پرسنل ميباشد. پرسنل يك شركت نماشويي در هنگام شستشوي نماي ساختمان علاوه بر تجربه و تخصص بايد از تعهد كاري برخوردار باشند تا بتوانند شستشو را به نحو احسن انجام دهند.شركت سپهر سپيد يكي از شركت هاي با تجربه و فعال در اين زمينه مي باشد.

قيمت نماشويي

يكي از عواملي كه در قيمت نماشويي تاثير بسيار زيادي دارد متريال به كار رفته در ساخت نما ميباشد. نماي ساختمان از آلياژ و پروفيل هاي متفاوتي تهيه ميشود كه ميتوان به شيشه، آلومينيوم، كامپوزيت و سنگ اشاره نمود. هر يك از اين نماها بخصوص نماي شيشه اي از روش شستشوي متفاوتي برخوردار است و بايد از روش ها و همچنين مواد شوينده خاصي استفاده شود.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ]
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراح بیگ سایت