دارامان

طراحي وب سايت

طراحي وب سايت
 

عروسك ها از پر طرفدارترين اسباب بازي هاي كودكان هستند، كه در روند رشد تربيتي كودكان بسيار تاثير گذار هستند، عروسك ها در خيال كودكان معمولا داراي جان هستند، و كودكان براي آن ها شخصيت قائلند و بازي با عروسك ها از هيجان و خشم آن ها مي كاهد، و به آن ها آرامش مي دهد. بهترين انواع عروسك ها در مدل هاي مختلف ساخته و توليد مي شوند، و كودكان بسته به علاقه خود نمونه اي از آن ها را انتخاب مي كنند، براي مثال مي توان به عروسك هاي پليشي، باربي، حيوانات، عروسك هاي پارچه اي، و عروسك هاي خيمه شب بازي اشاره كرد. اهميت عروسك در بازي و آموزش به حدي است، كه از امروزه بسياري از مهارت ها را با استفاده از عروسك گرداني و خيمه شب بازي به كودكان ياد مي دهند. در هنگام بازي با عروسك كودك تمام اضطراب ها، خشم و فشارهاي رواني خود را تخليه مي كند، و به آرامش مي رسد. فروش بهترين انواع عروسك به صورت ارزان انجام مي گيرد.

بازي با عروسك و انواع اسباب بازي به روند حركتي و رشد فكري كودكان كمك مي كند، و روانشناسان معتقدند، تمام كودكان جداي از جنسيت و رفتارهاي خود به بازي با آن احتياج دارند. بازي به كودكان اعتماد به نفس و آرامش مي دهد، و سبب از يبن رفتن تمام اضطراب ها و هيجانات كودكان مي شود، كه بازي با عروسك در بين ديگر اسباب بازي ها از ارزش و اعتبار بالاتري برخوردار است، و والدين بايد به اين مسئله به خوبي دقت كنند. براي خريد عروسك جسي ديزني داستان اسباب بازي از طريق لينك وارد سايت شويد.

خريد و فروش اينترنتي و آنلاين انواع عروسك هاي داخلي و خارجي مانند خريد آنلاين عروسك نوزاد خوابيده در فروشگاه هاي معتبر عرضه كننده اسباب بازي سبب شده والدين، بتوانند در ميان تنوع بسيار بالايي از انواع عروسك هاي پلاستيكي، سراميكي، پوليشي و غيره، يك نوع را انتخاب كرده و براي كودك خود سفارش دهند و عروسك مورد نظر خود را با صرف مناسب ترين قيمت موجود در بازار درب منزل تحويل بگيرند.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۲ دى ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

اسباب بازي اولين دوست كودكان مي باشد كه در ابتداي نوزادي تا پايان دوره خردسالي او را همراهي مي كند، و بيشترين تاثيرات را به روي  رشد اجتماعي، هوشي و خلاقيت كودكان مي گذارد.  كودكان ويژگي هاي رفتاري متفاوتي دارند كه بخشي از آن ها به جنسيتشان باز مي گردد، براي مثال پسر بچه ها همواره در حال بازيگوشي هستند و اسباب بازي هايي مانند وسايل نقليه، وسايل پليسي و غيره را مي پسندند. دختر بچه ها عموما داراي روحيه اي حساس ترند و بيشترين توجه شان را به سمت خريد عروسك و وسايل خانه و آشپزخانه جلب مي شود. براي خريد انواع اسباب بازي دخترانه در فروشگاه ها علاوه بر اين كه بايد سن كودك را مورد توجه قرار داد، بايد به اين فكر كنيد، كه علاقه كودك شما بيشتر در چه سمتي است. بازي هايي چون پازل هاي 5 تكه و اسباب بازي هاي هزار كاره در پرورش فكر و تخيل كودكان تاثير بسيار زيادي دارد، و آن ها را به خوبي با دنياي بيرون آشنا مي كند. فروش بهترين انواع اسباب بازي دخترانه را از طريق سايت انجام مي شود.

در ميان تمام اسباب بازي هايي كه براي دختران طراحي و توليد مي شوند، عروسك جايگاه و ارزش بالايي دارد، و مي توان گفت بيشترين علاقه دختر بچه ها نيز به اين سمت است. عروسك ها كودكان را با مفهوم مسئوليت آشنا مي كنند، و در طرح ها و رنگ هاي متفاوت مي باشند، براي مثال مي توان به خريد عروسك پوليشي وودي ، باربي، مدل هاي حيوانات و شخصيت هاي كارتوني اشاره كرد. هدف از ساخت بيشتر اسباب بازي دخترانه و پسرانه آموزش يك مهارت جديد به كودكان مي باشد، و اينكه در هنگام انجام بازي كودكان احساس ارزشمندي و توانايي كنند، كه اين قابليت در رشد فكري و افزايش اعتماد به نفس آن ها تاثير چشمگيري دارد.

براي خريد انواع اسباب بازي دخترانه مانند خريد مجموعه عروسك هاي كارتون داستان اسباب بازي مي توان به فروشگاه هاي اينترنتي فروش اسباب بازي مراجعه كرد، با اين روش از خريد مي توانيد، تمام اسباب بازي ها را به همراه ليست قيمتشان مشاهده كنيد و مناسب ترينشان را براي كودك خود انتخاب كنيد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۲ دى ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

اسباب بازي از مهمترين وسايل رشد رفتاري، اجتماعي و تربيتي كودكان است، و به خوبي آن ها را با دنياي پيرامونشان آشنا مي كند، و در روند آموزشي كودكان به والدينشان كمك مي كند. معمولا اسباب بازي هاي كودكان تا سن سه سالگي يكسان هستند، و انواع اسباب بازي پسرانه و دخترانه تا اين سنين تفاوت چنداني باهم ندارد، اما  پس از آن كودكان ديگر علاقه خود را كشف كرده اند و بيشتر به دنبال نوع خاصي از اسباب بازي مي روند، كه با روحيه آن ها سازگاري بيشتري داشته باشد. از انواع اسباب بازي پسرانه كه مطابق با روحيه هيجاني و پرسشگر آن ها ساخته شده است، مي توان به فوتبال دستي، ماشين، موتور، سلاح هاي جنگي و دوچرخه اشاره كرد. معمولا هدف از بازي و توليد اغلب اسباب بازي ها كمك به كودكان براي يادگرفتن يك مهارت جديد در قالب بازي مي باشد، براي مثال كودكان مي توانند در هنگام بازي كردن با رنگ ها و اشكال هندسي آشنا شوند، ضمن اينكه بازي به كودكان كمك مي كند تا حدودي نيز با اعداد آشنا شوند. فروش بهترين انواع اسباب بازي پسرانه در سايت قرار دارد.

براي خريد انواع اسباب بازي پسرانه مانند خريد اسباب بازي ماشين لامبورگيني قدرتي مي توان به فروشگاه هاي معتبر و بزرگ اسباب بازي فروشي در سطح شهر مراجعه كرده، و اسباب بازي مورد نظرتان را انتخاب نماييد، اما اين روز ها اغلب فروشگاه ها محصولات خود را به صورت اينترنتي و آنلاين هم به فرو ش مي رساند، به طوريكه با مراجعه به درگاه اينترنتي اين فروشگاه مي توان ليست كامل اسباب بازي ها را همراه با مشخصات و قيمتشان مشاهده كرد، و اسباب بازي پسرانه مورد نظر خود را در بين آن ها انتخاب كرد.

از مهمترين ويژگي هايي كه كودكان طي بازي كردن به دست مي آورند مي توان به توانايي حل مسئله، رشد مهارت فكري، بالارفتن ميزان يادگيري، پيدا كردن تفاوت ها و شباهت هاي موجودات و غيره اشاره كرد، كه بيانگر ضرورت بازي براي والدين مي باشد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۲ دى ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

بازي بزرگترين راهنماي كودكان براي شناخت دنياي اطرافشان است، و به كودكان كمك مي كند به خوبي با محيط اطراف خود آشنا شوند و قوه تخيل و حس كنجكاوي آن ها را تقويت مي كند، و اسباب بازي ها در اين زمينه نقش غير قابل انكاري دارند. اسباب بازي براي كودكان وسيله اي است، كه او را در انجام بازي هاي مختلف ياري مي كند و از روي علاقه كودكان به نوع بازي انتخابي شان مي توان به ابعاد شخصيتي و شناختي آن ها پي برد. خريد انواع اسباب بازي در شبيه سازي دنياي پيرامون در ذهن كودكان، بسيار موثر هستند و به كودكان اين امكان را مي دهد كه خود را در جايگاه يك پليس، پرستار، خلبان و .... قرار دهند و به ذهن پرسشگر خود اين گونه پاسخ  دهند. انتخاب اسباب بازي مناسب سن كودك يكي از مهمترين مسائلي است كه والدين بايد در نظر بگيرند، تا بتوانند نظر كودكشان را جلب كرده و او را به بازي ترغيب كنند. فروش بهترين انواع اسباب بازي در سايت از طريق لينك قرار دارد.

از مهمترين تاثيراتي كه انواع بازي ها به روي كودكان مي گذارد مي توان رشد هوشي، رشد اجتماعي، مهارت هاي فيزيكي، زباني و تربيتي كودكان را نام برد. براي خريد اسباب بازي مناسب كودك علاوه بر در نظر گرفتن جنسيت كودك بايد علاقه، گروه سني و نوع بازي را مشخص كنيد، تا بتوانيد انتخاب مناسبي داشته باشيد. حفظ نشاط كودك، پرورش قدرت خلاقيت و يادگيري او، كنترل خشم و عصبانيت و .... از مهمترين نكاتي هستند، كه در ساخت اغلب اسباب بازي ها رعايت شده اند، براي مثال بازي هاي جورچين و پازل به افزايش هوش و خلافيت كودك كمك مي كند، و بازي هاي همچون فوتبال دستي حس نشاط و شادابي را در كودكان بيشتر مي كند. فروش اسباب بازي تاب دو نفره مدل زرافه را با قيمت ارزان داشته باشيد.

كودكان بر حسب جنسيتي كه دارند، علاقه هاي مختلفي دارند براي مثال علاقه كودكان دختر بيشتر به سمت عروسك مي باشد، در حالي پسران علاقه بشتري به وسايل نقليه مانند خريد اسباب بازي كاميون چهارچرخ و سلاح دارند.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۲ دى ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

زنجير بارگيري از مهمترين تجهيزات حمل و نقل  در باربري ها مي باشد، كه به ايمني و حمل آسان تر اشياء و مواد حجيم باري كمك بسيار زيادي مي كند و بيشترين استفاده را در باربري ها، گرمرك، مراكز ترانزيت كالا و كارخانه هاي خودرو سازي و غيره دارد. انواع زنجير بارگيري برحسب كيفيت، اندازه و نوع استفاده دراي قيمت هاي متفاوتي مي باشند، و بيشترين استفاده را در جرثقيل هاي بزرگ صنعتي دارند. فولاد از مهمترين تركيباتي است كه در ساخت اكثر زنجيرهاي بارگيري استفاده مي شود، و كيفيت زنجير هم به نوع فولاد استفاده ر آن بستگي دارد. زنجير بارگيري در ايمني و حركت اجسام حجيم و سنگين كاربرد بسيار زيادي دارد، و به انتقال نيرو و حمل سريع و راحت اين اجسام مك مي كند. براي خريد انواع زنجير بارگيري بايد در وهله اول نوع و قيمت زنجير بارگيري مورد نظر خود را مشخص كنيد تا خريد ساده تري داشته باشيد. فروش بهترين زنجير بارگيري از طريق سايت انجام مي گيرد.

از زنجير باررگيري براي بكسل كردن انواع خودروها و وسايل نقليه هم مي توان استفاده كرد، كه به انتقال ساده تر و ايمني تر اين وسايل كمك مي كند. سابقه استفاده از انواع زنجير بارگيري به بيش از دو صده مي رسد، كه بيشترين تغييرات را در كيفيت و نحوه توليد داشته است. ماشين هاي سنگين باري مانند جرثقيل هايي كه در مراكز ترانزيت كالا و يا در ساختمان سازي ها استفاده مي شوند، از جمله تجهيزاتي هستند كه بيشترين استفاده را از اين محصول دارند. كيفيت توليد در انواع زنجيرهاي صنعتي باري متفاوت است،براي مثال نوع فولاد به كار رفته، ضخامت آن، قابليت ضد زنگ و غيره از مواردي هستند كه در تعيين قيمت انواع زنجيرهاي باري تاثير مي گذارند. سايت بازرگاني آسيا بكسل در خدمت شماست.

 

براي خريد انواع زنجير باري بهتر است به فروشگاه هاي اينترنتي معتبر كه نمايندگي فروش زنجير بارگيري  آسيا بكسل اين محصولات را هم دارند مراجعه نماييد، تا علاوه بر صرفه جويي در زمان و هزينه، با مناسب ترين قيمت زنجير بارگيري مورد نظر خود را سفارش دهيد و تحويل بگيريد.  ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۲ دى ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

سيم بكسل يكي از مهمترين تجهيزات صنعتي و ايمني مي باشد، كه بر اساس شاخص هايي همچون ساختار، متريال به كار رفته، آبكاري، روكش، استاندارد هاي توليد و بافت آن در دسته هاي متفاوت قرار مي گيرد، و انتخاب آن ها بر حسب نوع كاربري آن ها يك امر مهندسي و انتخابي مهمي مهم مي باشد. سيم بكسل كه نام ديگر آن طناب فولادي است در بسياري از صنايع با ظرفيت هاي بزرگ كه انتقال نيرو در آن ها امري حساس و مهم است، مانند صنايع خودرو سازي، توليد فلزات، معادن مختلف و آسانسور سازي كاربرد دارد.  بهترين انواع سيم بكسل از سه بخش اصلي مفتول، هسته يا مغزي و استرند تشكيل شده است، جنس مفتول به كار رفته در سيم بكسل مي تواند از آلياژ هاي فولاد ضد زنگ، آهن، برنز و غيره باشد، استرند كه بخشي از سيم بكسل مي باشد كه به دور هسته تابيده مي شود، و هسته هم در مركز سيم بكسل قرار مي گيرد و بيشترين نقش را در كيفيت سيم بكسل ايفا مي كند. فروش بهترين سيم بكسل در سايت قرار دارد.

 همان طور كه در ابتدا هم توضيح داده شد، انتخاب و نوع سيم بكسل بر حسب نوع استفاده يك امر مهم و حساس است، كه در تعيين كيفيت كار و طول عمر دستگاه نقشي مهم و اساسي دارد، براي مثال در جرثقيل ها و صنايع مرطوب مانند شيلات و كشتيراني  معمولا از فروش سيم بكسل فولادي و ضد زنگ استفاده مي شود، كه در برابر رطوبت محيط از مقاومت بسيار بالايي برخوردار هستند.

از اصلي ترين مواردي كه در انتخاب يك سيم بكسل بسيار موثر هستند مي توان به مقاومت در برابر سايش، فرسودگي و پارگي، محاسبه سطح فلزي سيم بكسل و ضريب اطمينان آن اشاره كرد.  براي خريد انواع سيم بكسل باكيفيت و متناسب با نوع كار خود مانند خريد بهترين سيم بكسل استيل بهتر است به سراغ شركت ها و نمايندگي هاي فروش اين محصولات مراجعه نمايد، چون مشاوران آن ها در هنگام خريد راهنمايي لازم را به متقاضيان مي دهند و كيفيت محصول خريداري شده را هم تضمين مي كنند.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۲ دى ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

 دستگاه شربت سرد كن، معمولا در روي  يشخوان اغلب بستي فروشي ها، آبميوه فروشي ها و اصناف مرتبط ديده مي شود، و همان طور كه از نامش هم پيداست در خنك نگه داشتن مايعات از قبيل انواع آبميوه ها و غيره به كار مي رود.  دستگاه هاي شربت سرد كن  معمولا داراي چند مخزن متفاوت هستند، كه مي توان انواع آبميوه هاي مختلف را درون آن قرار داد و در تمام طول روز خنك نگه داشت. تفاوت اغلب شربت سرد كن ها در نوع و تعداد مخزن و نحوه ي خنك نگه داشتن آبميوه ها است، كه با استفاده از آن مي توان انواع آبميوه هاي مختلف را تازه و خنك نگه داشت. قيمت شربت سرد كن هم مانند ديگر دستگاه ها و تجهيزات صنعتي برحسب  برند سازنده، خدمات پشتيباني، گارانتي، ابعاد دستگاه و غيره تعيين مي شود، و متقاضيان خريد و فروش شربت سرد كن مي توانند در بازار با توجه به نوع كار و قيمت مورد نظر خود نمونه اي از اين دستگاه ها را انتخاب نمايند.

دستگاه شربت سرد كن در تابستان و فصل گرما با بيشترين استقبال از سوي مردم مواجه مي شود، و در بالابردن فروش اصنافي از قبيل آبميوه فروشي ها، بستني فروشي ها و كافي شاپ ها نقش مهمي ايفا مي كند. براي خريد انواع دستگاه هاي شربت سرد كن صنعتي و نيمه صنعتي مانند خريد شربت سرد كن تك مخزن الكتروكار بهتر است، به سراغ مراكز معتبر  نمايندگي اين محصولات در سراسر كشور مراجعه نماييد، تا با مناسب ترين  قيمت نسبت به فروشگاه هاي متفرقه بتوانيد انواع دستگاه  شربت سرد كن  را خريداري نماييد و در صورت لزوم از خدمات گارانتي و پشتيباني آن استفاده نماييد.

 فروشگاه آنلاين تجهيزات از معتبر ترين نمايندگي هاي عرضه انواع دستگاه شربت سرد كن  مانند خريد شربت سرد كن دو مخزن الكتروكار در كشور مي باشد، كه امكان خريد مجازي ومستقيم را براي متقاضيان خريد انواع دستگاه شربت سرد كن صنعتي فراهم كرده است.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۲ دى ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

ميكسر گوشت يكي ديگر از تجهيزات پر كاربرد موجود در آشپزخانه هاي بزرگ صنعتي مي باشد، كه عموما در رستوران ها، هتل ها، بيمارستان ها و مراكز تهيه غذا و غيره استفاده مي شود، و به روند خرد كردن استخوان سرعت بيشتري مي دهد. ميكسر گوشت ها را مي توان در دسته هاي دستي، نيمه صنعتي و صنعتي قرار داد، كه در هر آشپزخانه اي مي توان بسته به حجم كاري اش از نمونه اي از آن ها استفاده كرد. برند هاي سازنده، كيفيت ساخت و نوع دستگاه از ديگر شاخص هاي اصلي در تعيين قيمت ميكسر گوشت مي باشد. همان طور كه از نام اين دستگاه پيداست، ميكسر گوشت تنها براي استخوان از گوشت كاربرد دارد، كه  در بالا بردن  سرعت طبخ و آماده سازي غذا  بسيار موثر است.  براي خريد انواع ميكسر گوشت  بهتر است در ابتدا نوع انتظاري كه از دستگاه داريد و بودجه خود را مشخص نماييد، تا بتوانيد  ميكسر گوشت مورد نظر خود را در ميان صد ها برند داخلي و خارجي كه در بازار وجود دارد، انتخاب كنيد.

تنوع موجود در ساخت اغلب ميكسر گوشت  و تمايل مشاغل وابسته به اين دستگاه صنعتي سبب شده تا در گوشه و كنار شهر شعب نمايندگي انواع پوستگير داير شود، تا مشتريان بتوانند با خيال آسوده از خدمات پشتيباني و گارانتي محصول و با قيمتي بسيار مناسب پوستگير صنعتي و يا نيمه صنعتي خود را خريداري نمايند و در صورت لزوم از خدمات پشتيباني آن استفاده كنند.

انواع ميكسر گوشت نيمه صنعتي و صنعتي به لحاظ قدرت موتور، ظرفيت كاري( مخزن)، جنس به كار رفته در بدنه و غيره با هم تفاوت هايي دارند، كه همگي اين تفاوت ها به متقاضيان در خريد انواع دستگاه ميكسر گوشت مينروا كمك مي كند، تا انتخاب شايسته اي داشته باشند.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۲ دى ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

ليبل پرينتر چاپگري است كه بر روي كاغذ چاپي مخصوص عمليات چاپ انجام مي گيرد. در ليبل پرينتر در دو نوع مي باشد كه چاپگر حرارتي مستقيم و چاپگر انتقال حرارت مي باشد. ليبل پرينتر به شارژ كردن احتياج ندارد و مي توان به راحتي از آن در مدت زمان بالايي استفاده كرد. با استفاده از ليبل پرينتر مي توانيم چاپ را با استفاده از حرارت و بدون استفاده از جوهر استفاده كرد. بنابراين هزينه ي جوهر با استفاده از ليبل پرينتر حذف مي شود و مي تواند دوام بالايي داشته باشد. در بسياري از مراكز مانند رستوران ها و فروشگاه ها و مطب ها و... از خريد انواع ليبل پرينتر استفاده مي شود. فروش ليبل پرينتر با كيفيت در سايت قرار دارد.

حرارتي كه در ليبل پرينتر ايجاد مي شود بر روي هد دستگاه انجام مي گيرد كه مي توان بر روي كاغذ هاي مخصوص در چند سايز مختلف چاپ را انجام داد. سرعت بالا با استفاده از خريد چاپگر ليبل دلتا مدل 8300 بسيار مهم بوده و همين طور كوچك بودن اين نوع از ليبل پرينتر بسيار مناسب براي استفاده مي باشد. براي استفاده از ليبل پرينتر نياز به پورت اتصال داريم كه با انواع كابل ها مانند پورت موازي و پورت سريال و يو اس بي و... مي توان از آن استفاده كرد.

 نسل جديد ليبل پرينتر به صورت بي سيم بوده كه مي تواند جابجايي راحت و استفاده ي آساني داشته باشد. صداي ليبل پرينتر از نوع حرارتي به نسبت ليبل پرينتر ليزري و ليبل پرينتر سوزني بسيار كم بوده و موجب آزار خود و مشتريان نمي شود. هزينه ي رول هاي كاغذ مورد استفاده در ليبل پرينتر از نوع حرارتي بسيار پايين بوده و هزينه ي يك ليبل ناچيز خواهد بود. براي خريد ليبل پرينتر دلتا مدل 8300TC به سايت مراجعه كنيد و ليبل پرينتر مورد نظر خود را تهيه كنيد. ما انواع ليبل پرينتر را با ضمانت به شما عرضه مي داريم.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۲ دى ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

ليبل پرينتر چاپگري است كه بر روي كاغذ چاپي مخصوص عمليات چاپ انجام مي گيرد. در ليبل پرينتر در دو نوع مي باشد كه چاپگر حرارتي مستقيم و چاپگر انتقال حرارت مي باشد. ليبل پرينتر به شارژ كردن احتياج ندارد و مي توان به راحتي از آن در مدت زمان بالايي استفاده كرد. با استفاده از ليبل پرينتر مي توانيم چاپ را با استفاده از حرارت و بدون استفاده از جوهر استفاده كرد. بنابراين هزينه ي جوهر با استفاده از ليبل پرينتر حذف مي شود و مي تواند دوام بالايي داشته باشد. در بسياري از مراكز مانند رستوران ها و فروشگاه ها و مطب ها و... از خريد انواع ليبل پرينتر استفاده مي شود. فروش ليبل پرينتر با كيفيت در سايت قرار دارد.

حرارتي كه در ليبل پرينتر ايجاد مي شود بر روي هد دستگاه انجام مي گيرد كه مي توان بر روي كاغذ هاي مخصوص در چند سايز مختلف چاپ را انجام داد. سرعت بالا با استفاده از خريد چاپگر ليبل دلتا مدل 8300 بسيار مهم بوده و همين طور كوچك بودن اين نوع از ليبل پرينتر بسيار مناسب براي استفاده مي باشد. براي استفاده از ليبل پرينتر نياز به پورت اتصال داريم كه با انواع كابل ها مانند پورت موازي و پورت سريال و يو اس بي و... مي توان از آن استفاده كرد.

 نسل جديد ليبل پرينتر به صورت بي سيم بوده كه مي تواند جابجايي راحت و استفاده ي آساني داشته باشد. صداي ليبل پرينتر از نوع حرارتي به نسبت ليبل پرينتر ليزري و ليبل پرينتر سوزني بسيار كم بوده و موجب آزار خود و مشتريان نمي شود. هزينه ي رول هاي كاغذ مورد استفاده در ليبل پرينتر از نوع حرارتي بسيار پايين بوده و هزينه ي يك ليبل ناچيز خواهد بود. براي خريد ليبل پرينتر دلتا مدل 8300TC به سايت مراجعه كنيد و ليبل پرينتر مورد نظر خود را تهيه كنيد. ما انواع ليبل پرينتر را با ضمانت به شما عرضه مي داريم.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۲ دى ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ]
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراح بیگ سایت