دارامان

طراحي وب سايت

طراحي وب سايت
 

كمپرسورها در واقع دستگاه هايي مكانيكي هستند كه با كاهش دادن حجم هوا ميزان فشار آن را افزايش مي دهند. اين افزايش فشار هوا ممكن است باعث افزايش دماي گاز شود به همين دليل در برخي از كمپرسورها از خنك كننده براي كاهش دماي گاز فشرده شده استفاده مي شود. كمپرسورها نيز مانند هر دستگاه مصرفي ديگر بعد از مدتي دچار خرابي شده و نياز به تعمير پيدا مي كنند.

در فرهنگ لغت معين پرتابل به وسيله ايي گفته ميشود كه به صورت دستي قابل حمل باشد. كمپرسورهاي پرتابل در واقع انواع كمپرسور هايي هستند كه داراي چرخ ميباشند و جابجايي آنها بسيار راحت تر است . كمپرسورهاي پرتابل به صورت دو چرخ و يا چهار چرخ عرضه مي شوند. كمپرسورهاي پرتابل نسبت به ساير كمپرسورها داراي ابعاد بسيار كوچكتر و مناسب تر هستند و بدليل دارا بودن چرخ ، حمل و نقل و جابجايي آنها بسيار ساده تر است. اين نوع از كمپرسورها بدليل حجم كم و ابعاد كوچك قابليت استفاده در مكان هاي متعدد و در شرايط مختلف را دارند.

كمپرسورهاي پرتابل به صورت كمپرسورهاي پرتابل ديزلي و كمپرسورهاي پرتابل الكتريكي با نياز به استفاده از برق شهري وجود دارند. اين كمپرسورها بدليل پرتابل بودن قابليت استفاده در شرايط سخت و دشوار را دارا هستند و همچنين كمپرسورهاي پرتابل سايزهاي مختلفي را از نظر دبي يا همان هوادهي دارا ميباشند.

كمپرسورهاي پرتابل دستگاه هايي پر قدرت هستند كه به دليل جابجايي راحت در صورت خرابي امكان تامين قطعه و تعميرات آنها بسيار آسان تر از ساير كمپرسورها ميباشد. هزينه ي نگهداري و تعميرات كمپرسورهاي پرتابل الكتريكي بسيار مناسب تر از كمپرسورهاي پرتابل ديزلي ميباشد و همچنين كمپرسورهاي پرتابل الكتريكي بدليل استفاده از برق ، بسيار تميزتر از كمپرسورهاي پرتابل ديزلي هستند.

شركت هوامدار از عرضه كنندگان بنام در زمينه ي انواع كمپرسور ميباشد كه با دارا بودن تيم مشاوره ي حرفه ايي خود امكان انتخاب انواع كمپرسور پرتابل را براي شما فراهم مي كند.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۶ مرداد ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

 

كمپرسور اسكرو در واقع نوعي كمپرسور براي فشرده سازي گاز است .كاركرد كمپرسور اسكرو به اين صورت است كه پيچ هاي دندانه دار كه به آن ها روتور گويند به صورت نر و ماده درون يكديگر مي چرخند. كمپرسور اسكرو توسط مكنده هايي هواي بيرون را ساكشن ميكند. سپس هوا به داخل فاصله ي بين كمپرسور و روتورها وارد ميشود. با چرخيدن روتورها درون كمپرسور اسكرو كم كم خلا ايجاد شده و گاز به جلو هدايت ميشود و تكرار اين عمل باعث فشرده شدن گاز درون كمپرسور اسكرو مي شود. فاصله ي بين روتورها و بدنه ي كمپرسور بايد متناسب باشد زيرا زياد بودن اين فاصله كارايي كمپرسور اسكرو را تا حد زيادي كاهش ميدهد.

از كمپرسور اسكرو در مكان هايي كه كمپرسور پيستوني جوابگو نباشد استفاده ميشود. زيرا كمپرسور اسكرو داراي مكش و دهش پيوسته است ولي كمپرسور پيستوني موج ضربه ايي ايجاد مي كند. در حقيقت كمپرسور اسكرو با نوعي مكانيزم دوراني گاز را فشرده مي كند و مناسب مكان هايي است كه به حجم هوا با تراكم بالا نياز است مانند چكش هاي بادي.

كمپرسور اسكرو داراي دو نوع كمپرسور اسكرو خشك و كمپرسور اسكرو روغني مي باشد. در نوع اول كمپرسور اسكرو بدون هيچ گونه روغني كار مي كند و مناسب براي صنايع غذايي و دارويي است. در كمپرسور اسكرو خشك بدليل عدم استفاده از روغن ، روتورها نمي توانند دور بالايي را تحمل كنند. به همين دليل در كمپرسور اسكرو خشك فشار هوا تا حداكثر سه برابر افزايش پيدا مي كند.

در كمپرسور اسكرو روغني ، براي آبكاري روتورها مدام روغن به آن ها تزريق ميشود. روغن پس از خروج هوا از آن جدا شده و پس از فيلتر و تصفيه دوباره به كمپرسور باز مي گردد. كمپرسور اسكرو روغني داراي اصطكاك كمتري است و درجه حرارت كمپرسور پايين تر است. اين مدل كمپرسور اسكرو مي تواند فشار هواي ورودي را تا هشت برابر افزايش دهد.

شركت هوامدار با پرسنل خبره ي خود جهت ارائه ي مشاوره براي انتخاب بهترين نوع كمپرسور اسكرو در خدمت شما ميباشد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۶ مرداد ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

ونتيلاتور يك دستگاه پزشكي مي باشد. فروش ونتيلاتور در واقع براي تنفس مصنوعي مي باشد. تعداد نفس كه در فروش ونتيلاتور توصيه مي شود با توجه به سن و شرايط بيمار مي باشد. براي افراد نرمال تنفس 6 تا 8 دفعه در 60 ثانيه خوب است. فروش ونتيلاتور را شركت هاي معتبر در دسترس قرار داده اند و ما بايد به كيفيت ونتيلاتور دقت كنيم. فروش ونتيلاتور در شركت هاي پزشكي صورت مي گيرد و بايد مطابق علوم پزشكي توليد شده باشد. در زمان فروش ونتيلاتور اين دستگاه را مي توان به صورت اجاره اي نيز تهيه كرد. در فروش ونتيلاتور زمان تنفس و حجم تنفس تعبيه شده و قابل تنظيم است.

مركز فروش ونتيلاتور در مراكز پزشكي و اورژانس بسيار فراوان است. روش كاري براي ونتيلاتور به اين صورت است كه با غليظ كردن رطوبت از بازدم بيمار و حفظ دماي بازدم باعث گرما و رطوبت دم به بيمار مي شود. سالانه فروش ونتيلاتور در كشور ها به چندين هزار مي رسد. در ونتيلاتور زماني كه بازدم بيمار طول بكشد و قدرت كافي نباشد به دم و بازدم آن كمك مي كند. زمان فالو كه در زمانفروش ونتيلاتور مشخص شده است به اين منظور است كه هر چقدر فلو بيشتر باشد يعني ميزان دم كوتاه تر است و فشار بيشتري به ريه هاي شخص بيمار وارد مي شود. ميزان معمولي فلو 30 تا 50 ليتر در يك دقيقه مي باشد. اگر در ساعت 6 تا 12 بار تنفس انجام بگيرد و با حجمي از يك ونيم تا دو برابر همراه باشد دم عميق ناميده مي شود.

هدف از قرار دادن دم عميق در فروش ونتيلاتور اين است كه زماني كه حجمي از هوا به ريه هاي بيمار براي تنفس وارد مي شود ممكن است راه هاي كوچكي در بدن كه هوا وارد مي شود دچار گرفتگي هايي شود كه مشكلي پيش بياورد در اين زمان از دم عميق استفاده مي شود كه هدف رفع اين مشكل است. تجهيزات پزشكي بارمان توليد كننده ي انواع تجهيزات پزشكي مي باشد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۶ مرداد ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

فروش اكسيژن ساز سالانه به صورت گسترده در مراكز پزشكي در كل دنيا انجام مي گيرد. روش كاري كه براي اكسيژن ساز قرار داده اند كه به اين خاطر فروش اكسيژن ساز بسيار بالا رفته به اين صورت است كه اكسيژن ساز هواي اطراف را مي گيرد و اكسيژن را جدا سازي مي كند و حجمي زياد از آن را تحويل مي دهد. در زمان فروش اكسيژن ساز مي توان اين دستگاه را براي مدتي اجاره گرفت. روش كاري در فروش اكسيژن ساز به اين شكل است كه با توجه به هوا كه داراي 78 درصد نيتروژن و 21 درصد اكسيژن است، در اكسيژن ساز يك ماده ي معدني به نام زئولايت وجود دارد كه اين زئولايت نيتروژن را به خود جذب مي كند و به اين صورت اكسيژن خالص شده و قابل استفاده مي گردد.

فروش اكسيژن ساز در مراكز معتبر پزشكي وجود دارد كه مي توان اقدام به خريد اين محصول كرد. در ايران فروش اكسيژن ساز آلماني، تايواني، چيني، آمريكايي و... به شكل فراوان صورت مي گيرد. در كنار فروش دستگاه اكسيژن ساز كپسول اكسيژن نيز ارائه مي گردد. فروش اكسيژن ساز در انواع مختلف باعث شده بسياري از بيماران مشكلاتشان حل شود و نجات پيدا كنند. براي فروش اكسيژن ساز به شكل بيشتر نياز به قرار گيري سنسور نمايش درصد اكسيژن آن مي باشد كه بسيار مهم مي باشد. فروش اكسيژن ساز در ابعاد مختلف و سايزبندي صورت مي گيرد. براي فروش اكسيژن ساز به آلارمي كه در زمان فشار بالا و پايين ميزان اكسيژن هشدار مي دهد و همچنين در فشار بالا تر خاموش مي شود نياز مي باشد.

فروش اكسيژن ساز با كيفيت بالا در تجهيزات پزشكي بارمان قرار گرفته است كه فروش اكسيژن ساز در اين شركت با قيمتي بسيار مناسب و متناسب با اصول و قوانين پزشكي عرضه مي گردد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۶ مرداد ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

شوت نخاله فودكورت در ساختمان هاي تجاري اداري يا مسكوني بزرگ كه داراي فودكورت يا محل خوردن غذا هستند وجود دارد. شوت نخاله فودكورت شامل كانالي براي دفع مواد غذايي به جا مانده كه دور ريختني است مورد استفاده قرار مي گيرد. استفاده از شوت نخاله فودكورت باعث شده كه ديگر نيازي به بيرون رفتن پرسنل از طبقات بالا و از فودكورت ها نباشد و به راحتي نخاله هاي خود را از طريق شوت نخاله فودكورت انتقال دهند. امروزه مراكز خريد بسياري بوجود آمده اند كه هر كدام از فودكورت بهره مي برند كه اكثرا در طبقه هاي بالايي مي باشد و پرسنل آن مي توانند دفع نخاله هاي خود را از طريق شوت نخاله فودكورت انجام دهند.

 دفع نخاله از طريق شوت نخاله فودكورت باعث مي شود ديگر وقت خود را صرف پايين آمدن از پله ها يا استفاده ي مكرر از آسانسور نكنند و به راحتي و زماني كوتاه نخاله هاي خود را از شوت نخاله فودكورت به سطل منتقل كنند. فودكورت ها با توجه به شغل ايجاد شده داراي اضافات زياد مواد غذايي بلا استفاده مي شوند و براي دفع آن بايد هر روز چندين مرتبه نسبت به دفع آن نخاله ها اقدام كنند، اگر كاركنان فودكورت بخواهند خود نخاله ها را تا سطل ببرند در وحله اول از نظر بصري بسيار بد خواهد بود چون جاي غذا خوردن است و ديدن نخاله ناخوشايند مي باشد و همچنين استفاده نكردن از سيستم شوت نخاله فودكورت مي تواند آلودگي در غذا ها و مكان ايجاد كند كه بسيار نا مطلوب است.

بنابراين شوت نخاله فودكورت امر مهمي در فودكورت ها به شمار مي رود. كانال شوت نخاله فودكورت مستقيم به سطل وارد مي شود و در آنجا تفكيكات لازم انجام مي گيرد. شركت نخستين كار در ارائه ي انواع شوت نخاله فودكورت در خدمت شما مي باشد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۶ مرداد ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

دودكش موتورخانه راهي است كه گاز و دود هاي حاصل از سوخت به هوا انتقال پيدا كنند. در موتورخانه، دودكش موتورخانه نقش بسيار مهمي در انتقال سوخت و همچنين آلودگي هاي ناشي از آن را دارد. از طريق انتقال هوا از دودكش موتورخانه كاركرد موتورخانه بهتر خواهد شد. در دودكش موتورخانه فشار در قسمت بالايي آن كمتر از فشار در قسمت هاي پايين تر آن است. با داشتن يك دودكش موتورخانه با سايز و ارتفاع مناسب مي توانيد تاثير مهمي در كاركرد آن داشته باشيد.

وجود دودكش موتورخانه در ابعاد مناسب و استاندارد با توجه به آن محل باعث مي شود كه حرارت ها بهتر جريان داشته باشد و مكش خوبي گاز ها را بيرون ببرد و در نتيجه دما كاهش پيدا مي كند. اگر از دودكش موتورخانه به صورت درست و اندازه ي خوب استفاده نكنيم خطر مرگ را هم داريم. نكاتي كه درمورد دودكش موتورخانه بايد به آن دقت داشته باشيد عبارتند از جنس دودكش موتورخانه كه بايد از جنس فولاد باشد و بعد از آن بايد با رنگ هايي با محتويات روي و كروم رنگ كاري شود، براي اين كه آب به داخل دودكش موتورخانه وارد نشود بايد از يك كلاهك مخصوص استفاده شود. در دودكش موتورخانه براي تنظيم كردن فشار آن بايد از دريچه ي تعديل در محل مناسبي بهره بجوييم، در دودكش موتورخانه بايد دريچه اي براي بازديد وجود داشته باشد كه در زماني كه دوده آن را فرا مي گيرد دسترسي ايجاد شود، خروجي دودكش موتورخانه بايد از سقف بام به اندازه ي بيشتر از يك متر فاصله داشته باشد، در دودكش موتورخانه بايد لوله ي دودكش به صورت عمودي باشد و در صورت نبود اينشرايط حداقل زاويه ي انحراف 30 درجه مي باشد و بيشتر از آن ممكن است خطر آفرين باشد.

شركت نخستين كار داراي انواع دودكش موتورخانه در ابعاد استاندارد با كارايي بالا مي باشد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۶ مرداد ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

توليد زباله يكي از بزرگ ترين معضلات در جامعه مي باشد. براي دفع بهتر زباله ها شوت زباله به وجود آمده است. شوت زباله يك سيستمي است كه مي توان در ساختمان ها اجرا كرد. به اين ترتيب كه در شوت زباله سعي داريم زباله ها را يك جا گرداوري كنيم و سپس به سطل زباله انتقال دهيم. بدين منظور در شوت زباله يك راه براي عبور زباله ها به سمت سطل وجود دارد كه اين راه شوت زباله در هر واحد در طبقات داراي دريچه اي براي انداختن زباله ها است كه اين راه به هم متصل بوده و فقط در طبقات انشعاب مي گيرد.

 ساكنين مي توانند با استفاده از شوت زباله زباله هايشان را از داخل منزل به سطل زباله انتقال دهند. شوت زباله راه بسيار خوب و ساده اي براي دور ريختن زباله ها است. از مزيت هاي شوت زباله جلوگيري از عبور و مرور در راهرو و اسانسور است كه شوت زباله علاوه بر راحتي ساكنان از استفاده ي مكرر از آسانسور و راه پله ها جلوگيري مي كند.  با استفاده از شوت زباله ديگر راهرو و مسير ساختماني كثيف نمي شود . در گذشته سيستم شوت زباله به عايق صدا و جداسازي زباله ها مجهز نبود ولي امروزه سيستم شوت زباله از عايق صدا بهره برده و همچنين مكانيزم جدا سازي شوت زباله ايجاد شده است. قسمت هاي شوت زباله عبارتند از اتاقك ذخيره سازي، كانال اصلي شوت زباله ، هواكش تهويه، واگن حمل زباله و كامپكتور و... 

كانال اصلي بايد از جنس صاف و خوب كه در برابر زنگ زدگي و خوردگي مقاومت دارد باشد. شيب كانال شوت زباله بايد به حدي باشد كه به راحتي زباله ها هدايت شوند و در داخل راه گير نكنند. شركت نخستين كار ارائه دهنده ي سيستم شوت زباله مي باشد و شما مي توانيد از شوت زباله با مزاياي خوبش بهره مند شويد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۶ مرداد ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

شوتينگ زباله براي انتقال زباله ها به سطل زباله مي باشد. از سيستم شوتينگ زباله در ساختمان ها بهره مي گيرند. به اين صورت كه از طريق شوتينگ زباله مي توان ساكنين ساختمان از عبور و مرور در ساختمان ها جلوگيري كنند و زباله هايشان را مستقيم از طريق شوتينگ زباله به داخل سطل زباله انتقال دهند. از شوتينگ زباله در مجتمع هاي بزرگ استفاده ي بيشتري مي شود زيرا از تجمع ساكنين در آسانسور و راه پله جلوگيري مي كند. در شوتينگ زباله از يك كانال استفاده شده كه اغلب از جنس فلزات ضد زنگ و صيقلي مي باشد و كانال بايد شيب درستي داشته باشد كه در هدايت زباله ها به درستي عمل كند.

 شوتينگ زباله از اتاقك مخصوص براي زباله تشكيل شده كه در آن جا سطل زباله به كانال در شوتينگ زباله متصل است. همچنين در سيستم شوتينگ زباله وجود هواكش و عايق صدا الزامي است. زباله ها از طريق يك فيلترينگ در شوتينگ زباله تفكيك مي شوند. ساكنين ساختمان ها از طريق شوتينگ زباله ديگر وقت خود را صرف بردن زباله ها تا سطل زباله نمي كنند. آلودگي هاي ناشي از گردش زباله در راه ها حذف مي شود. در شوتينگ زباله محفظه ي شست و شو وجود دارد كه وظيفه ي شست و شو را انجام مي دهد و همين طور اتاقك زباله بايد به اندازه اي جادار باشد كه تا 24 ساعت زباله هاي ساكنين را بتواند در خود نگهداري كند. سيستم ديگري در شوتينگ زباله وجود دارد كه كامپكتور نام دارد كه وظيفه ي آن در شوتينگ زباله فشرده سازي زباله ها است و در نهايت شيرابه هاي زباله ها از طريق شوتيگ زباله و كامپكتور آن به فاضلاب شهري متصل مي شوند.

شركت نخستين كار ارائه دهنده ي سيستم شوتينگ زباله در جنس هاي با كيفيت به شما مي باشد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۶ مرداد ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

دستگاه سيل وكيوم دستگاهي است كه با وارد كردن گاز هايي كه براي نگهداري مواد غذايي مي باشد و خارج كردن هواي داخل دستگاه سيل وكيوم باعث مي شود كه مواد غذايي سالم بماند و خيلي دير تر خراب شود. در دستگاه سيل وكيوم يك پمپ براي تزريق گاز وجود دارد. از دستگاه سيل وكيوم در صنايع غذايي بسياري از جمله ماهي، سالاد، قارچ، سبزيجات و... مي توان استفاده نمود. دستگاه سيل وكيوم از اكسيده شدن و خراب شدن مواد غذايي جلوگيري مي كند.

از دستگاه سيل وكيوم در صنايعي از قبيل پلاستيك، لاستيك، شيمي، آب و فاضلاب، دارويي، غذايي، عايق كاري و ... مي توان استفاده كرد. از دستگاه سيل وكيوم در بسته بندي ظروف هم صورت مي گيرد. دستگاه سيل وكيوم در مدل هاي بسياري وجود دارد. شركت آراد ماشين سازنده ي انواع دستگاه سيل وكيوم مي باشد. انواع دستگاه سيل وكيوم عبارت است از دستگاه سيل وكيوم پرس حرارتي،دستگاه سيل وكيوم اتوماتيك كشابي، دستگاه سيل وكيوم خطي و... دستگاه سيل وكيوم از بهترين دستگاه ها براي نگهداري انواع صنايع مي باشد. از مزاياي دستگاه سيل وكيوم مي توان به اتوماتيك بودن آن، كم مصرف بودن دستگاه سيل وكيوم در برق، امكان ساخت دستگاه سيل وكيوم در قالب هاي سفارشي، داشتن بدنه ي استيل و ضد زنگ، داشتن سيستم مانيتوريگ دستگاه سيل وكيوم و... اشاره كرد. در ظروف مي توان براي دسته بندي هاي متنوع آن از دستگاه سيل وكيوم استفاده كرد. براي دستگاه سيل وكيوم قابليت مانيتور كردن آن وجود دارد.

فوايد استفاده از دستگاه سيل وكيوم

قابليت نصب تاريخ زني دارد – پرس و پانچ اتوماتيك دارد – باز و بسته شدن رول به صورت اتوماتيك مي باشد – بدنه اش از جنس استنلس استيل مي باشد. شركت آراد ماشين بهترين دارنده يانواع دستگاه سيل وكيوم در قابليت هاي بالا و با قيمت بسيار مناسب مي باشد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۶ مرداد ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

دستگاه ميوه خشك كن خانگي از پر كاربرد ترين دستگاه هاي صنعتي مي باشد كه در قيمت هاي مختلفي وجود دارد. همان طور كه از نام دستگاه ميوه خشك كن خانگي مشخص است از آن در خشك كردن ميوه ها به كار مي رود. مثلا از دستگاه ميوه خشك كن خانگي براي توليد چيپس ميوه استفاده مي شود كه از بهترين و سود آور ترين درآمد ها مي باشد. دستگاه ميوه خشك كن خانگي در ابعاد مختلف و اندازه هاي بسياري وجود دارد كه با توجه به خواست ما مي توان آن را خريداري كرد. از دستگاه ميوه خشك كن خانگي در درست كردن انواع آجيل هم مي توان استفاده كرد.

توليد انواع ميوه هاي خشك شده از ابتدا در كشورمان وجود داشته كه مادران اين كار را به وسيله ي نور آفتاب انجام مي دادند و حتي به كشور هاي ديگر هم از آن زمان ها صادرات ميوه هاي خشك داشتيم ولي امروز با روي كار آمدن دستگاه ميوه خشك كن خانگي اين كار صنعتي شده و مي توان در مقدار بيشتر آن را توليد كرد و به فروش رساند كه سود بسياري هم دارد. انواع دستگاه ميوه خشك كن خانگي عبارتند از دستگاه ميوه خشك كن خانگي – دستگاه ميوه خشك كن خانگي نيمه صنعتي – دستگاه ميوه خشك كن خانگي صنعتي. دستگاه ميوه خشك كن خانگي به صورت انجماد وجود دارد كه محصول نهايي از دستگاه ميوه خشك كن خانگي به روش انجماد و تصعيدي بسيار بهتر از ساير خشك كن ميوه ها مي باشد. هزينه ي دستگاه ميوه خشك كن خانگي به صورت انجمادي بسيار بالا در مي آيد كه همين باعث مي شود كه اين نوع از دستگاه ميوه خشك كن خانگي به صورت محدود در بازار موجود باشد.

شركت آراد ماشين داراي انواع دستگاه ميوه خشك كن خانگي در همه ي ابعاد و با تنوع خيلي خوبي مي باشد كه مي توانيد با وارد شدن به اين سايت از انواع دستگاه ميوه خشك كن خانگي بهره مند شويد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۶ مرداد ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ]
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراح بیگ سایت