دارامان

طراحي وب سايت

طراحي وب سايت
 

پاركت لمينت مجموعه اي از قطعات چوبي است كه نفوذ زيادي بر روي دكوراسيون داخلي دارد و طرح زيبايي دارد. قطعات چوبي مورد استفاده در كفپوش مستطيل شكل و زاويه دار هستند.

پاركت لمينت چوبي اصل از انواع مختلف درختان ساخته شده است. آنها به شكل كاشي هاي مستطيلي بريده مي شوند و بر روي كف منطقه مورد نظر نصب مي شوند. اولين پاركت لمينت در سال 1684 نصب شد. پاركت لمينت چوبي در ميان خانواده هاي ثروتمندي بسيار داراي محبوبيت است زيرا آن ها علاوه بر زيبايي و كلاسيك بودن، رطوبت را جذب نمي كنند و بنابراين به سرعت خراب و فرسوده و پوسيده نمي شوند.

بيشتر توليد انواع پاركت لمينت چوبي از بلوط، گردو، گيلاس، كاج و درختان افرا ساخته شده است. بعضي درختان مانند ماهاگوني، آبنوس و درختان گل رز براي اهداف خاص استفاده مي شود. بنابراين آنها گران تر هستند. طراحي و رنگ پاركت لمينت چوبي بستگي به درخت مورد استفاده در ساخت پاركت لمينت دارد.

پاركت لمينت چوبي بسيار با دوام است. در خانه هاي بسيار قديمي و قديمي كه از كف چوبي استفاده مي شود، تنها قسمت هايي كه باقي مي مانند و قابل استفاده مجدد هستند، پارك هاي چوبي هستند.

پاركت لمينت مدرن از تركيبي از چوب و مواد ساخته شده است كه ارزان تر از چوب به نظر مي رسد. در بعضي از ورقه هاي پاركت لمينت، اسلب هاي چوبي نازك براي لايه هاي زيرين HDF و براي لايه هاي پوششي استفاده مي شود. در اين ميان  پاركت لمينت مي تواند به عنوان يك محصول Thororn استفاده شود كه از يك لايه نازك چوب براي لايه محصولات استفاده مي شود. لايه HDF و لايه پوشش چوبي با موم، چسب و تحت فشار بالا قرار مي گيرند. كفپوش پاركت لمينت لمينت مانند پاركت لمينت چوبي است، با تفاوت آن كه آنها ارزان تر است. براي اطلاعات بيشتر مي توانيد با فروشگاه تزئينات داخلي دكور آفيس تماس بگيريد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۲ تير ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

اولين گام اين است كه ببينيد  به چه نوعي از كاغذ ديواري پوستر ديواري مي گويند و چه كاري انجام مي دهد. پوستر ديواري يك كاغذ ديواري از قبيل ساير انواع كاغذ ديواري است كه در ابعاد و طرح هاي مختلف روي ديوار نصب مي شود. يك پوستر ديواري، يا در يك كاغذ  يا در يك سري كاغذ، يك تصوير نهايي را روي ديوار ايجاد مي كند.

تفاوت بين پوستر ديواري و كاغذ ديواري

شما نبايد پوسترهاي ديواري را با كاغذ ديواري اشتباه بگيريد. شايد در نگاه اول به نظر برسد كه كاغذ ديواري با پوستر ديواري  تفاوتي ندارد، اما تفاوت هاي زيادي بين آن ها وجود دارد. يكي از تفاوت هاي  بين پوستر ديواري و كاغذ ديواري تفاوت در طراحي و ابعاد پوستر ديواري و كاغد ديواري مي باشد

تصوير زمينه معمولا داراي الگوهاي متناوب و تكراري (مانند طراحي گل) است، اما پوستر ديواري براي نمايش يك تصوير كامل مانند يك تصوير روي ديوار طراحي شده است. از سوي ديگر، جنس دو نوع از اين پوستر ديواري و كاغذ ديواري با هم متفاوت است.

در كجا مي توانيد از پوستر ديواري استفاده كنيد؟

از آنجا كه نكته مهم در استفاده از پوستر تصوير و طراحي ديوار است طراحي پوستر ديواري مي باشد ، بنابراين خريد پوستر ديواري را در طرح هاي مختلف اين را مي توان در فضاهاي مختلف استفاده كرد.  شركت هاي مختلف طراحي هاي مختلفي براي خانه، اتاق كودك، فضاي اداري و كار اداري طراحي مي نمايند. شما همچنين مي توانيد طرح هاي سفارشي براي چاپ  پوستر ديواري سفارش دهيد.

پوسترهاي ديواري و مزاياي استفاده از آن

نصب يك پوستر ديواري بر روي ديوار اصلي هر فضاي، امكان ايجاد فضاي متفاوت و زيباتر را به طراحي داخلي خانه مي دهد. شما مي توانيد براي دريافت اطلاعات بيشتر درباره انواع پوستر ديواري به سايت فروشگاه تزئينات داخلي دكور آفيس مراجعه نماييدادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۲ تير ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

كاغذ ديواري سه بعدي به عنوان يك نوع كاغذ ديواري طراحي شده بر روي آنها با فرم هاي سه بعدي ديده مي شود. در حقيقت، كاغذ ديواري سه بعدي پوستري است در تصوير مورد استفاده در ان تصاوير سه بعدي وجود دارد. استفاده از كاغذ ديواري سه بعدي روز به روز در حال افزايش است و محبوبيت اين نوع كاغذ ديواري در حال افزايش است. كاغذ ديواري سه بعدي براي مكان هاي مختلف و متناسب با نوع كاربري، آنها با طيف گسترده اي از تصاوير طراحي شده با هر سليقه اي طراحي شده است. رقابت تنگاتنگ بين شركت هاي مختلف دكوراسيون داخلي باعث ظهور ايده هاي جديد و در حال ظهور در اين شاخه معماري در هر زمان است. يكي از اين پديده ها پيدايش و توليد كاغذ ديواري است كه  به نام كاغذ ديواري سه بعدي مرسوم مي باشد كه نمونه هاي كاغذ ديواري سه بعدي را مي توانيد در فروشگاه تزئينات داخلي دكورآفيس مشاهده نماييد.

ويژگي هاي كاغذ ديواري سه بعدي

سادگي و نوع استفاده از كاغذ ديواري سه بعدي و قيمت اين نوع از كاغذ ديواري سه بعدي آن را در ميان مردم محبوب ساخته است. در قرن جديد، ارتباطات واطلاعات و ارتباطات دنيا حرفه دكوراسيون داخلي را شگفت زده كرده است، به طوري كه معرفي يك محصول جديد، مانند اين نوع كاغذ ديواري، در ميان مردم يك كشور همه گير است و به خوبي مرزها شكسته شده، در يك جهان كه امروز دهكده اي است، ترويج مي شود. پيشرفت در فن آوري كامپيوتر، مانند گرافيك و طراحي، منجر به توليد كاغذ ديواري سه بعدي شده است كه هر روز با توجه نيازهاي هر نوع متفاوتي از آن مي تواند طراحي شود. هماهنگ سازي اين پيشرفت ها با پيشرفت موازي علم به طور كلي باعث شده است كه ما هر روز با ارائه يك محصول جديد در تمامي حوزه ها، به ويژه دكوراسيون داخلي و سازگار با محيط زيست، شگفت زده شويم. كاغذ ديواري سه بعدي نقطه عطفي در دكوراسيون داخلي بوده است و خريد و فروش كاغذ ديواري سه بعدي از رونق ويژه اي برخوردار شده استادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۲ تير ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

زماني كه با خانواده تصميم ميگيريد تغييراتي به محيط خانه بدهيد و به منزل خود روح تازه اي ببخشيد، يا به فكر تغيير در فضاي محيط كار خود هستيد، يا فرزندتان ميخواهد دكور اتاقش را تغيير دهد استفاده از كاغذ ديواري بهترين ايده است، كاغذ ديواري با داشتن انواع رنگ ها و طرح هاي مختلف در ادارات، اتاق خواب ها، اتاق نشيمن، پذيرايي و ... مورد استفاده قرار مي گيرد و براي همه ي سليقه ها مناسب است. ديوار پوش ها نقش اساسي در دكوراسيون محيط منازل و محيط كار دارند و ميتوان آن را با مبل ها، كف پوش يا ساير وسايل محيط ست كرد و زيبايي را به ارمغان آورد.

نبايد فراموش كنيد كه در انتخاب كاغذ ديواري براي اتاق كودك خود از رنگ هاي شاد مثل صورتي روشن، آبي روشن يا كرمي و زرد استفاده كنيد زيرا اين رنگ ها آرامش و آسايش را براي كودكان به ارمغان خواهد آورد .

كاغذ ديواري مزاياي مختلفي نيز دارد، زماني كه ديوار شما به هر طريقي آسيب ديده يا نم كشيده بجاي تخريب ديوار با كمترين هزينه با كاغذ ديواري با كيفيت ميتوانيد آن را بپوشانيد تا كسي متوجه خرابي نشود، كساني كه به بوي رنگ حساسيت دارند به جاي نقاشي با كاغذ ديواري به زيباسازي ديوار خود اقدام ميكنند .

در اتاق خواب ها كاغذ ديواري به جز روي ديوار بر روي در كمد ديواري نيز تزيين ميشود و چهره جذابي را به اطراف ميدهد، بسته به سليقه خود ميتواند از آثاري چون طبيعت يا مينيمال و ساده استفاده كنيد.

امروزه كاغذ ديواري ها قابل شست و شو هستند و نگراني از اين بابت وجود ندارد، همچنين كاغذ ديواري هاي ضدزلزله نيز توليد شده تا در صورت وقوع زلزله خسارتي به آن وارد نشود در اين نوع روكش ها از رشته هايي نازك استفاده شده كه بافته شده آنها به يكديگر باعث به وجود آمدن يك پوشش مقاوم مي شود . براي تماشاي مدل هاي كاغذ ديواري مي توانيد به سايت فروشگاه تزئينات داخلي دكور آفيس مراجعه كنيد .ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۲ تير ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

كالباس محك را بدون گارانتي خريداري نكنيد. براي خريد كالباس بر محك مراكزي را انتخاب كنيد كه همراه با دستگاه گارانتي آنرا را نيز ارائه دهند. خريد كالباس بر محك بصورت گارانتي دار كاملا به نفع مشتري خواهد بود زيرا ميتواند هر گونه ايراد و نقص به وجود آمده در ترازو را با در اختيار گذاشتن دستگاه به نمايندگي بر طرف نمايد. كالباس بر محك در مدل هاي مختلفي توليد ميشود كه از همين رو بايد مشاوره اي را قبل از خريد دريافت نموده تا بتوانيد نسبت به كسب و كار خود يك ترازوي مناسب را تهيه نماييد.

خريد كالباس بر محك اينترنتي

براي خريد كالباس بر محك با بهترين قيمت بايد فروشگاه هايي را انتخاب كنيد كه بصورت تخصصي تنها در زمينه تجهيزات فروشگاهي و كالباس بر فعاليت ميكنند زيرا ميتوانند مشاوره به نسبت بهتري را در اختيار شما قرار دهند. از مزاياي خريد كالباس بر محك اينترنتي از فروشگاه معتبر اين است كه خريدار ميتواند گارانتي محصول را دريافت نمايد. گارانتي يكي از موارد بسيار مهمي است كه براي خريد كالباس بر محك بايد به آن توجه كنيد زيرا دستگاه هايي كه از گارانتي برخوردار نيستند را نميتوانيد به نمايندگي براي تعمير بسپاريد و بايد هزينه آنرا به تعمير كار بپردازيد. در فروشگاه اسلايسر امكان خريد كالباس بر محك بصورت اينترنتي فراهم شده است و افرادي كه نميتوانند بصورت حضوري براي خريد مراجعه كنند ميتوانند بصورت آنلاين سفارش خود را ثبت نمايند تا در مدت كوتاهي براي آنها ارسال شود.

 فروشگاه همچنين امكان خريد كالباس بر محك را بصورت تلفني نيز امكان پذير كرده است. كارشناسان فروش اين  فروشگاه همچنين آمادگي دارند تا بصورت تلفني نيز مشاوره قبل از خريد و همچنين ثبت سفارش را براي خريدار انجام دهند. فروشگاه   از كاملترين و تخصصي ترين فروشگاه هاي سطح كشور است كه انواع تجهيزات فروشگاهي از جمله كالباس بر محك را به سراسر كشور عرضه ميكند.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۵ تير ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

نماي ساختمان ها شايد در گذشته تنها به يكي دو مدل نما محدود ميشد اما امروزه پيشرفت تكنولوژي باعث شده تا نماهاي زيادي براي ساختمان ها معرفي شوند كه يكي از اين نماهاي جديد و مدرن، كرتين وال است. كرتين وال يكي از بهترين نماهاي عصر جديد محسوب ميشود كه از زيبايي و استحكام در كنار يكديگر برخوردار ميباشد. 

نماي كرتين وال از سرعت اجراي بسيار بالايي برخوردار ميباشد و مانند ديگر نماهاي ساختماني نصب آن چندان طولاني و زمانبر نيست. نماي كرتين وال بصورت پيش ساخته در محل كارگاه طراحي و توليد ميشود و سپس توسط نصاب بر روي ساختمان اجرا ميشود. مدت زمان اجراي نماي كرتين وال بستگي به تعداد طبقات ساختمان و ابعاد پروژه دارد. هر چه ساختمان عرض و طول بيشتري داشته باشد در نتيجه روند طراحي، توليد و همچنين نصب آن نيز طولاني تر خواهد بود.

امكان استفاده از شيشه هاي تك و دو جداره براي توليد و اجراي نماي كرتين وال وجود دارد كه اين موضوع ميتواند يك ويژگي براي اين مدل از نما محسوب شود. استفاده از شيشه هاي دو جداره براي كرتين وال ميتواند از ورد صدا به داخل ساختمان جلوگيري كرده و به دليل اينكه شيشه ها تمامي سطح ساختمان را ميپوشانند در نتيجه درصد انتقال صدا به داخل ساختمان تا حد زيادي كاهش مي يابد.

طرح و رنگ شيشه هايي كه براي نماي كرتين وال مورد استفاده قرار ميگيرند ميتواند بنا به درخواست كارفرما بصورت سليقه اي انتخاب شود. طرح و رنگ هاي گوناگوني از شيشه براي نماي كرتين وال وجود دارد كه هر يك ميتوانند در زيبايي آن تاثير بسيار زيادي داشته باشند.

تخصص و تجربه در طراحي و اجراي نماي كرتين وال بسيار مهم است زيرا اين نما از پيچيدگي هاي زيادي در مراحل مختلف بخصوص طراحي برخوردار است. شركت آكام گستر كيش از شركت هاي با تجربه در اين زمينه ميباشد كه تا كنون پروژه هاي زيادي را به انجام رسانده است و اگر شما هم به دنبال يك شركت معتبر در اين زمينه هستيد ميتوانيد با كارشناسان شركت آكام گستر كيش براي دريافت مشاوره و كسب اطلاعات بيشتر تماس حاصل كنيد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۴ تير ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

از جمله نماهاي ساختماني كه هيچ باري را به ساختمان وارد نكرده و با فاصله مشخصي از سطح ساختمان طراحي، توليد و نصب ميشود، نماي كرتين وال ميباشد. نماي كرتين وال از نماهايي است كه ساختار متفاوتي نسب به ديگر نماها دارد و اغلب براي ساختمان هايي كه مرتفع هستند مانند برج هاي مسكوني و  يا تجاري و اداري طراحي و نصب ميشوند. نماي كرتين وال بار كمي را به ساختمان وارد ميكند و همين موضوع ميتواند وزن كلي ساختمان را كاهش دهد. نماي كرتين وال بر خلاف ديگر نماها كه از مصالح ساختماني براي اتصال به ساختمان كمك ميگيرند به هيچ يك از اين دسته مصالح نياز ندارد و مصالح اصلي به كار رفته در ساخت آن شيشه مخصوص و همچنين اتصالات ميباشد.

مزيت هاي نماي كرتين وال

از جمله مزيت هاي نماي كرتين وال نورگيري بسيار مناسب فضاي داخلي ساختمان را ميتوان نام برد. همانطور كه گفته شد نماي كرتين وال از شيشه تشكيل شده است كه شيشه نيز ميتواند نور را به داخل ساختمان منتقل كرده و فضايي روشن و نور گير را پديد آورد. از مزيت هاي نماي كرتين وال نگهداري كم هزينه آن است. نماي كرتين وال به صورت يك تكه نصب نميشود و متشكل از اجزاي مختلفي است كه اين اجزا بعد از طراحي و توليد بر روي ساختمان نصب ميشوند. همين موضوع باعث ميشود كه در صورت آسيب ديدن يك بخش از نما بتوان تنها بخش مورد نظر و آسيب ديده را بازسازي و تعمير نمود و نيازي به تعويض كل نما نباشد. امكان به كارگيري از انواع شيشه هاي رنگي و طرح دار در ساخت نماي كرتين وال از ديگر مزيت هاي آن به شمار ميرود.

براي طراحي و اجراي نماي كرتين ميتوانيد با شركت آكام گستر كيش يكي از شركت هاي برتر و با تجربه در زمينه طراحي و اجراي نما تماس حاصل نماييد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۴ تير ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

تقاضا براي خريد قلم خش گير پرايد بيش از هر خودروي ديگري ميباشد. با مشاهده خيابان هاي سطح كشور به راحتي ميتوان پي برد كه بيشتر خودروهاي موجود پرايد هستند كه هر يك نيز در معرض برخوردهاي سطحي با ديگر خودروها و اجسام هستند. با استفاده از قلم خش گير پرايد ميتوان خط و خش هاي سطحي ايجاد شده بر روي بدنه خودرو را از بين برد و نيازي به سپردن خودرو به تعميرگاه و صافكاري نخواهد بود. البته همانطور كه گفته شد قلم خش گير پرايد تنها قادر است تا خط و خش هاي جزئي را برطرف نمايد و براي از بين بردن آسيب هاي عمقي و جدي مناسب نيست.

قيمت قلم خش گير پرايد

قيمت قلم خش گير پرايد به دو عامل بستگي دارد. يكي از عوامل تاثير گذار در قيمت قلم خش گير پرايد رنگ آن ميباشد. خودروي پرايد در رنگ بندي هاي گوناگوني توليد شده است كه از همين رو قلم خش گير پرايد نيز در طيف رنگي گوناگون موجود ميباشد. رنگ قلم خش گير پرايد ميتواند قيمت آنرا تعيين كند كه البته اين اختلاف قيمت چندان زياد نميباشد.

در قيمت قلم خش گير پرايد برند آن نيز تاثير گذار است. قلم خش گير در چندين برند توليد شده است كه هر يك ميتوانند قيمت متفاوتي داشته باشند.

قيمت قلم خش گير پرايد ممكن است در هر فروشگاهي متفاوت باشد زيرا خش گيرها از يك تعرفه مشخصي برخوردار نيستند و به همين دليل هر فروشنده اي بنا به دلايل خود قيمت گذاري را انجام ميدهد. همچنين ممكن است به خاطر كمياب شدن يك مدل از قلم خش گير پرايد قيمت آن افزايش پيدا كند. اگر قيمت قلم خش گير پرايد براي شما بسيار مهم است پس بهتر است تا استعلام قيمتي را از چندين فروشگاه انجام دهيد تا بتوانيد به يك قيمت منصفانه دست يابيد. همچنين اگر قصد خريد قلم خش گير پرايد در تعداد بالا را داريد پس بهتر است قبل از هر چيز استعلام قيمتي را تهيه نماييد. فروشگاه ايران خودروان از جمله فروشگاه هايي مي باشد كه بدون واسطه اين محصول را به فروش مي رسانند و از قيمت مناسبي برخوردار است .ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۴ تير ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

بسياري از افراد به محض مشاهده خط و خش بر روي خودروي خود به تعميرگاه ها و صافكاري ها مراجعه ميكنند در صورتيكه برخي از خط و خش ها را ميتوان با قلم خش گير حذف نمود. قلم خش گير همانطور كه از نامش نيز پيداست ميتواند خش هايي كه از عمق كمي برخوردار هستند را محو نموده و از بين ببرد. قلم خش گير ميتواند خطوط سطحي ايجاد شده بر روي خودرو كه بصرت يك خط و يا نقطه اي هستند را از بين ببرد.

مزاياي قلم خش گير

يكي از مزاياي قلم خش گير در مقاومت آن در برابر آب و رطوبت ميباشد. مواد قلم خش گير به راحتي پاك نميشوند و حتي شستشوي خودرو در كارواش نيز نميتواند اثر قلم را از بين ببرد. نور و اشعه شديد آفتاب تاثيري بر روي قلم خش گير نخواهد داشت. بعد از استفاده از قلم خش گير ميتوانيد خودرو را در معرض نور شديد آفتاب قرار دهيد بدن آنكه خللي در كيفيت آن ايجاد شود. همچنين تابش آفتاب براي مدت زمان طولاني نيز نميتواند تاثيري بر روي كيفيت قلم داشته باشد. رنگ قلم خش گير ماندگاري طولاني دارد و تا زماني كه محل خش گيري شده مجددا آسيبي نبيند باقي خواهد ماند.

از مزاياي قلم خش گير كه  اهميت بسيار زيادي نيز دارد از بين بردن خط و خش با هزينه كم ميباشد. اگر خش گيري خودرو را به تعميرگاه بسپاريد بايد هزينه زيادي را بابت آن بپردازيد اما با استفاده از قلم خش گير با هزينه بسيار كم ميتوانيد خط و خش ايجاد شده را مرمت نمود. قلم خش گير را نه تنها براي يك بار بلكه چندين سري ميتوان استفاده نمود. قلم خش گير مصرف چنداني در خش گيري هاي جزئي ندارد و با خريد يك قلم ميتواند تا مدت ها خش گيري خودرو البته با ابعاد كوچك و سطحي را انجام دهيد.براي تهيه كردن قلم خش گير مي توانيد به سراغ سايت فروشگاه ايران خودروان برويد و اطلاعات لازم را كسب كنيد .ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۴ تير ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

خشك كردن ميوه ها باعث ميشود تا بتوان ميوه را در فصول مختلف و بدون آنكه از خاصيت آنها كاسته شود استفاده نمود. نوعي از دستگاه هاي ميوه خشك كن وجود دارد كه براي استفاده در منازل مناسب ميباشد و به آن دستگاه ميوه خشك كن خانگي گفته ميشود. دستگاه ميوه خشك كن خانگي از ابعاد  بسيار كوچكتري نسبت به دستگاه هاي صنعتي برخوردار است و ميتوان آنرا در گوشه اي از منزل جاي داده و استفاده نمود. دستگاه ميوه خشك كن خانگي  ميتواند براي خشك كردن انواع ميوه و حتي سبزي و غذاي حيوانات نيز مورد استفاده قرار گيرد. دستگاه ميوه خشك كن خانگي ميتواند رنگ و طعم ميوه و سبزي را حفظ كند و آسيبي به بافت ميوه و سبزي وارد نميكند.

مزيت هاي دستگاه ميوه خشك كن خانگي

از مزيت هاي دستگاه ميوه خشك كن خانگي بايد به بهداشتي بودن آن اشاره نمود. خشك كردن انواع ميوه توسط اين دستگاه اين مزيت را بوجود مي آورد تا ميوه و سبزي ها زير نظر شما خشك شوند. ميتوانيد ميوه ها را به خوبي شستشو داده و به ابعاد دلخواه در آورده و سپس توسط اين دستگاه، خشك و براي مصرف آماده كنيد. دستگاه ميوه خشك كن خانگي براي افرادي كه رژيم غذايي دارند بسيار مفيد است و مي توانند در منزل خود ميوه ها را خشك كرده و در هر زمان كه نياز داشتند به جاي ميوه تازه استفاده كنند. از مزيت هاي دستگاه ميوه خشك كن خانگي بايد به ماندگاري بيشتر ميوه هاي خشك شده نسبت به ميوه هاي تازه اشاره نمود.

ميوه هاي تازه در مدت زمان كوتاهي كيفيت خود را از دست داده و خراب مي شوند اما ميوه هاي خشك شده را تا مدت زمان زيادي به دليل عدم وجود آب در بافت آنها مي توان استفاده نمود. از برجسته ترين شركت ها در زمينه ي توليد و فروش انواع دستگاه خشك كن شركت آراد ماشين با سابقه ي درخشان مي باشد .ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۳ تير ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ]
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراح بیگ سایت