دارامان

طراحي وب سايت

طراحي وب سايت
 

پاركت لمينت از بهترين و زيباترين كفپوش ها محسوب ميشود كه چند سالي است جايگزين كفپوش هايي همچون سراميك و موزاييك شده است. در ساخت پاركت از چوب استفاده ميشود كه البته نوع چوب به كار رفته در ساخت پاركت ميتواند بيانگر كيفيت آن باشد. اما پاركت لمچه مزيت هايي دارد كه باعث شده تا جايگزين خوبي براي ديگر پوشش ها محسوب شود؟ اين سوالي است كه بيشتر افرادي كه سابقه استفاده از اين نوع پوشش را ندارند مطرح ميكنند و در ادامه به اين ويژگي ها اشاره خواهيم نمود.

مزيت هاي پاركت 

يكي از مزيت هاي پاركت زيبايي و جذابيت آن ميباشد. هيچ يك از  پوشش ها از لحاظ زيبايي قابل مقايسه با پاركت لمينت نيستند كه همين عامل باعث شده تا در بيشتر ساختمان هاي نوساز كه توجه زيادي به زيبايي آنها ميشود از پاركت  به عنوان كفپوش استفاده شود. از مزيت هاي پاركت بايد به كيفيت و دوام آن اشاره نمود. دوام و كيفيت پاركت بسيار بالا است و نوعي از پاركت وجود دارد كه در برابر سايش و ضربات اجسام سنگين مقاومت بسيار خوبي از خود نشان ميدهد. همين استحكام بالاي پاركت  از دلايل استفاده از آن بعنوان پوشش مراكز پر رفت و آمد محسوب ميشود. نصب پاركت بسيار آسانتر نيز نسبت به ديگر كفپوش ها دارد و نيازي به استفاده از مصالح ساختماني براي نصب آن وجود دارد كه عدم كثيف كاري را نيز به همراه خواده داشت. همچنين پاركت در مدت زمان كوتاهتري نصب ميشود كه در بسياري از ساختمان ها فرايند نصب تنها در يك روز انجام ميشود مگر آنكه متراژ ساختمان بالا باشد.

فروشگاه تزئينات داخلي دكورآفيس مشاور بسيار خوبي براي خريد پاركت  براي شما خواهد بود و ميتوانيد  مشاوره كاملي را از كارشناسان اين فروشگاه دريافت كرده و سپس خريد خود را انجام دهيد. فروشگاه تزئينات داخلي دكورآفيس به صورت تخصصي در زمينه فروش پاركت  و كاغذ ديواري فعاليت ميكند كه محصولات خود را علاوه بر شهر تهران به ديگر نقاط كشور نيز ارسال ميكند.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

كاغذ ديواري سه بعدي از جديدترين نوع كاغذ  ديواري است كه طرح هاي سه بعدي آن ميتواند زيبنده دكوراسيون داخلي بخصوص دكوراسيون هاي مدرن باشد. كاغذ ديواري سه بعدي از لحاظ مواد تشكيل دهنده و همچنين روش هاي ساخت هيچ تفاوتي با ديگر كاغذ ديواري ها ندارد و تنها طرح هاي آن است كه موجب تمايز آن با ساير كاغذ ها شده است. كاغذ ديواري سه بعدي به دو سبك متفاوت در بازار عرضه ميشود كه يك سبك مدرن و سبك ديگر كلاسيك ميباشد.  از كاغذ ديواري سه بعدي با سبك كلاسيك براي دكوراسيون هاي كلاسيك و از كاغذ ديواري با سبك مدرن براي دكوراسيون هاي مدرن استفاده ميشود.

راهنماي خريد كاغذ ديواري سه بعدي

براي خريد كاغذ ديواري سه بعدي نبايد مانند كاغذ ديواري هاي معمولي تنها يك طرح را انتخاب كنيد. طرح كاغذ ديواري سه بعدي بايد متنوع باشد و براي هر قسمت از منزل يا محيط كار بايد طرح متفاوتي را انتخاب و استفاده كنيد. براي خريد كاغذ ديواري سه بعدي بعد از انتخاب يك طرح مناسب بايد ابعاد آنرا در قدم بعدي در نظر داشته باشيد و نسبت به فضايي كه قصد استفاده از كاغذ را داريد بايد كاغذ با ابعاد مناسب را انتخاب كنيد. كاغذ ديواري سه بعدي مانند كاغذ هاي معمولي كل ديوار را نميپوشاند و تنها برخي از قسمت هاي ديوار و يا در نهايت يك ديوار را پوشش ميدهد. براي خريد كاغذ ديواري سه بعدي به روحيات افراد خانواده توجه داشته باشيد. به طور مثال از كاغذ ديواري سه بعدي براي اتاق كودكان استفاده كنيد كه طرح و رنگ هاي آن كودكانه و شاد باشند.

فروشگاه تزئينات داخلي دكورآفيس مجموعه متنوعي از انواع كاغذ ديواري سه بعدي را با نازلترين قيمت و از بهترين برندهاي روز دنيا عرضه ميكند و همچنين آماده ارسال سفارش به ديگر شهرها و دورترين نقاط كشور به صورت عمده و جز ميباشد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

پوشش داخل منازل و ادارات از گذشته تا كنون دستخوش تغييرات زيادي بوده اند و امروزه از كاغذ ديواري به عنوان يك پوشش زيبا و در عين حال مقاوم استفاده ميشود. كاغذ ديواري از ويژگي هاي بسيار زيادي برخوردار است كه همين ويژگي ها باعث شده اند تا توجه بسيار از مردم را به خود جلب نمايد.

ويژگي كاغذ ديواري نسبت به ساير پوشش ها

يكي از ويژگي ها بسيار بزرگ كاغذ ديواري كه باعث جلب توجه ميشود طرح و رنگ هاي متنوع آن ميباشد. كاغذ ديواري مانند رنگ ساختماني از محدوديت طرح و رنگ برخوردار نيست و با يك نگاه به آلبوم فروشگاه هاي كاغد ديواري به راحتي ميتوان تعداد زيادي از طرح و مدل هاي كاغذ ديواري را يافت كه هر يك ميتواند به نوعي زيبنده دكوراسيون داخلي باشد. از ديگر ويژگي هاي كاغذ ديواري نسبت به ساير پوشش ها در نصب راحت و بدون درد سر آن ميباشد. همگي ما تجربه استفاده از رنگ ساختماني بعنوان پوشش براي ديوارهاي منازل خود را داريم و به خوبي ميدانيم كه رنگ آميزي كاري بسيار وقت گير و پر درد سر ميباشد. كاغد ديواري به راحتي نصب ميشود و نيازي نيست تا مدت زيادي براي نصب آن زمان صرف شود. از ويژگي هاي كاغذ ديواري نسبت به رنگ بايد به عدم انتشار بو اشاره نمود. كاغذ ديواري مانند رنگ هيچگونه بويي از خود ايجاد نميكند در صورتيكه كه رنگ ساختماني بويي را از خود انتشار ميدهد كه تا مدت ها در فضاي منزل باقي ميماند.

خريد كاغذ ديواري

براي خريد كاغذ ديواري اگر جزو سخت پسندان هستيد بهتر است تا فروشگاه تزئينات داخلي دكورآفيس را انتخاب كنيد. فروشگاه تزئينات داخلي دكورآفيس مدل هاي متنوع و بسيار زيادي از بهترين برند هاي داخلي و خارجي كاغذ ديواري را در فروشگاه خود موجود دارد كه نسبت به سليقه خود ميتوانيد يكي از اين مدل ها را انتخاب و سفارش دهيد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

با گسترش آلودگي هوا و آلودگي هاي معلق در هوا انسان ها، حيوانات و اكوسيستم ها دچار اختلال شده و به سوي و نابودي مي روند و يكي ديگر از موارد تخريب نماي ساخمان به دليل آلودگي هوا مي باشد. آلاينده هاي هوا در طول زمان به سطح نماي ساختمان ها مي چسبند و لايه اي از كثيف و سياه كه چسبنده هستند به نماي ساختمان اضافه مي شود. مي بينيد كه نماي ساختمان كاملا زيبايي خود را از دست داده است و زيبايي آن را  كاهش داده است گرد و غبار، آلودگي، آلاينده ها، سرما و ... با گذشت زمان، نماي سنگي ساختمان ها فرسوده مي كند. با اين شرايط نياز مبرم به خدمات نماشويي ساختمان خواهيد داشت.

اولين چيزي كه بايد بدانيد اين است كه نماي ساختمان را مي توانيد در دو حالت مورد نماشويي قرار دهيد: 1. نماشويي به شكل دستي 2. نماشويي به وسيله واترجت، كه نماشويي به اين روش براي ساختمان هاي مختلف متفاوت مي باشد. براي مثال، نماشويي نماي كامپوزيت با نماي سيماني ساختمان متفاوت است، براي نماشويي نماي سنگ و آجري و سنگ هاي تيشه از واتر جت استفاده مي شود.

پس از تصميم يك سازنده ساختمان براي نماشويي، وظيفه شركت نماشويي سپهر سپيد است كه بهترين راه حل براي پاكيزگي ظاهر ساختمان را انتخاب كند. بديهي است كه نوع مواد ساختاري ساختمان تأثير زيادي بر انتخاب روش نماشويي دارد، زيرا، به عنوان مثال، روش مطلوب نماشوييشيشه اي از ساختار نماي سنگي ساختمان متفاوت است يا با توجه به ميزان آلودگي و سن آن يا حساسيت و بودجه كارفرما در انتخاب روش كار تاثير مي گذارد. علاوه بر اين عوامل، تعداد طبقه ها، عرض پياده رو و عرض خيابان محل نماشويي، زمان در دسترس و DedLine بر روي روش نماشويي اثر بگذارد.

به عنوان مثال، در يك ساختمان دو طبقه كه در كنار چندين پروژه ساختماني اجرا مي شود، نصب و راه اندازي داربست و ترافيك به دليل تعداد زيادي از كارگران در مناطق مختلف امن تر و ايمن تر است.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

طرح توجيهي به بيان ساده در واقع مطالعه اي است كه مشخص ميكند ايده مورد نظر درذهن يك نفر قابل  عملياتي شدن و يا نتيجه بخش ميباشد يا خير. اطلاعات موجود در طرح توجيهي به راحتي جمع آوري نميشود و براي جمع آوري آن ساعت ها مطالعه و بررسي انجام ميشود. البته تهيه و تنظيم طرح توجيهي نيز از عهده يك شخص معمولي و عادي كه دانش و تحصيلاتي نسبت به اين طرح ندارد خارج است. تنها افرادي ميتوانند تهيه و تنظيم طرح توجيهي را انجام دهند كه تخصص و تجربه كافي داشته باشند. موارد زيادي وجود دارند كه در تنظيم يك طرح توجيهي مورد بررسي قرار ميگيرند كه از اين موارد ميتوان به رقبا، گزينه هاي مالي، ملاحظات توليدي و فني و ديگر عوامل كه نسبت به نوع كسب و كار تعيين ميشود را نام برد.

چه زماني براي تهيه طرح توجيهي بايد اقدام كرد؟

بهترين زمان براي تهيه طرح توجيهي زماني است كه سرمايه گذار و يا صاحبان صنوف قصد داشته باشند سرمايه گذاري جديدي را انجام داده و يا از آينده سرمايه گذاري خود مطلع شده و اطلاعاتي را كسب كنند. امروزه رقابت ميان توليد كنندگان و صنوف مختلف بسيار زياد است و طرح توجيهي اين ويژگي را ايجاد ميكند تا سرمايه گذار و صاحبان كسب و كار بتوانند اطلاعاتي را از به نتيجه رسيدن عملي كه قصد انجام آنرا دارند مطلع شده و بر اساس آن تصميم گيري كنند. حتي ممكن است يك مجموعه سود خوبي حاصل از ارائه خدمات و فروش محصول  خود كسب كند اما با تهيه طرح توجيهي ميتواند به سود بالاتري دست يابد.

شركت مهندسين مشاور مطسا يكي از شركت هاي فعال و با تجربه در زمينه تهيه و تنظيم طرح توجيهي ميباشد كه از ابتداي فعاليت خود پروژه هاي زيادي را تا كنون به انجام رسانده كه در تهيه اين طرح ها نيز بر اساس روش هاي حرفه اي عمل شده است.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

هر شخصي كه اقدام به ايجاد كسب و كاري مي نمايد مايل است تا خدمات و محصولات ارائه شده توسط خود را با نام و نشان خود به مشتريان عرضه نمايد. اين كار سبب مي شود تا حتي كسب و كار هاي كوچك نيز توانايي رقابت در بازار را پيدا كرده و بتوانند از اين طريق نيز مشتريان بيشتري براي خود جذب نمايند. يكي از اموري كه مي توان با هزينه اي بسيار كم نسبت به انجام آنها اقدام نمود خريد برچسب كاغذي مي باشد. اين برچسب ها كه به صورت يك رو چسب و يك روو كاغذ توليد مي شوند قادر هستند تا در مدت زمان بسيار كوتاهي ليبل مورد نياز كسب و كار شما را فراهم آورند.

مزاياي استفاده از برچسب كاغذي

برچسب كاغذي به عنوان يكي از بخش هاي مربوط به تبليغات شناخته شده و شما مي توانيد با الصاق آنها بر روي محصولات خود، لوگو و نام و نشان خود را بر روي محصولات قرار دهيد تا در صورتي مشتريان پس از فروش نگراني از بابت خدمات پس از فروش شما نداشته باشند در اين صورت است كه مشتريان مي توانند با به خاطرسپردن برند شما همواره خريد هاي خود را از شما به ثبت برسانند.

خريد برچسب كاغذي

يكي از جمله تقاضاهايي كه بسياري از افراد دارند اين است كه از كجا مي توان نسبت به خريد برچسب كاغذي با قيمت مناسب اقدام نمود. در پاسخ به اين سوال مي توان اينطور گفت كه در صورتي كه به دنبال خريدي ارزان هستيد مي توانيد به فروشگاه اينترنتي ليبل مراجعه نماييد. در اين فروشگاه شما مي توانيد انواع برچسب كاغذي را در مدل هاي مختلف مشاهده نماييد و هر يك را كه مورد پسندتان واقع شد به صورت آنلاين از اين فروشگاه خريداري نماييد. مطمئنا با يكبار خريد از اين فروشگاه از كيفيت بالاي برچسب كاغذي هاي ارائه شده توسط آن مطلع خواهيد شد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

هر شخصي كه اقدام به ايجاد كسب و كاري مي نمايد مايل است تا خدمات و محصولات ارائه شده توسط خود را با نام و نشان خود به مشتريان عرضه نمايد. اين كار سبب مي شود تا حتي كسب و كار هاي كوچك نيز توانايي رقابت در بازار را پيدا كرده و بتوانند از اين طريق نيز مشتريان بيشتري براي خود جذب نمايند. يكي از اموري كه مي توان با هزينه اي بسيار كم نسبت به انجام آنها اقدام نمود خريد برچسب كاغذي مي باشد. اين برچسب ها كه به صورت يك رو چسب و يك روو كاغذ توليد مي شوند قادر هستند تا در مدت زمان بسيار كوتاهي ليبل مورد نياز كسب و كار شما را فراهم آورند.

مزاياي استفاده از برچسب كاغذي

برچسب كاغذي به عنوان يكي از بخش هاي مربوط به تبليغات شناخته شده و شما مي توانيد با الصاق آنها بر روي محصولات خود، لوگو و نام و نشان خود را بر روي محصولات قرار دهيد تا در صورتي مشتريان پس از فروش نگراني از بابت خدمات پس از فروش شما نداشته باشند در اين صورت است كه مشتريان مي توانند با به خاطرسپردن برند شما همواره خريد هاي خود را از شما به ثبت برسانند.

خريد برچسب كاغذي

يكي از جمله تقاضاهايي كه بسياري از افراد دارند اين است كه از كجا مي توان نسبت به خريد برچسب كاغذي با قيمت مناسب اقدام نمود. در پاسخ به اين سوال مي توان اينطور گفت كه در صورتي كه به دنبال خريدي ارزان هستيد مي توانيد به فروشگاه اينترنتي ليبل مراجعه نماييد. در اين فروشگاه شما مي توانيد انواع برچسب كاغذي را در مدل هاي مختلف مشاهده نماييد و هر يك را كه مورد پسندتان واقع شد به صورت آنلاين از اين فروشگاه خريداري نماييد. مطمئنا با يكبار خريد از اين فروشگاه از كيفيت بالاي برچسب كاغذي هاي ارائه شده توسط آن مطلع خواهيد شد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

چنان چه مي خواهيد اقدام به طراحي و اجراي روف گاردن كنيد بايد به شركت هاي فعال و معتبر در اين زمينه مراجعه نماييد تا براي هر گونه اجرا و نگهداري فضاي سبز بهترين كارشناسان و مشاوران را در اختيار شما قرار دهد. بنابراين براي اجرا و نگهداري فضاي سبز بايد خريد گل از جمله خريد چمن مصنوعي و خريد بن ساي و خريد مجموعه كاكتوس  يا خريد مجموعه كاكتوس در انواع مختلف را به آن ها بسپاريد زيرا كارشناسان اين مجموعه با داشتن علم و دانش كافي درباره انوع گياهان و شناسايي پوشش گياهي منطقه بهترين خريد گل را براي روف گاردن و يا نحوه اجرا و نگهداري فضاي سبز شما در نظر خواهند گرفت.

چرا روبينيا گاردن

فروشگاه اينترنتي روبينيا گاردن  با داشتن سابقه اي طولاني در زمينه روف گاردن و اجرا و نگهداري فضاي سبز مي تواند بهترين مشاور شما در زمينه انواع خدمات  خريد گل و گياه از جمله خريد جعبه گل و خريد مجموعه كاكتوس ، خريد چمن مصنوعي و يا خريد بن ساي باشد. فروش دسته گل مناسبتي به جز اجرا و نگهداري فضاي سبز و روف گاردن يكي ديگر از خدماتي است كه توسط اين فروشگاه ارائه مي شود. شما مي توانيد با مراجعه به سايت فروشگاه اينترنتي گل و گياه روبينيا گاردن علاوه بر خريد گل در انواع مختلف و مشاهده نمونه كارهاي دسته گل مناسبتي بر اساس سليقه خود يكي از انواع گل مناسبتي را بر حسب نوع مناسبت خود انتخاب نماييد.

از جمله انواع دسته گل مناسبتي مي توان به دسته گل عروس و خريد جعبه گل در مناسبات مختلف اشاره نمود. شما مي توانيد خريد جعبه گل را در انواع مختلفي در اين فروشگاه مشاهده و بر اساس نوع سليقه تان خريد جعبه گل را انجام دهيد. ما مي توانيم بر اساس سليقه شما جعبه گل را طراحي كرده و براي شما ارسال نماييم بنابراين براي خريد جعبه گل در طراحي هاي مورد نظر نيز شما مي توانيد سفارش مورد نظرتان را به فروشگاه بدهيد. همچنين براي طراحي دسته گل مناسبتي نيز مي توانيد با شماره هاي درج شده در سايت تماس بگيريد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

چنان چه مي خواهيد اقدام به طراحي و اجراي روف گاردن كنيد بايد به شركت هاي فعال و معتبر در اين زمينه مراجعه نماييد تا براي هر گونه اجرا و نگهداري فضاي سبز بهترين كارشناسان و مشاوران را در اختيار شما قرار دهد. بنابراين براي اجرا و نگهداري فضاي سبز بايد خريد گل از جمله خريد چمن مصنوعي و خريد بن ساي و خريد مجموعه كاكتوس  يا خريد مجموعه كاكتوس در انواع مختلف را به آن ها بسپاريد زيرا كارشناسان اين مجموعه با داشتن علم و دانش كافي درباره انوع گياهان و شناسايي پوشش گياهي منطقه بهترين خريد گل را براي روف گاردن و يا نحوه اجرا و نگهداري فضاي سبز شما در نظر خواهند گرفت.

چرا روبينيا گاردن

فروشگاه اينترنتي روبينيا گاردن  با داشتن سابقه اي طولاني در زمينه روف گاردن و اجرا و نگهداري فضاي سبز مي تواند بهترين مشاور شما در زمينه انواع خدمات  خريد گل و گياه از جمله خريد جعبه گل و خريد مجموعه كاكتوس ، خريد چمن مصنوعي و يا خريد بن ساي باشد. فروش دسته گل مناسبتي به جز اجرا و نگهداري فضاي سبز و روف گاردن يكي ديگر از خدماتي است كه توسط اين فروشگاه ارائه مي شود. شما مي توانيد با مراجعه به سايت فروشگاه اينترنتي گل و گياه روبينيا گاردن علاوه بر خريد گل در انواع مختلف و مشاهده نمونه كارهاي دسته گل مناسبتي بر اساس سليقه خود يكي از انواع گل مناسبتي را بر حسب نوع مناسبت خود انتخاب نماييد.

از جمله انواع دسته گل مناسبتي مي توان به دسته گل عروس و خريد جعبه گل در مناسبات مختلف اشاره نمود. شما مي توانيد خريد جعبه گل را در انواع مختلفي در اين فروشگاه مشاهده و بر اساس نوع سليقه تان خريد جعبه گل را انجام دهيد. ما مي توانيم بر اساس سليقه شما جعبه گل را طراحي كرده و براي شما ارسال نماييم بنابراين براي خريد جعبه گل در طراحي هاي مورد نظر نيز شما مي توانيد سفارش مورد نظرتان را به فروشگاه بدهيد. همچنين براي طراحي دسته گل مناسبتي نيز مي توانيد با شماره هاي درج شده در سايت تماس بگيريد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

چنان چه مي خواهيد اقدام به طراحي و اجراي روف گاردن كنيد بايد به شركت هاي فعال و معتبر در اين زمينه مراجعه نماييد تا براي هر گونه اجرا و نگهداري فضاي سبز بهترين كارشناسان و مشاوران را در اختيار شما قرار دهد. بنابراين براي اجرا و نگهداري فضاي سبز بايد خريد گل از جمله خريد چمن مصنوعي و خريد بن ساي و خريد مجموعه كاكتوس  يا خريد مجموعه كاكتوس در انواع مختلف را به آن ها بسپاريد زيرا كارشناسان اين مجموعه با داشتن علم و دانش كافي درباره انوع گياهان و شناسايي پوشش گياهي منطقه بهترين خريد گل را براي روف گاردن و يا نحوه اجرا و نگهداري فضاي سبز شما در نظر خواهند گرفت.

چرا روبينيا گاردن

فروشگاه اينترنتي روبينيا گاردن  با داشتن سابقه اي طولاني در زمينه روف گاردن و اجرا و نگهداري فضاي سبز مي تواند بهترين مشاور شما در زمينه انواع خدمات  خريد گل و گياه از جمله خريد جعبه گل و خريد مجموعه كاكتوس ، خريد چمن مصنوعي و يا خريد بن ساي باشد. فروش دسته گل مناسبتي به جز اجرا و نگهداري فضاي سبز و روف گاردن يكي ديگر از خدماتي است كه توسط اين فروشگاه ارائه مي شود. شما مي توانيد با مراجعه به سايت فروشگاه اينترنتي گل و گياه روبينيا گاردن علاوه بر خريد گل در انواع مختلف و مشاهده نمونه كارهاي دسته گل مناسبتي بر اساس سليقه خود يكي از انواع گل مناسبتي را بر حسب نوع مناسبت خود انتخاب نماييد.

از جمله انواع دسته گل مناسبتي مي توان به دسته گل عروس و خريد جعبه گل در مناسبات مختلف اشاره نمود. شما مي توانيد خريد جعبه گل را در انواع مختلفي در اين فروشگاه مشاهده و بر اساس نوع سليقه تان خريد جعبه گل را انجام دهيد. ما مي توانيم بر اساس سليقه شما جعبه گل را طراحي كرده و براي شما ارسال نماييم بنابراين براي خريد جعبه گل در طراحي هاي مورد نظر نيز شما مي توانيد سفارش مورد نظرتان را به فروشگاه بدهيد. همچنين براي طراحي دسته گل مناسبتي نيز مي توانيد با شماره هاي درج شده در سايت تماس بگيريد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ]
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراح بیگ سایت