دارامان

طراحي وب سايت

طراحي وب سايت
 

چنان چه قصد سفر خارج از كشور را كرده ايد و براي سفر خود سنگاپو را انتخاب نموده ايد پيشنهاد تور ويزا استفاده از خدمات تور دبي مي باشد زيرا با استفاده از تور دبي مي توانيد با دغدغه هاي كمتري سفر كنيد و بسياري از كارها كه بايد از قبل هماهنگ شود توسط تور دبي هماهنگ مي شود كه از آن جمله مي توان به رزرو هتل و برنامه ريزي صبحانه و ناهار و شام توسط تور دبي اشاره نمود كه همه اين ها توسط تور دبي به خوبي برنامه ريزي مي شود. همچنين استفاده از تور دبي باعث مي شود تا شما بتوانيد با كمترين مشكل سفر خود را با خاطراتي خوب به پايان برسانيد. در صورتي كه شما اگر بخواهيد به شكل اتفرادي به سفر دبي برويد با مشكلاتي امكان دارد رو به رو شويد كه هر گز نمي توانيد به راحتي آن ها را حل كنيد به خصوص اگر اولين بار باشد كه به اين كشور سفر مي كنيد.

استفاده از تور دبي باعث مي شود تا شما با اين مشكلات مواجه نشده و چنانچه مواجه شديد هم به راحتي توسط تور دبي قابل حل مي باشد زيرا آن ها با مشكلات احتمالي در طول سفر بارها و بار ها برخورد كرده اند و به راحتي مي توانند مشكلات را براي شما رفع نمايند تا شما از سفر خود همچنان لذت ببريد بنابراين ميزان استرسي كه شما در طول سفر با تور دبي تحمل مي كنيد بسيار كمتر از زماني است كه به شكل انفرادي سفر مي كنيد زيرا شما اطلاعات دقيقي و كاملي درباره مشكلات احتمالي مسلماً نخواهيد داشت

دلايلي كه شما از تور دبي استفاده مي كنيد

از آن جا كه شما معمولاً براي اولين بار است كه براي گردش به كشوري براي سفر مي رويد بنابراين بسياري از اطلاعات را در اين زمينه نخواهيد داشت. همان طور كه گفته شد استرس شما با استفاده از تور دبي بسيار كمتر مي باشد زيرا كساني با شما همراه هستند و مسئوليت سفر را پذيرفته اند كه بار ها و بارها اين سفر را انجام داده و با پيچ و خم سفر آشنايي دارند. يكي ديگر از مواردي كه با استفاده از تور دبي مي توانيد آن را در نظر بگيريد اين است كه وسايلي كه شما به آن ها براي تور دبي به آن ها نياز داريد به شما گفته مي شود براي مثال نوع لباس هايي كه تور دبي به آن ها نياز داريد به شما گوشزد مي شود و ديگر شما نيازي نداريد وسايلي اضافي را با خود حمل كنيد در صورتي كه وسايل ضروري را به همراه نداريد. يكي ديگر از دلايلي كه شما مي توانيد با استفاده تور دبي از آن استفاده نماييد اطلاعاتي مي باشد كه ليدر تور در بازديد با هر مجموعه اي به شما ارائه مي دهد و به اين ترتيب شما مي توانيد بهترين و كامل ترين اطلاعات را در بازديد از مجموعه هاي موزه و يا اثار طبيعي كسب نماييد و اين چيزي نيست كه بتوانيد به راحتي در سفر افرادي آن ها را كسب نماييد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

از جمله كيت هاي نوري كه عكاسان براي ثبت تصاوير به آن علاقه زيادي نشان ميدهند نور ثابت ال اي دي است كه در ادامه مطلب بيشتر با آن آشنا خواهيم شد. نور ثابت ال اي دي كه معمولا عكاسان آنرا براي عكسبرداري در مجالس استفاده ميكنند باعث ميشود تا عكسي به مراتب با كيفيت تر و همچنين طبيعي تر ثبت شود. نور ثابت ال اي دي از چندين لامپ و همچنين فيلترهاي رنگي تشكيل شده است كه ميتواند نور پردازي بسيار مناسبي را بر روي سوژه انجام دهد. نور ثابت ال اي دي همانطور كه از نامش نيز پيداست به لامپ هايي از نوع ال اي دي مجهز شده است و اين لامپ ها بهترين نوع لامپي هستند كه در ساخت نور هاي ثابت مورد  استفاده قرار ميگيرند. لامپ هاي ال اي دي به كار رفته در آن چندين مزيت را بوجود مي آورند كه در ساير لامپ ها وجود ندارد.

مزاياي نور ثابت ال اي دي

از مزيت هاي ايجاد شده توسط نور ثابت ال اي دي ميتوان به مصرف پايين آنها اشاره نمود. لامپ هاي ال اي دي بسيار كم مصرف هستند كه همين موضوع يك ويژگي بسيار بزرگ محسوب ميشوند. گرمايي كه توسط اين لامپ ها ايجاد ميشود بسيار كم است و كمترين گرما را در مقايسه با ساير لامپ ها ايجاد ميكنند كه عدم توليد گرما ميتواند در عمر لامپ و همچنين ديگر تجهيزات وابسته به لامپ و كيت نوري تاثير زيادي داشته باشد. نوري كه توسط لامپ هاي ال اي دي ايجاد ميشوند ميتوانند نور بسيار زنده اي را نسبت به ساير لامپ ها ايجاد كنند.

نور ثابت ال اي دي از باتري هايي به منظور تغذيه خود برخوردار است كه اين باتري ها ميتوانند تا مدت زماني مشخص انرژي مورد نياز براي روشن ماندن لامپ هاي ال اي دي را فراهم كنند. اما با توجه به اينكه نور ثابت ال اي دي مصرف كمي نسبت به ساير كيت هاي نوري دارد ميتواند براي مدت زمان بيشتري نسبت به ساير لامپ ها دوام بياورد.

خريد نور ثابت ال اي دي

براي خريد نور ثابت ال اي دي به كيفيت آن توجه كنيد. كيفيت لامپ هايي كه در نور ثابت ال اي دي به كار رفته است بايد بالا باشد زيرا لامپ هاي بي كيفيت بعد از چند بار استفاده كيفيت خود را از دست ميدهند و يا ميسوزند كه بايد با لامپ هاي نو جايگزين شوند و شما مجبور خواهيد بود تا هزينه هاي را بابت تعويض لامپ ها بپردازيد. براي خريد نور ثابت ال اي دي اگر كيفيت براي شما بسيار مهم است بايد خريد خود را از شركت سيما گستران نوين انجام دهيد. فروشگاه سيما گستران نوين از شركت هاي برتر در زمينه عرضه تجهيزات عكاسي و نور پردازي با سابقه طولاني است كه در قيمت گذاري ها نيز سعي نموده تا منافع مشتري را در اولويت قرار دهد و با يك مقايسه ساده پي خواهيد برد كه هيچ يك از فروشندگان قيمت هاي خود را تا به اين حد مناسب در نظر نگرفته اند و قيمت هاي خود را مرتبا تغيير ميدهند.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

ثبت تصاوير در حالت عادي و بدون نگهدارنده نيمتواند براي حرفه اي ها چندان جالب توجه باشد. ثبت تصاوير با كيفيت و بدون لرزش نياز به نگهدارنده يا همان سه پايه بوم عكاسي دارد. سه پايه بوم عكاسي از جمله تجهيزاتي است كه يك عكاس حرفه اي بايد داشته باشد و از ضروريات عكسبرداري حرفه اي محسوب ميشود. سه پايه بوم عكاسي ميتواند دوربين را در يك موقعيت ثابت قرار داده و از تكان خوردن آن جلوگيري به عمل آورد. سه پايه بوم عكاسي همانطور كه از نامش نيز پيداست از سه پايه برخوردار است كه اين پايه ها ميتوانند از لرزش و حركت دوربين جلوگيري كنند و كار اصلي را در واقع همين پايه ها انجام ميدهند.

نكات خريد سه پايه بوم عكاسي

براي خريد سه پايه بوم عكاسي بايد توجه داشته باشيد كه اين پايه ها در انواع مختلفي عرضه ميشوند كه هر يك از تحمل وزن متفاوتي برخوردار هستند. برخي دوربين ها وزن بالايي دارند كه بايد در خريد سه پايه بوم عكاسي توجه داشته باشيد كه از مقاومت بالايي برخوردار باشد.

اتصالات سه پايه بوم عكاسي نسبت به نوع پايه متفاوت است. اتصالاتي براي سه پايه بوم عكاسي نسبت به شركت توليد كننده مورد استفاده قرار ميگيرد كه هر يك ميتوانند ادوات نورپردازي يا ديگر تجهيزات را بر روي خود قرار دهند و عكاسي را پيش از پيش حرفه اي تر و راحت تر كنند.

از نكات خريد سه پايه بوم عكاسي كه بسيار مهم نيز هست قابليت حمل آن است كه در برخي مدل ها به وسيله چرخ هايي كه در زير پايه ها قرار داده شده است ميسر ميشود. اگر در حين عكاسي و يا فيلمبرداري نياز به جابجايي دوربين داريد بايد نوع چرخ دار آنرا تهيه كنيد زيرا سه پايه هاي بدون چرخ  ممكن است در جابجايي سه پايه و دوربين مشكلات زيادي را براي شما بوجود آورند.

جنس بدنه سه پايه بوم عكاسي ممكن است از استيل يا پلاستيك باشد كه البته نوع آلومينيومي آن از كيفيت بالاتري برخوردار است. جنس بدنه سه پايه بوم عكاسي معمولا بايد از كيفيت بالايي برخوردار باشد زيرا اين نوع سه پايه در بيرون از آتليه نيز استفاده ميشود كه اگر كيفيت آن بالا نباشد ممكن است در طي مدت كوتاهي كيفيت خود را از دست بدهد و يا حتي با برخورد به اجسام آسيب ببيند.

سه پايه بوم عكاسي ارزان

برخي از مدل هاي سه پايه بوم عكاسي از قيمت بالايي برخوردار هستند كه خريد آنها را براي برخي مشكل كرده است. شركت سيما گستران نوين براي جلب رضايت مشتري اقدام به عرضه سه پايه بوم عكاسي ارزان قيمت نموده است و افرادي كه قصد دارند تا اين نوع سه پايه را با هزينه كمي تهيه كنند ميتوانند شركت سيما گستران نوين را انتخاب كرده و بعد از انتخاب محصول سفارش خود را ثبت نمايند. فروشگاه سيما گستران نوين نه تنها اين محصول بلكه قيمت ساير محصولات خود را تا حد زيادي كاهش داده است تا اشخاصي كه از بودجه كمي برخوردار هستند و در اين زمينه فعاليت ميكنند بتوانند محصولي با كيفيت و ارزان قيمت را تهيه كنند.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

سه پايه ها از مهمترين ابزارها در عكاسي محسوب ميشوند و ميتوانند تجهيزات و دوربيني كه براي تصوير برداري استفاده ميشوند را در جاي خود ثابت نگاه دارند. از انواع سه پايه هاي بسيار معروف و نام آشنا براي عكاسان سه پايه فلات است. سه پايه فلات از تجهيزاتي است كه كيفيت عكس را افزايش ميدهد و به خوبي بر روي زمين و هر سطحي قرار ميگيرد. سه پايه فلات در مدل هاي اصلي و متفرقه توليد ميشود كه سه پايه هاي با كيفيت از نوع اصلي هستند. سه پايه فلات را اگر از نوع اصلي نياز داريد بايد به سراغ شركت هايي برويد كه  نوع اورجينال آن را عرضه كنند و از خريد سه پايه هاي تقلبي خودداري كنيد.

خريد سه پايه فلات

براي خريد سه پايه فلات بايد جنس بدنه آنرا در نظر داشته باشيد زيرا سه پايه ها در انواع پلاستيكي و آلومينيومي توليد ميشوند كه در مقايسه به عمل آمده بين اين دو سه پايه هاي آلومينيومي از مقاومت نسبتا بيشتري برخوردار هستند و ميتوانند دوام بيشتري در محيط هاي خشن از خود نشان دهند. براي خريد سه پايه فلات بايد وزن آنرا در كنار كيفيت ملاك قرار دهيد زيرا سه پايه از ابزارهايي است كه بايد به مكان هاي مختلف حمل شود و اگر وزن بالايي داشته باشد نميتوان به راحتي آنرا از نقطه اي به نقطه ديگر انتقال داد. سبك بودن سه پايه فلات يك مزيت براي آن محسوب ميشود پس اگر شما هم اين نوع سه پايه را براي عكسبرداري در مكان هاي مختلف مد نظر داريد بايد نوع سبك آنرا كه البته كيفيت بالايي دارد تهيه نماييد.

ارتفاع و قد سه پايه بسيار مهم است و بهتر است تا سه پايه اي را تهيه كنيد كه هم قد خودتان باشد. سه پايه فلات كه هم قد شما باشد ميتواند زحمت عكسبرداري را تا حد زيادي كم كند و ديگر نيازي به خم شدن براي ثبت عكس نداشته باشيد. اين موضوع زماني اهميت پيدا ميكند كه براي ثبت تصوير از يك سوژه بايد مدت هاي زيادي را منتظر بمانيد. انتظار طولاني براي ثبت تصوير آن هم به صورت خم شده ميتواند منجر به كمر درد در طولاني مدت شود.

همچنين ارتفاع سه پايه فلات در حالت جمع شده نيز بايد به گونه اي باشد كه بتوان آنرا به راحتي حمل نمود. حمل سه پايه هايي كه در حالت جمع شده ارتفاع زيادي دارند سخت تر ميباشد و عبور آنرا از برخي مكان ها مشكل ميكند.

سه پايه فلات بايد از ثبات و پايداري خوبي در شرايط گوناگون برخوردار باشد. برخي از سه پايه هاي فلات با اينكه كيفيت خوبي دارند اما در شرايط آب و هوايي مختلف نميتوانند ثبات خوبي داشته باشند و اين عدم ثبات نيز به دليل پايه هاي غير استاندارد آنها است.

سه پايه فلات از قابليت جداسازي و همچنين نصب سريع برخوردار است كه عكاس به راحتي ميتواند آنرا در مدت زمان كوتاهي باز كرده و همچنين جمع كند. براي خريد سه پايه فلات به فروشگاه سيما گستران نوين  مراجعه كرده و يا به وب سايت اين شركت مراجعه نماييد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

چنان چه قصد سفر خارج از كشور را كرده ايد و براي سفر خود سنگاپو را انتخاب نموده ايد پيشنهاد تور ويزا استفاده از خدمات تور تركيه مي باشد زيرا با استفاده از تور تركيه مي توانيد با دغدغه هاي كمتري سفر كنيد و بسياري از كارها كه بايد از قبل هماهنگ شود توسط تور تركيه هماهنگ مي شود كه از آن جمله مي توان به رزرو هتل و برنامه ريزي صبحانه و ناهار و شام توسط تور تركيه اشاره نمود كه همه اين ها توسط تور تركيه به خوبي برنامه ريزي مي شود. همچنين استفاده از تور تركيه باعث مي شود تا شما بتوانيد با كمترين مشكل سفر خود را با خاطراتي خوب به پايان برسانيد. در صورتي كه شما اگر بخواهيد به شكل اتفرادي به سفر تركيه برويد با مشكلاتي امكان دارد رو به رو شويد كه هر گز نمي توانيد به راحتي آن ها را حل كنيد به خصوص اگر اولين بار باشد كه به اين كشور سفر مي كنيد.

استفاده از تور تركيه باعث مي شود تا شما با اين مشكلات مواجه نشده و چنانچه مواجه شديد هم به راحتي توسط تور تركيه قابل حل مي باشد زيرا آن ها با مشكلات احتمالي در طول سفر بارها و بار ها برخورد كرده اند و به راحتي مي توانند مشكلات را براي شما رفع نمايند تا شما از سفر خود همچنان لذت ببريد بنابراين ميزان استرسي كه شما در طول سفر با تور تركيه تحمل مي كنيد بسيار كمتر از زماني است كه به شكل انفرادي سفر مي كنيد زيرا شما اطلاعات دقيقي و كاملي درباره مشكلات احتمالي مسلماً نخواهيد داشت

دلايلي كه شما از تور تركيه استفاده مي كنيد

از آن جا كه شما معمولاً براي اولين بار است كه براي گردش به كشوري براي سفر مي رويد بنابراين بسياري از اطلاعات را در اين زمينه نخواهيد داشت. همان طور كه گفته شد استرس شما با استفاده از تور تركيه بسيار كمتر مي باشد زيرا كساني با شما همراه هستند و مسئوليت سفر را پذيرفته اند كه بار ها و بارها اين سفر را انجام داده و با پيچ و خم سفر آشنايي دارند. يكي ديگر از مواردي كه با استفاده از تور تركيه مي توانيد آن را در نظر بگيريد اين است كه وسايلي كه شما به آن ها براي تور تركيه به آن ها نياز داريد به شما گفته مي شود براي مثال نوع لباس هايي كه تور تركيه به آن ها نياز داريد به شما گوشزد مي شود و ديگر شما نيازي نداريد وسايلي اضافي را با خود حمل كنيد در صورتي كه وسايل ضروري را به همراه نداريد. يكي ديگر از دلايلي كه شما مي توانيد با استفاده تور تركيه از آن استفاده نماييد اطلاعاتي مي باشد كه ليد تور در بازديد با هر مجموعه اي به شما ارائه مي دهد و به اين ترتيب شما مي توانيد بهترين و كامل ترين اطلاعات را در بازديد از مجموعه هاي موزه و يا اثار طبيعي كسب نماييد و اين چيزي نيست كه بتوانيد به راحتي در سفر افرادي آن ها را كسب نماييد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

چنان چه قصد سفر خارج از كشور را كرده ايد و براي سفر خود سنگاپو را انتخاب نموده ايد پيشنهاد تور ويزا استفاده از خدمات تور كانادا مي باشد زيرا با استفاده از تور كانادا مي توانيد با دغدغه هاي كمتري سفر كنيد و بسياري از كارها كه بايد از قبل هماهنگ شود توسط تور كانادا هماهنگ مي شود كه از آن جمله مي توان به رزرو هتل و برنامه ريزي صبحانه و ناهار و شام توسط تور كانادا اشاره نمود كه همه اين ها توسط تور كانادا به خوبي برنامه ريزي مي شود. همچنين استفاده از تور كانادا باعث مي شود تا شما بتوانيد با كمترين مشكل سفر خود را با خاطراتي خوب به پايان برسانيد. در صورتي كه شما اگر بخواهيد به شكل اتفرادي به سفر كانادا برويد با مشكلاتي امكان دارد رو به رو شويد كه هر گز نمي توانيد به راحتي آن ها را حل كنيد به خصوص اگر اولين بار باشد كه به اين كشور سفر مي كنيد.

استفاده از تور كانادا باعث مي شود تا شما با اين مشكلات مواجه نشده و چنانچه مواجه شديد هم به راحتي توسط تور كانادا قابل حل مي باشد زيرا آن ها با مشكلات احتمالي در طول سفر بارها و بار ها برخورد كرده اند و به راحتي مي توانند مشكلات را براي شما رفع نمايند تا شما از سفر خود همچنان لذت ببريد بنابراين ميزان استرسي كه شما در طول سفر با تور كانادا تحمل مي كنيد بسيار كمتر از زماني است كه به شكل انفرادي سفر مي كنيد زيرا شما اطلاعات دقيقي و كاملي درباره مشكلات احتمالي مسلماً نخواهيد داشت

دلايلي كه شما از تور كانادا استفاده مي كنيد

از آن جا كه شما معمولاً براي اولين بار است كه براي گردش به كشوري براي سفر مي رويد بنابراين بسياري از اطلاعات را در اين زمينه نخواهيد داشت. همان طور كه گفته شد استرس شما با استفاده از تور كانادا بسيار كمتر مي باشد زيرا كساني با شما همراه هستند و مسئوليت سفر را پذيرفته اند كه بار ها و بارها اين سفر را انجام داده و با پيچ و خم سفر آشنايي دارند. يكي ديگر از مواردي كه با استفاده از تور كانادا مي توانيد آن را در نظر بگيريد اين است كه وسايلي كه شما به آن ها برايتور كانادا به آن ها نياز داريد به شما گفته مي شود براي مثال نوع لباس هايي كه تور كانادا به آن ها نياز داريد به شما گوشزد مي شود و ديگر شما نيازي نداريد وسايلي اضافي را با خود حمل كنيد در صورتي كه وسايل ضروري را به همراه نداريد. يكي ديگر از دلايلي كه شما مي توانيد با استفادهتور كانادا از آن استفاده نماييد اطلاعاتي مي باشد كه ليد تور در بازديد با هر مجموعه اي به شما ارائه مي دهد و به اين ترتيب شما مي توانيد بهترين و كامل ترين اطلاعات را در بازديد از مجموعه هاي موزه وو يا اثار طبيعي كسب نماييد و اين چيزي نيست كه بتوانيد به راحتي در سفر افرادي آن ها را كسب نماييد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

گيم بال موبايل از تجهيزات مخصوص تصويربرداري با انواع گوشي هوشمند ميباشد و ميتواند با ثابت نگاه داشتن موبايل تصاوير با كيفيت و شارپ تري را ثبت كند. افرادي كه  با گوشي موبايل خود تصاوير زيادي را ثبت ميكنند و تصوير بدون نقصي را نياز دارند بايد از گيم بال موبايلاستفاده كنند. گيم بال موبايل امكان اتصال به انواع تلفن هاي همراه را فراهم كرده است و ميتوانيد موبايل با هر ابعادي را بر روي آن نصب كنيد. گيم بال موبايل از لحاظ ساختار تفاوت هايي با ساير گيم بال ها دارد و تنها براي گوشي هاي هوشمند مورد استفاده قرار ميگيرد. گيم بال موبايل  اين مزيت را بوجود آورده است تا ديگر نيازي به  استفاده از موبايل هايي كه به لرزشگير داخلي مجهز هستند نباشد. با استفاده از گيم بال موبايل نيازي به دستكاري تنظيمات موبايل براي به حد اقل رساندن لرزش در تصوير ثبت شده نيز نميباشد.

در گذشته براي اين كه از يك مراسم خاص خودماني و نه چندان رسمي فيلمبرداري و عكاسي به عمل آيد از دوربين هاي بزرگ استفاده ميشد كه رفته رفته و با پيشرفت تكنولوژي اين دوربين هاي بزرگ جاي خود را به موبايل دادند. امروزه موبايل ها آنقدر پيشرفته شده اند كه ميتوانند تصاويري با كيفيت تر از دوربين هاي مخصوص فيلمبرداري ثبت كنند.  اما همانطور كه به آن اشاره شد تنها مشكلي كه در اين بين وجود داشت لرزش و تكان هاي ناگهاني در هنگام ثبت تصوير بود كه با پيدايش گيم بال موبايل اين مشكل نيز بر طرف شد. گيم بال موبايل ميتواند كنترل گوشي را به نحوي ميسر كند كه تكان هاي احتمالي نيز تاثيري نيز بر روي عكس ثبت شده نداشته باشند. گيم بال موبايل را معمولا براي ثبت تصاوير خانوادگي و يا تصوير برداري از محصولات فروشگاه اينترنتي مورد استفاده قرار ميدهند ولي امروزه برخي از مستند سازان و فعالان عرصه فيلم و هنر نيز از اين وسيله براي ثبت تصاويري بدون نقص بهره ميبرند.

گيم بال موبايل ارزان

گيم بال موبايل قيمت چندان بالايي ندارد كه نتوانيد از پس خريد آن بر آييد. قيمت گيم بال موبايل بستگي به نوع و امكانات آن دارد. برخي از گيم بال هاي موبايل جديد كه كيفيت و امكانات بالايي دارند از قيمت به مراتب بيشتري نيز برخوردار هستند. شركت هاي سازنده گيم بال موبايل سعي ميكنند تا امكانات زيادي را بر روي آن تعبيه كنند و به همين دليل قيمت آن نيز به نسبت امكانات به كار رفته بر روي گيم بال افزايش مي يابد. گيم بال ارزان ممكن است امكانات كمي نيز داشته باشد و يا كيفيت آن چندان مناسب نباشد پس سعي كنيد تا خريد خود را آگاهانه انجام دهيد. شركت سيما گستران نوين گيم بال ارزان را با بالاترين كيفيت ممكن  و از بهترين نوع كه امكانات زيادي دارند به فروش ميرساند. فروشگاه سيما گستران نوين اولين شركتي است كه فعاليت خود را بصورت تخصصي در زمينه فروش انواع تجهيزات عكاسي و گيم بال موبايل آغاز نمود و از ابتداي فعاليت خود نيز همواره سعي نموده تا قيمت ها را به گونه اي براي محصولات تعيين نمايد كه رضايت مشتري جلب شود.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

لرزشگر دوربين همانطور كه از نامش نيز پيداست اجازه اثر گذاري لرزش هاي ناگهاني در ثبت تصاوير را نميدهد و خروجي تصوير بسيار شارپ و شفاف خواهد بود. لرزشگير دوربين از تجهيزاتي است كه معمولا عكاساني كه به مرابت حرفه اي تر  به عكاسي ميپردازند استفاده ميكنند. لرزشگير دوربين انواع مختلفي دارد كه برخي از آنها بسيار حرفه اي هستند و برخي ديگر چندان حرفه اي نيستند. لرزشگير دوربين انواع مختلفي دارد كه برخي از آنها در درون دوربين تعبيه شده اند و شركت هاي سازنده دوربين سعي كرده اند تا محصولات خود را به اين لرزشگيرها مجهز كنند. اما لرزشگير هايي كه در درون دوربين تعبيه ميشوند نميتوانند به خوبي لرزشگيرهايي كه ميتوانند به عنوان نگهدارنده مورد استفاده قرار ميگيرند عمل كنند. لرزشگير دوربين ميتواند به عنوان يك پايه نگهدارنده عمل كرده و از لرزش هايي كه به طور ناگهاني رخ ميدهد تا حد زيادي جلوگيري به عمل آورد. افرادي كه تجربه استفاده از لرزشگير را دارند به خوبي ميدانند كه هيچ چيز نميتواند جاي آن را به عنوان يك لرزشگير بگيرد و كارايي و عملكرد بسيار بهتري دارد.

در تست هاي مكرري كه انجام شده اين نتيجه حاصل شده كه لرزشگير دوربين ميتواند بسيار كار آمد تر عمل كند و لرزش هاي وارد شده تاثيري بر روي تصوير ندارند. لرزشگير دوربين با قابليت مكانيكي خود ميتواند لرزش هاي وارد شده را به خوبي كنترل و دفع كرده كه اگر اهل عكسبرداري حرفه اي هستيد پس حتما بايد به فكر خريد يك لرزشگير باشيد. اما نكاتي را براي خريد لرزشگير دوربين در نظر داشته باشيد كه در ادامه به آن اشاره خواهيم كرد.

راهنماي خريد لرزشگير دوربين

براي خريد لرزشگير دوربين ابتدا مناسبترين لرزشگير نسبت به شيوه و روش عكسبرداري را انتخاب كنيد. لرزشگيرهاي توليد شده تا كنون تنوع بسيار زيادي دارند كه هر يك ميتوانند براي روش خاصي از عكسبرداري مناسب باشند.

خريد لرزشگير دوربين به تجربه نياز دارد و بايد بتوانيد تشخيص دهيد كه كدام يك از لرزشگير ها متناسب با كار شما ميباشد. معمولا افرادي كه سابقه زيادي در زمينه عكاسي دارند مشكلي نيز در خريد لرزشگير دوربين ندارند اما بسياري از افراد نيز وجود دارند كه تازه به اين حرفه وارد شده اند و نميتوانند تشخيص دهند كه چه نوع لرزشگيري مناسب كار آنها ميباشد. اگر از افرادي هستيد كه براي اولين بار قصد خريد لرزشگير دوربين را داريد ريسك نكنيد و خريد خود را با دريافت مشاوره انجام دهيد.

كيفيت لرزشگير دوربين نيز يكي ديگر از مواردي است كه بايد در نظر داشته باشيد. هر چه لرزشگير دوربين كيفيت بالاتري داشته باشد به مراتب ميتوان براي مدت زمان بيشتري از آن استفاده نمود.  اما چرا كيفيت لرزشگير دوربين اهميت دارد؟ افرادي كه به صورت حرفه اي و مداوم عكسبرداري ميكنند به دليل اينكه در موقعيت هاي مختلفي حضور مي يابند احتمال برخورد لرزشگير با اشيا مختلف وجود دارد كه از همين رو لرزشگيرهاي با كيفيت ميتوانند در اين مواقع دوام و طول عمر بيشتري داشته باشند و با هر ضربه اي آسيب نبينند. فروشگاه سيما گستران نوين انواع لرزشگير دوربين با كيفيت بالا و قيمت پايين را به سراسر كشور عرضه ميكند.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

لرزش دوربين در هنگام ثبت تصوير يكي از مشكلاتي است كه عكاسان و فيلمربرداران حرفه اي همواره با آن مواجه بوده اند. يكي از تجهيزاتي كه براي جلوگيري از لرزش هاي ناخواسته ابداع شده است استابلايزر دوربين ميباشد. استابلايزر دوربين از تجهيزاتي است كه يك فرد حرفه اي حتما بايد در اختيار داشته باشد. استابلايزر دوربين ميتواند تصاويري را به اصطلاح شارپ و بدون هيچگونه لرزشي ثبت كند و از خراب شدن عكس جلوگيري به عمل آورد. البته راه كارهاي زيادي براي جلوگيري از لرزش هاي ناخواسته توسط عكاسان و فيلمبرداران به كار گرفته ميشود  كه هيچكدام مانند استابلايزار دوربين نميتواند در دفع لرزش هاي ايجاد شده مناسب باشد. امروزه سازندگان دوربين هاي فيلمبرداري و عكسبرداري سعي ميكنند تا ويژگي هايي را به دوربين اضافه كنند كه لرزش هاي ناخواسته نتوانند تاثيري بر روي عكس ثبت شده داشته باشند اما اين ويژگي ها در عمل چندان كارايي ندارند و يا كارايي آنها براي يك عكاس و فيلمبردار حرفه اي چندان قابل توجه نيست. استابلايزر دوربين تنها راهكار يك عكاس حرفه اي براي خلق تصاوير بدون لرزش و كاملا شارپ و شفاف است.

انواع استابلايزر دوربين

به طور كلي دو نوع استابلايزر دوربين وجود دارد كه يكي آنالوگ و ديگري ديجيتال ميباشد. يكي از انواع استابلايزر كه بصورت حرفه اي استفاده ميشود استابلايزر آنالوگ است و به آن موتور دار نيز گفته ميشود. استابلايزر آنالوگ در فيلمبرداري ها و عكسبرداري هاي حرفه اي مورد استفاده قرار ميگيرد و معمولا از قيمت بالاتري نيز برخوردار هستند. از ديگر انواع استابلايزر دوربين كه از نوع كوچك هستند و بر روي گوشي هاي هوشمند استفاده ميشوند استابلايزر دوربين ديجيتال است. استابلايزر دوربين ديجيتال مطمئنا به خوبي استابلايزرهاي آنالوگ نيست اما در نوع خود بسيار كاربردي و قابل استفاده ميباشد.

راهنماي خريد استابلايزر دوربين

همانطور كه در مطلب پيشين به آن اشاره شد دو نوع استابلايزر عرضه ميشود كه يكي آنالوگ و ديگري ديجيتال است. اول از هر چيز براي خريد استابلايزر دوربين بايد بين اين دو يكي را انتخاب كنيد. استابلايزر دوربين دوربين آنالوگ براي حرفه هاي و نوع ديجيتال نيز براي افرادي مناسب است كه قصد تصويربرداري به صورت حرفه اي را ندارند. براي خريد استابلايزر دوربين نسبت به كار و حرفه خود مشاوره دريافت كنيد و خريد خود را پس از كسب اطلاعات انجام دهيد. استابلايزر دوربين را بايد از ميان با كيفيت ترين ها انتخاب كنيد. دوربين هاي استابلايزر اگر كيفيت بالايي نداشته باشند ممكن است پس از مدتي استفاده مشكلاتي را به وجود آورند و از همين رو بايد توجه داشته باشيد كه نوع با كيفيت را تهيه كنيد. خريد استابلايزر بصورت اينترنتي نيز توسط شركت سيما گستران نوين فراهم شده است و ميتوانيد بدون مراجعه حضوري خريد خود را انجام دهيدو انواع استابلايزر دوربين در وب سايت اين شركت عرضه ميشود كه ميتواند پاسخگوي نياز عكاسان و فعالان در اين زمينه به اين نوع تجهيزات براي ثبت هر چه با كيفيت تر تصاوير و فيلم باشد. فروشگاه سيما گستران نوين علاوه بر استبلايزر دوربين انواع تجهيزات مختص عكاسي را نيز با كيفيت بالا و قيمت بسيار مناسب بفروش ميرساند.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

از ضروري ترين تجهيزات براي فيلمبرداري و عكسبرداري مت باكس دروبين است. مت باكس دوربين از تجهيزاتي محسوب ميشود كه درست در جلوي عدسي بسته ميشود و در ساخت آن نيز براي اينكه وزن كمي پيدا كند از پلاستيك نوع سبك استفاده ميشود. مت باكس دوربين ميتواند از شكست نور بر روي تصوير جلوگيري كند. بر روي مت باكس شكاف هايي تعبيه شده است كه اين شكاف ها وظيفه قرارگيري فيلتر بر روي خود را بر عهده دارند و عكاس نسبت به نياز خود ميتواند انواع فيلتر را بر روي آنها نصب كند. مت باكس ها نسبت به نوعشان به دو صورت بر روي دوربين نصب و سوار ميشوند. در اولين حالت مت باكس بر روي دو ميله سوار ميشود و در حالت ديگر آنرا بر روي عدسي سوار ميكنند. مت باكس هايي كه بر روي عدسي سوار ميشوند بايد وزن كمي داشته باشند و امكان استفاده از مت باكس هاي سنگين بر روي عدسي وجود ندارد.

ويژگي هاي مت باكس دوربين

مت باكس دوربين همانطور كه گفته شد يكي از ابزارهاي مهم در عكاسي و فيلمبرداري حرفه اي است كه در ساخت بيشتر فيلم ها و ثبت تصاوير با كنتراست بالا و بدون شكست نور مورد استفاده قرار ميگيرد. از ويژگي هاي مت باكس دوربين كه باعث شده تا بيشتر فيلم سازان و تصوير برداران علاقه زيادي به آن نشان دهند بالا بردن كنتراست تصوير ثبت شده توسط دوربين است. معمولا افزايش كنتراست يكي از پيش نيازهاي ساخت يك فيلم و تصوير حرفه اي است كه مت باكس دوربين يكي از اين ابزارآلات محسوب ميشود. مت باكس دوربين ميتواند حجم مشكلات فني در ساخت يك فيلم و ثبت تصوير را به حد اقل خود برساند كه اين براي يك فيلم ساز يك مزيت بزرگ محسوب ميشود و همچنين زمان تصويربرداري و در نتيجه ساخت فيلم را تا حد زيادي كاهش ميدهد.

راهنماي خريد مت باكس دوربين

مت باكس دوربين در نوع ارزان قيمت نيز بفروش ميرسد اما نوع ارزان آن چه تفاوتي با ديگر مت باكس ها دارد؟ مت باكس دوربين ارزان قيمت شكافي براي قرار گرفتن فيلتر بر روي خود ندارند و اگر شكافي نيز داشته باشند تنها يك يا دو شكاف بيشتر نخواهد بود كه اعمال فيلتر را با محدوديت هايي مواجه ميكند. اما مت باكس دوربين هاي گران قيمت و حرفه اي تر از تعداد شكاف هاي كافي بر روي خود برخوردار هستند كه ميتواند انواع فيلترها را بر روي آنها اعمال نمود و تصاويري به مراتب بهتر و با كيفيت تر را ثبت كرد.

براي خريد مت باكس دوربين اگر قصد داريد تا به بصورت حرفه اي در زمينه فيلمبرداري و تصويربرداري فعاليت كنيد بهتر است تا نوع گران قيمت تر آنرا خريداري كنيد و در غير اينصورت ميتوانيد به سراغ مت باكس هاي ارزان تر برويد.

خريد مت باكس دوربين به صورت غير حضوري نيز امكان پذير است و ديگر نيازي به مراجعه حضوري براي خريد آنرا نخواهيد داشت. فروشگاه سيما گستران نوين از شركت هايي است كه امكان خريد آنلاين تجهيزات عكاسي و مت باكس در مدل هاي مختلف را فراهم كرده است و به راحتي ميتوانيد حتي از نقاط دوردست خريد خود را انجام دهيد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ]
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراح بیگ سایت