دارامان

طراحي وب سايت

طراحي وب سايت
 

نور در دنياي عكاسي و فيلمبرداري جايگاه بسيار ويژه اي دارد و در حقيقت اين نور است كه ميتواند در زيبايي سوژه تاثير گذار باشد. تجهيزات نورپردازي زيادي براي اينكار توليد شده اند كه يكي از آنها رينگ لايت ميباشد. رينگ لايت يا همان حلقه نور از تجهيزاتي است كه دايره اي شكل بوده و دور تا دور اين دايره نيز لامپ تعبيه شده است. رينگ لايت با نورپردازي بر روي سوژه ميتواند افكت هاي تصويري بسيار خوبي را بوجود آورد. لامپ هايي كه معمولا براي نوردهي بر روي رينگ لايت تعبيه ميشوند از نوع LED‌ هستند كه ميتواند بهترين جلوه و افكت نوري را ايجاد كند. از رينگ لايت در تهيه عكس هاي شخصي، تبليغاتي و مدلينگ استفاده بسيار زيادي ميشود. رينگ لايت همانطور كه گفته شد از لامپ هاي ال اي دي بهره ميبرد كه اين لامپ ها مزيت هايي را همچون نور نرم و همچنين عدم ايجاد گرما را بوجود مي آورند. منبع نوري رينگ لايت به دو نوع مختلف تقسيم بندي ميشود. يك نوع از رينگ لايت با برق شهري تغذيه ميشود و تنها در مكان هايي قابل استفاده است كه از برق شهري برخوردار باشد. رينگ لايت ديگري نيز وجود دارد كه توسط باتري تغذيه ميشود و ميتوان آنرا در هر مكاني حتي اگر برق نيز وجود نداشته باشد استفاده نمود.

انواع رينگ لايت

رينگ لايت نه تنها از لحاظ منبع انرژي بلكه از لحاظ نوع لامپي كه براي نورپردازي بر روي آن تعبيه شده است نيز متفاوت ميباشد. در ادامه به اختصار به انواع رينگ لايت اشاره خواهيم نمود. از پر كاربردترين نوع رينگ لايت كه طرفداران بسيار زيادي نيز دارد رينگ لايت با لامپ ال اي دي است. رينگ لايت با نور ال اي دي به هيچ وجه داغ نميكند و همچنين حمل آن بسيار آسان ميباشد. رينگ لايت با لامپ ال اي دي بسيار كم مصرف نيز هست كه همين مصرف كم يك مزيت براي آن محسوب ميشود.

از انواع رينگ لايت كه از مهتابي در نورپردازي بهره ميبرد رينگ لايت مهتابي است. رينگ لايت مهتابي نسبت به رينگ لايت هاي ال اي دي از مقاومت كمتري در برابر ضربه برخوردار است و ضربه كوچكي ميتواند منجر به شكستن آن شود. همچنين در صورت شكستن مهتابي گازي از آن خارج ميشود كه اين گاز سمي است.

از ديگر انواع رينگ لايت كه كاربرد كمي دارد و به ندرت يافت ميشود رينگ لايت با لامپ معمولي است. اين نوع رينگ لايت بر روي صورت و سوژه مورد نظر بسته ميشود و معمولا به صورت دست ساز تهيه ميگردد.

براي اينكه رينگ لايت مورد نياز خود را خريداري كنيد بايد در نظر بگيريد كه چه نوع رينگ لايتي را نياز داريد و اگر قصد داريد تا عكاسي و تصوير برداري را به صورت حرفه اي دنبال كنيد بايد انواع مختلفي از رينگ لايت را تهيه كنيد.  هر نوع رينگ لايت را نياز داشته باشيد ميتوانيد از فروشگاه سيما گستران نوين تهيه نماييد. شركت سيما گستران نوين عرضه كننده انواع رينگ لايت و تجهيزات عكاسي ميباشد و با خريد از از اين شركت در هزينه هاي خود تا حد زيادي صرفه جويي خواهيد كرد زيرا مديريت اين شركت نازلترين قيمت ها را براي محصولات خود اعمال كرده است.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

خيمه عكاسي همانطور كه از نامش به خوبي پيداست يك خيمه در اشكال گوناگون ميباشد كه اجسام بعد از قرار گرفتن در داخل آن مورد عكسبرداري قرار ميگيرند. از يك بدنه شفاف كه قابليت عبور نور را دارد برخوردار است و نور با عبور ار اين بدنه ميتواند افكت نوري بسيار خوبي را بر روي سوژه ايجاد كند. به خيمه عكاسي به دليل بدنه شفافي كه دارد لايت باكس نيز گفته ميشود. امروزه فروشگاه هاي اينترنتي نيز براي عكسبرداري از محصولات خود از خيمه عكاسي استفاده ميكنند و به يك استاندارد براي عكسبرداري از محصولات فروشگاه هاي آنلاين بدل شده است. اما چه دليلي دارد تا فروشگاه هاي اينترنتي از خيمه عكاسي براي عكسبرداري از محصولات خود استفاده كنند؟ استفاده از خيمه عكاسي بي دليل نيست و يك ويژگي بسيار مهم را ايجاد ميكند. عكسبرداري با خيمه عكاسي اين مزيت را بوجود مي آورد كه سايه ها از بين بروند و تصويري بدون سايه كه مناسب براي عكسبرداري تبليغاتي است ثبت شود. 

راهنماي خريد خيمه عكاسي

خيمه عكاسي را از كجا ميتوان تهيه كرد؟ براي خريد خيمه عكاسي بايد به فروشگاه هايي كه انواع تجهيزات عكاسي را عرضه ميكنند مراجعه كنيد.  خيمه عكاسي در انواع مختلفي توليد ميشود كه برخي از آنها بزرگ و برخي ديگر كوچك هستند و از پارچه و فنرهاي متفاوتي نيز در ساخت آنها بهره گرفته ميشود. براي خريد خيمه عكاسي بهتر است تا در يك فروشگاه مقايسه اي را بين چندين خيمه انجام داده تا بتوانيد نسبت به شرايط خود و محصولي كه قرار است از آن عكسبرداري شود بهترين نوع خيمه را تهيه كنيد. خريد خيمه عكاسي به صورت آنلاين و يا همان اينترنتي بهترين گزينه خواهد بود زيرا مقايسه انواع خيمه در فروشگاه اينترنتي بسيار راحت تر ميباشد. براي خريد خيمه عكاسي اگر بصورت حرفه اي در زمينه عكاسي مشغول هستيد بهتر است تا به جاي آنكه تنها يك مدل خيمه را تهيه كنيد چنديل نوع مختلف از آنرا تهيه كرده تا در موقعيت هاي مختلف از سوژه عكسبرداري كنيد.  در خريد خيمه عكاسي به كيفيت پارچه و همچنين اجزا مختلفي كه براي ساخت خيمه به كار رفته است توجه داشته باشيد زيرا اين دسته از تجهيزات عكاسي بسيار ظريف هستند و ممكن است بر اثر جابجايي هاي زياد به مرور از بين بروند كه اگر قصد نداريد تا خيمه را در مدت زمان كوتاهي تعويض نماييد بايد به دنبال خيمه هاي با كيفيت باشيد. در كل اگر بتوانيد خريد خيمه عكاسي را با دريافت مشاوره آن هم از مراكز معتبر انجام دهيد ميتوانيد مناسبترين نوع خيمه را تهيه كنيد.

در حال حاضر يكي از تخصصي ترين و معتبرترين مراكز براي خريد خيمه عكاسي و ساير تجهيزات عكاسي فروشگاه سيما گستران نوين ميباشد. شركت سيما گستران نوين با سابقه چندين ساله در زمينه فروش تجهيزات عكاسي به يكي از شركت هاي معتبر و تخصصي در اين زمينه بدل شده است و همچنين براي جلب رضايت مشتري قيمت هاي محصولات خود را بسيار مناسب در نظر گرفته است تا علاقمندان به عكاسي بتوانند خريد مقرون به صرفه اي را از اين شركت تجربه كنند.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

تنها فشردن شات دوربين عكاسي براي ثبت عكس با كيفيت كافي نيست و بايد تجهيزاتي به كار برده شود تا بتوان عكس با كنتراست و كيفيت بالا را از سوژه مورد نظر ثبت كرد. از مهمترين و منحصر بفردترين تجهيزاتي كه براي ثبت عكس  در عكاسي هاي پرتره، صنعتي و تبليغاتي مورد استفاده قرار ميگيرد سافت باكس است. عملكرد سافت باكس با ساير تجهيزات نورپردازي متفاوت است و با عبور دادن نور از داخل خود باعث هر چه نرم تر شدن شدت نور ميشود. سافت باكس در موقعيت هاي مختلفي از سوژه قرار ميگيرد و ممكن است نسبت به نظر عكاس فواصل مختلفي از سوژه قرار ميگيرد.

انواع سافت باكس

سافت باكس در انواع مختلفي توليد ميشود كه بيشترين تفاوت سافت باكس ها در ابعاد و همچنين شكل ظاهري آنها ميباشد. از انواع سافت باكس كه امروزه كاربرد بسيار زيادي در عكاسي دارند ميتوان به سافت باكس مستطيلي، هشت ضلعي و همچنين مربع اشاره نمود . هر يك از انواع سافت باكس ميتوانند در يك موقعيت متفاوت بسته به نظر عكاس و فاصله سوژه به كار برده شوند. افرادي كه سوژه هاي مختلفي را عكاسي ميكنند بايد انواع سافت باكس را بصورت يك مجموعه در اختيار داشته باشند تا در صورت نياز بتوانند از يك نوع آن بسته به نياز خود براي عكسبرداري استفاده كنند.

سافت باكس در سايز هاي متفاوتي نيز موجود ميباشد كه برخي از آنها پرتابل و برخي ديگر سايز بزرگ هستند كه معمولا بصورت ثابت در يك مكان قرار ميگيرند. اما دليل اينكه سافت باكس با ابعاد كوچك و بزرگ توليد شده است چيست؟ سافت باكس هاي كوچك و بزرگ براي ايجاد افكت هاي نوري گوناگون توليد شده اند. سافت باكس نوع كوچك با اينكه قابل حمل است اما نور ايجاد شده توسط آن نيز به مراتب كم است و براي نورپردازي بر روي سوژه هايي كه به نور زيادي نياز دارند مناسب نميباشد. اما در مقابل سافت باكس بزرگ ميتواند نور زيادي را بر روي سوژه ايجاد كند و همچنين ميتوان آنرا در فاصله بيشتري از سوژه قرار داد. سافت باكس در ابعاد متوسط نيز وجود دارد كه شدت نور آن نه چندان زياد و نه چندان كم ميباشد. در كل هر سه سايز سافت باكس براي يك عكاس حرفه اي ضروري ميباشد و در موقعيت هاي مختلف ميتواند مناسبترين نوع آنرا مورد استفاده قرار دهد.

راهنماي خريد سافت باكس

براي خريد سافت باكس در نظر داشته باشيد كه اگر تازه به حرفه عكاسي قدم گذاشته ايد بهتر است تا نوع متوسط آنرا تهيه كنيد. سافت باكس متوسط ميتواند نياز شما و تمامي افرادي كه تازه به حرفه عكاسي وارد شده اند را بر طرف نمايد. براي خريد سافت باكس بهتر است تا مشاوره اي را قبل از خريد دريافت نماييد زيرا مطمئنا نميتوانيد تشخيص دهيد كه چه نوع سافت باكس براي شما مناسب است. براي خريد سافت باكس كافي است تا با فروشگاه سيما گستران نوين تماس حاصل كنيد. فروشگاه سيما گستران نوين بهترين گزينه براي خريد سافت باكس پيش روي شما خواهد بود زيرا علاوه بر اينكه انواع گوناگوني از سافت باكس را بفروش ميرساند، مشاوره رايگاني را نيز در اختيار شما قرار خواهد داد كه در نتيجه خريد خود را با اطلاعات كامل انجام ميدهيد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

نور يكي از عناصر بسيار مهم در عكاسي به شمار ميرود و از همين رو بسياري از عكاسان  از نور كمك گرفته و جلوه هاي بصري زيبايي را بواسطه آن پديد مي آورند. از تجهيزاتي كه عكاس بواسطه آن ميتواند نور را به نقطه مورد نظر از سوژه منعكس كند رفلكتور ميباشد.  با استفاده از رفلكتور امكان تغيير جهت نور از نقطه اي به نقطه اي ديگر وجود دارد و ميتوان نور را به هر جهتي كه نياز داشت منعكس نمود. رفلكتور ابزار مناسبي در اختيار عكاس است تا بتواند سايه ها را پر كرده و نور پردازي با كنتراست بالا را انجام دهد.

انواع رفلكتور

 رفلكتور در رنگهاي مختلفي عرضه ميشود كه از پر كاربردترين اين رنگ ها نقره اي، سفيد، طلايي و مشكي ميباشد. اما شايد اين سوال در ذهن شما پديد آمده باشد كه هر يك از ظيف هاي رنگي رفلكتور در چه مواقعي مورد استفاهده قرار ميگيرند. رفلكتور نقره اي از جمله رفلكتورهايي است كه ميتواند نور را به طور كامل بازتاب دهد و همين موضوع باعث شده تا عكاس آنرا در فاصله دورتري از سوژه مورد نظر قرار دهد. رفلكتور طلايي از انواع رفلكتور است كه عملكرد مشابه رفلكتورهاي نقره اي دارد و ميتواند كل نور را بازتاب دهد اما تفاوت آن با نوع نقره اي در اين است نور ساطع شده بر روي سوژه همانند نور آفتاب  ميباشد و اينگونه به نظر ميرسد كه سوژه در برابر نور آفتاب قرار گرفته است. از انواع رفلكتور كه ميتواند براي عكسبرداري از محيط هاي بيروني و همچنين داخلي مورد استفاده قرار گيرد رفلكتور سفيد است. رفلكتور سفيد قادر است تا ۹۸ درصد نور ساطع شده بر روي خود را منعكس كند و تنها دو درصد  از نور را جذب ميكند. نور ايجاد شده توسط رفلكتور سفيد خنثي است و نور حاصل از آن را در اصطلاح نرم ميگويند. رفلكتور مشكي يكي ديگر از انواع رفلكتور ميباشد كه كاملا جذاب نور است و در واقع بر عكس ساير رفلكتور ها عمل كرده و نور را جذب ميكند. از رفلكتور مشكي زماني استفاده ميشود كه عكاس به عكسي با كنتراست بالا نياز داشته باشد.

در بالا به انواع رفلكتور در طيف هاي رنگي گوناگون با عملكرد مختلف اشاره شد و در ادامه نيز به شكل ظاهري هر يك اشاره خواهيم نمود. رفلكتور ها در اشكال مستطيلي و دايره اي به فروش ميرسند و از متريال هايي در ساخت آنها استفاده ميشود كه بتوانند ساطع كننده خوبي براي نور باشند. رفلكتور ها به صورت دسته دار و تاشو توليد ميشوند تا عكاس بتواند آنرا براي ثبت عكس به مكان مورد نظر خود حمل كند. رفلكتور يك ابزار بسيار ضروري براي هر عكاسي به شمار ميرود كه بدون استفاده از آن نميتواند عكس با كنتراست و نور مورد نظر را ثبت نمايد. براي خريد رفلكتور ميتوانيد به فروشگاه هايي كه در زمينه فروش تجهيزات عكاسي فعاليت ميكنند مراجعه نماييد. فروشگاه سيما گستران نوين از شركت هايي است كه ميتوانيد براي خريد رفلكتور انتخاب كنيد و تمام مدل هاي رفلكتور موجود در فروشگاه سيما گستران نوين از قيمت بسيار مناسبي برخوردار هستند. ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

براي سال ها، سيستم ارتقاء اعضاي هيات علمي در موسسات آموزش عالي مبتني بر چاپ مقاله ISI يا مقالات علمي پژوهشي است كه بايد در مجلات معتبر تاييد شده توسط وزارت علوم منتشر شود.

در زماني كه اين روش ارتقاء مي تواند راه علمي و منصفانه براي ارزيابي علمي اعضاي هيئت علمي دانشگاه ها بود. ولي در طول زمان حكم سوء استفاده قرار گرفت و پيچيدگي هايي براي چاپ مقاله ISI در اين مجلات وجود داشت و متأسفانه ظهور يك نوع روحيه چانه زني در چاپ مقاله ISI برخي از نويسندگان مسئول، و همچنين انتشار مقالات با ارزش با ارزش توسط لابيگران، ارزش علمي برخي از اين مجلات را كاهش داده است.

از سوي ديگر، وجود داوري هاي نادرست و در بعضي موارد عدم رعايت انصاف در روند بررسي مقالات موجب اضطراب و بي ميلي اعضاي هيات علمي براي چاپ مقاله ISI در اين نشريات شده است. در اين راه و در طول زمان، اصل ماجرايي كه اعضاي هيات علمي را براي ادامه كار تحقيقاتي خود تشويق مي كند فراموش شده است و بسياري از آنها هدف شان به جاي ارتقاء علمي ارتقاء رتبه شد.

البته اين موارد تمام مجلات علمي را شامل نمي شود و برخي از مجلات براي چاپ مقاله ISI نهايت تلاش خود را مي كنند تا بتوانند با داوري مناسب اقدام به چاپ مقاله ISI نمايند.

بسياري از دانشجويان نيز براي رفتن به مقاطع بالاي تحصيلي خود نياز دارند تا مقاله اي را در مجلات معتبر به چاپ برسانند و از آن جا كه اعتبار مجله هاي ISI  به اثبات رسيده است بهترين گزينه براي آن ها چاپ مقاله ISI مي باشد.

مجلات پس از گذراندن مراحلي مي توانند يكي از مجلات ISI محسوب شوند اما هر ساله مجلات ISI براي چاپ مقاله ISI مورد بررسي قرار مي گيرند و چنان چه كيفيت آن ها كاهش پيدا كرده باشد ISI آن ها را از ليست خود خارج مي نمايد بنابراين يكي از مزاياي چاپ مقاله ISI اين است كه مقالاتي كه در اين مجلات چاپ مي شوند از اعتبار بالايي برخوردار مي باشند.

هنگامي كه تصميم مي گيريد اقدام به چاپ مقاله ISI نماييد بايد مجله مورد نظر خود را انتخاب نماييد تا مقاله خود را بر اساس فهرست بندي آن مجله تنظيم نماييد و همچنين بايد اطمينان حاصل نماييد كه موضوعاتي كه مجله ساپورت مي كند موضوع شما را نيز ساپورت مي نمايد. يكي از بهترين راه ها براي اطمينان از اين موضوع اين است كه آخرين مقالات چاپ شده را در آن مجله بررسي نماييد. براي چاپ مقاله ISI بايد اطمينان حاصل كنيد كه آيا مجله ISI مي باشد يا خير.. براي اطمينان از اين موضوع مي توانيد به مجلاتي مانند تامسون مراجعه نماييد. و اگر مجله در ليست مجلات ISI بود اقدام به ارسال مقاله خود براي چاپ مقاله ISI نماييد.

از آن جا كه چاپ مقاله ISI داراي مراحلي مي باشد كه امكان دارد شما اطلاعات چنداني در آن مورد نداشته باشيد مي توانيد به سايت موسسه آينده برتر براي دريافت مشاوره مراجعه نماييد. و يا با شماره هاي درج شده در سايت تماس بگيريدادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

استفاده از پاركت لمينيت به عنوان كفپوش مي تواند بسيار سودمند باشد و تاثير مثبتي بر محيط خانه يا محل كار داشته باشد. ما هميشه به مشتريان و علاقه مندان توصيه كرديم كه يك فضاي شاد و زيبا داشته باشيم. اما در عين حال، تعدادي راهنمايي وجود دارد كه مي دانند كه آنها مي توانند به بسياري از مشتريان و خريداران كف پوش كمك كنند و در بعضي از موارد مانند نصب و نگهداري خيال آن ها اسوده باشد.

1 - براي نصب پاركت لمينت ، نيازي به استفاده از چسب نيست، زيرا با كمك شيارهايي كه در اطراف دو طرف كفپوش پاركت لمينت به صورت نر و ماده قرار دارد، انجام مي شود. اين اسلات ها "كليك ها" ناميده مي شوند و نقش مهمي در قدرت كفپوش دارند. در حقيقت اگر مساحت پاركت لمينت  استفاده شده بزرگتر باشد، وزن كف سطح را افزايش مي يابد.

2. كفپوش پاركت لمينيت باعث خرابي سطح زيرين آن نمي شود. از آنجا كه، همانطور كه در بخش اول نوشتيم، نيازي به استفاده از چسب براي نصب پاركت لمينت وجود ندارد، و هر زمان كه بخواهيد جابه جا شويد، پاركت لمينيت را حذف كرده و آن ها را به مكان جديد منتقل نماييد . در هر يك از اين مراحل هيچ آسيبي به پاركت لمينيت وارد نمي شود.

3- خوشبختانه كفپوش پاركت لمينيت مي تواند به راحتي از محل قبلي بارگيري شود و نصب شده و در مكان هاي ديگر استفاده شود. هيچ محدوديتي در اين زمينه وجود ندارد و در صورت برآورده شدن مسائل مربوط به ايمني در قسمت نصب، همه چيز به خوبي پيش مي رود.

4-يكي از مزاياي پاركت لمينيت اين است كه آنها عمدتا به حرارت عايق هستند. از آنجا كه فوم در هنگام نصب در زير قرار مي گيرد، عمدتا مانع از حركت پاركت لمينيت مي شود. همچنين، در مورد نفوذ گرما و سرما، اين فوم نقش يك عايق را نيز بازي مي كند. اين خاصيت مخصوص كساني است كه از كف لمينيت در خانه يا در محيطي مانند كتاب فروشي استفاده مي كنند.

5. در حال حاضر بهترين پاركت لمينيت در بازار ايران، پاركت لمينيت آلمان است و پاركت لمينيت آلمان داراي كيفيت بالايي است.

6. پاركت لمينيت نسبت به آب، رطوبت و گرما نسبت به پاركت چوبي با دوام تر مي باشد.

7. نصب كفپوش پاركت لمينيت بسيار سريع انجام مي شود. به طور متوسط، نصب پاركت لمينيت در مساحت 200 متري بيش از 2 روز طول نمي كشد

8. تميز كردن و نگهداري كفپوش پاركت كفپوش لمينيت بسيار آسان است.

9. پس از نصب كامل، شما مي توانيد يك خانه را با تميز كردن اندكي آماده كنيد و، بر خلاف پاركت چوبي قديمي، خوشبختانه نيازي به لاك زدن نيست.

10. قيمت پاركت لمينيت بسيار ارزان تر از سهولت نصب، دوام آن و زيبايي خاص آن در مقايسه با ساير كفپوش ها است.

11. استفاده از پاركت لامينت، از لحاظ سهولت نصب، با دوام تر و با دوام تر از هر كفپوش ديگر است.

شما مي توانيد با مدل هاي مختلف پاركت لمينيت در سايت فروشگاه تزئينات داخلي دكورآفيس آشنا شويد و در صورت نياز با كارشناسان ما تماس بگيريد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

استفاده از پاركت لمينيت به عنوان كفپوش مي تواند بسيار سودمند باشد و تاثير مثبتي بر محيط خانه يا محل كار داشته باشد. ما هميشه به مشتريان و علاقه مندان توصيه كرديم كه يك فضاي شاد و زيبا داشته باشيم. اما در عين حال، تعدادي راهنمايي وجود دارد كه مي دانند كه آنها مي توانند به بسياري از مشتريان و خريداران كف پوش كمك كنند و در بعضي از موارد مانند نصب و نگهداري خيال آن ها اسوده باشد.

1 - براي نصب پاركت لمينت ، نيازي به استفاده از چسب نيست، زيرا با كمك شيارهايي كه در اطراف دو طرف كفپوش پاركت لمينت به صورت نر و ماده قرار دارد، انجام مي شود. اين اسلات ها "كليك ها" ناميده مي شوند و نقش مهمي در قدرت كفپوش دارند. در حقيقت اگر مساحت پاركت لمينت  استفاده شده بزرگتر باشد، وزن كف سطح را افزايش مي يابد.

2. كفپوش پاركت لمينيت باعث خرابي سطح زيرين آن نمي شود. از آنجا كه، همانطور كه در بخش اول نوشتيم، نيازي به استفاده از چسب براي نصب پاركت لمينت وجود ندارد، و هر زمان كه بخواهيد جابه جا شويد، پاركت لمينيت را حذف كرده و آن ها را به مكان جديد منتقل نماييد . در هر يك از اين مراحل هيچ آسيبي به پاركت لمينيت وارد نمي شود.

3- خوشبختانه كفپوش پاركت لمينيت مي تواند به راحتي از محل قبلي بارگيري شود و نصب شده و در مكان هاي ديگر استفاده شود. هيچ محدوديتي در اين زمينه وجود ندارد و در صورت برآورده شدن مسائل مربوط به ايمني در قسمت نصب، همه چيز به خوبي پيش مي رود.

4-يكي از مزاياي پاركت لمينيت اين است كه آنها عمدتا به حرارت عايق هستند. از آنجا كه فوم در هنگام نصب در زير قرار مي گيرد، عمدتا مانع از حركت پاركت لمينيت مي شود. همچنين، در مورد نفوذ گرما و سرما، اين فوم نقش يك عايق را نيز بازي مي كند. اين خاصيت مخصوص كساني است كه از كف لمينيت در خانه يا در محيطي مانند كتاب فروشي استفاده مي كنند.

5. در حال حاضر بهترين پاركت لمينيت در بازار ايران، پاركت لمينيت آلمان است و پاركت لمينيت آلمان داراي كيفيت بالايي است.

6. پاركت لمينيت نسبت به آب، رطوبت و گرما نسبت به پاركت چوبي با دوام تر مي باشد.

7. نصب كفپوش پاركت لمينيت بسيار سريع انجام مي شود. به طور متوسط، نصب پاركت لمينيت در مساحت 200 متري بيش از 2 روز طول نمي كشد

8. تميز كردن و نگهداري كفپوش پاركت كفپوش لمينيت بسيار آسان است.

9. پس از نصب كامل، شما مي توانيد يك خانه را با تميز كردن اندكي آماده كنيد و، بر خلاف پاركت چوبي قديمي، خوشبختانه نيازي به لاك زدن نيست.

10. قيمت پاركت لمينيت بسيار ارزان تر از سهولت نصب، دوام آن و زيبايي خاص آن در مقايسه با ساير كفپوش ها است.

11. استفاده از پاركت لامينت، از لحاظ سهولت نصب، با دوام تر و با دوام تر از هر كفپوش ديگر است.

شما مي توانيد با مدل هاي مختلف پاركت لمينيت در سايت فروشگاه تزئينات داخلي دكورآفيس آشنا شويد و در صورت نياز با كارشناسان ما تماس بگيريد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

با توجه به رنگ مبلمان خانه، اعضاي خانواده قبل از انتخاب كاغذ ديواري سه بعدي ، عدم هماهنگي رنگ و نوع كاغذ ديواري با لوازم ديگر، احساس ناراحتي براي اعضاي خانواده ايجاد مي كند، پس مطمئن شويد كه كاغذ ديواري سه بعدي با ساير اجزاي منزل شما هماهنگي داشته باشد.

مطابقت با نوع و طراحي يك طراحي دكوراسيون داخلي و كاغذ ديواري

بايد  نوع و طراحي يك كاغذ ديواري سه بعدي با سبك و شكل خانه هماهنگي داشته باشد. به عنوان مثال، براي يك سبك بسيار فانتزي و مدرن، شما بايد از كاغذ ديواري سه بعدي ساده و سبك وزن 3D استفاده كنيد و براي خانه هايي كه با مبلمان استيل ضد زنگ و فرش هاي ابريشمي استفاده مي شود بايد كاغذ ديواري سه بعدي  سنگين با استفاده از نقش هاي برجسته داشته باشيد كه با سبك و شكل خانه مطابقت داشته باشد

خريد كاغذ ديواري سه بعدي قابل شستشو

بيشتر  انواع كاغذ ديواري سه بعدي امروزه قابل شستشو هستند، اما به دليل استفاده از مواد پي وي سي و PVC، آنها به دو نوع درجه يك و دو تقسيم مي شوند. به اين ترتيب، هنگام شستشو، ممكن است از بين بردن برخي از لكه ها و كثيف در يك كاغذ ديواري سه بعدي ، مشكلي ايجاد كنيد. بنابراين، بهتر است هنگام خريد كاغذ ديواري سه بعدي به اين نكته توجه كنيد. در اين مورد، شما همچنين مي توانيد از فروشنده اطلاعاتي را درباره انواع كاغذ ديواري سه بعدي دريافت كنيد.

خريد كاغذ ديواري سه بعدي براي سقف

مهمترين نكته براي خريد كاغذ ديواري سه بعدي توجه به خانه هايي با سقف هاي بلند است. در اين موارد، براي خانه هاي با سقف طولاني، از كاغذ ديواري سه بعدي با شكل افقي و خطوط استفاده كنيد كه ارتفاع سقف را كوتاه مي كند و در عين حال، گرماي و صميميت را نيز ايجاد مي كند. استفاده از كاغذ ديواري سه بعدي بافتي ديوارها را تقويت مي كند و همچنين صداي فضا را جذب مي كند.

خريد كاغذ ديواري را رنگ آميزي كنيد

هنگام خريد كاغذ ديواري سه بعدي ، بايد پر انرژي بودن و يا آرام بودن فضا را در نظر داشته باشيد تا بتوانيد از انواع كاغذ ديواري سه بعدي با رنگ هاي مناسب استفاده كنيد. اگر مي خواهيد يك فضاي پر از انرژي و هيجان انگيز داشته باشد، از يك كاغذ ديواري سه بعدي درخشان رنگي با طرح هاي هندسي و هنري استفاده كنيد كه هر بيننده را سرگرم  سر ذوق مي آورد. فروشگاه تزينات داخلي دكور افيس مي تواند در كليه مراحل خريد و نصب كاغذ ديواري سه بعدي شما را راهنمايي نمايد

تصاوير كاغذ ديواري سه بعدي

يكي ديگر از نكات مهم در خريد كاغذ ديواري سه بعدي ، قابليت طراحي يك كاغذ ديواري سه بعدي با روحيه فرد است. اگر شما شخصا متنوع هستيد و به زودي از همه چيز خسته مي شويد، پيشنهاد ما اين است كه از رنگ هاي ملايم استفاده كنيد كه  با هر نوع طرح و رنگ مطابقت دارند، زيرا استفاده از كاغذ ديواري سه بعدي با طراحي سه بعدي نياز به خلق و خوي ويژه افراد دارد ، و كمي دشوار است كه وسايل را با اين نوع كاغذ ديواري سه بعدي هماهنگ كنيد و بعد از مدتي خسته كننده نشويد..ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

براي طراحي و ديزاين دكوراسيون محيط هاي مختلف مانند دكور منزل ، دكور اداره و ... يكي از مهم ترين اصل ها پرداختن به ديوار ها مي باشد . ديوارپوش هاي مختلفي امروزه به وجود آمده و براي ديوار ها مورد استفاده قرار مي گيرد كه هر كدام مزاياي مربوط به خود را دارا مي باشد مهم ترين ديوار پوش كه بسيار مورد توجه همگان قرار گرفته و از مزيت هاي بي شماري برخوردار مي باشد كاغذ ديواري مي باشد در ادامه اين مقاله به توضيحاتي در مورد كاغذ ديواري و نكات مورد نياز در انتخاب كاغذ ديواري خواهيم پرداخت :

تاريخچه ي كاغذ ديواري به ساليان دور بر مي گردد كه با گذشت زمان پيشرفت هاي بسياري در جنس و كيفيت همينطور طرح ها و مدل هاي كاغذ ديواري به وجود آمده است كاغذ ديواري داراي طرح ها و مدل هاي بسيار متنوع و زيادي مي باشد كه همه مي توانند با سليقه هاي مختلف در ميان انبوه كاغذ ديواري ها طرح مورد نظر خود را پيدا كنند از ديگر مزايايي كه كاغذ ديواري دارد نصب آسان آن مي باشد كه در مدت زمان بسيار كم مي تواند انجام شود . قيمت كاغذ ديواري با توجه به هزينه اي كه بايد بابت رنگ كردن ديوار ها پرداخت شود بسيار مناسب بوده و از نظر اقتصادي به صرفه است به اين ترتيب با توجه به هزينه ي تعويض كاغذ ديواري مي توان پس از چند سال كاغذ ديواري را تعويض كرد .

انواع كاغذ ديواري هاي بسياري امروزه در بازار وجود دارد كه در هنگام خريد كاغذ ديواري بايد به آن ها توجه كرد تا انتخاب مناسبي داشته باشيد به عنوان مثال برخي از كاغذ ديواري ها داراي طرح هاي سه بعدي مي باشند كه از اين نوع كاغذ ديواري تنها بايد براي برخي از ديوار ها استفاده كرد و براي تمام ديوار ها جالب نمي شود .

امروزه بسياري از كاغذ ديواري ها قابليت شستشو دارند و به راحتي مي توان در صورتي كه ديوار ها دچار آلودگي شوند كاغذ ديواري ها را تميز نمود و از آلودگي پاك كرد .

اگر به دنبال خريد كاغذ ديواري مي باشيد بايد به فروشگاه ها و بازار هاي كاغذ ديواري مراجعه كنيد تا بتوانيد تمامي مدل ها هارا همراه با قيمت و كيفيت بررسي كنيد يكي از فروشگا ه هاي كاغذ ديواري كه داراي سابقه ي بسيار درخشاني مي باشد  فروشگاه تزئينات داخلي دكورآفيس مي باشد كه انواع مدل هاي كاغذ ديواري با برند هاي مختلف و توليد كشور هاي مختلف را ارائه مي دهد فروشگاه دكور آفيس خود پخش كاغذ ديواري را به عهده دارد به همين قيمتي كه ارائه مي دهد مناسب تر از ديگر فروشگاه ها مي باشد اگر براي خريد كاغذ ديواري اطلاعات دقيق نداريد مي توانيد از فروشندگان فروشگاه تزئينات داخلي دكور آفيس بخواهيد كه در اين زمينه به شما مشاوره بدهند و يا اين كه براي بررسي تمامي نكات مي توانيد به فروشگاه اينترنتي دكور آفيس مراجعه كنيد تا خريد خود را س از بررسي هاي لازم با خيال راحت انجام دهيد  ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

در مورد طرح توجيهي چه مي دانيد؟ يك مطالعه براي پاسخ به سؤال بسيار ساده اي است كه  آيا ايده مد نظر ممكن است؟ در حالي كه به نظر ساده است، پيدا كردن آن اغلب شامل هزينه هاي قابل توجهي از انرژي براي جستجو در قسمت هاي مختلف است. مواردي مانند رقباي بازار، انتخاب هاي مالي، ملاحظات فني و ساختاري، بسياري از عواملي هستند كه امكان ارزيابي راه اندازي هر كسب و كار جديد را در نظر مي گيرند. در زير، ما به شما اطلاعاتي خواهيم داد كه آيا مناسب است كه فرآيند تهيه پيش نويس طرح توجيهي را شروع كنيم؟

زمان مناسب براي بررسي طرح توجيهي

صرف نظر از اعتماد به نفس شما در محصول جديد يا ايده هوشمندانه شما، ، فقط حق بررسي توجيه آن در دنياي واقعي داريد به شرطي كه طرح توجيهي براي آن كار تهيه نماييد. هر كسب و كار جديد بايد قبل از شروع توليد و يا وارد شدن به بازار توسط طرح توجيهي  بررسي شود. در بيشتر شركت هاي معتبر و بزرگ، يك طرح توجيهي قبل از توليد محصول ايجاد خواهد شد. اين دسته از گزارش ها همچنين مي توانند اطلاعات كمي را براي تصميم گيري هاي دشوار در مورد مسير آينده شركت يا محصول فراهم آورند. اگر در مرحله بعدي در بازاريابي، گسترش يا گسترش كسب و كار شما با اختلافات داخلي مواجه شويد، طرح توجيهي مي تواند با ارائه اطلاعات بيطرفانه به حل اختلافات كمك كند.

هنگامي كه شما نيازي به توضيحات لازم نداريد

كارآفرينان ممكن است قبل از نوشتن طرح توجيهي ، وارد بازار شوند تا بتوانند پول و زمان را صرفه جويي كنند و اغلب بدون طرح توجيهي وارد بازار مي شوند. اين مي تواند سودمند باشد اگر كسب و كار شما براي اولين بار در بازار در حال ظهور است، و يا مي توانيد يك عكس در مقابل يك كسب و كار جديد با موانع غير قابل پيش بيني مواجه شود.

چه زماني نيازيث به نوشتن طرح توجيهي نداريد

بنيانگذاران يا كارآفرينان، بر اساس تجربه شخصي يا مدل هاي تجاري مشابه، متوجه ميشوند كه فعاليت اقتصادي قابل توجيه است؛

شما هنوز معتقديد كه نتايج پيمايش جديد معتبر هستند، و شما فكر مي كنيد كه تغييرات خيلي بزرگ نبوده است، كه نيازمند يك طرح توجيهي جديد باشد

هزينه هاي مالي و زمانبندي تكميل پروژه مانع از به اتمام رسيدن طرح توجيهي مي شود.

عناصر كليدي طرح توجيهي

طرح توجيهي ممكن است شامل موضوعات مختلفي باشد كه بر كسب و كار جديد شما تأثير مي گذارد، اما مواردي كه اغلب به آن اشاره مي شود يكي يا بيشتر از موارد زير است:

فني

در طرح توجيهي  بررسي مي شود آيا شما داراي تكنولوژي خاصي هستيد كه شروع به كار براي شما مناسب باشد.

مقرون به صرفه بودن كار جديد

در طرح توجيهي شرايط اقتصادي فعلي و آينده را در نظر گرفته مي شود كه مي تواند بر توانايي يا ميل بازار براي خريد محصولات و يا خدمات خود همراه با هر منبع جريان نقدي تاثير بگذارد.

براي كسب اطلاعات بيشتر درباره طرح توجيهي مي توانيد با مهندسين مشاور طرح ريزي مطسا تماس بگيريد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ]
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراح بیگ سایت