دارامان

طراحي وب سايت

طراحي وب سايت
 

بريل زنجيري يكي از مهمترين و مهم ترين نوع دارنده فون است و بدون آن عكاس قادر به ضبط تصوير استاندارد نخواهد بود. بريل زنجيري در واقع استفاده مي شود تا حركت مي كند. ايران با شناسايي بهترين برندهاي تجهيزات عكاسي، از جمله بريل زنجيري، بهترين كيفيت و تجهيزات با كيفيت بالا را ارائه مي دهد. ايران همچنين توانست تفاوت زيادي در فروش تجهيزات ارزان داشته باشد و سود كمي براي فروش تجهيزات عكاسي و بريل زنجيري باشد. بريل زنجيري مي تواند چندين فون را حركت دهد و عكاس قادر خواهد بود در كوتاه ترين زمان ممكن در پس زمينه قرار گيرد. بريل زنجيري مانند بريل برقي در 3 نوع، 4 عدد و 6 عدد توليد مي شود. در يكي از زنجيرهاي اين نوع تجهيزات عكاسي، يك فن نصب شده است. به عنوان مثال، در بروشور، رديف ششم شامل شش فون است. بريل يك زنجير دستي قابل حمل است و مي تواند در داخل فضاي استوديو و فضاي بيروني استفاده شود.

انواع مختلفي از بريل زنجيري وجود دارد كه تفاوت تعداد زنجيرها است. در موارد فوق نيز اشاره مي شود كه بريل يك زنجيري از چندين زنجير دارد كه در آن بر روي آنها نصب مي شود. تعداد دقيق رشته ها در هر بريل نشان دهنده تفاوت آنهاست.

براي خريد بريل زنجيري ، بايد چيز مهمي را در نظر بگيريد كه مقدار استفاده شما از زنجير بريل است. بعضي از عكاساني وجود دارند كه به علت زمان مشغول و كمبود وقت، نمي توانند فون ها را جايگزين كنند، به همين دليل آنها بايد بريل زنجيري را كه از زنجيرهاي بيشتري تشكيل شده، انتخاب كنند. تعويض فون در بريل زنجيري كه داراي زنجيرهاي بيشتري هستند بسيار راحت هستند و در كوتاه مدت ميتوانيد بريل را براي تخته نرد آماده كنيد.

اطمينان حاصل كنيد كه يك بريل زنجيري را از شركت ها و نمايندگي ها كه تنها تخصص فروش تجهيزات عكاسي هستند، خريداريادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

قاب گوشي آيفون بر مبناي نوع نياز مي تواند متفاوت باشد برخي از انواع قاب گوشي آيفون داراي دسته نگهدارنده هستند تا بتوانيد آسان تر آنها نگهداري كنيد و يا برخي ديگر به شكل كيفي هستند و گوشي موبايل به طور كامل داخل آن قرار مي گيرد.

به طور كلي، به ياد داشته باشيد كه اگر بدنه اصلي گوشي شما بسيار سنگين و يا پلاستيكي باشدمي توانيد از قاب گوشي آيفون ژله اي و يا سيليكوني استفاده كنيد تا فرمت كلي گوشي موبايل شما از نظر ظاهري و ظرافت حفظ شود. همچنين، اگر بدنه تلفن همراه شما فلزي نيست و يا از پلاستيك بسيار سخت ساخته نشده است، مي توانيد از قاب هاي محكم و فلزي استفاده كنيد. قاب گوشي آيفون محكم و ضخيم تا حدودي ظرافت گوشي شما را مخفي مي كند و ظاهري سخت به تلفن همراه شما مي دهد.

به طور كلي بايد در زمان قرار دادن تلفن همراه در قاب گوشي آيفون بايد دقت كنيد چرا كه در صورت درست جا نرفتن ممكن است تلفن همراه از قاب گوشي آيفون خارج شده و آسيب ببيند. بنابراين از دقيق و كامل قرار گرفتن گوشي موبايل خود در قاب گوشي آيفون اطمينان حاصل كنيد تا از صدمات احتمالي پيشگيري كنيد.

از كدام سايت مي توان قاب گوشي آيفون خريداري كرد ؟

شما بايد ابتدا بر مبناي نوع گوشي موبايل خود ، قاب گوشي آيفون مناسب را انتخاب كنيد و در نهايت به دنبال يك فروشگاه معتبر براي خريد قاب گوشي آيفون باشيد. يكي از مهم ترين مواردي كه بايد در هنگام خريد يك قاب گوشي آيفون بخاطر داشته باشيد مشخصات  و ويژگي هاي مختلف در خريد قاب گوشي آيفون از فروشگاه مورد نظر شما است كه مي تواند به شرح زير باشد:

 • داشتن تنوع بالايي از قاب گوشي آيفون يك از مزيت هاي فروشگاه مستر قاب است كه به شما اين امكان را مي دهد تا بتوانيد از بين محصولات مختلف بهترين قاب گوشي آيفون را انتخاب نماييد.
 • دسترسي به انواع مختلف قاب گوشي آيفون به راحتي
 • قابليت پشتيباني آنلاين فروشگاه
 • به روز بودن انواع قاب گوشي آيفون
 • معتبر بودن فروشگاه به منزله داشتن نماد اعتماد الكترونيك
 • ارسال سريع به كل مناطق ايران
 • دسترسي ساده و راحت به بخش هاي مختلف فروشگاه

طبيعي است كه برخي از فروشگاه هاي آنلاين كه به طور خاص در زمينه يك موضوع واحد كار مي كنند، كيفيت محصولات و خدمات آنها در آن منطقه نيز بالاتر از بزرگترين فروشگاه هاي آنلاين است. يكي از سايت هايي كه احتمالا شما را جذب مي كند، فروشگاه لوازم جانبي موبايل مستر قاب است كه تقريبا قاب گوشي آيفون و همچنين قاب موبايل براي تمام مدل هاي گوشي در بازار ايران را دارا است و با توجه به حوزه وسيع فعاليتي كه دارد و به منظور جلب رضايت مشتريان از نظر قاب گوشي آيفون و ساير انواع لوازم جانبي تلفن همراه داراي تنوع زيادي است. گاها ممكن است شما نتوانيد قاب مناسب براي تلفن همراه خود را از داخل فروشگاه بيابيد و يا نياز به راهنمايي داريد ، در اين موارد شما مي توانيد با كارشناسان ما در فروشگاه اينترنتي مستر قاب تماس بگيريد تا با توجه به نوع گوشي موبايل شما مناسب ترين نوع قاب تلفن همراه را به شما معرفي نمايند.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

با توجه به گسترش روز افزون تكنولوژي ، موبايل هاي موبايل نيز از اين تكنولوژي ها استفاده كرده و هر روز پيشرفته تر و به مراتب گران تر مي شوند. امروزه بيشتر اطلاعات بر روي موبايل هاي همراه ذخيره مي شوند. بدون استفاده از قاب موبايل سامسونگ ، احتمال افتادن موبايل و آسيب ديدن قطعات مختلف آن بسيار زياد است. به همين دليل، اهميت خريد انواع محافظان، مانند قاب موبايل سامسونگ و گلس تلفن همراه، بيش از حد لازم است.

انواع مختلفي از قاب موبايل سامسونگ در كل جهان وجود دارد كه احتمالا يكي از متنوع ترين لوازم جانبي تلفن همراه محسوب مي شود. اما راهنمايي براي خريد يك قاب موبايل سامسونگ مناسب چيست ، و چه چيزي اساسا مهمترين چيز در مورد خريد يك قاب موبايل سامسونگ است؟

نگهداري و محافظت از تلفن همراه مهم ترين دليل خريد قاب موبايل سامسونگ مي باشد

انواع مختلفي از قاب موبايل سامسونگ در قيمت هاي مختلف در بازار موجود است، اما قيمت ها بر اساس برند و جنس قاب موبايل سامسونگ متفاوت است. قاب موبايل سامسونگ مانند بيمه براي ماشين يا خانه شما است. تقريبا 90 در صد مردم ترجيح مي دهند كه موبايل هوشمند خود را در برابر زيان هاي ناشي از زمين خوردن و خط و خش با هزينه كمي در حدود چند ده هزار تومان محافظت كنند. افراد بسياري براي خريد قاب موبايل سامسونگ خود به دنبال انواع قاب موبايل سامسونگ ضد آب هستند و برخي از افراد كه در زمينه هاي مختلف مانند كوهنوردي فعاليت دارند سعي مي كنند تا حد امكان محكم ترين و ضد ضربه ترين قاب موبايل سامسونگ را خريداري نمايند.

قاب موبايل سامسونگ بايد در عين محكم بودن زيبايي و ظرفت موبايل هوشمند را نيز حفظ نمايد

قاب موبايل سامسونگ در طراحي و رنگ بسيار متنوع است. برخي از قاب موبايل سامسونگ كه در همه جا مشاهده مي كنيد شگفت انگيز و زيبا هستند، كه ممكن است صرفا به خاطر زيبايي آنها باشد كه آنها را خريداري مي كنيم، حتي اگر از نظر محافظت از تلفن خريد خوبي محسوب نشود. گاها برخي از افراد كه عاشق تنوع و ست پوشي هستند ، قاب موبايل سامسونگ خود را با لباس ها يشان ست مي كنند.

برخي از انواع قاب موبايل سامسونگ از رنگ بندي فوق العاده اي برخوردار هستند. به عنوان مثال، فريم هاي سيليكوني يا فريم هاي فانتزي، انواع رنگ ها بسيار زياد و جذاب دارند، كه علاوه بر زيبايي برخي از آنها نيز بسيار قوي و با كيفيت هستند. نمونه ديگري از قاب موبايل سامسونگ نيز وجود دارد كه از جنس چرم مي باشند و دوست داران محصولات چرمي قطعا اين نوع قاب موبايل سامسونگ را مي پسندند.

چه نوع قاب موبايل سامسونگ را مي توانيد از فروشگاه بزرگ لوازم جانبي و قاب موبايل مستر قاب خريداري نماييد؟

به طور معمول، در بازار ايران، نام قاب موبايل را با توجه به جنسيت يا نوع تلفن همراه نامگذاري مي كنند، اما به طور كلي به دو دسته فريم هاي نرم و سخت تقسيم مي شوند. اكثريت افراد به دنبال قاب موبايل سامسونگ نرم و يا ژله اي هستند.

 • قاب موبايل سامسونگ ژله اي
 • قاب موبايل سامسونگ طرح دار
 • قاب موبايل سامسونگ سيليكوني
 • قاب موبايل سامسونگ چرمي
 • قاب موبايل سامسونگ ضد آب
 • قاب موبايل سامسونگ آينه اي

و غيره از جمله انواع قاب موبايل سامسونگ هستند كه شما مي توانيد از فروشگاه قاب موبايل مستر قاب خريداري نماييد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

بريل برقي، همان گونه كه از نام آن پيدا است ، با استفاده از برق كار مي كند و در انواع باينري، سه گانه، چهار و ششتايي، عرضه مي شود. بريق برقي چند گانه به اين معني است كه مي تواند چندين فون عكاسي را تعويض كند و عكاس مجبور نيست كه فون هاي عكاسي را تغيير دهد. بريل برقي دستگاه عكاسي است كه نيازي به يك نيروي كشنده مانند يك دست ندارد. بريل برقي مي تواند فون ها را با انرژي جايگزين كند و انرژي كاهنده صفر باشد. بريل برقي نيز مي تواند نوعي تجهيزات عكاسي باشد كه فضاي كمي را اشغال مي كند و مي تواند در استوديوهاي بسيار كوچك استفاده شود.

فون از  لوازم جانبي نورپردازي است كه در پشت جلد به عنوان پشتيبان براي ضبط يك عكس زيبا و استاندارد قرار گرفته است. در حقيقت، بدون استفاده از فون عكاسي، امكان عكس برداري در استوديوها وجود ندارد. اما فون ها تنها يك صفحه است كه به عنوان تخته نرد مورد استفاده قرار مي گيرد و به تنهايي دولت و ساختار مستقل ندارد. بريل تجهيزات عكاسي براي نگهداري فون است. انواع بريل وجود دارد كه بايد آنها را برقي بريل و بريل زنجيري ناميد.

نوع استفاده بايد براي خريد بريل برقي مورد توجه قرار گيرد. بريل برقي، همانطور كه در بالا ذكر شد، در اندازه هاي مختلف فروخته مي شود. در برخي از استوديوها، 4 تا 6 بريل برقي بايد در نوع و همچنين حجم كار استفاده شود، بنابراين عكاس نيازي به تغيير فون عكاسي براي هر عكس ندارد. اما در بعضي از استوديوها، به دليل حجم كم كار، نيازي به خريد يك 4 تا 6 بريل برقي نيست و تنها نوع دوم مي تواند نياز عكاس را تامين كند.

هنگام خريد بريل برقي موتور نيز بايد دقيقا در نظر گرفته شود. موتورهاي مورد استفاده براي بريل برقي بايد دوام داشته باشند و به راحتي آسيب نبينند. موتور بريل برقي به علت عملكرد دائمي آن، اصطكاك بسيار زيادي را در بر ميگيرد كه اگر كيفيت آن باشد، مشكلي با آن مواجه خواهد شد و نيازي به تعمير و نگهداري دوره اي نيست.

بريل برقي نيز به دليل استفاده از يك موتور براي حركت فون عكاسي، قيمت بالايي دارد. بعضي از خرده فروشان تجهيزات عكاسي بريل هاي ارزان قيمت برقي را به فروش مي رسانند كه، البته، داراي بريل بسيار كم كيفيت هستند و در كوتاه مدت آسيب مي بينند. با معرفي تجهيزات عكاسي، سيما گستران نوين سعي كرده است سبك جديدي از فروش را ارائه دهد. شما مي توانيد انواع بريل برقي را فروشگاه سيما گستران نوين كه يك شركت متخصص در زمينه عرضه تجهيزات مختلف عكاسي است و در تلاش براي كاهش قابل توجه قيمت آن، مي باشد، خريداري نماييد.

تجهيزات عكس برداري دستگاهي نيست كه به راحتي از هر فروشگاه خريداري شود. لوازم جانبي عكس برداري فقط بايد توسط شركت هايي كه داراي تخصص مورد نياز در اين زمينه هستند و مي توانند قبل از خريد مشاوره كامل ارائه دهند.

براي خريد انواع بريل برقي و ساير تجهيزات عكاسي و فيلم برداري با كارشناسان ما در فروشگاه سيما گستران نوين در ارتباط باشيد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

عكاسي پرتره يك سبك محبوب در ميان عكاسان است. يكي از چيزهايي كه با عكاسي پرتره با كيفيت بالا همراه است استفاده از پرده هاي رنگارنگ معمولي به نام فون عكاسي است. فون عكاسي يك پرده است كه اسپري يا قلم رنگي شده است يا طراحي شده است كه براي تصاوير بزرگ استفاده مي شود.

معمولا رنگ ها يا طرح هايي را براي فون عكاسي انتخاب مي كنند كه بدون لرزش هستند و پس از گرفتن عكس هاي پرتره، چشم بيننده بر روي كساني كه در عكس هستند تمركز مي كند.

فون عكاسي در انواع طرح ها و اندازه هاي مختلف موجود است. ديگران براي عكاسي بالاي سر و تنه مناسب هستند و اندازه پرهاي آنها كوچكتر است و بنابراين ارزان تر از ديگران است.

فون عكاسي انتخاب شده در حين عكس برداري تاثير زيادي بر وضوح تصوير دارد. هنگام انتخاب فون عكاسي تمام خصوصيات سوژه عكاسي به نمايش گذاشته مي شود.

اثر گذاري استفاده از فون عكاسي بر كيفيت تصوير

يكي از چالش هاي اصلي عكاسان انتخاب فون عكاسي مناسب براي عكسبرداري است. فون بك گراند عكاسي يكي از مهمترين وسايل عكاسي درون يك استوديو است كه با استفاده از رنگ هاي مختلف براي افزايش ديد و عينيت عكاسان در هنگام عكسبرداري استفاده مي شود.

انواع مختلف پس زمينه و فون عكاسي

اگر مي خواهيد فون عكاسي هاي سنتي را در سبك خود استفاده كنيد، انواع رايج آن به شرح زير است:

فون عكاسي پارچه اي: اين فون عكاسي ها از رنگ هاي خالص ساخته شده است و براي پرتره ايده آل هستند، شما همچنين مي توانيد شستشو و استفاده مجدد از آنها را داشته باشيد، و قلاب و قلم نيز بخشي از اين خانواده است.

فون بك گراند كاغذي : اين نوع فون عكاسي يك رول كاغذ و يكبار مصرف است. در اين نوع فون عكاسي مي توانيد انواع مختلفي از رنگ ها را پيدا كنيد.

فون عكاسي اكريليك: اين فون عكاسي به طور عمده براي عكاسي خودرو استفاده مي شود و به واسطه وزن و وزن سنگين آن به وسيله نقاش طراحي شده است.

فون و نور

فون عكاسي ها و چراغ ها مكمل هستند و هنگام عكسبرداري استفاده مي شوند. استفاده همزمان از اين تجهيزات عكاسي بر روي پوست و مو تاثير مي گذارد و كيفيت تصوير را افزايش مي دهد.

فون عكاسي پرتابل فنري

اين نوع فون عكاسي بسيار شبيه به رفلكتور است كه به راحتي مونتاژ مي شود و رنگ آن قابل تعويض است، كه براي كار با بسياري از تغييرات مورد استفاده قرار مي گيرد و از نگهدارنده بازتابنده براي نصب آن استفاده مي كند.

انتخاب رنگ مناسب براي فون عكاسي

يكي از مهمترين عوامل انتخاب رنگ مناسب براي فون عكاسي است، بنابراين شما بايد مطمئن شويد كه رنگ فون مناسب را انتخاب كرده ايد، زماني كه عكس بگيريد تا تمركز خود را از سوژه به پس زمينه بگيريد. هرگز فون عكاسي را كه افكار و توجه خود را از موضوع عكاسي هدايت مي كنند، انتخاب نكنيد.

هنگام شروع عكاسي در جلوي سوژه، اطمينان حاصل كنيد كه سوژه به اندازه كافي نزديك به موضوع نباشد تا موضوع را در فون عكاسي عوض كند و كيفيت تصوير خروجي را كاهش دهد.

براي خريد فون عكاسي و ساير تجهيزات عكاسي و فيلم برداري شما عزيزان مي توانيد به فروشگاه سيما گستران نوين مراجعه نماييد. انواع فون بك گراند را مي توانيد از فروشگاه سيما گستران نوين خريداري نماييد. براي كسب اطلاعات بيشتر و همچنين اطلاع از قيمت تجهيزات عكس برداري با كارشناسان ما در ارتباط باشيد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

كيفيت مواد مورد استفاده در توليد نايلكس و نيز باندينگ قسمت انتهايي بسيار مهم است. اگر كيفيت مواد اوليه مورد استفاده در توليد نايلكس كم باشد، در صورت فشار به آن پاره خواهد شد. همچنين، اگر دوخت و باندينگ نايلكس به درستي صورت نگيرد، محصول با قرار دادن مقدار كمي مواد در نايلكس باز مي شود. براي خريد نايلكس ، شما بايد توجه داشته باشيد به دو مورد بسيار مهم، مواد اوليه مورد استفاده در توليد نايلكس، و همچنين دوخت نايلكس. اگر شما محصولات نايلكس را از شركت هاي معتبر و فروشندگان بزرگ مانند شركت معتبر ناب پلاستيك خريداري مي كنيد، مي توانيد مطمئن شويد كه نايلكس شما با كيفيت خوب و مناسب است.

مناسب بودن قيمت نايلكس موجب همه گير شدن نايلكس در تمام فروشگاه ها شده است و امروزه در فروشگاه  استفاده از نايلكس بسيار زياد شده است و اگر شما از فروشگاه هاي متعدد خريد كنيد ، مطمئنا خواهيد ديد كه نايلكس در تعداد زياد زيادي براي قرار دادن محصولات خريداري شده توسط شما، وجود دارد و مي توانيد به راحتي آن را دريافت كنيد. قيمت نايلكس به دلايلي افزايش مي يابد، برخي از مهمترين آنها كيفيت نايلكس، چاپ ايجاد شده بر روي نايلكس و ابعاد و اندازه نايلكس است.

مناسب ترين قيمت نايلكس را شما مي توانيد در شركت ناب پلاستيك مشاهده نماييد و از نظر قيمت و تعرفه هاي نايلكس ، قيمت آن در مقايسه با شركت هاي ديگر بسيار مناسب و منصفانه است. از زمان آغاز به كار، شركت ناب پلاستيك با شروع فعاليت خود در اينترنت سعي كرده است قيمت خود را به حداقل ممكن كاهش دهد يا حتي آن را حفظ كند، كه مطمئنا در اين زمينه موفق بوده است.

همچنين نوع ديگري از نايلكس وجود دارد كه آنها را با نام نايلكس دسته دار ميشناسيم و بسيار استفاده مي كنند. هيچ راهي وجود ندارد كه كسي نايلكس دسته دار را نشناسد. نايلكس ها در فروشگاه هاي مواد غذايي و همچنين در ميوه فروشي ها بسيار استفاده مي شوندنايلكس دسته دار در واقع داراي دسته هايي بر روي بدنه نايلكس هستند. اين دسته ها واقعا گرفتن نايلكس را راحت تر مي كنند.

نايلكس دسته دار داراي انواع رنگ بندي مختلف است. هر رنگ را مي توان براي رنگ آميزي اين نوع نايلون استفاده كرد. بيشتر انواع نايلكس دسته دار ساخته شده در سفيد و سياه توليد مي شود.

در اغلب موارد، نايلكس به شكل شفاف توليد مي گردد، كه اين مورد درست در مورد نايلكس دسته دار نيز صادق است.

دستگيره هاي نايلكس دسته داراز كيفيت بالايي برخوردار هستند و نمي توانند به راحتي پاره شوند. البته، بسياري از شما در زمان خريد متوجه شده ايد كه برخي از انواع نايلكس هاي دسته دار به صورت ناگهاني پاره مي شوند. اين به خاطر كيفيت پايين نايلكس است. مواد و پلاستيك مورد استفاده براي اين نوع از انواع نايلكس دسته دار از كيفيت پايين برخوردار هستند.

دوخت نايلكس يكي از اصلي ترين عوامل است كه هنگام خريد نايلكس بايد در نظر گرفت. دوخت نايلون و نايلكس بايد چنان محكم باشد كه بتواند به راحتي توسط فشار تحت فشار كالاها از هم جدا نشود.

شركت ناب پلاستيك يكي از اولين شركت هايي است كه شروع به فروش نايلكس در ايران است. براي خريد انواع نايلكس با كيفيت بي نظير مي توانيد با كارشناسان شركت ناب پلاستيك تماس حاصل فرماييد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

نايلون شيرينگ ، از جمله نايلون هاي مورد استفاده در صنعت بسته مي باشد. نايلون شيرينگ با دماي 160 و همچنين 220 درجه سانتيگراد، وضعيت محصول را تغيير مي دهد. نايلون شيرينگ در اندازه هاي مختلف توليد مي شود. همانطور كه مي دانيد، عرض و طول محصول و همچنين حجم آن در صنايع مختلف است و به درخواست مشتري و سفارش وي توليد نايلون شيرينگ انجام مي شود.

نايلون شيرينگ در نوع يك و دو لايه توليد مي شود كه مانند ساير شيرينگ ها كيفيت لايه هاي آن را افزايش مي دهد. ضخامت نايلون شيرينگ متفاوت است و از 30 تا 200 ميكرون است. عرض آن نيز مي تواند از 10 تا 120 سانتي متر متفاوت باشد.

اگر مشتري نياز به ورقه نايلون رنگي داشته باشد، مي تواند اين شيرينگ را در رنگ هاي مختلف سفارش دهد. نايلون شيرينگ قيمت زيادي نداشته است، و اين باعث شده است تا كل صنعت كوچك و بزرگ اين نوع شيرينگ به راحتي و با هزينه كم براي استفاده در نظر بگيرند. نايلون شيرينگ مي تواند به عنوان يك پالت و در ابعاد بزرگ براي بسته بندي استفاده شود. البته، براي استفاده از نايلون شيرينگ، شما نياز به چند لايه در اطراف محصول قرار دادن به طوري كه آن است كه تاثير قوي است.

نايلون شيرينگ براي دو هدف در صنعت توليد و استفاده مي شود:

 • نايلون شيرينگ در همه صنايع غذايي براي جلوگيري از ورود هر آلودگي به بافت محصول استفاده مي شود.
 • نايلون شيرينگ به منظور پوشش محصولات براي ممانعت از شكستگي و آسيب به آنها استفاده مي شود.

نايلون شيرينگ، از جمله نايلون هاي مورد استفاده براي بسته بندي محصولات براي كارخانه ها و كارگاه ها مي باشد. نايلون شيرينگ از جنس پلاستيك بسيار حساس به ويژه در برابر گرما مي باشد كه براي بسته بندي محصولات مختلف مناسب مي باشد. نايلون شيرينگ به خوبي پس از گرما توسط بدنه جذب مي شود و مي تواند مانع شوك هاي كوچك شود كه منجر به خراش شوند. نايلون شيرينگ داراي مزيت بزرگي در بسته بندي محصولات است كه همچنين جلوگيري از ورود گرد و غبار به محصول مي باشد. هيچ كدام از نايلون هايي كه در حال حاضر براي بسته بندي استفاده مي شوند نمي توانند همچون نايلون شيرينگ از نفوذ مرطوب جلوگيري كنند.

انواع نايلون شيرينگ وجود دارد كه برخي از آنها براي بسته بندي محصولات غذايي مناسب است و ديگران براي بسته بندي محصولات توليدي در كارخانجات توليدي استفاده مي شوند. انواع نايلون شيرينگ داده شده براي بسته بندي محصولات توليدي در كارخانه ها داراي ضخامت بيشتري هستند و مي توانند از محصولات بيشتر محافظت كنند. انواع نايلون شيرينگ را مي توان از شركت ناب پلاستيك ، يكي از شركت هاي فعال در زمينه فروش نايلون براي بسته بندي بدست آورد. انواع نايلون شيرينگ مناسب براي بسته بندي محصولات غير خوراكي را در شركت ناب پلاستيك ارائه مي دهند كه شما قادر به خريد آنها خواهيد بود.

براي خريد نايلون شيرينگ بهتر است در وهله اول اطلاعات كامل دراين زمينه به دست آورده و سپس اقدام به خريد نايلون شيرينگ نماييد. در خريد نايلون شيرينگ بهتر است ابتدا بررسي قيمت، كيفيت و اعتبار شركت را بررسي كرده ، و سپس مطمئن شويد كه خريد شما كامل است. با خريد نايلون شيرينگ از شركت  ناب پلاستيك ، مطمئن شويد كه نايلون را با كيفيت مناسب و قيمت مناسب خريداري مي كنيد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

پس از نزديك به دو ماه مشاوره با وزارت صنايع و معادن، قيمت فروش بازار لاستيك دولتي ايران در بازار افزايش يافته است. علاوه بر اين، ما قيمت رسمي براي فروش لاستيك دولتي را در نمايندگي رسمي اين شركت بررسي مي كنيم.

تاير ماشين يا به اصطلاح مردم لاستيك، يكي از كالاهاي استراتژيك كشور است كه تأثير مستقيم بر قيمت تمام كالاها در كشور دارد. همانطور كه قيمت اين محصول افزايش مي يابد، هزينه حمل كالاهاي ناوگان محموله و ناوگان كشور نيز افزايش مي يابد و در نتيجه قيمت محصول به اوج رسيده و در نتيجه قيمت كالاهاي مصرفي افزايش خواهد يافت. افزايش قيمت تاير، نرخ اجاره براي شركت هاي حمل و نقل عمومي و اجاره اتومبيل را افزايش خواهد داد كه بيشتر هزينه هاي اقتصادهاي طبقه متوسط ​​را جبران مي كند.

اما همانطور كه در "افزايش قيمت رسمي تاير در ماه هاي بعدي" اشاره شده است، شركت هاي توليد كننده محصولات تاير و لاستيك (مانند تيوب و نوارها) كشور را به لحاظ سياسي و اقتصادي در نظر مي گيرند و در نتيجه دولت بسياري از تحريم ها عليه مواد خام براي توليد اين كالاي اساسي تحميل شده است. به همين علت، پس از چند ماه مشورت، قيمت داخلي و خارجي تايرها و حاملها افزايش يافت و وزارت صنايع و معادن و تجارت و سازمان حفاظت از توليد كنندگان و مصرف كنندگان با توجه به حجم زياد كارگران و كارگران در صنعت، با افزايش قيمت لاستيك ها و لاستيك ها موافقت كردند.

قيمت رسمي فروش لاستيك دولتي در نمايندگي هاي فروش (دسامبر 1397)

شركت بارز با تقريبا 40 درصد كل توليد لاستيك دولتي داخلي، هيچ استثنائي از اين قانون نيست و در نتيجه اين تصميم، قيمت رسمي لاستيك دولتي بارز نيز افزايش يافته است. با توجه به فرم هاي خريد براي عوامل توزيع، قيمت تاير در حدود 20 درصد افزايش مي يابد، لاستيك هاي با تنوع بيولوژيكي حدود 32 درصد افزايش مي يابد و لاستيك هاي راديال (TBR)در حدود 24 درصد افزايش مي يابد. با توجه به اين موضوع، قيمت فروش رسمي تاير و لاستيك دولتي در نمايندگي رسمي اين شركت (هر جفت / 2 حلقه) به شرح زير است:

 • اندازه تاير 165/65/13 Pride: 284.000 دلار
 • عرضپرايد 175/60/13 لاستيك هاي بزرگ: 302،000 دلار
 • اندازه تاير 175/70/13 پيكان پيكان: 324.000 دلار
 • اندازه تاير 185/65/14 پژو: 373،000 دلار
 • اندازه تاير 185/65/15 Samand: 402،000 Tomans

اسناد مورد نياز براي دريافت لاستيك دولتي

قيمت تاير و لاستيك در بازار آزاد در حال حاضر و به دليل كاهش عرضه در دو ماه گذشته تفاوت قابل توجهي با قيمت تاييد شده و دولت اين محصول در نمايندگي رسمي وجود دارد، به عنوان لاستيكپرايددر قيمت حدود 400 هزار تومان، تايرهاي خانواده پژو قيمت حدود 500 هزار تومان و لاستيك سمند  و Dachia Logan (L90) با قيمت حدود 550 هزار تومان فروخته خواهد شد. اين تفاوت در محموله تاير بسيار بيشتر است و تاير 315/80 / 22.5 داراي قيمت تقريبا 6 ميليون دلار (بيش از دو برابر قيمت لاستيك دولتي ) است.

شما عزيزان مي توانيد با مراجعه به فروشگاه اينترنتي لاستيك يوزپلنگ انواع لاستيك دولتي را خريداري نماييد براي اطلاع از قيمت لاستيك دولتي مي توانيد با كارشتاسان ما در فروشگاه يوزپلنگ در ارتباط باشيد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

 

تاير آخرين سيستم انتقال قدرت است كه نقش مهمي در كنترل وسيله نقليه ايفا مي كند. پس از آن، انتخاب و نگهداري تاير يكي از عوامل كليدي براي عملكرد بهتر اين عضو سيستم مي باشد. يكي از موارد قابل توجه در مورد تاير، تاير لاستيكي است. براي نشان دادن اين اصل، يك مثال ارائه مي دهيم با ما همراه باشيد.

آيا در هر گامي كه مي خواهيد ، بايد قدرت زانو خود را روي پاي خود قرار دهيد؟ البته، پزشكان بر اين باورند كه اين نيرو به همان شيوه هماهنگ نيست. در مطالعات پزشكي شما باريك است يا چاق است در حالي كه در حال حركت يا پياده روي است قسمت اعصاب ترين قسمت پا است كه وزن خود را مانند ضربه گير تحمل مي كند و از آسيب به استخوان جلوگيري مي كند. جالب است بدانيد كه همين امر براي مهندسان مكانيك در مورد تاير صادق است. با توجه به مطالعات صنعتي ، تركيبي از باد و تاير در يك خودرو شبيه به پاشنه استخواني و پا است.

 بنابراين ، تنها 5 درصد از وزن وسيله نقليه بر روي تاير وارد مي شود و 95 درصد باد در لاستيك و تاير است. به همين دليل است كه تكنسين هاي خودرو به پاشنه آشيل اشاره مي كنند. آنها توصيه مي كنند كه ماشين خود را در بهترين حالت نگه داريد تا ماشين شما را امن نگه دارد و البته با ماشين شما هماهنگ باشد. مهمترين توصيه مكانيك در اين زمينه كنترل ماهانه فشار تاير است. فشار با لاستيك ها به استانداردهاي خاصي كه سازندگان خودرو در كتابچه راهنماي خودرو مي گويند، متناسب است. به طور معمول، فشار تاير و تاير براي هر ماشين نيز در كنار طرف راننده يا در عقب تنه قرار دارد. بر طبق نظر كارشناسان تاير ، فشار تاير خودروها از 30 تا 35 PSI است.

 

 

 

اگر فشار لاستيك هاي خودرو پايين تر از مقدار اعلام شده باشد، باعث لغزش يا جابجايي بيش از حد در ناحيه تماس با جاده خواهد شد و در نتيجه حرارت بيش از حد آن را افزايش مي دهد. همين مشكل فشار شديد خيلي زياد است اگر فشار تاير بيش از حد باشد، تماس تاير با جاده ناقص است، كه علاوه بر كاهش عمر تاير، مي تواند براي مسافران وسيله نقليه خطرناك باشد. كارشناسان تاير توصيه مي كنند كه فشار باد را قبل از حركت سواري با لاستيك هاي خنك تنظيم كنيد. به طور معمول، پس از يك درايو طولاني ، گرما و فشار باد افزايش مي يابد. بنابراين، اگر فشار تاير و تاير بيشتر از حداكثر توصيه شده باشد، هرگز آن را پايين نياوريد و بعد از خنك كردن فشار برنج را دوباره كنترل كنيد. يكي ديگر از توصيه هاي طرفداران اين است كه تنظيم فشار بر روي وسيله نقليه بر اساس آن انجام مي شود حتي اگر انجام آن را براي وسيله نقليه بسيار گران است.

براي تاير مي توانيد به فروشگاه تاير و لاستيك يوزپلنگ مراجعه نماييد. براي كسب اطلاعات بيشتر باكارشناسان ما در فروشگاه اينترنتي لاستيك يوزپلنگ تماس حاصل فرماييد.

 ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

لاستيك خودرو آخرين سيستم انتقال قدرت است كه نقش مهمي در كنترل وسيله نقليه ايفا مي كند. پس از آن، انتخاب و نگهداري لاستيك خودرو يكي از عوامل كليدي براي عملكرد بهتر اين عضو سيستم مي باشد. يكي از موارد قابل توجه در مورد تاير، تاير لاستيكي است. براي نشان دادن اين اصل، يك مثال ارائه مي دهيم با ما همراه باشيد.

آيا در هر گامي كه مي خواهيد ، بايد قدرت زانو خود را روي پاي خود قرار دهيد؟ البته، پزشكان بر اين باورند كه اين نيرو به همان شيوه هماهنگ نيست. در مطالعات پزشكي شما باريك است يا چاق است در حالي كه در حال حركت يا پياده روي است قسمت اعصاب ترين قسمت پا است كه وزن خود را مانند ضربه گير تحمل مي كند و از آسيب به استخوان جلوگيري مي كند. جالب است بدانيد كه همين امر براي مهندسان مكانيك در مورد لاستيك خودرو صادق است. با توجه به مطالعات صنعتي ، تركيبي از باد و لاستيك خودرو در يك خودرو شبيه به پاشنه استخواني و پا است.

 بنابراين ، تنها 5 درصد از وزن وسيله نقليه بر روي لاستيك خودرو وارد مي شود و 95 درصد باد در لاستيك و تاير است. به همين دليل است كه تكنسين هاي خودرو به پاشنه آشيل اشاره مي كنند. آنها توصيه مي كنند كه ماشين خود را در بهترين حالت نگه داريد تا ماشين شما را امن نگه دارد و البته با ماشين شما هماهنگ باشد. مهمترين توصيه مكانيك در اين زمينه كنترل ماهانه فشار لاستيك خودرو است. فشار با لاستيك ها به استانداردهاي خاصي كه سازندگان خودرو در كتابچه راهنماي خودرو مي گويند، متناسب است. به طور معمول، فشار تاير و لاستيك خودرو براي هر ماشين نيز در كنار طرف راننده يا در عقب تنه قرار دارد. بر طبق نظر كارشناسان لاستيك خودرو ، فشار تاير خودروها از 30 تا 35 PSI است.

 

 

 

اگر فشار لاستيك هاي خودرو پايين تر از مقدار اعلام شده باشد، باعث لغزش يا جابجايي بيش از حد در ناحيه تماس با جاده خواهد شد و در نتيجه حرارت بيش از حد آن را افزايش مي دهد. همين مشكل فشار شديد خيلي زياد است اگر فشار لاستيك خودرو بيش از حد باشد، تماس تاير با جاده ناقص است، كه علاوه بر كاهش عمر تاير، مي تواند براي مسافران وسيله نقليه خطرناك باشد. كارشناسان لاستيك خودرو توصيه مي كنند كه فشار باد را قبل از حركت سواري با لاستيك هاي خنك تنظيم كنيد. به طور معمول، پس از يك درايو طولاني ، گرما و فشار باد افزايش مي يابد. بنابراين، اگر فشار تاير و لاستيك خودرو بيشتر از حداكثر توصيه شده باشد، هرگز آن را پايين نياوريد و بعد از خنك كردن فشار برنج را دوباره كنترل كنيد. يكي ديگر از توصيه هاي طرفداران اين است كه تنظيم فشار بر روي وسيله نقليه بر اساس آن انجام مي شود حتي اگر انجام آن را براي وسيله نقليه بسيار گران است.

براي خريد انواع لاستيك خودرو مي توانيد به فروشگاه تاير و لاستيك يوزپلنگ مراجعه نماييد. براي كسب اطلاعات بيشتر باكارشناسان ما در فروشگاه اينترنتي لاستيك يوزپلنگ تماس حاصل فرماييد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ]
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراح بیگ سایت