دارامان

طراحي وب سايت

طراحي وب سايت
 

شستشوي نماي ساختمان بهترين روش براي تميز كردن نماي ساختمان مي باشد. ساختمان چه اداري باس و چه مسكوني و چه مجتمع تجاري و يا هر نوعي ديگر از ساختمان باشد احتياج به شستشوي نماي ساختمان خواهد داشت. يكي از مواردي كه شما نياز به شستشوي نماي ساختمان پيدا خواهيد كرد زماني است كه كار ساخت يك ساختمان به اتمام رسيده است و مصالح بر روي نماي ساختمان ريخته شده است بر اين اساس براي بازيافتن زيبايي نماي ساختمان بهترين راه استفاده از شستشوي نماي ساختمان مي باشد.

شستشوي نماي ساختمان به دو روش شستشوي نماي ساختمان با داربست و يا شستشوي نماي ساختمان بدون داربست امكان پذير مي باشد كه شستشوي نماي ساختمان بدون داربست از طرفداران بيشتري برخوردار مي باشد. شستشوي نماي ساختمان بدون داربست داراي مزايايي مي باشد كه از آن جمله مي توان به قيمت شستشوي نماي ساختمان بدون داربست اشاره نمود زيرا در اين روش از شستشوي نماي ساختمان ديگر نيازي به بستن داربست بر روي ساختمان نمي باشد بنابراين هم در زمان وهم در هزينه صرفه جويي خواهد شد.  قيمت شستشوي نماي ساختمان ساختمان بر اساس همچنين بر اساس  متراژ نماي ساختمان و همچنين بر اساس ارتفاع ساختمان تعيين مي شود. همچنين قيمت شستشوي نماي ساختمان ساختمان بر اساس ميزان آلودگي و نوع آلودگي نماي ساختمان نيز متفاوت خواهد بود كه همه اين موارد توسط كارشناساني كه براي شستشوي نماي ساختمان به محل ساختمان شما مراجعه مي كنند بررسي شده و به شما اعلام مي شود.

در شستشوي نماي ساختمان بدون داربست فرد نماشور به طنابي كه با رعايت تمام نكات ايمني به بالاترين نقطه ساختمان بسته شده است متصل مي شود و كار شستشوي نماي ساختمان را شروع مي كند. فرد نماشور در شستشوي نماي ساختمان بدون داربست بايداز سلامت روحي و فيزيكي مناسبي برخوردار باشد تا بتواند بدو هيچ خطري كار شستشوي نماي ساختمان را به پايان برساند.

موادي كه براي شستشوي نماي ساختمان مورد استفاده قرار مي گيرد بر اساس نوع نماي ساختمان متفاوت مي باشد و در صورتي كه  از موادري نا مناسب و يا با خلوص بيش از حد مورد نياز نماي ساختمان براي شستشوي نماي ساختمان استفاده شود اين امكان وجود دارد كه اسيب به نماي ساختمان وارد شده  و شما متحمل هزينه هاي سنگيني  براي ترميم و يا تعويض نماي ساختمان شويد. زيرا ممكن است نماي ساختمان تخريب شود و يا دچار بسياري از خرابي ها شود كه خطر آفرين باشد.

براي شستشوي نماي ساختمان بايد به شركتي مراجعه كنيد كه در زمينه شستشوي نماي ساختمان دانش و تجربه مناسبي داشته باشد تا بتواند با استفاده از اطلاعات خود از بهترين روش شستشوي نماي ساختمان براي ساختمان شما استفاده نمايد. شركت كار در ارتفاع سپهرسپيد با داشتن متخصصيني مجرب در زمينه شستشوي نماي ساختمان انواع ساختمان ارائه دهنده بهترين خدمات در كليه شهرهاي ايران مي باشد. بنابراين چنانچه مي خواهيد كار شستشوي نماي ساختمان را براي ساختمان خود انجام دهيد مي تواينيد به سايت سپهر سپيد مراجعه كرده و ضمن دريافت بسياري از اطلاعات در زمينه شستشوي نماي ساختمان  با شما ره هاي درج شده در سايت تماس بگيريد  و با كارشناسان ما مشورت نماييد تا براي بررسي شرايط ساختمان شما به محل ساختمان شما مراجعه نمايند. با مراجعه به محل ساختمان و بررسي ارتفاع و نوع مواد مورد نياز و متراژ ساختمان قيمت شستشوي نماي ساختمان ساختمان نيز محاسبه مي شود و به شما اعلام مي شود.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

به مطالعاتي كارشناسي شده در زمينه راه اندازي يك كسب و كار طرح توجيهي مي گويند. اگر بخواهيد يك كسب و كار را در هر زمينه اي راه اندازي نماييد نياز به طرح توجيهي داريد. شايد شما از نظر ذهني به اين نتيجه رسيده باشيد كه در كار خود حتماً موفق مي شويد ولي در بسياري از زمينه ها شما اطلاعاتي نداريد كه همه آن ها در طرح توجيهي بررسي مي شود. در طرح توجيهي كار از نظر فني و اقتصادي و بازار بررسي مي شود. اهميت طرح توجيهي در اين حد است كه بانك ها نيز براي ارائه وام به كساني كه مي خواهند كار را راه اندازي نمايند از شما طرح توجيهي مي خواهند تا اين اطمينان حاصل شود كه كار مورد نظر شما سوددهي لازم را دارد يا ندارد. شما ممكن است در طول كسب و كار خود با مشكلاتي مواجه شويد كه همه اين ها بايد در طرح توجيهي بررسي شود و راه حل هايي براي آن ها در نظر گرفته شود.

در طرح توجيهي نيروي كاري كه مورد نياز مي باشد نيز بررسي مي شود و تعداد نيروي كار كه بايد چه نوع تخصصي داشته باشند نيز در طرح توجيهي مورد بررسي قرار مي گيرد. ميزان هزينه اي كه بايد براي تجهيزات پراخت شود و هزينه اي كه بايد براي تعمير و نگهداري آن ها پرداخت شود در طرح توجيهي بررسي مي شود.

اهميت طرح توجيهي در كشورهاي پيشرفته

اهميت طرح توجيهي در كشورهاي پيشرفته تا حدي است كه براي راه اندازي خط توليد جديد در يك كارخانه نيز اقدام به تهيه طرح توجيهي مي كنند. زيرا با استفاده از طرح توجيهي به اين نتيجه مي رسند كه ايا توليدي جديد براي شان با توجه به شرايط و هزينه هايي كه دارد مقرون به صرفه مي باشد يا خير. كارخانه هاي موفق نيز قبل از شروع به هر كاري اقدام به تهيه طرح توجيهي مي كنند زيرا به ميزان اهميت طرح توجيهي براي كار خود پي برده اند.

در طرح توجيهي قسمت هاي مختلفي در نظر گرفته شده است. بخش فني در طرح توجيهي يكي از بخش هايي است كه در طرح توجيهي مورد بررسي قرار مي گيرد. ميزان وسايلي كه براي شروع كار مورد نياز مي باشد همگي در طرح توجيهي مورد بررسي قرار مي گيرد و ميزان هزينه اي كه بايد پرداخت نماييد تا بتوانيد تجهيزات را خريداري نماييد در طرح توجيهي مورد بررسي قرار مي گيرد.

طرح توجيهي بايد از همه جوانب بررسي شود و به همين جهت بايد توسط كسي نوشته شود كه در اين زمينه تجربه مناسبي داشته باشد تا بتوانيد بر اساس نتيجه اي كه از طرح توجيهي دريافت مي كنيد بهترين تصميم را بگيريد. هر چند در آخر طرح توجيهي نتيجه مثبت يا منفي كار به شما اعلام خواهد شد. شما براي نوشتن طرح توجيهي به افرادي خبره مراجعه مي نماييد و بابت تهيه طرح توجيهي پولي را پرداخت مي نماييد كه نتيجه طرح توجيهي چه منفي و چه مثبت باشد به نفع شما خواهد بود. براي اطلاعات بيشتر و دريافت مشاوره مي تواني با شركت مهندسي مشاور مطسا تماس بگيريد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

يكي از مهم ترين بخش ها در تغييرات دكوراسيون خانه نقاشي ساختمان مي باشد. نقاشي ساختمان هر چند سال يكبار به دلايل كثيفي و خرابي نياز به تغيير دارد تا فضايي زيبا و مرتب در اختيار داشته باشيد. نقاشي ساختمان براي منزل و يا محيط اداري و مغازه ها و فروشگاه ها انجام مي شود. گاهي وقت ها هم به دلايل نشت كردن آب لوله كشي ساختمان  نقاشي ساختمان خراب مي شود و در نتيجه مجدد احتياج به خدمات نقاشي ساختمان مجدد پيدا مي شود. در اين مواقع عيب لوله هاي بايد رفع شده و سپس نقاشي ساختمان انجام شود. آسيب ها همچنين به دلايل ديگري بر روي نقاشي ساختمان ايجاد مي شوند كه از آن جمله مي توان به وارد شدن ضربه به ديوار و يا اثر دست افراد به خصوص بچه ها اشاره نمود. نقاشي ساختمان داراي مراحلي مي باشد كه رعايت همه آن ها توسط نقاش باعث افزايش كيفيت و زمان ماندگاري نقاشي ساختمان مي شود. خدمات نقاشي ساختمان توسط گروه ساختماني بيرامي با رعايت كليه اصول براي منزل و يا هر فضايي ديگر انجام مي شود.

قبل از انجام نقاشي ساختمان بايد به خوبي بررسي شود تا ديواري داراي رطوبت نباشد و اگر چنين هست ابتدا ترميم شود و سپس نقاشي ساختمان انجام شود در غير اينصورت نقاشي ساختمان براي شما بي فايده خواهد بود و شم ا پولي را بي جهت براي نقاشي ساختمان صرف نموده ايد. قبل از انجام نقاشي ساختمان بايد مشخص كنيد كه براي هر قسمت از ساختمان چه رنگي مناسب مي باشد. براي مثال رنگي كه براي پذيرايي استفاده مي شو با رنگي كه براي اتاق ها استفاده مي شود متفاوت بوده و همچنين بايد نوع و جنس رنگ را قبل از نقاشي ساختمان انتخاب نماييد. هزينه اي كه براي استفاده از خدمات نقاشي ساختمان مي توانيد پرداخت نماييد نيز از گزينه هايي مي باشد كه بايد قبل از نقاشي ساختمان در نظر بگيريد. بنابراين قيمت نقاشي ساختمان به اضافه دستمزد نقاش بايد از پيش معلوم باشد تا در انتهاي كار با مشكل مواجه نشويد.

انتخاب رنگ براي نقاشي ساختمان مي تواند بر اساس سليقه و نوع دكوراسيوني كه براي منزل انتخاب كرده ايد انجام شود و همچيني مي توانيد از گروه ساختماني بيرامي نيز مشاوره را دريافت نماييد تا بهترين نوع رنگ را براي منزل خود انتخاب نماييد. براي نقاشي ساختمان مي توان از رنگ روغني، پلاستيك و رنگ مولتي كالر و بسياري ديگر از رنگ ها استفاده نمود كه البته برخي از انواع رنگ براي برخي از قسمت ها مناسب نيست و براي برخي ديگر مناسب مي باشد كه همه اين ها را مي توانيد با مشورت با متخصصان انجام دهيد. قبل از انجام نقاشي ساختمان بايد درزو ناصافي هاي ديوار به خوبي توسط بتونه پوشانده شود تا پس از اينكه نقاشي ساختمان به اتمام رسيد با ناصافي هايي در رنگ روبرو نشويد. مخصوصاً برخي از انواع رنگ در نقاشي ساختمان بسيار ناصافي ها را بيشتر به نمايش مي گذارند كه محيطي نازيبا را ايجاد مي نمايندادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

تخت خواب دو نفره از محبوب ترين نوع تخت ميباشد كه قادر به جاي دادن دو نفر به صورت همزمان بر روي خود ميباشد. تخت خواب دو نفره براي اتاق هايي كه كمي بزرگ هستند و مشكل كمبود جا ندارند بسيار مناسب ميباشد. اما مشكل اينجاست كه بسياري از مردم در آپارتمان هاي كوچك كه اتاق چندان بررگي ندارند زندگي ميكنند. امروزه شركت هاي توليد كننده تخت خواب و  از اين دست محصولات انواع تخت مناسب با فضاهاي بزرگ و كوچك را طراحي و توليد ميكنند كه مصرف كننده نسبت به سليقه خود ميتواند تخت در سايز مناسب با اتاق را خريداري كند.

در ساخت تخت خواب دو نفره متريال هاي زيادي به كار گرفته ميشود كه از جمله اين متريال ها بايد فلز، ورق ملامينه، چوب و همچنين ام دي اف را نام برد. هر يك از اين متريال هاي نام برده شده بايد از كيفيت بالايي برخوردار باشند تا تخت از لحاظ كيفي تضمين شود. در حقيقت جنس تخت از مهمترين نكاتي  است كه براي خريد تخت خواب دو نفره بايد مد نظر قرار گيرد.

نه تنها  جنس بدنه بلكه در هنگام خريد تخت خواب دو نفره بايد به تشك و رويه آن نيز توجه باشيد. تشك تخت خواب دو نفره از  دو لحاظ بايد بررسي شود. اول از هر چيز بايد به دوام تشك توجه كنيد زيرا اولين قسمتي از تخت خواب دو نفره كه متحمل بار و وزن زيادي ميشود همان تشك ميباشد. دوخت تشك تخت خواب دو نفره نبايد به راحتي باز شود زيرا باز شدن دوخت به معناي پايان عمر تشك ميباشد. همچنين فومي كه در داخل تشك به كار ميرود بايد كيفيت بالايي داشته باشد تا در صورت استراحت دو نفر با وزن بالا در طول زمان حالت خود را از دست ندهد. زماني كه يه كيفيت تشك پي برديد نوبت به راحت بودن آن ميرسد. هر چقدر تشك با كيفيت باشد اما چندان راحت نباشد نميتوان گفت كه تشك مناسبي را انتخاب كرده ايد. تشك بايد هر دو آيتم راحت بودن و كيفيت را داشته باشد و از خريد تشك هايي كه يكي از اين آيتم ها و يا هر دو آيتم را ندارند خودداري كنيد.

تخت خواب دو نفره بايد از رنگ مناسب با دكوراسيون شما برخوردار باشد. در هنگام خريد تخت خواب دو نفره دكوراسيون خود را بخاطر آورده و تختي را انتخاب كنيد كه از لحاظ طرح و رنگ با دكوراسيون شما همخواني داشته باشد. تختي كه با دكوراسيون شما همخواني نداشته باشد به دليل تضادي كه بوجود مي آورد ميتواند منجر به بد جلوه دادن دكور منزل شود.

اين روزها قيمت از مهمترين نكاتي است كه خريداران تخت خواب دو نفره به آن حساسيت نشان ميدهند. قيمت تخت خواب دو نفره در هر فروشگاه نسبت به برند و همچنين كيفيت تخت متفاوت ميباشد.  فروشگاه بهسازان چوب با عرضه تخت خواب هاي با كيفيت ساخته شده از بهترين متريال ها  و با قيمت بسيار مناسب توانسته بر خلاف ساير فروشگاه ها رضايت مشتري را جلب نمايد و به يكي از فروشندگان نمونه در كل كشور بدل شود.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

ميز ناهار خوري وسيله اي است كه علاوه بر سرو غذا بر روي آن باعث ميشود تا دكوراسيون منزل نيز جلوه ظاهري بسيار بهتري پيدا كند. البته زماني ميز ناهار خوري ميتواند در زيباتر شدن دكوراسيون داخلي تاثير داشته باشد كه در انتخاب خود دقت كنيد. هر ميز ناهارخوري نميتواند دكوراسيون شما را زيباتر و مجلل كند. ميز ناهار خوري شايد در گذشته كمتر در منازل كمتر ديده ميشد اما امروزه بيشتر خانواده ها از آن استفاده زيادي ميكنند. چوب از مهمترين متريال هايي است كه در ساخت ميز ناهارخوري استفاده ميشود. البته ميز ناهارخوري كه بصورت تركيبي ساخته ميشود نيز وجود دارد كه بيشتر مردم ترجيح ميدهند تا نوع چوبي آنرا خريداري كنند. ميز ناهاخوري چوبي بسيار زيبا است كه البته ز يبايي هر ميزي نبايد شما را متقاعد به خريد آن كند.

راهنماي خريد ميز ناهارخوري

دو نكته بسيار مهم را ابتدا و قبل از خريد ميز ناهارخوري در نظر بگيريد. چند نفره بودن و همچنين ابعاد ميز از نكاتي است كه همان ابتدا بايد مورد ارزيابي قرار گيرد. ميز ناهار خوري بصورت چند نفره و همچنين در سايزهاي مختلفي توليد ميشود كه در هنگام خريد بايد به اين موضوع توجه داشته باشيد. اگر منزل شما از  منازل با متراژ كم ميباشد بهتر است تا ميز ناهارخوري را انتخاب كنيد كه ابعاد چندان بزرگي نداشته باشد. ميز ناهارخوري بزرگ با اشغال فضاي زياد ميتواند مزاحمت هايي را در رفت و آمد و كارهاي روزمره به وجود آورده و همچنين باعث شلوغ به نظر رسيدن فضا شود.

پايه ها يكي از مهمترين بخش هاي ميز ناهارخوري هستند كه در هنگام خريد بايد به آنها توجه داشته باشيد. پايه هاي ميز ناهارخوري به روش هاي مختلفي به بدنه ميز متصل ميشوند كه برخي از آنها بوسيله پيچ و مهره، برخي با ميخ و برخي ديگر نيز با چسب به بدنه متصل شده اند. اتصالاتي همچون ميخ ميتواند اتصالي محكم را بوجود آورد اما چسب به تنهايي نميتواند دوام خوبي داشته باشد و در مدت زمان نه چندان طولاني از سطح جدا خواهد شد.

همانطور كه در بالا نيز به آن اشاره شده معروفترين نوع ميز ناهارخوري نوع چوبي آن ميباشد. ميز ناهار خوري چوبي از انواع چوب كه ميتوان به چوب روسي، توسكا، سفيد، ممرز و چوب راش اشاره نمود ساخته ميشوند كه در اين بين چوب راش از استحكام بسيار بالايي برخوردار است و چوب توسكا و ممرز نيز در رده هاي بعدي قرار ميگيرند. اگر كيفيت ميز ناهارخوري براي شما بسيار حائز اهميت است پس بايد به دنبال خريد ميز ناهارخوري ساخته شده از چوب راش باشيد. اما اگر بودجه كمي داريد و به دنبال ميزهاي ظريف و معمولي هستيد بهتر است تا ميز ناهارخوري ساخته شده از چوب توسكا يا ممرز را انتخاب كنيد.

فروشگاه بهسازان چوب انواع ميز ناهارخوري ساخته شده از بهترين نوع چوب را عرضه و بفروش ميرساند. اگر از جمله سخت پسندان هستيد و يا بودجه كمي را براي خريد ميز ناهارخوري چوبي كنار گذاشته ايد ميتوانيد به فروشگاه بهسازان چوب مراجعه كنيد زيرا اين فروشگاه بهترين نوع ميز ناهارخوري را با نازلترين قيمت بفروش ميرساند.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

مبل اداري از انواع مبل هاي مورد استفاده در ادارات ميباشد كه راحتي و آسايش را براي اهالي منزل به همراه دارد. مبل  راحتي در مدل هاي مختلف توليد ميشود و كشور ما نيز يكي از كشور هاي پيشرو و نام آشنا در زمينه توليد انواع مبل اداري ميباشد. براي خريد مبل اداري مانند ديگر مبلمان بايد نكاتي را مد نظر قرار دهيد. بسياري از خريداران به دليل اينكه نكات خريد اين نوع مبل را مد نظر قرار نداده اند قادر به خريد مكبل مناسب نشده اند.

راهنماي خريد مبل اداري

براي خريد مبل اداري بايد توجه داشته باشيد كه مبل چند نفره ميباشد. مبل اداري معمولا به صورت ۷ نفره توليد و بفروش ميرسد كه الزاما نبايد نوع ۷ نفره را تهيه كنيد. اگر از خانواده هاي پر جمعيت هستيد و يا اهل رفت و آمد ميباشيد بايد مبل هاي راحتي ۹ نفره و يا حتي بالاتر را سفارش دهيد. در مقابل اگر از خانواده هاي كم جمعيت هستيد ميتوانيد به سراغ مبل هاي راحتي ۷ نفره يا حتي كمتر برويد.

مبل اداري بايد از استحكام بالايي برخوردار باشد و اگر قصد نداريد تا بعد از چند سال مجبور به تعويض مبل شويد بايد به دنبال مبلمان با كيفيت كه از بهترين متريال ها در ساخت آن استفاده شده است باشيد. مبل اداري علاوه بر زيبايي بايد از كيفيت ساخت خوبي برخوردار باشد. مبل اداري كه در فروشگاه هاي مبلمان بفروش ميرسند در ظاهر ممكن است توجه شما را به خود جلب كنند اما در كنار ظاهر زيبا بايد از كيفيت مناسبي نيز برخوردار باشند.

بايد تناسب دكوراسيون با مبل اداري را قبل از خريد مد نظر قرار دهيد زيرا هر مبلي با دكوراسيون منزل شما از لحاظ رنگ و طرح همخواني و هماهنگي نخواهد داشت. براي خريد مبل اداري بايد به تناسب و تطابق ميان طرح و رنگ مبل با دكوراسيون توجه داشته باشيد. مبل ها در دو نوع مدرن و كلاسيك و همچنين رنگ بندي هاي متنوع توليد ميشوند كه با در نظر گرفتن اين دو مورد خواهيد توانست مبل مناسب خود را تهيه كنيد.

مبل اداري بايد كاملا راحت باشد اما برخي از مبل ها وجود دارند كه تنها نام راحتي را يدك ميكشند. ابتدا قبل از خريد مبل اداري بهتر است تا راحتي آنرا مورد ارزيابي قرار دهيد زيرا پشيماني بعد از خريد هيچ سودي نخواهد داشت. مبل اداري چه در قسمت پشتي و چه در قسمت نشيمنگاه بايد از راحتي زيادي برخوردار باشند. فروشگاه بهسازان چوب يكي از فروشگاه هاي معتبر در عرصه توليد انواع سرويس هاي چوبي مي باشد

براي خريد مبل اداري به بودجه خود توجه داشته باشيد. امروزه مبل هاي اداري با قيمت هاي متنوعي به فروش ميرسند كه برخي از آنها را ميتوان با ۵ ميليون تومان و برخي ديگر را با ۲۰ تا ۳۰ ميليون تومان در بازار خريداري نمودو البته مبل اداري با قيمت بالاتر از رقم هاي ياد شده نيز بفروش ميرسدكه اين رقم ها بطور ميانگين بدست آمده اند. برخي تصور ميكنند كه هر چه قيمت مبل اداري بالاتر باشد در نتيجه از كيفيت و ظاهر بهتري نيز برخوردار خواهد بود. البته شكي نيست كه قيمت مبل ميتواند در كيفيت و خاص بودن آن تاثير داشته باشد اما برخي از سودجويان براي اينكه بتوانند سود و منفعت بيشتري از فروش مبل به دست آورند اقدام به فروش مبل با قيمت هاي غير واقعي ميكنند كه بايد قبل از خريد بررسي هايي را نسبت به اين موضوع انجام دهيد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

آباژور كه به آن چراغ كلاه دار نيز گفته ميشود از لوازم پر كاربرد منزل به شمار ميرود كه در هنگام خواب مورد استفاده قرار ميگيرد. البته نياز به توضيح چنداني در مورد آباژور نيست و همگي ما با آباژور آشنايي كاملي داريم و به خوبي ميدانيم كه ميتواند نور كافي براي جلوگيري ار تاريكي كامل و مطلق را در فضاي منزل ايجاد كند. آباژور در انواع مختلفي توليد ميشود كه هر يك مناسب سليقه اي خاص ميباشد. براي خريد آباژور بايد نكاتي را مد نظر قرار دهيد تا بتوانيد آباژور مناسب را تهيه كنيد.

راهنماي خريد آباژور

آباژور همواره بر روي يك ميز قرار ميگيرد كه از همين رو بايد به تناسب ميان ميز و آباژور دقت داشته باشيد.  اما چگونه بايد به تناسب ميان آباژور و ميز پي برد؟ براي پي بردن به تناسب ميان آباژور و ميز بايد توجه داشته باشيد كه اگر ميز گرد است بايد آباژور با كلاهك گرد انتخاب نماييد و اگر ميز مستطيلي است بايد از آباژور با كلاهك مستطيلي استفاده نماييد.

در خريد آباژور بعد از انتخاب آباژور با كلاهك مناسب بايد به پايه هاي آن توجه داشته باشيد. پايه هاي برخي آباژور ها بلند و برخي ديگر كوتاه ميباشد كه بهتر است آباژوري را انتخاب كنيد پايه هاي آن نه چندان بلند و نه چندان كوتاه باشد. آباژور با پايه هايي كه بيش از حد بلند و يا بيش از حد كوتاه هستند ميتواند باعث شود تا زيبايي آباژور از بين برود.

از ديگر نكات بسيار مهمي كه براي خريد آباژور بايد لحاظ كنيد سبك آن است. آباژور در دو سبك متفاوت توليد ميشود كه يك سبك مدرن و سبك ديگر كلاسيك ميباشد. آباژور كلاسيك مناسب براي دكور كلاسيك و آباژور مدرن نيز مناسب با دكورهاي مدرن ميباشد. درست است كه آباژور به دليل كوچك بودن نميتواند تاثير چنداني در دكوراسيون داخلي داشته باشد اما بهتر است در هنگام خريد آباژور به مدرن و كلاسيك بودن توجه كنيد تا بتواند زيبايي دكور را تا حد زيادي افزايش دهيد.

ابعاد آباژور بسيار مهم است و بايد نسبت به ميز و همچنين فضاي موجود آباژوري را انتخاب كنيد كه از ابعاد مناسبي برخوردار باشد. ابعاد آباژور بايد به گونه اي باشد كه از ميزي كه بر روي آن قرار دارد بزرگتر نباشد. بزرگتر و يا كوچكتر بودن ابعاد آباژور باعث ميشود تا جلوه ظاهري بدي ايجاد شود و به طور كلي نماي دكوراسيون داخلي شما به هم بريزد. همچنين آباژور هاي بزرگ ميتوانند فضاي زيادي را اشغال كنند كه همين موضوع ميتواند مشكلاتي را براي منازلي كه متراژ آنها كم ميباشد ايجاد كند.

در آخر نيز براي خريد آباژور بايد قيمت آن را لحاظ كنيد. براي خريد آباژور با بهترين و نازلترين قيمت ميتوانيد به فروشگاه بهسازان چوب مراجعه كرده و پس از مشاهده مدل هاي متنوعي از آباژور مناسبترين نوع آنرا خريداري كنيد. فروشگاه بهسازان چوب با سالها فعاليت در زمينه فروش انواع محصولات چوبي و آباژور توانسته به خوبي نياز بازار و مشتري را شناسايي كرده و مدل هاي مختلفي از آباژور را عرضه كند كه همين موضوع توانسته در جلب رضايت سخت پسندان نيز بسيار موثر باشد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

افرادي كه به كتاب و كتابخواني علاقه زيادي دارند مطمئنا به فضايي براي نگهداري از كتاب هاي خود نياز خواهند داشت. كتابخانه چوبي بيشترين فضا را براي علاقمندان به كتاب در منزل و يا محيط كار قرار ميدهد و ميتوانند تعداد زيادي كتاب را در آن قرار داده و همچنين در صورت نياز به هر يك از كتابها دسترسي داشته باشند. كتابخانه چوبي همانطور كه از نامش نيز پياست از چوب ساخته شده است كه البته نوع چوب به كار رفته در ساخت آن نيز متفاوت است. كتابخانه چوبي ميتواند به صورت آماده و يا  سفارشي خريداري شود و همه چيز بستگي به سليقه خريدار دارد.

كتابخانه چوبي كلاسيك

انواع كتابخانه چوبي به طور كلي به دو سبك متفاوت ساخت و توليد ميشود. يكي از كتابخانه هاي چوبي كه از المان هاي كلاسيك و قديمي در ساخت آن استفاده شده است كتابخانه چوبي كلاسيك ميباشد. كتابخانه چوبي كلاسيك براي منازل و يا مكان هايي كه دكوراسيون داخلي آنها كلاسيك است بسيار مناسب ميباشد. كتابخانه چوبي كلاسيك با دكوراسيون هاي كلاسيك به خوبي سازگاري برقرار ميكند و اين تطابق ميتواند در هر چه زيبا تر شدن دكوراسيون نقش بسزايي داشته باشد. توجه داشته باشيد كه اگر از علاقمندان كتابخانه چوبي كلاسيك هستيد، منزل و يا محل كار شما نيز بايد از دكوراسيون كلاسيك برخوردار باشد و از خريد كتابخانه هايي كه به سبك مدرن ساخته شده اند خودداري نماييد.

كتابخانه چوبي مدرن

كتابخانه چوبي مدرن در نقطه روبروي كتابخانه هاي كلاسيك قرار ميگيرد و در ساخت آن از المان هاي مدرن استفاده شده است. كتابخانه چوبي مدرن  نيز مانند كتابخانه كلاسيك تنها براي فضاهايي مناسب است كه از دكوراسيون مدرن برخوردار هستند و اگر به همخواني و تطابق ميان كتابخانه و دكور اهميت زيادي قائل هستيد حتما براي فضاهاي مدرن از كتابخانه چوبي مدرن استفاده كنيد. اگر  دكوراسيون شما كلاسيك ميباشد و در ضمن علاقه زيادي به كتابخانه مدرن داريد ميتوانيد دكوراسيون منزل و يا مكاني كه قرار است كتابخانه را نصب كنيد تغيير داده و مدرن كنيد تا بتواند همخواني ايجاد كند.

راهنماي خريد كتابخانه چوبي

براي خريد كتابخانه چوبي تنها در نظر گرفتن سبك آن كافي نيست و بايد نكاتي را مد نظر قرار دهيد. براي خريد كتابخانه چوبي به نوع چوب و اتصالات به كار رفته در آن كه ميتوانند دوام كتابخانه را تضمين كنند توجه ويژه اي داشته باشيد. بخصوص چوبي كه در كتابخانه چوبي مورد استفاده قرار ميگيرد بايد دوام بسيار زيادي داشته باشد. اگر براي خريد كتابخانه چوبي به فروشگاه ها مراجعه كرده باشيد مطمئنا فروشنده به شما تاكيد خواهد كرد كه كتابخانه موجود در فروشگاه از بالاترين كيفيت ممكن برخوردار است كه البته بيشتر اين ادعاها تنها براي جذب مشتري مطرح ميشود. براي خريد كتابخانه چوبي بايد به فروشگاه هاي مورد اعتماد و مطمئن مراجعه كرده تا كتابخانه اي كه از بالاترين كيفيت ممكن برخوردار است را به شما معرفي نمايند. فروشگاه بهسازان چوب از قابل اعتماد ترين فروشگاه هايي است كه ميتوانيد براي خريد كتابخانه چوبي بدون هيچگونه دغدغه اي اقدام نموده و با قيمت بسيار مناسب بهترين و با كيفيت ترين كتابخانه را تهيه نماييد. ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

كمد يكي از وسايل ضروري براي منازل مسكوني به شمار ميرود كه هر يك از اعضاي خانواده ميتوانند پوشاك و يا ديگر وسايل را در آن قرار  داده و همين موضوع از شلوغ شدن اتاق تا حد زيادي جلوگيري ميكند. بيشتر ما با كمد لباس هاي قديمي كه از قابليت جابجايي برخوردار بودند و به صورت يك و يا چند تكه خريداري ميشدند آشنايي داريم. امروزه كمد هاي لباس دستخوش تغييراتي شده اند و كمد لباس ريلي پاي خود را در اتاق هاي منازل باز كرده است. كمد لباس ريلي چيست؟ كمد لباس ريلي در واقع نوعي كمد با كاربرد يكسان ميباشد كه از دو لحاظ با كمد هاي چوبي قديمي و مرسوم تفاوت دارد. اولين تفاوت كمد لباس ريلي مربوط به درب هاي آن ميشود. درب كمد لباس ريلي همانطور كه از نامش نيز پيداست به صورت كشويي باز ميشود.  كشويي باز شدن درب ها به لطف ريل هايي است كه در قسمت انتهايي و همچنين فوقاني كمد تعبيه شده اند و درب به واسطه آنها به راحتي باز و بسته ميشود. دومين تفاوت كمد لباس ريلي با كمد هاي ريلي در ابعاد آن ها ميباشد. ابعاد كمد لباس ريلي از لحاظ طولي بيشتر از كمدهاي قديمي است كه همين موضوع يك مزيت بسيار بزرگ و غير قابل قياس را با كمد هاي قديمي ايجاد ميكند. كمد لباس ريلي ميتواند به مراتب بيشتر از كمدهاي قديمي لباس در خود جاي دهد و حتي برخي از خانواده ها از فضاي باقي مانده براي جاي دادن ساير وسايل خانه نيز استفاده ميكنند.

ويژگي هاي يك كمد لباس ريلي مناسب

يك كمد لباس ريلي بايد از جنس خوبي در بدنه برخوردار باشد. كمد لباس ريلي معمولا از فراورده هاي چوبي توليد ميشود. ام دي اف معروفترين فراورده چوبي است كه براي ساخت كمد لباس ريلي مورد استفاده قرار ميگيرد. اما ام دي اف به كار رفته در ساخت كمد لباس ريلي ميتواند با كيفيت و بيا بي كيفيت باشد. نوع ام دي افي كه براي ساخت كمد لباس ريلي استفاده ميشود نسبت به نظر توليد كننده متفاوت ميباشد. روكشي نيز كه براي ساخت كد لباس ريلي استفاده ميشود متفاوت است. ام دي اف به همراه روكش با كيفيت ميتواند خيال شما را تا سالها از بابت كيفيت راحت كند و نيازي به تعويض آن و يا بخشي از آن نداشته باشيد.

براي خريد كمد لباس ريلي ابعاد اتاق خود را در نظر داشته باشيد. نبايد كمد لباس ريلي را آنقدر بزرگ انتخاب كنيد كه تمام فضاي اتاق را درگير كند. كمد لباس ريلي را بايد به اندازه اي در نظر بگيريد كه امكان مانور دادن اعضاي خانواده در فضاي اتاق وجود داشته باشد. كمد هايي كه بيش از اندازه بزرگ هستند  شايد بتوانند وسايل و لباس هاي زيادي را در خود جاي دهند ولي آزادي عمل را از شما خواهند گرفت و همچنين جلوه ظاهري بدي را نيز براي دكوراسيون داخلي ايجاد ميكنند. فروشگاه بهسازان چوب از فروشگاه هاي پيشرو در زمينه عرضه انواع كمد لباس ريلي ميباشد و ميتوانيد كمد مد نظر خود را از اين فروشگاه با نازلترين قيمت سفارش دهيد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

صندلي راك يا همان صندلي گهواره اي از جمله صندلي هايي است كه با نشستن بر روي آن مانند گهواره تاب خواهيد خورد. تاريخچه صندلي راك به قرن ۱۸ ميلادي باز ميگردد. اين صندلي در قرن ۱۸ ميلادي و در آمريكا ابداع شد و با استقبال بالايي از سوي مردم در ساير نقاط جهان مواجه شد. صندلي راك كه معمولا به صورت تك و يا چند تايي خريداري ميشود در هر نقطه اي از منزل مورد استفاده قرار ميگيرد. از جمله مكان هايي كه از صندلي راك استفاده ميشود ميتوان به كنار شومينه و همچنين تراس اشاره نمود. صندلي راك معمولا از جنس چوب توليد ميشود كه البته جنس چوب به كار رفته در ساخت آن بسيار مهم است.

راهنماي خريد صندلي راك

براي خريد صندلي راك بايد چوب به كار رفته در ساخت آنرا مد نظر قرار دهيد. چوبي كه براي ساخت صندلي راك استفاده ميشود بايد از استحكام بالايي برخوردار باشد. در هنگام خريد صندلي راك بهتر است تا چوب راش و يا گردو را انتخاب كنيد. صندلي راك ساخته شده از چوب راش يا گردو استحكام بيشتري نسبت به ساير چوب ها دارند. چوب راش و همچنين گردو علاوه بر دوام بسيار زياد از زيبايي بسيار زيادي برخوردار هستند كه ميتوانند دكوراسيون منزل و محيط را زيباتر كند.

مدل هاي زيادي از صندلي راك وجود دارد كه هر يك از اين مدل ها از جذابيت زيادي برخوردار هستند. هر يك از اين مدل ها را بايد نسبت به سليقه خود انتخاب و خريداري كنيد. اما تنها مدل نميتواند دليلي باشد تا بدون در نظر گرفتن نكات ديگر خريد خود را انجام دهيد. براي خريد صندلي راك به راحتي آن توجه كنيد. قبل از خريد صندلي راك بهتر است تا بر روي آن نشسته و آرنج هايتان را بر روي دسته صندلي بگذاريد. اگر بعد از نشستن و قرار دادن آرنج بر روي دسته احساس راحتي داشتيد ميتوانيد به سراغ مورد بعدي يعني قسمت تحتاني صندلي برويد. قسمت تحتاني صندلي راك نبايد هيچگونه كجي و قوسي داشته باشد زيرا هر گونه قوس و كجي ميتواند باعث پرت شدن شما از روي صندلي شود. برخي از صندلي هاي راك از تكيه گاه برخوردار هستند كه در ساخت آن از پارچه و همچنين فوم استفاده شده است. اگر پارچه و فوم در ساخت تكيه گاه و يا نشيمنگاه استفاده شده است بايد راحتي آنرا لحاظ كنيد. همچنين كيفيت پارچه و دوخت آن نيز مهم است.

بهتر است تا صندلي راك خود را با دكوراسيون فضا و منزل ست كنيد. صندلي راك در طرح و رنگ هاي زيادي توليد ميشود كه هر يك براي يك سبك دكوراسيون مناسب است. بخصوص رنگ صندلي راك بسيار مهم است. صندلي راك در رنگ متناسب با دكوراسيون  را انتخاب كنيد . عدم تطابق رنگ صندلي راك و همچنين فضا ميتواند تضادي را به وجود آورد كه اين تضاد تاثير بدي را در زيبايي صندلي و همچنين دكوراسيون ميگذارد. فروشگاه بهسازان چوب انواع صندلي راك در طرح هاي متنوع را بفروش ميرساند. فروشگاه بهسازان چوب با در نظر گرفتن نياز خريدار و سلايق مختلف موفق شده تا نظر خريداران را جلب نمايد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ]
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراح بیگ سایت