دارامان

طراحي وب سايت

طراحي وب سايت
 

تخت خواب تاثير مستقيمي بر سلامت جسم و روان انسان دارد و هر چه تخت استاندارد تر و راحت تر باشد در نتيجه سالم تر و با نشاط تر خواهيد ماند. تخت خواب يك نفره از تخت هاي بسيار پر كاربرد در منازل بخصوص منازلي كه اتاق هاي كوچكي دارند ميباشد. تخت خواب يك نفره در مدل هاي مختلف و مناسب براي كودكان و بزرگسالان توليد ميشود. اما سوالي كه اين روزها خريداران آنرا مطرح ميكنند اين است كه براي خريد تخت خواب يك نفره بايد چه نكاتي را لحاظ كنيم كه در ادامه به نكات مهمي اشاره خواهيم كرد. نكات خريد تخت خواب يك نفره:

جنس تخت خواب يك نفره

جنس تخت خواب يك نفره بايد  اوليت خريد شما قرار بگيرد. البته بيشتر خريداراني كه تجربه استفاده از تخت هاي يك نفره را دارند براي خريد مجدد ابتدا كيفيت آنرا ارزيابي ميكنند زيرا به خوبي ميدانند كه تخت هاي بي كيفيت نميتوانند آسايش و آرامش را به همراه داشته باشند و همچنين از عمر كمي نيز برخوردار هستند. جنس تخت خواب يك نفره زماني ميتواند مناسب باشد كه از بهترين نوع چوب و يا فلز به همراه تشك و اتصالات محكم در ساخت آن به كار رفته باشد. البته پي بردن به اينكه تخت خواب يك نفره از متريال با كيفيتي ساخته شده است يا خير بسيار مشكل است به همين دليل بايد فروشنده معتبر را انتخاب كنيد. فروشگاه بهسازان چوب از فروشگاه هاي بسيار معتبر ميباشد كه تخت خواب يك نفره توليد شده از بهترين و با كيفيت ترين متريال ها را بفروش ميرساند.

تشك و روتختي

براي خريد تخت خواب يك نفره بعد از آنكه نسبت به كيفيت آن اطمينان حاصل كرديد نوبت به بررسي تشك و روتختي آن ميرسد. تشك و روتختي در خواب راحت و آسوده بسيار تاثير گذار است پس سعي كنيد تا راحت ترين نوع تشك را انتخاب كنيد. البته تنها راحتي تشك نيست كه بايد ملاك خريد تخت خواب يك نفره قرار گيرد بلكه دوخت و همچنين پارچه  و موادي كه در ساخت آن به كار رفته است نيز مهم ميباشد. تشك و روتختي بايد از بهترين نوع پارچه تهيه شده باشد و همچنين دوخت آن نيز به گونه اي انجام شده باشد كه با فشار زيادي كه از وزن فرد حاصل ميشود به راحتي باز نشود.

ابعاد تخت خواب

ابعاد تخت خواب بسيار مهم است و اگر به دنبال خواب راحت هستيد حتما بايد تخت با ابعاد مناسب را تهيه كنيد.  نكات مورد نياز خريد تخت خواب يك نفره اگر نميدانيد پس بهتر است از فروشنده بخواهيد تا شما را به طور كامل راهنمايي كنيد. فروشگاه بهسازان چوب كارشناسان فروش زيادي را كه همگي از تجربه زيادي در اين زمينه برخوردار هستند به خدمت گرفته است و ميتوانند مشاوره قبل از خريد تخت خواب يك نفره را به صورت كامل در اختيار شما قرار دهند. براي خريد تخت خواب يك نفره از فروشگاه بهسازان چوب ميتوانيد نسبت به بودجه خود بهترين نوع تخت را سفارش دهيد. فروشگاع بهسازان چوب داراي سابقه طولاني در امر فروش محصولات چوبي بوده و بر خلاف ساير فروشندگان سعي كرده تا در راستاي جلب رضايت مشتري گام بردارد و تا كنون نيز كاملا موفق بوده است.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

سرويس خواب چوبي را بايد از اصلي ترين لوازم هر اتاق خواب دانست. براي اينكه هر فردي بتواند خواب راحت و آسوده اي را تجربه كند بايد سرويس خواب چوبي در اختيار داشته باشد. از گذشته تا به امروز سرويس خواب چوبي براي جهيزيه در نظر گرفته ميشود و از اجزاي مختلفي نيز تشكيل شده است. سرويس خواب چوبي به صورت سليقه اي انتخاب و خريداري ميشود و خوشبختانه در كشور ما توليد كنندگاني وجود دارند كه مدل هاي متنوعي از سرويس خواب چوبي را براي سلايق مختلف توليد و روانه بازار كرده اند. با ورود به بازار براي خريد سرويس خواب چوبي متوجه تنوع زيادي از محصولات شركت هاي مختلف خواهيد شد اما از كجا ميتوان يك سرويس خواب چوبي مناسب را تهيه نمود. براي خريد سرويس خواب چوبي بايد نكاتي را در نظر داشته باشيد كه قصد داريم در ادامه مطلب به صورت مختصر به اين نكات بپردازيم.

راهنماي خريد سرويس خواب چوبي

اگر براي خريد تختخواب به فروشگاه وارد شديد مطمئنا سرويس خواب چوبي هاي زيادي را مشاهده خواهيد نمود اما بهتر است تا با ديدن زرق و برق آنها عجولانه تصميم نگيريد و به تناسب آن با دكور و همچنين رنگ اتاق توجه داشته باشيد. هر سرويس خواب چوبيي كه مشاهده كرديد مطمئنا با اتاق شما تناسب نخواهد داشت و بايد دو عنصر سبك و همچنين رنگ را مد نظر قرار دهيد. براي خريد سرويس خواب چوبي بهتر است ابتدا رنگ آن را مورد بررسي قرار دهيد. رنگ بايد به نحوي باشد كه تضادي را با ساير وسايل موجود در اتاق برقرار نكند و كاملا با يكديگر هماهنگ باشند. البته براي انتخاب رنگ بايد نورگير بودن اتاق را نيز در نظر بگيريد. هر چه اتاق نورگير تر باشد دست شما باز است تا بتوانيد سرويس خواب چوبي با رنگ تيره تر را انتخاب كنيد. دومين مورد سبك سرويس خواب چوبي است. دو سبك مدرن و كلاسيك از سرويس خواب چوبي در بازار وجود دارد كه متناسب با دكور اتاق ميتوانيد يكي از آنها را تهيه كنيد. توجه كنيد به هيچ وجه از سبك هاي كلاسيك براي منازل با دكور مدرن استفاده نكنيد زيرا تضاد زيادي را بوجود خواهد آورد.

براي خريد سرويس خواب چوبي اگر نسبت به رنگ و سبك به توافق رسيديد بايد كيفيت آن را مورد بررسي قرار دهيد. كيفيت سرويس خواب چوبي بسيار مهم است و ميتواند دوام آنرا طولاني تر كند. گذشته از آنكه كيفيت سرويس خواب چوبي ميتواند طول عمر بيشتري را به همراه داشته باشد اين مزيت را ايجاد ميكند تا ضربه و فشار نيز نتواند آسيبي به آن وارد كرده و در كيفيت تاثير بسزايي داشته باشد.

از نكات خريد سرويس خواب چوبي كه بيشتر مردم توجهي به آن ندارند راحت بودن تخت آن ميباشد. تخت سرويس خواب چوبي بايد خوابي راحت را براي شما به ارمغان بياورد و فقط زيبايي آن ملاك نميباشد. ممكن است در نگاه اول سرويس خواب چوبي زيبا و با دوام به نظر برسد كه اين موضوع  نميتواند در راحتي آن نقشي داشته باشد. براي خريد سرويس خواب چوبي بهتر است تا از فروشنده نسبت به راحتي تخت آن اطمينان حاصل كنيد. از عواملي كه در راحتي تخت سرويس خواب چوبي تاثير دارند ابعاد تخت و همچنين نوع تشك ميباشد. فروشگاه بهسازان چوب يكي از فروشگاه هاي معتبردر زمينه توليد انواع وسايل چوبي مي باشدادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

امروزه يكي از عمده ترين كارهايي كه در بازار رواج دارد فروشندگي كالاهاي مختلف مي باشد. بسياري از كالاها براي اينكه به فروش برسند مي بايست به صورت دقيق وزن كشي شوند از اين رو فروشگاه هاي عرضه كننده اين دسته از محصولات لازم دارند تا با خريد باسكول بتوانند وزن محصولاتي كه به مشتريان خود ارائه مي دهند را محاسبه نمايند. از جمله فروشگاه هايي كه مي توان آنها را در زمره فروشگاه هايي كه به خريد باسكول  نيازمند هستند قرار داد فروشندگان ميوه و سبزي، لبنيات و حبوبات اشاره نمود.

خريد باسكول چه مزايايي دارد

يكي از عمده ترين مزايايي كه خريد باسكول  مي تواند براي استفاده كنندگان از آن داشته باشد دقت بسيار بالاي آنها در محاسبه وزن كالاهاي مختلف مي باشد. شما مي توانيد با خريد باسكول در مدل هاي مختلف به خوبي وزن كالاهايي كه براي فروشگاه خود به صورت عمده خريداري مي كنيد را سنجيده و در مواقعي كه كالايي به مشتريان خود ميفروشيد نيز با محاسبه دقيق وزن محصولات نسبت به ارائه محصولات مورد تقاضاي مشتريان به آنان اقدام نماييد.

خريد باسكول با بهترين قيمت

همانطور كه ميدانيد از هر مدل از دستگاه هاي مختلف چندين مدل توسط برند هاي مختلف ساخته و روانه بازار مي شود. با توجه به اينكه باسكول به عنوان يكي از كليدي ترين ابزار مورد استفاده بسياري از فروشگاه ها شناخته مي شود بسياري از مديران فروشگاه ها همواره به دنبال اين هستند تا باسكول مورد نياز خود را با بهترين قيمت خريداري نمايند از اين رو فروشگاه هاي باسكول بسياري از جمله بزرگترين فروشگاه ترازو و باسكول اشاره نمود كه مي توان از آن با بهترين و مناسب ترين قيمت نسبت به خريد باسكول با بهترين قيمت  اقدام نمود.

خريد باسكول با تخفيف ويژه

همه ما به دنبال تامين نيازهايمان با كمترين قيمت ممكن هستيم. اگر در امر خريد و فروش كالاهايي باشيد كه معيار سنجش آنها وزن است مطمئنا باسكول و ترازو يكي ديگر از آن دسته از نيازهاي شما خواهد بود كه به دنبال خريد آن با قيمتي ارزان خواهيد بود. يكي از ويژگي هايي كه بزرگ ترين فروشگاه باسكول و ترازو دارد اين است كه در مواقعي از سال اقدام به فروش باسكول با تخفيف ويژه مي نمايد و شما مي توانيد با استفاده از اين فرصت نسبت به خريد باسكول با تخفيف ويژه اقدام و باسكول مورد نياز خود را با قيمتي بسيار كمتر از قيمت بازار عرضه نمايد  ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

تخت خواب از وسايلي در منزل و اتاق خواب است كه ميتواند خوابي راحت و آسوده را براي ما فراهم كند. تخت خواب به طور كلي در دو مدل مختلف توليد و به بازار عرضه ميشود كه يكي از مدل هاي بسيار محبوب آن تخت خواب يك نفره ميباشد. تخت خواب يك نفره نيز در كارگاه هاي داخل و يا خارج از كشور در مدل هاي مختلف و متنوع توليد ميشود كه خريدار نسبت به سليقه خود يكي از مدل ها را انتخاب و خريداري ميكند. اگر شما هم از افرادي هستيد كه براي خريد تخت خواب يك نفره فقط زيبايي آنرا ملاك انتخاب خود قرار ميدهيد بايد توجه داشته باشيد كه زيبايي نبايد تنها ملاك شما براي خريد قرار بگيرد. زيبايي تنها بايد يكي ملاك هاي شما براي خريد تخت خواب يك نفره باشد و مواد ديگري كه در اين مطلب به آن اشاره خواهيم كرد را نيز بايد مد نظر قرار دهيد.

راهنماي خريد تخت خواب يك نفره

كيفيت و دوام تخت بسيار مهم است. يك تخت خواب يك نفره كه از متريال هاي مرغوب ساخته شده باشد ميتواند خيال شما را تا سالها از بابت دوام تخت راحت كند. در ساخت يك تخت خواب از چندين متريال مختلف استفاده ميشود كه كيفيت هر يك بسيار مهم است. از متريال هاي بسيار مهمي كه همواره بيشتر خريداران نيز بر روي آن تمركز دارند چوب به كار رفته در ساخت تخت ميباشد. اما بهتر است بدانيد كه تنها چوب نيست كه دوام و طول عمرتخت را تضمين ميكند بلكه اتصالات و تشك تخت نيز بسيار حائز اهميت هستند. اتصالات زيادي در ساخت يك تخت خواب يك نفره به كار رفته اند كه اگر اين اتصالات با كيفيت نباشند و يا به خوبي و با دقت در كارگاه نصب نشده باشند در مدت كوتاهي و بر اثر فشاري كه به تخت وارد ميشود از محل اتصال خود جدا شده و مشكلاتي را همچون لق شدن قسمت هاي مختلف و همچنين سر وصداي زياد را به وجود مي آورند. تشك به كار رفته در تخت خواب يك نفره نيز بايد راحت و همچنين با دوام باشد و به راحتي بتواند وزن يك انسان سنگين وزن را به تحمل كرده و تغيير حالت ندهد.

اما اين پايان كار نيست و در خريد تخت خواب يك نفره خوب بايد به تناسب ميان مدل و رنگ تخت با دكوراسيون داخلي منزل خود بويژه اتاق خواب نيز توجه داشته باشيد. تخت خواب يك نفره زماني باعث زيبايي اتاق خواب شما خواهد شد كه از هر لحاظ بخصوص رنگ و طرح با دكوراسيون منزل هم خواني داشته باشد و هيچ تضادي را ايجاد نكند. تخت خواب يك نفره يا مي تواند از نوع كلاسيك انتخاب شود و يا نوع مدرن.  اگر دكوراسون منزل شما مدرن است پس خريد تخت خواب يك نفره مدرن را مد نظر داشته باشيد. براي خريد تخت خواب يك نفره در مدل هاي متنوع و با بهترين كيفيت مي توانيد به فروشگاه بهسازان چوب يكي از فروشگاه هاي فعال در زمينه عرضه و فروش انواع محصولات چوبي مراجعه نماييد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

اگر مي خواهيد از مكاني به مكاني ديگر نقل مكان كنيد يكي از بزرگ ترين دغدغه هاي شما اسباب كشي خواهد بود. بنابراين به دنبال يك اتوبار خواهيد بود كه با بيشترين دقت اين كار را براي شما انجام دهند. ممكن است بخواهيد از خدمات اتوبار براي داخل شهر استفاده نماييد يا بخواهيد از خدمات اتوبار براي انتقال اسباب و اثاثيه از شهري به شهري ديگر استفاده نماييد. در هر دو صورت بايد به دنبال يك اتوبار باشيد كه بتواند بدون هيچ خسارتي كار اسباب كشي را براي شما به انجام برساند. بسياري از شركت هاي اتوبار علاوه بر اين كه وسايل شما را از نقطه اي به نقطه اي منتقل مي كند بسياري ديگر از خدمات را نيز به شما ارائه مي نمايد براي مثال شما مي توانيد جمع آوري كليه وسايل خود را به اتوبار بسپاريد و خودتان نظاره گر باشيد و با خيالي آسوده و بدون هيچ خستگي شاهد جا به جايي وسايل خود باشيد.

نكاتي كه اتوبار بايد رعايت كند

كارگراني كه براي يك اتوبار كار مي كنند بايد وسايل شما را به مانند وسايل خود دانسته و از ان ها به خوبي مراقبت نمايند. يك اتوبار بايد داراي رانندگاني باشد كه بداند در قسمت هايي مانند سرعت گير به گونه اي حركت نمايد كه آسيبي به وسايل وارد نشود. به خصوص براي مسيرهاي طولاني مانند اسباب كشي از شهري به شهري ديگر بايد راننده يك اتوبار هر چند كيلومتر يك بار بايستد و وضعيت بار را چك نمايد و در صورت بروز هر گونه مشكلي وسايل را در سر جاي خود محكم نمايد تا اسباب و اثاثيه بدون هيچ مشكلي به مقصد برسد.

داشتن تخصص و تجربه لازم براي يك اتوبار تضمين كننده كار آن ها است بنابراين براي انتخاب اتوبار به گونه اي انتخاب را انجام دهيد كه كارگران مجموعه داراي تجربه كافي در زمينه اسباب كشي باشند. اتوبار بايد در خصوص وسايل مشتري امانت دار بوده و به خوبي از آن ها مراقبت نمايد به خصوص اسباب و اثاثيه شكستني را بايد به طور ويژه اي بسته بندي و در بار قرار دهند. يكي ديگر از خصوصيات اتوبار اين است كه اتوبار بايد داراي ماشين هاي مناسبي براي انواع بارها باشد تا بتواند انواع وسايل را به خوبي در ماشين جاي دهد. اتوبار بايد وسايل را به گونه اي بسته بندي نمايد كه در صورتي كه ماشين اتوبار تكان هاي كمي خورد در نتيجه بارها به هم برخورد نكنند بنابراين بايد نحوه بسته بندي بار به گونه  اي باشد كه وسايل به هم برخورد نكرده و سالم بمانند. اتوبار آزادي يكي از اتوبارهاي شهر تهران مي باشد كه با رعايت همه اصول باربري اقدام به اسباب كشي از محله اي به محله اي ديگر در كم ترين زمان ممكن مي نمايد. يكي ديگر از خدمات اتوبار ازادي باربري از شهري به شهري ديگر مي باشد.  اتوبار آزادي با داشتن تجربه در زمينه انواع اسباب كشي بهترين خدمات را با بهترين كيفيت در كمترين زمان به شما ارائه مي نمايد. شما مي توانيد با مراجعه به سايت اتوبار آزادي اطلاعات لازم را در اين زمينه كسب نماييد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

ميدرنج از انواع بلندگوهايي است كه در نصب سيستم صوتي خودرو مورد استفاده قرار ميگيرد و از قابليت تفكيك صدا برخوردار نميباشد. افرادي كه از سيستم صوتي خودرو استفاده ميكنند به خوبي ميدانند كه هر بلندگويي قادر به پخش ۳ نوع صدا ميباشد كه به آنها صداي زير، صداي وسط و همچنين صداي بيس ميگويند. ميدرنج بر خلاف ساير بلندگوها از قابليت پخش اين ۳ نوع صدا برخوردار نميباشد و در هنگام استفاده از آن بايد ساب ووفر و با تيونر نيز در كنار آن نصب شود. استفاده از ميدرنج در كنار يك ساب ووفر و همچنين تيونر ميتواند خروجي با كيفيت تري داشته باشد.

ميدرنج ميتواند صداي موزيكاله تر و ريتميك تري را توليد كند كه همين موضوع گوش دادن به موسيقي را بسيار لذت بخش ميكند. ميدرنج از نصب بسيار بهتر و آسانتري نسبت به ساير بلندگوها برخوردار است كه فرايند نصب را براي نصاب راحت تر ميكند.

راهنماي خريد ميدرنج

براي خريد ميدرنج اول از هر چيز بايد به ياد داشته باشيد كه ميدرنجي را انتخاب كنيد كه با ساير بلندگوها تناسب داشته باشد. معمولا انتخاب ميدرنج متناسب با ساير بلندگوها كار تخصصي است كه نيازمند تجربه چندين ساله ميباشد. براي انتخاب ميدرنج متناسب بهتر است تا به سراغ افرادي برويد كه در زمينه فروش و نصب سيستم صوتي خودرو فعاليت ميكنند و از چندين سال سابقه برخوردار هستند.

مورد ديگري كه در خريد ميدرنج بايد به آن توجه داشته باشيد برند آن ميباشد. برند ميدرنج را بهتر است از ميان برندهاي مطرح انتخاب كنيد. امروزه شركت هاي زيادي وجود دارند كه در زمينه توليد ميدرنج در سراسر جهان فعالت ميكنند كه بايد گفت تمامي اين برندها نميتوانند صداي با كيفيت و آنچه كه مد نظر داريد را ارائه دهند. پس دقت داشته باشيد كه ميدرنج در برند هاي مطرح جهاني را تهيه كرده و از خريد ميدرنج هايي كه شناخته شده نيستند خودداري كنيد. اگر يك بررسي از چندين فروشنده انجام دهيد متوجه خواهيد شد كه كدام برند يا برندهاي ميدرنج مناسب ميباشد.

 

اگر برند ميدرنج  با برند دستگاه پخش خودروي شما تناسب داشته باشيد در نتيجه صداي بهتري توليدخواهد شد. امروزه برخي از شركت هاي فعال در زمينه توليد سيستم پخش خودرو انواع بلند گو و ميدرنج را نيز توليد ميكنند كه ميتوانيد ميدرنج و سيستم پخش را از يك برند در نظر بگيريد.

در خريد ميدرنج به قيمت ها توجه داشته باشيد زيرا ميدرنج با يك برند در هر فروشگاهي با يك قيمت متفاوت بفروش ميرسد. قيمت ميدرنج را از چندين فروشگاه جويا شده و سپس خريد خود را از فروشگاهي انجام دهيد كه بهترين و منصفانه ترين قيمت را پيشنهاد ميدهد. هزينه نصب نيز در قيمت ميدرنج تاثير گذار است. ميدرنج از يك سري مراحل نصب و همچنين تنظيم برخوردار است كه بابت اين فرايند بايد مبلغي را به نصاب و فروشنده بپردازيد. فروشگاه نيك سيستم مي تواند مشاوره هاي لازم را به شما ارائه نمايد.

ميدرنج را بصورت اينترنتي نيز ميتوانيد خريداري كنيد. فروشگاه اينترنتي ميتواند بهترين گزينه پيش روي شما براي خريد ميدرنج باشد. با خريد ميدرنج از فروشگاه اينترنتي دست شما باز خواهد بود تا بتوانيد با مقايسه اطلاعات هر يك از ميدرنج ها بهترين و مناسبترين نوع آنرا تهيه نماييد.

 ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

آمپلي فاير از تجهيزاتي است كه بمنظور تقويت كردن صدا مورد استفاده قرار ميگيرد و قادر است تا قدرت صداي خروجي سيستم هاي صوتي را تا حد زيادي افزايش دهد. آمپلي فاير در برخي از دستگاه هاي پخش بصورت تو كار تعبيه شده است. آمپلي فايرهايي كه براي تقويت صداي دستگاه پخش خودور طراحي ميشوند از معروفترين نوع آمپلي فاير هستند و بيشتر افرادي كه علاقمند به پخش موزيك با صداي با كيفيت و قدرتمند در داخل خودروي خود هستند از اين نوع آمپلي فاير بهمراه بلند گو استفاده ميكنند. تفاوت قدرت صداي خروجي بلندگوها را  قبل و بعد از نصب آمپلي فاير بخوبي احساس خواهيد كرد.

در استفاده و نصب آمپلي فاير بايد نكاتي را مد نظر قرار دهيد تا بتوانيد يك خروجي مناسب و استاندرد دريافت كنيد. بيشتر مردم و همچنين افرادي كه در زمينه فروش سيستم صوتي خودرو فعاليت ميكنند معمولا سيستم متشكل از يك ساب ووفر به همراه دو باند را مد نظر قرار ميدهند. براي اين نوع سيستم صوتي بهتر است تا از دو آمپلي فاير جداگانه براي دو بلندگو و همچنين ساب ووفر استفاده شود كه البته اين كار دو دليل دارد. دليل اول امكان تفكيك كردن تنظيمات باند از آمپلي فاير ميباشد. در اين حالت ميتوانيد تنظميمات آمپلي فاير ساب ووفر و همچنين باند ها را به صورت جداگانه انجام دهيد. اما اين كار چه فايده اي دارد؟ تنظيم جداگانه آمپلي فاير ساب ووفر و همچنين بلندگوها ميتواند باعث شود تا كيفيت صداي به مراتب مطلوب تر و با كيفيت تري دريافت كنيد. دومين دليل براي استفاده از دو آمپلي فاير اين است كه اگر در هر صورت يكي از آمپلي فايرها از كار افتاد كل سيستم صوتي اتومبيل شما از كار نخواهد افتاد. در صورت بروز اين مشكل تنها امكان دارد تا بخشي از سيستم صوتي غير فعال شود و تمام بلندگوها از كار نخواهند افتاد.

براي خريد آمپلي فاير بايد توان خروجي آن را به دقت مد نظر قرار دهيد زيرا توان خروجي بايد كاملا متناسب با توان خروجي بلندگوها و ساب ووفر باشد. بهتر است انتخاب آمپلي فاير متناسب با بلندگوها را به افرادي كه در اين زمينه تخصص و تجربه دارند بسپاريد. هر چه تناسب ميان توان خروجي يا همان وات آمپلي فاير با بلندگوها بيشتر باشد در نتيجه بازدهي مناسبتري را دريافت خواهيد كرد.

از نكات بسيار مهم ديگري كه براي خريد آمپلي فاير بايد لحاظ كنيد گين آن ميباشد. برخي تصور ميكنند كه گين همان تنظيم ولوم براي آمپلي فاير است بلكه اين طور نيست و گين مقدار ولتاژ وارد شده به آمپلي فاير ميباشد كه اين ولتاژ بايد هماهنگ باشد تا صداي با كيفيت و خوبي را بگيريد. تنظيم گين به اين آساني نيست و بايد توجه داشته باشيد كه اين كار را به افراد متخصص و با تجربه بسپاريد. عدم توجه به اين موضوع ميتواند آسيب زيادي را به سيستم صوتي و بلندگوهاي خودرو شما وارد كند.

آمپلي فاير بايد از برندهاي خوب و با كيفيت باشد زيرا  حتي اگر تنظيمات به درستي اعمال شود باز هم صداي خوبي از سيستم صوتي دريافت نكنيد. همانطور كه پيشتر نيز گفته شد انتخاب آمپلي فاير مناسب را به افراد متخصص و با تجربه واگذار كنيد تا با مشكلاتي كه ممكن است بوجود آيد مواجه نشويد. فروشگاه نيك سيستم مي تواند راهنمايي هاي بيشتري را به شما ارائه نمايد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

مهم ترين دليل اختراع بلبرينگ كه يكي از مهم ترين و كاربردي ترين اختراع بشر بود  اين بود كه اجسام در هنگام كار كردن بر روي هم دچار سايش مي شوند و بر اثر سايش قطعات مختلف بر روي هم است كه قطعات در دستگاه هاي مختلف به حركت در مي آيند. ولي ايرادي كه در اين بين وجود دارد اين است كه قطعات بر اثر سايش دچار استهلاك مي شوند و بنابراين دستگاه خراب مي شود و نياز به تعمير و هزينه هاي هنگفت براي تعمير پيدا مي كند. بلبرينگ به عنوان واسطه اي در بين قطعات كار مي كند و نيروي دو قطعه را بدون اين كه بر روي هم ساييده شوند به يك ديگر منتقل مي نمايد.

بلبرينگ از سه قسمت اصلي تشكيل شده است كه لايه خارجي و لايه داخلي و يك شيار در اين بين از قسمت هاي تشكيل دهنده بلبرينگ مي باشند. نيرو توسط دستگاه به لايه خارجي وارد مي شود و يك شيار كه ساچمه هايي در آن قرار گرفته است نيرو را به لايه داخلي منتقل مي نمايد و به اين ترتيب قطعه شروع به حركت مي نمايد. بلبرينگ در انواع مختلفي وجود دارد كه براي انواع دستگاه ها بايد يكي از انواع بلبرينگ را انتخاب نمود. بلبرينگ مي تواند نيرو را در اندازه هاي مختلفي تحمل نمايد و همچنين نيرو مي تواند به شكل محوري و شعاعي به بلبرينگ وارد شود كه بايد اين انتخاب بر اساس نوع دستگاه انجام شود. در صورتي كه نيرويي بيش از نيروي قابل تحمل بلبرينگ به آن وارد شود ساچمه هايي كه در شيار بلبرينگ قرار گرفته اند دچار خرابي و يا شكستگي مي شوند و بايد اقدام به تعويض و يا تعمير بلبرينگ نماييد. بنابراين در خريد بلبرينگ براي دستگاه مورد نظر بايد همه نكات لازم را در نظر بگيريد.

نگه داري از بلبرينگ

شما براي اين كه از حد اكثر عمر بلبرينگ براي دستگاه استفاده نماييد بايد از آن به خوبي نگه داري نماييد. پس از اين كه بلبرينگ مناسب را براي دستگاه انتخاب نموديد بايد در زمان هاي مناسبي آن را روانكاري نماييد. روانكارهاي مختلفي در بازار به منظور روانكاري انواع بلبرينگ در مكان هاي مختلف توليد شده است كه ما با انتخاب يكي از مناسب ترين آن ها براي دستگاه مي توانيد از حد اكثر عمر بلبرينگ استفاده نماييد. براي مثال اگر از بلبرينگ در محيطي مرطوب استفاده مي نماييد بايد از روانكار مناسب براي آن استفاده نماييد.

خريد بلبرينگ

شما مي توايد بلبرينگ را به شكل حضوري خريداري نماييد و يا اين كه مي توانيد با مراجعه به سايت هاي معتبر اينترنتي اقدام به خريد بلبرينگ نماييد كه در هر صورت بايد از مشورت با مشاوران و كارشناسان استفاده نماييد تا بتوانبد بهترين بلبرينگ را براي دستگاه و يا ماشين خود انتخاب نماييد. با مراجعه به سايت فروشگاه بلبرينگ شكرالهي مي توانيد اطلاعات زيادي را در زمينه خريد انواع بلبرينگ كسب نماييد و همچنين براي اطلاعات بيشتر مي توانيد با شماره هاي درج شده در سايت تماس بگيريد همچنين مي توانيد بلبرينگ مورد نياز خود را در اين سايت سفارش و خريداري نماييدادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

يكي از انواع بلبرينگ، بلبرينگ شيار عميق مي باشد كه كاربرد بسيار زيادي نيز در صنعت دارد. طراحي بلبرينگ شيار عميق ساده بوده و مي تواند با سرعت هاي بالا و با قدرت زيادي كار كند كه همه اين ها از مزاياي بلبرينگ شيار عميق مي باشد.

بلبرينگ شيار عميق يك طرفه

در بلبرينگ شيار عميق شياري كه ساچمه ها در آن قرار گرفته اند داراي عمق زيادي بوده و ساچمه ها با شياري كه در آن قرار گرفته اند تناسب بسيار زيادي دارند. بلبرينگ شيار عميق مي تواند به غير از بارهاي شعاعي بارهاي محوري را نيز تحمل نمايد.

بلبرينگ شيار عميق در دو سمت خود داراي كاسه نمد فلزي و لاستيكي مي باشند. بلبرينگ شيار عميق كه داراي كاسه نمد هستند در آن ها گريس پر شده است. به دليل وجود گريس در بلبرينگ شيار عميق كه داراي گريس مي باشد قابليت شستشو براي آن ها وجود ندارد. بلبرينگ شيار عميق با كاسه نمدي عموماً داراي پسوند در يك سمت وz2 در سمت ديگر مي باشد. كاسه نمدها با حلقه داخلي بلبرينگ شيار عميق داراي فاصله مي باشد و زماني مي توان از آن ها استفاده نمود كه حلقه داخلي در حال چرخش باشند. اگر حلقه بيروني در بلبرينگ شيار عميق بچرخد امكان نشت گريس از آن وجود دارد.

مدل ديگري از كاسه نمد موجود مي باشد كه اصطكاك كمي توليد مي كند به نحوي كه سرعت نمد با بلبرينگ يكي مي شود. اين نوع از بلبرينگ شيار عميق با پسوند RZ بوده داراي يك لاستيك مصنوعي بوده كه به وسيله يك واشر كه از جنس فلز مي باشد تقويت مي باشد.  كاسه نمد در اينجا فاصله بسيار كمي با حلقه داخلي دارد و به اين ترتيب خاصيت آب بندي بسيار بالايي دارد. اين نوع از بلبرينگ شيار عميق بين دماي -40 درجه تا 120 درجه سانتي گراد كار مي كند. اين نوع كاسه نمد باعث سرعت پايين تري در بلبرينگ شيار عميق مي شود.

بلبرينگ شيار عميق دوتايي

در صورتي كه نياز باشد تا بار زيادي توسط بلبرينگ شيار عميق تحمل شود بايد از دو عدد بلبرينگ شيار عميق استفاده شود. اين نوع از بلبرينگ شيار عميق در هنگام ساخت با يكديگر تطابق پيدا مي كنند. به نحوي در ه ماهنگي با يكديگر كار مي كنند كه ديگر در اين بين نيازي به حلقه هاي فاصله گذار اضافي نخواهد بود.

اين كه بلبرينگ شيار عميق چه كاربردي دارد مي تواند در سه حالت قرار داده شود.

يكي از انواع قرار گيريد بلبرينگ شيار عميق پشت سر هم مي باشد كه با پسوند DT مشخص مي شوند در اين صورت بار محوري از يك سمت بر بلبرينگ شيار عميق وارد مي شود. يكي ديگر از مدل هاي قرار گيري بلبرينگ شيار عميق پشت به هم مي باشد كه پسوند آن ها با DB مي باشدو بار به شكل نيروي محوري از دو سمت به بلبرينگ شيار عميق دوتايي وارد مي شود.  اين نوع از بلبرينگ شيار عميق داراي استحكام بسيار بالايي مي باشد. براي كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد به سايت فروشگاه بلبرينگ شكرالهي مراجعه نماييدادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

از وسايلي كه براي بريدن و تكه تكه كردن مواد غذايي و گوشت در آشپزخانه هاي خانگي، رستوران ها و همچنين قصابي ها مورد استفاده قرار ميگيرد چاقو ميباشد. چاقو در انواع مختلفي توليد ميشود كه در اين بين برخي از برند هاي چاقو از محبوبيت بالاتري برخوردار هستند. يكي از بهترين برندهاي چاقو كه مردم علاقه زيادي به خريد آن دارند چاقو حيدري ميباشد. چاقو حيدري از استاندارد ترين چاقوهاي موجود در بازار به شمار ميرود كه طراحي و ساختار بي نظيري دارد.

انواع چاقو حيدري

انواع چاقو حيدري تا كنون توليد شده است كه تمام مدل هاي عرضه شده در بازار نيز از كيفيت و زيبايي بي نظيري برخوردار هستند. انواع چاقو حيدري كه تا كنون توليد شده است از ويژگي هاي زيادي برخوردار هستند كه در ادامه به اين ويژگي ها اشاره خواهيم نمود. انواع چاقو حيدري داراي تيغه فولادي هستند كه اين تيغه فولادي خود مزيت هايي را به همراه دارد. تيغه فولادي انواع چاقو حيدري باعث ميشود تا علاوه بر برندگي بالا امكان تيز كردن چند باره را نيز داشته باشند. انواع چاقو حيدري از ساختار مناسب و استانداري برخوردار هستند كه همين موضوع باعث شده تا به راحتي در دست جاي گيرد و در هنگام كار دست را اذيت نكنند.

خريد چاقو حيدري

خريد چاقو حيدري از فروشگاه هاي زيادي امكان پذير است زيرا اين برند چاقو محبوبيت بالايي دارد و فروشگاه ها به دليل تقاضاي بالا همواره اين برند از چاقو را موجود دارند. اما توجه داشته باشيد كه چاقو حيدري از نوع تقلبي نيز در فروشگاه ها عرضه ميشود كه قابل مقايسه با نوع اصلي نيستند. براي خري چاقو حيدري فروشگاهي را انتخاب كنيد كه قابل اطمينان باشد. اما پس از اينكه  موفق به يافتن فروشگاه مورد اطمينان براي خريد چاقو حيدري شديد بايد به اين موضوع توجه داشته باشيد كه چاقوي متناسب با نياز خود را تهيه نماييد. اگر چاقو حيدري را براي خرد كردن پياز و يا سبزيجات نياز داريد بايد نوع كوچك آنرا خريداري نماييد. اما براي خريد چاقو حيدري مناسب براي گوشت ميتوانيد نوع بزرگ آنرا انتخاب نماييد.

يك نكته بسيار مهم بعد از استفاده از چاقو حيدري را حتما بايد به ياد داشته باشيد. بعد از هر بار استفاده از چاقو حيدري حتما آنرا خشك نموده و با روغن چرب كنيد تا از زنگ زدگي و فرسودگي تيغه جلوگيري  شود و چاقو عمر و دوام بالايي داشته باشد.

قيمت چاقو حيدري

قيمت چاقو حيدري نسبت به اندازه آن متفاوت ميباشد. هر چه چاقو حيدري از ابعاد بزرگتري برخوردار باشد در نتيجه قيمت بالاتري نيز خواهد داشت. قيمت چاقو حيدري كه بصورت ست و يا مجموعه كامل بفروش ميرسد نيز متفاوت است و بالاتر ميباشد. البته توصيه ميشود كه چاقو حيدري را به صورت ست كامل تهيه نماييد زيرا در اين صورت  خريدي مقرون به صرفه خواهيد داشت و همچنين ميتوانيد از آن براي خرد كردن انواع مواد غذايي از جمله گوشت، سبزيجات، ميوه جات و موارد ديگر استفاده نماييد. همچنين قيمت چاقو حيدري از ساير برندهاي چاقو بخصوص خارجي بسيار مناسب تر و منصفانه تر ميباشد.  فروشگاه اينترنتي ليون ايران گزينه ي مناسبي براي خريد مي باشد .ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ]
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراح بیگ سایت