دارامان

طراحي وب سايت

طراحي وب سايت
 

نمايي كه از ورق كامپوزيت آلومينيومي در آن استفاده شده باشد به آن نماي كامپوزيت مي گويند. پوشش در اين نوع از نماي كامپوزيت از پنل هايي آلومينيومي تشكيل شده است. 

كاربرد نماي كامپوزيت

يكي از موارد استفاده از نماي كامپوزيت نماي بيروني ساختمان مي باشد. همچنين با استفده از نماي كامپوزيت مي توانيد نماي ساختمان را بازسازي نماييد. دكوراسيون ديوار داخلي، سقف ها و آشپزخانه و تراس از جمله مكان هايي مي باشند كه مي توان براي آن ها از نماي كامپوزيت استفاده نمود. يكي ديگر از موارد استفاده از نماي كامپوزيت براي دكوراسيون داخلي فروشگاه ها مي باشد. براي تابلو هاي تبليغاتي نيز مي توان از نماي كامپوزيت بهره گرفت. براي نماي مكتن هايي همچون فرودگاه ها و بيمارستان  ها نيز مي توان از نماي كامپوزيت استفاده نمود.

مزاياي نماي كامپوزيت

نماي كامپوزيت وزن سبكي دارد و در هر متر مربع وزن نماي كامپوزيت چيزي ما بين 5 تا 8 كيلوگرم مي باشد كه اين وزن در برابر ديگر انواع نماي ساختمان بسيار ناچيز مي باشد. يكي ديگر از مزاياي نماي كامپوزيت اين است كه در برابر گرما و سرما بسيار بالا بوده و همچنين خاصيت آكوستيكي در برابر سر و صدا مي باشد. يكي ديگر از مزاياي نماي كامپوزيت اين است كه  مي توان ورق هاي كامپوزيت را در حد زيادي دچار تغيير نمود. ميزان بالاي تنوع رنگ در نماي كامپوزيت از مزاياي ديگر نماي كامپوزيت مي باشد نصب آسان و با سرعت بالاي نماي كامپوزيت از ديگر خصوصيات نماي كامپوزيت مي باشد. نماي كامپوزيت همچنين به راحتي شسته مي شود و از اين نظر مورد نظر بسياري از افراد قرار مي گيرد.

از معايب نماي كامپوزيت نيز مي توان گفت هزينه اي كه شما براي نصب و خريد نماي كامپوزيت مي پردازيد تقريباً مبلغ بالايي مي باشد. و همچنين براي نصب نماي كامپوزيت نياز داريد از افراد ماهري استفاده نماييد و نمي توانيد با استفاده از افراد غير حرفه اي نماي كامپوزيت را نصب نماييد.

نماي كامپوزيت مي تواند داراي طيف رنگي باشد كه بر اثر تابش نور خورشيد به وجود مي آيد. به اين ترتيب كه سطحي كه بين ورق قرار گرفته است را با يك رنگ براق پوشش مي دهند و به اين وسيله با تابش نور خورشيد نماي كامپوزيت داراي رنگ هايي براق و دل انگيز مي شود. هنگامي كه زاويه نور خورشيد عوض مي شود رنگ نماي كامپوزيت به رنگ هاي متنوعي ديده مي شود كه بسيار زيبا و جذاب مي باشند.

برخي از انواع آلومينيوم كه در نماي كامپوزيت به كار برده مي شود نسوز هستند و از دو لايه از ورق هاي آلومينيومي تشكيل مي شوند. در واقع مابين ورق هاي آلومينيومي از موادي تشكيل شده اند كه نسوز مي باشند. برخي از انواع آلومينيوم نيز از پنل هاي ضد باكتري تشكيل شده اند  كه داراي وزن كمي بوده و بر روي آن ها از رنگ هايي كه ضد باكتري مي باشند استفاده مي شود. براي اطلاعات بيشتر در مورد انواع نماي كامپوزيت مي توانيد با شركت آكام گستر كيش تماس بگيريد و يا به سايت اين شركت مراجعه نماييد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

يكي از جديد ترين و محبوب ترين انواع نماي ساختمان كرتين وال مي باشد كه بسيار مورد استقبال قرار گرفته است. در نماي كرتين وال از شيشه و آلومينيوم استفاده مي شود ك همين موضوع باعث شده است تا كرتين وال داراي ويژگي هاي منحصر به فردي باشد. كرتين وال در انواع مختلفي پياده سازي مي شود و شما مي توانيد طرح و رنگ آن ها را بر اساس سليقه خود انتخاب نماييد. استفاده از شيشه هاي رفلكس در كرتين وال باعث شد تا كرتين وال داراي طرفداران بيشتري باشد.

با استفاده از كرتين وال مي توانيد به جز زيبايي  كه اين نماي درد ميزان نور ورودي در ساختمان را نيز كنترل نماييد. همچنين با استفاده از شيشه هاي دو جداره و يا سه جداره در كرتين وال اين نوع از نما عايق صوتي و حرارتي مناسبي نيز محسوب مي شود. با استفاده از نماي كرتين وال هم در تابستان هم در زمستان مصرف انرژي كاهش پيدا مي كند.

نصب كرتين وال بسيار انعطاف پذير مي باشد نماي كرتين وال به شكل صنعتي ساخته مي شود و در برابر انواع لرزش ها از جمله زلزله مقاومت بسيار بالايي از خود نشان مي دهد. كرتين وال بايد به شكل كاملا اصولي بر روي نماي ساختمان پياده سازي شود. رعايت استانداردهاي لازم منجر به اين مي شود كه بهترين نتيجه را در زمينه اجراي كرتين وال بگيريد. يكي از مزاياي كرتين وال اين است كه مي تواند با مصالح ديگري به خوبي تركيب شود و اجراي آن كاملاً انطاف پذير مي باشد. سراميك خشك، آلومينيوم و كامپوزيت و سنگ هاي قيمتي از جمله مصالجي مي باشند كه مي توان از آن ها به شكل تركيبي با كرتين وال استفاده نماييد. با اين وجود مي توانيد نماي ساختمان را به گونه اي زيبا و خيره كننده پديد بياورد.

بيشتر درباره كرتين وال بدانيد

نماي كرتين وال به جز وزن خودش وزن ديگري را تحمل نمي نمايد و اين يكي از بهترين خصوصيات كرتين وال مي باشد. سيستم اجراي نماي كرتين وال در انواع مختلفي انجام مي شود. شما مي توانيد بر اساس نوع سليقه اي كه داريد نماي كرتين وال  را طراحي نماييد كه اي طراحي اختصاصي در حال حاضر رو به افزايش مي باشد.

نوع نصب كرتين وال بر اساس ميزان هزينه و نوع دسترسي به كارگاه، زمان لازم براي انجام پروژه و طراحي نماي كرتين وال انجام مي شود. در يك روش از نصب كرتين وال ديواره هاي كرتين وال از پيش ساخته شده اند و سپس بر روي ساختمان نصب مي شوند. شما براي اطلاعات بيشتر مي توانيد به سايت شركت آكام گستر كيش مراجعه نماييد. شماره هاي اين شركت در سايت درج شده است و شما در صورت احتياج به مشورت مي توانيد با اين شركت تماس بگيريد و اطلاعات لازم را از متخصصان ما دريافت نماييد.

بيشتر با نماي كرتين وال از فريم آلومينيوم نيز استفاده مي شود. دليل استفاده از آلومينيوم در نماي كرتين وال اين است كه آلومينيوم وزني سبك دارد و همچنين در برابر شرايط جوي مقاومت بسيار بالايي دارد. يكي ديگر از مزاياي آلومينيوم در اجراي كرتين وال اين است كه احتمال شكستگي كمي نيز داردادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

حتما تا بحال عرقيجات زيادي را در عطاري ها مشاهده  و همچنين خريداري نموده ايد. تمام اين عرقيجات توسط دستگاه مخصوصي به نام دستگاه عرق توليد ميشود. دستگاه عرق از تجهيزاتي به شمار ميرود كه ميتواند آب موجود در گياهان مختلف را از بافت آنها جدا كرده و به شكل عصاره در آورد. دستگاه عرق ميتواند آب موجود در گياه را توسط بخار و يا جوشاندن به دست آورد. دستگاه عرق در كشور ما كاربرد بسيار زيادي دارد و امروزه تمامي كارخانجات توليد عرقيجات از اين دستگاه ها البته از نوع صنعتي استفاده ميكنند.

انواع دستگاه عرق

انواع دستگاه عرق توليد و بفروش ميرسد كه ميتوان به دستگاه عرق خانگي و دستگاه عرق صنعتي اشاره نمود. دستگاه عرق خانگي همانطور كه از نامش نيز پيداست براي توليد انواع عرق در حجم كم مورد استفاده قرار ميگيرد و  بومي هاي برخي از شهرهاي ايران توسط اين دسته از دستگاه ها مشغول به عرق گيري هستند. از انواع دستگاه عرق كه در كارخانجات و توليدي ها مورد استفاده قرار ميگيرد نوع صنعتي آن ميباشد. دستگاه عرق صنعتي ميتواند حجم بالايي از عرق را در طول روز توليد كند و بيشتر عرقيجاتي كه امروزه در برندي خاص و داراي تايديه وزارت بهداشت به فروش ميرسند توسط دستگاه عرق صنعتي توليد شده اند.

خريد دستگاه عرق

خريد دستگاه عرق كاري كاملا اختصاصي ميباشد و بايد توسط افرادي انجام شود كه از تجربه خريد چنين تجهيزاتي برخوردار باشند. براي خريد دستگاه عرق ابتدا بايد به مقدار عرقي كه قصد داريد در طول روز تهيه نماييد توجه داشته باشيد. دستگاه عرق همانطور كه در بالا نيز مطالعه نموديد در دو نوع صنعتي و خانگي توليد ميشود كه اگر قصد داريد تا در حجم و اندازه كم عرقيجات مورد نياز را توليد كنيد بايد نوع خانگي آنرا تهيه نماييد. براي خريد دستگاه عرق بايد بهداشتي بودن آنرا لحاظ كنيد زيرا برخي از دستگاه ها به گونه اي توليد ميشوند كه از لحاظ بهداشتي در سطح بسيار پاييني قرار دارند. اگر قصد داريد تا نسبت به خريد دستگاه عرق اقدام نماييد بهتر است از فروشنده اطمينان حاصل نماييد كه آيا دستگاه تاييديه وزارت بهداشت را دارد يا خير. خريد دستگاه عرق را ميتوانيد بصورت اينترنتي و يا تلفني نيز انجام دهيد و نيازي نيست تا دردسرهاي خريد حضوري را متحمل شويد.

قيمت دستگاه عرق

قيمت دستگاه عرق نسبت به صنعتي و يا خانگي بودن آن متفاوت است و بايد در نظر داشته باشيد كه نوع صنعتي به دليل اينكه قادر به توليد عرقيجات در حجم بالايي ميباشد از قيمت بالايي نيز برخوردار است. قيمت دستگاه عرق در هر برندي متفاوت است. شركت هايي كه در زمينه توليد دستگاه عرق فعاليت ميكنند نسبت به قطعاتي كه در ساخت دستگاه به كار برده اند و همچنين كيفيت قطعات قيمت هاي متفاوتي را براي مدل هاي مختلف در نظر ميگيرند. براي استعلام قيمت دستگاه عرق اگر به فروشگاه حضوري دسترسي نداريد ميتوانيد فروشگاه اينترنتي را انتخاب نماييد. با مراجعه به وب سايت فروشگاه اينترنتي ليون ايران ميتوانيد مدل هاي مختلف دستگاه عرق را مشاهده نموده و بر اساس بودجه و همچنين نياز خود مناسبترين دستگاه را خريداري نماييد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

آب پرتقال يكي از پر طرفدارتين آب ميوه ها در بين مردم محسوب ميشود. آب پرتقال را ميتوان در منزل بصورت دستي تهيه نمود كه البته به دليل مشكلاتي كه دارد بيشتر افراد ترجيح ميدهند تا براي خريدآب پرتقال به آبميوه فروشي ها مراجعه كنند.  در آبميوه فروشي ها و به طور كلي مراكزي كه تقاضاي زيادي براي آب پرتقال وجود دارد از دستگاهي به نام آب پرتقال گيري صنعتي استفاده ميشود. آب پرتقال گيري صنعتي ميتواند در مدت زمان كوتاهي تعداد زيادي پرتقال را به صورت تك به تك آبگيري كند.

انواع پرتقال گيري صنعتي

انواع آب پرتقال گيري صنعتي با اشكال و عملكرد هاي گوناگون وجود دارند كه البته براي تهيه هر يك از آنها بايد به نوع كسب و كار خود توجه داشته باشيد. انواع آب پرتقال گيري صنعتي حرفه اي بفروش ميرسند كه از سرعت، عملكرد و همچنين كيفيت بالايي برخوردار هستند. برخي از برندها وجود دارند كه انواع آب پرتقال گيري صنعتي را به صورت حرفه اي توليد و به بازار عرضه ميكنند كه اگر تعداد زيادي آب پرتقال را در طول روز آبگيري ميكنيد بهتر است از اين دسته دستگاه ها استفاده نماييد.

خريد آب پرتقال گيري صنعتي

براي خريد آب پرتقال گيري صنعتي حتما به  سرعت دستگاه توجه داشته باشيد زيرا برخي افراد بدون توجه به سرعت دستگاه اقدام به خريد آن ميكنند كه همين موضوع مشكلات و نارضايتي را براي آنها بوجود مي آورد. در خريد آب پرتقال گيري اگر از جمله افرادي هستيد كه سرعت كار براي شما مهم است بايد در مقايسه اي كه از ميان محصولات مختلف انجام ميدهيد به سرعت دستگاه دقت زيادي داشته باشيد. براي خريد آب پرتقال گيري صنعتي به دليل اينكه قيمت اين دستگاه ها تقريبا بالايي ميباشد به گارانتي و ضمانت نامه آن حساسيت زيادي به خرج دهيد زيرا در صورتي كه دستگاه با مشكل مواجه شود تنها از طريق گارانتي ميتوانيد نسبت به تعمير آن اقدامات لازم را انجام دهيد.

قيمت آب پرتقال گيري صنعتي

نياز شما ميتواند تعيين كننده قيمت آب پرتقال گيري صنعتي باشد. اگر به دنبال يك دستگاه حرفه اي هستيد كه بتواند تعداد زيادي پرتقال را در طول روز آبگيري كند بايد توجه داشته باشيد كه قيمت اين دسته از آب پرتقال گيري ها به مراتب بيشتر ميباشد. قيمت آب پرتقال گيري صنعتي  در نوع ايراني و خارجي متفاوت ميباشد. معمولا قيمت آب پرتقال گيري صنعتي خارجي تفاوت زيادي با نوع ايراني دارد زيرا دستگاه هاي خارجي از كيفيت و كارايي بالاتري برخوردار هستند و  به همين دليل تقاضا براي خريد آنها نيز بيشتر است. البته دستگاه هاي ساخت داخل نيز وجود دارند كه از كيفيت مناسبي برخوردار هستند و ميتوانيد با پرداخت مبلغ مناسبي دستگاه مورد نظر خود را خريداري نماييد.

قيمت آب پرتقال گيري صنعتي در فروشگاه هاي اينترنتي تقريبا مناسب تر از فروشگاه هايي است كه تجهيزات خود را به صورت حضوري بفروش ميرسانند. از مزيت هاي بزرگي كه با خريد از فروشگاه اينترنتي ليون ايران ايجاد ميشود بايد به  اين موضوع اشاره كرد كه  در فروشگاه هاي اينترنتي امكان مشاهده قيمت تمامي محصولات و همچنين جرئيات آنها وجود دارد كه در نتيجه خريدي آگاهانه رقم خواهد خورد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

در هر آشپزخانه اي تعدادي وسايل پر كاربرد وجود دارد كه برخي از آنها مورد استفاده به نسبت بيشتري در برابر ساير وسايل دارند. از جمله اين وسايل ميتوان به لگن استيل اشاره نمود. لگن استيل همانطور كه از نامش نيز پيداست از استيل در ساخت آن استفاده شده است و به خوبي ميتو اند در برابر زنگ زدگي و فرسودگي مقاومت كند. اين نكته را بايد ياد آور شويم لگني كه در آشپزخانه ها به كار گرفته ميشوند از نوع پلاستيكي نيز موجود است كه البته نوع استيل بسيار بهتر و پركاربرد تر ميباشد.

انواع لگن استيل

انواع لگن استيل براي مصارف خانگي و همچنين غير خانگي توليد ميشوند كه هر يك نيز ابعاد مختلفي دارند. اما انواع لگن استيل چه كاربردي در آشپزخانه ها دارند؟ اگر بخواهيم كاربرد انواع لگن استيل را به طور كلي بپردازيم بايد به مواردي كه در ادامه نام خواهيم برد اشاره كرد. انواع لگن استيل براي شستشوي ميوه كاربرد بسيار زيادي دارد. شستن ميوه و سبزيجات به ظروفي نياز دارد كه گود باشند كه لگن استيل نيز گود و عميق ميباشد. از انواع لگن استيل به دليل مقاوت بالاي بدنه براي شستشوي گوشت نيز استفاده ميشود. هر مقدار گوشت را كه درون لگن قرار دهيد به دليل مقاومت بالاي بدنه به هيچ وجه با تغيير شكل مواجه نخواهد شد.

خريد لگن استيل

براي خريد لگن استيل برخلاف ساير ظروف بايد دقت زيادي به خرج دهيد. براي خريد لگن استيل به اين مو.ضوع توجه داشته باشيد كه استيل به كار رفته در آن علاوه بر استحكام از وزن كمي نيز برخوردار باشد. لگن استيل كه از وزن بالايي برخودار باشد، شسشتو و آبكشي را با مشكل مواجه خواهد كرد. در خريد لگن استيل توجه داشته باشيد كه بدنه آن در برابر ضربه مقاومت خوبي داشته باشد. در هنگام شستشو لگن ممكن است بدنه آن به هر دليلي به بدنه آن ضربه وارد شود كه از اين رو اگر مقاومت خوبي داشته باشد ضربه بر روي آن تاثيري نخواهد داشت. لگن استيل بايد زيبا باشد و در خريد آن تا جاي ممكن سعي كنيد تا زيباتري نوع آنرا تهيه كنيد. لگن استيل زيبا ميتواند آشپزخانه شما را نيز زيباتر كند. در خريد لگن استيل به ضد زنگ بودن آن توجه كنيد زيرا برخي از لگن ها با اينكه از استيل ساخته شده اند اما بعد از گذشت مدتي زنگ زده و فرسوده ميشوند. طراحي و ساختار لگن استيل بايد به گونه اي باشد كه به راحتي بر روي دست قرار بگيرد و بتوان از آن استفاده نمود. اين ويژگي باعث ميشود تا شستشوي آن نيز تسهيل شود.

قيمت لگن استيل

قيمت لگن استيل نسبت به ابعاد لگن متفاوت ميباشد. هر چه لگن استيل بزرگتري را خريداري كنيد بايد مبلغ بالاتري را نيز بپردازيد. قيمت لگن استيل نسبت به نوع استيلي كه در ساخت آن به كار رفته است متغير ميباشد و اگر در هنگام خريد متوجه قيمت بالاي آن شديد ممكن است به دليل استيل با كيفيت باشد. قيمت لگن استيل را قبل از آنكه اقدام به خريد نماييد استعلام كرده  تا بتوانيد بهترين و منصفانه ترين قيمت را بيابيد. براي استعلام قيمت مي توانيد با فروشگاه اينترنتي ليون ايران تماس بگيريد .ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

براي تكه تكه كردن مواد غذايي سخت همواره نميتوان از چاقو و از اين دست تجهيزات استفاده نمود. ساطور با ساختار و وزن بالايي كه دارد ميتواند انواع مواد غذايي سخت بخصوص گوشت را به راحتي و با يك يا چندين ضربه تكه تكه نمايد. ساطور به قدري قدرتمند است كه ميتواند استخوان را نيز خرد و تكه تكه نمايد. ساطور از فلز ساخته ميشود و از آن بيشتر در قصابي ها استفاده ميشود.

انواع ساطور

ساطور در انواع مختلفي بفروش ميرسد كه ميتوان به ساطور هاي آشپزخانه يا خانگي و يا ساطورهاي مناسب براي قصابي اشاره نمود. از انواع ساطور كه در منازل مورد استفاده قرار ميگيرد ميتوان به ساطورهاي كوچك اشاره نمود. ساطورهاي كوچك ميتوانند براي خرد كردن و تكه تكه كردن گوشت در ابعاد و اندازه كوچك مورد استفاده قرار بگيرند. انواع ساطور كه براي قصابي ها كاربرد دارد و به نوعي يكي از ضروري ترين ابزارهاي قصاب محسوب ميشود ساطور بزرگ ميباشد. ساطور بزرگ ميتواند قطعات بزرگ گوشت و استخوان را تنها با چند ضربه خرد و به قطعات كوچك تبديل كند.

خريد ساطور

براي خريد ساطور اگر قصد تكه تكه كردن گوشت در خانه را داريد بهتر است به دنبال ساطورهاي كوچك باشيد زيرا ساطور هاي بزرگ مناسب منازل نيستند. البته براي خريد ساطور مناسب منزل ميتوانيد مجموعه و يا ست آنرا تهيه نماييد تا در صورت لزوم بتوانيد از ساطور با اندازه گوناگون بهره مند شويد. براي خريد ساطور مناسب با قصابي نياز داريد تا علاوه بر ساطورهاي بزرگ، ساطورهاي متوسط و كوچك را نيز خريداري كنيد زيرا همواره با سلاخي كردن گوشت سر و كار داريد. اگر فروشگاه هاي حضوري نميتوانند پاسخگوي شما در خريد حضوري باشند و انواع ساطور را موجود ندارند ميتوانيد به سراغ فروشگاه اينترنتي برويد كه انواع ساطور متناسب با نياز شما را موجود دارند. در خريد ساطور به اين نكته مهم توجه داشته باشيد كه اتصال بين دسته و تيغه به خوبي و محكم انجام شده باشد زيرا برخي از ساطور ها به دليل ضربه هاي مداومي كه ميخورند كيفيت خود را از دست داده و دسته آنها از تيغه جدا ميشود. جنس تيغه ساطور نيز بايد به گونه اي باشد كه در مدت زمان كوتاهي كند نشود و بتوان از آن براي مدت هاي زيادي بدون آنكه كند شود استفاده نمود.

قيمت ساطور

در قيمت ساطور عوامل مختلفي دخيل هستند كه جنس به كار رفته در ساخت تيغه تاثير بسيار زيادي دارد. تيغه ساطور يا همان بخشي كه به دسته متصل ميشود ميتواند قيمت ساطور را افزايش دهد. برخي از ساطورها از تيغه هايي بسيار محكم برخوردار هستند كه با سخت ترين ضربه ها نيز به سختي كند و تغيير شكل ميدهد و مطمئنا بايد مبلغ بالاتري را نيز براي خريد آن پرداخت كنيد. ابعاد نيز در قيمت ساطور تاثير گذار است و هر چه از ابعاد بزرگتري برخوردار باشد در نتيجه گرانتر خواهد بود. ساتور از وسايلي است كه در داخل كشور نيز توليد ميشود و اتفاقا از كيفيت هايي به مراتب بهتر از نوع خارجي برخوردار هستند. قيمت ساطور ساخت داخل بسيار مناسبتر از نوع خارجي ميباشد و ميتوانيد با پرداخت مبلغ كمي خريداري كنيد. فروشگاه اينترنتي ليون ايران از بهترين توليد كننده هاي ساطور مي باشدادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

آسياب هايي كه براي خرد و پودر كردن انواع مواد غذايي در منازل مورد استفاده قرار ميگيرد با آسياب عطاري تفاوت هايي دارد. آسياب عطاري از شكل ظاهري كاملا متفاوت نسبت به آسياب هاي خانگي برخوردار بوده و قدرت بالاتري نيز دارد. آسياب عطاري همانطور كه از نامش نيز پيداست تنها در عطاري ها مورد استفاده قرار ميگيرد. حتما تا كنون ادويه هاي زيادي را از عطاري ها بصورت خرد و پودر شده خريداري نموده ايد كه در حقيقت تمام اين ادويه ها با آسياب عطاري به حالت پودر در آمده اند.

انواع آسياب عطاري

انواع اسياب عطاري در برند هاي مختلف توليد ميشود كه بيشتر آنها ساخت داخل و ايراني هستند. انواع آسياب عطاري از لحاظ قدرت موتور و همچنين ظرفيت مخزن وجود دارد كه نوع متناسب با كسب و كار خود را بايد خريداري نماييد. از انواع آسياب عطاري موجود در فروشگاه ها به دنبال آسيابي باشيد كه دوام و طول عمر بالايي داشته باشد زيرا فشار زيادي كه به دستگاه وارد ميشود ممكن است در عرض مدت كوتاهي منجر به خراب شدن آن شود. برخي افراد بدون آنكه بررسي هايي را قبل از خريد آسياب عطاري انجام دهند نسبت به خريد آن اقدام ميكنند كه همين موضوع ميتواند كاملا به ضرر آنها تمام شود.

خريد آسياب عطاري

اما يك آسياب عطاري خوب و استاندارد بايد چه ويژگي هايي داشته باشد؟ براي خريد آسياب عطاري بايد به اين موضوع توجه داشته باشيد كه بتواند مواد را به گونه اي ريز نمايد كه ديگر نيازي به الك كردن آنها نباشد. برخي از آسياب هاي عطاري نميتوانند مواد را به خوبي ريز و پودر كنند و مجبور خواهيد بود تا براي اينكه دانه هاي درشت را از آن جدا نيد از الك كمك بگيريد. البته اين موضوع بيشتر به تيغه دستگاه مربوط ميشود كه بايد تيز و محكم باشد. براي خريد آسياب عطاري نبايد اين موضوع را فراموش كنيد كه دستگاه داراي ضمانت نامه باشد و متاسفانه بسياري از افراد بدون در نظر گرفتن اين موضوع اقدام به خريد آسياب ميكنند كه در صورت خرابي با مشكلاتي روبرو خواهند شد. آسياب عطاري مانند ديگر تجهيزات بر اثر كاركرد فشار زيادي به آن وارد ميشود كه به همين دليل قطعات آن ممكن است از كار افتاده و خراب شوند كه بهتر است ضمانت نامه آنرا از فروشنده دريافت نماييد.

قيمت آسياب عطاري

قيمت آسياب عطاري متناسب با نياز شما متفاوت خواهد بود. آسياب عطاري هايي وجود دارند  كه گنجايش و ظرفيت بالايي داشته و همچنين قدرت نسبتا بلاتري نسبت به ساير دستگاه ها دارند كه همين موضوع قيمت را تا حدي افزايش ميدهد. براي اينكه قيمت آسياب عطاري را در برندها و مدل هاي مختلف به دست آوريد يك راهكار بسيار آسان پيش روي شما خواهد بود كه آن هم تماس با فروشگاه اينترنتي ميباشد. استعلام قيمت آسياب عطاري از فروشگاه هاي حضوري دشوار ميباشد درصورتيكه فروشگاه اينترنتي ليون ايران انواع آسياب را در وب سايت خود موجود دارد كه با مشاهده هريك و اطلاعات آنها ميتوانيد مناسبترين دستگاه را تهيه نماييد. قيمت آسياب بادي را به صورت تلفني نيز ميتوانيد از كارشناسان فروشگاه اينترنتي جويا شويد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

بلبرينگ داراي انواع مختلفي مي باشد و شما بر اساس نوع دستگاه خود مي توانيد يكي از انواع بلبرينگ را انتخاب و خريداري نماييد. در كل وظيفه بلبرينگ اين است كه مانع از سايش قطعات بر روي يك ديگر مي شود. در زمان هاي قديم دستگاه هايي كه متحرك بودند از آن جا كه بر اثر حركت بر روي يكديگر به حركت در مي آمدند كم كم بر اثر سايش دچار خرابي مي شدند و بنابراين شما ناچار به تعويض قطعه مي شديد كه  هزينه هاي زيادي را به بار مي آورد. بنابراين با اختراع بلبرينگ كه در واقع واسطه اي بين دو قطعه اي بود كه بر روي يك ديگر حركت مي كردند اين مشكل رفع شد.

براي انواع و اقسام وسايل انواع مختلفي از بلبرينگ ساخته شده است و بر حسب نوع دستگاه ها و ميزان نيرو و نوع نيرويي كه به بلبرينگ وارد مي كردند مورد استفاده قرار مي گيرند. شما مي توانيد براي تهيه انواع مختلف بلبرينگ به فروشگاه بلبرينگ مراجعه نماييد. با مراجعه به فروشگاه بلبرينگ مي توانيد از راهنمايي هاي فروشندگان بلبرينگ نيز استفاده نماييد و  خريد مناسب ترين نوع بلبرينگ از فروشگاه بلبرينگ انجام دهيد

انواع فروشگاه بلبرينگ

فروشگاه بلبرينگ هم به شكل حضوري و هم به شكل غير حضوري در دسترس مي باشد. براي خريد حضوري بلبرينگ مي توانيد به فروشگاه بلبرينگ كه در اطراف تان موجود مي باشند مراجعه نماييد و با توجه به راهنمايي هاي فروشنده اقدام به خريد بلبرينگ مناسب براي وسيله خود بنماييد. يكي ديگر از روش هاي خريد بلبرينگ مراجعه به فروشگاه غير حضوري بلبرينگ مي باشد. سايت هاي اينترنتي معتبري هستند كه به عنوان فروشگاه بلبرينگ مشغول به فعاليت مي باشند. فروشگاه بلبرينگ شكرالهي يكي از معتبرترين فروشگاه هاي فروش بلبرينگ مي باشد و شما مي توانيد با مراجعه به اين فروشگاه بلبرينگ ضمن دريافت اطلاعاتي دقيق درباره انواع بلبرينگ اقدام به خريد بلبرينگ نماييد. همچنين مي توانيد با شماره هاي درج شده در سايت فروشگاه اينترنتي اقدام به دريافت مشاوره توسط كارشناسان اين فروشگاه نيز بنماييد. مزيت فروشگاه بلبرينگ اينترنتي اين است كه شما مي توانيد اطلاعات دقيقي را در زمينه خريد انواع بلبرينگ به دست بياوريد و بلبرينگ مورد نظر خود را خريداري كرده وديگر نيازي نداريد به شكل حضوري به فروشگاه بلبرينگ مراجعه نماييد.

انواع بلبرينگ در فروشگاه بلبرينگ

بلبرينگ داراي انواع مختلفي مي باشد و براي هر دستگاهي اعم از ماشين آلات سنگين و يا قطعات كوچك دستگاه از بلبرينگ استفاده مي شود. فروشگاه بلبرينگ انواع بلبرينگ را دارد و يا مي توانيد نوعي از بلبرينگ را كه نياز داريد به فروشگاه بلبرينگ سفارش دهيد تا توسط فروشگاه بلبرينگ براي شما تهيه شود. همچنين مي توانيد انواع روانكار بلبرينگ را توسط فروشگاه بلبرينگ خريداري نماييد. روانكار ها در انواع مختلفي توليد مي شوند كه بايد در زمان هاي مشخصي براي بلبرينگ مورد استفاده قرار بگيرند تا بلبرينگ بتواند از حد اكثر طول عمر خود استفاده نمايد. اگر از بلبرينگ به درستي استفاده شود و همچنين به خوبي نگهداري شود مي توانيد براي سال ها از آن استفاده نماييد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

ساختمان ها بر اثر قرار گيري در فضاي آزاد دچار انواع آلودگي مي شوند بنابراين بايد روشي براي تميز كردن نماي ساختمان وجود داشته باشد تا بتوان نماي ساختمان را تميز كرد. بهترين روش براي رفع انواع آلودگي از روي نماي ساختمان نماشويي مي باشد. نماشويي به روش هاي مختلفي انجام مي شود و بر اساس نوع نماي ساختمان بايد از مواد و ابزار مختلفي استفاده نمود.

عواملي تاثيرگذار بر روي روش نماشويي

اين كه نماي ساختمان از چه جنسي ساخته شده است و ميزان آلودگي نماي ساختمان چه ميزان مي باشد بر روي روش نماشويي ساختمان تاثير مي گذارد. نوع آلودگي ها نيز با هم متفاوت مي باشد براي مثال اگر ساختمان در وسط شهري شلوغ قرار گرفته و داراي آلودگي هاي صنعتي باشد روش نماشويي براي آن با ساختماني كه در محلي قرار دارد كه فقط در معرض گرد و غبار قرار گرفته است متفاوت خواهد بود. همچنين ميزان خلوص موادي كه در نماشويي مورد لستفاده قرار مي گيرد بر اساس ميزان آلودگي نماي ساختمان متفاوت خواهد بود بنابراين نماشويي بايد توسط افرادي انجام شود كه در اين زمينه اطلاعات كاملي داشته باشد و پس از اين كه نماي ساختمان مورد بررسي قرار مي گيرد كارشناس به اين نتيجه مي رسد كه بهترين روش براي نماشويي ساختمان چه خواهد بود.

شركت كار در ارتفاع سپهر سپيد نماشويي را به دو روش با طناب و با داربست انجام مي دهد. هم اكنون نماشويي با طناب بيشتر مورد استقبال قرار گرفته است. زيرا در نماشويي با طناب ديگر نيازي به بستن داربست بر روي نماي ساختمان نمي باشد و هزينه و زمان كم تري در اين روش از نماشويي صرف مي شود. كسي كه كار نماشويي در ارتفاع و با طناب را انجام مي دهد بايد راپل كار باشد تا بتواند به راحتي از عهده نماشويي ساختمان بر آيد.

نماشويي چه لزومي دارد

يكي از مزاياي نماشويي ساختمان اين است كه نماي ساختمان تميز مي شود و هر شخصي كه به ساختمان شما مراجعه مي كند خاطره اي بد از ساختمان شنا در خاطرش باقي نمي ماند. يكي ديگر از مزاياي نماشويي اين است كه از ان جا كه نماي بيروني ساختمان بخش عمده اي از نماي شهري را تشكيل مي دهند بنابراين تميزي آن ها باعث مي شود تا شهر فضاي آراسته اي داشته باشد. اما يكي از مهم ترين دلايلي كه شما نياز به نماشويي داريد اين است كه آلودگي ها به داخال نماي ساختمان نفوذ مي كند و به اين ترتيب نماي ساختمان سست خواهد شد و كم كم از بين مي رود كه براي نماي سنگي مي تواند بسيار خطرناك باشد. بنابراين شما با استفاده از نماشويي در فواصل زماني منظم مي توانيد از حداكثر طول عمر نماي ساختمان استفاده نماييد.

نكته اي كه بايد قبل از نماشويي در نظر بگيريد اين است كه اگر بر روي نماي ساختمان ترك و يا ريزشي وجود داشته باشد بايد ابتدا ان ها را ترميم نماييد زيرا اگر رطوبت و مواد شوينده بر اثر نماشويي به داخل نماي ساختمان وارد شود مي تواند نماي ساختمان را سست كرده و خطر آفرين باشد و درعين حال هزينه هاي زيادي را براي شما ايجاد نمايدادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

وقتي دستگاهي حركت مي كند يك سري قطعات بر روي هم حركت مي كنند. حركت كردن قطعات بر روي يك ديگر باعث مي شود كه قطعات دچار پوسيدگي شوند و به اين ترتيب دستگاه دچار خرابي مي شود و بايد براي تعويض قطعات اقدام به پرداخت هزينه نماييد. بنابراين براي رفع اين مشكل بلبرينگ اختراع شده است كه يكي از مهم ترين و پر استفاده ترين اختراعات بشر مي باشد. بلبرينگ در انواع مختلفي ساخته شده است كه براي دستگاه هاي مختلف قابل استفاده باشد. ميزان اندازه و ميزان تحمل نيرو در انواع بلبرينگ از هم متفاوت خواهد بود بنابراين خريد بلبرينگ به نحوي بايد انجام شود كه بلبرينگ دچار خرابي نشود.

قطعات مختلف بلبرينگ

معناي فارسي كلمه بلبرينگ، ياتاقان توپي مي باشد. يكي از دلايلي كه اجسامي كه مي چرخند و يا حركت مي كنند به نرمي حركت مي كنند وجود بلبرينگ در آن ها مي باشد. بلبرينگ از سه قسمت كلي تشكيل شده است. لايه بيروني و لايه دروني و شياري در بين اين دو لايه تشكيل دهنده بلبرينگ مي باشد. نيرو از دستگاه به لايه بيروني بلبرينگ وارد مي شود و توسط ساچمه هايي كه در شيار قرار دارد به لايه دروني بلبرينگ وارد مي شود و به اين دستگاه شروع به حركت مي كند. نيرو مي تواند به شكل شعاعي و محوري بر بلبرينگ وارد شود كه بر حسب نيرويي كه دستگاه وارد مي كند بايد بلبرينگ خريداري شود و براي دستگاه مورد استفاده قرار بگيرد.

استفاده از بلبرينگ

بلبرينگ بهترين وسيله براي ممانعت از سايش قطعات بر روي يكديگر مي باشد و تا حد ممكن اصطكاك را كاهش مي دهد. ولي خود بلبرينگ نيز براي اينكه بتواند به بهترين نحو از حد اكثر عمر خود استفاده نمايد بايد از آن به خوبي نگهداري نمود. استفاده مناسب از نوع بلبرينگ و روانكاري بلبرينگ در زمان هاي مناسب از مهم ترين بخش هاي نگهداري از بلبرينگ مي باشد. در اين صورت اگر از بلبرينگ به خوبي نگه داري شود مي توانيد بيش از آن چه كه براي بلبرينگ پيش بيني شده است از آن استفاده نماييد. روانكار در انواع مختلفي توليد مي شود و همچنين براي شرايط مختلفي انواع مختلفي از بلبرينگ توليد مي شود. براي مثال اگر بخواهيد از بلبرينگ در فضايي مرطوب استفاده نماييد بايد از نوعي از روانكار استفاده نماييد كه براي محيط مرطوب مناسب باشد و بلبرينگ بتواند به خوبي كار كند.

براي خريد بلبرينگ بايد اطلاعات خوبي در اين زمينه داشته باشيد. در حال حاضر بسياري از سايت هاي اينترنتي اطلاعاتي مناسبي را در زمينه انواع بلبرينگ در اختيار شما قرار مي دهند. يكي از سايت هاي اينترنتي كه اقدام به توضيحاتي كامل و دقيق درباره انواع بلبرينگ نموده است سايت فروشگاه اينترنتي بلبرينگ ظرفيان مي باشد كه شما مي توانيد براي دريافت اطلاعات بيشتر به اين سايت مراجعه نماييد. همچنين مي توانيد از طريق اين سايت اقدام به خريد بلبرينگ مورد نظر خود نماييد. شماره هاي درج شده در سايت نيز براي دادن مشاوره به شما بوده و مي توانيد براي اطلاعات بيشتر با شماره هاي درج شده در سايت تماس بگيريد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ]
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراح بیگ سایت