دارامان

طراحي وب سايت

طراحي وب سايت
 

دستگاه روغن گير از دستگاه هايي است كه توسط آن ميتوان روغن دانه هاي خوراكي همچون كنجد را به دست آورد. روغني كه از دستگاه روغن گيري حاصل ميشود ميتواند براي افرادي كه تمايل دارند تا روغن طبيعي استفاده نمايند بسيار مناسب باشد. دستگاه روغن گيري معمولا در برخي از فروشگاه ها و بخصوص فروشگاه هاي زنجيره اي يافت ميشود و روغن كنجد را در مقابل چشمان مشتري توسط اين دستگاه روغن گيري ميكنند.

انواع دستگاه روغن گيري

انواع دستگاه روغن گيري وجود دارد كه برخي از آنها براي روغن گيري يك نوع دانه خوراكي و برخي قادر به روغن گيري انواع دانه هاي خوراكي هستند. انواع دستگاه روغن گيري در دو نوع خانگي و همچنين صنعتي موجود ميباشد كه البته روغن گير صنعتي يا همان روغن گير هايي كه در فروشگاه ها مورد استفاده قرار ميگيرد كاربرد بسيار بيشتري دارد. انواع دستگاه روغن گيري را ميتوان نسبت به نياز خود تهيه كرده و استفاده نمود.

خريد دستگاه روغن گيري

خريد دستگاه روغن گيري بايد با كسب اطلاعات و مشاوره صورت گيرد. برخي از افرادي كه سابقه خريد دستگاه روغن گيري را دارند مشكل چنداني در تهيه اين دسته دستگاه ها ندارند اما افراد مبتدي مطمئنا نميتوانند تشخيص دهند كه چه دستگاهي براي آنها مناسب ميباشد. ارائه مشاوره قبل از خريد دستگاه روغن گيري كار چندان آساني نيست و بيشتر شركت ها قادر به ارائه چنين اطلاعاتي نيستند. براي خريد دستگاه روغن گيري به جنس دستگاه توجه داشته باشيد. جنس بدنه دستگاه روغن گيري بايد از استيل باشد زيرا استيل از آلياژ هايي است كه از لحاظ بهداشتي در سطح بسيار بالايي قرار دارد.

قيمت دستگاه روغن گيري

هيچ قيمت مشخصي براي دستگاه روغن گيري وجود ندارد و هر شركت فروشنده و توليد كننده اي بر اساس نظر خود قيمت گزاري بر روي دستگاه را انجام ميدهد. برخي از شركت هايي كه در زمينه توليد اين دستگاه فعاليت ميكنند قيمت دستگاه روغن گيري را تعيين ميكنند كه البته فروشگاه ها معمولا از اين قيمت ها تبعيت نميكنند و نسبت به نوسانات بازار قيمت هاي متفاوتي را در نظر ميگيرند. اما چگونه ميتوان پي برد كه قيمت دستگاه روغن گيري مناسب است يا خير؟ خريدار براي اينكه بتواند به قيمت دستگاه روغن گيري پي ببرد بايد ابتدا يك استعلام قيمت از دستگاه مورد نظر خود از چندين فروشگاه مختلف دريافت نمايد. استعلام قيمت از چندين فروشگاه بصورت حضوري مطمئنا بسيار وقت گير و همچنين زمان بر ميباشد كه از اين رو ميتوان اين استعلام را از فروشگاه هاي اينترنتي نيز انجام داد. فروشگاه اينترنتي بهترين راهكار براي دريافت استعلام قيمت دستگاه روغن گيري ميباشد و نيازي نيست تا زمان و انرژي زيادي را براي دريافت قيمت صرف كنيد. استعلام قيمت دستگاه روغن گيري از فروشگاه اينترنتي ميتواند با مشاهده وب سايت فروشگاه اينترنتي ليون ايران صورت گيرد و يا برقراي تماس تلفني با كارشناسان فروش.

به ياد داشته باشيد كه دستگاه روغن گيري را با ضمانت نامه خريداري كنيد زيرا هر يك از قطعات دستگاه ممكن است خراب شده و يا كيفيت خود را از دست بدهند كه اگر دستگاه داراي ضمانت نامه باشد، تعميرات و سرويس آن بر عهده شركت خواهد بود.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

انار از ميوه هايي است كه نحوه آبگيري آن كاملا متفاوت از ساير ميوه ها ميباشد. بيشتر ميوه ها براي آبگيري بايد پوستشان كنده شود اما آبگيري انار كاملا متفاوت است و نيازي به گرفتن پوست آن نيست. هر دستگاهي نيز براي گرفتن آب انار مناسب نيست و نوعي آبميوه گير با نام آب انار گيري براي اينكار مورد استفاده قرار ميگيرد. بوسيله آب انار گيري ميتوان به راحتي تعداد زيادي انار را در مدت زمان كوتاهي آبگيري نمود.

انواع آب انار گيري

انواع آب انار گيري وجود دارد كه ميتوان به آب انار گيري دستي و آب انار گيري برقي اشاره نمود. از انواع آب انار گيري كه انرژي مورد نياز خود را از انرژي انسان تامين ميكند و ميتواند با نيروي دست انسان كه به اهرم آن وارد ميشود انار را آبگيري كند، نوع دستي ميباشد. اما از ديگر انواع آب انار گيري بايد به نوع برقي آن اشاره نمود كه كاربرد بسيار زيادتري نيز نسبت به نوع دستي دارد و از آن در آبميوه فروشي ها استفاده زيادي ميشود. انواع آب انار گيري در برندهاي مختلف عرضه ميشود كه متناسب با كسب و كار خود ميتوانيد مناسب ترين نوع آنرا تهيه نماييد.

خريد آب انار گيري

با خريد آب انار گيري در نوع دستي و همچنين برقي ميتوانيد تعداد زيادي انار را در عرض مدت كوتاهي آب گيري نماييد. براي خريد آب انار گيري بايد به يك سري نكات بخصوص در نوع برقي توجه داشته باشيد. اولين نكته اي در خريد آب انار گيري بايد مد نظر داشته باشيد كيفيت آن است. بخصوص در آب انار گيري برقي كيفيت دستگاه بسيار مهم است و بايد به ياد داشته باشيد كه به هر برندي كه در بازار وجود دارد نبايد اعتماد كنيد. براي خريد آب انار گيري به راحتي ميتوانيد دستگاه مورد نظر خود را بصورت اينترنتي نيز خريداري نماييد و نيازي به مراجعه حضوري به فروشگاه نميباشد. با خريد آب انار گيري به صورت اينترنتي اين ويژگي بوجود خواهد تا محصول به درب منزل و يا محل كار شما ارسال شود و در زمان و همچنين انرژي شما تا حد زيادي صرفه جويي خواهد شد.

قيمت آب انار گيري

قيمت آب انارگيري نسبت به نوع دستي و يا برقي آن متفاوت است و مطمئنا آب انار گيري برقي از قيمت بالاتري نيز برخوردار است. در قيمت آب انار گيري علاوه بر دستي و يا برقي بودن آن عوامل ديگري نيز  تاثيرگذار هستند كه يكي از مهترين عوامل را ميتوان برند آن دانست. برخي برندها در بازار وجود دارند كه به دليل فروش و كيفيت بسيار مناسب از قيمت بالايي نيز برخوردار هستند. قيمت آب انار گيري در هر فروشگاهي متفاوت ميباشد و بايد توجه داشته باشيد كه فروشگاه ها نسبت به مدل و همچنين گارانتي قيمت هاي متفاوتي را براي محصولات خود در نظر ميگيرند.  قيمت آب انار گيري اگر از محصولات گارانتي دار و شركتي باشد مطمئنا مقطوع خواهد بود. اما قيمت آب انار گيري در برخي مدل هاي خارجي و بدون گارانتي در هر فروشگاهي متفاوت ميباشد و در برخي از فروشگاه ها ميتوانيد با قيمت مناسب و در برخي ديگر بايد هرينه به مراتب بالايي را بپردازيد. فروشگاه اينترنتي ليون ايران از جمله مراكزي است كه قيمت مناسبي را ارائه مي دهدادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

يكي از وسايل بسيار پركاربرد كه توسط آن ميتوان آب انواع ميوه در حجم و اندازه  زياد را گرفت آبميوه گيري صنعتي ميباشد. آبميوه گيري صنعتي از عملكردي تقريبا مشابه با آب ميوه گيري هاي خانگي برخوردار است با اين تفاوت كه آبميوه گيري صنعتي از ابعاد بزرگتر و همچنين بدنه مستحكم تري برخوردار است. بدنه آبميوه گيري صنعتي از آلياژ هاي بسيار محكم مانند استيل كه از قابليت ضد زنگ برخوردار بوده و همچنين بسيار بهداشتي ميباشد تشكيل شده است.

انواع آبميوه گيري صنعتي

آبميوه گيري صنعتي در انواع مختلفي توليد ميشود كه هر يك از آنها را بايد متناسب با نوع كسب و كار خود تهيه نمود. به طور مثال آبميوه گيري صنعتي كه در هتل ها و همچنين مراكز بزرگ مورد استفاده قرار ميگيرد با آبميوه گيري هاي مورد استفاده در مراكز كوچك متفاوت است. برندهاي زيادي نيز وجود دارند كه انواع آبميوه گيري در مدل هاي مختلف را توليد ميكنند كه هر يك از اين برندها نيز تا كنون مدل هاي زيادي از آبميوه گيري را روانه بازار نموده اند.

خريد آبميوه گيري صنعتي

براي خريد آبميوه گيري صنعتي نكات زيادي را بايد در نظر بگيريد كه در ادامه اين نكات بسيار مهم و ارزشمند را در اختيار شما قرار خواهيم داد. از مهمترين نكات خريد آبميوه گيري صنعتي گذشته از برند و مدل قدرت موتور آن ميباشد. قدرت موتور آبميوه گيري صنعتي بايد به گونه اي باشد كه بتواند مقدار زيادي از انواع ميوه بدون آنكه با افت كيفيت مواجه شود را آبگيري كند. سرعت آبميوه گيري نيز بعد از قدرت يكي از نكات مهم در خريد آبميوه گيري صنعتي ميباشد. هر چه سرعت آبميوه گيري بالاتر باشد ميتوان آب ميوه هاي بيشتري را گرفت و اين موضوع براي مراكز شلوغ حائز اهميت ميباشد. جنس بدنه يكي از موارد بسيار مهمي است كه بايد براي خريد آبميوه گيري صنعتي در نظر داشته باشيد. جنس بدنه آبميوه گيري صنعتي معمولا از استيل و به ندرت از پلاستيك ميباشد كه البته گاهي نيز به صورت تلفيقي ميباشد. جنس بدنه آبميوه گيري صنعتي اگر از استيل باشد ميتواند دوام و كيفيت آبميوه گيري را تضمين كند. شايد اندازه دهانه در آبميوه گيري خانگي مهم نباشد اما در آبميوه گيري صنعتي بسيار مهم است و بايد قبل از خريد آبميوه گيري صنعتي به اين موضوع توجه داشته باشيد كه هر چه دهانه گشادتر باشد در نتيجه كار با سرعت بيشتري پيش ميرود. جنس تيغه و همچنين ميزان مصرف انرژي از موارد ديگري هستند كه در خريد آبميوه گيري صنعتي بايد در نظر بگيريد.

قيمت آبميوه گيري صنعتي

قيمت آبميوه گيري صنعتي در برندهاي مطرح و نام آشنا بالاتر ميباشد. هر چه برند آبميوه گيري مطرح تر باشد در نتيجه قيمت آن نيز افزايش خواهد يافت. قيمت آبميوه گيري صنعتي به عواملي كه در بالا براي خريد آن اشاره شد نيز بستگي دارد. اگر امكانات فوق در آبميوه گيري مورد نظر شما وجود داشته باشد در نتيجه قيمت آبميوه گيري صنعتي نيز بالا خواهد رفت. قيمت آبميوه گيري صنعتي در برخي فروشگاه ها بسيار مصفانه و در برخي ديگر بسيار بالا ميباشد كه در اين بين فروشگاه اينترنتي ليون ايران بهترين قيمت ها را ارائه ميدهد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

مخلوط كن صنعتي همانطور كه از نامش نيز به خوبي پيداست براي آشپزخانه هاي صنعتي و بزرگ مانند رستوران ها كاربرد بسيار زيادي دارد. توسط مخلوط كن صنعتي ميتوان انواع آب ميوه، غذاهاي مختلف، سس و ديگر مواد غذايي را توليد نمود. مخلوط كن صنعتي بر خلاف مخلوط كن هاي خانگي ميتواند حجم بالايي از مواد غذايي را با قدرت بيشتر خرد و ريز نمياد. مخلوط كن صنعتي از ظرف يا همان پارچ بزرگتري نسبت به نوع خانگي برخوردار است و به همين دليل ميتوان حجم بالايي از مواد را با يكديگر مخلوط نمود.

انواع مخلوط كن صنعتي

انواع مخلوط كن صنعتي را ميتوانيد با مراجعه به فروشگاه خريداري نماييد. انواع مخلوط كن صنعتي وجود دارد كه  تفاوت هايي از برخي لحاظ با يكديگر دارند. انواع مخلوط كن صنعتي از لحاظ نوع تيغ، نوع پارچ و همچنين نوع موتور با يكديگر متفاوت هستند.  انواع مخلوط كن صنعتي در برندها  و مدل هاي مختلف عرضه ميشود كه هر يك از كيفيت متفاوتي برخوردار هستند. برخي از انواع مخلوط كن صنعتي بسيار با كيفيت و برخي ديگر بعد از مدتي كيفيت و قدرت خود را تا حد زيادي از دست ميدهند.

خريد مخلوط كن صنعتي

اولين موردي كه در هنگام خريد مخلوط كن صنعتي با آن مواجه خواهيد شد برندهاي متعددي از مخلوط كن هستند. امروزه برندهاي بسيار زيادي از مخلوط كن در فروشگاه هاي كشور وجود دارند كه ميتوانيد يكي را متناسب با كسب و كار خود تهيه نماييد. براي خريد مخلوط كن صنعتي بايد به نوع موادي كه قصد خرد كردن آنها را داريد توجه داشته باشيد. يكي از نكات بسيار مهمي كه براي خريد مخلوط كن صنعتي الزاما بايد در نظر داشته باشيد جنس پارچ مخلوط كن ميباشد. در آشپزخانه هاي صنعتي هر نوع مواد غذايي با درجه حرارت هاي مختلف تهيه ميشوند كه به همين دليل بهتر است مخلوط كن هايي را انتخاب كنيد كه از پارچ هاي ضد زنگ و مقاوم در برابر حرارت برخوردار باشند. برخي از پارچ هاي مخلوط كن ها از نوع ضد زنگ و مقاوم در برابر حرارت هستند كه ميتوانيد از آنها براي تهيه مواد غذايي گرم و يا بسيار سرد استفاده نماييد.

قيمت مخلوط كن صنعتي

قيمت مخلوط كن صنعتي نسبت به مشخصات و همچنين ويژگي هاي آن متفاوت ميباشد. هر چه امكانات مخلوط كن صنعتي و همچنين قدرت آن بيشتر باشد در نتيجه از قيمت بالاتري نيز برخوردار خواهد بود. قيمت مخلوط كن صنعتي در برندهاي گوناگون نيز متفاوت ميباشد. هر يك از برندهاي مخلوط كن صنعتي كه در كشور ما وجود دارند از قيمت متفاوتي برخوردار هستند كه البته اين تفاوت قيمت ها بي دليل نيست. افزايش قيمت مخلوط كن صنعتي در برخي از برندهايي كه امروزه در بازار بفروش ميرسند بي دليل نيست زيرا برخي برندها به دليل محبوبيتشان  متقاضيان زيادي دارند و همين موضوع ميتواند افزايش قيمت آنها را در پي داشته باشد. قيمت مخلوط كن صنعتي در فروشگاه اينترنتي ليون ايران مناسبتر از فروشگاه هاي حضوري ميباشد زيرا اين فروشگاه ها امكان كاهش قيمت به دلايل مختلف را دارند و اگر به فروشگاه اينترنتي سري زده باشيد متوجه قيمت هاي مناسب خواهيد شد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

براي تيز كردن و يا صاف كردن لبه هاي چاقو از وسايل زيادي استفاده ميشود كه يكي از اين وسايل مسقل ميباشد. مسقل از جمله ابزارهايي است كه از شكل ظاهري و ساختار بسيار ساده اي برخوردار است و از يك دسته به همراه بدنه اصلي تشكيل شده است. قسمت اصلي مسقل كه توسط آن ميتوان عمل تيز كردن را انجام داد از آلياژ خاصي تشكيل شده است كه كاملا مناسب براي تيز كردن انواع چاقو ميباشد.

انواع مسقل

مسقل با اينكه از ظاهر و ساختار ساده اي برخوردار است و در داخل كشور نيز توليد ميشود با اين حال از كشورهاي ديگر نيز  وارد ميشود. انواع مسقل در نوع خارجي و همچنين داخلي در بازار ايران يافت ميشود كه البته نميتوان گفت كه كدام يك از كيفيت بالاتري برخوردار هستند. انواع مسقل در نوع ايراني نيز وجود دارد كه كيفيت بالايي دارند و از لحاظ كيفي ميتوانند با نمونه هاي خارجي رقابت كنند.

خريد مسقل

براي خريد مسقل به پيشنهاد افرادي كه از هيچ تخصصي در اين زمينه برخوردار نيستند توجهي نكنيد زيرا مسقل با اينكه از ابزارهاي به ظاهر ساده محسوب ميشود  اما براي تيز كردن هر نوع چاقويي نميتوان از يك مسقل استفاده كرد. براي تيز كردن چاقوهاي مختلف بايد از يك نوع مسقل بخصوص استفاده شود. براي خريد مسقل دست شما باز است تا نوع خارجي و يا ايراني آنرا خريداري كنيد كه البته از لحاظ كيفي نوع ايراني و خارجي تفاوت چنداني با يكديگر ندارند. براي خريد مسقل به كوچك يا بزرگ بودن آن توجه داشته باشيد. اگر قصد داريد تا چاقو با تيغه هاي بزرگ را تيز كنيد بهتر است تا مسقل با ابعاد بزرگ را خريداري كنيد.  براي خريد مسقل به راحت بودن آن در هنگام استفاده نيز توجه داشته باشيد. دسته مسقل بايد به گونه اي باشد كه به راحتي در دست قرار بگيرد. اگر دسته مسقل به گونه اي باشد كه به راحتي در دست قرار نگيرد ميتواند باعث آزرده  و خسته شدن دستها شود.

قيمت مسقل

مسقل از قيمت چندان بالايي برخوردار نيست و اگر گذرتان به قصابي خورده باشد حتما تعداد مسقل هاي زيادي را ديده ايد كه بر روي ميز قصاب و يا آويزان بر روي ديوار قرار دارد. قيمت مسقل ميتواند نسبت به بزرگ  و كوچك بودن آن متفاوت باشد. هر چه مسقل از ابعاد بزرگتري برخوردار باشد در نتيجه گرانتر نيز خواهد بود. به طور كلي در قيمت مسقل عواملي دخيل هستند كه به برخي از آنها اشاره خواهيم نمود. قيمت مسقل نسبت به متريالي كه در آن به كار رفته بستگي دارد و هر چه  كيفيت اين متريال بالاتر باشد در نتيجه قيمت آن نيز افزايش خواهد يافت. قيمت مسقل اگر تمايل داشته باشيد تا ست كامل آن كه همان مجموعه اي از انواع مسقل ميباشد را تهيه كنيد بالاتر از مسقل هاي تكي ميباشد. 

نيازي نيست تا براي خريد مسقل به فروشگاه هاي حضوري مراجعه نماييد و به راحتي ميتوانيد مسقل و يا مسقل هاي مورد نياز خود را به صورت اينترنتي از فروشگاه اينترنتي ليون ايران تنها با چند كليك ساده خريداري نموده و در هر شهري كه باشيد در محل دريافت نماييد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

تيز كردن چاقوها با هر ابزاري امكان پذير نيست و بايد از ابزارهاي مخصوص براي اينكار  استفاده شود. چاقو تيز كن براي تيز كردن لبه انواع چاقو وسيله كاملا مناسبي است و توسط آن ميتوان در هر زمان كه نياز داشت چاقوهاي موجود در آشپزخانه را تيز نمود. البته از چاقو تيز كن نه تنها در آشپزخانه هاي خانگي بلكه در قصابي ها و فروشگاه هايي كه به عرضه گوشت و ديگر مواد غذايي مشغول هستند نيز مورد استفاده بسيار زيادي دارد.

انواع چاقو تيز كن

چاقو تيز كن در ابعاد و اشكال گوناگوني توليد ميشود كه هر يك از آنها را بايد متناسب با كسب و كار خود تهيه نمود. چاقو تيز كن يكي از ابزارهاي مورد نياز و كاملا ضروري براي افرادي است كه از چاقو استفاده بسيار زيادي دارند. اگر به برخي از قصابي ها مراجعه كرده باشيد حتما چاقو تيز كن را بر روي ميز كار مشاهده نموده ايد. انواع چاقو تيز كن وجود دارد كه برخي از آنها برقي هستند و نيازي به استفاده از نيروي انساني براي استفاده از آنها وجود ندارد.

خريد چاقو تيز كن

همانطور كه در بالا نيز به آن اشاره شد چاقو تيز كن در انواع مختلفي توليد ميشود كه يك نوع  دستي و نوع ديگر برقي ميباشد. براي خريد چاقو تيز كن به ياد داشته باشيد كه اگر استفاده زيادي  از چاقو داريد بايد نوع برقي آنرا انتخاب كنيد. چاقو تيز كن هاي دستي براي تيز كردن انواع چاقو به زمان و همچنين انرژي زيادي نياز دارند كه از همينرو براي افرادي كه مصرف بالايي از چاقو  دارند مانند قصابي ها مناسب نميباشد. اگر مصرف زيادي از چاقو تيز كن داريد بهتر است تا نوع برقي آنرا خريداري نماييد. براي خريد چاقو تيز كن به ابعاد آن نيز توجه داشته باشيد و اگر قصد داريد تا فضاي كمي را به آن اختصاص دهيد بايد توجه داشته باشيد كه از چاقو تيز كن هاي با ابعاد كوچك استفاده نماييد. البته چاقو تيزكن هاي خانگي و دستي معمولا ابعاد كوچكي دارند و فضاي كمي را نيز اشغال ميكنند. خريد چاقو تيز كن كار چندان تخصصي نيست مگر آنكه قصد داشته باشيد تا نوع برقي آنرا تهيه كنيد كه در اين صورت بايد نسبت به برند و كيفيت دستگاه اطلاعاتي را كسب كرده و سپس خريد خود را انجام دهيد.

قيمت چاقو تيز كن

قيمت چاقو تيز كن نسبت به نوع آن متفاوت ميباشد. به طور مثال قيمت چاقو تيز كن هاي برقي بالاتر از نوع دستي ميباشد. برند نيز ميتواند قيمت چاقو تيز كن را كاهش و يا افزايش دهد. برخي از چاقو تيز كن ها در برندهاي خارجي وجود دارند كه در بازار ايران بفروش ميرسند و از قيمت نسبتا بالاتري در مقايسه با برندهاي ايراني برخوردار هستند. بيشتر فروشگاه ها قيمت چاقو تيز كن در يك برند و مدل را بسيار متفاوت در نظر ميگيرند كه به همين دليل بهتر است ابتدا مقايسه اي را از بابت قيمت در چندين فروشگاه انجام داده و سپس محصول مورد نظر خود را سفارش دهيد. قيمت چاقو تيز كن را به راحتي ميتوانيد از فروشگاه اينترنتي ليون ايران استعلام كرده تا بتوانيد مناسبترين قيمت را به دست آوريد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

بهداشت از مهمترين مسائلي است كه بايد در آشپزخانه هاي صنعتي رعايت شود. همين موضوع باعث شده تا تجهيزاتي ابداع شوند كه دخالت دست در شستشوي ظروف را تا حد زيادي كاهش دهد. از جمله تجهيزاتي كه امروزه در آشپزخانه هاي صنعتي كاربرد زيادي پيدا كرده است و وظيفه آن شستن ظروف ميباشد ظرفشويي صنعتي است. حتما با ظرفشويي هايي كه در منازل به كار ميروند آشنايي داريد. ظرفشويي صنعتي نيز همانند ظرفشويي هاي خانگي ميتواند انواع ظروف را شستشو دهد اما از لحاظ عملكرد، ساختار، شكل ظاهري و همچنين تعداد ظروفي كه ميتواند مورد شستشو قرار دهد متفاوت ميباشد. ظرفشويي صنعتي از زماني كه در آشپزخانه هاي بزرگ و صنعتي به كار گرفته شده است توانسته بهره وري را تا حد بسيار زيادي افزايش دهد.

انواع ظرفشويي صنعتي

ماشين ظرفشويي صنعتي در انواع مختلفي توليد و بفروش ميرسد كه هر كدام مناسب براي يك مكان خاص ميباشد. از انواع ظرفشويي صنعتي ميتوان به ظرفشويي رستوراني، ظرفشويي بيمارستاني، ظرفشويي هتلي و ظرفشويي هاي مناسب براي سازمان ها و ارگان هاي بزرگ اشاره نمود. انواع ظرفشويي صنعتي را ميتوانيد از شركت ها و فروشگاه ها بصورت حضوري و غير حضوري با دريافت مشاوره خريداري نماييد.

خريد ظرفشويي صنعتي

براي خريد ظرفشويي در هر نوعي كه باشيد بايد نكاتي را مد نظر داشته باشيد. از مهمترين نكاتي كه بايد در خريد ظرفشويي صنعتي مد نظر داشته باشيد ميزان مصرف انرژي آن ميباشد. در هنگام خريد ظرفشويي صنعتي ميتوانيد برچسب انرژي كه بر روي آن چسبانده شده است را بررسي كرده و سپس با اطلاع از ميزان مصرف آن خريد خود را انجام دهيد. در خريد ظرفشويي صنعتي بعد از آنكه از ميزان مصرف برق آن مطلع شديد بايد به ميزان مصرف آب آن نيز توجه داشته باشيد. ميزان مصرف آب ظرفشويي صنعتي در هر بار شستشو را از فروشنده جويا شده و سپس خريد خود را انجام دهيد. ظرفشويي هاي صنعتي كه ميزان مصرف آب آنها بهينه ميباشد، ميتوانند در مصرف هزاران ليتر آب در سال صرفه جويي كنند. راحتي كاربري يكي ديگر از نكاتي است كه در خريد ظرفشويي صنعتي بايد به آن توجه زيادي داشته باشيد. از اين دستگاه افرادي استفاده ميكنند كه تخصص و تجربه چندان زيادي نداشته و به همين دليل هر چه كاربري دستگاه راحت تر باشد فرد به راحتي ميتواند با دستگاه كار كند. در خريد ظرفشويي صنعتي از كيفيت دستگاه اطمينان حاصل كنيد زيرا برخي دستگاه ها به دليل اينكه كيفيت پاييني دارند در عرض مدت كوتاهي خراب ميشوند.

قيمت ظرفشويي صنعتي

تمام ويژگي هايي كه در بالا براي يك ظرفشويي مناسب و استاندارد نام برده شد ميتواند در قيمت ظرفشويي صنعتي تاثير گذار ميباشد. قيمت ظرفشويي صنعتي نسبت به كيفيت آن متفاوت است و هر چه كيفيت بالاتري داشته باشد در نتيجه قيمت آن افزايش خواهد يافت. فروشندگان نيز در قيمت ظرفشويي صنعتي تاثير زيادي دارند و برخي از فروشندگان به دليل اينكه محصولات خود را بصورت واسطه اي بفروش ميرسانند قيمت ها را تا حدي افزايش ميدهند تا سود بيشتري عايدشان شود. خريد ظرفشويي صنعتي را از شركتهايي انجام دهيد كه محصولات خود را بصورت مستقيم و بدون واسطه مانند فروشگاه اينترنتي ليون ايران بفروش برسانند.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

در قنادي ها و به طور كلي آشپزخانه هاي صنعتي از تنور گازي براي پخت نان و شيريني استفاده ميشود و توانسته سرعت و كيفيت پخت را نيز تا حد زيادي افزايش دهد. تنور گازي همانطور كه از نامش نيز پيداست انرژي مورد نياز خود براي پخت را از گاز تامين ميكند. در بيشتر  قنادي ها و نانوايي ها از تنور گازي براي توليد نان و شيريني و يا حتي كلوچه در تعداد بالا استفاده ميشود و جالب است بدانيد كه هيچ دستگاهي نميتواند پختي با كيفيت تر از اين دستگاه داشته باشد.

انواع تنور گازي

تنور گازي در انواع مختلفي توليد ميشود كه ميتوان به تنور گازي استيل، نيمه استيل، رنگ كوره اي و گالوانيزه اشاره نمود. تنور گازي در نوع خانگي نيز توليد ميشود كه علاقمندان به پخت كيك و شيريني در منزل ميتوانند آنرا تهيه و استفاده نمايند. انواع تنور گازي در نوع خانگي و صنعتي را بايد با در نظر  گرفتن ميزان مصرف خود تهيه نماييد. هر چه ميزان مصرف شما بالاتر باشد در نتيجه بايد تنوري را تهيه كنيد كه از مخزن بزرگتري برخوردار باشد.

خريد تنور گازي

اگر تصور ميكنيد كه براي خريد تنورگازي نياز به اطلاعات و دريافت مشاوره نداريد كاملا اشتباه ميكنيد. براي خريد تنور گازي بايد به نكات مهمي توجه داشته باشيد. براي خريد تنور گازي بايد به كيفيت بدنه دستگاه توجه كنيد. كيفيت بدنه تنور گازي بايد به گونه اي باشد كه در برابر حرارت مقاوم بوده و تغيير رنگ ندهد. در ساخت تنور گازي براي قسمت هاي داخلي و خارجي بدنه از استيل استفاده ميشود كه نوع استيل بايد درجه يك باشد تا بتواند حرارت بالا را به خوبي تحمل كند. ورق هاي استيل با كيفيت يك مزيت بزرگ را در اختيار شما قرار ميدهند كه آن هم نظافت آسان داخل دستگاه ميباشد. هر چه كيفيت استيل بالاتر برود در نتيجه راحت تر ميتوان بخش داخلي را تميز نمود. كاركرد آسان با دستگاه نيز در خريد تنور گازي بايد در نظر گرفته شود. هر چه دستگاه از كاربري آسانتري برخوردار باشد در نتيجه فرد به راحتي ميتواند با آن كار كند.

قيمت تنور گازي

عوامل زيادي وجود دارند كه در قيمت تنور گازي تاثير گذار هستند. در قيمت تنور گازي برند دستگاه تاثير بسيار زيادي دارد.  تنور گازي در برندهاي خارجي و داخلي توليد ميشود كه البته بايد خاطر نشان شويم برندهاي خارجي از قيمت بالاتري برخوردار هستند. در قيمت تنور گازي آلياژ به كار رفته در بدنه و قسمت هاي داخلي موثر هستند و اگر از متريال هاي درجه يك در ساخت آن استفاده شده باشد در نتيجه بايد بودجه بيشتري را براي خريد كنار بگذاريد. قيمت تنور گازي به يك مورد بسيار مهم نيز بستگي دارد و آن نيز فروشنده ميباشد. فروشندگان نسبت به برند و مدل دستگاه قيمت تنور گازي را تعيين ميكنند و در واقع ميتوان گفت قيمت معين و مشخصي براي آن در بازار وجود ندارد. براي اينكه بتوانيد بهترين و مناسبترين قيمت تنور گازي را بيابيد ميتوانيد استعلام قيمت را از چندين فروشگاه انجام داده و سپس خريد خود را انجام دهيد. پيشنهاد ما به شما خريد از فروشگاه اينترنتي ليون ايران مي باشدادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

امروزه غذاساز يا همان بلندر از وسايل ضروري يك آشپزخانه محسوب ميشود و به وسيله آن ميتوان انواع مواد غذايي را به خوبي و در عرض مدت كوتاهي له و يا به قطعات ريز تبديل نمود. بلندر از يك ظرف گود به همراه يك تيغه تيز تشكيل شده است كه اين تيغه ها ميتوانند مواد غذايي را به خوبي خرد و ريز كنند. بلندر از محبوبيت بسيار زيادي در ميان خانم هاي خانه دار و همچنين آشپزخانه هاي صنعتي برخوردار است كه همين موضوع آنرا در رده پر فروش ترين تجهيزات آشپزخانه قرار داده است.

انواع بلندر

انواع بلندر وجود دارد كه از لحاظ كاربرد با يكديگر متفاوت هستند. يكي از انواع بلندر كه براي آشپزخانه هاي خانگي مورد استفاده قرار ميگيرد بلندر خانگي نام دارد و ميتواند حجم كمي از مواد غذايي را در طول روز براي مصرف خرد و له كند. در بيشتر آشپزخانه ها بلندر خانگي مورد استفاده قرار ميگيرد و مطمئنا شما هم كه در حال خواندن اين مطلب هستيد از يك بلندر در آشپزخانه خود بهره ميبريد. از انواع بلندر كه تفاوت هايي از لحاظ گنجايش مخزن و قدرت موتور دارد بلندر صنعتي است. بلندر صنعتي داراي موتوري پر قدرت تر و همچنين يك مخزن با گنجايش بيشتر ميباشد كه براي آشپزخانه هاي صنعتي مانند رستوران ها كاربرد بسيار زيادي دارد.

خريد بلندر

براي خريد بلندر ابتدا بايد نكات بسيار مهمي را مد نظر قرار دهيد. در خريد بلندر ابتدا بايد به نياز و نوع مصرف خود توجه داشته باشيد. براي خريد بلندر  نسبت به مصرف خود ميتوانيد بلندر غذا، بلندر بار و بلندر دستي را خريداري نماييد. با خريد بلندر غذا قادر خواهيد بود تا به كمك تيغه هاي تيز آن انواع مواد غذايي را به راحتي خرد كرده و مورد استفاده قرار دهيد. بلندر بار همانطور كه از نامش نيز پيداست براي كافي شاپ ها و اين دست صنوف مناسب ميباشد. بلندر بار ميتواند انواع آبميوه، كوكتل ميوه و نوشيدني هاي مختلف را تهيه نمايد. با خريد بلندر دستي ميتوانيد مواد غذايي را در منزل خرد و به قطعات ريز تبديل كنيد. بلندر دستي از لحاظ ابعاد و اندازه با بلندرهاي صنعتي متفاوت است و كوچكتر ميباشد. براي خريد بلندر بايد بودجه خود را نيز مد نظر داشته باشيد و توجه داشته باشيد كه برخي بلندرها نسبت به برند و مدلشان از قيمت بالايي برخوردار هستند.

قيمت بلندر

قيمت بلندر نسبت به برند و مدل آن متفاوت ميباشد. در فروشگاه ها انواع بلندر در برندها و همچنين مدل هاي مختلف بفروش ميرسد كه  هر يك نيز از قيمت متفاوتي برخوردار هستند. البته نبايد اين موضوع نيز ناگفته بماند كه قيمت بلندر در فروشگاه هاي مختلف نيز متفاوت ميباشد و برخي از فروشگاه ها قيمت هاي خود را بسيار غيرمنصفانه و بالا در نظر ميگيرند. قيمت بلندر در فروشگاه هاي اينترنتي نسبت به فروشگاه هايي كه بصورت حضوري محصولات خود را عرضه ميكنند بسيار مناسب ميباشد. در فروشگاه اينترنتي ليون ايران علاوه بر اينكه ميتوانيد بلندر با قيمت مناسب را خريداري نماييد قادر خواهيد بود تا با مشاهده محصولات و دريافت اطلاعات كامل خريدي آگاهانه داشته باشيد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

بستني از پرمصرف ترين  نوع دسر  در دنيا و همچنين كشور ما محسوب ميشود. بستني بخصوص در فصول گرم سال از مصرف بالايي برخوردار است و مطمئنا برخي از بستني فروشي ها را در بهار يا تابستان مشاهده نموده ايد كه صف هاي طويلي در مقابل آنها براي خريد بستني تشكيل شده است. از اسكوپ بستني براي قرار دادن تكه هاي بستني در ظرف استفاده ميشود و كاربرد بسيار زيادي دارد. اسكوپ بستني يكي از وسايل بسيار پركاربرد در بستني فروشي ها ميباشد.

انواع اسكوپ بستني

براي ساخت اسكوپ بستني از استيل استفاده شده است و كمتر اسكوپي را ميتوانيد بيابيد كه براي ساخت آن از ساير متريال ها استفاده شده باشد. البته اسكوپ بستني در اشكال مختلفي توليد ميشود كه هر كدام ميتوانند فرم خاصي را به بستني بدهند. انواع اسكوپ بستني در اشكال مختلف به صورت سليقه اي خريداري ميشوند كه البته پركاربردترين نوع آن اسكوپ بستني گرد ميباشد. اگر تا بحال به يك بستني فروشي براي خريد بستني مراجعه كرده باشيد متوجه شده ايد كه انواع اسكوپ بستني بصورت گرد موجود ميباشد.

خريد اسكوپ بستني

هر خريداري تمايل دارد تا اسكوپ بستني در اشكال مورد نظر خود را خريداري كند كه از همين رو در يك فروشگاه بايد تنوع زيادي از اسكوپ وجود داشته باشد تا دست خريدار براي انتخاب باز باشد. فروشگاه هاي مختلفي براي خريد اسكوپ بستني مشغول به فعاليت هستند كه در اين بين فروشگاه هاي اينترنتي بهترين گزينه پيش روي مشتريان خواهند بود. فروشگاه اينترنتي اين امكان را براي خريد اسكوپ بستني به وجود مي آورد تا بتوان از ميان تعداد زيادي محصول آنچه را كه مد نظر ميباشد سفارش داد.

قيمت اسكوپ بستني

قيمت اسكوپ بستني را چندين عامل مختلف تعيين ميكنند. يكي از مهمترين عواملي كه در قيمت اسكوپ بستني تاثيرگذار است را ميتوان نوع متريالي دانست كه در ساخت آن به كار رفته است. اگر نگاهي به مطالب بالا بيندازيد متوجه خواهيد شد كه اصلي ترين متريال ساخت اسكوپ استيل ميباشد. قيمت اسكوپ استيل از ساير اسكوپ هايي كه در ساخت آنها به طور مثال از پلاستيك استفاده شده است بالاتر ميباشد. قيمت اسكوپ بستني نسبت به اشكال آن نيز متفاوت است. اسكوپ بستني گرد از ساير اسكوپ ها قيمت مناسب تر و مقرون به صرفه تري دارد. البته اگر به دنبال مناسبترين قيمت اسكوپ بستني هستيد بهتر است فروشگاه هاي اينترنتي را براي خريد انتخاب كنيد. قيمت اسكوپ بستني در فروشگاه هاي اينترنتي كاملا مناسب و مقرون بصرفه ميباشد و ميتوانيد انواع اسكوپ را با قيمت هايي بسيار مناسبتر از فروشگاه هاي حضوري تهيه نماييد.

اسكوپ بستني را ميتوان بصورت يك مجموعه كامل از اشكال مختلف نيز خريداري نمود. برخي از افراد تمايل دارند تا بستني را در اشكال مختلف به خريدار ارائه دهند كه از اين رو ميتوانند يك ست كامل از اسكوپ كوچك تا بزرگ و همچنين اشكال مختلف را خريداري نموده و استفاده نمايند. برخي از فروشگاه ها وجود دارند كه مجموعه اي از اسكوپ ها را بفروش ميرسانند و فروش آنها نيز به صورت اينترنتي ميباشد مانند فروشگاه اينترنتي ليون ايران كه ميتوانيد بصورت آنلاين خريد خود را انجام داده و در محل تحويل بگيريد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ]
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراح بیگ سایت