دارامان

طراحي وب سايت

طراحي وب سايت
 

يخ در بهشت يكي از نوشيدني هاي بسيار پر مصرف در فصول گرم سال ميباشد. يخ در بهشت توسط دستگاهي به همين نام يعني دستگاه يخ در بهشت توليد ميشود. دستگاه يخ در بهشت امروزه در بيشتر آبميوه فروشي ها و همچنين فروشگاه هاي مختلف مورد استفاده قرار ميگيرد. دستگاه يخ در بهشت  در برندها و مدل هاي مختلفي توليد ميشود كه هر يك از عملكرد و ظرفيت متفاوتي برخوردار هستند. دستگاه يخ در بهشت مانند ساير تجهيزات فروشگاهي بايد از كيفيت و همچنين عملكرد مناسبي برخوردار باشد.  برندهاي خارجي و ايراني زيادي از دستگاه يخ در بهشت وجود دارند كه هر يك از كيفيت و همچنين عملكرد متفاوتي برخوردار هستند. اما چگونه ميتوان تشخيص داد كه كدام يك از دستگاه هاي يخ در بهشت موجود در فروشگاه از كيفيت و عملكرد مناسبي برخوردار هستند؟ تشخيص اينكه كدام يك از دستگاه هاي يخ در بهشت كيفيت و عملمرد بهتري دارند براي خريدار مشكل ميباشد مگر آنكه خريدار تجربه استفاده از دستگاه هاي مختلف را داشته باشد.

انواع دستگاه يخ در بهشت

انواع دستگاه يخ در بهشت بفروش ميرسد كه از چند لحاظ با يكديگر متفاوت هستند. انواع دستگاه يخ در بهشت از لحاظ برند، كيفيت و همچنين ظرفيت با يكديگر متفاوت هستند. براي خريد انواع دستگاه يخ در بهشت بايد توجه داشته باشيد كه هر دستگاهي ممكن است متناسب با نياز شما نباشد. به همين دليل بهتر است ابتدا و قبل از آنكه اقدامي براي خريد دستگاه انجام دهيد ابتدا بررسي نماييد كه دستگاه مناسب با نياز شما ميباشد يا خير. فروشگاه اينترنتي كه در زمينه عرضه انواع دستگاه يخ در بهشت فعال هستند ميتوانند راهنمايي كاملي را نسبت به دستگاه در اختيار شما قرار دهند.

خريد دستگاه يخ در بهشت

براي خريد دستگاه يخ در بهشت بهتر است فروشگاه هايي را انتخاب كنيد كه در گام اول برندهاي زيادي از اين نوع دستگاه را موجود داشته باشند. فروشگاه هايي كه برندهاي زيادي از دستگاه يخ در بهشت را موجود داشته باشند دست خريدار را باز ميگذارند تا انتخابي آگاهانه تر داشته باشد. براي خريد دستگاه يخ در بهشت ميتوانيد فروشگاه هاي اينترنتي را نيز انتخاب كنيد و لزومي ندارد تا تنها انتخاب شما فروشگاه هاي حضوري باشد. براي خريد دستگاه يخ در بهشت در گام دوم بايد به ضمانت نامه دستگاه توجه داشته باشيد. برخي از دستگاه هاي يخ در بهشت داراي ضمانت نامه و برخي ديگر هيچگونه ضمانت نامه اي ندارند كه به همين دليل بهتر است نسبت به گارانتي دستگاه مد نظر خود اطمينان حاصل نماييد.

قيمت دستگاه يخ در بهشت

قيمت دستگاه يخ در بهشت نسبت به ايراني و خارجي بودن آن متفاوت است. معمولا قيمت دستگاه يخ در بهشت خارجي نسبت به نمونه هاي ايراني و داخلي بالاتر است و براي برندهاي خارجي بايد مبلغ بالاتري را بپردازيد.  البته  برخي از برندهاي ايراني دستگاه يخ در بهشت نيز وجود دارند كه از كيفيت بالا و مشابه با نمونه هاي خارجي برخوردار هستند كه اين دسته از دستگاه ها نيز قيمت تقريبا بالاتري دارند. استعلام قيمت دستگاه يخ در بهشت را ميتوانيد از فروشگاه اينترنتي ليون ايران انجام دهيد و راحت ترين روش براي دريافت استعلام ميباشد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

بستني يكي از لذيذ ترين دسرها در فصول گرم سال محسوب ميشود كه البته بسياري از مردم تمايل زيادي دارند تا در ساير فصل ها نيز از آن استفاده كنند. بستني به دور روش توليد و به فروش ميرسد. يكي از روش هايي كه براي توليد بستني از گذشته تا كنون كاربرد دارد روش دستي يا سنتي ميباشد. مشكلي كه در روش سنتي تهيه بستني وجود دارد بايد به غير بهداشتي بودن آن اشاره كرد. اما روش ديگري نيز براي تهيه بستني وجود دارد كه در آن استفاده از دست به طور كامل حذف شده و بستني به طور كاملا بهداشتي تهيه ميشود. دستگاه بستني يكي از دستگاه هاي عصر جديد محسوب ميشود كه توسط آن انواع بستني بصورت كاملا بهداشتي توليد و به مشتري عرضه ميشود. اگر نگاهي به بستني فروشي ها انداخته باشيد حتما دستگاه بستني را مشاهده نموده ايد.

انواع دستگاه بستني

دستگاه بستني در انواع مختلفي توليد ميشود كه هر يك از ويژگي ها و خصوصيات خاصي برخوردار هستند. انواع دستگاه بستني را بايد متناسب با نياز خود خريداري نماييد. دستگاه هاي بستني بصورت كوچك و بزرگ توليد و بفروش ميرسند كه بايد به نوع مصرف توجه داشته باشيد. انواع دستگاه بستني در برندهاي داخلي و خارجي توليد ميشوند كه هر يك نيز از لحاظ كيفي، قيمت و همچنين عملكرد با يكديگر تفاوت هايي دارند. انواع دستگاه بستني را بايد با در نظر گرفتن گارانتي آن خريداري كنيد. تا جاي ممكن سعي كنيد تا به سراغ انواع دستگاه بستني كه از گارانتي برخوردار ميباشند برويد. البته برخي از انواع دستگاه بستني نيز وجود دارند كه از نوع وارداتي و بدون گارانتي هستند كه كيفيت آنها بي نظير ميباشد. اما براي تهيه اين دسته از دستگاه ها بهتر است تا ابتدا بررسي هايي را نسبت به كارايي و كيفيت دستگاه انجام دهيد.

خريد دستگاه بستني

براي خريد دستگاه بستني بايد نكات مهمي را به خاطر بسپاريد. يكي از نكات مهم براي خريد دستگاه بستني ابعاد آن ميباشد. هر چه ابعاد دستگاه بيشتر بايد در نتيجه ظرفيت مخزن آن نيز بالاتر خواهد رفت. براي خريد دستگاه بستني بايد در نظر داشته باشيد كه كيفيت آن بسيار حائز اهميت است و دستگاه هاي بي كيفيت در عرض مدت كوتاهي خراب شده و مجبور به تعمير آن خواهيد شد. براي خريد دستگاه بستني اگر نسبت به كيفيت آن اطمينان نداريد پس بايد از فروشنده مدل مورد نظر خود را بصورت گارانتي دار خريداري كنيد تا در صورت لزوم از گارانتي براي تعمير استفاده نماييد.

قيمت دستگاه بستني

قيمت دستگاه بستني نسبت به برند و مدل آن متفاوت است. برخي از برندهاي دستگاه بستني وجود دارند كه چندين مدل دستگاه را توليد ميكنند كه برخي از آنها به دليل قابليت هاي زيادي كه دارد از قيمت بالاتري نيز برخوردار هستند. بهتر است به قيمت بالاي دستگاه بستني در برخي برندها توجهي نكرده و خريد خود را انجام دهيد زيرا بايد اين نكته را مد نظر داشته باشيد كه قيمت بالا به معناي كيفيت بالاتر خواهد بود. دستگاه بستني را بدون استعلام قيمت خريداري نكنيد و قبل از هر چيز ابتدا نسبت به قيمت آن اطمينان حاصل كنيد. براي خريد مي توانيد به سراغ فروشگاه اينترنتي ليون ايران برويد .ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

هيچ يك از تجهيزات به كار رفته در يك بستني فروشي به اندازه تاپينك بستني كاربرد ندارد. تاپينگ بستني از تجهيزاتي است كه همگي ما بارها آنرا در قسمت وردي بستني فروشي ها و يا داخل مغازه  ديده ايم. تاپينگ بستني وسيله اي يخچال مانند است كه بستني ها درون ظرف هاي آن ريخته شده و سپس بصورت اسكوپي بفروش ميرسند. تاپينگ بستني اين امكان را ايجاد ميكند تا انواع بستني در معرض ديد مشتري قرار گرفته و به راحتي بتواند بستني مورد نظر خود را انتخاب نمايد.

انواع تاپينگ بستني

تاپينگ بستني در انواع مختلفي توليد ميشود كه بيشتري تفاوت هر مدل با يكديگر در ابعاد و همچنين شكل ظاهري آنها ميباشد. انواع تاپينك بستني در داخل و همچنين خارج كشور توليد ميشوند كه البته برند و مدل هاي ايراني با كيفيتي در بازار وجود دارد كه ميتوانيد خريد خود را از ميان نوع ايراني انجام دهيد. انواع تاپينگ بستني ساخت داخل از قيمت مناسبي نيز برخوردار هستند.

خريد تاپينگ بستني

مهمترين نكته براي خريد تاپينگ بستني ابعاد و شكل ظاهري آن ميباشد. اما چرا ابعاد و شكل در خريد تاپينگ بستني مهم است؟ همانطور كه ميدانيد تمام بستني فروشي ها از متراژ معين و مشخصي برخوردار نيستند. همين موضوع باعث شده تا براي خريد تاپينگ بستني نسبت به فضاي خود اقدام كنيد. اگر فضاي مغازه كوچك باشد در نتيجه نميتوانيد از تاپينگ هاي بستني بزرگ استفاده كنيد. بهتر است براي متراژ هاي كم از تاپينگ هاي كوچك و براي متراژهاي بالا از تاپينگ هاي بزرگ استفاده نماييد. با خريد تاپينگ بستني تعداد كاسه هاي داخل آنرا نيز لحاظ كنيد. هر چه تعداد كاسه هاي داخل تاپينگ بيشتر باشد در نتيجه ميتوانيد تنوع بستني براي فروش را نيز بالاتر ببريد. براي خريد تاپينگ بستني با شركت هايي تماس بگيريد كه بتوانند متناسب با فضاي شما بهترين نوع دستگاه را عرضه كنند.

قيمت تاپينگ بستني

قيمت تاپينگ بستني را شركت هاي سازنده نسبت به ابعاد و كيفيت متريال به كار رفته در ساخت آن تعيين ميكنند. تاپينگ بستني از تجهيزات تقريبا گران قيمتي است كه خريد آن بايد با دقت زيادي انجام شود. قيمت تاپينگ بستني را بهتر است ابتدا استعلام نموده و سپس خريد خود را انجام دهيد زيرا هيچ قيمت مشخصي براي اين دسته تجهيزات تعريف نشده است و ممكن است فروشنده دستگاهي را با قيمت بالا به شما بفروش برساند. امروزه مانند گذشته ديگر نيازي نيست تا براي استعلام قيمت تاپينگ بستني به صورت حضوري به فروشگاه ها مراجعه نماييد. با پيشرفت تكنولوژي انواع تاپينگ بستني بصورت اينترنتي نيز بفروش ميرسد كه ميتوانيد استعلام قيمت خود را بصورت اينترنتي انجام داده و سپس خريد خود را انجام دهيد. فروشگاه اينترنتي همچنين از كارشناساني در تيم فروش خود برخوردار ميباشد كه ميتوانند به صورت تلفني شما را راهنمايي كرده و استعلام قيمت تاپينگ بستني را در اختيار شما قرار دهند.

از فروشگاه اينترنتي ليون ايران بعد از دريافت استعلام قيمت تاپينگ بستني ميتوانيد خريد خود را انجام داده و ديگر نيازي به مراجعه حضوري نداشته باشيد. قيمت تاپينگ بستني در فروشگاه اينترنتي حتي از فروشگاه هاي حضوري نيز مناسب تر و منصفانه تر نيز ميباشد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

از تجهيزاتي كه براي تهيه ذرت مكزيكي مورد استفاده قرار ميگيرد دستگاه ذرت مكزيكي ميباشد. دستگاه ذرت مكزيكي از دستگاه هايي است كه در فصل زمستان زياد به چشم ميخورد. امروزه بسياري از فروشگاه ها با  بكارگيري از دستگاه ذرت مكزيكي توانسته اند درآمد خوبي را براي خود كسب كنند. دستگاه ذرت مكزيكي از دستگاه هايي است كه چندان پيچيده نيست و از ساختار ساده اي برخوردار ميباشد. دستگاه ذرت مكزيكي از جنس بدنه استيل تشكيل شده است و دليل به كارگيري از استيل نيز خواص آن ميباشد. از جمله دلايل به كارگيري از استيل براي ساخت دستگاه ذرت مكزيكي بايد به بهداشتي بودن، قابليت پاك شوندگي آسان و همچنين انتقال حرارت اشاره نمود.

انواع دستگاه ذرت مكزيكي

دستگاه ذرت مكزيكي در انواع مختلفي توليد ميشود كه بيشترين تفاوت آنها به شكل ظاهري هر يك مربوط ميشود. همانطور كه گفته شد دستگاه ذرت مكزيكي از شكل ظاهري و همچنين ساختار پيچيده اي برخوردار نيست و به همين دليل از لحاظ فني تفاوت زيادي با يكديگر ندارند. اما انواع دستگاه ذرت مكزيكي را ميتوانيد با شكل ظاهري متفاوت خريداري نماييد.

خريد دستگاه ذرت مكزيكي

براي خريد دستگاه ذرت مكزيكي دست شما باز خواهد بود تا بتوانيد دستگاه متناسب با فضاي خود را خريداري نماييد. براي خريد دستگاه ذرت مكزيكي نيازي به تخصص چنداني نخواهيد داشت. از نكاتي كه براي خريد دستگاه ذرت مكزيكي بايد در نظر داشته باشيد را در ادامه توضيح خواهيم داد. براي خريد دستگاه ذرت مكزيكي به جنس بدنه دستگاه توجه داشته باشيد. همانطور كه گفته شد در ساخت دستگاه ذرت مكزيكي از استيل استفاده شده است كه البته اين استيل در نوع مرغوب و بي كيفيت براي ساخت دستگاه استفاده ميشود. براي خريد دستگاه ذرت مكزيكي به فروشنده تاكيد نماييد تا دستگاهي را به شما معرفي كند تا از جنس استيل مرغوب ساخته شده باشد. خريد دستگاه ذرت مكزيكي كه از استيل مرغوب در ساخت آن استفاده شده است باعث ميشود تا دوام و عمر دستگاه نيز تا حد زيادي افزايش يابد. استيل بي كيفيت بر اثر گذشت زمان با تغيير شكل در رنگ و همچنين ساختار خود مواجه ميشود و مجبور به تعويض آن خواهيد شد.

قيمت دستگاه ذرت مكزيكي

قيمت دستگاه ذرت مكزيكي نسبت به نوع ساخت دستگاه متفاوت ميباشد. بر روي قيمت دستگاه ذرت مكزيكي عواملي همچون نوع بدنه، قطعات به كار رفته در دستگاه و همچنين مشعل تاثير گذار ميباشد. قيمت دستگاه ذرت مكزيكي اگر اگر از بدنه استيل با كيفيت ساخته شده باشد بالاتر خواهد بود كه البته پرداخت مبلغ بالاتر به معناي عمر و دوام بيشتر دستگاه خواهد بود. قطعات و مشعلي كه براي ساخت دستگاه ذرت مكزيكي به كار رفته است ميتواند بر روي قيمت تاثير داشته باشد. يكي از مراكز فروش اين دستگاه فروشگاه اينترنتي ليون ايران مي باشد .

دستگاه ذرت مكزيكي در برخي از فروشگاه ها با گارانتي و در برخي ديگر از فروشگاه بدون گارانتي عرضه ميشود كه البته بهتر است تا نوع گارانتي دار را خريداري كنيد. اگر از فروشگاه مورد اعتماد و مطمئن خريد خود را انجام ميدهيد ميتوانيد نوع بدون گارانتي را خريداري كنيد زيرا اين فروشگاه ها دستگاهي را بفروش ميرسانند كه از كيفيت بالايي برخوردار هستند.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

يكي از انواع مدرن نما نماي كرتين وال نام دارد. استفاده از نماي كرتين وال داراي مزايايي  دارد  كه باغث شده بسياري از معماران و مهندسان و مشتريان علاقمند به استفاده از نماي كرتين وال شده اند. يكي از مزاياي نماي كرتين وال اين است كه اين است كه بار اضافي به ساختمان وارد نمي كند. براي پياده سازي نماي كرتين وال بايد استانداردهايي در نظر گرفته شود. نماي كرتين وال داراي انواع متنوعي مي باشد و مي توانيد به روش هاي مختلفي آن را اجرا نماييد.

مزاياي استفاده از نماي كرتين وال

طراحي و پياده سازي نماي كرتين وال به گونه اي انجام شده است كه در برابر انواع لرزش هاي واكنش هاي بسيار مناسبي از خود نشان مي دهد. در برابر زلزله نماي كرتين وال از مناسب ترين انواع نماي ساختمان به حساب مي آيد. همچنين در برابر وزش باد داراي انعطاف بوده و به شكل خود ايستا عمل مي كند. يكي ديگر از مزاياي نماي كرتين وال اين است كه به غير از وزن خودش باري به آن تحميل نمي شود و به لحاظ نفوذ آبو هوا به داخل نماي كرتين وال كاملاً آب بندي و هوابندي شده است.

نصب نماي كرتين وال

نماي كرتين وال مي تواند به دو شكل فريم لس و فيس گپ نصب مي شود. همچنين نماي كرتين وال داراي ضخامت هاي مختلفي مي باشد و بر حسب نياز يكي از آن ها بر روي ساختمان نصب مي شود. يك قسمت از نماي كرتين وال پروفيل هايي با جنس آلومينيوم مي باشد كه نماي شيشه اي بر روي آن سوار مي شوند. لامل در نماي كرتين وال داراي دو بخش عمودي و افقي مي باشد. در نماي كرتين وال لامل افقي نسبت به لامل عمودي داراي اندازه بزرگ تري مي باشد. ولي عرض لامل در نماي كرتين وال بايد با يكديگر مساوي باشد.

نماي كرتين وال داراي انواع مختلفي مي باشد يكي از انواع نماي كرتين وال نماي كرتين وال شيشه اي مي باشد. روش نصب نماي كرتين وال مي تواند فيس كپ و با فول فريم باشد كه روش هاي نصب هر كدام از نماي كرتين وال در اين انواع با يك ديگر متفاوت خواهد بود. در نصب نماي كرتين وال فيس گپ در اطراف شيشه قابي آلومينيومي موجود نمي باشد. و قرار گيري شيشه به شكل مستقيم بر روي ساختار آلومينيوم استراكچر انجام مي شود. و همچنين يك پروفيل كه نقش آن نگه دارندگي مي باشد بر روي پايه لامل قرار مي گيرد و به اين ترتيب باعث مي شود شيشه نگه داري شود و واژگون نشود. نماي نماي كرتين وال فيس گپ همچنين به خوبي هوابندي  و آب بندي خواهد شد. براي آب بندي از لاستيك هايي به نام EPDM استفاده مي شود ه اين كار به منظور هوابندي نيز انجام مي شود. براي اطلاعات بيشتر درباره انواع نماي كرتين وال مي توانيد به سايت شركت آكام گستر كيش مراجعه نماييد و به اين ترتيب اطلاعات بيشتري درباره انواع نماي كرتين وال دريافت نماييد همچنين براي دريافت بيشتر اطلاعات مي توانيد با شماره هاي درج شده در سايت نيز تماس بگيريد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

يكي از وسايلي كه امروزه در بسياري از شركت ها و كسب و كار ها مورد استفاده قرار ميگيرد گاو صندوق مي باشد. همانطور كه مي دانيد گاوصندوق داراي انواع مختلفي مي باشد كه هر يك از آنها ويژگي هاي خاص مربوط به خود مي باشند، يكي از پركاربرد ترين نوع هاي گاوصندوق با نام گاوصندوق ديجيتالي شناخته مي شود. اين گاوصندوق كه نسل پيشرفته گاوصندوق هايي كه در گذشته مورد استفاده قرار ميگرفتند مي باشد داراي ويژگي هايي هستند كه آنرا به عنوان برترين گاوصندوق موجود در بازار معرفي نموده است كه در ادامه به بررسي همه جانبه گاوصندوق ديجيتالي خواهيم پرداخت.

گاوصندوق ديجيتالي و مزاياي استفاده از آن

گاوصندوق ديجيتالي به عنوان يكي از جديد ترين انواع گاوصندوق شناخته مي شود كه نسبت به ساير گاو صندوق هايي كه در گذشته مورد استفاده قرار ميگرفت داراي مزاياي مختلفي مي باشد. اولين مزيتي كه با اولين رو به رويي به آن پي خواهيد برد طراحي و ساخت گاوصندوق ديجيتالي مي باشد. گاو صندوق هاي ديجيتالي بر خلاف مدل هاي قديمي خود در مدل هاي مختلف با ابعاد متفاوتي ساخته مي شود كه استفاده از آنها را بهينه تر نموده است. در حال حاضر گاوصندوق ديجيتالي در مدل هاي رو ميزي و ايستاده طراحي و ساخته مي شوند كه شما مي توانيد بر اساس نياز خود نسبت به خريد هر يك از مدل هاي آن اقدام نماييد. از جمله ديگر مزاياي استفاده از گاوصندوق ديجيتالي مي توان به افزايش ايمني آن با به كار بردن قفل الكترونيكي آن اشاره نمود. قفل هاي الكترونيكي با قابليت رمز گذاري عددي ده ها برابر بيشتر از گاوصندوق هاي قديمي كه به وسيله كليد و قفل هاي چرخشي باز مي شدند امنيت داشته و احتمال باز شدن آنها توسط سارقين بسيار كاهش يافته است.

امنيت بيشتر با گاوصندوق ديجيتالي

سرقت از منازل و محيط هاي كاري هميشه وقتي صورت خواهد گرفت كه شما در محيط حضور نداشته باشيد. با توجه به اينكه سارقين در بسياري از مواقع از زمان بازگشت شما به محيط اطلاعي ندارند در نتيجه مدت زمان كمي را براي سرقت در نظر ميگيرند از اين رو يكي از راه هايي كه مي توان آنها را در اين امر ناكام گذاشت اين است كه با انجام كارهايي از جمله خريد گاوصندوق ديجيتالي زمان را از آنها گرفت. يكي از ويژگي هايي كه گاوصندوق هاي ديجيتالي از آن برخوردار مي باشند آن است كه براي بازكردن آنها نياز به زمان بسياري مي باشد و همين امر سبب مي شود تا سارقين در مدت زمان كمي كه دارند نتوانند گاوصندوق را باز كرده و اموال موجود در آن را مورد سرقت قرار دهند. گاوصندوق هاي ديجيتالي به طور معمول از 6 الي 16 رقم رمز را خواهند پذيرفت كه شما مي توانيد با در نظر گرفتن يك رمز دقيق و غير قابل حدس زدن بر روي گاو صندوق ديجيتالي خود هر سارقي را ناكام گذاشته و به بهترين نحو ممكن از اموال و دارايي هاي خود محافظت نمايد. گاوصندوق هاي ديجيتالي به دليل دارا بودن فضاي بسيار بزرگ و بهينه و حتي داراي درب هاي داخلي براي محافظت بيشتر به شهرت رسيده اند كه خريد آنها را به صرفه تر نموده است.شما مي توانيد به راحتي نسبت به خريد گاوصندوق ديجيتالي از فروشگاه تجهيزات فروشگاهي، اداري و لوازم جانبي اقدام نماييدادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

تفنگ بادي همانطور كه از نامش نيز پيداست از انرژي باد براي پرتاب گلوله به سمت هدف بهره ميبرد و از جمله اسلحه هاي غير جنگي و مناسب براي شكار محسوب ميشود.  تفنگ بادي   به وسيله ساچمه تغديه شده كه اين ساچمه ميتواند تا فاصله مشخص كه بستگي به برد اسلحه دارد را مورد هدف قرار دهد. تفنگ بادي از قدمت بسيار طولاني برخوردار است و شايد جالب باشد كه بدانيد اولين تفنگ بادي در سال ۱۵۸۰ ميلادي مورد استفاده قرار گرفت و امروزه نيز اين اسلحه در موزه استكهلم نگهداري و در معرض ديد عموم قرار گرفته است. تفنگ بادي در انواع مختلفي توليد ميشود كه برخي از آنها براي شكار و برخي ديگر براي مسابقات تير اندازي مناسب ميباشند. تفنگ بادي در اوايل پيدايش چندان پيشرفته نبود و دقت بالايي نيز در هدف گيري نداشت. با گذشت زمان و پيشرفت تكنولوژي تفنگ بادي دستخوش تغييرات زيادي شد و امروزه نوع پيشرفته اين نوع سلاح توليد ميشود كه از لحاظ كيفي با سلاح هاي قديمي قابل مقايسه نيستند.

 امروزه به طور كلي دو نوع تفنگ بادي توليد ميشود كه يك نوع از آنها تپانچه بادي و نوع ديگر اسلحه پي سي پي ميباشد كه طرفداران بيشتري نيز نسبت به اسلحه هاي ديگر دارد. در ادامه هر يك از تفنگ بادي ياد شده را بيشتر توضيح خواهيم داد. يكي از انواع تفنگ بادي كه از آن تنها براي مسابقات تير اندازي استفاده ميشود تپانچه بادي است. تپانچه بادي نوعي اسلحه كمري است كه برد به نسبت كمتري دارد و همانطور كه گفته شد براي مسابقات تير اندازي كاربرد دارد. درست است كه تپانچه بادي از برد كمي برخوردار است اما دقت آن مثال زدني است و اگر تيرانداز نسبت به استفاده از آن تسلط داشته باشد ميتواند اهداف مورد نظر را به راحتي مورد اصابت قرار دهد.

نوع ديگري از تفنگ بادي كه با ويژگي هاي خود نظر بسياري از علاقمندان به تيراندازي را به خود جلب كرده است تفنگ پي سي پي ميباشد. تفنگ بادي پي سي پي از دقت بالايي برخوردار است. تفنگ پي سي پي از لحاظ دقت با تفنگ هاي پيشين قابل مقايسه نيست و از ميزان خطاي بسيار كمتري برخوردار است. تفنگ بادي پي سي پي نيازي به ساچمه گذاري براي شليگ مجدد ندارد. تفنگ بادي پي سي پي از يك خشاب برخوردار است كه ميتواند براي تعداد شليك هاي زيادي بدون آنكه نيازي به ساچمه گذاري باشد مورد استفاده قرار گيرد. تفنگ بادي پي سي پي با يك بار خشاب گذاري ميتواند براي چندين بار شليك پياپي مورد استفاده قرار گيرد و مانند ديگر تفنگ هاي بادي محدود نيست. تفنگ بادي پي سي پي از صداي كمتري نيز به هنگام شليك برخوردار است. لوله به كار رفته در ساخت تفنگ بادي پي سي پي به گونه اي است كه صدا را تا حد زيادي كاهش ميدهد و حتي در صورتي كه صداي زيادي از شليك حاصل شود نيز ميتوان از صدا خفه كن براي كمتر كردن صداي ايجاد شده بهره گرفت. تفنگ بادي پي سي پي قدرت بالاتري نيز دارد. شايد تفنگ هاي بادي نسل قبل نيز از قدرت خوبي برخوردار باشند اما دقت آنها با افزايش قدرت كاهش پيدا ميكند. تفنگ بادي پي سي پي اينگونه نيست و در كنار قدرت از دقت بالايي برخوردار ميباشد. براي اطلاعات بيشتر مي توانيد با فروشگاه طبيعت نو تماس بگيريدادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

تابلو يكي از تجهيزات تبليغاتي به حساب مي آيد كه امروزه بر سر در بيشتر مغازه ها، فروشگاه ها، شركت ها، رستوران ها، هتل ها، مراكز درماني و ساير مراكز خصوصي و دولتي ديده ميشود. تابلو تاثير زيادي در ديده شدن دارد و در انواع مختلفي نيز توليد ميگردد. يكي از انواع تابلو كه طرفداران زيادي را به خود جلب كرده است تابلو كامپوزيت ميباشد. تابلو كامپوزيت همانطور كه از نامش نيز پيداست از قطعات كامپوزيت در ساختو توليد بهره برده است و از جذابيت بالايي نيز برخوردار ميباشد. تابلو كامپوزيت از تابلوهاي مدرن محسوب ميشود كه براي ساخت آن در تابلو سازي از ورق كامپوزيت، آهن آلات و اتصالات و روكش مخصوص ميباشد.  تابلو كامپوزيت از مزيت هاي زيادي برخوردار است كه به برخي از آنها اشاره خواهيم نمود.

مزيت هاي تابلو كامپوزيت در تابلوسازي

كامپوزيتي كه در تابلو سازي براي ساخت تابلو كامپوزيت استفاده ميشود بسيار سبك است كه همين موضوع دست تابلو ساز را باز ميگذارد تا به راحتي و در عرض مدت كوتاهي تابلو را بسازد. تابلو كامپوزيت از نصب آساني نيز برخوردار است كه كاملا به سبك بودن متريال به كار رفته در ساخت آن مرتبط ميباشد. تابلو كامپوزيت با اينكه سبك ميباشد اما از مقاومت بالايي برخوردار است و ميتواند براي مكان هايي كه احتمال برخورد ضربه و همچنين اسيد و حلال ها وجود دارد بسيار مناسب ميباشد. در تابلو سازي براي ساخت تابلو كامپوزيت از حروف برجسته استفاده ميشود كه بكارگيري از اين حروف برجسته در برخي از تابلوها امكان پذير نميباشد. تابلو كامپوزيت همواره تميز است و هيچگونه آلودگي بر روي آن مشاهده نميشود كه اين به دليل قابليت پاكسازي خودكار آن ميباشد. خاصيت كامپوزيت به گونه اي است كه آلودگي به سختي بر روي آن مي نشيند و همواره تميز به نظر ميرسد. در تابلو سازي ورق كامپوزيت را به راحتي فرم ميدهند كه همين موضوع روند ساخت را تسهيل و تسريع ميكند. ورق كامپوزيت  نوعي ورق انعطاف پذير است كه در تابلو سازي و بر اساس نياز مشتري ميتواند به هر شكاي در آيد. تابلو كامپوزيت ضد زنگ است و براي استفاده در مناطقي كه رطوبت هوا بالا ميباشد كاملا مناسب است. بارندگي، رطوبت و همچنين برف از عواملي هستند كه باعث زنگ زدگي تابلو ميشوند كه تابلو كامپوزيت در برابر همگي اين عوامل مقاوم است و به هيچ وجه زنگ نميزند.

قيمت تابلو كامپوزيت

قيمت تابلو كامپوزيت در تابلو سازي متفاوت است و بستگي به رنگ و ضخامت ورقي دارد كه براي ساخت آن استفاده شده است. ورق هاي كامپوزيت كه از ضخامت بالايي برخوردار هستند قيمت بيشتري دارند. در قيمت تابلو كامپوزيت هزينه نصب نيز دخيل است و نسبت به مكان نصب و همچنين بزرگ يا كوچك بودن تابلو هزينه متفاوتي دريافت ميشود. قيمت تابلو كامپوزيت نسبت به ساير تابلوها مقداري پايين تر ميباشد زيرا ورق كامپوزيت از ديگر ورق ها ارزان تر ميباشد و همچنين از روش نصب آسانتري نيز برخوردار است. قيمت تابلو كامپوزيت نسبت به تعداد تابلو نيز متفاوت است و هر چه تعداد تابلوهايي كه سفارش ميدهيد بيشتر باشد در نتيجه قيمت آن نيز افزايش خواهد يافت. گروه تابلو سازي راما مي تواند مشاوره لازم را در زمينه انواع تابلو به شما ارائه دهدادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

از جمله ذوق و هيجاناتي كه سالهاست خريداران خودرو را درگير خود كرده است استفاده از رينگ اسپرت براي زيباتر كردن و جذاب تر كردن خودرو ميباشد. رينگ اسپرت همانطور كه از نامش نيز پيداست ظاهري اسپرت و ورزشي را براي خودرو بوجود مي آورد. رينگ اسپرت قابلت ريسينگ را براي لاستيك ها و خودرو به وجود مي آورد و افرادي كه در مسابقات اتوميبل راني شركت ميكنند از رينگ اسپرت به جاي رينگ هاي معمولي براي بالا بردن عملكرد لاستيك ها كمك ميگيرند. بيشتر خودروسازان ايراني از بكارگيري رينگ اسپرت براي خودرو اجتناب ميكنند و همانطور كه ميدانيد بيشتر محصولات خودروسازان كشور ما به اين نوع رينگ  ها مجهز نيستند. رينگ اسپرت در بسياري از فروشگاه هاي عرضه لاستيك و رينگ بفروش ميرسد كه ميتوان پس از خريد خودرو به سراغ اين مراكز رفته و لاستيك ها را به اين نوع رينگ مجهز نمود.

راهنماي خريد رينگ اسپرت

اولين و مهمترين نكته اي كه براي خريد رينگ اسپرت بايد مد نظر قرار دهيد تناسب آن با لاستيك و همچنين خودرو ميباشد. به هيچ وجه نميتوان يك كت و شلوار مجلسي را با يك جفت كتاني ست كرد. همين موضوع در مورد رينگ اسپرت نيز كاملا صادق است و بايد به كلاس و سبك خودروي خود نيز توجه داشته باشيد. براي خريد رينگ اسپرت بايد توجه داشته باشيد كه كدام رينگ مناسب خودروي شما ميباشد و اگر اطلاعاتي نسبت به اين موضوع نداريد بايد با افرادي كه در اين زمينه فعاليت ميكنند مشورت نماييد. براي خريد رينگ اسپرت بايد به وزن آن توجه كنيد زيرا رينگ هاي اسپرتي كه از وزن بالاتري برخوردار هستند ممكن است به جلوبندي خودروي شما آسيب وارد كنند. بايد رينگي را تهيه كنيد كه از وزن مناسب با خودروي شما برخوردار باشد و اگر نوعي رينگ توجه شما را به خود جلب كرده است بايد رينگ با آلياژ سبك تر را انتخاب كنيد. به طور مثال رينگ هاي آلومينيومي به نسبت از وزن كمتري برخوردار هستند. حتي امروزه رينگ اسپرت با آلياژ منيزيم نيز وجود دارد كه از وزن بسيار كمي برخوردار هستند و اگر بودجه خوبي در اختيار داريد ميتوانيد به سراغ رينگ هاي ساخته شده با آلياژ منيزيم برويد. يكي از مهمترين نكاتي كه براري خريد رينگ اسپرت بايد مد نظر قرار دهيد تطابق رينگ با ترمز و كاسه چرخ ميباشد. عدم تطابق رينگ اسپرت با كاسه و همچنين ترمز ميتواند سلامت اين دو قطعه را به خطر بيندازد و عمر و دوام آنها را نيز كوتاه كند. موردي كه ميتواند باعث آسيب زدن به كاسه و همچنين ترمز شود پهناي بيش از اندازه ميباشد كه از همين رو بايد رينگ با پهناي مناسب را تهيه كنيد. از نكات ديگري كه بايد در خريد رينگ اسپرت لحاظ كنيد لبه هاي رينگ ميباشد.

رينگ هاي اسپرتي كه داراي لبه هاي نازكي هستد ميتوانند با افتادن در يك دست انداز آسيب ببينند و در كل براي شرايط ضربه مناسب نيستند. آسيب ديدن رينگ ميتواند ظاهر آن را تحت تاثير قرار دهد و همچنين ايمني خودرو را تا حد زيادي كاهش ميدهد. تكنولوژي به كار رفته در ساخت رينگ اسپرت تاثير بسيار زيادي در كاركرد آن دارد و بايد به آن توجه ويژه اي داشته باشيد. براي اطلاعات بيشتر مي توانيد بهفروشگاه اينترنتي رينگ و لاستيك ويتو مراجعه نماييدادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)

فون بك گراند كه به آن فون عكاسي نيز گفته ميشود در حقيقت همان پرده يا تصوير ديجيتالي است كه در پشت سر سوژه براي عكاسي قرار ميگيرد. تصور كنيد تا عكس شما بدون فون بك گراند گرفته شود، مطمئنا تصوير  كاملا نامناسب و غير استاندارد خواهد بود. فون بك گراند در طرح و رنگ هاي گوناگوني توليد و بفروش ميرسد. فون عكاسي تاثير زيادي در شفافت و وضوح عكس ثبت شده دارد. انتخاب فون بك گراند مناسب يكي از چالش هايي است كه همواره عكاسان با آن مواجه بوده اند و البته عكاسان حرفه اي چندان مشكلي با آن ندارند. فون بك گراند در انواع مختلفي توليد ميشود كه فون پارچه اي، فون مخملي و شطرنجي، فون بك گراند كاغذي و فون بوم نقاشي ميباشد.

فون بك گراند پارچه اي از گزينه هاي بسيار ايده آل براي عكاسان ميباشد و در تهيه آن از پارچه و همچنين رنگ هاي كاملا خالص استفاده شده است. از اين نوع فون بك گراند براي تهيه عكس هاي پرتره استفاده ميشود و از قابليت شستشو برخوردار است.

فون بك گراند مخملي و يا شطرنجي تفاوت زيادي با فون هاي پارچه اي ندارند و در خانواده فون هاي پارچه اي قرار ميگيرند.

فون كاغذي از فون هاي تهيه شده از كاغذ مخصوص ميباشد كه استفاده از آن تنها براي يكبار امكان پذير ميباشد. فون بك گراند كاغذي در طيف گسترده اي از رنگ ها توليد ميشود.

فون بك گراند بوم نقاشي از فون هاي سفارشي است كه طرح توسط نقاش بر روي آن پياده و يا چاپ ميشود. فون بك گراند بوم نقاشي وزن زيادي دارد كه همين وزن قابليت حمل را از آن گرفته است و تنها بصورت ثابت در آتليه ها مورد استفاده قرار ميگيرد.

راهنماي خريد فون بك گراند

اولين نكته اي كه در خريد فون بك گراند بسيار مهم است رنگ آن ميباشد. رنگ فون عكاسي بايد نسبت به سوژه انتخاب شود. يك نكته كلي كه براي انتخاب رنگ فون بك گراند وجود دارد استفاده از طيف هاي رنگي است كه توجه مخاطب و بيننده را از سوژه به سمت رنگ جلب نكند.

براي خريد فون عكاسي اگر علاقمند به عكاسي در محيط باز هستيد بايد در نظر داشته باشيد كه فون هاي قابل حمل مناسب كار شما ميباشد. در مطالب قبل به انواع فون بك گراند اشاره شد و متوجه شديد كه فون بوم نقاشي به دليل وزن بالا از قابليت حمل برخوردار نيستند كه اين موضوع را بايد مد نظر قرار دهيد.

براي خريد فون بك گراند اگر اطلاعات كافي در اختيار نداريد بهتر است به صورت خودسرانه عمل نكنيد و خريد خود را با كسب اطلاعات از فروشندگان انجام دهيد. اگر از افرادي هستيد كه تازه پا به عرصه عكاسي گذاشته ايد بايد خريد خود را حتما بصورت آگاهانه و كسب اطلاعات انجام دهيد. همچنين قيمت فون بك گراند نيز در هر فروشگاهي متفاوت است و بايد توجه داشته باشيد كه قبل از خريد قيمت ها را با يكديگر مقايسه كرده و سپس فوني را تهيه نماييد كه از قيمت منصفانه و مناسبي برخوردار باشد. براي اطلاعات بيشتر با فروشگاه فوكوس نگار تماس بگيريدادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ توسط فرشته شكري
نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ]
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراح بیگ سایت